tdk sözlük TDK Sözlük

 

nevrim döndü

nevrim döndü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nevrim döndü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nevrim döndü ziyaret ediniz. uludağ sözlük nevrim döndü başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
calyaka etmek » ağzından dirhemle cıkmak » kucuk dağlarıben yarattım deme » cinili » ha bugun ha yarın » defasında bir sayıyukselterek » muşabehet » oc » torpulenme » aklına duşmek » ecele care bulunmaz » ekip bicmek » kuzugobeği » catlatma » goz akı » kazan biri kepce » zumre edebiyatı » nuzullu » bozordek » erkek fatma veya ayşe » avurt unsuzu » alt ust olmak » moduler » kucuk caplı » munfail » bir dilin kelimeleriyle duşunc » taharruşetmek » celebice » duşey duzlem » hint armudu » surgulenmek » gunce » curuk veya curuğe cıkmak » İskoc » 10°c yukseltmek icin gerekli ı » arısutu » surgulu » uyarlac » faaliyete gecmek » hercumerc etmek » bir madde » satranc takımı » ucan kefal » ozur » uzak goruşlu » berat kandili » oldurulmek » yureği kanamak » gobekli » yoğurt corbası »

nevrim_döndü hakkında da bilgi ve nevrim_döndü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nevrim_döndü nedir ve nevrim_döndü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.