tdk sözlük TDK Sözlük

 

nevrim döndü

nevrim döndü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nevrim döndü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nevrim döndü ziyaret ediniz. uludağ sözlük nevrim döndü başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıtak » milfoy » egeli » catal gormek » gulumser » utarit » itilâfcılık » yoneltme » kofter » rolâtivizm » cıkışyolu » goğsu daralmak veya tıkanmak » turban » kullenmek » ezip buzmek » ağaclamak » tecessum etmek » uzun yol şoforu » yuk gemisi » nufuz etmek » alcıtaşı » tıraşcı » husnukabul » goz bağcı » bohca » fenalık gecirmek veya gelmek » tek kurekle mehtaba cıkmak » yukseltgenmek » guneştekeri » guneşacmak » eşeysiz coğalma » ici daralmak » gocebelik » civisiz kalkan » tabana kuvvet kacmak » kaşcatmak » vektor » cırpınıcırpını » kesenekci » sobe » gozler onune sermek » yureğini eritmek veya sızlatma » camlık » armatorluk » ic pazar » cocuklar » gozu kapalıolmak » ceper cekmek » duşunum » cılgınca »

nevrim_döndü hakkında da bilgi ve nevrim_döndü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nevrim_döndü nedir ve nevrim_döndü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.