tdk sözlük TDK Sözlük

 

nevrim döndü

nevrim döndü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nevrim döndü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nevrim döndü ziyaret ediniz. uludağ sözlük nevrim döndü başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
suslemeci » kan beynine cıkmak » icine dokunmak » ır ir ur ur » elmanın yarısıo yarısıbu » mutercim » gorecilik » ağızsıl unlu » prosedur » tutsuluk » koklendirmek » eşek hoşaftan ne anlar suyunu » hâli uzere » cıkışyolu » ciğ » aglutinasyon » goz acıp kapayıncaya kadar » demek ki demek oluyor ki » su duzeyi » capa » sukûtla geciştirmek » cocuk bakıcı » ozguluk » patlakca » ağız yer yuz utanır » sıcan kırı » sukût ikrardan gelir » ic acıcı » kok boyasıgiller » boşcıkmak » dunya gozune zindan olmak goru » lâckalaşma » cimbali » masa ortusu » element kısaltmasıau » hucum » frenkleştirmek » yaygara koparmak veya yaygaray » meydana cıkarmak » oğrenilme » sonum » temeddun » takunyasıolan » ilk iki dereceyi kazanacak atı » cekmek » uniformalı » ayağınısurumek » paspascılık » rol catışması » yapılan resim ve bezeme işi »

nevrim_döndü hakkında da bilgi ve nevrim_döndü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nevrim_döndü nedir ve nevrim_döndü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.