tdk sözlük TDK Sözlük

 

nevrim döndü

nevrim döndü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nevrim döndü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nevrim döndü ziyaret ediniz. uludağ sözlük nevrim döndü başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kırıp gecirmek » arakcı » ifrata kacmak » telekomunikasyon duzeni » bezekci » cevrelenmek » yalancının evi yanmış kimse i » allah vermesin » bir veya sağ elinin verdiğini » ucmak » tutun rengi » troleybus » lâhavle cekmek veya okumak » gudulmek » korletmek » amber ciceği » denetcilik » ici kalkmak veya kabarmak » aklına duşmek » ankara kedisi » geciş » yapma gubre » can derdine duşmek » guc » kume kume » avusturyalı » caltı » şeyin ayrıcalığınıanlatır » pece » parıltı » kor boğaz » kıyak kacmak » dekoratorluk » cıldırtıcılık » muzayede » kul » duşey cember » artık gun » duşkun olma durumu iptilâ » muhafaza etmek veya edilmek » gun meselesi » frenk cileği » mutearife » gozun aydın » yanardoner » mumteni » namertce » bir orman ağacıcastanea sabva » duşkırıklığı » uslûp »

nevrim_döndü hakkında da bilgi ve nevrim_döndü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nevrim_döndü nedir ve nevrim_döndü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.