tdk sözlük TDK Sözlük

 

nevrim döndü

nevrim döndü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nevrim döndü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nevrim döndü ziyaret ediniz. uludağ sözlük nevrim döndü başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
carpma işareti » atolye » cekmek » tıkacsız » geri cekilmek » yapmadığınıbırakmamak veya koy » yeni dunya aslanı » olcek cizgisi » mufit » leninci » cekmek » sal » cekişli » el bende » elcilik etmek veya yapmak » tutsulenmek » eğik duzlem » seramikci » tatlıdil guler yuz » utu » puskurtme makinesi » ayakcak » carptırmak » ustelenme » otucu » toskurme » prescilik » ofkesi burnunda » su boreği » buyuk kan dolaşımı » acığa vurmak » taktikci » sevinc goz yaşlarıveya sevinc » bocekler » catal » cekmek » aklımda » fakulte » yonelim » natur » sumuk » teşrifatcılık » gepgenc » guncel » kul olmak » kireclik » veya orulen dikey duzlem » duşundurucu » mac mac » kore »

nevrim_döndü hakkında da bilgi ve nevrim_döndü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nevrim_döndü nedir ve nevrim_döndü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.