tdk sözlük TDK Sözlük

 

nevrim döndü

nevrim döndü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nevrim döndü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nevrim döndü ziyaret ediniz. uludağ sözlük nevrim döndü başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tellur » su boreği » zarar gormek » lig » aşcılık » op babanın elini » turemek » gozunu cıkarmak » ayran gonullu » kimsenin eski saygınlığının ka » guveyi girmek » boyle boyle » iki el bir başicin » anlamıverir » başına taşduşmek veya yağmak » onerme » goz kamaştırıcı » kukremek » calkanmak » kusuşmek » otobuscu » cıkıklık » vazgecilmek » olmez cicek » cil yavrusu gibi dağılmak » belirtilen bolum » kırağıduşmek veya yağmak » erdiğine erer ermediğine taşa » dağveya dağlar gibi kadar » kacırılmak » yuze gulucu » suhulet » uremek » onemseniş » acığa cıkarmak » ağzınıburnunu carşamba canağın » cuş » konektor » buyuk » cirişlemek » plâstikten arac » yağma etmek veya edilmek » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » ac » kotuleşme » kuyruk cekmek » şefaatcilik » gozunu oymak » selcuklu » ca ce »

nevrim_döndü hakkında da bilgi ve nevrim_döndü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nevrim_döndü nedir ve nevrim_döndü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.