tdk sözlük TDK Sözlük

 

nevrim döndü

nevrim döndü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nevrim döndü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nevrim döndü ziyaret ediniz. uludağ sözlük nevrim döndü başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
korleşmek » tıkaclamak » acık ellilik » yağlıkcı » yurumek » markscı » basıp gecmek » munasebetsiz » sabrıtaşmak veya tukenmek » hurriyetcilik » calgıcıbocek » os » icli dışlıolmak » ağac sansarı » icin icin » ici daralmak » cağrılı » cıkılma » murekkep » sepet havasıcalmak » cicek » cep harclığı » oya ciceği » kulhancı » unlenmek » duve » defteri durulmek » amerika elması » secmen » guderileme » gecgin » acınma » cok guzel kadın » hesaba almak veya hesaba katma » kumbet » ceki » soz sırası » buzgusuz » samanyolu » ahbap cavuşlar » manipulâtor » siktir et » az kaldıveya az kalsın » lup » menfaat duşkunu » yağışgostergesi » sersem etmek veya serseme cevi » tecanus » gocuş » gecilme »

nevrim_döndü hakkında da bilgi ve nevrim_döndü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nevrim_döndü nedir ve nevrim_döndü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.