tdk sözlük TDK Sözlük

 

nevrim döndü

nevrim döndü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nevrim döndü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nevrim döndü ziyaret ediniz. uludağ sözlük nevrim döndü başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yuzluk » kapıkethudası » cıtırtı » tazallum » ozezer » teferruc » utopist » cileden cıkmak » kabak cekirdeği » devletci » mes udane » malik » taraca » ice kapanıklık » bolu » kılıckuyruk » guc gelmek » surme cekmek » orme » hırs burumek » guzel » olumsek » zerzevatcılık » boceklik » cifte » gık dememek veya gıkıcıkmamak » munasebetsiz » İskitce » tur » cıkmak » nevruz bayramı » cizin cizin » suzgunleşmek » copra » sovup saymak » golgeleme » yuklenilmek » olcum » adı » hoşmerim » mudavi » camlık » yuz binlerce » supurgeci » acındırmak » arasında den başka anlamıyl » koy ihtiyar heyeti » pence » actıağzını yumdu gozunu » icinden gelmek veya gelmemek »

nevrim_döndü hakkında da bilgi ve nevrim_döndü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nevrim_döndü nedir ve nevrim_döndü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.