tdk sözlük TDK Sözlük

 

nevrim döndü

nevrim döndü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nevrim döndü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nevrim döndü ziyaret ediniz. uludağ sözlük nevrim döndü başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
akcıllanmak » yan odeme » gozlukcu » gucendirme » hancerlemek » abdesti kacmak » fluoresan » ustunde kalmak » cokkunleşmek » neşvunema bulmak » ecel şerbeti icmek » aşuftelik » sonuc almak » ic camaşırı » inşaatcı » eşiğine yuz surmek » limon kufu » hava kacırmak » kireclik » balcık » bahcıvan » elma cayı » kacık » yağmurdan kacarken doluya tutu » banko gecme » gerekceli » arkasıveya sırtı yere gelmemek » gerekcesiz » boburtu » yuz vermek » bolen » ağız acmak » icermek » sacalama » ağzından lâkırdıveya lâf almak » kara yuzlu » gucendirici » calkantı » gerekcelendirmek » daki deki taki teki » musterih olmak » karikatur » boynunu bukmek » alcak ses » ordinaryus » cabucak » yukarı goğe doğru olan yanı » gozu veya gozleri kararmak » acmak » goreyim seni »

nevrim_döndü hakkında da bilgi ve nevrim_döndü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nevrim_döndü nedir ve nevrim_döndü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.