tdk sözlük TDK Sözlük

 

nevrim döndü

nevrim döndü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nevrim döndü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nevrim döndü ziyaret ediniz. uludağ sözlük nevrim döndü başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
denize duşen yılana sarılır » danışma burosu » keskin gozleriyle cok uzakları » gosteren liste » maca beyi gibi kurulmak » ciltcilik » cizik » yalımıalcak » obur dunya » keyfi kacmak » kutlesel » carpılı » dalkılıc » gozemek » aşufte » yureği yarılmak » bicerdover » kosnul » guzelleme » zurnada peşrev olmaz ne cıkar » suhulet » banka cuzdanı » guzellik mustahzarları » yureklenme » buğday surmesi » cop gibi » sonucsuz » curutuş » seluloit » teşekkul » goynuk » konkasor » kafasıorumcekli » bitlis koftesi » tır » oruculuk » pacalık » cığalanmak » bildiğinden şaşmamak veya kalm » bir değer karşılığında birinin » gobek odunu » ictensiz » muze » sağcıkarmak » kamu yonetimi » cengellemek » odenmez » film cekmek » calılık » yureğini eritmek veya sızlatma »

nevrim_döndü hakkında da bilgi ve nevrim_döndü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nevrim_döndü nedir ve nevrim_döndü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.