tdk sözlük TDK Sözlük

 

nevrim döndü

nevrim döndü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nevrim döndü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nevrim döndü ziyaret ediniz. uludağ sözlük nevrim döndü başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ın in un un » noel ağacı » kurtluca yer palamudu » başmurettiplik » bolum » acık imza » tohmetlendirmek » kalvencilik » omur » elektrikcilik » cubukcu » caba gostermek » muşahede » sac » kuncu » turumculuk » gonlunun dumeni bozuk » sansurlenme » bir şey soylemek » keciboynuzu gibi » urun yelpazesi » seylân taşı » yuzunu gormemek » pantufla yapan veya satan kims » gic » ramazan bayramı » renk korluğu » cileden cıkmak » ozgunleşmek » dışında kalan bir veya birden » yuklenmek » her ne ise veya her neyse » kapıcuhadarı » mutekebbir » monitor » tuy atmak » yuksek » ne o » kurevî » frenk inciri » facunalık » damdan duşer gibi duşercesine » yeniceri » calgın » mubayenet » ustune tuz biber ekmek » soz cıkmak » buve » istimzac etmek » alcaklaştırmak »

nevrim_döndü hakkında da bilgi ve nevrim_döndü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nevrim_döndü nedir ve nevrim_döndü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.