tdk sözlük TDK Sözlük

 

nutuk eş anlamlısı

nutuk eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nutuk eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nutuk eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük nutuk eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
harc » ictimaî » cevrilemek » burun bukmek » altın koku » cavuş » yuzlu » sokuntu » kok saplı » herkes kaşık yapar ama sapını » acınsamak » dağdağa kavuşmaz insan insana » koroğlu » caktırılma » cabucak » gorungu bilimi » makta mekte » olduğu soz » goktırmalayıcı » spekulâsyon » ayva tuyu » onur uyesi » gd » durum » gozleri yollarda kalmak » carka vermek veya carka cektir » cıkmak » yukselme » arabî » carpıklaşma » dutturu leylâ » yuzunu kızartmak veya yuzunu k » gecirgenlik » goz nuru » soyutculuk » surukleme » catışmak » akca yel » doner » duzayak » tam ustune basmak » m2 » yahudi almancası » ic » surekli olarak gidip gelmek » goz pınarı » butunlemek » urkekleşme » ici kan ağlamak » kafasıorumcekli »

nutuk_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nutuk_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nutuk_eş_anlamlısı nedir ve nutuk_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.