tdk sözlük TDK Sözlük

 

nutuk eş anlamlısı

nutuk eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nutuk eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nutuk eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük nutuk eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
elden gel » sacak kok » sozlu » kireclenme » kolcak » olcum » okyanus cukuru » cankurtaran duduğu » buyuk oynamak » başortusu » cur etsiz » yaprak oynamamak veya kıpırdam » cekip almak » fırsat duşmek veya cıkmak » cırak etmek » bilim » mana fehva » sakatcı » kesenin dibi gorunmek » granduk » geciştirilme » sinek ufak veya kucuk ama mid » goz etmek » hopurdetmek » ağzıyla kuştutsa » marmara cırasıgibi yakmak veya » burunmek » kumeleşim » klorurleştirmek » veya giysinin uzerine konulan » kargaşa cıkarmak » kullanılan tadıacıve bir yıll » imtihana cekmek » zaireli » carka vermek veya carka cektir » gecinim » cabuk parlayan cabuk soner » gonul cokuşu » golek » in misin cin misin » yetenekli kimse » kornetci » kalmalıtumlec » mezatcı » işbolumu » gecer akce » arapcalaştırmak » percem » sevincten ucmak » kontak acmak »

nutuk_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nutuk_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nutuk_eş_anlamlısı nedir ve nutuk_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.