tdk sözlük TDK Sözlük

 

nutuk eş anlamlısı

nutuk eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nutuk eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nutuk eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük nutuk eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
rabbena » şobiyet » enayi dumbeleği » cihat acmak » munakasa » ducar » iyilikcilik » bicimselleştirmek » gozunu kan burumek » salkım kupe » nakibuleşraf » ince gul yağı » uzumlu » ustune ustluk » kosinus » ağzına tukurmek » supruntu » duğumunu cozmek » tumce » cillenmek » cocukla cocuk buyukle buyuk o » gecmesi » cekeleme » işbirine kalmak » cirozlaşmak » duşkunler evi » colleştirme » gomuk » oz itme » mustevli » sove » gurultusuz » gureşme » percin tabancası » cay takımı » borc yiyen kesesinden yer » mutluluk cubuğu » oc » mueyyide » ictenlik » piknikci » chamaeleon » jubile » guneşlik » kok » kıvanc » yapma » doşemesiz » oturmek » dikilip durmak veya kalmak »

nutuk_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nutuk_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nutuk_eş_anlamlısı nedir ve nutuk_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.