tdk sözlük TDK Sözlük

 

nutuk eş anlamlısı

nutuk eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nutuk eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nutuk eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük nutuk eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
odetmek » yureklendirmek » simultane » dili kurusun » uyku vermek veya getirmek » paraya duşkun » orgutsel » rahatıkacmak » koruk » acık soylemek » yarayan kuru ince yaprak » bicmek » sacıştırmak » boylesine » sacmalama » caşıtlama » allah vere de » uzerinde kalmak » gece gunduz » yalınc » tekâsuf etmek » uşenmek » futursuzca » silip supurmek » guzel » kutuphaneci » yatak yorgan veya yatak doşek » sepet havasıcalmak » sozlukculuk » kefaretini odemek » elaman cekmek » kap » umide duşmek » cıkır cıkır » linumusitatissimum » copluk » tedavul » gubreli » her telden calmak » vokal muzik » takarrur » toplandığıbolum » değnekcilik » kırılıp dokulmek » sırplık » arakcılık » icine oturmak » korkusuz iyi dovuşen kendine » dârıdunya » omurlu »

nutuk_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nutuk_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nutuk_eş_anlamlısı nedir ve nutuk_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.