tdk sözlük TDK Sözlük

 

nutuk eş anlamlısı

nutuk eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nutuk eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nutuk eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük nutuk eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gunahınıcekmek » mutekellim » mertce » enstrumantalizm » deli cıkmak » icten » ayrıc » yusufcuk » gucsuz duşmek » ıtlak uzre » fırıldakcı » putursuzluk » haymana okuzu » yalıbulbulu » munhat » sınava cekilmek » araba devrilince yol gosteren » sahip cıkmak » plâstikten arac » kucumen » helenizm » rumen » corbacılık » curuğe cıkarmak » ortulu » moskofluk » alcalma » cığlık » uzere » kıcıkırık » sistem » acıklar livasıolmak » cıpıcıpı » yunlu » allah a emanet » neme yonelim » haber ucurmak » katran camı » yazboz tahtasına cevirmek » ducar olmak » bir parca » cinicilik » tuberkulin » gorgu » pic kurusu » huner gostermek » alcıtaşı » bir turlu » akşamdan kavur sabaha savur » mulâki olmak »

nutuk_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nutuk_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nutuk_eş_anlamlısı nedir ve nutuk_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.