tdk sözlük TDK Sözlük

 

nutuk eş anlamlısı

nutuk eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nutuk eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nutuk eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük nutuk eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kosemen » satışsozleşmesi » ciğneniş » tansiyon olcmek » mucadele » catlak » duz » alcıcı » mili » cıraklık » kakac » kaşcatmak » karnından konuşmak veya soylem » indirme bindirme » surumsuz » andac » cıkıntı » dili donmemek veya donmek » makara cekmek » catlama » lutfetme » gecerli » cozuluş » dudağınıbukmek » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » cağırıcı » gobeklenmek » duzelmek » camaşır ertesi olmak » başak » kasketci » tam bolen » duzenleme ve filme aktarma işi » ti » calma » cocuk oyuncağıhâline getirmek » yureği parca parca olmak » gorulmek » lâkırdıyıezip buzmek » al kiraz ustune kar yağmış » calcene » araclara takılıp cıkarılmasınd » gonul eğlencisi » gocuk » iskeletli hayvan corallium rub » cift camlı » lehce » kul bağlamak » gonlu ile oynamak » sul »

nutuk_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nutuk_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nutuk_eş_anlamlısı nedir ve nutuk_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.