tdk sözlük TDK Sözlük

 

nutuk eş anlamlısı

nutuk eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nutuk eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nutuk eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük nutuk eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bir cicekle bahar veya yaz olm » kirada olmak veya oturmak » saat acısı » değnekci » goğus » turk aksağı » toprak kolesi » kocsama » şaka goturmemek » gume gitmek » mukâfaten » boyu veya boyuna boyunca bera » calgı » ozelleştirme » amcamla dayım hepsinden aldım » gorundu sivas ın bağları » muş » parayıaraya değil paraya verm » mustahkem » parca » mustebit » kentci » kaynana olma durumu » dekorator » uc catal » gecen » uclanmak » su yuzu gormemiş » minibus » iştirakci » camaşır değiştirmek » ters yuzu » surmeleme » gelinlik cağı » olmek » ma me » gozdağıvermek » odul » borclanma » cd » cıkıştakozu » gobel » basma alım satımı » ayın on dordu » c c » gedik acmak » her tur gosteri yapmaya uygun » eşbicimlilik » gulkurusu » cayırsız »

nutuk_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nutuk_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nutuk_eş_anlamlısı nedir ve nutuk_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.