tdk sözlük TDK Sözlük

 

nutuk eş anlamlısı

nutuk eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nutuk eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nutuk eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük nutuk eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
surahi » canınıcıkarmak » sus » kulupler arası » gulluk gulistanlık » kireclenmek » s s » gozu yememek » bilmece cozmek » sozunu kesmek » makaslıbocek » guncellemek » ve bilinc merkezlerinin bulund » ovunc cizelgesi » turna gozu gibi » başarıdeğeri » cirişci » mutercim » kumesi » ic » guzergâh » geciştirilme » gockun » dumbelek » frenkce » başında beklemek veya durmak » lizoz » goz gezdirmek » hukum » halvetî » bulunan bolum kafa ser » faaliyet gostermek » katmerli katmerli gulmek » psikolojizm » minor » buhtan etmek » odenen prim karşılığında bu iş » vergi kacakcısı » bir dilin kelimeleriyle duşunc » diktatorluk » borc » akdeniz mavisi » gozetleyiş » yaparlu » allah ecir sabır versin » cobanlama » fıcıbalığı » geyik bocekleri » kufluce » cargâh »

nutuk_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nutuk_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nutuk_eş_anlamlısı nedir ve nutuk_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.