tdk sözlük TDK Sözlük

 

nutuk eş anlamlısı

nutuk eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nutuk eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nutuk eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük nutuk eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
etut » ters yuz ters yuzune cevirmek » acmaza getirmek veya duşurmek » hey gidi hey » muteessir » carpanlara ayırma » adıverilen bir ucuncu sayıyıel » yağlıkomur » bocek bilimci » camaşırlık » denize duşen yılana sarılır » karanlığıdeşmek veya yırtmak » acıklıkolcer » fırcalatma » mestci » kunde » bolunme » temettu hissesi » uğrum » konvektor » kaduk olmak » arşiduşes » başınıkaldırmamak veya kaldıra » gonlunu celmek » cav » yuzyıl » mutelezziz » su gecirmez » japon armudu » yapı sebilhane » bir ornek » kutuk » yıkamaya yarar cukur yer veya » catışkı » desikator » ortusuz » catal » reomur » i İ » organizmaların oluşturduğu bir » curuk veya curuğe cıkmak » yer ustu » pabuctan aşağı » bicimdeki bolumler » perdahcılık » surat veya suratı bir karış » cocuk yapmak » buyukseme » lâf veya soz altında kalmamak » anuri »

nutuk_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nutuk_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nutuk_eş_anlamlısı nedir ve nutuk_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.