tdk sözlük TDK Sözlük

 

nutuk eş anlamlısı

nutuk eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nutuk eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nutuk eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük nutuk eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
birinden buz gibi soğumak » coğullaştırma » ustenci » kulupcu » inhisara almak veya inhisarına » ortalığıkırıp gecirmek » uşutmek » yukseltmek » karacayır » unc » lenguistik » hucre yutarlığı » cekmek » pacalarıveya kolları sıvamak » sıtma gormemişses » hurriyet » suzmek » kalbi parcalanmak » olumlu cumle » ogelerin oluşturduğu butun pa » bağlayıcı bağlama niteliği ol » calık » kibritci » alcılı » oncel belirleme » orgu » depremcizer » duzec » ici cıfıt carşısı » cuce » kolacan » ozentisiz » ucmak » yapılan fıcıvb » dalgıc kuşları » uzgun balığı » ad cekilmek » duşup kalkmak » arının yuvasına kazık veya cop » işaretle bir nezaket gosterisi » mavi boncuk kimde » olcululuk » mufettişlik » duşunce ozgurluğu » gozlemleme » yururlukte kalmak » cocukluk etmek » kopurtmek » dunyaya kazık cakmak veya kakm » facetalı »

nutuk_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nutuk_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nutuk_eş_anlamlısı nedir ve nutuk_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.