tdk sözlük TDK Sözlük

 

nutuk eş anlamlısı

nutuk eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nutuk eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nutuk eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük nutuk eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tuzsuz durgun su ortusu » kulağınıacmak » ayıbınıyuzune vurmak » cıkık » avcunun ici gibi bilmek » kıssadan hisse almak veya cıka » irilerine kanal izmariti denir » polarolcer » kume » gozleri sulanmak » avuc avuc » boşluk » arasında den başka anlamıyl » calmak » gorgu fukarası » fıcıbalığı » mudahale » davranmak saygıgostermek soz » genleşmeolcer » dağda buyumuş » pacavra hastalığı » caplama » gorgu » leninist » dunya guzeli » kutuk » cicekcilik » ortulmek » virus » tutsulemek » mufessir » surusune bereket » pusur » tacsız » dondurac » papaz ucurmak » doşeğe duşmek » sozcuk hazinesi » calgıcalmak » munfail » kepce » ağacıdibinden kesmek » urun » işaretle bir nezaket gosterisi » el etek cekilmek » camurlaşmak » dol doşsahibi olmak » pacavracılık » gulunme » utu masası »

nutuk_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nutuk_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nutuk_eş_anlamlısı nedir ve nutuk_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.