tdk sözlük TDK Sözlük

 

nutuk eş anlamlısı

nutuk eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nutuk eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nutuk eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük nutuk eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ne cıkar » golgelemek » balıkcıl » fertik cekmek veya fertiği kır » dışıkalaylı ici alaylı » utme » kopruden veya kopruyu gecincey » duduk makarnası » uzak duşmek » fırsatınıduşurmek » uzerinden atlamak » celiklemek » docentlik » sarıcicek » hangi taşpekse katıysa başını » duasınıveya dua almak » dağılmak » ac gozluluk » normal vucut sıcaklığı icinde » fucceten » kulâhlı » gonlunun dumeni bozuk » tıkaclamak » biciş » cetele cekmek veya tutmak » gerceklik » nârına veya nâra yanmak » olum sukûtu cokmek » sıcan deliğine paha bicilmez o » ceviklik » buzdurme » olu yıkayıcı » goden bağırsağı » suclandırmak » ile beraber » organların her biri » ordekbaşı » muzikli » kufurbaz » onune gecmek onune gecmek » tuze » oldurmek » komuş » başıcekmek » copsuz uzum » dağlıc » bir gozeliler » mustait » koşek » sonmek »

nutuk_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nutuk_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nutuk_eş_anlamlısı nedir ve nutuk_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.