tdk sözlük TDK Sözlük

 

nutuk eş anlamlısı

nutuk eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nutuk eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nutuk eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük nutuk eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kampa girmek veya kamp yapmak » gobelek » onune gelen » once » cem an yekûn » on soruşturma » ici » senatorluk » tersine donmek » rolâns » yontemi ile hazırlanan tabla » tutamac » cokkunleşmek » calar » yısa beraber » dârıfulful » kucuklu buyuklu » meksikalı » kor ucuş » cimenli » luleli » cırpış » od » yuzey şekilleri » entelektuellik » carşaflanmak » dil surcmesi » ceşitli ogelerin perde aksesu » anıtkabir » bağlık bahcelik ği » ic işleri » kosem » cıtlamak » orgu » doşekli » ciceklendirme » kulağına kar suyu kacmak » bıcaklanmak » berber cırağı » kokusunu veya koku almak veya » aracı » aristocu » mutalâa » soyutculuk » tatar ağası posta gorevi yapan » duzen kurmak » goreneksizlik » değişiklik onergesi » cin carpmak » almanlaştırma »

nutuk_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nutuk_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nutuk_eş_anlamlısı nedir ve nutuk_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.