tdk sözlük TDK Sözlük

 

nutuk eş anlamlısı

nutuk eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nutuk eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nutuk eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük nutuk eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
jenerator » genel goruşme » nazariyatcı » carpılmak » kostumlu » paha bicmek » cocukluk » bortme » ic bukun » pişmişaşa soğuk su katmak » bicimlerini belirleyen ana oze » cekiştirmek » keceleşmek » yuzeyinin her noktasına basınc » korpe » kucurek » calyaka etmek » surgun gitmek » potasyum sulfur » cağırtmak » tuymek » yureği carpmak » hor gormek » başyonetmenlik » duşman duşmana gazel veya yasi » tasa cekmek » duşunce alışverişi » od » remil atmak veya dokmek » bağlac » camurluk » gozaltına almak » hıckırtmak » yaptıklarıgosteri » renk olcme » canlılara yaşama ortamısağlaya » kendi gobeğini kendi kesmek » hut » kopeksiz » dorduz » acar » ağızlıkcı » gecmek » gecer » şolen cekmek » yer acmak » goz » buyukseme » fusun » sorguclanmak »

nutuk_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nutuk_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nutuk_eş_anlamlısı nedir ve nutuk_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.