tdk sözlük TDK Sözlük

 

nutuk eş anlamlısı

nutuk eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nutuk eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nutuk eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük nutuk eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
urkek » tersi donmek » mumeyyiz » cekilme » hambelî » beyazıcoğalmış beyazlamaya yu » allah selâmet versin » muellif » andac » kibarlık duşkunu » sırtından para kazanmak » gule gule » ilgi cekmek toplamak veya uyan » ic cekmek » seruvencilik » başdondurucu » adamın iyisi alışverişte veya » buyuk terim » komurcu » butce acığı » ucayak » kıc » ağaclaşmak » yuz » cortu » kapıyıacmak » gumuşbalığı » mustahzar » gelenekcilik » ferz cıkmak » lisan » acık fikirlilik » yerlere gecmek » oncesizlik » horozlar otmek » cocukluk » yangın cıkışı » sovdurmek » itilâfcı » ciftlenme » ardıc otu » arnavutca » son dort » atom cekirdeği » acığa cıkmak » kalcalı » etmek » koltukculuk » genel butce » goz almak »

nutuk_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nutuk_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nutuk_eş_anlamlısı nedir ve nutuk_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.