tdk sözlük TDK Sözlük

 

nutuk eş anlamlısı

nutuk eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nutuk eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nutuk eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük nutuk eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
luterci » catıpenceresi » duşkun olmak » ronesans » ozel radyo » gule gule » ic bellek » duruluş » bebek olumu » caycı » ney uflemek veya ufurmek » elaman cekmek » nişan yuzuğu » geleceği varsa goreceği de var » mefruşatcı » muşkulât » cevrinti » pacavralaşmak » cayırlı » otmek » mutalâa » gozunde olmamak » sut mavisi » gorevden alınmak » ozgunleştirme » gosterişlilik » arkac » yeterlik onergesi » ac bîilâc » ozluk » formul » şuphelendirme » acem lâlesi » ezgi » donulme » icinden cıkamamak » selektor » bicimini alır hidrojenle oksi » adres bırakmak gostermek veya » cıt cıkmamak » diz ustu cokmek » cıplak ucret » ici titremek veya titrememek » civileme » mechulât » dârıdunya » kutikul » guvercinlik » enstrumantal muzik » catıldama »

nutuk_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nutuk_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nutuk_eş_anlamlısı nedir ve nutuk_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.