tdk sözlük TDK Sözlük

 

nutuk eş anlamlısı

nutuk eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nutuk eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nutuk eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük nutuk eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
borcsuzluk » koturum » tuymek » yuklem birliği » kaldırıma duşmek » copurluk » karısıkoylu » adama donmek veya benzemek » genclik » uşutmek » guneşsel » amperolcer » kesip veya kestirip atmak » yolgecen » gurz » cetrefilleşme » uckur cozmek » cerceve anlaşma » tunc » lutercilik » kufeci » haric » catkı » gumburdemek » cekmek » tezhipci » cobandağarcığı » gercekleştirme » ciftcilik » golleşme » on ad » tecennun etmek » sunnetlik » tukenmişlik » acık kapısiyaseti » icinde » capraza sarmak » yureğim yanmaz veya yanmazdı » kopurmek » harc » operetci » aristoculuk » ozru kabahatinden buyuk » tane tane soylemek veya konuşm » kepce kuyruk » perşembenin gelişi carşambadan » trampetci » cizmeci » astar surmek veya vurmak cekm » gibi »

nutuk_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nutuk_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nutuk_eş_anlamlısı nedir ve nutuk_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.