tdk sözlük TDK Sözlük

 

nutuk eş anlamlısı

nutuk eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nutuk eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nutuk eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük nutuk eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
berbat etmek veya eylemek » cıplaklar kampı » kahrıcekilir » karekok almak » dokuntu » ucsuz » micel » tuketim » ozumseme » yuzeysel » cekilmek » beti benzi kirec kesilmek beti » gostermelik » dağcayırı » kerem buyurun veya eyleyin » iğne yapmak veya vurmak » borc » yuzu olmamak » lâtince » komurleştiriş » ne haber » lubnanlı » t » allah mubarek etsin » van kedisi » l l » mısır turnası » cıngırdak » alaca duşmek » surgun » eşgudumcu » fotoğraf cekmek » cekiştirmek » cevre » gozu dışarda » hareketin yeniden kurulmasıyla » comelme » olcum » x veya rontgen ışınları » bodur tavuk her gun veya her d » tumel » okuzluk » kirecsizlenme » cağ » umide kapılmak » hesaba katılmak veya katılmama » induksiyon » her biri mesame » ictenlikle » iltimas etmek veya gecmek »

nutuk_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nutuk_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nutuk_eş_anlamlısı nedir ve nutuk_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.