tdk sözlük TDK Sözlük

 

nutuk eş anlamlısı

nutuk eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nutuk eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nutuk eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük nutuk eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
icini kemirmek » boğuruş » İskitce » icinde yuzmek » dokuk » kalsa veya kalırsa » slovak » bicki dikişkursu » sıcma » cop torbası » el icin yanma nare yak cubuğu » iceriye duşmek » hızla batmak » coğuncek » patırtıya veya gurultuye verme » guldurucu » kopruleri atmak » boğazından gecmemek » cozme » dağcileği » uslu durmak veya oturmak » kohnemek » goz kulak olmak » yurutum » cımacı » ac bîilâc » kızıl otesi » omurlu » gulu tarife ne hacet ne cicek » pence atmak » capar » fevc fevc » kor kaya » teyel yapmak veya atmak » immunoloji » geciş » duzleme » sokuntu » selâm cakmak » diği eli beri inceye kadar » kacırmak » garantor » dokmek » boynunu bukmek » kecisakalı » hanya » once » orak boceği » maraşişi » bağlanmışkıl veya kıla benzer »

nutuk_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nutuk_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nutuk_eş_anlamlısı nedir ve nutuk_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.