tdk sözlük TDK Sözlük

 

nutuk eş anlamlısı

nutuk eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nutuk eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nutuk eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük nutuk eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cıkarmak » ust » kamu duzeni » 10°c yukseltmek icin gerekli ı » gun doğmadan neler doğar » telgraf ciceği » karekok almak » caca » tum kirpikliler » boğa gureşi » korletmek » olmuş » dort ustu murat ustu » nemolcer » borclandırmak » derecedeki yol yan yol » ozlenme » kecelenme » icinde kaybolmak » soylenmek » su goturur yeri olmamak » kortizonlu ilâc » lugat » kokleştiriş » yururlukte bulunmak » fotoğrafcı » art avurt unsuzu » ihtimam etmek veya gostermek » mustesna » yedekci » korktuğu başına gelmek veya ko » yol acmak » tırnak gostermek » şumullendirme » cingene » gocmenleşmek » el emeği goz nuru » kurakcıl » golgeleyici » caplı » gozunden kacmak » sabahlar hayrolsun » cingene parası » yakasıacılmadık » soyunup dokunmek » kendini gostermek » plâstikci » sutbaşı » bayrakcı » suthane »

nutuk_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nutuk_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nutuk_eş_anlamlısı nedir ve nutuk_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.