tdk sözlük TDK Sözlük

 

nutuk eş anlamlısı

nutuk eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nutuk eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nutuk eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük nutuk eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
teamul hukuku » suriyeli » turkistanlı » mukaddesatcı » ay cekirdeği » arap tavşanı » cakırkeyif » kuflenmek » celmik » koşe » gonul yarası » butce yılı » doğru parcası » um » can cana başbaşa » gozetilmek » oşur » kuru hasır veya kilim ustunde » yazır » yarayan cevresi oluklu kucuk » lâtin ciceği » tarlanın taşlısı karının veya » madan meden » kucuk » oğle ezanı » oteki » elinden geleni ardına arkasına » sağlayan parca » kofter » gun doğusu » gorelik bağıllık izafet rol » tetik bulunmak veya tetikte bu » yuze cıkmak » şolen cekmek » muşekkel » mukellef » dubeş » etmek » kume » horguclu » cekce » sırp » gun gormuş » doşeli » comeltmek » mısır fulu » ustume iyilik sağlık ustune u » cumudiye » kus » manikurculuk »

nutuk_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nutuk_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nutuk_eş_anlamlısı nedir ve nutuk_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.