tdk sözlük TDK Sözlük

 

nutuk eş anlamlısı

nutuk eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nutuk eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nutuk eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük nutuk eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
urpertili » akıldan gecirmek » ıp ip up up » isimden tureme isim » ukraynalı » gureşetmek veya tutmak » ettiğini bulmak veya cekmek » govde » milfoy » hapcılık » park etmek veya yapmak » duşmek » uc » oksiyur » kopeklenme » oruc tutmak » kopeksiz koy bulmuşda comaksız » gozu kapalı » ucmak » boynunu bukmek » korkutuk » duzenleyen ve genel olarak ilg » nufus patlaması » gulec » wistaria sinensis » kubist » gureşmayosu » donum » celik başlık » tuy sıklet » kap » yemeden icmeden kesilmek » alevî » tumlec » buro » arafat » dostluk başka alışverişbaşka » sunmek » kalbi carpmak » yoneticilik » otturmek » cakılı » turemişsıfat » calgılı » patates boceği » ulak cıkarmak » catal don » toplu calışım » hayvan salamandra » ceki »

nutuk_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nutuk_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nutuk_eş_anlamlısı nedir ve nutuk_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.