tdk sözlük TDK Sözlük

 

nutuk eş anlamlısı

nutuk eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nutuk eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nutuk eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük nutuk eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
defol » lupcu » yuruyuşe gecmek » akce » sıcan deliğine paha bicilmez o » celmek » catal iğne » anac » kalcasız » tabak sevdiği deriyi taştan ta » ıstırap cekmek » gecinim » babıâli » mururiye » bir konuda duygularıbaşkasıile » goynuk » zukâm » sublimleştirme » dağdağustune olur ev ev ustun » cıkacak » sur atlendirme » yonelmek » muşarunileyh » sayma işlemi » gercek varlığıinkâr eden aşırı » ceneye kuvvet » tekefful etmek » cekirdekcilik » tutuncu » bufecilik » lâcka » taylorculuk » iskeletli hayvan corallium rub » yuzustu kalmak » işi uc nalla bir ata kaldı » koltuğuna girmek veya koltuğun » mutefennin » sonuc » cirişlenme » kok kurdu » borcluluk dengesi » kacmak » hint kumaşı » gonul bulandırmak » ayaklarına veya ayağına kara s » kalcete » gayya » yureği oynamak » otme » gozlerinde şimşek veya şimşekl »

nutuk_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nutuk_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nutuk_eş_anlamlısı nedir ve nutuk_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.