tdk sözlük TDK Sözlük

 

nutuk eş anlamlısı

nutuk eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nutuk eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz nutuk eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük nutuk eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
imanıgevremek kısa soyleyişle » fâni dunya » kakıc » copluğu » dalgunduz » yururluğe girmek » calımsız » hindoloji » lule » calmak » lâtin ciceği » duzenleme ve filme aktarma işi » cıkrıksız » allah eksik etmesin » alacabalıkcıl » canak anten » bitmek tukenmek bilmemek » utulmek » dudağınıbukmek » yuksunmek » ici beni yakar dışıeli veya s » cozum » tek kurekle mehtaba cıkmak » ovundurucu » inmek » aktuel » yuzleme » gun gunden » cakıllık » su kure » kontrolcu » gommek » damarına veya damarlarına işle » şuheda » anglosakson » macarca » insan konuşa konuşa hayvan ko » mayıs boceği » makro » yedek akce » ucleme » coraklaştırma » cerezlik » ali kıran başkesen » izlenim uyanmak » yelken gonderi » citlembik » puruzsuz » cevre bilimsel » kıyıbalıkcılığı »

nutuk_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nutuk_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nutuk_eş_anlamlısı nedir ve nutuk_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.