tdk sözlük TDK Sözlük

 

nutuk eş anlamlısı

nutuk eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nutuk eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nutuk eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük nutuk eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cetinleştirme » kapcıklı » bakac » hasta ol benim icin oleyim se » coktan veya coktandır » pilâvdan donenin kaşığıkırılsı » şaka goturmemek » pacayıkaptırmak » tacsızlar » uste cıkmak » muzminleşme » alnıacık yuzu ak » kufletmek » cıkmak » uzuncalar » ezbere işgormek » tuzel kişi » oclu » butunler acı » aşure gunu » gocebeleşmek » tıkacsız » kok » cavlı » olcuşturme » turkuaz » veya krom kaplanmışcember bici » muzik koşesi » muslumanlık » gocerme » başdondurucu » gerceğe uygunluk » acık hava tiyatrosu » tukenme » karagozluk etmek » sure aşımı » uşengec » kuşat » tetikcilik » cattırma » soylemek » cekmek » ur » oncu » bir ben bir de allah bilir » calkantı » calgısız » aklına duşmek » gumburdetme » corba tabağı »

nutuk_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nutuk_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nutuk_eş_anlamlısı nedir ve nutuk_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.