tdk sözlük TDK Sözlük

 

nutuk eş anlamlısı

nutuk eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nutuk eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nutuk eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük nutuk eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ordovr » olum hak miras helâl » pişirilen tatlıcorek » tahtalıkoy » sarsakca » uclu » kacmak » yasama donemi » doğaclama » ozellikle » cıtlatma » keci soğudu » sucluluk » sonum » cari ucret » olumluk » suzgun goz » dokmek » cileli » gozculuk » yuzune gozune bulaştırmak » gozlerini kapamak » gozetleme » cakmaklı » ic etmek » ufurukculuk » gunduz feneri » oğureceği gelmek » cekic makinesi » kacıkca » amerikan bar » tutmek » leke etmek veya yapmak » muteneffir » durumunda olmak veya bulunmak » luks » yaylar uzerinde hareket etmek » şeritcilik » kan ter icinde kalmak » tevessul etmek » tecrube » dumen evi » populer » muhurlu » hayırla anmak veya yad etmek » cepni » maruz kalmak veya kalmamak » goz » oluşturduğu donme eğrim cevr » nufus kesafeti »

nutuk_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nutuk_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nutuk_eş_anlamlısı nedir ve nutuk_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.