tdk sözlük TDK Sözlük

 

nutuk eş anlamlısı

nutuk eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • nutuk eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için nutuk eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük nutuk eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
silip supurmek » kışve yaz arasındaki mevsim i » keceleştirmek » koklemek » camurlaşma » acıklanma » kapamac » temessul » anlam cıkarmak » kilise canı » yureği parca parca olmak » multefit » gormemezliğe gelmek » carmık » surrealist » suikastci » balkanolog » turku cağırmak » bulunmalarınısağlamak amacıyla » cıkarmak » gurbete veya gurbet ellere duş » hesabınıgormek » acığa vurmak » azerîce » tutununu tutturmek » siktir et » guneşletme » olcu » capasız » donbaba » zevc » cervişli » muzakere » gocmenleştirme » ağaca cıksa pabucu yerde kalma » ustune » comlekcilik » muz » goz gezdirmek » kontak acmak » korelmek » zarfcılık » gosteri » hint bezelyesi » civilemek » ortak yuklem » cakır » dokmek » antik cağ » unsuz »

nutuk_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve nutuk_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. nutuk_eş_anlamlısı nedir ve nutuk_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.