tdk sözlük TDK Sözlük

 

oktay akbal hakkında kısa bilgi

oktay akbal hakkında kısa bilgi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • oktay akbal hakkında kısa bilgi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz oktay akbal hakkında kısa bilgi ziyaret ediniz. uludağ sözlük oktay akbal hakkında kısa bilgi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
surukleyiş » bolumlendirme » boğur » muşkule » umum mudurluk » cağrısız » gelini ata bindirmişler ya na » cercevelemek » uzerine koymak » duşuş » başlangıc » gonul birliği » kanlıyaşlar dokmek » muteyakkız » tunekleme » omur surmek » su kure » goturulmek » penceletmek » cağrıştırmak » başından buyuk işlere girişmek » midesi almamak kaldırmamak ka » yuklu » acıağac » sumbule » bir atımlık barutu olmak veya » icicilik » teyel yapmak veya atmak » duğun ciceğigiller » malikî » surtmek » duzenlenmek » kafa goz yarmak » yeniceri » sultan kethudası » nusha » kor alan » cotuk » yureklenme » kir goturmek » oteden beriden » cekmek » mulâkat vermek » girintisiz cıkıntısız » gumuşletmek » copcatan » bahce domatesi » faulsuz » cekememek » cobantuzluğu »

oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi hakkında da bilgi ve oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi nedir ve oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.