tdk sözlük TDK Sözlük

 

oktay akbal hakkında kısa bilgi

oktay akbal hakkında kısa bilgi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • oktay akbal hakkında kısa bilgi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için oktay akbal hakkında kısa bilgi tıklayınız. uludağ sözlük oktay akbal hakkında kısa bilgi başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
usulsuzluk » canına yandığım veya yandığımı » cıkmak » geri cevirmek » okuz arabası » busbutun » kucuk dilini yutmak » catal » tuylu » dupeduz » cini » goz bağcılık » celmek » ozel sayı » duztaban » arpacıkumrusu gibi duşunmek » ağac yaşiken eğilir » acık yurekli » cabuk » gonlu kanmak » akşamdan kavur sabaha savur » buğeme » av kopeği » macun cekmek » yureğine kar yağmak » pacavracı » suresi haftayım » korduğum » juri » duzen » salon camı » revu » taban duzeyi » fent cevirmek » koncina » utopist » korleştirmek » kendi gobeğini kendi kesmek » cağrışımsız » kufur » sun » ileri veya one surmek » muteber olmak uzere » tarihce » şohretli » gozden uzaklaşmak » parca » gibi şart niteliğinde olan bir » catıarası » a ya getirmek »

oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi hakkında da bilgi ve oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi nedir ve oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.