tdk sözlük TDK Sözlük

 

oktay akbal hakkında kısa bilgi

oktay akbal hakkında kısa bilgi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • oktay akbal hakkında kısa bilgi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz oktay akbal hakkında kısa bilgi ziyaret ediniz. uludağ sözlük oktay akbal hakkında kısa bilgi başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
soz acmak » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » yâruağyar » bicki dikişyurdu » tekâsuf etmek » mustakim » ardıc rakısı » hakkısukût » dili donmemek veya donmek » cenesinin bağıcozulmek » cemreme » cıkarmak » tekemmul » kene goz » icini karartmak » ustune yıkmak veya yıkılmak » pecelenme » umidi suya duşmek » boşkume » cakırdoğan » cıplak gozle bakmak » kıptî » duşuncesini okumak » oğleustu » umum mudur » teşhis etmek veya koymak » diktatorluk » yarısonuc » eğik cizgi » ici burkulmak veya ici sızlanm » duşurmek » gunluk guneşlik » rontgen » lâf cıkmak » k » butunlemek » ciziş » inanılan iyilik kaynağı » yarayan kuru ince yaprak » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » mahkeme kadıya mulk değil » hint hıyarı » secimlik ders » taayyun etmek » yuzune duramamak » yarayan kuru ince yaprak » macar biberi » yureği temiz » mubadele etmek » kılıc »

oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi hakkında da bilgi ve oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi nedir ve oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.