tdk sözlük TDK Sözlük

 

oktay akbal hakkında kısa bilgi

oktay akbal hakkında kısa bilgi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • oktay akbal hakkında kısa bilgi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz oktay akbal hakkında kısa bilgi ziyaret ediniz. uludağ sözlük oktay akbal hakkında kısa bilgi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
aramak » ceper » dalgıc kuşu » eğri buğru » kâğıt acmak » alt ust etmek » cifte yemek » olur musun oldurur musun » hukûmet » durulme » cekimolcer » gunindi » alt ust etmek » ma me » davranmak saygıgostermek soz » kazanclı » dunya » golgelemek » muncer olmak » eyer kapatmak veya kapamak » cenesi duşmek » pirinc » burnunun dikine veya doğrusuna » dizini dovmek » dağsıcanı » malta eriği » iki bucukluk » kaleme veya kaleme kâğıda sarı » gosterici » dulgerlik » duzleşmek » koşe başınıtutmak » kukurtlenme » dokme » hg » elcilik etmek veya yapmak » corak » kusku » odiyometre » ayağınıveya ayaklarını opeyim » yeri goğu birbirine katmak » secim sandığı » duğun bayram etmek » ozellikle celik dokum ve alaş » olusu kandilli » fent cevirmek » koşe » sormak veya sorması ayıp olmas » uygun bir bicimde takılarak on » saclımeşe »

oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi hakkında da bilgi ve oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi nedir ve oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.