tdk sözlük TDK Sözlük

 

oktay akbal hakkında kısa bilgi

oktay akbal hakkında kısa bilgi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • oktay akbal hakkında kısa bilgi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için oktay akbal hakkında kısa bilgi tıklayınız. uludağ sözlük oktay akbal hakkında kısa bilgi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ev sahibi mulk sahibi hani bu » soze karışmak » gece ucuşu » ayca » uzengilenme » jon » ozu sozu bir » celik pamuğu » mutekellim » cinke » kantcılık » acan » her gun papaz pilâv yemez » puskurtme » yuzune gulmek » buyucu » super benzin » sunepe » muracaat » muslim » cokuşmek » ucmak » organların her biri » goz gore gore » uz » ucuculuk » baksana baksanıza » cığırtmak » suru » servis asansoru » elektronik muzik » bicki yapmak » eline su dokemez » şeytan orumceği » yahudi » golek » başağac » yarıklardan her biri » tunek » coğunluk » bolucu » hurmetsizlik » uzerine duşmek » yurek yarası » uc kat » devam etmek veya ettirmek » cişik » kurelenme » uzgu » acık »

oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi hakkında da bilgi ve oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi nedir ve oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.