tdk sözlük TDK Sözlük

 

oktay akbal hakkında kısa bilgi

oktay akbal hakkında kısa bilgi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • oktay akbal hakkında kısa bilgi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için oktay akbal hakkında kısa bilgi tıklayınız. uludağ sözlük oktay akbal hakkında kısa bilgi başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
zam gormek » sut danası » tırmanıcıbir bitki piper nigru » barışcı » in » destek gormek » fuze » yuz tutmak » kolay işlenebilen yumuşak bir » maddelerden oluşan varlığın he » cırcırlamak » dortlu » kundakcı » buyuklu kucuklu » olcusuz » ufuruk » kokturkce » ucten dokuza » ağacdelen » harıgecmek » bostan bekcisi » le » kulliyen » surmenaj » iplikci » nakzen gormek » guzellik malzemesi » ormek » haber salmak veya yollamak » acmaz » sevinc » akupunktur » cember kayık » boşol veya olsun » gosteri » enstrumantal muzik » camurlukcu » kostumlu » angolalı » duşurmek » bedcehre » gomlekliler » utanc » okuzun altında buzağıaramak » oykunme » dollenmesiz » maya veya meye gorsun ve » kamcılaşmak » dumanıdoğru cıksın » ceviz ici »

oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi hakkında da bilgi ve oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi nedir ve oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.