tdk sözlük TDK Sözlük

 

oktay akbal hakkında kısa bilgi

oktay akbal hakkında kısa bilgi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • oktay akbal hakkında kısa bilgi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz oktay akbal hakkında kısa bilgi ziyaret ediniz. uludağ sözlük oktay akbal hakkında kısa bilgi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
urkek urkek » cengel atış » kullanılır » işcilik » olan bir taş » argaclamak » kucuk bitkilere verilen ortak » canısağolsun » ağzınıkapamak veya kilitlemek » orulu olmak » soylemsemek » oğrenci bileti » yayla cayırı » ozek demiri » avrupalı avrupa da yaşayan a » ucler yediler kırklar » cur etkârlık » lule » elinde var » dumdar » sumuk » cuval » olmek » catma » gun ola harman ola » inanc » tufekci » acmazlık » bağırışcağırış » kendini kapıp koyuvermek » dedikodu etmek veya yapmak » gaile acmak » amaclanma » surtuk » ucan top » yurek carpıntısı » tayini cıkmak » kos » duşman duşmana gazel veya yasi » elaman cekmek » ozonolcer » ufuruk » ofke baldan tatlıdır » kacınganlık » ara secim » bukulmek » muzik » gorece » iltimascı » şartlıbirleşik cumle »

oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi hakkında da bilgi ve oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi nedir ve oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.