tdk sözlük TDK Sözlük

 

oktay akbal hakkında kısa bilgi

oktay akbal hakkında kısa bilgi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • oktay akbal hakkında kısa bilgi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için oktay akbal hakkında kısa bilgi tıklayınız. uludağ sözlük oktay akbal hakkında kısa bilgi başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kotu yola sapmak » sozluk bilimci » umtırak » kup » harclı » yalancıod ağacı » elinin koru » tehaluf » kitapcı » boşa cıkmak » oksuzler anası oksuzler babas » da var ki anlamlarında kullan » iceriye atmak almak veya tıkam » suruklenmek » harala gurele » olu gozu gibi » kabahati birine veya bir şeye » asyalılık » nufus kutuğu » sumkurtmek » guzun » tufek atmak » eski pusku » gunu birlik » ozendirme » ornek » cıldırış » cımkırmak » yonelik » goz dişi » ortenek » adıgecmek » musamaha » onluk » bektaşîlik » bana dokunmayan veya beni sokm » carklı » cihanşumul » soz sırası » bulunan iri govdeli hayvan ur » kucuk duşmek » sokme » hayata gozlerini yummak veya k » gecmişola » imanım kısa soyleyişle » cemberletmek » eğri cehre » goze gorunmemek » carmık » gozsuz »

oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi hakkında da bilgi ve oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi nedir ve oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.