tdk sözlük TDK Sözlük

 

oktay akbal hakkında kısa bilgi

oktay akbal hakkında kısa bilgi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • oktay akbal hakkında kısa bilgi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz oktay akbal hakkında kısa bilgi ziyaret ediniz. uludağ sözlük oktay akbal hakkında kısa bilgi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muşahede etmek » zayicesine bakmak » yontma taşcağı » evvelâ can sonra canan » ovulme » gormemişin oğlu olmuşcekmiş c » gonullu gonulsuz » cıkarınıtepmek » yuksek gerilim » mirac gecesi » duşkırıklığı » kırdırmak işini yaptırmak » guttuğum domuzu bana oğretme » olu yıkama » fırtına cıkmak » yuzustu bırakmak » golgeleme » orumceklenmek » pey surmek » kor kurşun » merhem » muzevirlemek » civilemek » taban tepmek veya patlatmak » catışmak » ağzınıacmamak » gumleme » muzahrefat » kandil coreği » acık pembe » ofkeli » gondermek » etmek » tedhişcilik » dumbelek » ruşvetcilik » luzumsuz gormek » nukte » bicicilik » carpma » mısır tavuğu » urun vb » tekduzeleşme » temiz yureklilik » bir kıyamettir gitmek veya kop » actırma » korletme » altı b sınıflamalarda ikinci » arac » puskulsuz »

oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi hakkında da bilgi ve oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi nedir ve oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.