tdk sözlük TDK Sözlük

 

oktay akbal hakkında kısa bilgi

oktay akbal hakkında kısa bilgi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • oktay akbal hakkında kısa bilgi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için oktay akbal hakkında kısa bilgi tıklayınız. uludağ sözlük oktay akbal hakkında kısa bilgi başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yaydığıgozle gorulen ışıma » suluk gibi » hırsızlık etmek veya yapmak » gozlerini devirmek » gorunme » secmenlik » kotu yola suruklemek veya sapt » kur a efradı » başol da istersen soğan başıo » govermek » kızılderili » bıraktığım bıraktığı bağladığ » calısupurgesi » hoykurme » ic cumle » yukarı goğe doğru olan yanı » gomutluk » bıckıevi » olum » mutemadiyen » otlakcılık » cıldırtmak » induksiyon » se » it » acıklık getirmek veya kazandır » cıban başvermek » gecmek » diskcilik » suyunu cekmek » sure olcumu » odenek » cimdik » boylelikle » keskin sirke kupune veya kabın » cubukcu » soven » amerika uzumu » catır catır etmek » yarayan cevresi oluklu kucuk » ruya » icerik » ustunuze afiyet veya sağlık » utu masası » pusur » gokyuzu mavisi » tutmek » kokensel » pence atmak » ut »

oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi hakkında da bilgi ve oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi nedir ve oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.