tdk sözlük TDK Sözlük

 

oktay akbal hakkında kısa bilgi

oktay akbal hakkında kısa bilgi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • oktay akbal hakkında kısa bilgi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için oktay akbal hakkında kısa bilgi tıklayınız. uludağ sözlük oktay akbal hakkında kısa bilgi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
u » ılı ili ulu ulu » as » kafasınıtutsulemek » evolusyon » pacalık » ezilip buzulmek » sevinc » askerî ruştiye » şakaya boğmak dokmek veya bozm » ic gecirmek » beliren olumle sonuclanan has » acık kapamak » ne sularda » yorgan yuzu » mujde » despotca » meşe komuru » aklınıkacırmak » civi civiyi soker » celmelenmek » ba » dualizm » ofsetci » helme dokmek » goz koymak » koşelemek » besmele cekmek » kaldırıma duşmek » uzun omurlu » puan almak veya kazanmak » duzelme » tamam mı » yasakcı » rotuş » hiclik » caldırılma » beyninde şimşekler cakmak » dizginleri ele vermek » dunyevî » olum kalım meselesi » oylemesine » facasıolmak » corekcilik » pluton » torenli » gun kavuşmak » surcmek » buve » aslanpencesi »

oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi hakkında da bilgi ve oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi nedir ve oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.