tdk sözlük TDK Sözlük

 

oktay akbal hakkında kısa bilgi

oktay akbal hakkında kısa bilgi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • oktay akbal hakkında kısa bilgi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz oktay akbal hakkında kısa bilgi ziyaret ediniz. uludağ sözlük oktay akbal hakkında kısa bilgi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bir calgı » gece silâhlıgunduz kulâhlı » humayun » ruya » centiklemek » deve yuku » mukâfat » yuzune bakmaya kıyamamak veya » surukleyici » gunsuler » teveccuh gostermek » bulunan iri govdeli hayvan ur » posta koymak veya atmak » y » haraccı » madde » zul saymak » ucucu » calımlık » yoreselleşme » cıldırasıya » cansız duşmek » cobanın gonlu olursa tekeden y » surunme » kullanılan cihaz » ic politika » guneşin alnında veya guneşin a » tunaydın » guneşbalcıkla sıvanmaz » sonuc yarışması » calkalanış » uyku durak yok veya uyku nedir » onune cıkmak » ucmak » cıban başvermek » kor şeytan » cıkmak » denizcakısı » yurunme » dovmek » universal » hareket » tercume » aşcılık » gufteci » adıdeliye cıkmak » sut » allah gostermesin » lektor » kefaretini odemek »

oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi hakkında da bilgi ve oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi nedir ve oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.