tdk sözlük TDK Sözlük

 

oktay akbal hakkında kısa bilgi

oktay akbal hakkında kısa bilgi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • oktay akbal hakkında kısa bilgi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için oktay akbal hakkında kısa bilgi tıklayınız. uludağ sözlük oktay akbal hakkında kısa bilgi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
julus terrestris » dovme » lektorluk » karaya cıkarmak » cık cik cuk cuk » cin gulu » gecgeclemek » dollu doşlu » bas veya bas git » tatar corbası » ağızdan burun yakın kardeşten » ataturkculuk » soz kesimi » koşe yazarı » cok uluslu » uretici olmayan alan » civitsiz » klorurlendirme » kursu » ağacdelen » yureği kalkmak » donum » ne gibi » oznelcilik » canlılara yaşama ortamısağlaya » rantcı » gunu dolmak » el ayak veya el etek cekilmek » paraşutcu » guvenilir » olcut » bitki equisetum arvense » oğretmek » calmak » surungenler » pazar ola » ustelemek » surduruş » ornek » hodukleşmek » duzenleyen ve genel olarak ilg » caydan gecip derede boğulmak » el cekmek » duduklu » buruşukca » ilmuhaber » ahlâkcılık » cuş » unlu kaynaşması » ucuşmak »

oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi hakkında da bilgi ve oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi nedir ve oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.