tdk sözlük TDK Sözlük

 

oktay akbal hakkında kısa bilgi

oktay akbal hakkında kısa bilgi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • oktay akbal hakkında kısa bilgi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz oktay akbal hakkında kısa bilgi ziyaret ediniz. uludağ sözlük oktay akbal hakkında kısa bilgi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
silindir prizma vb bicimindek » kucuk ay » sicilyalı » duşunceye dalmak » gosteren » yabancıgelmek veya gelmemek » sıhhî tesisatcılık » cıkrıkcı » dişini sokmek » alumin » kotuluk » yenilikci » delgec » allah rızasıicin » govde gosterisi » havanda su dovmek » kancılar » doşeme » cay bardağı » yuz surmek » cık cik cuk cuk » on soruşturma » satışsozleşmesi » sarnıc vagonu » solungac » evrak cantası » sovyet » bir değer karşılığında birinin » muzminleşmek » koşeye atılmak » yarıunlu » isimden tureme isim » yukseltec » kafasınıucurmak » er gec » cıfıtlık » nohut oda bakla sofa » mez » cerceveleme » begum » bir el bir eli yıkar iki el b » yontemlilik » calımlanmak » yoneltme » sırpca » tereyağından kıl ceker gibi » trafik mufettişi » İnegol koftesi » arabistan defnesi » bicimleme »

oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi hakkında da bilgi ve oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi nedir ve oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.