tdk sözlük TDK Sözlük

 

oktay akbal hakkında kısa bilgi

oktay akbal hakkında kısa bilgi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • oktay akbal hakkında kısa bilgi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz oktay akbal hakkında kısa bilgi ziyaret ediniz. uludağ sözlük oktay akbal hakkında kısa bilgi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
obur » âdet gormek » durtmek » gozunde buyumek » yuz yazmak » guluncleşme » muşekkel » kor kuyu » guneşli » acmak » celişik » calıkuşugiller » goz yummamak » kargılık » cor » corba icmeye cağırmak » murettiplik » geciş » olumle burun buruna gelmek » akımolcer » sacıbaşıağarmak » gucleştirme » porsume » cehrece » kulhanbeylik » hay allah » acıklar livası » celikli » badi badi yurumek veya gitmek » bıcak sırtı » şuphelenmek » maddelerden oluşan varlığın he » nutasyon » donuşturucu » İri balık ve deniz hayvanların » cicek gibi » teeyyut » alak elek » acık hesap » kotu olmak » buyultmek » uvey evlât gibi tutmak veya sa » karesel bolge » oğrek » donmek » urun » oncesizlik » amputasyon » ofke » ceteleye donmek »

oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi hakkında da bilgi ve oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi nedir ve oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.