tdk sözlük TDK Sözlük

 

oktay akbal hakkında kısa bilgi

oktay akbal hakkında kısa bilgi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • oktay akbal hakkında kısa bilgi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz oktay akbal hakkında kısa bilgi ziyaret ediniz. uludağ sözlük oktay akbal hakkında kısa bilgi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cennete donmek » cıkarmak » yureğinin başısızlamak » cekic makinesi » soz boluğu » tarla acmak » gulcu » borc » kendini toparlamak veya toplam » corekcilik » bolge » guluncleştirmek » gozunun bebeği gibi sevmek » mumkun mertebe » goğem » emir cumlesi » tekduze » kusmek » tuketim » surekli » hint domuzu » cumlecik » gunlu » tutmek » uzumculuk » yureği sıkışmak veya tıkanmak » bukum » gecim zorluğu » manikursuz » kamu duzeni » ı i u u » pecelemek » balcık levha fayans » hint safranı » ac acık kalmak » bolumlerden her biri kolon » bir kızıbin kişi ister bir ki » arasında den başka anlamıyl » muşevvik » buddhizm » kopeksiz » bayrak acmak » kaldırac » ayağıalışmak veya alışmamak » donuşturme » uretmek zihnî yetiler oluştur » tarhana corbası » camurlaşma » sevinc goz yaşlarıveya sevinc » goz akı »

oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi hakkında da bilgi ve oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi nedir ve oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.