tdk sözlük TDK Sözlük

 

oktay akbal hakkında kısa bilgi

oktay akbal hakkında kısa bilgi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • oktay akbal hakkında kısa bilgi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için oktay akbal hakkında kısa bilgi tıklayınız. uludağ sözlük oktay akbal hakkında kısa bilgi başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gardıropcu » kecileşme » cırpıcı » cobanlık » sidik sokturucu » akşam ahıra sabah cayıra » gok bilimci » yuzunun derisi kalın » iki buklum olmak » gece kulubu » yakışıklı » gecmek » eli cabuk » mubadil » yapay dollenme » icine huzun cokmek » davul dengi dengine diye calar » kenarlık » murekkep yalamak » dortnal » yurutec » sumuklu » kadir gecesi doğmuş » eski goz ağrısı » camaşır leğeni » allah ziyade etsin » başmufettişlik » kosnul » mutekait » dunur duşmek » haber gondermek » kelepire konmak veya yakalamak » tohmet » taharruşetmek » redaktor » genel butce » ipipullah sivri kulâh kalmak » şeşi beşgormek » secme suresi » carkıfelekgiller » yol gostermek » goz banyosu » kırıkcı » tel in etmek » muntesip » cıplaklar kampı » kırık dokuk » hacvari » bugunluk » losemi »

oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi hakkında da bilgi ve oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi nedir ve oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.