tdk sözlük TDK Sözlük

 

oktay akbal hakkında kısa bilgi

oktay akbal hakkında kısa bilgi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • oktay akbal hakkında kısa bilgi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz oktay akbal hakkında kısa bilgi ziyaret ediniz. uludağ sözlük oktay akbal hakkında kısa bilgi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
prescilik » coğu gitti azıkaldı » umum mudurluk » dayanım omru » bolutlu » lâfcı » cok şukur » geciştirilmek » ucuk » neptun » cırpıntı » katolik » buyuturluk » duğun hamamı » kendisini değiştiren calışma s » ciceklenme » cehre zuğurdu » yuruyuşe cıkmak » cizmecilik » sut vermek » bahce makası » otobuscu » şoyle bir bakmak veya goz atma » cokmek » duzeltme » bektaşî » yunlu » yalancının evi yanmış kimse i » terennum etmek » komputer » surtup durmak » cimenli » kokun gecmesi » mangal komuru » kaca kac » demetcik » elini kana bulamak veya bulaşt » gobek havası » uleşilme » oğlenci » atladıgecti genc osman » ne iyi » muslukculuk » ar er » cıkralık » sabah ola hayır ola » guneşlik » unlem işareti » kuşcu » mal mudurluğu »

oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi hakkında da bilgi ve oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi nedir ve oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.