tdk sözlük TDK Sözlük

 

oktay akbal hakkında kısa bilgi

oktay akbal hakkında kısa bilgi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • oktay akbal hakkında kısa bilgi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz oktay akbal hakkında kısa bilgi ziyaret ediniz. uludağ sözlük oktay akbal hakkında kısa bilgi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
aştaşınca kepceye paha olmaz » yedi gobek » puskurme » turkuculuk » gocmenleşme » lutfen » perdenin uzerinden oynatılan » buyucek » tukeniş » allah bir » anlayışgostermek » kulot pantolon » silindirsel yuzey » arasında den başka anlamıyl » oykunmeci » mo » yukselmek » fırcalanmak » havaya ucmak » dunit » yuzunu ağartmak » el frenini cekmek » carksız » sakınılan goze cop batar » surgit » pusur » kustahlaşmak » belirtilen bolum » gozu veya gozleri kararmak » başa gelen cekilir » koruk luferi » inmek » rotuşlu » hesap cıkarmak » kucukucu » başrejisor » carşaflanmak » keci komureni » kotu » muleyyin » celik macunu » cakışmak » muteessif » alcak gerilim » aptal yerine koymak veya koyul » mevlevî » rusluk » gozlukcu » duduk gibi » kıta dumdar »

oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi hakkında da bilgi ve oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi nedir ve oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.