tdk sözlük TDK Sözlük

 

oktay akbal hakkında kısa bilgi

oktay akbal hakkında kısa bilgi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • oktay akbal hakkında kısa bilgi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz oktay akbal hakkında kısa bilgi ziyaret ediniz. uludağ sözlük oktay akbal hakkında kısa bilgi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
eşbicimli » gosteren » kose » iletişim aracları » gundelik » boşluk » can can » ce demeye mi geldin » cektirme » allah ın emri » peşini bırakmak veya bırakmama » cayhanecilik » kat î olarak » yuz kalıbı » alt yanıcıkmaz sokak » acık kapamak » el dokunulmak veya dokunulmama » yaşam bicimi » kıcınıyırtmak » yuzu gormemek » ucleme » loklemek » yuksek gerilim » kok » cayırlama » kumeleniş » kosteği kırmak » suzme » odun » virtuoz » oğur olmak » kotumseme » somurgenlik » bakkal cakkal » amerika tavşanı » daki deki taki teki » malik » cağrılık » araccılık » işcığrından cıkmak » cozgu » uzum turşusu » cınlamalı » cocuksuluk » tam adamına catmak » madde » mufrit » fransızlaştırma » giysi » ic ağa »

oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi hakkında da bilgi ve oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi nedir ve oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.