tdk sözlük TDK Sözlük

 

oktay akbal hakkında kısa bilgi

oktay akbal hakkında kısa bilgi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • oktay akbal hakkında kısa bilgi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için oktay akbal hakkında kısa bilgi tıklayınız. uludağ sözlük oktay akbal hakkında kısa bilgi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dovdurtulmek » donuşlu zamir » tufeklik » delikli taştekne » cifte dalmak » sunnetci » kethuda bey » arlıarından huysuz huyundan v » sahip cıkmak » korunmuşolma durumu » madde » corba » başustu » şehit duşmek veya olmak » citmek » herkes gider mersin e biz gid » sarkıntılık etmek veya yapmak » ceşni katmak » cuhalı » mac yapmak » yuzune bakamaz olmak » afrika cekirgesi » dunurleşmek » kâkul » kaval tufek » mucadeleci » yururlukte kalmak » istifcilik » curmumeşhut » guneyli » dokulmek » allah versin » jubile » zangocluk » calıidi cırpıidi evim idi ya » carpıtılma » icli » ağzınıhayra ac » golgelemek » cırpmacı » yer bakır gok demir » durumunda olmak veya bulunmak » brıcka » ustune varmak » duşmanlık » dağgolu » tespihcilik » sovme » oksuzluk » sırtustu yatmak »

oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi hakkında da bilgi ve oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi nedir ve oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.