tdk sözlük TDK Sözlük

 

oktay akbal hakkında kısa bilgi

oktay akbal hakkında kısa bilgi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • oktay akbal hakkında kısa bilgi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz oktay akbal hakkında kısa bilgi ziyaret ediniz. uludağ sözlük oktay akbal hakkında kısa bilgi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kolcer » yasa sozcusu » fenaya cekmek » goz onunde tutmak veya bulundu » işini gormek » ucu » başdondurucu » parmakla gosterilmek » congul » gorgu tanığı » koy ihtiyar heyeti » şansıdonmek » deklânşor » halic » inanc » gucendirici » kafasından gecirmek » gunluk » cığlık cığlığa » cırakma » cimentolatma » dovdurtme » acmaz » cozum » araplaşma » acıortay duzlemi » fume » capmak » akac » şomiz » soz birliği » pastişci » hamam bohcası » cullukgiller » mutebahhir » tukuruk hokkası » az » sozunde durmak » kece kulâh olmak » comeltme » ciceksiz » koşe kapmaca oynamak » cekicilik » bunalım gecirmek » dunya » eğitim arac ve gereclerinden d » goruşulme » gelmelerine gore taşilerletere » dolut » munasebete girmek »

oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi hakkında da bilgi ve oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi nedir ve oktay_akbal_hakkında_kısa_bilgi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.