tdk sözlük TDK Sözlük

 

okul zıt anlamlısı

okul zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • okul zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için okul zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük okul zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
muhlet istemek » goz kaşsuzmek » carcabuk » oksurup tıksırmak » arabankurdî » terekkup etmek » vazgecirme » mirac kandili » kuru cayır » uretmek zihnî yetiler oluştur » ne ekersen onu bicersin » ateşcilik » karaağacgiller » lâtin halkları » vucuda vermek aşıyapmak » kulhanî » kırk bir bucuk » ana avrat duz veya dumduz gitm » edebiyatca » gungormez » gun » duşuncesiz » acma » cevre » oğle tatili » yarıcap » carşafcı » ra re » gosteri » kapcıklı » siyaseti ve oğretisi » kocsamak » patırtıya pabuc bırakmamak » cığırtkan » istizan etmek veya eylemek » eli ayağıveya eli kolu bağlı » yuz bulmak » cekmeli » bu gozle » ateşparcası » cok » gonlu bulanmak » honduraslı » kır duşmek » cozgun » cil » mirac gecesi » bodur tavuk her gun veya her d » beklenmediği umulmadığıveya c » formul »

okul_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve okul_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. okul_zıt_anlamlısı nedir ve okul_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.