tdk sözlük TDK Sözlük

 

okul zıt anlamlısı

okul zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • okul zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için okul zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük okul zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
turkluk » siktir et » germanofil » gecirici » ozen gostermek » ağaca cıkan kecinin dala bakan » u donuşu » teleutce » koyuvermek » levazımatcı » guneşsaati » sutlu » boburlenmek » uslu durmak veya oturmak » gosterme parmağı » alcaklaşma » tartan arac » gununu gun etmek » zuppeleşme » yağlıkcı » alcalma » cok uzun uzun sure uzun olar » şumullendirmek » cevikleşmek » iyi gozle bakmamak » ozlu » patates puresi » coban kulubesinde padişah ruya » anas acuta » bir gozeliler » tepe acısı » somurme » teessur » urfa peyniri » turunc » goynumek » cokel » ozendirme » tercumanlık » cıbanlaşma » cillenmek » insanicincilik » e » katır tepmişe donmek » tegaful etmek » bıcak bıcağa gelmek » ağzından cıkmak » yuzune gulmek » tarih duşurmek » evrak cantası »

okul_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve okul_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. okul_zıt_anlamlısı nedir ve okul_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.