tdk sözlük TDK Sözlük

 

okul zıt anlamlısı

okul zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • okul zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için okul zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük okul zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ahıra cevirmek » balcak » beniz gecmek » sert unsuz » tumu cemiyet » ozdek » catal civi » buyultmek » dalyan koftesi » gonul vermek veya bağlamak » kredi acmak » kıc » istenc dışı » kok sap » goz dişi » cullanış » soz yitimi » yalıngoz » ipin ucunu kacırmak » pas gecmek » kirada olmak veya oturmak » lâmadan oluşmuş arasına yerle » gurultuye veya patırtıya pabuc » murebbiyelik » cur etkâr » bacak kadar boyu var turlu tu » su yurumek » desinatorluk » bir cift soz » hicap duymak veya etmek » cınlak » yuz » ileri goturmek » hukmen » İnsanlarıbirtakım hilelerle sa » kavlukarar etmek » intac » ekmek duşmanı » mufteri » luks koltuk » se » işcatallanmak » cenesini dağıtmak » olcmek hesaplamak hesap etme » olumle oc alınmaz » allah bana ben de sana » edinmek hissetmek » arac tığ » bolumsel » seckinlik »

okul_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve okul_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. okul_zıt_anlamlısı nedir ve okul_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.