tdk sözlük TDK Sözlük

 

okul zıt anlamlısı

okul zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • okul zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz okul zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük okul zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dovuşturmek » gaz detektoru » gosterişe kacmak » girdisi cıktısı » mutebessim » sel » yuksuk » yuz aklığıgostermek » bayrak acmak » İki veya daha cok maddeyi birb » goknar » ismi gecmek » asker cıkarmak » kendi havasında gitmek veya ha » surunme » sandıkcı » harekete gecirmek » burclar kuşağı » dokulgen » dip balıkcılığı » kabul toreni » ic kulak » acıktan » paldır kuldur » cozum yolu » bufeci » ciğleşme » koturum » bortturmek » mucevherat » boykotcu » yollara sokaklara dokulmek » ozluk » oğrencilik » uzerine almak » alt ust etmek » evlenmelerinde yasa bakımından » barca » satranclı » kaşıkcı » cılgınlaşmak » secilme » amputasyon » serbest bolge » doner » kalkmasıyla eski bicimini alab » gufte » gecmek » işten gucten kalmak » surucu belgesi »

okul_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve okul_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. okul_zıt_anlamlısı nedir ve okul_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.