tdk sözlük TDK Sözlük

 

okul zıt anlamlısı

okul zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • okul zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz okul zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük okul zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
acık pembe » sozune sahip » dorduz » tekeline veya tekellerine alma » uslenmek » doğactan » silindir prizma vb bicimindek » gecişme » tekerrur etmek » ak kopek kara kopek gecit başı » gostermeci » sonuc vermek » acığa vurmak » ayağına veya ayaklarına kapanm » ıntı » tuketmek harcamak » mumkun » karaağacgiller » kulâhımsı » dalgıc » ari dil » İcra ve İflâs hukuku » yoğurt corbası » guzlek » odev bilmek veya saymak » ciltci » surulme » goynumek » canak yaprağı » tutsu gozu » goksel » kandil gunu » balıkcıl » tacsız » kok » gecer » cenesini bağlamak » modul » norotik » hukumlu » paşacadırı » aday gostermek » zul saymak » kirizma yapmak veya etmek » kendini toparlamak veya toplam » cavelâ » ustun » cene yarışı » araf » ahzukabz »

okul_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve okul_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. okul_zıt_anlamlısı nedir ve okul_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.