tdk sözlük TDK Sözlük

 

okul zıt anlamlısı

okul zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • okul zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz okul zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük okul zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mufrez » mantıkcılık » cift vuruş » soz kesmek » tıngır sac elim hamur karnım » gecirmek » gonulsuzluk » mektupculuk » cok » el mi yaman bey mi yaman el ya » maket bıcağı » hatırlatmak » etme bulma dunyası » genc » camurlanmak » dopiyes » mustebat » kıcın kıcın gitmek » bucur » ortalığı goturmek » ceyizli » boynunu bukmek » sumuksu zar » cervişli » ayağınıyorganına gore uzatmak » ucan kuşa borcu olmak » zamanıgecmek » hukmolunma » acıklık » kapucin » tırtıkcılık » uc beyaz » gosterişlice » guvenliği sağlamak icin yapıla » sunnet cocuğu » sabrıtaşmak veya tukenmek » cis » matrakcı » hint kertenkelesi » duşkun olma durumu iptilâ » kılıcıkınına koymak » sun » sutlendirmek » mudir » rusvalık » carşaf » elinin koru » sonmek » ağzına bir zeytin verir altın » cocuklaşmak »

okul_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve okul_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. okul_zıt_anlamlısı nedir ve okul_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.