tdk sözlük TDK Sözlük

 

okul zıt anlamlısı

okul zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • okul zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz okul zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük okul zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cozumcu » la le » rum » petrolun bir cinsi olan yanıcı » kirec sutu » yurek karası » zararına kazanc sağlamak » al » aslan sutu » icilme » onun icin » calımsız » gorumce » hucumcu » bugun » demirkazık » ici dışıbir » ışık kure » secmece » surgen doku » oncesi donem » hurriyet » dukkân » hırcınlaşma » kan emebilen halk arasında ba » sozlu film » kemiklerden biri » ağır cekmek » kutle » cilingir sofrası » caplamak » elektronik calgılar » yuz vermek » buyuk elcilik » acara » başağac » gundeme getirmek » sozel oğrenme » ceviriş » milliyetci » sozun kısası » bobreksi » tunc » puskuruk » mezhepcilik » yuzbaşılık » gonul eri » ozel af » yolun acık olsun » kanarya ciceği »

okul_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve okul_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. okul_zıt_anlamlısı nedir ve okul_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.