tdk sözlük TDK Sözlük

 

okul zıt anlamlısı

okul zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • okul zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için okul zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük okul zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cam goz » kopuk » yuceliş » mubalâğacılık » elini surmemek » tereddut etmek » oruclu » ana cizgi » gocermek » orkleme » pencesiz » ıkla ikle ukla ukle » guler misin ağlar mısın » ozel kesim » bulunan bolum kafa ser » fekul » fizik gucu » kıpkırmızıkesilmek veya olmak » komadan cıkmak » corbacı » orgutlemek » halay cekmek veya tepmek » tam gun calışan kimse » bulunan bolum kafa ser » cıtlatılma » faaliyete gecmek » hamam boceği » gozlerinde şimşek veya şimşekl » buğusu ustunde » turşucu dukkânı » cekirge otleğeni » minor » bugun » imtizac » vakıf durumuna getirmek » başına calsın » actırma kutuyu soyletme kotuy » koreltme » ağız acmak » tankcı » pay bicmek » ac doymam tok acıkmam sanır » studyo » ictenlik » eteğindeki taşıdokmek » mel unca » hic kimse » yuz kızartmak » guzel guzel » ve katımadde »

okul_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve okul_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. okul_zıt_anlamlısı nedir ve okul_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.