tdk sözlük TDK Sözlük

 

okul zıt anlamlısı

okul zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • okul zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için okul zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük okul zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
boşta olarak yapılan ortu » barut fıcısı » dev aynasında gormek » kafasında şimşek cakmak » olu yıkama » parcalayıcı » tokat atmak aşk etmek veya pat » telâşgostermek » gecmek » catal » ti » amplifikator » yuklem birliği » sırtustu » kralice » iyiye iyi kotuye kotu demek » cuha ciceğigillerden tohumu k » kasetcilik » akrep » oluşmuş kıskac bicimimdeki ar » duzec » culûsiye » hayatınıbirine borclu olmak » puslu » yuk » can cekişmek » iskorcina » rum ateşi » ağza tat boğaza feryat » butunlemeye kalmak » icin » bir ornek » on veya beş para etmez » bardakcı » ağzınıkapamak veya kilitlemek » kotuluk » calkalamak » ortaya dokmek » keskin sirke kupune veya kabın » enstitu » cok yetiştirilen bir bitki hor » nalca » kriz gecirmek » erendiz » kelâmıkadim » gecek » ucerli » goz yuvası » goz gezdirmek » corbacı »

okul_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve okul_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. okul_zıt_anlamlısı nedir ve okul_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.