tdk sözlük TDK Sözlük

 

okul zıt anlamlısı

okul zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • okul zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için okul zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük okul zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
itilâfcılık » gozunun icine baka baka » bal ozlu » canis lupus » mudir » ince karton parcası kartvizit » korelme » ayakustu » muşteri » perşembenin gelişi carşambadan » moduler sistem » borclandırma » muteakiben » yuzde yuz » allah allah » elci » istenc » yuz suyu dokmek » dol vermek » goruşulmek » kavurmak işi yapılmak » altta yok ustte yok » yuklenmek » subjektif » avuc avuc » alt ust etmek » gorelik » gecirmek » puruz » sozunun eri olmak » pece » gerekli gormek » uygur » sezu » başısıkılmak veya sıkışmak » yağmur olsa kimsenin tarlasına » olcu » elma da alma da demesini bili » gozetleme » calmac » aramayı korumayımeslek edinen » yer bakır gok demir » cuha ciceğigillerden tohumu k » kulunc » otmek » cırpmacılık » hesaba cekmek » gurleşmek » sıcıp sıvamak » plâstikcilik »

okul_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve okul_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. okul_zıt_anlamlısı nedir ve okul_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.