tdk sözlük TDK Sözlük

 

okul zıt anlamlısı

okul zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • okul zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz okul zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük okul zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
suhunet » yırtmac » basınc » agrostemmagithago » mujde » luzum gormek veya gormemek » at var meydan yok » pufleme » aktuel » sabah vaktinde » lehinde soylemek veya bulunmak » ne soyluyorsun » milliyetci » oğretim yardımcıları » boğurtme » ucretlendirme makinesi » doven » mutevali » surtuk » celme » dere tepe duz gitmek » nufus kutuğu » atolye resmi » cokmek » ustu savurmak » yuzunden okumak » demir tavında dovulur » haberleşme komunikasyon » surur » zembereği boşalmak veya boşanm » yan cizmek » gerceğin doğaya uygun bicimde » donelmek » acmacı » izzetuikram » kor satıcının kor alıcısıolur » ici hop etmek » capalanma » arkadaşca » sulûk » sut otu » soylenilmek » komur kayası » organizmaların oluşturduğu bir » duşup kalkmak » maden yunu » birkacı » gudulenme » cizin cizin » yuz »

okul_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve okul_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. okul_zıt_anlamlısı nedir ve okul_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.