tdk sözlük TDK Sözlük

 

okul zıt anlamlısı

okul zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • okul zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz okul zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük okul zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cu » ak gozlu » soz meydanı » yukletilme » soru cumlesi » yuzune gulmek » karavana cıkmak » cayırlamak » olağanustu » sublimleştirme » super star » yuksuk otu » tecessum » ornek » tuhafiye dukkânı » muşterek » b b » geri gondermek » kıl cadır » duşunuş » boğa » guneşgunu » futurizm » coğunme » nonfiguratif » telekomunikasyon duzeni » somak rhus coriafia » dondurac » nukteli » boynu bukuk » gonlu tok » temiz kanıda vucuda dağıtan or » hesap kitap yapmak veya etmek » sokmek » kacak » gul ustune gul koklamamak » n » ozur dilemek » unletmek » niyaz etmek veya eylemek » dişozu » utanc » dilini kesmek veya kesip oturm » cevgen » kapkaccı belli etmeden para v » işguzarlık etmek » gormez » gecmek » goz yummamak » sulus »

okul_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve okul_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. okul_zıt_anlamlısı nedir ve okul_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.