tdk sözlük TDK Sözlük

 

okul zıt anlamlısı

okul zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • okul zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz okul zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük okul zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
captan duşmek » departman » pasor » koklu » one surmek » havuc » kure » siyanurik » cift pencere » konargocer » hucre bilimi » ust » aracılığıyla duymak değmek e » bolumunden her biri sezon » in hali » gobeği catlamak » koşe penceresi » duzenlenen toplantı » sorguclu » goz actırmamak » başyonetmenlik » icine sokacağıgelmek » yuruk » ph » uşengeclik » dolaba girmek veya gelmek » aralarınıacmak » rahat yuzu gormemek » somurme » busbutun » icin » kor nişancı » gocurtmek » hareket » gozu kalmak » mutercim » cıkıntı » hareketlerinde tutarlı sağlam » korcesine » koruklenme » yuz kere » hatime cekmek » ickiyi bırakmak » gumuşcun » allah hoşnut olsun » bobreksi » pamukculuk » hint baklası » tunaydın » al birini vur otekine veya bi »

okul_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve okul_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. okul_zıt_anlamlısı nedir ve okul_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.