tdk sözlük TDK Sözlük

 

okul zıt anlamlısı

okul zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • okul zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için okul zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük okul zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
surekli unsuz » kulunc » gecişustunluğu » durumuna donuşmek » gudumleme » acıklanma » arkasında dolaşmak veya gezmek » acılama » doner » goz ile hedef arasında aynıciz » cevirmek » vasatî sur at » adınıanmak veya anmamak » maymuna donmek » yuz kızartıcı » ustune perde cekmek » elma cayı » aklıcıkmak » ic ice » cırcıl » teşhis etmek veya koymak » dolapcı » ayağının veya ayaklarının altı » insan bicimcilik » cember » ortalıkcı » bust » bir goz ağlarken obur goz gulm » yuzune vurmak veya carpmak » bolgeci » bıcaklık » haşatıcıkmak » cetinleşmek » olcusuz » kalvenci » gosterici » şeytansacı » kin beslemek veya tutmak » lâtifce » evire cevire » mubalâğa » camurcuk » nasır bağlamak veya tutmak » kecimemesi » amber ciceği » kendi derdine duşmek » mes ut olmak » cevriyazı » icme » gucu gucune yetmek veya yetmem »

okul_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve okul_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. okul_zıt_anlamlısı nedir ve okul_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.