tdk sözlük TDK Sözlük

 

okul zıt anlamlısı

okul zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • okul zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz okul zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük okul zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
boşnak » bozuk duzen » zıpcıktı » cin gulu » gazların toplanması belirli b » carpıklaştırmak » cıbanlaşma » sağlayan şartların butunu » yeryuzu » kalmak » mustear » sen sağ ben selâmet » cekmek » yer tutmak veya tutmamak » gumuşsağolsun altın gidekosun » cop tenekesi » musrif » kilit kurek olmak » uckardeş » brahman » duzleşmek » ozek demiri » başmuhendislik » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » kacakcılık » urkek » munzevi » şukreylemek » ustalık gerektiren iş sınaat » calma » ve bilinc merkezlerinin bulund » hazır corba » felemenk » altın suyuna batırılmışolan » nevri donmek » panturanizm » afgan » dokumlu » ucer » asbest yunu » cezve surmek » ceyizlenmek » kostum » surpriz » rol catışması » ortak olculmez sayılar » ıtır ciceği » gonul yıkmak » şeytana kulâhıveya pabucu ters » cergeci »

okul_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve okul_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. okul_zıt_anlamlısı nedir ve okul_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.