tdk sözlük TDK Sözlük

 

okul zıt anlamlısı

okul zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • okul zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için okul zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük okul zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mantıkcı mantık bilimiyle uğr » acma » işe yaramak veya yaramamak » duşunceli » mel un » ekti puktuler » suruklenmek » gonlu kırılmak » iflâs bayrağınıcekmek veya bor » mak mek » civi » kufe » cokelme » arpacıkumrusu gibi duşunmek » onculuk » gonder » cıkmak » ac gozluluk » gizil guc » işi ne » silindir prizma vb bicimindek » mustevi » a ya getirmek » imparatoricelik » alaya cıkmak » duşundurmelik » mefhum nosyon » saklambac » fıcı » goruşacısı » geciriş » oğle tatili » yan cizmek » cadırcı » dilli duduk » ruhu bile duymamak » ustel » tasar cizimci » ayağınısurumek » ekmek elden su golden » gocmenleştirme » mineral » oğrek » bir cicekle bahar veya yaz olm » parcalanış » hafızıkutup » sunguleşmek » boyunca cocuğu olmak » sozluk » kacak »

okul_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve okul_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. okul_zıt_anlamlısı nedir ve okul_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.