tdk sözlük TDK Sözlük

 

okul zıt anlamlısı

okul zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • okul zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için okul zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük okul zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cağcıllaştırma » mantıkcı mantık bilimiyle uğr » kopruden veya kopruyu gecincey » celmelenme » cobanpuskulugiller » kurdîlihicazkâr » boburlenmek » bonleşmek » boşluk » cevre sağlığı » koyuvermek » capacı » altınıustune getirmek » iki arada bir derede kalmak » icecek suyu olmak » koh » mineral » kullanılır » yenilir veya yenir yutulur şey » kahve dovucunun hınk deyicisi » vokabuler » durust » yuklemek » ileri uc » capula » gomulemek » az gormek » gorunuşu kurtarmak » dalgunduz » tok evin ac kedisi » inmek » hristiyanlık » cekmek » ust » fitci » muddetsiz » harama uckur cozmek » bir ben bir de allah bilir » sandıktan cıkmak » bicki dikişkursu » sokmek » yalova kaymakamı » ozdek » tarh etmek » kulfetli » guncelleştirmek » capraz ateş » puskurtme » u » cifte »

okul_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve okul_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. okul_zıt_anlamlısı nedir ve okul_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.