tdk sözlük TDK Sözlük

 

okul zıt anlamlısı

okul zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • okul zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz okul zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük okul zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
boşcıkmamak » kubizm » pabuc pahalı » guncelleşme » hanya yıkonya yıanlamak » yurutum » kralice gibi » ulusculuk » keciyi yardan ucuran bir tutam » allah yapısı » el bebek gul bebek » son ses duşmesi » geciştirme » cifte atmak » golge » goyunme » turkce » eşekten duşmuşkarpuza donmek » cokertmek » munkir » gule oynaya » goz guclu bir ışık sebebiyle b » emlâkci » cozumlemek » değirmenin suyu nereden geliyo » acık işletme » hukmunde olmak » yıldızısonmek » gecme » yuzu ak olsun » sunger » kork aprilin beşinden okuzu a » ortak tam bolen » cıraklık » cicek boyası » goz ile hedef arasında aynıciz » sonmek » catışmak » isteyeninin bir yuzu vermeyen » cizdirmek » yer demir gok bakır » surmeli » hatırıicin » oruc acmak » bohca boreği » subjektif » nuh » bulbul kesilmek » gozetiş » gozlu »

okul_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve okul_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. okul_zıt_anlamlısı nedir ve okul_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.