tdk sözlük TDK Sözlük

 

okul zıt anlamlısı

okul zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • okul zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz okul zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük okul zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cırcıplak » şeyhulislâm kapısı » yenik duşmek » buyukken daha kucuk duruma get » teşkilâtcılık » otucu kuşlar » tersi donmek » humanist » cocuk oyunu » ozdeşleştirme » akşam yıldızı » gecilmek » dolambac » goğus eti » onel » musamaha » ustelemek » kelebek ciceği » davranmak saygıgostermek soz » despotca » koylu » cebrî yuruyuş » un » sutune havale etmek » r » tasar cizimci » yaban gulu » kulâh » orfî » sanayi ulkesi » vay anam vay anasını veya va » namutenahi » aşağıyukarıyurumek » yanardoner » konsul » fırıldakcı » carpma » bircoğunu o metalin yuzeyine y » etmek » muteakip » borusu otmek » cok sesli » uzunlamasına acılan oyuk » bir turlu » gozleri acılmak » capar » başına gecirmek » maslahatguzarlık » allah iki iyilikten birisini v » iki cenetliler »

okul_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve okul_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. okul_zıt_anlamlısı nedir ve okul_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.