tdk sözlük TDK Sözlük

 

okul zıt anlamlısı

okul zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • okul zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için okul zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük okul zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bir tatlı » ayağınıveya ayaklarını opeyim » tutun rengi » slovakca » bolunmez » ruyalarına girmek » kuresel ucgen » eline gecmek » mulâyim » acmak » uctaş » hukum » karahanlı » buhran gecirmek » orumceklenmek » gozunu yıldırmak » kilus » aksiliği ustunde » secici » kin beslemek veya tutmak » tenceresi kaynarken maymunu o » golgeleyiş » renk vermek veya rengini belli » ışık olcumu » gorev aldığıaskerî harekât » guc » duzen » pabucuna kum dolmak veya taşka » mumsondu » onde gelmek » pabuc kadar dili olmak » gozden uzaklaşmak » camaşır sodası » kırk bir bucuk » carpmak » sutsuzluk » amerikan » olum emri » İsvecli » İşyerlerinin yoğun olduğu bolg » pecenekce » guneşe karşıişemek » koşe yazısı » goz actırmamak » demetcik » burulu » arnavut » alcılamak » koleleştiriş » goz boyamak »

okul_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve okul_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. okul_zıt_anlamlısı nedir ve okul_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.