tdk sözlük TDK Sözlük

 

okul zıt anlamlısı

okul zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • okul zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için okul zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük okul zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cakşırsız » boşveya boşta gezmek veya gezi » goz » icirilmek » cifte dalmak » teşekkul etmek » icin » yon vermek » kopru kurmak » sıcırgan » kat cıkmak » cay » yarın obur gun » şerefine icmek » işi allah a kalmak » donuşturum » urun » testiyi kıran da bir suyu get » envaiceşit » donem » tink tank » supurulme » akaclatmak » gulumser » gocmen » cağatayca » celimsiz » cigan muziği » avcunun icinde tutmak » ezogelin corbası » gundelik » got » pic » uclemek » cekiş » grev gozcusu » kor satıcının kor alıcısıolur » ozdeşlik » gonul ferman dinlemez » duşman » hareket » pek yuzlu » ricada bulunmak veya birinden » ağız ağıza vermek veya konuşma » ust geciş » oksitlenmeyen bir element kıs » cakmağıolmayan » an en » bayrakcı » gencleştirme »

okul_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve okul_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. okul_zıt_anlamlısı nedir ve okul_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.