tdk sözlük TDK Sözlük

 

okul zıt anlamlısı

okul zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • okul zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için okul zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük okul zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kor boğaz » kendi gobeğini kendi kesmek » alp yıldızı » hint kumaşı » cur et » olu nokta » hanumanınıyıkmak » cıkma » korletmek » harekete gecirmek » dokuluş » suprulmek » sozcuk turu » nusha » ifrat tefritte kalmak veya bul » gozenek » cirozlaşmak » oğelerin tumu » kireclenmek » ayağınıveya ayaklarını opeyim » sanatcılık » avurtlarıcokmek veya avurtları » akaclama » boğurmek » kızılcam » eline yuzune bulaştırmak » mahkemelerinin adı » goyunmek » lâf acmak » yukseltmek » sap cekmek » suyunu cekmek » kalbura donmek » avuc avuc » caylak » teşekkul etmek » ığrıp cevirmek » kostumcu » kıcına bakarak veya kıcına bak » gosteri » suven » cıpıldak » cokeltmek » pusur » acar » bektaşî uzumu » varoluşculuk » genc irisi » bir cenetli » kuduz boceği »

okul_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve okul_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. okul_zıt_anlamlısı nedir ve okul_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.