tdk sözlük TDK Sözlük

 

okul zıt anlamlısı

okul zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • okul zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz okul zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük okul zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kacanın anasıağlamamış » hunnapgiller » kacınganlık » arakcı » cocukluk etmek » gobek taşı » uckuruna gevşek olmak » başıgoğe ermek veya değmek » kılıc cekmek » yuzunun akıile cıkmak » goz akı » ekim ihtilâlinde komunist kızı » mucamaa » patlangac » zuyuf akce » ors kemiği » soz cambazlığı » uzaktan bakmak veya seyirci ka » kusmek » gozden gecirmek » ek odenek » ıtriyatcılık » unsuzunu gosterir » akcıllaşma » omur boyu » puskurtulmek » mudekkik » msa mse » meşrutiyetci » tumler » altayca » artırılan bir manyetik alanın » rayic » zeval bulmak veya zevale ermek » bana dokunmayan veya beni sokm » gecmişlerini karıştırmak » haziran boceği » aklında olsun » cift halka » ney uflemek veya ufurmek » bulbul gibi soylemek » bir soy » ti » uzum asması » kafayıcekmek » kısıkca » dayanc » kurtun » ozdeşlik » mutemekkin »

okul_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve okul_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. okul_zıt_anlamlısı nedir ve okul_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.