tdk sözlük TDK Sözlük

 

okul zıt anlamlısı

okul zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • okul zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz okul zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük okul zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
once » iki dirhem bir cekirdek » gumlemek » karşıtcıllık » zanaatcı » catıldamak » karakeci » kuşku beslemek veya kuşku duym » havale » cekyat » kabul kabul etme » yuz tutmak » sulûk » bir yapının temeline konan taş » ucuncul » tendurust » cektiriş » ağızlıkcı » ruznamce » doğaustuculuk » urkekleşme » orgutlendirilme » acık » catkısız » ordurmek » keciyi yardan ucuran bir tutam » tereddut etmek » eteği duşuk » calıidi cırpıidi evim idi ya » ın » secmece » kıpkırmızıkesilmek veya olmak » acıkgozluluk » daha da geliştirmek amacıyla b » boluşme » sozluk birimi » arkac » cam balı » musait » dollenmek » demec vermek » nukul etmek » fena değil veya fena sayılmaz » luks tarife » carşamba pazarı » makine gucu » ic » cakır ayaz » bulbul gibi şakımak » denizden veya denizi gecip cay »

okul_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve okul_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. okul_zıt_anlamlısı nedir ve okul_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.