tdk sözlük TDK Sözlük

 

okul zıt anlamlısı

okul zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • okul zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için okul zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük okul zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mulk » cigan » kurtluca yer palamudu » gunluk » ak arap » ozelleştirilmiş genellikle di » suzmek » celikleştirmek » ek kok » sorfcu » siliscil » dispecci » uzun parca » ilgec » suyunu cekmek » kireclenme » imtizac » deke duşmek » ciroz » gozune kestirmek » yuzbeyuz » gecirmek » aksak eşekle yuksek dağa cıkıl » burclar kuşağı » si » tumsek » gonderiş » acıkok » başta veya başında bulunmak » temerkuz » lâhavle cekmek veya okumak » derdini marko paşaya anlat » dışticaret acığı » veya dokunmuşpamuktan yapılan » alt ust etmek » puskurtulmek » cıkmak » cok gecmeden » ozumleme » yuzeyinin her noktasına basınc » dunya » gonlu akmak » el cırpmak » ciroz » atcı » orucu » cıkış » işitmezliğe getirmek veya işit » tumorleşme » itibar gormek »

okul_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve okul_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. okul_zıt_anlamlısı nedir ve okul_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.