tdk sözlük TDK Sözlük

 

okul zıt anlamlısı

okul zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • okul zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için okul zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük okul zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
calkalanmak » yiyim yeri etmek veya yapmak » acık kapısiyaseti » carptırmak » uslûp » yonlendirme » br » gommek » geniz unsuzu » naza cekmek » alcakca » mucevher kutusu » ak ek » duzulme » resimlerin sesli veya sessiz k » gecinmeye gonlu olmamak » başcavuşluk » sanskrit » taharruş » cıldırtmak » ici ezilmek » turkuaz » geri cevirmek » gunah olmak » okce » bir dirhem bal icin bir ceki k » cağanoz » aile butcesi » taşcıl » orta cağ » tırmanıcıbir bitki piper nigru » cokuş » hint baklası » veya dokunmuşpamuktan yapılan » arnavutluk » sedefci » catpat » slovenyalı » parfumeri » turku yakmak » gecti bor un pazarı sur eşeği » manzarasıolan » hukmetmek » kuskutuk » tumsekleşme » gurultulu » bust » umurumum teki ters soyleşiyle » icki » gercekci »

okul_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve okul_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. okul_zıt_anlamlısı nedir ve okul_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.