tdk sözlük TDK Sözlük

 

okul zıt anlamlısı

okul zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • okul zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz okul zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük okul zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gocurmek » ince gul yağı » ice kapanıklık » eti senin kemiği benim » cenesini bıcak acmamak » doner sahne » buyutuş » odenen prim karşılığında bu iş » carpışmak » ulkucu » ince eleyip veya eğirip sık do » sıcan deliği bin akce » pejmurde » ici kalkmak veya kabarmak » teferruc » arnavut ciğeri » inc » gorevlendirilme » cırakma » gununu veya gunlerini saymak » aslıastarıveya aslıaslı olmama » akrobat » cucuk » ucar kefal » komurleşme » temiz kanıda vucuda dağıtan or » yuzustu bırakmak » analizor » not duşmek » antik cağ » fırcalatmak » doşemcilik » ekilen tırmanıcıbir sus bitkis » bıcılgan » icine sokacağıgelmek » kopuruş » ne gune duruyor » yuf borusu calmak » takarrur » ardından veya arkasından atlık » eline gecmek » karda yuruyup gezip izini bell » zerre kadar olsaydı » yarıgocebe » supurgeci » uclu » dunya » gunu yetmek » yuk » gumuşletme »

okul_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve okul_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. okul_zıt_anlamlısı nedir ve okul_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.