tdk sözlük TDK Sözlük

 

okul zıt anlamlısı

okul zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • okul zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz okul zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük okul zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ustunde » tiriti cıkmak » golge » ozenticilik » ince karton parcası kartvizit » sacalanmak » kosnul » alcılı » yetişmeyesi » ziyafeti cekmek » yuzune gulmek » başıustunde yeri olmak » yedekci » lâfcı » surukleme » iki ahbap cavuş » cingeneleşme » arnavutca » ozel » bahar donemi » caktırmak » kapkac » sokmek » ic ısıtıcı » koklu » deli cıkmak » gostermelik » sonumlemek » sunnetlik » oruk » tohmetlendirme » dağveya dağlar gibi kadar » tava boreği » kopru başınıveya kopru başları » uretici » huzunsuz » catışma » sinema endustrisi » uzerine almak » camguzeli » anasının gozu » tehaluk etmek » cocuğumsu » guzelleştirilme » bıckınlaşma » duşku » rengi atmak kacmak veya ucmak » cocuk peydahlamak » gubrelenme » şenlik ve eğlence donemi »

okul_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve okul_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. okul_zıt_anlamlısı nedir ve okul_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.