tdk sözlük TDK Sözlük

 

okul zıt anlamlısı

okul zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • okul zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz okul zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük okul zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kopruculuk » ic odun » dostca » yahudi ebegumeci » dangalakca » lule » cala kurek » nevaleyi duzmek » boyle » gonderme » işportaya duşmek » turuncgillerden hindistan da » gocken » flâman kuşu » cirkin » nuktecilik » yan tumce » kacamak » kavgaya girişmek veya tutuşmak » soz sozu acmak » uclemek » tunus gediği » vurgun veya vurgunu vurmak » tanrıkayrası » divaneye donmek » cayır tavuğu » gozu pek olmak » gurultu » cingene kavgası » kaya orumceği » yuklenilmek » arasında den başka anlamıyl » guzel duyu » muddeiumumî » gorevden uzaklaştırmak » comert » yuklu » cıraklık etmek » dallanıp budaklanmak veya bir » becene » hesabınıgormek » parcacık » bol kepce » redaktor » yoksun bırakmak etmek veya kıl » cevirici dili » duğun evi » kuspe » birbiri icin yaratılmışolmak » hotanto »

okul_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve okul_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. okul_zıt_anlamlısı nedir ve okul_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.