tdk sözlük TDK Sözlük

 

olanak eş anlamlısı

olanak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olanak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz olanak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük olanak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ez de suyunu ic » icerlemek » art damak unsuzu » ekmek duşmanı » calkalama » duşleme » cığ » banliyo » uzak goruşlu » merak etme k kalın okunur » kumbet » ofkelenmek » gunahıkadar sevmemek » gormek » hukumler ve izlenecek yollar » kriz gecirmek » aristoculuk » aklınıcalmak » golgesiz » kuzu postuna burunmek » cop kebabı » mutebeddil » camur » işi başından aşmak veya aşkın » ateşcilik » plânorculuk » donem » solusyon » mubarek » moskofluk » batoz » ustunleşmek » dokmek » orman koyu » imtizac » duğumlu » soğuş » kulâhsız » foyasıcıkmak » kavga cıkmak » yuk gemisi » soz birliği » hukmunde olmak » sozu bağlamak » cocuğumsu » su gibi aziz ol » guneşlenme » yan odeme » kazın ayağıoyle değil » goresime »

olanak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve olanak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olanak_eş_anlamlısı nedir ve olanak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.