tdk sözlük TDK Sözlük

 

olanak eş anlamlısı

olanak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olanak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz olanak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük olanak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
herifcioğlu » taklitci » kendi kabuğuna cekilmek » parca boluk » cekmek » comeltmek » bıcık » gunah » cerkez peyniri » geyik boceği » gume » mulâzım » kutle » mustefit » ocağıtutmek » işguderlik » cekmeli » iktisatcılık » kor talih » gezercalar » murekkepleme » kuculmek » barokculuk » acık tutmak » turkceci » uzerinde kalmak » hidrokarbur » balina cubuğu » calışmak » lutfeylemek » alaca duşmek » hint bademi » kucuk koyun buyuk ağası » cadırcılık » murettiphane » acık yurekli » cakozlamak » yonlu doğru » ozezer » cıkmak » konferanscılık » şapka cıkarmak » yavaşca » numayişkâr » arasına veya aralarına karışma » ustun zekâlılık » sonukluk » azaltmaya yarayan arac egzoz » kulte » corbacı »

olanak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve olanak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olanak_eş_anlamlısı nedir ve olanak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.