tdk sözlük TDK Sözlük

 

olanak eş anlamlısı

olanak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olanak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz olanak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük olanak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
muhur gozlu » hıckırma » ciftetelli » umutsuzluğa duşmek veya kapılm » kestiği veya attığı tırnak ola » lisan » ustencilik » ı i u u » borclandırılma » kadar ıskarmozlar arasına uyu » ortmek » fena gozle bakmak » hititoloji » turşusu cıkmak » canak » şeylerden her biri tabaka » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra » guvence » gereksinme duyduğu maddeler du » cıkmak » olu » sesci » catlak » kullanılan boya » tombeki » mutemayil » lokma goz » gumrukculuk » turbin » corak » surgulu » yureği katılmak » tesalup » kampcılık » taraf gozetmek » canıcanına veya icine sığmamak » tebessumsuz » recete » oz denetim » İsvecce » tepesi ustu » bal ozu bezi » carkıdondurmek » ciftelemek » cekimleme » tırnakcı » sorulu gorunum » kustahca » cevirici dili » doğaustu »

olanak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve olanak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olanak_eş_anlamlısı nedir ve olanak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.