tdk sözlük TDK Sözlük

 

olanak eş anlamlısı

olanak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olanak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için olanak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük olanak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kotek atmak veya cekmek » uzunluğu » gagavuzca » iceride olmak » jubile » temettu » nobet » duşurmek » sinolog » onleme durumu » bakılmadan secilen şey » cakıştırmak » buzulup oturmak kalmak » yapılmışarac damga kaşe » ledun » bulunan bolum kafa ser » carpıtılma » cıkış » gonul koymak » sıcratmak » gunahkâr » hunnap » kafayıyere vurmak » cur etkâr » calıştırılmak » on ek » cabuk kolay heyecanlanan kims » ulfet » cicek » derdini marko paşaya anlat » cakmağıolmayan » supurge calısı » tuysuz » kotulukculuk » picleşme » bozordek » murşit » cikletci » ictikleri su ayrıgitmemek » tatsızlık cıkarmak » uzay ucuşu » oren » senegalli » fizikci » sosyokulturel » bulunulan noktasının meridyen » yuksek fiyat » can başustune » tutsulenmek » puritenlik »

olanak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve olanak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olanak_eş_anlamlısı nedir ve olanak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.