tdk sözlük TDK Sözlük

 

olanak eş anlamlısı

olanak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olanak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için olanak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük olanak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
daha bircok şeylerin yapımında » ayıp etmek veya yapmak » ciriş » dokum » korece » ici kalkmak veya kabarmak » guven mektubu » kulkedisi » yamalıbohca » lâponca » citilenme » cıkmak » utuleme » yulgu » tan ağarmak veya atmak » goz goze gelmek » duzmek » himaye etmek » ozel yaşam » yuzme havuzu » corbaya sinek duşmek » transfuzyon » suclandırılma » domates salcası » aclıktan gozu veya gozleri kar » surfile makinesi » mustahkem mevki » gostermek » gecit toreni » kuru oksuruk » muşareket fiili » ozel kesim » kacılma » alt ust » calımlanış » cıplaklar kampı » kok » bıyık burmak veya bukmek » cicer arietinum » burnunun ucunu gormemek » gucleştirme » kullanılır » hazırlıklıolmak veya bulunmak » techil etmek » ceşitlilik » mezata cıkarmak veya koymak » kırdırmak işini yaptırmak » tutsulemek » calgılı » hacamatcı »

olanak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve olanak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olanak_eş_anlamlısı nedir ve olanak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.