tdk sözlük TDK Sözlük

 

olanak eş anlamlısı

olanak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olanak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için olanak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük olanak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
işe yaramak veya yaramamak » silindir prizma vb bicimindek » kat îleşmek » tevekkul » teamul » umit etmek » doş » olcum » dipciklenmek » cıban ağırşağı » kulceleşmek » yukseltgeme » govem eriği » toplandığıbolum » dort » kırdırmak işini yaptırmak » yururluğe konmak » yorgan yuzu » ceyrek final » şeytan tuyu olmak » yıva » capar » mucerrep » kutleştirme » ictenliksiz » eylul » anus » bolunen » ağzına verilmesini beklemek ve » midesi almamak kaldırmamak ka » olu nokta » gudukleşmek » tunc bilekli » murtekip » carıksız » golge » ney uflemek veya ufurmek » pala surtmek » gonlu varmamak » sulu gozlu » karanlığa gomulmek » stokculuk » amara » ermeni » muşabehet » komurculuk » caycı » cekul » ozlu un » gunahlı »

olanak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve olanak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olanak_eş_anlamlısı nedir ve olanak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.