tdk sözlük TDK Sözlük

 

olanak eş anlamlısı

olanak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olanak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için olanak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük olanak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sağyap » iceri » gununu gostermek » gunden gune » hukmolunmak » cam sakızı » cağırılma » gormemişin oğlu olmuşcekmiş c » flâman » goruşulme » duğmeli » kalkışa gecmek » ovunmek » sutun acmak » pac » gomme » cumlenin ogeleri » mani duzmek veya yakmak » karanlığa gomulmek » yuzyıl » goc » arka yuz » on yaylak » osmanlıca » ipek boceği kelebeği » kamışatmak veya koymak » yemeden icmeden » gosterir » cakmak » mahkeme kadıya mulk değil » kıcınıyırtmak » cetrefilleşme » uzum uzum » muk » cağcıllaştırma » şarkiyatcı » kult » canorus » uyuz boceği » aza sormuşlar nereye coğun » acık pembe » turdeş » nevruz bayramı » mucadeleci » buyuk elcilik » nukul » cabalama » sıfırıtuketmek » kuvveden fiile cıkarmak » goğcek »

olanak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve olanak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olanak_eş_anlamlısı nedir ve olanak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.