tdk sözlük TDK Sözlük

 

olanak eş anlamlısı

olanak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olanak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için olanak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük olanak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
karburator » futur » bonce » pacacı » cırağ » ciftetelli » orumcek kuşu » uzum uzum » ucu herhangi birine dokunmak » fizikci » oz odun » dayalıdoşeli » allah ın evi » amerikanvarî » muzebzep » fayanscı » teneffus » dovuşkenlik » hukum giymek » mustensih » gonul vermek veya bağlamak » nefsini korletmek » fıcıcılık » bir sıcrarsın cekirge iki sıc » barışcı » gumele » super fostat » guneşlenmek » ağac nemi » olumle burun buruna gelmek » goğus boşluğu » milâttan once » cağıltılı » ziyade olsun » garip kuşun yuvasınıallah yapa » hukûmet konağı » mucize gostermek » ictimaî » cığırma » rehber oğretmen » kotuluk » beden hareketlerinin tumu » tuysuz » İnebolu kutuğu » aylakcı » komşuluk etmek veya yapmak » cam civisi » abdesti kacmak » gonul ferman dinlemez » nargile tutunu »

olanak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve olanak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olanak_eş_anlamlısı nedir ve olanak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.