tdk sözlük TDK Sözlük

 

olanak eş anlamlısı

olanak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olanak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için olanak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük olanak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hamallığınıetmek veya yapmak » bunakca » sulfatlaşma » buyuk tovbe ayı » ceyizcilik » gozden ırak olan gonulden de ı » ayranım budur yarısısudur » cınargiller » hukumsuz kılmak » ağzına kilit takmak veya vurma » ustune yaptırmak » lâhavle cekmek veya okumak » tarihsel ozdekcilik » sarayda veya zengin konakların » derme catma » sıra savmak veya sırasınısavma » tesellum » portlemek » sesini cıkarmamak » donu » dili kılıctan keskin » duzen » ozgurlukcu demokrasi » ağabeylik etmek veya yapmak » delik buyuk yama kucuk » dokulmek » stabilizator » yer orumceği » icini okumak » ılıkca » tahaşşut » cok şukur » cucuk » hintce » tahtalıkoyu boylamak » rufeka » veren madde » xviii yuzyıl sonunda başlayan » kırkağac kavunu » ondulâtor » carpılmak » baba koruk veya erik yer oğlu » orman sıcanı » buyuk oynamak » moble » kirizma yapmak veya etmek » malikîlik » davar gutmek » ti » uğur boceği »

olanak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve olanak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olanak_eş_anlamlısı nedir ve olanak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.