tdk sözlük TDK Sözlük

 

olanak eş anlamlısı

olanak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olanak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz olanak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük olanak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kurkas » mulâhaza » soylemek » abakus » mulhak butce » ozelleşmek » bilinc akışı » tutsulemek » agrostemmagithago » bıkıldığıbildirilir » recete » kullu » uslûplaştırma » sunger gecirmek » ummetcilik » cizmek » malzemeden yapılmışyarıotomati » okul oncesi » maltalı » yasa onerisi » kucuk ve gumuşrenginde uzun o » bloke cek » muemmen » sandıktaki sırtında ambardaki » yengec donencesi » arnavut biberi » yalayıp gecmek » kuafor » ceşit » toskurtmek » gecmek » kanarya ciceği » cop tenekesi » alman » esprituel » munasebete girmek » calıntı » hak » ucer » kır boynunu » kendini bilen veya bilir » bolumsel » carkcılık » kendi soyler kendi dinler » cember icine almak veya cember » duzleşme » gucleşmek » kuflenmek » gunluk » suyunu cekmek »

olanak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve olanak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olanak_eş_anlamlısı nedir ve olanak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.