tdk sözlük TDK Sözlük

 

olanak eş anlamlısı

olanak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olanak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için olanak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük olanak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
olcek » kurelenme » tepesi veya beyni atmak » cıl cil » cadır catı » nişangec » orman sıcanı » bayındur » gecmek » beklenmediği umulmadığıveya c » sırplık » cakılı » beyaz sıvı » yemeden icmeden kesilmek » kır boynunu » ruşvet » genclik » sel goturmek » yureği goturmemek » iğne yapmak veya vurmak » ayrıduşmek » sıla ozlemi » kebapcı » gencleşmek » cızıktırmak » bana da demesinler » ispermecet » cenevizli » bulbul gibi şakımak » mertce » bir karıyla bir koca dırdır e » kutuk gibi » katıyurekli » mudahale » soze başlamak » otesinde berisinde » nufuscu » ibaret olmak veya kalmak » oğrenci yurdu » kul » cırpıcı » mucehhez » portor » butun malların ortaklaşa kulla » unleme » alkışcı » iz duşumu » kampa girmek veya kamp yapmak » vay anam vay anasını veya va » muhabbet ciceğigiller »

olanak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve olanak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olanak_eş_anlamlısı nedir ve olanak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.