tdk sözlük TDK Sözlük

 

olanak eş anlamlısı

olanak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olanak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz olanak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük olanak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
goz hapsine almak » dokuluş » cıkarış » parfumcu » dalga yuksekliği » getirmek hazmetmek » maymun gozunu actı » yedekci » surme mantarları » savul savulun » her firavunun bir musa sıcıkar » cokcu » tetik bulunmak veya tetikte bu » oneri » anas acuta » tufeklik » bolucu » alcarak » gorunuş » bosme » gozlukcu » sevinc goz yaşlarıveya sevinc » ic kulak » luk » gozleri donmek » asansor » calım » şeylerden her biri tabaka » yamalıbohca » cengel atmak » şamata etmek veya koparmak » kısmeti acılmak » tatar » buzguleme » eskisi kadar veya gibi » acı » kursu » nakışcı » yeryuzu » cifter cifter » ilâclamak » cağınıaşmak » okuz » eşeği duğune cağırmışlar ya » puskurmek » kulac atmak » kucaktan kucağa dolaşmak veya » ovuntu » ileri geri soz etmek veya soyl » birinci cağ »

olanak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve olanak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olanak_eş_anlamlısı nedir ve olanak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.