tdk sözlük TDK Sözlük

 

olanak eş anlamlısı

olanak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olanak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz olanak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük olanak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
catallaştırma » giysisi » karavana cıkmak » soz dizimi » borc yiyen kesesinden yer » santra cizgisi » emanet bırakmak veya vermek » catkılı » yureğine saplanmak » muebbet » efelik etmek veya yapmak » lopur » ciğneme » kucuk kumru » kacan balık buyuk olur » sıvıolcer » eğri yuz » uzerine » kul kole veya kul kurban olmak » selâm verdik borclu cıktık » acemce » esmayıhusnâ » buyuk lâf etmek » soylemek » lufere cıkmak » coksamak » ic etmek » tercuman » dupeduz » teknik oğretim » turev » coplu » gozleri evinden veya yuvaların » terakum etmek » kacan kacana » İki veya daha cok maddeyi birb » gecerlik » cıplaklaşma » bulbul kesilmek » burun bukmek » tecahuluarifaneden gelmek » mustezat » ulkuleştirme » hintli » nobet » parcalanmak » mili » boluk porcuk » kosnulluk » bayramî »

olanak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve olanak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olanak_eş_anlamlısı nedir ve olanak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.