tdk sözlük TDK Sözlük

 

olanak eş anlamlısı

olanak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olanak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz olanak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük olanak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
huzun » iki cenetli » davranmak saygıgostermek soz » cengi kolu » ipi curuk » sozde » kotu » ti » guzergâh » cana minnet saymak veya bilmek » dizginleri ele vermek » icme » dur » fotoğraf cekmek » yahudi baklası » derecedeki yol yan yol » tadınıcıkarmak » kucuk onerme » boynu armut sapına donmek » gecişli » bir suru » taharruşetmek » cirkinlik » yukluce » nazım turu » peşine duşmek veya gitmek » ca ce ca ce » perhiz yapmak veya etmek » yoneticilik » oğle yemeği » kutukleşme » gepgenc » rusva » celik pamuğu » gozde » başınıucurmak » donmek » kategori » silindir prizma vb bicimindek » sur atlendirmek » iltibasa yol acmak » yeri goğu inletmek » mercimek corbası » dovmek » orgutlenme » ay » ortalığı goturmek » yer acmak » cayır yulafı » kamcılama »

olanak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve olanak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olanak_eş_anlamlısı nedir ve olanak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.