tdk sözlük TDK Sözlük

 

olanak eş anlamlısı

olanak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olanak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz olanak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük olanak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dokumleme » yoruk » olcu » gun tutulması » avrupalılaşmak » kecitırnağı » ağaclamak » başınıkaldırmamak veya kaldıra » guvenlik borusu » cakıntı » kelepcelenmek » yuzuk oyunu » ictikleri su ayrıgitmemek » cift koşmak » cokbilmişlik » goden bağırsağı » yezidîlik » carkıt » cağdışıolmak veya kalmak » ballıborekli olmak » munazaa » gelen birini karşılamaya cıkan » puskuruk taş » topac gibi » trolcu » rukun » borclanmak » hint gergedanı » ic yarıcap » dokme veya taşıma su ile değir » bulunan iki dairesinden her bi » icinin ateşi kullenmek » iş arî » tedavulden kalkmak » govdesiz » haricten gazel okumak veya atm » ozenc » yuz » gostermek » corek mantarı » dortluk » guncellemek » mak mek » hukûmet » hayatınıbirine borclu olmak » cokel » surtuşturme » flâşor » tahsil gormek » gomec »

olanak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve olanak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olanak_eş_anlamlısı nedir ve olanak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.