tdk sözlük TDK Sözlük

 

olanak eş anlamlısı

olanak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olanak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz olanak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük olanak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gok bilimi » gelişiguzel » veya belli bir yukseklikten aş » allah kerim » kıcına bakarak veya kıcına bak » tuy » kacak » bok yemek duşmek » gul gibi bakmak » arabankurdî » cıplak tohumlular » fetiş » icini bayıltmak veya kıymak » tunc bilekli » rezili cıkmak » duşut » topukdoven » burnu havada veya kaf dağında » koruklu » dovec » gosterme sıfatı » dumencilik » flort » hukumsuzluk » ordek » yakışıklı » yağma etmek veya edilmek » yuzeyinin her noktasına basınc » iştah acmak » imza toreni » gorulmek » icin » kirli cıkı » pencgâh » sure daha surdurmek » duğum » renkci » raydan veya rayından cıkmak » seruvenli » ikizkenar ucgen » yureği carpmak » gudukluk » ustunc » değiştirmemek veya yanılmamak » cukur » uc birlik kuralı » hanefî » vantuz cekmek » fluoresans » soz »

olanak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve olanak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olanak_eş_anlamlısı nedir ve olanak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.