tdk sözlük TDK Sözlük

 

olanak eş anlamlısı

olanak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olanak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için olanak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük olanak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
belirten kural » yaprakcıl » başına gecirmek » alâkayıveya alâkasını kesmek » bilişcıkmak » suheyl » hodukluk » vazgecmek » maddelerden yapılmışkucuk tutt » koşeye cekilmek » mumkun » acıkgozluk » cekmek » cıktı » icini kurt yemek veya kemirmek » amentu » sansur etmek veya sansurden ge » sanayi bolgesi » alcak kavuşum » koyuvermek » nal cakmak » sıcan » tuba » karaya cıkarmak » kolacan etmek » tesadufî » kor hat » yuksek yaylak » genel goruşme » temettu hissesi » korkak bezirgan ne kâr eder ne » cakar » borc etmek » flore » iğne atsan yere duşmez » kucuk karyola » deve kuşu gibi yuke gelince ku » cokca » cift » mefruşatcılık » hakkıicin » turkuleşmek » murekkep balığı » ceşni » buyuk defter » onunu kesmek » zulfuyâr » kurek kurek » surmesiz » uflemek »

olanak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve olanak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olanak_eş_anlamlısı nedir ve olanak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.