tdk sözlük TDK Sözlük

 

olanak eş anlamlısı

olanak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olanak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için olanak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük olanak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cattırmak » afrika domuzu » togolu » man men » değnekci » alcacık dağlarıben yarattım de » acık yara » klârnetci » kotu gozle bakmak » kuafor » hışırıcıkmak » kuru cay » bilinc akışı » yuz yuzden utanır » kene goz » ateşduştuğu yeri yakar » supurgelik » utangac » top ağac » tum cahil » gurlemek » at binenin veya işbilenin kıl » gıcırıbukme » cillenme » mustelzim » kılıc » dar unlu » seckinleşmek » tuketme » kacan balık buyuk olur » nufuz etmek » muzaheret » hava ussu » sureğen » boyacıkupune girmişgibi » plânlıbuyume » ankesorlu telefon » kul bağlamak » ph » buvet » yuzlemek » yulumek » copluğu » kucukluk » kireclik » her biri mesame » sokmek » on avurt unsuzu » kor ocak » oyuncakcılık »

olanak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve olanak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olanak_eş_anlamlısı nedir ve olanak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.