tdk sözlük TDK Sözlük

 

olanak eş anlamlısı

olanak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olanak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için olanak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük olanak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duşme » kurallıcumle » donuşturum » cizici » calım » kacımsar » kunde » doner sahne » ucuzleme » duşmanca » aktualizm » cakmak » aşufte » dondurmek » sozde » yureği dayanmamak » gozunun onune gelmek » yastağac » blof » cozmek » pabucculuk » şer an » cayıgormeden pacalarısıvamak » at binenin veya işbilenin kıl » pacavracı » mer iyet » ustune titremek » yukleyici » gozlemecilik » cırpmak » nogay » cintiyan » muzekkere » ar er » bilincsizlik » curmumeşhut » kuşak dolama bağlama kemer » doner ayna » iz surmek » dışdunya » cop gibi » urkek » rivayet olunmak veya edilmek » carşaf carşaf » muhimsemek » olan bir taş » dağıtılan bağday » dinden imandan cıkmak » onemsiz » zararına kazanc sağlamak »

olanak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve olanak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olanak_eş_anlamlısı nedir ve olanak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.