tdk sözlük TDK Sözlük

 

olanak eş anlamlısı

olanak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olanak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz olanak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük olanak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
umit dunyası » ayrılmışalan » muemmen » camurluk » tecahuluarifaneden gelmek » tesettur mağazası » sarkaclama » dunyalığıdoğrultmak » yuklem obeği » yakut » mucevher mahfazası » icini cekmek ic cekmek veya ic » jon » makedon » ele gecmek » şekle sokmak veya koymak » yuzuk parmağı » vekilharclık » acılmak » burunmek » vazgecmek » beyaz komur » suyu ısınmak veya kaynamak » goncluk » elcek » yuzden » tupculuk » gureştirmek » kendi havasında gitmek veya ha » kolemen » akcıllanma » citilenmek » yeri goğu tırmalamak » kacak » aklından gecmek » kalıplarla desen yapılmışbez » corap ormek » cevirmek » muşkilât cıkarmak » akupunktur » işkence etmek veya yapmak » mutebessim » koturumluk » amerikan bezi » tecrubeli » fıcıcı » topcu » gurultusuz » oteki beriki » golge duşmek »

olanak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve olanak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olanak_eş_anlamlısı nedir ve olanak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.