tdk sözlük TDK Sözlük

 

olanak eş anlamlısı

olanak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olanak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için olanak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük olanak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mustesna » makineli tufek gibi » cocuksuz » tuba » hercumerc etmek » yuruyuş » cocuksuzluk » bağlık bahcelik ği » cekirdek » bıcaklık » anglosakson » yuz suyu dokmek » dumanıustunde » oksuruk tıksırık » bicimdeki bolumler » uzum uzum » cozum » dunya goruşu » yıllıkcı » cebinden cıkarmak » imza gunu » cocuktan al haberi » akıldan cıkmak » calmac » oruculuk » recelcilik » cividî » ici ısınmak » kazaya rıza gostermek » acık eksiltme » vezir vuzera » sumuksu zar » ustune guneşdoğmamak » zuğurtleşmek » hic » bakılmadan secilen şey » bir koroğlu bir ayvaz » ciylemek » normalustu » ılıkca » muheyya » tatlısu frengi » cozum yolu » dumencilik » pence » tanzimat » cikletci » tedahulde kalmak » kahır yuzunden lutfa uğramak » ağzılâf veya lâkırdı yapmak »

olanak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve olanak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olanak_eş_anlamlısı nedir ve olanak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.