tdk sözlük TDK Sözlük

 

olanak eş anlamlısı

olanak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olanak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz olanak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük olanak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
utusu uzerinde » kıvanc » hukumdar » cav » goğermek » gozetim » ucan kuştan medet ummak » oğretmek » kuşumlenme » ic hat » rek » ışıl kuf » top atmak veya topu atmak » kılıc » hicleştirmek » daha kolay ve cabuk ulaşmak am » bugunden tezi yok » hukûmet merkezi » ateşci » patron cıkarmak » şohret » kostekleniş » goru » civi yazısı » oduncleşme » belirten liste fihrist » gozetime almak » iciş » kapıyıgostermek » coluk cocuk » omur boyunca » hakkınıhelâl etmek veya etmeme » corek otu » paspascılık » hastalık almak hastalık kapmak » gecişme » cakışmak » ırz duşmanı » yuzeyleşme » yerin dibine gecmek batmak vey » ip » buğday surmesi » deke duşmek » oruc tutmak » puritenlik » ince » meyve bahcesi » maddelerden oluşan varlığın he » gorgulu » m »

olanak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve olanak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olanak_eş_anlamlısı nedir ve olanak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.