tdk sözlük TDK Sözlük

 

olanak eş anlamlısı

olanak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olanak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için olanak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük olanak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
panel kopru » traktorcu » cekmek » yan urun » rencper » bağımlısıralıcumle » pecic » mutenavip » tefessuh » tirşe gozlu » cıkmak » musait » kececilik » horozu cok olan koyde sabah ge » supurge darısı » kulâh giydirmek » mujdelik » mustezat » cırak cıkarmak » belli belirli kesinleşmiş ş » alcılı » saygıgostermek icin başeğerek » merkezkaclama » suratından duşen bin parca olm » calgıcıbocek » yağışgostergesi » duzmece » cukur » ust başı » olu renk » cetele » gozu bağlı » noktalıvirgul » mulkiyet » secici » tutsulu » hint hurması » iğneyi kendine cuvaldızıbaşka » cakar » yureği soğumak » murekkep balığı » acmak » aktualitesini kaybetmek » dilenci canağı » yurek carpıntısı » hak yerini bulur veya hak yerd » kelin merhemi olsa başına sure » cıkarım » ayca » kokleşmek »

olanak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve olanak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olanak_eş_anlamlısı nedir ve olanak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.