tdk sözlük TDK Sözlük

 

olanak eş anlamlısı

olanak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olanak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için olanak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük olanak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
fenaya cekmek » odun komuru » toplac » cember » amerika bademi » harclı » teşbih etmek veya yapmak » ibrikci » balık kavağa cıkınca » gecmez » ufuruk » calkanış » kamcılanma » yakın cağ » gonlu kalmak » cakıştırmak » kuresel gok bilimi » murettiplik » gomlek » kopekleniş » goğus gecirmek » coğullaştırma » bukum » guc » fikir yurutmek » taktikci » İskoc » kepce » ozlu soz » hice saymak veya hice indirgem » kirecsiz » gozune sokmak » eğri yuz » anlamıverir » otomatiğe gecmek » kethuda » bazılarıveya bazısı » ustun olmak veya gelmek » sozunu bilmez » icinde kaybolmak » kok sokmek » rolâtivizm » mustemirren » puluc » canından bezmek veya bıkmak u » astarıyuzunden pahalıolmak » cayıgormeden pacalarısıvamak » taşcıkartmak » ici sızlamak » parcası »

olanak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve olanak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olanak_eş_anlamlısı nedir ve olanak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.