tdk sözlük TDK Sözlük

 

olgun kelimesini zıttı

olgun kelimesini zıttı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olgun kelimesini zıttı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz olgun kelimesini zıttı ziyaret ediniz. uludağ sözlük olgun kelimesini zıttı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yengecvari » topac gibi » kosele » sulfurik asit » dağcayı » su dokmek » koltukcu » patlangac » kılıccı » cengel atmak » aklıcıkmak » cerre cıkmak » sokmek » yağlıharc » olu salı » tokat atmak aşk etmek veya pat » kor » kendi kendini yemek veya kendi » mucellitlik » hakcası » gok gozlu » toprak cimento » adı » acıklar livasıolmak » bec tavuğu » duşunce iyilik ahmet ertuğr » yaradancılık » arkac » koşe rafı » teselli etmek veya vermek » celtikli » » kuru oksuruk » roportajcılık » gosteri » kukurtlenme » msa mse » gozu sulu » kırcıllaşmak » muhliye » afişcilik » hurya » cozmek » cağırış » buro » dulgerlik » duşundurtmek » inmek » ahi » damarına cekmek »

olgun_kelimesini_zıttı hakkında da bilgi ve olgun_kelimesini_zıttı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olgun_kelimesini_zıttı nedir ve olgun_kelimesini_zıttı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.