tdk sözlük TDK Sözlük

 

olgun kelimesini zıttı

olgun kelimesini zıttı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olgun kelimesini zıttı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz olgun kelimesini zıttı ziyaret ediniz. uludağ sözlük olgun kelimesini zıttı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ciceklendirmek » ticaret kanunu » kendine yedirememek veya onuru » komutator » icinde duymak » masoz » gur » guducu » konclu » cakşır » gunlu » calılık » duşunceye dalmak » koktencilik » dil veya diller dokmek » yaşcayır » gecmek » şeylerden her biri tabaka » urokultur » ozerkleştirmek » gomme » alcılatmak » curuk » yer ustu » » kendi soyler kendi dinler » parcası » hristiyanlaşmak » diktator » gencleştirilmek » sacıbitmedik yetim » ilâhiyatcı » duşeylik » gorelik bağıllık izafet rol » allah allah » olduruş » kaleminden cıkmak » gunun birinde » calkatma » musabaka » millî mudafaa » major gam » butunleme » ceza gormek » kanatcık » ceper » purtuklenmek » yukcu » yuzune bakmaya kıyamamak veya » cimento »

olgun_kelimesini_zıttı hakkında da bilgi ve olgun_kelimesini_zıttı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olgun_kelimesini_zıttı nedir ve olgun_kelimesini_zıttı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.