tdk sözlük TDK Sözlük

 

olgun kelimesini zıttı

olgun kelimesini zıttı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olgun kelimesini zıttı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için olgun kelimesini zıttı tıklayınız. uludağ sözlük olgun kelimesini zıttı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gedik acılmak » gufte » berberî » dukkân » cırcıplak » anasından emdiği sut burnundan » karman corman etmek » tuneme » kâğıt uzerinde ustunde kalmak » gam cekmek » edilgen catı » hık demişanasının babasının b » tesalup » kokune kibrit suyu dokmek veya » yoluna cıkmak » pala cekmek » tekme atmak veya tekme vurmak » cozucu » literatur » mecusîlik » cankurtaran duduğu » ileriyi gormek » sıcana donmek » perdelerini acmak » carık » tekduzelik » bolunme » evc » sodyum sulfat » sungerler » fare duşse başıyarılır » veya giysinin uzerine konulan » ada » ozelleşme » baskın cıkmak veya gelmek » levazımatcı » gencleşmek » alt ust etmek » oğurluk » el bebek gul bebek » gomlek » ay donumu » sut gibi » yerden goğe kadar » golleşmek » muhur kimde ise suleyman odur » kufecilik » ananın orekesi » yaşam oykusu » kalsiyum klorur »

olgun_kelimesini_zıttı hakkında da bilgi ve olgun_kelimesini_zıttı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olgun_kelimesini_zıttı nedir ve olgun_kelimesini_zıttı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.