tdk sözlük TDK Sözlük

 

olgun kelimesini zıttı

olgun kelimesini zıttı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olgun kelimesini zıttı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için olgun kelimesini zıttı tıklayınız. uludağ sözlük olgun kelimesini zıttı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
nufuz etmek » ozerkleşme » gonlu kalmak » ocbe » gerekcelendirmek » corbacı » hırcınlaşma » olcu almak » puruzlu » uşutucu » yağmur yağarken kupunu doldurm » dem cekmek » muessir olmak » metal parca » cekmek » universiteler arası » bicmek » bacak bacak ustune atmak » aktualite » dort donmek » gucluğu veya guclukleri yenme » kıta dumdar » kıratın yanında duran ya huyun » ca ce ca ce » durumuna duşmek » yurume » ayağıuzengide » musaade » tıpıştıpışyurumek » uckâğıt » torel » supermarketcilik » azrail in elinden kurtulmak » koşeli ayrac » cicek soğanı » kopekli » doger » aralarında boluşmek pay etmek » dermanıkesilmek veya dermandan » mış miş muş muş » govek » avrupaî » kulağıkirişte veya tetikte olm » asker cıkarmak » merkezkac » yedi duvel » gormek » strukturalist » oltu taşı » afrikalılık »

olgun_kelimesini_zıttı hakkında da bilgi ve olgun_kelimesini_zıttı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olgun_kelimesini_zıttı nedir ve olgun_kelimesini_zıttı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.