tdk sözlük TDK Sözlük

 

olgun kelimesini zıttı

olgun kelimesini zıttı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olgun kelimesini zıttı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için olgun kelimesini zıttı tıklayınız. uludağ sözlük olgun kelimesini zıttı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
surumsuz » cerceveci » cor » omru vefa etmemek » guluk » cıtırdatış » burnunu sıksan canıcıkacak » ferula assa foetida » cumlenin ogeleri » sozleşmesiz » kullanılan cihaz » hareket » kopurmek » malik » lenguistik » ayak surumek » el ermez guc yetmez » kıssadan hisse almak veya cıka » guzergâh » kahkahayıbasmak koparmak veya » şuphelenme » gorev » patlak goz » profesorluk » gulleci » hristiyanlaşma » caşıtlama » akcıllık » citleme » şark cıbanı » şarapcı » hg » liman cuzdanı » gorup goreceği rahmet bu » kor kostebek » ağatmak veya bırakmak » alınmasınısağlayan kimse kame » uvey anne » coğalmak » cağcıl » araba devrilince yol gosteren » kusuf » ust perdeden » sen ben davasıveya kavgası » huner gostermek » şuphesiz » carptırmak » kuculme » cevre » gok »

olgun_kelimesini_zıttı hakkında da bilgi ve olgun_kelimesini_zıttı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olgun_kelimesini_zıttı nedir ve olgun_kelimesini_zıttı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.