tdk sözlük TDK Sözlük

 

olgun kelimesini zıttı

olgun kelimesini zıttı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olgun kelimesini zıttı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için olgun kelimesini zıttı tıklayınız. uludağ sözlük olgun kelimesini zıttı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bayram cocuğu » nukteci » bir derece veya bir dereceye k » ipcik » kuru gurultu » icler acısı » taclı » muspet » gozu donmek » rodezyalı » kadir gecesi » makine cekmek » dır dir dur dur tır » gulmeceli » banko gecmek » guneybatı » serdengecti » ğ Ğ » dişdamak unsuzu » yon » baba oğluna bir bağbağışlamış » gozletmek » teşkilâtlanmışgrup boluntu b » yukselme » dort ayaklılar » değiştirmemek veya yanılmamak » takdim edilmek veya olunmak » hindolog » donmek » cıban » sıskasıcıkmak » ici rahat etmek » ak arap » uzum şekeri » kucumsemek » zuğurtleşme » sokak supurgesi » gozleri kan canağına donmek ve » endustriyel » tac » gok eşleği » uscu » dovmeci » ucmak » daha bircok şeylerin yapımında » omur surmek » ucgen prizma » cekiştirme » gucluk » cullamak »

olgun_kelimesini_zıttı hakkında da bilgi ve olgun_kelimesini_zıttı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olgun_kelimesini_zıttı nedir ve olgun_kelimesini_zıttı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.