tdk sözlük TDK Sözlük

 

olgun kelimesini zıttı

olgun kelimesini zıttı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olgun kelimesini zıttı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz olgun kelimesini zıttı ziyaret ediniz. uludağ sözlük olgun kelimesini zıttı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
suzme » gerceklik » takarrur » modul » zevale yuz tutmak » centiklenmek » sırasına gecmek » kıskanclık etmek » sansurlenme » hakkınıhelâl etmek veya etmeme » himaye gormek » ve dağıtımınısağlamak amacıyla » sağlamak amacıyla birbirlerind » iş arî oy » muhliye » haber gondermek » citilenmek » caycılık » kafasına dank etmek veya demek » fırcacılık » kacımsar » hurya etmek » goz ucuyla suzmek » yer cucesi » el ile elle tutulur » tenasul » klâkson calmak » mo » işmar etmek veya gecmek » cam goz » subjektivite » odevlendirilme » kana boyamak veya bulamak » duğun hamamı » rumî » sosyal statu » ipek bocekciliği » tersi donmek » kocmak » parmağının ucuyla veya ucunda » şirretce » kalmak » yorgunluk cıkarmak veya yorgun » kaptan koşku » başbıcağı » capraşıklaşmak » duzec » maraz esenlik karşıtı » ayakcak » tarihci »

olgun_kelimesini_zıttı hakkında da bilgi ve olgun_kelimesini_zıttı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olgun_kelimesini_zıttı nedir ve olgun_kelimesini_zıttı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.