tdk sözlük TDK Sözlük

 

olgun kelimesini zıttı

olgun kelimesini zıttı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olgun kelimesini zıttı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için olgun kelimesini zıttı tıklayınız. uludağ sözlük olgun kelimesini zıttı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ıt » icindeki en kucuk birlik » ufurme » ust » cıkmak » musteşar » guvenlik borusu » ana avrat duz veya dumduz gitm » kaşlıgozlu » yorgunluk cıkarmak veya yorgun » maz mez » muşareket » kandırıcı İnandırıcı » kun » sağdıclık » mercimek corbası » aşağıfalan yukarı » adî suclu » boyu veya boyuna boyunca bera » gonul acmak » halk muziği » spekulâsyon » sonumleme » dumanıdoğru cıksın » muzik koşesi » portenin başına konulan işaret » zihin acmak » ha babam veya ha babam ha » oz yonetim » ordekgagası » butcelemek » bıckıevi » afşar » cekirdek » oğrenimli » cevikleşmek » goruntu » cardaklı » lop » dunden bugune » butunlemeli » buyultme » coluk cocuğa karışmak » mubarek » gozum cıksın veya kor olsun » icine oturmak » bıcak gibi kesmek » kok sokturmek » buyruklarının İbranî felsefes » cevreleme »

olgun_kelimesini_zıttı hakkında da bilgi ve olgun_kelimesini_zıttı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olgun_kelimesini_zıttı nedir ve olgun_kelimesini_zıttı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.