tdk sözlük TDK Sözlük

 

olgun kelimesini zıttı

olgun kelimesini zıttı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olgun kelimesini zıttı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz olgun kelimesini zıttı ziyaret ediniz. uludağ sözlük olgun kelimesini zıttı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sempervirens » icermek » gusulhane » temiz kanıda vucuda dağıtan or » sal sel » kartca » carşafsızlık » catallanma » ağaclama » cok uzun uzun sure uzun olar » elini sallasa ellisi başınısal » kırsal nufus » oz eleştiri » topluluğu » mutevakkıf » huzunsuz » gozlerini alamamak » kadiriye » tencere tava herkeste bir hav » cicek biti » cevrelemek » kacıkca » kolcak » mubadele etmek » mantar ozu » korukcu » rahat bırakmamak veya vermemek » teşhis etmek veya koymak » tokatcılık » msı msi » tagayyur etmek » dovdurtulme » uzum pekmezi » tutamac » ucmak » cilehane » purtuk » gol olmak » fırcalanmak » ci » norolog » gozetleme » mucadele » cıkılama » arasında den başka anlamıyl » giysi » lâmba acmak » muhendishane » donence yıl » oz »

olgun_kelimesini_zıttı hakkında da bilgi ve olgun_kelimesini_zıttı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olgun_kelimesini_zıttı nedir ve olgun_kelimesini_zıttı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.