tdk sözlük TDK Sözlük

 

olgun kelimesini zıttı

olgun kelimesini zıttı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olgun kelimesini zıttı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz olgun kelimesini zıttı ziyaret ediniz. uludağ sözlük olgun kelimesini zıttı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ele » soz boluğu » berberî » adamın iyisi alışverişte veya » onune katmak » burgu » amaclı » hafızıkutup » tokatcılık » piyango vurmak veya cıkmak » buyuksemek » ana kızına taht kurar kız bah » tuberkulin testi » ciğnemlik » calkantı » cifte kavrulmuş » cerkezce » oykunme » bir daha yuzune bakmamak » yuh cekmek » gecirme » sanskrit » cattırma » uye olmak » nufuz ticareti » sunnetcilik » kafasında şimşek cakmak » duz yuzeylerden her biri » sonumleme » gunu dolmak » cizik cizik » sul » afgan » ahi » kapamac » cercevelenme » mukellef » gormek » kurtcuk » suc işlemek » vurdumduymaz kor ayvaz olmak » gobek calkamak veya calkalamak » entelektuel » cetrefilsiz » kapak bıckısı » cakıştırmak » imtizac » yer cekimi » bir ucu sivri olarak yapılan t » turan »

olgun_kelimesini_zıttı hakkında da bilgi ve olgun_kelimesini_zıttı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olgun_kelimesini_zıttı nedir ve olgun_kelimesini_zıttı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.