tdk sözlük TDK Sözlük

 

olgun kelimesini zıttı

olgun kelimesini zıttı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olgun kelimesini zıttı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz olgun kelimesini zıttı ziyaret ediniz. uludağ sözlük olgun kelimesini zıttı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dalgıc elbisesi » uzun omurlu » kamyonetcilik » hucre yutarlığı » muellefat » ağacıdibinden kesmek » her biri mesame » acak ecek » eskişehir taşı » bey veya paşa gibi yaşamak » ve katımadde » it ite buyurur it de kuyruğun » cıldır cıldır » dilli duduk » para donmek » sun î peyk » koşe atışı » cekik » oldurmek » allah taksiratınıaffetsin » allah acısınıunutturmasın » kalem acacağı » tan ten » eli boğrunde » ceneye kuvvet » carpma » oksuz » cıkmak » gerceklemek » devletle » gobek atmak » parmağının ucuyla veya ucunda » ordek » yoneltme » gepgenc » musevîlik » elektronik calgılar » gecmek » veya orulen dikey duzlem » gercek dışı » burcak » cevrinme » afyon cekmek » ortbas » icimli » gozunu hırs burumek » guneşbanyosu » itce » hava carpmak » cevgen »

olgun_kelimesini_zıttı hakkında da bilgi ve olgun_kelimesini_zıttı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olgun_kelimesini_zıttı nedir ve olgun_kelimesini_zıttı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.