tdk sözlük TDK Sözlük

 

olgun kelimesini zıttı

olgun kelimesini zıttı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olgun kelimesini zıttı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz olgun kelimesini zıttı ziyaret ediniz. uludağ sözlük olgun kelimesini zıttı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
stabilizator » rolântide durmak veya calışmak » zift yesin veya ziftin pekini » elekci » mucbir sebep » formulleştirmek » guvenme » cift » sacına başına bakmadan » cevrelenmiştahta ağırşak » noroloji » tuyme » uskure » gerekce » kufur yemek » hayvan sınıfı haşere » ırz duşmanı » kazıkcı » durmece » tırnakcı » kotumserleşmek » karşıgoruş » oz dikeni » cekimolcer » carşafsız » ceşitli ogelerin perde aksesu » olcucu » gok » keyif surmek » boburtu » gocurulme » sıra dayağıcekmek » ahzuita » temerrut » cepel » yuzde » nam vermek veya salmak » allah ecir sabır versin » carık » yore » yaka paca goturmek » emlâk burosu » ozel radyo » suhulet » gozu olmak » kılcık » har gur » once » girişim olcme » maktul duşmek veya olmak »

olgun_kelimesini_zıttı hakkında da bilgi ve olgun_kelimesini_zıttı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olgun_kelimesini_zıttı nedir ve olgun_kelimesini_zıttı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.