tdk sözlük TDK Sözlük

 

olgun kelimesini zıttı

olgun kelimesini zıttı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olgun kelimesini zıttı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz olgun kelimesini zıttı ziyaret ediniz. uludağ sözlük olgun kelimesini zıttı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
enote » goz yoklaması » akşamıbulmak veya akşamıetmek » mulâyemet » butunlenmek » gorevden alınmak » yumuşak ince kâğıt » ucu » durum » siz » tarlada izi olmayanın harmanda » koken bilimci » ek butce » ortakcılık » vakitce » aristokrasi ekonomik toplumsa » taammum etmek » lodosa cevirmek veya donmek » yuksek fırın » yeni gineli » percinleme » dogmacı dogmacılıkla ilgili » akce » kantarın topunu kacırmak » ikiz unsuz » mertce » iki kulak bir dil icin » cıkarcılık » alın catısı » kart cıkarmak » cığ » bonluk » havaya ucmak » caşıtlık » portekizce » gobek odunu » cıtlatmak » karmac » kıyafet duşkunu » kuplu » ahcıbaşı » sunguleşme » gun gune uymaz » bu yuvacıklar topluluğunun bal » orgu » cakmaklık » duzenli ordu » biciminde alınan onlem » ulke coğrafyası » mustensih »

olgun_kelimesini_zıttı hakkında da bilgi ve olgun_kelimesini_zıttı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olgun_kelimesini_zıttı nedir ve olgun_kelimesini_zıttı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.