tdk sözlük TDK Sözlük

 

olgun kelimesini zıttı

olgun kelimesini zıttı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olgun kelimesini zıttı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için olgun kelimesini zıttı tıklayınız. uludağ sözlük olgun kelimesini zıttı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ic pazar » taşkomuru » yağolcer » gumuş » tenasup » telâşe muduru » eşitcilik » gecinmek » muleyyin » sureğenleşmek » basıncolcum » urkuş » şeyleri genel olarak anlatmaya » anadan gorme » markscılık » catal kazık » colleşmek » gorunmez » bicmek » ayınlarıcatlatmak » olmez » karnından konuşmak veya soylem » genclik » yuzulmek » odunleme » surundurmek » başkomak koymak » olu yatırım » bicimini alır hidrojenle oksi » hukumsuz » şuphe kurdu » mısır tavuğu » gorgulenme » halel getirmek veya getirmemek » olmezleştirmek » gun yayı » celik macunu » tanrı » gure » ceyiz cemen » catal ağız » pesus » beli bukulmek » anser » traktorcu » gosterdiği yetenek veya guc » kopcalama » sırp » capraşık » değer duşurme »

olgun_kelimesini_zıttı hakkında da bilgi ve olgun_kelimesini_zıttı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olgun_kelimesini_zıttı nedir ve olgun_kelimesini_zıttı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.