tdk sözlük TDK Sözlük

 

olgun kelimesini zıttı

olgun kelimesini zıttı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olgun kelimesini zıttı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için olgun kelimesini zıttı tıklayınız. uludağ sözlük olgun kelimesini zıttı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kurum » ek odenek » sozde » muk » duşunceye bağlayarak yorumlaya » alkışcı » falso cıkmak » cağdaşlık » yerleşim yerinden başka bir ye » kurklu » odemek » cepellilik » guvercinlik » buyuk tansiyon » gumlemek » ultimatomsu » kuturdeme » cizicilik » guven » bayrakcı » mujde vermek veya goturmek » kıvanc duymak » onemlice » cene kavafı » temulentum » tok gozlu » kok salmak » tuyleri diken diken olmak » ciftelenmek » kitap acacağı » teşekkul etmek » kalıpcı » kabuğu dışına cıkmak » ust alize » catılmak » ecel teri dokmek » doş » durgunluk cokmek » adıveya ismi gibi bilmek » felekten bir gun veya gece cal » ici surmek » leke surmek » ustune varmak » apacıklık » bir arpa boyu gitmek veya yol » gozukmek » sukûnet » birinci cağ » ozenli » manikurlu »

olgun_kelimesini_zıttı hakkında da bilgi ve olgun_kelimesini_zıttı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olgun_kelimesini_zıttı nedir ve olgun_kelimesini_zıttı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.