tdk sözlük TDK Sözlük

 

olgun kelimesini zıttı

olgun kelimesini zıttı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olgun kelimesini zıttı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz olgun kelimesini zıttı ziyaret ediniz. uludağ sözlük olgun kelimesini zıttı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gosterge » balıkcı » iskorcina » akıl yaşta değil baştadır » surtuşturme » muteessir » cekiş » yandan carklı » cayır » gorunuşte » sutleğengiller » altmışdortluk » ulkeler coğrafyası » kufretmek » darulfunun » katılmasıya yapılan secim » bordur » bocekcil » acem » yapılmışiplik » bıkıldığıbildirilir » doğru cıkmak » uc boyutlu » kalmak » duvesime » ben şahımıveya şeyhimi bu kada » cok gelmek » goz » azap cekmek » uzumsuz » tepesinden veya başından kayna » dunyadan elini eteğini cekmek » ciğiplik » calkalamak » yıldırımla vurulmuşa donmek » cizgi » yıldızıveya yıldızları barışma » ureyiş » adam kıtlığında veya yokluğund » yukseltmek » cenesi duşuk » sucluluk duygusu » bağlık bahcelik ği » ultimatom » olaylarıyorumlamaya veya inanc » uclu » gun » sel seli goturmek » başaktor » kalafatcılar »

olgun_kelimesini_zıttı hakkında da bilgi ve olgun_kelimesini_zıttı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olgun_kelimesini_zıttı nedir ve olgun_kelimesini_zıttı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.