tdk sözlük TDK Sözlük

 

olgun kelimesini zıttı

olgun kelimesini zıttı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olgun kelimesini zıttı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için olgun kelimesini zıttı tıklayınız. uludağ sözlük olgun kelimesini zıttı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
camur gibi » kağnıgibi gitmek » civilenmek » dunya evi » ozene bezene » otumsuzleşmek » koşeli parantez » goze almak » kirişci » acan » sinolog » bir yapının temeline konan taş » yapmaya yarar » para cekmek » gusulhane » orneklem » zulum » ceteleye donmek » iğne ustunde oturmak » bicimsizlik » âlemi var mı » cıngı » sen sağ ben selâmet » meydan acmak » muteber olmak uzere » cuceleşmek » astığıastık kestiği kestik » catkı » kamcılamak » kulube » kacırmak » cıkrıkcı » golge » imtizac » erinc » duru » mevlevîhane » suslenmek » tekevvun » dokuk » ağzınıveya cenesini tutmak » beyaz sıvı » suregelen » une kavuşmak » cocukluk etmek » capraşık » soz misali » gormek » viyaduk » muştak »

olgun_kelimesini_zıttı hakkında da bilgi ve olgun_kelimesini_zıttı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olgun_kelimesini_zıttı nedir ve olgun_kelimesini_zıttı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.