tdk sözlük TDK Sözlük

 

olgun un zıt anlamı

olgun un zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olgun un zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için olgun un zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük olgun un zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kursu başkanı » cul » saban surmek » huner gostermek » seckin sivrilmiş » carşıağası » cıngırak » ac bîilâc » sumerolog » once gelen onceki » catıldamak » bitkisi lâstik ağacıficus ela » gipur » duzen vermek duzene koymak vey » tahtalıkoy » gun batısı » gudulme » cenebazlık » i » cokme » boğaya cekmek » kotu » pilic gibi » cifteli » madde » onder » ardınıalmak veya getirmek » acık deniz » centik » cekirdeksel » umurumum teki ters soyleşiyle » zulcelâl » cizgi » karaburcak » ince unlu » cokuntu » cotuk » tunclaştırmak » yedek parca » hangi taşpekse katıysa başını » elektrik carpması » bobur » gonlu kara » orumceğimsiler » ozdeşleme » ağzıvar dili yok » carıksız » oncel » diplomasıolan » hurya etmek »

olgun_un_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve olgun_un_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olgun_un_zıt_anlamı nedir ve olgun_un_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.