tdk sözlük TDK Sözlük

 

olgun un zıt anlamı

olgun un zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olgun un zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz olgun un zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük olgun un zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mucadeleci » topluluğu » sinemacı sinemanın ceşitli ko » tutmek » antep işi » sukûtî » suc » organların her biri » kur acı » camurluk » buyukluk satmak » yurek » husnu kabul gostermek » uzumculuk » lâzca » buyur » kreator » acık » alev sacağısarmak » yeni gercekcilik » transformator » gostermek » antik cağ » gonlunu yaralamak » onlenme » tutsuluk » dumenine bakmak » ibliscilik » camaşır değiştirmek » kullanılması » başmusevvit » kâğıtcı » ağız acmak » kultivator » cem an » işkembesini duşunmek » bir gomlek fazla eskitmişolmak » konsultasyon » tuvana » feneri nerede sondurdun » mısır baklası » kuşgibi ucup gitmek » guceniş » capla » uslûplu » bulunan kimse » istencsizlik » gocebelik » subap » İzinli olma durumu »

olgun_un_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve olgun_un_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olgun_un_zıt_anlamı nedir ve olgun_un_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.