tdk sözlük TDK Sözlük

 

olgun un zıt anlamı

olgun un zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olgun un zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için olgun un zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük olgun un zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
acıkta bırakmak » umutsuzluğa duşurmek » golgeleyiş » sut danası » hatırlatmak » patlakca » korler mahallesinde ayna satma » ic yuz » ongorme » olum doşeği » gumuşsuz » cereyan carpmak » kurek » tuccar » cizgileşmek » malın gozu » cırcır » ıslık calmak » bezekci » mudafi » grizuolcer » yaya koprusu » kotu kotu duşunmek » yanından bile gecmemiş » ileri gitmek veya varmak » c c » goruşmeci » iki el bir başicin » kuyudan adam cıkarmak » suyek » hint yağıağacı » kafasınıtutsulemek » susleme » bromur » nankorluk » adam icine karışmak » cirkeflik » caylakca » gorecelik » un » olcuşturme » cene yarıştırma » acık mektup » album » juglans regia » ayaklarına veya ayağına kara s » balıkcı » infiratcı » şohret sahibi » ummetcilik »

olgun_un_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve olgun_un_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olgun_un_zıt_anlamı nedir ve olgun_un_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.