tdk sözlük TDK Sözlük

 

olgun un zıt anlamı

olgun un zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olgun un zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için olgun un zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük olgun un zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
makascılık » acık yeşil » ad cekilmek » carkacı » ciseme » elinde bulunduran kimse » garanti vermek » su gibi bilmek veya okumak » musait » muttefikan » her dem taze olmak » vazgecirme » super » haber burosu » yapılan yığın » puruzsuz » yosun kulu » şeylerden her biri tabaka » muşahede » curuk sakız » muduriyet » gurultu cıkarmak etmek koparm » ici vık vık fık fık veya pır p » japonca » cıban başvermek » adam sırasına gecmek veya girm » yaprak oynamamak veya kıpırdam » tunel » gozunu korkutmak » susen » celişiklik » gumburtulu » ağzınıacmamak » tam gun » kahrından olmek » yenidunya » cığlık atmak koparmak veya bas » bula bula bunu onu bir şeyi » tebaruz ettirmek » fazla mal goz cıkarmaz » değerlerine yapılan yeni eklem » projektor » yureğine kurt duşmek » kısmî felc » zaireli » plâtoncu » au » catlamak » yulunme » surgulemek »

olgun_un_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve olgun_un_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olgun_un_zıt_anlamı nedir ve olgun_un_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.