tdk sözlük TDK Sözlük

 

olgun un zıt anlamı

olgun un zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olgun un zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz olgun un zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük olgun un zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
diline dolamak virt etmek veya » avuclama » cumbuş » topal eşekle kervana katılmak » tecahuluarif » yazdığıad veya işaret » uzerinde kalmak » alman gumuşu » kucukayı » kupeşte » evlenmelerinde yasa bakımından » cul » dolapcı » temedduh » iz duşumu » acıklayan » cop » cami yıkılmış ama mihrabıyeri » acıolcer » tezahur » eli boşdonmek cevrilmek veya g » tezhipci » cav » ac gozlu » bıcak sırtı » tul » ağacıdibinden kesmek » muzakere » olgunluk cağı » gudulenme » cıkış » sıkıştırmaya yarayan alet men » kusuşme » gocmek » el icin yanma nare yak cubuğu » hazırlık gormek » carliston » potlac » ay » gokyuzu mavisi » ırz duşmanı » ıt » rezil rusva olmak veya rezil k » karşılama toreni » elcilik » ayaklarının veya ayağının ucun » surtuşme » cinko » tekeden sut cıkarmak » putursuzluk »

olgun_un_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve olgun_un_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olgun_un_zıt_anlamı nedir ve olgun_un_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.