tdk sözlük TDK Sözlük

 

olgun un zıt anlamı

olgun un zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olgun un zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için olgun un zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük olgun un zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ciğden vermek » yuzde » gecmiş » gozlemcilik » tuysuz » olet » kara yuz » yuzune bakmamak » yuzmek » ari dil » ciyleme » ote beri » ay ey » tevarus » sarnıc gemisi » bal ozu bezi » recete » mulâhazat » oylece » sozleşme » erdiğine erer ermediğine taşa » detektor » coraklaştırmak » carpışmak » tek cenekli » uzeri » cakı » acıklamalı » kırıkcılık » bir tutmak veya bir gormek » hic de » denizde kum onda para » plutokrasi » ustune gelmek » bir catıaltında olmak veya bul » kokten surme » sovdurmek » kendi koşesinde yaşamak » mucellitlik » suc yukleme » altlıustlu » toren » techil etmek » kayakcılık » kandil gunu » gotlar » oğureceği gelmek » copurina » tembele işbuyur sana akıl oğr » takayyut »

olgun_un_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve olgun_un_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olgun_un_zıt_anlamı nedir ve olgun_un_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.