tdk sözlük TDK Sözlük

 

olgun un zıt anlamı

olgun un zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olgun un zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için olgun un zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük olgun un zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sukût hakkı » mustakbel » boyle » caresine bakmak » cam goz » dort bucak » mustahkem » ucucu » cerkez tavuğu » ciğerimin koşesi » istencli » gosterişsizce » ensulin » doğuşculuk » yuz aklığı » kamcılı » acık kapıpolitikası » gok » istenilen bicim elde edilen m » musavatsız » belâ cıkarmak » omru vefa etmemek » ancuez » cukurunu kazmak » komunistlik » elaman cekmek » akla ekle » uc budak » surungen » ne care » nefsini korletmek » cekilmek » sutlenme » olağanustu » sut beyaz » taammut » umidi suya duşmek » tavukcu » hicap duymak veya etmek » tanrı ya şukur » dişfırcası » papirus » tefavut etmek » iki eli kanda veya kızıl kanda » gozetici » oncu » turkulemek » şobiyet » ric at » kısmet veya kısmeti cıkmak »

olgun_un_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve olgun_un_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olgun_un_zıt_anlamı nedir ve olgun_un_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.