tdk sözlük TDK Sözlük

 

olgun un zıt anlamı

olgun un zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olgun un zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz olgun un zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük olgun un zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yerle bir veya yeksan etmek » toren duzeni » buyutme » ickin » cangırdama » boynuz kulağıgecmek » mujdeci » guvenoyu vermek » vurucu guc » puruz » popularite » yonden » hazır corba » yuznumara » gıcırıbukme » isyan bayrağınıacmak » uckun » yuzu sıcak » pence atmak » faulsuz » etmek » cividî » iki sozu veya lâkırdıyı bir ar » tarikatcı » gık dememek veya gıkıcıkmamak » dongel » icirilme » cokmek » kozleme » catlak zurna » sevinc » catal aşı » beklenmediği umulmadığıveya c » uvez » bir kızıbin kişi ister bir ki » carşamba pazarı » cimentolatma » turkucu » inmek » cukur » ickisiz » suzuntu » a e » ulke » ruzgâr ekip fırtına bicmek » yangın cıkarmak icin kundak ko » mureffeh » gucendirme » acıklamak » gozu dışarda »

olgun_un_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve olgun_un_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olgun_un_zıt_anlamı nedir ve olgun_un_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.