tdk sözlük TDK Sözlük

 

olgun un zıt anlamı

olgun un zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olgun un zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için olgun un zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük olgun un zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
veya metal bolum » mızrap » canak » İlk cağ » hurmeten » izlenim uyanmak » ezinc » cussesiz » tecavuz etmek » surgun gitmek » meş um » kelepcelenmek » guney » olumlu » ruesa » can cabası » gamaglobulin » harala gurele » teneke calmak » gulu seven dikenine katlanır » surgen doku » empresyonizm » incelenmesi muşahede » bildim bileli veya bildik bile » melul » mv » bunlardan yararlanması » ozluk işleri » namus sozu » kadının yuzunun karasıerkeğin » mulâyimlik » gecmek » boyunduruğa atmak veya almak » vucuda vermek aşıyapmak » nefesi kesilmek daralmak veya » kumelenme » urkme » cunup » yuz » kavga cıkmak » cift ayaklılar » sempervirens » tur ağac cember » tarih atmak veya koymak » bolunme » ucan kuştan medet ummak » yer sıcanı » kafasında şimşek cakmak » hareketini inceleyen bilim dal » taştaşustunde bırakmamak »

olgun_un_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve olgun_un_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olgun_un_zıt_anlamı nedir ve olgun_un_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.