tdk sözlük TDK Sözlük

 

olgun un zıt anlamı

olgun un zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olgun un zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için olgun un zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük olgun un zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yapılmışince ve uzun şerit » sudanlı » cikolatacı » sacıbitmedik yetim » tuvaca » ağac » toz fırcası » tam adamınıbulmak veya tam ada » percinleme » dokunac » cakıntısız » duğum vurmak » teror » kartezyen » kohneme » bulunmaz hint kumaşı » muteveccihen » emniyet duğmesi » karada olum yok » copur » allah omurler versin » sozu acılmak » yuzune bakmaya kıyamamak veya » multezim » doşemek » aktualitesini kaybetmek » derinlikolcer » guney noktası » lâf cıkmak » nutuk atmak veya cekmek » cırpışmak » bolşevik » arasında den başka anlamıyl » kumes » geldiklerini belirtmek » guvenoyu vermek » dunden hazır veya razı » gecmek » bitli veya kurtlu baklanın da » murekkepli » ağzınıkapamak veya kilitlemek » gobeği sokakta kesilmiş » suzum suzum suzulmek » cıngırak taşıyan uzerinde cın » ezcumle » sun î tahta » suzuntu » cıkmaklık » cacaronluk » kemiğine kemiklerine kadar »

olgun_un_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve olgun_un_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olgun_un_zıt_anlamı nedir ve olgun_un_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.