tdk sözlük TDK Sözlük

 

olgun un zıt anlamı

olgun un zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olgun un zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz olgun un zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük olgun un zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
capkın » muzikal » tercuman olmak » dumen tutmak » cakır » saltanat surmek » opucuk » sumuk doku » iki cift lâf lâkırdıveya soz e » kirecli » merkezkaclama » cingene pembesi » alı eli » nufuzlu » cennete cevirmek » cecence » rutbeli » tefeul » ic » şeyhulislâm kapısı » serbestce » sevinc » nijeryalı » cekeleme » yazı tebliğ tebligat » su icinde kalmak » super lise » secimlik » tekercalarcı » izduşuren » anac » kıvanc duymak » surdurmek » muphem » uzum asması » yedi kat yerin dibine gecmek » catıştırma » pekiştirmeli ozne » imanıyok kısa soyleyişle » by pass » mulkiye memuru » ustune tuz biber ekmek » saptan oluşan ekin bicme aracı » yuz kere » sonmek » lisan » muhtac » kunyesi gelmek » kahve dovucunun hınk deyicisi » goğus caprazı »

olgun_un_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve olgun_un_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olgun_un_zıt_anlamı nedir ve olgun_un_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.