tdk sözlük TDK Sözlük

 

olgun un zıt anlamı

olgun un zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olgun un zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz olgun un zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük olgun un zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cabuk » juri » surunmek » tamam mı » o gun bugundur » lâmbayıacmak » ında inde değil » turetmek » terbiyesizlik etmek veya yapma » koşede bucakta kalmak » ası esi » goz demiri » İnebolu kutuğu » uretim » icki psikozu » yezidîlik » osurgan boceği » gulumser » yanılgıya duşmek » durumleme » ucuzleme » bolme » eroscu » ic salgıbezi » sozluk bilimci » kadayıfcılık » kucuk ve gumuşrenginde uzun o » dayanc » gozune dizine dursun » cirişotu » bicimlenmek » sitteisevir kapıyıcevirir » pırlangıc » cicek aşısı » kızılcık receli » oğreniş » avuc ici » cıkılatmak » sumuklu » el ayak veya el etek cekilmek » yurumek » doneleme » kulağına koymak veya sokmak » pirinc » vaz ıhamil » arasıgecmeden » acık » pabuclarınıcevirmek » cikolata yapan veya satan kims » olum allah ın emri »

olgun_un_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve olgun_un_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olgun_un_zıt_anlamı nedir ve olgun_un_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.