tdk sözlük TDK Sözlük

 

olgun un zıt anlamı

olgun un zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olgun un zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için olgun un zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük olgun un zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kıc » gok kuşağı » tumor » ustelenmek » blof » gozu kor olsun » turancı » hukmetmek » emdiği helâl sut haram olmak » yuz gostermek » acmalık » portlemek » yuz kere » anglosakson » balıkcılgiller » dişfırcası » urkutmek » gommek » solpume » nalcasız » goğuslu » malta humması » ağzına tukurmek » dehşete duşurmek » olunme » anlam cıkarmak » yuklu » benlikcilik » bir gomlek fazla eskitmişolmak » a veya e gelince » kirecleşmek » yuz goz olmak » murai » bakla ciceği » temelli senator » taammum » afganlı » murekkepleme » ne iyi » kucukleşme » olmek » alcaklaştırma » yezidîlik » yaşınıalmak veya yaşınıbaşına » goz » teşkilâtıesasiye kanunu » cozumleme » kuru yemiş » akıcıunsuz » carşaflamak »

olgun_un_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve olgun_un_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olgun_un_zıt_anlamı nedir ve olgun_un_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.