tdk sözlük TDK Sözlük

 

olgun un zıt anlamı

olgun un zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olgun un zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için olgun un zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük olgun un zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
fıstıkcı » ilkguz » cıplak maden » ciselemek » ozelliklerin tumu » tervic etmek » kopuk » ustunde kalmak » yuzucu » rum ateşi » sunme » cepcilik » koyuvermek » yuz » gecirilme » şimşekleri ustune cekmek » tespih cekmek » ongorulmek » rotuş » yedi gomlek uzak olmak » şeylerden her biri tabaka » inşaatcı » ayaklarının veya ayağının ucun » ahu gozlu » kıt a » icirmek » pluralizm » veya belli bir yukseklikten aş » ses cıkmamak » akupunktur » gorenekci » kirec sondurmek » yatak yapmak veya sermek » yulunme » acık ağıl » saat on bir bucuğu calmak » devir acmak » elinde bulunduran kimse » suruklemek » mustağni » kucuk » guneşcavmak » başol da istersen soğan başıo » aramayı korumayımeslek edinen » oz direnc » dort yol » cokbilmişlik » acıkca » kelepce vurmak takmak veya kel » bacak kadar boyu var turlu tu »

olgun_un_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve olgun_un_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olgun_un_zıt_anlamı nedir ve olgun_un_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.