tdk sözlük TDK Sözlük

 

olgun un zıt anlamı

olgun un zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olgun un zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için olgun un zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük olgun un zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
mahrec » acık yurekle » sozu uzatmak » olcuşturmek » muessir olmak » tur » protokolcu » yukunu cekmek » evci cıkmak » gunbegun » facuna etmek » santrifujor » borcsuz harcsız » gobek dansı » kor tapa » hareket » goz ucuyla bakmak » uşuşme » kıvanc duymak » capulacılık » hopurtu » tunclaşma » pecelenmek » cete savaşı » uc » hulleci » dokme » afyon cekmek » buyu bozmak » butunleyen » a e » artcılık » levazım boluğu » girdisi cıktısı » corbalık » ti » koşegen » renkli element kısaltmasıcu » etmek icin uzerlerine konulan » uzengilenmek » nârına veya nâra yanmak » olum var dirim var » opuşmek » u » oğrenci » antik cağ » ağır soz » karnızil calmak » uzak goruşlu » ışığa gocum »

olgun_un_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve olgun_un_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olgun_un_zıt_anlamı nedir ve olgun_un_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.