tdk sözlük TDK Sözlük

 

olgun un zıt anlamı

olgun un zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olgun un zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz olgun un zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük olgun un zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bulunmak nezretmek » hora gecmek » gosterici yardımıyla karanlık » mesai yapmak veya mesaiye kalm » cakılmak » on avurt » gorevli kişiler » durdurmak » ağza duşmek » tarafından arabacıicin armağan » acık şehir » bilinclendirme » cok fazlı » kucuk duşurmek » ileri gecmek » tefehhum » peşine duşmek veya gitmek » odeşme » moto » kayışa cekmek » muzic » cok koyu sarırenkli guclu bir » dokuntu » golgesine sığınmak » populizm » masraf kapısıacmak » pirinc pilâvı » catlatmak » harclık » tuccarlaşmak » borclandırılmak » fırsat duşkunu » cember gecirmek » fransız » kopek uzumu » ceşme » sacak » mahrec » kalleşce » odevlendirilme » pacayıkaptırmak » takipci » sutleğen » doteryum » yumuşak ince kâğıt » başkasına ait olan bir şeyi iz » donanım » kece kulâh olmak » paralel iki yuzeyin sınırladığ » sıcan deliğine paha bicilmez o »

olgun_un_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve olgun_un_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olgun_un_zıt_anlamı nedir ve olgun_un_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.