tdk sözlük TDK Sözlük

 

olgun un zıt anlamı

olgun un zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olgun un zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz olgun un zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük olgun un zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
transit gecmek » pic » ozdeşleşme » alt tarafıveya yanı » orman sıcanı » bolşevik » gozculuk » sokup atmak » cevrimli » kâğıt acmak » sırasına getirmek veya sırasın » gullâbicilik etmek » ceyrek » allah cezasınıvermesin veya al » mumanaat etmek » cevriliş » kaşık calımı » kopeklik » mustehzi » carpmak » cember kayık » deniz orumceği » gomleklik » acısal yol » ceki » ara acmak » yok pahasına satmak almak vey » turev » murekkep olmak » gecişli » seramikcilik » gozu ac » illuzyonist » dunyanın birşey i » oncesi donem » muntahabat » gocer konar » goz kırpmak » takaddum etmek » yenilir veya yenir yutulur şey » ucan kuştan medet ummak » muzeyyen » polonez » facasınıalmak veya al aşağıetm » musmir » karşıtı » kucukluk » uzulmek » da de ta te » gulle »

olgun_un_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve olgun_un_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olgun_un_zıt_anlamı nedir ve olgun_un_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.