tdk sözlük TDK Sözlük

 

olgun un zıt anlamı

olgun un zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olgun un zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için olgun un zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük olgun un zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gorelik » sunger » lâz » soğuk bufe » sağlayan parca » sacmalama » takipci » sezu » an en » ahbap cavuşlar » yardakcılık » topculuk » sıcan otu » cizgilik » başınıdondurmek » sacıkılmak veya sacıatmak » hic değilse veya hic olmazsa » ağzıteneke kaplıolmak » hukûmet » cuhadarlık » uskure » susletmek » işcatallanmak » duşeslik » gocuk » el dokunulmak veya dokunulmama » orgu » atadan babadan gormek » cimek » inceleyen bilim » topceker » kahır yuzunden lutfa uğramak » gozleri berraklaşmak » tefessuh » lâhavle cekmek veya okumak » yureği geniş » surfile yapmak » dolabı frijider » yeryuzu » sozlenme » uğur boceği » klorolcer » kabak ciceği gibi acılmak » hurmetli » gollenmek » kusursuz » boşnaklık » mubaşirlik » coğaltış » ust perdeden »

olgun_un_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve olgun_un_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olgun_un_zıt_anlamı nedir ve olgun_un_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.