tdk sözlük TDK Sözlük

 

olgun un zıt anlamı

olgun un zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olgun un zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için olgun un zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük olgun un zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
nukleer » nar ciceği » cimdiklenmek » dunyanın tadınıcıkarmak » yıldız kumesi » masa ortusu » ucuklaşma » hukumranlık » keciye can kaygısı kasaba et » umit serpmek » canlılara yaşama ortamısağlaya » beklenmediği umulmadığıveya c » tamir gormek » iz » abanozdan yapılmışdilenci cana » yuksek » muzevirlik etmek » acış » bekcilik » ev alma komşu al » olusu ortada kalmak » duzletme » aralarından kara kedi gecmek v » icini kemirmek » buve » cakışmak » ağzıcirişcanağına donmek » cabuk » urik asit » acmak » kececi » muz » doşeme » hanuman » kollarıveya kol ve pacaları sı » bordur » on secim » yurutme » mudavi » gozu bulanmak » cuha ciceğigiller » kılıclama » urpertme » yuzeysel » donmek » duruma gelmek » cakır cukur » muzminleştirmek » eline yuzune bulaştırmak » yureği katılmak »

olgun_un_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve olgun_un_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olgun_un_zıt_anlamı nedir ve olgun_un_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.