tdk sözlük TDK Sözlük

 

olgun un zıt anlamı

olgun un zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olgun un zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için olgun un zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük olgun un zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
muştereken » cağdaşlık » ahkâm cıkarmak » coban merhemi » toresel » duğmelemek » işbolumu » uskure » nicin » arasında den başka anlamıyl » soylemek » durdu durdu turnayıgozunden » gunduz » kacamak yol » cekiniş » gozleri kamaşmak » oclu » lâf soyledi bal kabağı » guluşme » smac » facasıolmak » operetci » satranc takımı » avrupalılaşmak » absurt » politika gutmek » ucretli » yuz binlik » salkım sacak » adamın adıcıkacağına canıcıksı » gurleyiş » taze ot gormuşeşek gibi » hilesi hurdasıyok » kuskun » donuna yapmak veya doldurmak » gecmek » cul » kese ciceği » kurek kemiği » gulbank » celimsizlik » gozluksuz » bak » cek » oğretim yardımcıları » eteği duşuk » dostluk okkayla alışverişdirh » cam fıstığı » mel unca » dostluk başka alışverişbaşka »

olgun_un_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve olgun_un_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olgun_un_zıt_anlamı nedir ve olgun_un_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.