tdk sözlük TDK Sözlük

 

olgun un zıt anlamı

olgun un zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olgun un zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için olgun un zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük olgun un zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuklenmek » kamcıbaşı » suzgunluk » kafa goz yarmak » ozellik başkalık fark » yeri goğu tırmalamak » yukleme » ad cumlesi » buzuşuk » cınarlı » şeyhulislâmlık » kur a » it ite buyurur it de kuyruğun » ustlenme » eti senin kemiği benim » pejmurdelik » ve burada gorevli kimselerin t » cevirmek » mustehlik » obek » olumsuzluk » şirpence » ağına duşurmek » uzerinde » dokme demirden yapılmış uclar » durtmek » gecerli » duşunceye varmak » alt tur » guhercile » yazık gunah » musadere » neyin nesi kimin fesi » zevk icin » parmağının ucuyla veya ucunda » keyfinden bayılmak veya dort k » duşkunleşme » omru vefa etmemek » icim » ocağıtutmek » ic turizm » frenk uzumu » hareketin yeniden kurulmasıyla » cit sarmaşığıgiller » babî » sodyum klorur » sağlayan parca » kategori » akıntıolcer » hafıza »

olgun_un_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve olgun_un_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olgun_un_zıt_anlamı nedir ve olgun_un_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.