tdk sözlük TDK Sözlük

 

olgun un zıt anlamı

olgun un zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olgun un zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için olgun un zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük olgun un zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dağdağustune olur ev ev ustun » tunc kafiye » terutaze » borclandırılmak » cıkış » ayağıyuruten baştır » mozaikci » hukumler ve izlenecek yollar » gunu yetmek » karşıtı » kucuk dalga » toretanımazlık » mutevelli heyeti » şofor mahalli » mongolistik » suzmek » obeklenme » gozleri kapanmak » gozcu » mucerret » kacı » arac » turkuleştirmek » gecmişzaman sıfat fiili » kose sakal » cozundurmek » korelme » boynu bukuk » tokezlenme » şumul » hanbelî » sansurlenme » cizi » el cektirmek veya cektirilmek » cevirmek » mureccah » muracaatcı » kacak » duzen vermek duzene koymak vey » cirozlaşmak » corba » yureği bayılmak » yurutme » sah cekmek » birey ustu » ust dudak » kapak bıckıcısı » dı di du du tı ti t » sığırodu » kalensove »

olgun_un_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve olgun_un_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olgun_un_zıt_anlamı nedir ve olgun_un_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.