tdk sözlük TDK Sözlük

 

olgun un zıt anlamı

olgun un zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olgun un zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için olgun un zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük olgun un zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
palavra savurmak atmak veya sı » cok anlamlılık » dunya nimeti » dirhemle soylemek veya konuşma » camurcun » ural dilleri » golgelendirmek » karın catlağı » vurut » ca ce » organların her biri » muhabbet ciceğigiller » tutsu yapmak » soze atılmak » bir yana dunya bir yana » secmen kutuğu » turkuleşmek » tırtıl cekme » şerefine icmek » uzerine duşmek » kavlukarar etmek » icleniş » guneşsistemi » surunme » ağac » yuzunu kızartmak veya yuzunu k » beyazıcoğalmış beyazlamaya yu » uygarlığınıbenimsemişolan ulke » nuzullu » alın damarıcatlamak » canak comlek » hırcınlaşma » dağkecisi » kazanmak » ardından veya arkasından atlık » gecen » cığduşmek » teknikci » rekonstruksiyon » kohnemek » acık artırma » gurz » bolu » tekme atmak veya tekme vurmak » surgun » guneşbatmak » kosnulluk » gercekte » abakus » cankurtaran canı »

olgun_un_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve olgun_un_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olgun_un_zıt_anlamı nedir ve olgun_un_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.