tdk sözlük TDK Sözlük

 

olgun un zıt anlamı

olgun un zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olgun un zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için olgun un zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük olgun un zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
arka muziği » 30 ağustos » inci sacmak » av dışında padişahın yanında b » başıcekmek » icki » bu ne perhiz bu ne lâhana turş » civileme » cenesi duşmek » icini karartmak » feragat gostermek » işin ustesinden gelmek » intelektualizm » gelsin veya gelsin gitsi » gurgengiller » gecmek » kıc » değişimli unsuzler » unletmek » gocmen » nobet şekeri » duşkun » fluoresan » boya kızıl kok flubia tinctor » kunguldeme » borc harc » ciş » dudak cukuru » bulgarca » xviii yuzyıl sonunda başlayan » nez etmek » rus » kispet cıkarılması » bir dilin kelimeleriyle duşunc » muddet » gozcu » rusumat » tokezlenme » duğun evi » mac satmak » tekaut maaşı » meşhut suc » pey surmek » tecessum etmek » surumek » cokmek » bir dilin kelimeleriyle duşunc » ağac yaşiken eğilir » icirmek » kubbealtı »

olgun_un_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve olgun_un_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olgun_un_zıt_anlamı nedir ve olgun_un_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.