tdk sözlük TDK Sözlük

 

olgun un zıt anlamı

olgun un zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olgun un zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz olgun un zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük olgun un zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
barokculuk » ağabeylik etmek veya yapmak » yuksek atlama » kuflendirmek » duven surmek veya dovmek » duzgusuz » suyu nereden geliyor » caput » iş arî » yenidunya » gulup gecmek » ufurukcu » cor » tir » tecavuz » ismi cıkmak » komunikasyon » uzaktan işitilecek nitelikte s » yıldırak » mujde » ucu herhangi birine dokunmak » pt » acmak » dolayısıyla verilen ortak ad » gecici madde » gok kubbe » bıcak vurmak » once » cağrılmak » figuran » teşekkur » utmek » hıckırık » alt ust boreği » kahkaha ciceği » haram olsun » ac susuz kalmak » sakalıele vermek veya sakalıka » inkılâpcı » ictenlikle » aracılığıyla duymak değmek e » muesseseleşmek » yerleşim yerinden başka bir ye » umurumum teki ters soyleşiyle » kumaşcı » hareket ve davranış insiyak » cıkarmak » taaccup etmek » canına duşkun » sahneye cıkmak »

olgun_un_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve olgun_un_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olgun_un_zıt_anlamı nedir ve olgun_un_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.