tdk sözlük TDK Sözlük

 

olgun un zıt anlamı

olgun un zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • olgun un zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için olgun un zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük olgun un zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
uskuf » capkınlık » sinek ufak veya kucuk ama mid » su cekmek » cemberleme » sonra yalnız balistik kanunlar » temiz kanıda vucuda dağıtan or » ok yaydan veya yayından cıkmak » kahpe dolu » calımlama » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » terzi kendi sokuğunu dikemez » kem gozle bakmak » gibi birtakım makinelerin işle » dunyayıharam etmek » kucuk bitkilere verilen ortak » p p » flut » hindu » yuzyıllık » goncu » duz kap » govdesel » bir gun evvel » cam sakızıgibi » kaya orumceği » goz bağcı » barokcu » elde avucta bir şey kalmamak » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » gozetmek » donence » canak yalayıcılık » musvedde » cemremek » herkes kaşık yapar ama sapını » bardağın konulduğu yeri kirlet » antrenorluk » merkezkac kuvvet » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » ornek » yon gosterme eki » hopurtulu » acık bolge » yeteneği maharet » peştuca » kotuleyici » cocuk oyuncağı » canak tutmak veya acmak » munafık »

olgun_un_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve olgun_un_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. olgun_un_zıt_anlamı nedir ve olgun_un_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.