tdk sözlük TDK Sözlük

 

onay eş anlamlısı

onay eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • onay eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz onay eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük onay eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıkışkapısı » yanılgıya duşmek » omru vefa etmemek » koprucu » ulker » celiksi » allah » ucuşmak » nazileştirme » perdenin uzerinden oynatılan » başka işi yok mu » alt ust etmek » yeteneği maharet » puf noktası » tekâsul » yerleştirilmişcift camdan oluş » acımlanmak » sonlu buyukluk » koylu » one duşmek » kurdî » temevvuc » muhtac » catal ağız » tuy dikmek » suveyda » yaşakıtmak veya dokmek » kabine cekilmek » allah dağına gore kar verir » guneşe karşıişemek » yedek parca » hint inciri » ici dayanmamak » ruşvetci » loklemek » dilinden duşurmemek » guzel » benlikci » duruma gelmek » sofra veya sofrayı kurmak » tuneme » gonlu ile oynamak » karısıkoylu » şipşakcılık » mutecaviz » cecence » borc altına girmek » tufekhane » marmara cırasıgibi yakmak veya » ciğrenkci »

onay_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve onay_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. onay_eş_anlamlısı nedir ve onay_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.