tdk sözlük TDK Sözlük

 

onay eş anlamlısı

onay eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • onay eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için onay eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük onay eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
alka evli » bicim » olmayan kimse veya topluluk g » dunurculuk » sacıştırma » alacık » burumek » nufuz ticareti » geleceği varsa goreceği de va » goz bankası » surmek » starta gecmek » taharruşetmek » cıraklık » sozu ağzında kalmak » kamcılaşmak » surnaturalizm » cargâh » sureyazar » indukleme » eli boğrunde » munebbih » luleci camuru » dayanabilen sağlam guclu mu » cetinleşme » yola veya yollara duşmek » gun gibi acık » goklere cıkarmak » hindistan cevizi » başına dert etmek veya acmak » yalın bicimli sanatınıbenimsey » ay » ofke topuklarına cıkmak » caşıtlamak » yurutmek » kofte » yuzleşmek » guc » gozu gormemek » sobe » ucuz » losemi » mutecaviz » calgıcıbocek » sağlayan parca » uyelik aidatı » gecişsiz » yurutuluş » acz icinde olmak » keceleme »

onay_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve onay_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. onay_eş_anlamlısı nedir ve onay_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.