tdk sözlük TDK Sözlük

 

onay eş anlamlısı

onay eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • onay eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için onay eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük onay eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
puskurtme » falakaya cekmek yatırmak vurm » ortalığı goturmek » uşutmek » taşınabilir arac » goresimek » ust cene » acısal » acık » cıkışma » citlemek » faraşgibi veya faraşkadar » muşareket fiili » catal » moğol » oğan » sublime » başcavuşluk » oğelerin tumu » suzme yoğurt » illuzyonizm » cınlatmak » onsel » karikaturist » ters turs » tahta goğus » bacasıtutmek » sozde kalmak » pacal » rehine koymak veya vermek » ornekseme » anus yuzgeci » celebi » juglans regia » duğun ciceği » gumuşsağolsun altın gidekosun » cıplak maden » dort koşe olmak » ha babam veya ha babam ha » ici yanmak » tuy atmak » muhafazakâr » corbaya donmek » modasıgecmek » yassısolungaclılar » kulfet » cark etmek » kirecci » x ışınlarından yararlanılarak » kopcasız »

onay_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve onay_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. onay_eş_anlamlısı nedir ve onay_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.