tdk sözlük TDK Sözlük

 

onay eş anlamlısı

onay eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • onay eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için onay eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük onay eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
moskofluk » yuz kızartıcısuc » capak » yalın ayak başıkabak » doğum gunu » kamburunu cıkarmak » calım satmak » fenaya cekmek » paskalya coreği » hırgur » kokleştirme » goğus hastalığı » kuturdetme » gozune kestirmek » orumcek kafalı » suluğen » gulbahar » yuzuk » ac » kırk yıl kıran olmuş eceli ge » mektep cocuğu » gur » lop » gorkem » duşundurmek » taahhutlu » mulâyim » eti » yaşakıtmak veya dokmek » seluloit » armut pişağzıma duş » kemalist » al kiraz ustune kar yağmış » nuh nebiden kalma » sondurmek » gırtlak unsuzu » milliyetci » gecirme » moduler sistem » akıldan cıkmamak » el surmemek » şeriatcı » parcacı » harclı » sodyum fluorit » elden cıkmak » iz ansız » guvenlik borusu » cıkmak » parcalara ayırmak »

onay_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve onay_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. onay_eş_anlamlısı nedir ve onay_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.