tdk sözlük TDK Sözlük

 

onay eş anlamlısı

onay eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • onay eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için onay eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük onay eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
zerzevatcılık » yuz gorumluğu » ayağıile veya kendi ayağıile g » hamursuz bayramı » carıklık » sut vermek » dinclik » duzen » otumsuzleşmek » cihannuma » boluculuk » utucu » calıştırıcılık » ıtır ciceği » sıcan deliği bin akce » angstrom » orselenmek » koruk » calım » uc nokta » cumle âlem » eşgudumcu » kendine ozgu » su orumceği » tenevvur etmek » kıraclaşma » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » işdayıya duştu » koşk » ceşitlilik » kapalıtribun » benimseyip değişik bicimde anl » kokertme » yumuşakca » boru calmak » penceleme » yukleyici » ah cekmek » geceli gunduzlu » icin surulen kimyasal madde » guc » ovulme » acmaz halatı » ucuncul » yakutca » surgun » teessur » davul calsan işitmez » tuyu bozuk » catlaklık »

onay_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve onay_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. onay_eş_anlamlısı nedir ve onay_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.