tdk sözlük TDK Sözlük

 

onay eş anlamlısı

onay eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • onay eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz onay eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük onay eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cetrefilleşme » an en » cercevelemek » cile » gozu gitmek » tentur » umran » cıkarmak » gozlukculuk » turku cağırmak » kemale ermek gelmek veya kemal » kambersiz duğun olmaz » ustune gul koklamamak » bulunmalarınısağlamak amacıyla » dunku » soylemediğini bırakmamak » mulâkat yapmak » ucretlendirme makinesi » tel in mitingi » ic pilâv » zulfuyâr » peltek dişunsuzu » gur gur » emekci » hırvat » tutununu tutturmek » cipilti » tukurmek » işi allah a kalmak » muhur kimde ise suleyman odur » ateşten gomlek » ovme » karagoz » balon ucurmak » başgostermek » sondurulme » dokmek » ince karton parcası kartvizit » yarıklardan her biri » yalıngoz » lupten » oyle veya boyle » munderic » etmek » iceri » on avurt unsuzu » olumluluk » guneyli » beyninden vurulmuşa donmek » gorunum »

onay_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve onay_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. onay_eş_anlamlısı nedir ve onay_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.