tdk sözlük TDK Sözlük

 

onay eş anlamlısı

onay eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • onay eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için onay eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük onay eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ayrac » gumuşsuz » duğunsuz » ozurlu » kalın unlulerle art damak patl » gozlerini alamamak » boğaya cekmek » yuksek perdeden konuşmak » prospektus » ucretsiz » davranışcılık » genişgonullu » alkollu » gecirtilmek » kume kume » urum » duzeltilme » tekduze » parcalanmak » gun dikilmesi » durtmek » soyleyiş » duşuncesini okumak » ic mimar » dağarcığındakini cıkarmak » gumruklendirmek » kuşatma ihata » rustik » ucmak » tunemek » ruzgârlık » iyi gun » kabul kabul etme » sure » teberruz » tuyleri urpermek » murai » bobrek yağı » ceza cekmek » film muziği » tenevvu » ustune yıkmak veya yıkılmak » duzecleme » aksak eşekle yuksek dağa cıkıl » muş » jon » tutuşmak yanmaya başlamak » başınıcıkarmak » burnunun ucunu gormemek » ele verir talkını kendi yutar »

onay_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve onay_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. onay_eş_anlamlısı nedir ve onay_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.