tdk sözlük TDK Sözlük

 

onay eş anlamlısı

onay eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • onay eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz onay eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük onay eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sır vermek veya sızdırmak » lâfıgecmek » odemeli » mucerrep » at calındıktan sonra ahırın ka » bulunulan noktasının meridyen » her biri mesame » gosterdiği yetenek veya guc » bir an once » cedik » ust baş » kısmeti acılmak » sozlendirici » teavun » yalvac » kutukleşmek » goz kararı » tervic etmek » doşeme » pece » bolu » deme » ustubec macunu » tuze » acıklık » kacılmak » aracılığıyla duymak değmek e » cırpıntılı » comertlik » in hali » olumun soluğunu ensesinde duym » durum » felemenk » gonul bağı » kumulâtif » cocuksuz » tufekhane » gunu dolmak » ne alıp veremiyor » yureği yanmak » ıt it ut ut » salkım soğut » yonetmen » donem » suzulmek » verilmesi ve bu sahipliğin bir » tevekkul etmek » cift camlı » gundem » yatay geciş »

onay_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve onay_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. onay_eş_anlamlısı nedir ve onay_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.