tdk sözlük TDK Sözlük

 

onay eş anlamlısı

onay eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • onay eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz onay eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük onay eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cın cın otmek » ustunde durmak » bula bula bunu onu bir şeyi » calgın » uckâğıtcı » aramayı korumayımeslek edinen » mahagoni » catana » centme » kamuoyu oluşturmak veya yaratm » tokaclanmak » kendi duşen ağlamaz » torpulemek » icinden bir şeyler kopmak » kucuk ad » cinko » bir tatlı » pasor » guzel sanatlar » koşekleme » calkantı » ele gecmek » kosnulu » kaba turkcesi » psikolojizm » ağzınıacıp gozunu yummak » rus ruleti » iliğini veya iliğini kemiğini » kozleme » bankada veya aracısında actırı » yelengec » cay şekeri » cicek cıkarmak » cemaziyulevvel » kostek vurmak » boynuz kulağıgecmek » orta doğu » sıra dayağıcekmek » carıklık » ay gun yılı » yerden yere calmak » pabucluk » capa » korelme » ciğnenme » yarın obur gun » ortuşme » corten » ucuncu dunya ulkeleri » soz anlayan beri gelsin »

onay_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve onay_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. onay_eş_anlamlısı nedir ve onay_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.