tdk sözlük TDK Sözlük

 

onay eş anlamlısı

onay eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • onay eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için onay eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük onay eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
govem » lufergiller » kamcılamak » cakıldama » ultimatomsu » aracılığıyla duymak değmek e » olmayan bağımsız hur » ha şoyle » cadır canağı » mulevves » el ermez guc yetmez » gonenme » calkanmak » kayışcı » kırmızıkart gormek » altından capanoğlu cıkmak » tel orgu » ney uflemek veya ufurmek » engel cıkarmak » suyundan yararlanılan cukur » alcak » kor ağac » kacakcılık » cepelli » kayac » ne gune duruyor » kurutmac » suslemek » cağrılmak » paraşut kulesi » muteveccihen » asitolcer » humanistleşme » unvanı » roproduksiyon » vadiye dokulmek » resimlerin sesli veya sessiz k » avuc » yuz goz » yaşta kalmış kavat pabucu gib » vido cekmek » cevriyazı » danca » durulmek » gonlunde kalmak » kaldırım supurgesi » capkın » gluten » dunyanın tadınıcıkarmak » gormediğe donmek veya gormemiş »

onay_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve onay_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. onay_eş_anlamlısı nedir ve onay_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.