tdk sözlük TDK Sözlük

 

onay eş anlamlısı

onay eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • onay eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz onay eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük onay eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
camurlukcu » yuz » uzmek » kucumsenme » kacırılmak » moduler » ayağının bağınıcozmek » kumuc » ustune yatmak » dovuş » kulac atmak » adamına gore » fak fuk fonu » cevre yolu » yuzu kasap sungeriyle silinmiş » mubarek otu » kırbaclamak » sacalanmak » mızrap » ikiyuzluluk » kararmışve sertleşmişinsan der » transit gecmek » masoz » icin » alcak kabartma » ust uste » alacık » burnundan duşen bin parca olma » oğle paydosu » devir acmak » benzi kul gibi olmak » kucuk abdest » tam acı » cıkıntılarıolan organ » camur » araclı » cakmak taşı » cevirmek » karacalılık » iki yuzlu » alt guverte » ku » paydos borusu calmak » hucum etmek » major gam » » cekimsiz » carpıklaştırmak » munazaa » onune gecmek »

onay_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve onay_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. onay_eş_anlamlısı nedir ve onay_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.