tdk sözlük TDK Sözlük

 

onay eş anlamlısı

onay eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • onay eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz onay eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük onay eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
muessis » tulbentci » carpılış » gocu » pirinc pilâvı » gecmek » sunger » ucuklamak » da var ki anlamlarında kullan » tanrıile şeytan arasında surek » goz memesi » cıkma » icin » po » ahcıbaşı » cevrinti » plâkcılık » pedikur » guvenme » boru ciceğigiller » onune arkasına bakmadan » cıkarınıtepmek » olcu » akrobat » candı » yumruk gostermek » guvercin » adamın alacasıicinde hayvanın » oh olsun » okul kacağı » guven ışığı » tarafsız bolge » telgraf uslûbu » cığırtmak » yuk asansoru » cenesi acılmak » onel » soz veya lâf altında kalmamak » sırtcılık » kırağıduşmek veya yağmak » duldul » korkusuz iyi dovuşen kendine » burun bukmek » başyemek başınıyemek » kapcık » muhurlu » oğretmen evi » kece » usanclık getirmek » oneride bulunmak »

onay_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve onay_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. onay_eş_anlamlısı nedir ve onay_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.