tdk sözlük TDK Sözlük

 

onay eş anlamlısı

onay eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • onay eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için onay eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük onay eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ere gitmek veya varmak » avurdu avurduna gecmek » beyni sıcramak » oğun » cıkışnoktası » kıcustu » gurultuye gelmek » gurultuye getirmek veya boğmak » ruşvetcilik » cene yarışı » ay gun takvimi » kâğıt gibi olmak » uzumcu » hacivat » orklemek » dağveya dağlar gibi kadar » cağdaşlık » soz dizimsel » lule » sapcık » ana gibi yâr olmaz bağdad gib » hayvan sınıfı haşere » dağıtım burosu » duzgun » cınargiller » cıkılan catkı » kokenlenmek » cuhadarlık » at cevirmek » cıkmak » mal mudurluğu » vur dedimse veya dedikse oldur » duzulme » boğaya cekmek » işin icinde işvar » sağacık » cekiştirmek » cimbali » surup gitmek » civitli » celikhane » h h » icermek » cumlesi » kokten dincilik » kıvanclı » kafasına soz girmemek » yuzune bağırmak » temas etmek veya biriyle temas » ayakuzeri »

onay_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve onay_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. onay_eş_anlamlısı nedir ve onay_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.