tdk sözlük TDK Sözlük

 

onay eş anlamlısı

onay eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • onay eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için onay eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük onay eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ilgincleşmek » murekkep » olumcul » ne olacak » guncelleşme » masraftan cıkmak » lâcivert di » avuc dolusu » unc » gucsuz » olumsuzluk » parfumeri » icinden kan gitmek » mucellitlik » cakılmak » carpılış » cullanmak » sumek » dili bir karışdışarıcıkmak vey » goz ucuyla gormek » mulga » mısır baklası » caylık » gozlerini dikmek » goz ucu » si » meduz » duşut » gez goz arpacık » kılık kıyafet duşkunu » evvel allah » para cıkışmamak » bahşişveya beleş atın dişine b » ickili » civilenme » sacalanmak » ust guverte » parcalamak » pirogravur » yunanca » icilmek » gormediğe donmek veya gormemiş » sacıp savurmak » hakkın rahmetine kavuşmak veya » olu zaman » paradan cıkmak » munasebet » metal parca » fikir veya birinin fikrini alm » zihni bulanmak veya karışmak »

onay_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve onay_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. onay_eş_anlamlısı nedir ve onay_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.