tdk sözlük TDK Sözlük

 

onay eş anlamlısı

onay eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • onay eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için onay eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük onay eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
buyrukcu » cenesini tutmak » cıkartmak » gumletmek » uyelik dondurmak » goğsunu gere gere » munasebetsiz » kacırmak » celmek » gobek havası » kusmek » tef calsan oynayacak » koc yiğit » duşman » hamur corbası » ortaklık sozleşmesi » durzu » konkasor » kutle » uzuntu » suyu getiren de bir testiyi k » malta eriği » icine sokacağıgelmek » beyni sıcramak » afrika domuzu » kulte » kimya gocumu » dağdağustune olur ev ev ustun » buyukluk hastalığı » yakışık almak veya almamak » kacak » inhibitor » naldoken » katıve cıkıntılıorgan » dovmek » cırpıntı » iğne yutmuşite veya maymuna do » korelme » gecim kapısı » cay takımı » diz cokmek » mudavim olmak » cizginme » alcak kabartma » geckinlik » sebze corbası » cıvgın » icinde kaybolmak » ahbaplığa dokmek » teşevvuş »

onay_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve onay_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. onay_eş_anlamlısı nedir ve onay_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.