tdk sözlük TDK Sözlük

 

onay eş anlamlısı

onay eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • onay eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için onay eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük onay eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
getirilir » luk » ciğerimin koşesi » cintiyan » kavmiyetci » kanun hukmunde kararname » kundelemek » olu » şeytan gecmişgibi » murekkepleme » yukumlenme » donekce » sen bilirsin veya siz bilirsin » hint fıstığı » ozel teşebbus » koprucuk kemiği » ıslık calmak » nukteci » işe yaramak veya yaramamak » gerceğe aykırılık » ici dışına cıkmak » oğretilerin genel adı usculuk » kemence » ustelemek » corman » mukemmeliyet » guneşkremi » başmakcı » cemaat ne kadar cok olsa veya » kopekleşme » bukulmek » onlenme » tutunluk » ciklet » cat » gecmek » cekicleme » moskof toprağı » kırılıp dokulmek » donuşumcu » suyundan yararlanılan cukur » cimdik » cece » rotuşlamak » endustri » buyutme » basıncolcer » calıkuşu » bohcalamak » orfî »

onay_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve onay_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. onay_eş_anlamlısı nedir ve onay_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.