tdk sözlük TDK Sözlük

 

onay eş anlamlısı

onay eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • onay eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz onay eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük onay eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
basitce » sacalanmak » carklı » notr » temel oğretim » cıkmaza sokmak » kac kec » cağrışmak » curuk para karşıtı » gorum » ucu cengelli ağır demir arac » percinleyiş » gudum » caşıtlık » guntun eşitliği » apacık » tesettur etmek » capulculuk » catallanma » atlas ciceği » avrupalı avrupa da yaşayan a » surduruş » her tur gosteri yapmaya uygun » tekaut maaşı » cay takımı » butunu hars ekin » gozetici » sut beygiri gibi ayakta uyumak » kundeye getirmek » gun doğmak » fener cekmek » goz hakkı » civitleme » allah sağgozu veya eli sol goz » İcine karışan demir hidroksit » doşeme » olu » tac giyme toreni » pacavra » vergi kacağı » iltibasa yol acmak » dişunsuzu » duyuustu » sırplık » kokertme » tunus gediği » dil oğretimi » goc etmek veya eylemek » cekilme » cakal armudu »

onay_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve onay_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. onay_eş_anlamlısı nedir ve onay_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.