tdk sözlük TDK Sözlük

 

onay eş anlamlısı

onay eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • onay eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için onay eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük onay eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dizginleri ele vermek » ucmak » tespit etmek » mektep kacağı » celik » orta şark » teselli mukâfatı » duzme » aleyhe donmek » kırdığıkoz veya ceviz kırkıvey » hapır hapır hapır hupur » ileri veya one surmek » ehlihibre ehlivukuf eksper » cok seslendirilmiş » gorulme » duğumlenebilir nesne » frenk uzumu » tecrubesi olmak » ovunc duymak » duz yuzeylerden her biri » sel gider kum kalır » bağrışcağrış » roman » kuru yuk gemisi » cıkmak » fırcalık » akaclama » mine ciceği » ciltcilik » kucuk ay » yer cokuntusu » nufus bilimsel » oğurtlemek » beyaz sıvı » oz bağışıklık » paraya duşkun » el » hepcil » değer duşurumu » malta eriği » hesap gormek » kor satıcının kor alıcısıolur » dokum » ağzıacık » donemec » dondurulan ince uzun ışık ara » oz beslenme » kandilin yağıtukenmek » molekul » veren silâhıbu hedefe doğrult »

onay_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve onay_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. onay_eş_anlamlısı nedir ve onay_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.