tdk sözlük TDK Sözlük

 

onay eş anlamlısı

onay eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • onay eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için onay eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük onay eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
salon camı » kalvenci » trenckot » orgulu » cokmek » anlayana sivri sinek saz anla » mutevakkıf » gozde » cıngırağıcekmek » cozuntu » hint hıyarı » calıfasulyesi » soz getirmek » ic » hatırlatmak » akıldan cıkarmak » afrika menekşesi » teşbihte hata olmaz veya olmas » seyrana cıkmak » ergurmek » t t » ezip buzmek » caca » cıtlatmak » bahcecilik » kedi gibi dort ayak uzerine du » numayişkâr » kuldur » torelcilik » guneşyağı » veya ozel kuruluşlarca odenen » taşyurekli » alcılamak » hristiyanlaşma » kul rengi et sineği » oksuzluk » parti cevirmek » in cin top oynamak veya in cin » tecessum » şobiyet » somurgeleştirme » burnunu cekmek » guneşdil teorisi » cinko » para ile değil sıra ile » avrupaî » curuk sakız » lule » cocuk bilimi » uyarıcıolan bazıiceceklerde ve »

onay_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve onay_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. onay_eş_anlamlısı nedir ve onay_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.