tdk sözlük TDK Sözlük

 

onay eş anlamlısı

onay eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • onay eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz onay eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük onay eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
boşveya boşta gezmek veya gezi » koşker » dikdortgensel » yuksek atlama » pazarlıkcı » kızıgonlune bırakırsan ya davu » calıhorozu » mulâhaza » şapcılık » oğurtucu » dolmuşcu » fazla kacırmak » para parayıceker » yolsuz yontemsiz » makyavelizm » konnektor pensi » sutanne » akıcılık olceği » buna değdi idi buna değmedi id » kabuk yonetim » camurluk » hizmetlerde calıştırılan tımar » puruzlenmek » allah veya allahım » yapılan fıcıvb » putur putur » kuculme » fug » vantilâtor » parşomen » şanından olmak veya şanına yak » uzum şırası » kasık catlağı » şeref kıt ası » yatak yorgan veya yatak doşek » arkasınıbir şeye vermek » hukûmet darbesi » kırlangıc » mucehhez » gozettirme » uyelik dondurmak » abdulleziz » suyu hurmetine veya yuzu suyun » nakliyatcılık » kendiliğinden ureme » evlenmelerinde yasa bakımından » mesele yok » celişme » yon gosterme eki » odunu koparmak veya patlatmak »

onay_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve onay_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. onay_eş_anlamlısı nedir ve onay_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.