tdk sözlük TDK Sözlük

 

onay eş anlamlısı

onay eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • onay eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için onay eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük onay eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
civitsiz » cakaralmaz » emekleme donemi » soyup soğana cevirmek » buyuk aile » lâcka » oruc » ekşili corba » harekete gecirmek » azrail e bir can borcu olmak v » cift » yuz kaplama » acık secik » karikaturize » bohcalamak » devletcilik » sansur » suruklemek » yureklendirme » cakşır » iki cenetli » reflektor » arap » işi bir şeye vurmak » im » guluşulme » corten » duğumunu cozmek » cozumleniş » akıntıcağanozu » kelepceli » gozu kesmemek » ucuz » duzenlemek » sutyen » kocaya kacmak » delgec » borcunu kapatmak veya borctan » kılıclı » sınamak tecrube etmek » pamukculuk » cukurlatmak » baklayıağzından cıkarmak » tonlu unsuz » cın cın inletmek » cıt cıkarmamak » yalıngoz » donuşlu zamir » kepceleme » kızıgonlune bırakırsan ya davu »

onay_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve onay_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. onay_eş_anlamlısı nedir ve onay_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.