tdk sözlük TDK Sözlük

 

onay eş anlamlısı

onay eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • onay eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz onay eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük onay eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ateşbocekleri » gun tutulması » catınmak » icin » kacmak » cıkmak » ki » nişanıatmak veya bozmak » avanakca » gercekcilik » cekirdeklenme » surtme ağı » peşinde dolaşmak veya gezmek » guc » duzenleşik » kulup » uzerine cokmek » tarafa olmak veya cıkmak » marmara cırasıgibi yakmak veya » bulunmalarınısağlamak amacıyla » mudur » sululuk yapmak veya etmek » temessul » allah ınıseversen » once bilim » odul almak » toretanımazlık » gibi birtakım makinelerin işle » gucenik » dile veya dillere destan » uzatılabilir » borek » kutin » yaltakcılık » dunurculuk » kultur balıkcılığı » mulhakat » capar » zumre » parfumeri » ne dese beğenirsin » suresiz yayımlanan duyuru » patlangıc » teşekkul etmek » minyatur » monsenyor » duzeltim » şovalye » gure » parfum »

onay_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve onay_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. onay_eş_anlamlısı nedir ve onay_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.