tdk sözlük TDK Sözlük

 

ortak miras sözlük anlamı

ortak miras sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ortak miras sözlük anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ortak miras sözlük anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ortak miras sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
temel tumce » selektor » başdondurucu » carıklık » yuzu yok » kelebek ciceği » munekkitlik » kovanın ucuna yerleştirilmişme » zarfcılık » canıgonulden veya canıyurekten » kulâh kapmak » ye kurkum ye » biri yer biri bakar kıyamet o » korkakca » cangırdama » tunel » cb » orfî idare » yahudi ebegumeci » peşini bırakmak veya bırakmama » portlek » gumruklemek » soylemesi ayıp » cat etmek » sofra veya sofrayı kaldırmak v » kecilik » ozene bezene » vucuda vermek aşıyapmak » lâfımıolur » yonelik » ununu elemiş eleğini asmış » cokuş » turancı » muşevveş » starta gecmek » ahkâm yurutmek » arabî » cağnak » soz veya lâf altında kalmamak » yoneltme » cilekeş » mustemlekeci » mart iceri pire dışarı » secmecilik » korluk » kafesci » duzenli ordu » yuzu kalmamak » ustunden başından akmak » guneştopu »

ortak_miras_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ortak_miras_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ortak_miras_sözlük_anlamı nedir ve ortak_miras_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.