tdk sözlük TDK Sözlük

 

ortak miras sözlük anlamı

ortak miras sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ortak miras sözlük anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ortak miras sözlük anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ortak miras sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kalensove » tepegoz » cenkcilik » tulûatcılık » coğunca » coban kebabı » duello » komurlu » gık dememek veya gıkıcıkmamak » borc yemek » koşe » gecmiş » kucuk caplı » insanın adıcıkacağına canıcıks » domuzdan bir kıl cekmek veya k » ehlihibre ehlivukuf eksper » borcsuz harcsız » sakalına gore tarak vurmak » himaye etmek » dollu doşlu » sonlu buyukluk » ayıptır soylemesi » kulunc girmek » davranmak saygıgostermek soz » acık oturum » ozellik başkalık fark » bicim » kireclik » carpıtmak » gozculuk » plâstikten arac » kacan kacana » cimdirme » cakırlaşmak » hatırından cıkmamak » dışacı » cağıltı » geceyi gunduze katmak » ucuzlu » amac » zamanıgecirmek » molekuler » cukur » indukleme makinesi » caprazlama » parfum » gecim » illustrasyon » gorevindeki kule » caygiller »

ortak_miras_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ortak_miras_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ortak_miras_sözlük_anlamı nedir ve ortak_miras_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.