tdk sözlük TDK Sözlük

 

ortak miras sözlük anlamı

ortak miras sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ortak miras sözlük anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ortak miras sözlük anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ortak miras sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duzleşme » muhur pensi » musadere » ictepi » kılıchane » arabist » odlekce » cirkince » duğum » celişmezlik ilkesi » musavatsızlık » eşolcum » kovanın ucuna yerleştirilmişme » eliyle koymuşgibi bulmak » oğutulme » ileri uc oyuncusu » kopeklenme » yuzune duramamak » virus » vergi yukumlusu » cemre duşmek » temayuz etmek » cakır pence » icli » devrik cumle » dingo nun ahırı » koltukcu » armator » umur gormek » bir postum var atarım nerede » yuzeyleşme » ben hancı sen yolcu oldukca » uşutuk » taşdoşeme » one sermek » sepetci » sacma » almancı » kusku » l » muharriş tırmalayan tahrişed » bahceci » ozleşmek » huzunlendirme » gorunmek » ağabeylik etmek veya yapmak » ucu bucağıolmamak veya gorunme » cakmak » bu yuvacıklar topluluğunun bal » suresiz yayımlanan duyuru »

ortak_miras_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ortak_miras_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ortak_miras_sözlük_anlamı nedir ve ortak_miras_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.