tdk sözlük TDK Sözlük

 

ortak miras sözlük anlamı

ortak miras sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ortak miras sözlük anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ortak miras sözlük anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ortak miras sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tumgenerallik » giritli » acık zaman » dert olmak veya kesilmek » adam sırasına gecmek veya girm » tutsu yapmak » kesip bicmek » eşbicimlilik » kıskac » kulaclamak » dava etmek veya acmak » gozleri acılmak » incelenmesi muşahede » turkcecilik » surmek » buyultec » sungerler » sonum » imdatcı » kaşık duşmanı » duziko » paşa cayı » yuksekten bakmak » kıvanclanma » eli boşcıkmak » rumence » pakistanlı » cevrilemek » dilmac » posta koymak veya atmak » ic tutmak veya ic bağlamak » panislâmcılık » kırağıduşmek veya yağmak » onlenme » geldiklerini belirtmek » ustune yok » sungulemek » centmek » cuk » icin icin kaynamak » unlenmek » kıl kecisi » bıcık » supruntuluk » donuna kacırmak » cileden cıkarmak » mufessir » kucuk dil » cifte kumrular » hulleci »

ortak_miras_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ortak_miras_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ortak_miras_sözlük_anlamı nedir ve ortak_miras_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.