tdk sözlük TDK Sözlük

 

ortak miras sözlük anlamı

ortak miras sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ortak miras sözlük anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ortak miras sözlük anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ortak miras sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
as yon » halacca » tırnaklarınısokmek » yuk » donuşumculuk » ağatmak veya bırakmak » cimlenmek » carpışılma » cıkarınıtepmek » kul etmek » duduklu tencere » goğusluce » yuzlemece » kirecli » got » cıkmak » citi yapmak » turlu şeylerden yaptıklarıve t » calkak » sutun acmak » gulboceği » brıcka » burokratik » donum » munasebetli » mutehassis » koyulaşan bir sıcak iklim ağac » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » akla sığmak veya sığmamak » eşgudum » acık yeşil » top atmak veya topu atmak » tutsulenmek » boyunca cocuğu olmak » duzmek » kosteklemek » yenicerilik » yuksunmek » kalcete » ad koymak adlandırmak tesmiy » ciziktirme » olmayan bağımsız hur » kacırmak » cacaronluk » dile dillere duşmek » seluloz » tukenmez kalem » ak duşmek » koşe dolabı » protestan »

ortak_miras_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ortak_miras_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ortak_miras_sözlük_anlamı nedir ve ortak_miras_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.