tdk sözlük TDK Sözlük

 

ortak miras sözlük anlamı

ortak miras sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ortak miras sözlük anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ortak miras sözlük anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ortak miras sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kuafor » otonomi » eşeği duğune cağırmışlar ya » fırtına cıkmak » paranın yuzu sıcaktır » cirkinlik » yureği soğumak » musavatsız » guntun eşitliği » tonsuz unsuz » uste vurmak » her işin her şeyin başısağlık » kursu » urunsuz » okce » ustun olmak veya gelmek » elektronik muzik » koturum » cıbanın başınıkoparmak » yureklenme » kıc atmak » gorsel » oğrenimli » kutuphaneci » karşısına gecmek » yuzer » cırpınış » yahudi almancası » guluşme » allah sonunu hayır etsin » kuskunleşmek » deccal » ozdeşleştirmek » cokbilmişlik » cakalboğan » yan pala zeydun » corak » mutenavip » mudrik » cağdışıolmak veya kalmak » magnezyum sulfat » arap zamkı » arasında den başka anlamıyl » kızağa cekmek » tezayut etmek » gudum » yarayan cevresi oluklu kucuk » altın kupu » sıfat fiil grubu » mukâfaten »

ortak_miras_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ortak_miras_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ortak_miras_sözlük_anlamı nedir ve ortak_miras_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.