tdk sözlük TDK Sözlük

 

ortak miras sözlük anlamı

ortak miras sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ortak miras sözlük anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ortak miras sözlük anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ortak miras sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
iki hırtı bir pırtı » j j » sozsuz » carcur etmek » derdini deşmek veya depreştirm » turetme eki » kacırmak » secmeli yemek » turanlı » radyator » canlılara yaşama ortamısağlaya » olcmek hesaplamak hesap etme » koruyup iyilik getirdiğine ina » alnıacık yuzu ak » solpumek » tahtalıkoyu boylamak » ici gecmek » koturum olmak veya kalmak » eğik cizgi » oğur » cengel atmak » gecmişzaman sıfat fiili » kan ter icinde kalmak » durum » paraşutculuk » tanıdık cıkmak » golfcu » cakıldak » muphem » portfoy » burumek » ust cene » hipotenus » genclik » derleyip toplamak veya toparla » gollemek » durdurmak » gozu kara » kamu guvenliği » onarım gormek » sayma işlemi » dokmek » tuy duzmek » kenarlık » kustum otu » hatime cekmek » allah ın adamı » inatcı » cile » halk şiiri »

ortak_miras_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ortak_miras_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ortak_miras_sözlük_anlamı nedir ve ortak_miras_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.