tdk sözlük TDK Sözlük

 

ortak miras sözlük anlamı

ortak miras sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ortak miras sözlük anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ortak miras sözlük anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ortak miras sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ozel af » karşıtcı » boku cıkmak » cakma » tukurukleme » sıcanımsılar » oh olsun » başka işi yok mu » sansualizm » her şeyin yenisi dostun eskis » ufleyen alet » supurtme » cokturmek » aklınıbaşına almak veya toplam » olu mevsim » alârma gecmek » insanın adıcıkacağına canıcıks » yazılan yazıveya yapılan resim » cıkış » buyutmek » calmak » buyukluk hastalığı » durumuna donuşmek » zevki cıkmak » donuk » gudumlu » akcıllaşma » şuheda » temerkuz kampı » tan ağarmak veya atmak » cızlamıcekmek veya cızlam etme » gulucuk » cıvdırmak » satranc vezni » korukcu » nakşîlik » cıkışamamak » norvecce » cakır » muphemlik » deyip de gecmemek » tek yonlu yol » cift direkli » kulube » dalı hendese » cıkılmak » catı » mukeyyifat » kuyu acmak » teleut »

ortak_miras_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ortak_miras_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ortak_miras_sözlük_anlamı nedir ve ortak_miras_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.