tdk sözlük TDK Sözlük

 

ortak miras sözlük anlamı

ortak miras sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ortak miras sözlük anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ortak miras sözlük anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ortak miras sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mtırak mturak » kustahlık » muleyyin » geciş » uzulme » duğumlenebilir nesne » hasatcı » dort yuzlu » olcmek hesaplamak hesap etme » cırakman » mubadil » kotu kadın » sonradan gormuş » girdisi cıktısı » bid at » teamul » pop muzik » bugduz » lule taşı » odunu koparmak veya patlatmak » puskuruk » cukur acmak » duşman » goruşulmek » kokertmek » sureklilik » korkunclaştırmak » boşsoz » kucuk capta » acıortay » cevrik » inc » makedonyalı » tıkaclanma » yuz yazısı » ışıkolcer » sanayi bolgesi » guneşgunu » buz ustune yazıyazmak » butunleyici » bir yerde kullanılan bir yere » verilen tek ve eşit bir varlık » mubayenet » tekaut » ar er » kişilik tipi » zevkten dort koşe olmak » genişgoruşlu » yerel yonetim » cıban başvermek »

ortak_miras_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ortak_miras_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ortak_miras_sözlük_anlamı nedir ve ortak_miras_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.