tdk sözlük TDK Sözlük

 

ortak miras sözlük anlamı

ortak miras sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ortak miras sözlük anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ortak miras sözlük anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ortak miras sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
boşduşmek » komurleştiriş » urolog » orgutleme » bukuluş » cıplak » bir onerme sayılır cunku her » parcacı » ruzgârlı » acık sayım » ozeniş » taşyurekli » goğus tahtası » akıcılık olceği » elini surmemek » cokbilmişlik » gonulsuzce » koken bilimsel » cıkartma » ciğborek » celik cember » senatorluk » her tur gosteri yapmaya uygun » cerkez » gonul uğrusu » nufuz etmek » gun batmak » gocmenlik » obur » yatcılık » odenekli » mutearife » zanaatcılık » cekişmeli » icecek suyu olmak » aman derim » u u » piyasaya duşmek » mikro » unlu duşmesi » ciceksever » carşaf kadar » boşluk » otumsuzleşme » kılıchane » onunde ardında gidilmez » garniturlu » kasa » kukremek » yazık etmek veya olmak »

ortak_miras_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ortak_miras_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ortak_miras_sözlük_anlamı nedir ve ortak_miras_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.