tdk sözlük TDK Sözlük

 

ortak miras sözlük anlamı

ortak miras sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ortak miras sözlük anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ortak miras sözlük anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ortak miras sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
elini surmemek » kutuphanecilik » şikâyetcilik » icitme » okse » hacamatcı » tersane kethudası » yan cizgisi » ozleme » yaydığıgozle gorulen ışıma » cakırkeyif » ulûhiyet » tesellum etmek » turkceci » cirişli » alıcıcıkmak » penceli » bu yuvacıklar topluluğunun bal » pence vurmak » onuruna vermek » hucre » carpıklaştırma » corek » gobek dansı » alcak gerilim » bir cift soz » ateşacmak » cık cik cuk cuk » muzayede » gun koymak » duduk makarnası » gok delinmek » gonlunu sondurmek » onceki » acıolcum » boburtu » eyer kapatmak veya kapamak » gur gur » kazanmak » girdisi cıktısı » koyungozu » biciminde alınan onlem » cozmek » şıralık uzum » duduklu tencere » imza atmak veya bir şeyi imza » dudak cukuru » l demiri » hatırlatmak » hır cıkarmak »

ortak_miras_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ortak_miras_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ortak_miras_sözlük_anlamı nedir ve ortak_miras_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.