tdk sözlük TDK Sözlük

 

ortak miras sözlük anlamı

ortak miras sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ortak miras sözlük anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ortak miras sözlük anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ortak miras sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kuculmek » nişanıatmak veya bozmak » ozelik » anasıturp veya sarımsak babas » ruzgâr almak » ruşeym » helâl sut emmiş » cıkarım » celişkisiz » yureği dar » duzen » ve katımadde » donuşturulme » buyuk yemin etmek » facuna » kucukbaş » bir yana dunya bir yana » cetin » yuk arabası » ciceklenme » civi yukarı » bobrek ustu bezi » ıt it ut ut » gul » ikinci dizeleri birinci beyitl » ad govdesi » kokteştumlec » menu » nar ciceği » tesadufen » şeref tribunu » sozcu » ozguleme » suluk » puskurmek » giritli » tebeyyun etmek » cıkmak » yoluna cıkmak » akıl akıldan ustundur » gorecilik » mubaşeret » cokmek » catır catır » hoşca kal veya kalın » kapsamıolan » amacsız » Şeker bayramı » papirusgiller » radyatorcu »

ortak_miras_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ortak_miras_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ortak_miras_sözlük_anlamı nedir ve ortak_miras_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.