tdk sözlük TDK Sözlük

 

ortak miras sözlük anlamı

ortak miras sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ortak miras sözlük anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ortak miras sözlük anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ortak miras sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
lâf cıkarmak » l demiri » girip cıkmak » kokten dincilik » oğretmen » kacırmak » uykusu başına sıcramak » derin derin duşunmek » yuzeyinin her noktasına basınc » pt » kolcak » carpılma » sonum ayrımı » duşkunu » ceğmellenmek » soz kesimi » dubel » etiyopyalı » cit » vergi mukellefi » entelektualizm » kult » azap cekmek » bayındır » karanlığa gomulmek » kara gun » arife gunu » uşutmek » işcilik » iclilik » sıcan » beyin gucu » paraşut kulesi » oldurulmek » doşemcilik » kızılelma » ustel » ictensiz » sağdan geri donmek veya sağdan » ferdiyetci » percinleştirme » tefessuh etmek » golgelendirmek » suratıkasap sungeriyle silinmi » bolşevik » basınclama » butunluk » vızvız boceği » odunc alma » turdeşlik »

ortak_miras_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ortak_miras_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ortak_miras_sözlük_anlamı nedir ve ortak_miras_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.