tdk sözlük TDK Sözlük

 

ortak miras sözlük anlamı

ortak miras sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ortak miras sözlük anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ortak miras sözlük anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ortak miras sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
acıolcer » pat kut » gecgec » harcsız » sungerli » canlılara yaşama ortamısağlaya » sozunu geri almak » fertik cekmek veya fertiği kır » yuzune gulmek » cok gelmek » cumle âlem » yuklenmek » ic zar » cıkak » engel cıkarmak » gumuşbalığı » temizlikci kadın » muselles » cakmak » cabuk » ağızlıkcı » pozitif bilimler » bictirmek » İskoc » ciceklenme » ispermecet balinası » olmezoğlu » koturumleşmek » facasınıalmak veya al aşağıetm » birleşimiyle elde edilen daya » ciğborek » dinc » sulus » kur yapmak » madde ağı sem » gormek » yureğine kar yağmak » duzenleyen ve genel olarak ilg » ceşitlilik » ne gune duruyor » aşağıfalan yukarı » comlek » yere hızlıca surtulduğunde haf » otekisi » aşağıfalan yukarı » mustehcen » tutsulenmek » başına dunyanın belâsınısarmak » soz anlayan beri gelsin » percem »

ortak_miras_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ortak_miras_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ortak_miras_sözlük_anlamı nedir ve ortak_miras_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.