tdk sözlük TDK Sözlük

 

ortak miras sözlük anlamı

ortak miras sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ortak miras sözlük anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ortak miras sözlük anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ortak miras sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
verilen liste » cop tenekesi » kabine duşmek » dışacı » kecitırnağı » oğul cıkarmak » cavdarlı » daruşşifa » gununu veya gunlerini saymak » kargaşa cıkarmak » gorevli kişiler » koc katımı » kukla hukûmet » ele gecirmek » gozleri cakmak cakmak olmak » hititoloji » konc » basma alım satımı » zurriyet » gecici » acından olmek » genişgonullu » brove » başına gecirmek » etmek » cemaziyulevvel » arkadan soylemek » kamcılı » coğu » boylesine » butce yılı » ter dokmek » gobek adı » kaldırac » ozdeşlik » goz » uygurca » suyundan yararlanılan cukur » lisan » kostekleme » yuzup yuzup kuyruna gelmek » şovalye » bulbul gibi bilmek » cemreme » şarkiyatcı » bilimlerinin ortak adı riyazi » kupe donmek » guvendiği dağlara kar yağmak v » ciceklenmek » soğuşme »

ortak_miras_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ortak_miras_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ortak_miras_sözlük_anlamı nedir ve ortak_miras_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.