tdk sözlük TDK Sözlük

 

ortak miras sözlük anlamı

ortak miras sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ortak miras sözlük anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ortak miras sözlük anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ortak miras sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
me » ac doyurmak » mucadele etmek » gagavuz » lâfcı » tuy ağırlık » civitleme » gorgu tanığı » duşunce » iz duşumsel » goresime » tabiatustuculuk » tecavuz » ortodoksluk » ucu » cakışma » inmek » oksuruk » it » yenidunya » boncukcu » don yağı bayağısıcaklıkta kat » sokuntu » alt ust etmek » gondertmek » araccılık » bolum » sure aşımı » serde var » iclene iclene » goğus eti » aralarında onceden kararlaştır » yaşdonumu » cağırtma » ic deniz » calkanmak » cocuk oyuncağı » mustahzar » coban » guvenliği sağlamak icin yapıla » zıpcıktı » curume » cirkefce » ucurma » muteneffir » ihtilât etmek veya yapmak » yahudi pazarlığı » efelik etmek veya yapmak » buzlar cozulmek » aba gureşi »

ortak_miras_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ortak_miras_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ortak_miras_sözlük_anlamı nedir ve ortak_miras_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.