tdk sözlük TDK Sözlük

 

ortak miras sözlük anlamı

ortak miras sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ortak miras sözlük anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ortak miras sözlük anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ortak miras sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dubel » inancsızlık » lisan » anglikanizm » olan boceklere verilen genel a » gumbedek » veresiye karşıtı » evli evine koylu koyune » tehyic » uygun bir bicimde gosterildiği » boşaltac » madde » İki veya daha cok maddeyi birb » oge » gazolcer » musevvit » cirkef » kapanmak ortulmek » hodukluk » nogayca » cok gozeli » goruşsahibi » oksurtmek » ust kume » başlangıc noktası » yankıuyandırmak veya yapmak » girit kekiği » catısız » gercekleştirilmesi » dilli duduk » yureğine bir şey cokmek » gulluk » dort donmek » cok guzel kadın » koy ihtiyar heyeti » cardak » bolumlerden her biri kolon » dağayısı dağlarda yaşayan yab » baccı » af buyurun » gonlu zengin » tanrı ya minnet duygusunu sunm » ugandalı » soz etmek » guldurucu » suruyu guden kurdu gorur » bitkisi gossypium » su gecirmez kumaştan yapılmışt » ozurlu » susleme »

ortak_miras_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ortak_miras_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ortak_miras_sözlük_anlamı nedir ve ortak_miras_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.