tdk sözlük TDK Sözlük

 

ortak miras sözlük anlamı

ortak miras sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ortak miras sözlük anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ortak miras sözlük anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ortak miras sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
memleketcilik » temizlikcilik » sorma kişinin aslını sohbetin » urun » soz gelimi » mes uliyet » kacık oz » guzelleştirilmek » mağazasıolan veya mağaza işlet » yapılan resim ve bezeme işi » sovgu » pusuya duşmek » cenesi durmamak » bir goz gulmek » cocuk yetiştirmek » olum doşeği » caparız » filozofca » pof » gayrimuslim » insanlıktan cıkmak » parcalanış » amerikalılaşmak » cimdiklenme » cobanlık etmek » monatcılık » mukâfat almak » ilkguz » kor ocak » normalustu » sac boreği » cağdaşlaşmak » mubarek » otleğengiller » enek » dort bir » ağac arac eğirmen kirmen » at » besiye cekmek » eskimo » sabahlar hayrolsun » tezelzul » sac sakala karışmış » yonelmek » sozleşme tutanağı » yemeden icmeden » subekli » hırvat » kullemek » sonuc »

ortak_miras_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ortak_miras_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ortak_miras_sözlük_anlamı nedir ve ortak_miras_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.