tdk sözlük TDK Sözlük

 

ortak miras sözlük anlamı

ortak miras sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ortak miras sözlük anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ortak miras sözlük anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ortak miras sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
allah taksiratınıaffetsin » koaptor » cumbuş » tumler acı » tereddut etmek » yıl donumu » cok partili » ackılamak » acılmak » gozlerini devirmek » gubreli » ozne grubu » tıpkıcekim » bolme » mulâki olmak » bolşeviklik » borc gırtlağına cıkmak » tabiatustuculuk » duzelti » carpıtma » hukmu parasına gecmek » sen sağ ben selâmet » duğumlu » klorurlendirmek » başıonunde » boy gostermek » nijeryalı » sert bir durum almak katılaşm » kethudalık » gectiği yoldan gecmek » ters veya sol tarafından kalkm » azrail in elinden kurtulmak » tarihci » ankesorlu telefon » soyleşme » carpmak » bıcak yarasıonulur dil yarası » kutuk » somurulme » kilit kurek olmak » cetene » soz gecirmek » oyle oyle » kusku » soru cumlesi » moskof gâvuru » gonulden ırak olmak » sıcan deliğe sığmamış bir de » atladıgecti genc osman » gonder »

ortak_miras_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ortak_miras_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ortak_miras_sözlük_anlamı nedir ve ortak_miras_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.