tdk sözlük TDK Sözlük

 

ortak miras sözlük anlamı

ortak miras sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ortak miras sözlük anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ortak miras sözlük anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ortak miras sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
carşafsızlık » soz almak » mulkiye mektebi » cene yarıştırma » tıraşkopuğu » istintac » ibrikci » pire icin veya pireye kızıp yo » yurukluk » azınlık hukûmeti » donmek » amac » mustear » yuvarlakca olan tac yaprağı » doruk cizgisi » cevre » başka bir ulkeye veya yere sığ » sut dişi » avurt satmak veya avurt zavurt » duzgun » şuphesiz » cuda etmek » cekinilmek » yukumluluk » doşeme » gonlu akmak » maraşişi » mirac gecesi » kutle » selâmunaleykum » burumek » gorsel işitsel eğitim » catlama » sundurme » boşsoz » mulhem » duzecleme » gormemezlik » kun » gozu acılmak » tukenmişlik » demokles in kılıcı » gercekcilik » donem » goz ucuyla gormek » urpertici » bilincsizlik » iz ansızca » gayrimutecanis » ic harp »

ortak_miras_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ortak_miras_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ortak_miras_sözlük_anlamı nedir ve ortak_miras_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.