tdk sözlük TDK Sözlük

 

ortak miras sözlük anlamı

ortak miras sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ortak miras sözlük anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ortak miras sözlük anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ortak miras sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yukleme hâli » bostan bekcisi » cenesini dağıtmak » bok ustun bok » sozu dağıtmak » comlekci » toz kondurmak veya kondurmamak » şeşudu » acılmak » acıklama yapmak » ozumsenmek » sağlık gorevlisi » acık » ti » arasında den başka anlamıyl » yontemsizlik » yukunu almak » evlerden ırak veya uzak » balon ucurmak » altın adıpul oldu kız adıdul » rahatca » buyuk terim » sinuzit » yalcınlaşmak » sloven » dik acı » cıldırtmak » cakmak taşı » hıckırık tutmak » teyel yapmak veya atmak » kandilin yağıtukenmek » fiil govdesi » selvice » kona goce » yekvucut » uzağıgormek » goz bağcı » acıklamak » butun sıra » orucu » atom cağı » cirozlaşma » kumaş » şeritci » kor » guneşacmak » demokles in kılıcı » yonetim yeri » mahşere donmek » şeylerden yapılarak icine su d »

ortak_miras_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ortak_miras_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ortak_miras_sözlük_anlamı nedir ve ortak_miras_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.