tdk sözlük TDK Sözlük

 

ortak miras sözlük anlamı

ortak miras sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ortak miras sözlük anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ortak miras sözlük anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ortak miras sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ciselemek » tarcınî » cıkarmak » keyfi kacmak » gagavuzca » mustemleke » dunyalığıdoğrultmak » hukûmet erkânı » anlayış mutealiye transandan » esprituel » gun » guneşacmak » 30 ağustos » cec » bonkorluk » calgıcağanak » gelinlik etmek veya tutmak » cağlayış » balcık hurması » nesne obeği » kalbura cevirmek » sap yiyip saman sıcmak » mumbit » arayıp soranıbulunmamak veya o » yuz yuze bakmak » alcak gonullu » opmek » katranıkaynatsan olur mu şeker » bahis acmak veya acılmak » borclandırılmak » cizilmek » cok yavaşişyapan cevik olmaya » puskurme » munazaa » yıldız boceği » yengec gibi » boluntuler » gumele » buddhist » guclenme » mudahale » dala cıka » bırakılması » sozunu kesmek » bereketli ola veya olsun » memleha » katışmac » davar gutmek » uc başlı » burumcek »

ortak_miras_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ortak_miras_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ortak_miras_sözlük_anlamı nedir ve ortak_miras_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.