tdk sözlük TDK Sözlük

 

ortak miras sözlük anlamı

ortak miras sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ortak miras sözlük anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ortak miras sözlük anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ortak miras sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
nevri donmek » on » tohmetlendirmek » sebep olan fiziksel enerji ha » gozu veya gozleri ustunde kalm » kurkcu » ileri geri soz etmek veya soyl » uc beyliği » yazı » kuvertur » cam goz » suruklemek » sı si su su » komunistlik » gun yayı » gercek varlığıinkâr eden aşırı » catma » kıkır kıkır gulmek » altı b sınıflamalarda ikinci » cıtlatılma » bocek cıkarmak » herkes kaşık yapar ama sapını » anasınıeşek kovalasın » cakıntı » dem cekmek » yuk katarı » turkuleştirme » gurul gurul » surdurumcu » barışcı » resmiyete dokmek » hollândalı » kosteklenmek » muteverrim » golermek » kirecsizleştirmek » oluş » cıkıntısız » icmek » gecerletme » gurbet cekmek » celtik tarlası » mustenkif » ustune gecirmek » cıplaklık » yuzu gormek » kullanıma hazır duruma getiril » cop tenekesi » turkuleşme » armatur »

ortak_miras_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ortak_miras_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ortak_miras_sözlük_anlamı nedir ve ortak_miras_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.