tdk sözlük TDK Sözlük

 

ova sözlük anlamı

ova sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ova sözlük anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ova sözlük anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ova sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
carıkcılık » genel butce » formul bulmak » allah ziyade etsin » copra balığı » meridyen duzlemi » yaşıne başıne » somurgeleşmek » ozbek » yaşam duzeyi » cizgi bicimindeki gecici ışık » sozleşmeli » şeşi beşgormek » mutealiye » edeptir soylemesi » ac bîilâc » rontgenlemek » tarlanın taşlısı karının veya » ana baba gunu » gecmek » yureğini acmak » hoşca » acılmış dikdortgen biciminde » literatur » sundurme » on ad » ufkun kuzeye ve batıya eşit uz » duzguncu » gozu kor olsun » gormek » nesneler icin guclu zorlayıcı » adı » imalâtcı » ciğitli » karşılığında cinsel ilişkide b » unlu duşmesi » oylemesine » cift sayı » cekel » cozum » faulsuz » capullama » zulum » gugu ciceği » davranmak saygıgostermek soz » yetenek ve genel gidişdurumlar » dollemek » cevrelenme » mulkiye mufettişi » dan den tan ten »

ova_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ova_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ova_sözlük_anlamı nedir ve ova_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.