tdk sözlük TDK Sözlük

 

ova sözlük anlamı

ova sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ova sözlük anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ova sözlük anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ova sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
suet » ocağıkor kalmak » serbest calışma » u u » pulverizator » zam gormek » harac mezat satmak » ortuşmek » yanıltmac » sırtınıdayamak veya vermek » tapu kutuğu » farisî » cocuk yapmak » calısız » kunh » kostebek » citi » hava carpmak » mozaik doşeme » meksikalı » yuruyuşkolu » enstrumantalizm » bileğine kadar veya bileklerin » muttehit » suyundan yararlanılan cukur » duz unlu » yerel yonetim » bilim » ilkguz » duğmesiz » pestili cıkmak » guncellemek » cayır » bolumunden her biri sezon » olum » ceşnili » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » cekic makinesi » ihtilâc » soluk almadan dinlemek izleme » » sacmak » urpermek » musevî » ust gecit » berber dukkânı » pekliği » urkutmek » guderici » iceride olmak »

ova_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ova_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ova_sözlük_anlamı nedir ve ova_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.