tdk sözlük TDK Sözlük

 

ova sözlük anlamı

ova sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ova sözlük anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ova sözlük anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ova sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
anac » murşit » carşaf gibi » alaturka bilen alaturka eser » cekic atma » mulkiye » tukenmek » cozucu » değişkene gore hesaplanan sayı » bromur » acık zaman » otakcı » usalize » akrobat » bolumleme » değişme olayı tekâmul » acıklaştırmak » ucuk » buz ustune yazıyazmak » ust guverte » sozlendirme » tetikci » entelektuellik » gozlerini alamamak » cirişotu » gonderme » modul » golermek » akcıllaşmak » kotu haber tez duyulur » kulâh giydirmek » cileye girmek » cocukca » tepeustu » modullu » ciğiplik » kuskunleşme » mutedeyyin » kokleme » muhlet vermek » akıntıolcer » dudukcu » gunah » donuşlu fiil » dubel » bıyık altından gulmek » etanol etil alkol » mutenevvi » icirmek » angstrom »

ova_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ova_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ova_sözlük_anlamı nedir ve ova_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.