tdk sözlük TDK Sözlük

 

ova sözlük anlamı

ova sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ova sözlük anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ova sözlük anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ova sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
uzerine cullanmak » bukme » ust uste » cokmek » cengel iğnesi » İskoc » başaktor » goz alıcı » camurlaşmak » buzcozer » gocucu » gonul bulandırmak » guvec » bir madde » ozcesi » dokulup sacılmak » kulte » cercevesiz » cekmeceli » koşullu yan cumle » beklenmediği umulmadığıveya c » kurum kurum kurumlanmak veya k » belli belirli kesinleşmiş ş » ruyasında gorememek » gulme » yarıklardan her biri » pocuk » renkli element kısaltmasıcu » yukseğe cıkmak » cıban ağırşağı » ciftleşmek » sorma sormayın veya sorma gi » guhercile » ihtiyat akcesi » cf » hut » ağzınıkapamak veya kilitlemek » ovunek » şapcılık » kolaylık gostermek » duğumlenme » nukleer reaktor » karmac » maddelerden oluşan varlığın he » kackın » ciğnemik » cakıştırmak » pluralist » surutme » korkunclaşmak »

ova_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ova_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ova_sözlük_anlamı nedir ve ova_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.