tdk sözlük TDK Sözlük

 

ova sözlük anlamı

ova sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ova sözlük anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ova sözlük anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ova sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
keşkul » domates salcası » gozu olmamak » yunlu » donanım » yureği goturmemek » dumencilik » cokmek » dunya » orumcek » dil surcmesi » gomuluş » dorduz » oynakca » goz aşinalığı » yurumek » ağzına geleni soylemek » surata bak sunguye davran » doğunme » havale gondermek veya yollamak » sun » cevikleşmek » uzerine yuklenmek » el frenini cekmek » gecmişi kınalı » cıkış » bir cift soz » hatırlatmak » kuyruk cekmek » cillenmek » carkına etmek veya okumak » bortturmek » koşebent » sıcak yuz gostermek » altın yurekli olmak » gozunu yummak » ceğmellenme » gurcuce » toplandığıbolum » acık yara » sr » susletmek » murettip » iğne deliğinden hindistan ısey » allah belâsınıversin » carpıntısız » muneccimlik » zebunkuş » zararlıcıkmak » taşdoşeme »

ova_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ova_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ova_sözlük_anlamı nedir ve ova_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.