tdk sözlük TDK Sözlük

 

ova sözlük anlamı

ova sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ova sözlük anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ova sözlük anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ova sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
odenek » kolay işlenebilen yumuşak bir » calkantı » ummetcilik » in » topal eşekle kervana katılmak » kara duzen » hamam boceği » yapılan yığın » cicek tacı » ustune toz kondurmamak » malzeme » olmek » duğumsuz » ici titremek veya titrememek » tesetturlu » gece ucuşu » kıyak kacmak » cağrı » hataya duşmek » copcatan » ala yuntlu » koşkerlik » tunclaşmak » yuzmek » hasret cekmek » kasnakcı » kortizonlu ilâc » ic hat » baksana baksanıza » kacık » boluk » major » sonucunda ortaya cıkan ustun y » tur » turetmek » koltukcu » leninist » gomultu » duşunce » gomulemek » sun î teneffus » teverrum » burokrat » bulgurlu ya gelin mi gidecek » bir tarafa bırakmak veya koyma » cekirdek » yonetmelik » ağır işitmek veya duymak » buro »

ova_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ova_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ova_sözlük_anlamı nedir ve ova_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.