tdk sözlük TDK Sözlük

 

ova sözlük anlamı

ova sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ova sözlük anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ova sözlük anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ova sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sondurulmesine yardım eden kim » ornek olmak » cetrefilsiz » cemberli » sokuluş » b » cozum » orgu » fazla mal goz cıkarmaz » koyleşmek » gozleği » cayırlaşma » uvey cocuk » iflâs bayrağınıcekmek veya bor » ışık gocum » duz kap » masa ortusu » kalca » ut » kıcın kıcın » goze carpmak » silindirsel yuzey » gectim olsun » muezzinlik » soz varlığı » gencleşmek » cat » utanc » aldığıabdest urkuttuğu kurbağa » mujdelenme » suslemek » numayişci » sokmek » duşurmek » oldubittiye veya olupbittiye g » macarlık » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » munacat » ağac arac eğirmen kirmen » mıknatısıolan » calıgibi » goz kulak olmak » lâtin » karamusal veya karamursel sepe » budak ozu » felemenk » boynuz takmak veya takınmak t » gecit » sozlendirme » enote »

ova_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ova_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ova_sözlük_anlamı nedir ve ova_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.