tdk sözlük TDK Sözlük

 

ova sözlük anlamı

ova sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ova sözlük anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ova sözlük anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ova sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tuysuz » mısırlı » percem » cesaret almak veya bulmak » cıyanlık » icinde kaybolmak » tezahurat » dan den tan ten » gok gozlu » kefekiye donmek » cuceleşmek » dalıp cıkmak » yuz kere » cattırma » aracılığıyla duymak değmek e » donelemek » yıkmak amacıyla cekmek » diplomasıolan » muvellidulma » muzipce » culluk » mubarek » dunurculuk » nufus sayımı » tekefful etmek » nazıgecmek » kara gun » ustunluk kompleksi » editorluk » ic cokgen » davranış misal » maktul duşmek veya olmak » ot » salâ vermek veya okumak » bakkal cakkal » duşunme » pence vurmak » ote » cıkılan catkı » major » yeni eflâtuncu » ustune olu toprağıserpilmişgib » hoşgoru » mozaikci » vererek yansıtma yoluyla oynat » ust başı » kacırmak » yuzup yuzup kuyruna gelmek » yuzunu gormemek » zurafa »

ova_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ova_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ova_sözlük_anlamı nedir ve ova_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.