tdk sözlük TDK Sözlük

 

ova sözlük anlamı

ova sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ova sözlük anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ova sözlük anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ova sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tendurust » calık » damarına veya damarlarına işle » korelmek » bilgiclik » oz deyiş » one almak veya alınmak » cıtlama » cin gulu » munasip gormek » percin » el ustunde tutmak » buyukluk taslamak » kâğıda dokmek » civit » gocertmek » bukme » kecilik etmek » aramca » korpe » gercekleşmek » mirascı » sıcan deliğe sığmamış bir de » insanlıktan cıkmak » kanıma gore veya kanımca » deli raziye gibi » astsubay cavuş » calgı » cık cik cuk cuk » bicimsiz » yuk olmak » goğus bağır acık olmak » ozek doku » bıraktığım bıraktığı bağladığ » ufleme » avuc dolusu » gobek odunu » bir bir veya bir de » kureselleşmek » okce » ku » one duşmek » rabbena » mine ciceğigiller » değnekcilik » ic tuzuk » huzun » tenasuh » kandil coreği » gonendirtme »

ova_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ova_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ova_sözlük_anlamı nedir ve ova_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.