tdk sözlük TDK Sözlük

 

ova sözlük anlamı

ova sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ova sözlük anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ova sözlük anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ova sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
arkadaşca » tereddutsuz » cırpınmak » calım » bukuş » umit etmek » duşuncesiz » koturum olmak veya kalmak » kayışcı » surtuşmek » ağır ol » olan kişilerin toplanıp toplum » bordur » işi cıkmak » kufletme » golgeleyiş » tekâsuf » kor kandil » hayata gozlerini yummak veya k » incelenmesi muşahede » kor baca » yuz aklığıgostermek » saclarıiki turlu olmak » kuyudan adam cıkarmak » balina cubuğu » tahmisci » gucsuz duşmek » ceşnilenmek » duşundurmek » ucten dokuza » lig » calar saat » ozensiz » cakıntı » affınıdilemek veya istemek » uslu durmak veya oturmak » gecirmek » camcak » kesmeden ustten gecmesini sağl » opturmek » bok ustun bok » adıbatasıveya adıbatasıca » kırlangıc » mal kapital » bicim » oğreniş » acmak » brahmanlık » catık cehre » musebbip »

ova_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ova_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ova_sözlük_anlamı nedir ve ova_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.