tdk sözlük TDK Sözlük

 

ova sözlük anlamı

ova sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ova sözlük anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ova sözlük anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ova sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
utu bezi » kazık kok » yastağac » akrobat » grizuolcer » bir kızıbin kişi ister bir ki » cıplak ucret » konsolide butce » duzce » gıcırıbukme » ortak yuklem » transfuzyon » cenesinin bağıcozulmek » ilâc yazmak » plâstikci » koklemek » bir hucreli » kum colu » lâfıkıcından dinlemek veya anl » hoykurme » hafriyatcı » curlatma » ayağıyuruten baştır » cıngırdama » muruvvetsiz » gucsuz duşmek » sutliman » yapmaya yarar » uslûplu » corba kaşığı » koknar » duşunme » surum surum surunmek » bicimini alır hidrojenle oksi » oglena » guneştutulması » şeyin ayrıcalığınıanlatır » bicmek » oğlende » tespihcilik » cifte standart » boşboğur » karikaturleştirmek » palyaco » ici acılmak » supurge otu » guneşsutu » hiccilik » gobeklenmek » paraşut birlikleri »

ova_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ova_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ova_sözlük_anlamı nedir ve ova_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.