tdk sözlük TDK Sözlük

 

ova sözlük anlamı

ova sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ova sözlük anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ova sözlük anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ova sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
başcekmek » ge » aksak eşekle yuksek dağa cıkıl » oğrenim » acık » recel » muzik » borc etmek » kestiği veya attığı tırnak ola » koşelik » dallarınıkısaltmak » doygun olma durumu veya gonul » muhur pensi » acık sacık » utme » cift kol » tarlada izi olmayanın harmanda » cifte kıskac » paramparca » suclandırma » veren silâhıbu hedefe doğrult » uygun bir bicimde takılarak on » cerge » puruzsuz » ruyet » dizi veya dizinin dibi » verilen tek ve eşit bir varlık » durulmek » ad » guler misin ağlar mısın » cimdikleme » oz » ortopedi uzmanı » kabak ciceği » cubuk » ortak ozne » yurek yarası » domates corbası » lâkırdıyıezip buzmek » cığırtkan » lâckalaşmak » duşunucu » toz fırcası » piclik » kılık kıyafet duşkunu » yuzdurmek » cicekleme » cakı » şolen » cakma kapı »

ova_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ova_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ova_sözlük_anlamı nedir ve ova_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.