tdk sözlük TDK Sözlük

 

ova sözlük anlamı

ova sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ova sözlük anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ova sözlük anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ova sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
murteci » sonuc niteliğinde başka bir bi » yuz tutmak » savaşacmak veya ilân etmek » ozletmek » sac saca başbaşa sac saca başb » amonyum sulfat » kor » kendi kendini yemek veya kendi » daha bircok şeylerin yapımında » kulaclama » ın in un un » onur uyesi » cift kişilik » goturtme » gozu gormemek » gozluklu » muneccim » kul etmek » cıkak » guvec » gerekli gormek » indikator » kucak acmak » donu » surre alayı » trafikci » yonlu doğru » kırlangıc » duztaban » cekimli » başa gureşmek » acık kapıbırakmak » yuzsuzleştirme » celtik kargası » calıbulbulu » dokme demir » ceper cekmek » araba devrilince yol gosteren » kufelik » gecici » gomlek » recete gibi » transit gecmek » sel gibi akmak » mahkeme aracılığıile mal ve mu » allah veya allahım » felc » balıkcıduğumu » calmak »

ova_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ova_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ova_sözlük_anlamı nedir ve ova_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.