tdk sözlük TDK Sözlük

 

ova sözlük anlamı

ova sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ova sözlük anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ova sözlük anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ova sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cok tanrıcılık » dovulme » uzun sivri kumes hayvanların » oluşturduğu donme eğrim cevr » cuvalsız » iz an » babaîlik » icin icin gulmek veya gulumsem » ustupulemek » asyalı » boluk » av ev » dirlik duzenlik » cekme kat » adıgecmek » macar salamı » kafasıkuflu » baskın cıkmak veya gelmek » muşareket fiili » zorunlu oğrenim » muharriş tırmalayan tahrişed » olumsuzluk » yuzer havuz » cifteleşmek » pacacı » calıştırıcı » pekiştirmek » goğerti » arışların arasından gecirmeye » yapılan cıkmaz yazıveya resim » duvakcı » soz ustası » kedi yavrusunu yerken sıcana b » surat duşkunu » tek cenekli » sandıkcılık » mine ciceği » korpe » haram olsun » revacta olmak » inmek » sonmek » cekingen » odevlendirme » dokuk » eşkenar ucgen » tore dışıcılık » haşatıcıkmak » leninist » sun î cayır »

ova_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ova_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ova_sözlük_anlamı nedir ve ova_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.