tdk sözlük TDK Sözlük

 

ova sözlük anlamı

ova sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ova sözlük anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ova sözlük anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ova sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
acık » şeylerden her biri tabaka » yapılan fıcıvb » carpıştırma » mutedeyyin » kaptan koşku » mujdeci » dırt dirt durt durt t » karanlığa gomulmek » suzmek » curuyuş » odunlu » taşısıksa suyunu cıkarır » bicimde anlatılması edebikelâ » faturasınıbirine cıkarmak veya » goynumek » donekce » turemişsıfat » gorumcelik » munteşir » ruslaştırma » ust » bir yerde kullanılan bir yere » fark gozetmek » pusur » tutsu gozu » uzerinde » sonuc niteliğinde başka bir bi » golge » tokmakcı » bu cumleden » mor renkte lâden bitkisinin bi » oz odun » kul bağlamak » ne alıp veremiyor » projektor ışığı » altınıcizmek » peşinden yurumek » bunların arasınıdolduran ozek » değnekcilik » veren silâhıbu hedefe doğrult » caktırmadan » karşıtı » duduklu tencere » suflor » ileri uc oyuncusu » hasatcılık » puruzalır » hızolcer » bol paca »

ova_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ova_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ova_sözlük_anlamı nedir ve ova_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.