tdk sözlük TDK Sözlük

 

ova sözlük anlamı

ova sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ova sözlük anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ova sözlük anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ova sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
catışmak » cocuk kalmak » dortleme » kelle kulak yerinde olmak » mucerret » avarca » yurunme » bağrışcağrış » gecirmek » goz kamaştırmak » vermek » dumensiz » cucuk » papaza donmek » pirupak » purcek » inmek » caprazlama » ciftleşme » cıkmak » gok atlası » gosterme hakkı » kreator » brahman » duşunce alışverişi » odenen prim karşılığında bu iş » cek » bicem » dağcileği » ozenilmek » ortakcılık » eli dar veya eli darda olmak » tekaut » toplum ekonomi din kan veya » deli sacması » baccılık » caprazda surmek » goz bağcı » oyuncak » habeş » vido cekmek » kurban olayım » kosteği kırmak » refakatci » muslukculuk » ocakcılık » hindu » şeylerden yapılarak icine su d » cok sesli » pacal »

ova_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ova_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ova_sözlük_anlamı nedir ve ova_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.