tdk sözlük TDK Sözlük

 

ova sözlük anlamı

ova sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ova sözlük anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ova sözlük anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ova sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ay » rafızî » garip kuşun yuvasınıallah yapa » damarına veya damarlarına işle » başağac » somuruculuk » cozmek » kacmak » ipe sapa gelmeyen veya gelmez » ozgul ağırlık » gore » hatıra veya hatır ve hayale ge » sıcan » civi gibi » kur an veya ekmek carpsın » yakıt maddelerinin genel adı » jon » cıbanlaşmak » nankorluk » muhreli » iraklı » yureğini kemirmek » patlak goz » kara duzen » cıkmak » kaldırac » sapcık » kullanılan arac buat » notrleşme » ackılanmak » anglosakson » hur » oğutucu diş » golge duşmek » durgunluk cokmek » başım gozum ustune » akıl akıl gel cengele takıl » aycoreği » ince eleyip veya eğirip sık do » alışverişe cıkmak » tokat atmak aşk etmek veya pat » saptan oluşan ekin bicme aracı » bulunan bolum kafa ser » muptelâ » yangından veya gumrukten mal k » secal » luks tarife » eşyukselti » sezu » surre emini »

ova_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ova_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ova_sözlük_anlamı nedir ve ova_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.