tdk sözlük TDK Sözlük

 

ova sözlük anlamı

ova sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ova sözlük anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ova sözlük anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ova sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
duz rakı » pacayıkaptırmak » yaylar uzerinde hareket etmek » tanrıaşkına » yuzlenme » calıkakıcı » hoparlor » mezhepci » buyucek » es gecmek » suslu » alın catısı » derme catma » kralice » guneşacmak » goz yıldırmak » ut acıcılık » karşıxlv yuzyılda doğan felsef » başına gecmek » bahcıvanlı » ses vermek veya vermemek » turum » başmurettiplik » coban salatası » cağıra cağıra » tehacum » ust cene » coğullaştırma » tecennun » gelecek zaman sıfat fiili » dortgen » muhafız olma durumu » tup » gecmek » mutecessis » tumel kavram » tehaluf » yuzustu » sutuncuk » turku tutturmak » se » eğri bakmak veya eğri gozle ba » bugunku » beylikci » biciminde bağ » ilk goz ağrısı » dokulup sacılmak » guncel » mısır puskulu gibi » acıcekmek veya duymak »

ova_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ova_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ova_sözlük_anlamı nedir ve ova_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.