tdk sözlük TDK Sözlük

 

ova sözlük anlamı

ova sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ova sözlük anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ova sözlük anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ova sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gurultuye gelmek » konduktor » golermek » yuzme » cıtır cıtır etmek » catal gormek » gelin boceği » surre emini » muyesser » ufkun kuzeye ve batıya eşit uz » halk muziği » yuz yuzden utanır » akcaağac » cekikce » etme veya etme yahu » cevre » tuketmek harcamak » kohneleşmek » goz kesesi » tehaluf etmek » ak arap » duz tumlec » mel un » hindu » celik » sı si su su » dokturmek » duzenlemek » kemane cekme » dolleniş » duğuncu » mısır puskulu gibi » ve bu koldan olan kimse » alcacık dağlarıben yarattım de » buruşukca » cd » tezata duşmek » yargıtay » ağır soylemek » kısmî felc » cemic » dollenme » bıcak yemek » diken ustunde oturmak veya olm » yuksek » iz duşumu » acıklar livasıolmak » noel » anaclık » gordek »

ova_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ova_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ova_sözlük_anlamı nedir ve ova_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.