tdk sözlük TDK Sözlük

 

ova sözlük anlamı

ova sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ova sözlük anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ova sözlük anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ova sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duzgun » bıcak yarasıonulur dil yarası » elcim » okse cubuğu » aclıktan olmeyecek kadar » cekilme » alttan gureşmek » su kacırmak » duşuncel » tur » incir cekirdeğini doldurmamak » iğne deliğinden hindistan ısey » se » yonetim kurulu » yoksulluk cekmek » organ » darulâceze » portekizli » acık zaman » fr » ciğil » satranc » lutfetmek » mutehakkim » yonetmelik » arakcılık » orgu » oğle uykusu » sut tozu » cehre » telâşa duşurmek » gozleri ışık icinde veya ışıkl » aleyhinde veya aleyhine soylem » bir yerde kullanılan bir yere » fair play » nerede nerede » rolâtivizm » ote » figuran » formule » kopukleniş » mo » taban tepmek veya patlatmak » surmeleme » capraşıklık » yureği parlamak » goğus bağır acık olmak » şekerim » nacar » gomulmek »

ova_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ova_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ova_sözlük_anlamı nedir ve ova_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.