tdk sözlük TDK Sözlük

 

ova sözlük anlamı

ova sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ova sözlük anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ova sözlük anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ova sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
koruklemek » yuzuk » lâvanta ciceği » calıştırmak » tavukculuk » muftehir » ruyasında gorse hayra yormamak » boreklik » ananın ak sutu gibi helâl olsu » şerbetci » gozlerini kan burumek » gece gozu kor gozu » marksist » arnavut » herkesin yararlandığı » sokuntu » gecmediği gibi sonunda da gen » cıplanmak » koken » muzevir » polonez » alıc » bir şey icin gerekli en buyuk » bicimli » yuksek perdeden konuşmak » kriz gecirmek » bugunluk yarınlık » bir sanat eserinin yapının ve » rejisor » ciftleştiriş » venezuelâlı » alcaklık » bilgic » tel cekmek » nal cakmak » yureği kararmak » piyango vurmak veya cıkmak » saltanat surmek » corek » dolmuşcu » sokağa veya sokaklara duşmek » tacsızlar » gok bilimsel » acık » cevgen » duz » genişletmeyi amaclayan yetkin » huviyet » zembereği boşalmak veya boşanm » şukur »

ova_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ova_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ova_sözlük_anlamı nedir ve ova_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.