tdk sözlük TDK Sözlük

 

ova sözlük anlamı

ova sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ova sözlük anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ova sözlük anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ova sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
durum » komutator » cokca » tenevvur etmek » otmek » pes perdeden konuşmak » fikir işcisi » yer ustu » zamanıgecmek » kapana duşurmek veya kıstırmak » buyuk sozume tovbe » şobiyet » ihtiyaclarınıbaşka yere gitmed » acık ciro » sıctıcafer bez getir » yukleme » sovuşturmek » boylesi » kopure kopure » başetmek veya edememek » ağac ebegumeci » calgıcılık » gozleri ışık icinde veya ışıkl » yuzune bakmamak » durdurmak » kole » dansozluk » at olur meydan olmaz bulunmaz » icin » hidrur » kafasıorumcekli » hukum vermek » yengec » bîcarelik » avuclamak » cene cukuru » başım gozum ustune » bıckıcı » oldurmek » kaclık » ozbek pilâvı » karaim » carevic » kocekce » acmaz halatı » oğretmek » oylelikle » acıklar livası » dala cıka » mutluluk cubuğu »

ova_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ova_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ova_sözlük_anlamı nedir ve ova_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.