tdk sözlük TDK Sözlük

 

ova sözlük anlamı

ova sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ova sözlük anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ova sözlük anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ova sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
muteessir » ışık canağı » takke duştu kel gorundu » kopoğlu » etekleri zil calmak » arıbal alacak ciceği bilir » burnu surtulmek veya burnu sur » ustunde toplayamayan gafil » el pence divan durmak » mayalanabilen ve coğu tatlıola » calık » dortlu » icindeki en kucuk birlik » puskurtmek » rumlaştırmak » ağzıtorba değil ki buzesin » cengel atış » ambulâns » hayatınıbirine borclu olmak » devletci » surtulme » cakma » kısıkca » pabuc » abazaca » urkmek » hasetci » ağıciceği » şımarıkca » boluk » mantıkca » şohret » gozuyle gormek » urtiker » ziyafet cekmek veya vermek » gelin boceği » cekinme » kafayıuşutmek » keli gorunmek » allah tan kork » eğlendirici guldurucu davranı » uleştirilme » duzenlemek » mustahkem » badi badi yurumek veya gitmek » acık » soz gelimi » cukur acmak » dunya başına dar olmak veya ge » kâğıtcılık »

ova_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ova_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ova_sözlük_anlamı nedir ve ova_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.