tdk sözlük TDK Sözlük

 

ova sözlük anlamı

ova sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ova sözlük anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ova sözlük anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ova sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sultan boreği » muşerref olmak » bilincaltı » havaya pala veya kılıc sallama » kavanoz dipli dunya » yelengec » mutehevvir » ciğden vermek » cekmek » tarakcılık » patlangac » camaşır sepeti » gonlu akmak » iskeletli hayvan corallium rub » acık dolaşım sistemi » akaclama » soğurme » eline gecmek » canınıdişine almak veya takmak » parcacılık » kumeleme » sırtcılık » kola cıkmak » muteahhitlik » doğactan » ceper » ceşitkenar ucgen » calışma gunu » cıkışlarıuzerine konulan kafes » ciğciğyemek » nacar kalmak » ut acıcılık » ayıgulu » koy ihtiyar heyeti » fotoğrafcılık » kok » cakma » puf noktası » cabuk parlayan cabuk soner » gunden gune » uygur » secimlik ders » gozetilme » yuz bulunca astar istemek » papaz her gun pilâv yemez » az » obur dunya » cırpıştırmak » hatıra veya hatır ve hayale ge » koprulu »

ova_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ova_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ova_sözlük_anlamı nedir ve ova_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.