tdk sözlük TDK Sözlük

 

ova sözlük anlamı

ova sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ova sözlük anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ova sözlük anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ova sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
oğutucu » elden cıkarmak » gozlerini belertmek » şolen cekmek » capaklanmak » gostermeci » kor kuyu » ce » duzeltme işareti » eğri bakmak veya eğri gozle ba » kosteklemek » iyilik gormek » pek yuzlu » uckun » hapcı » muziksever » amerika armudu » gumruksuz » mufrez » bicimlendirilme » burokratik » alt bolum » gunluk » uğur bocekleri » soze son vermek » copluk » punez » duşunme » gocurtmek » zihnini kurcalamak veya tırmal » olcturmek » abdulleziz » yukarıtukursem bıyık aşağıtuk » gozu su icmemek » can alacak nokta veya yer » rızkınıcıkarmak » teferruc » akaclatmak » cit sarmaşığıgiller » boncukculuk » tartan arac » mutemeddin » yuce » cekişmeli » kullanılan yapma yuz » koalisyon hukûmeti » gecgec » presci » cuda » dinamitcilik »

ova_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ova_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ova_sözlük_anlamı nedir ve ova_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.