tdk sözlük TDK Sözlük

 

ova sözlük anlamı

ova sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ova sözlük anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ova sözlük anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ova sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
terettup » kin beslemek veya tutmak » hurmetkâr » sarac » dişleri dokulmek » diplomatca » curuk gaz » tezahurat » icine etmek » acmak » catlak » caydanlık » ozerk » olusu kandilli » muteşekkir » tarlanın taşlısı karının veya » acık dolaşım sistemi » gorgusuzce » ciğnetme » cınlama » capma » budist » insan konuşa konuşa hayvan ko » olmuş » icinden gecmek » sozleşme yapmak » guncelik » başlangıc noktası » cuz î » duğun bayram etmek » capalatma » toz » teberruz ettirmek » carpılma » sıcangiller » tufek » cumbuş » kargın » kunhune varmak » diri ortu » tavşan boku gibi ne kokar ne » yalancıcıkmak » slav » okse » kumeleşmek » avurt satmak veya avurt zavurt » imparatorice » zenginin malızuğurdun cenesini » pencudu » ici dışına cıkmak »

ova_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ova_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ova_sözlük_anlamı nedir ve ova_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.