tdk sözlük TDK Sözlük

 

ova sözlük anlamı

ova sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ova sözlük anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ova sözlük anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ova sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uretim gucleri » ustune varmak » bayrak toreni » muhurlemek » borulce » olcun » gerekcelendirmek » yureği urpermek » mucadele etmek » gurbete veya gurbet ellere duş » surrealist » samanyolu » denir » gotten bacaklı » murit » cekilmek » gepgenc » kul » yanına bırakmamak veya komamak » eşekce » tarikatcılık » faulsuz » gosteriş » fucur » arap olayım » umit bırakmak » ayının kırk turkusu var kırkı » ust perdeden » yargıcevresi » saraclık » turnagecidi » babî » ucuzdur vardır illeti pahalıd » yaya koprusu » gonlunu duşurmek » kupeşte » cakmaklaşmak » korun taşı » fransız » surduruş » hucum » bolme » kantcılık » cadır tiyatrosu » ruznamce » on vurgu » gozunde tutmek » cingenelik » denizguzeli » sopa ile bunun iki ucuna bağlı »

ova_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ova_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ova_sözlük_anlamı nedir ve ova_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.