tdk sözlük TDK Sözlük

 

ova sözlük anlamı

ova sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ova sözlük anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ova sözlük anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ova sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
beklenmediği umulmadığıveya c » ici ısınmak » geniz unsuzu » havale gondermek veya yollamak » ve sorumluluğunu taşıyan birim » kıvanclı » sıfıra sıfır elde var sıfır » wc » teknikci » donuşme » poğacacılık » duz » gunlerce » hışırıcıkmak » gayrimumkun » unsuz gocuşmesi » calışmak » bicilmek » dovdurtmek » tervic etmek » akıntıcağanozu » murekkepli » rolântiye almak » hoduk » kuskus corbası » surdurme » ustune gecirmek » koşeli parantez » cadır tiyatrosu » âşığa bağdad sorulmaz » cıra dibine ışık vermek » cicek olmak » allah dağına gore kar verir » yonetici » muziksiz » keyif catmak » oluşturduğu siperler borda ka » gork » oteden beriden » temerrut » cimentolanmak » acığa alınmak » puturlenme » cetele » yaşgunu » kendi kabuğuna cekilmek » guclendirme » sozlu soru » mulhem » cokme »

ova_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ova_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ova_sözlük_anlamı nedir ve ova_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.