tdk sözlük TDK Sözlük

 

ova sözlük anlamı

ova sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ova sözlük anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ova sözlük anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ova sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cıkışma » iz surmek » gecirici » cul » carpıklaşma » kendini vermek vurmak veya cal » acık hava » uye olmak » puskurmek » l » kuduz bocekleri » yuksek gerilim » hey gidi hey » kacırmak » meddah sanatı meddahın işi » ozdeşlik » kosele taşı » gecit » cıngırtı » cedî » inmek » gudulenme » buyukluk taslamak » guc kazanmak icin calışmaya ar » olu » benicincilik » boburlenmek » boy olcuşmek » nefes cekmek » murekkep » oğrek » cıkmaz » cıkma » nitelikler gosteren madde » akıkarasıgecitte belli olur » duzeltmek » gurcuce » soz » furu » iğne yapmak veya vurmak » teşhis etmek veya koymak » butunu hars ekin » imza atmak veya bir şeyi imza » surumsuz » kazdığıcukura veya kuyuya kend » cımacılık » duzen » carpılış » fug » gokcul »

ova_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ova_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ova_sözlük_anlamı nedir ve ova_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.