tdk sözlük TDK Sözlük

 

ova sözlük anlamı

ova sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ova sözlük anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ova sözlük anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ova sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uzerinde » ucmak » yağmurolcer » kişilik tipi » buyultmek » ustlenim » ankara kecisi » kelepceleme » cokelge » ozgecil » cenesi durmamak » cur et etmek » dovdurmek » calmadan oynamak » cekicleme » teşhis etmek veya koymak » ozgurleşme » acık bono vermek » ittihatcı » uğur bocekleri » mutekâmil » yuzu tutmamak » camur » hoşgoru » aşırıuc » muşir » bağbıcağı » buyuk boy » kullu » gudulme » ucmak » intac » cekmek » temiz kanıda vucuda dağıtan or » muhurlenme » başına balta kesilmek veya olm » fucceten » gozlemek » aşağıfalan yukarı » kayda gecirmek » goncu » aykırıduşmek » cekiştirici » ortalık duzelmek » seckinlik » yahudi tapınağı » para peşin kırmızımeşin » eceli gelen kopek cami duvarın » kacmak » uretmek zihnî yetiler oluştur »

ova_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ova_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ova_sözlük_anlamı nedir ve ova_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.