tdk sözlük TDK Sözlük

 

oyunun eş anlamlısı

oyunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • oyunun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için oyunun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük oyunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuz goz » hak dini » cay vermek » esir duşmek » boğazına duşkun » tanrıvergisi » kurek kurek » acıt » ulke » ciftcilik » amerikan » ortalığı goturmek » calkalatmak » pecelenmek » kuru cayır » inanılan iyilik kaynağı » kerpicci » goynuk » şuphe etmek » gozlerini acmak » unlu turemesi » gemisini yurutmek » capaklı » prescilik » sur atlendirmek » adamın adıcıkacağına canıcıksı » kendini toparlamak veya toplam » dipciklenme » bulaşıkcılık » oya ciceği » araf » ici ısınmak » alıal moru mor » gozlukculuk » mahşere donmek » pirinc pilâvı » aklınıkacırmak » gunah » uvertur yapmak » kontrolcu » madde » birkac » el ile gelen duğun bayram » civanpercemi » gokten zembille mi indi » guneştutulması » şansıdonmek » surunme » opuş » etiyopyalı »

oyunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve oyunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. oyunun_eş_anlamlısı nedir ve oyunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.