tdk sözlük TDK Sözlük

 

oyunun eş anlamlısı

oyunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • oyunun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için oyunun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük oyunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
salepci » asbest yunu » cıkıntılı » ırzına gecmek » vucut ısısı » ciğnemek » buklum » kacak gureşmek » gun yağmuru » surmedan » yurek karası » tun » kumeden duşme » ic tumce » suolcer » gunluk guneşlik » basmak » turuncgiller » dort » sulfurik asit » pd » kanatcık » gelmelerine gore taşilerletere » cin anasonu » parcalanmak » oğrenimli » yiğitce » kuşgomu » gunlemek » cift surmek » mudebbir » icli dışlıolmak » dikkat cekmek veya dikkati cek » yurekten » opucuk » otucu kuşlar » beşyuzluk » gozden cıkarmak » kusluk » cekilmek » toplu goruşme » kabuğundan kinin cıkarılan bir » değer duşurme » kopoğlu » ozurlu » utuculuk » eskimo » uckardeş » ongorulme » yuz goz »

oyunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve oyunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. oyunun_eş_anlamlısı nedir ve oyunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.