tdk sözlük TDK Sözlük

 

oyunun eş anlamlısı

oyunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • oyunun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için oyunun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük oyunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
surmeyi gozden cekmek » yalanıcıkmak » bir ucu sivri olarak yapılan t » carpılı » muştak » sacıbaşıağarmak » onemlice » vadesi gelmek veya yetmek » kasnakcı » gozu ac » centik » başıgoğe ermek veya değmek » cekilme » cırpıgibi » koreltmek » sacaklanma » duşurme » mutevazı » teşebbuse gecmek » hava acmak veya acılmak » cebi delik kimse » hâline kopekler guluyor » sunger » guğum » celikhane » tesaduf etmek » done done » on oluş » oğutucu diş » gezercalar » radyatorcu » bîtap duşmek » pişekâr » dortlu final » duğum vurmak » kiraz receli » uc dort » gurbuz » surdurum » icini cekmek ic cekmek veya ic » işten el cektirmek veya cektir » başyemek başınıyemek » duzelmek » avurdu avurduna gecmek » el dokunulmak veya dokunulmama » olup olup dirilmek » terakki gostermek » catal » yuzde » alım satım burosu »

oyunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve oyunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. oyunun_eş_anlamlısı nedir ve oyunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.