tdk sözlük TDK Sözlük

 

oyunun eş anlamlısı

oyunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • oyunun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz oyunun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük oyunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
maraz esenlik karşıtı » cenek » sirkuler » nara atmak veya basmak » gorevlendirilme » ciğitli » olduresiye » tenisci » gormek » okuz oldu ortaklık bozuldu ve » dava gutmek » gobek havası » sun î gubre » cıkmak » cepcevre » işi gucu bırakmak » capullama » ağrı sancıgibi fiziksel veya » keyif benim koy mehmet ağanın » tazıya donmek » goz nuru » yalıngoz » ortulme » muslumanlaştırma » pilâvdan donenin kaşığıkırılsı » kopeğe atsan yemez » kapakcık » sonucunda ortaya cıkan ustun y » koleleşme » solucan duşurucu » alaya cıkmak » ic guveyinden hâllice » dol eşi » starta gecmek » kuşum » yureği temiz » mahagoni » pesus » gozleri acılmak » dadacılık » yayla cayırı » kuyruklu yıldız sacı » denize duşen yılana sarılır » eşgudumcu » gozleri dolmak veya dolu dolu » muzeyyen » olmayan bağımsız hur » yola veya yollara duşmek » himaye etmek » koşe penceresi »

oyunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve oyunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. oyunun_eş_anlamlısı nedir ve oyunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.