tdk sözlük TDK Sözlük

 

oyunun eş anlamlısı

oyunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • oyunun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için oyunun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük oyunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
secmece » yureği yerinden oynamak » gecilmemek » tarafından arabacıicin armağan » ağzının icine girmek » rusup » gorgusuz » cemberleme » orta uc » potasyum klorur » cocuk oyunu » cuhcuh » işler acılmak » murekkep » yufka yurekli » yukarı goğe doğru olan yanı » kopek soğanı » gonderli » tukenme » iceriden evlenmek » kucuk parmak » makascı » gonul veya kalp kırmak veya yı » cıkarma » yaydığıgozle gorulen ışıma » dumenci » ile beraber » bayramîlik » namerde muhtac olmak veya name » cıkarmak » uclu ganyan » parca » bir turlu » yaştahtaya veya yere basmak » cağatayca » kullu su » oturu » cekirge » haraccı » mutelezziz olmak » duşunce » onleyici » moduler » basubadelmevt » herkesin gonlunde bir aslan ya » urkutmek » iz duşumu » başyemek başınıyemek » oksuz kalmak » muzahir »

oyunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve oyunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. oyunun_eş_anlamlısı nedir ve oyunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.