tdk sözlük TDK Sözlük

 

oyunun eş anlamlısı

oyunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • oyunun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için oyunun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük oyunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gurluk » bağdad ıtamir etmek » nevruz bayramı » unsuzunu gosterir » acık imza » benlik catışması » goruculuk » kucuk martı » kurt gibi kemirmek veya yemek » cıvgın » e » boşa cıkarmak » ice donukluk » cırcır boceği » oncelikli » başınıağrıtmamak veya başınızı » cakozlama » rus » demetci » cekirdecik » cektirici » cakıldatma » ici vık vık fık fık veya pır p » ceyrek » fikstur » yurek darlığı » surmek » mulevves » tarhana corbası » başbıcağı » tibet sığırı » tecavuz etmek » kosnul » ustlenmek » derc » kalite kontrolu » goynumek » icin yaptığıhazırlık calışma » yuz aklığı » gumuşyağmurcun » paşmakcı » tul » uretkenlik » yoklamak denemek tecrube etm » bortulmek » gununu gostermek » ekmeğine yağsurmek » herhangi bir doğal nesne veya » tecavuz » temiz kanıda vucuda dağıtan or »

oyunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve oyunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. oyunun_eş_anlamlısı nedir ve oyunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.