tdk sözlük TDK Sözlük

 

oyunun eş anlamlısı

oyunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • oyunun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz oyunun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük oyunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
urkek urkek » mujdelik » yalın uslûp » yuz bulmak » bileşik onerme » usanclık getirmek » duzenleyici » uretmek zihnî yetiler oluştur » ictihat » biokutle » fermejup » mertce » uşutmek » boksor » tahta goğus » catlak » gocermek » ucretlendirme makinesi » turkî » taşsurmek » hamala semeri yuk olmaz » gundelikli » solpumek » sprituel » cevrimsel » eksi uc » gobel » sozunu veya sozunuzu balla kes » kacılmak » para cıkarmak » a veya e gelince » oncesizlik » giysi » guneşbalcıkla sıvanmaz » murettiplik » mani duzmek veya yakmak » duşunuculuk » sırasına gecmek » yer yer kazıyarak alttaki renk » yoruk » sonucunda ortaya cıkan ustun y » arasındaki ekonomik ilişkilere » kafa utulemek » şaibe altında tutulmak » genel butce » katısoz » atasozu » gonlu akmak » altayca » suyundan yararlanılan cukur »

oyunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve oyunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. oyunun_eş_anlamlısı nedir ve oyunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.