tdk sözlük TDK Sözlük

 

oyunun eş anlamlısı

oyunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • oyunun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz oyunun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük oyunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tespih boceği » oğrenci » deli kızın ceyizi gibi » karşılaşmalarda sayıları uyar » gommek » gollemek » flort » gundelik » sansurcu » kaba turkcesi » bonleşmek » hızır » cop » eline gecmek » yuz vermemek » cığır » murur » up » namazında niyazında olmak » nazikce » ictimaî » hafızıkutup » bolumleme » surata bak sunguye davran » olcuşturme » dalyan corbası » olcmek » ozur dilemek » tehyic » yuzunu kızartmak veya yuzunu k » cicek aşısı » luterci » gozlenme » uvez » tokezmek » kurum kurum kurumlanmak veya k » kuskun » hungur hungur » tarihe gecmek » sus » soz kesimi » olan kimse » dovenci » hizmetci » yuceliş » kamu duzeni » bukme » sıcıp sıvamak » sıkıntıya duşmek » can cana başbaşa »

oyunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve oyunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. oyunun_eş_anlamlısı nedir ve oyunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.