tdk sözlük TDK Sözlük

 

oyunun eş anlamlısı

oyunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • oyunun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz oyunun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük oyunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
nuvaziş » akcıllaşmak » onu sıra » gencleştirmek » pedikur » cozmek » turk » turlu şeylerden yaptıklarıve t » ağızlıkcı » mustağni » kartezyenizm » gunahsızlık » keci » yılan cıyan » tarih atmak veya koymak » iyodur » fındıkcı » yureğine oturmak » pirupak » geckin » polemikci » gece gunduz » takas veya takas tukas etmek » yuz olcumu » temayuz » malik » başının derdine duşmek » gozuyle gormek » dikdortgensel » casar » vakit oldurmek » dalga gecmek » reomur » uretim » sutune kalmak » olu fiyatına » cekecek » organikci » gır gecmek » ağzından cıt cıkmamak » doşetmek » brulor » turkceci » yolu duşmek » gul » kepce » vokabuler » bir abam var atarım nerede ol » curuk » uzerinden dokulmek giysi icin »

oyunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve oyunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. oyunun_eş_anlamlısı nedir ve oyunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.