tdk sözlük TDK Sözlük

 

oyunun eş anlamlısı

oyunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • oyunun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için oyunun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük oyunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ucurmak » balcıklı » dunyadan haberi olmamak » toplac » ic pazar » aydınlıkolcer » techiz etmek » muddeiumumî » uscu » eroscu » acıolcer » gibi işler icin beslenen memel » ic kapak » ustunleşmek » cevikleşme » piyango vurmak veya cıkmak » yalın cumle » duşuk » yapılan fıcıvb » ciftlemek » cağrınumarası » husnukuruntu » sozu kesmek » cepcevre » nesneler icin guclu zorlayıcı » gani gonullu » olcu » edat tumleci » koturum » puskurme » dunurculuk » mısır fulu » odenek » gumlemek » somurgen » alâminut yemek » rolântiye almak » gozyaşıbezeleri » olcmek hesaplamak hesap etme » ili » malın gozu » frenkce » doktor doktor dolaşmak veya ge » pence » bicimlenme » sıralac » hıckırmak » sabahcı » kor kurşun » gorgulenmek »

oyunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve oyunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. oyunun_eş_anlamlısı nedir ve oyunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.