tdk sözlük TDK Sözlük

 

oyunun eş anlamlısı

oyunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • oyunun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için oyunun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük oyunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
inmek » gostermek » kitapcılık » ucmak » mushil » foyasıcıkmak » bilişcıkmak » bıcak gibi saplanmak » surtukleşme » moskof camı » yurutmek » od ağacı » uvez » dunyaya gozlerini kapamak veya » ikiyuzlu » cıngır cıngır » im » kacırmak » ciğeri veya yureği sızlamak » arnavutlaşmak » nefesli calgı » corak » daussıla » suflî » cok kocalı » carmık » cıkrıkcılık » core otu » tenasupsuz » gozunun onunde olmak » tahtalıkoyu boylamak » olcmek » biri yer biri bakar kıyamet o » bohcasınıkoltuğuna vermek » konservator » cavlanmak » duşkunluk » u » frenk inciri » soz » cığralık » gorevsel » ic » tam bolen » cepel » sucuğunu cıkarmak » uzme » kur » spekulâtif » sokup atmak »

oyunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve oyunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. oyunun_eş_anlamlısı nedir ve oyunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.