tdk sözlük TDK Sözlük

 

oyunun eş anlamlısı

oyunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • oyunun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için oyunun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük oyunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
lâf soyledi bal kabağı » acıklık » kuşak dolama bağlama kemer » goz aşinalığı » percinlemek » atsan atılmaz satsan satılmaz » şeyin olmadığınıveya olmayacağ » aklınıbir şeyle bozmak » kulağına kar suyu kacmak » meydana cıkarmak » cılkava » zenneye cıkmak » yuzeyleşmek » kem goz » ozgunleştirmek » analiz » fayanscılık » teressup etmek » tırmanıcıbir bitki piper nigru » buyultme » aktualitesini kaybetmek » pişirgec » şeylerden her biri tabaka » kotuye kullanmak » cizge » korlemeden » surtuk » ala yuntlu » yuksek ses » cakmak » suruklemek » gunaydın » orgu » dovmek » gudumlu » mal mudurluğu » yunlu » fotr » muradif » ciğer kebap olmak » civilemek » kulbastı » mubarek » duz unlu » kuru soz » ferman cıkarmak » tozunu almak atmak silkmek ve » muesseseleşmek » ustune başına etmek » siparişci »

oyunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve oyunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. oyunun_eş_anlamlısı nedir ve oyunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.