tdk sözlük TDK Sözlük

 

oyunun eş anlamlısı

oyunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • oyunun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için oyunun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük oyunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
İsvecce » karşıcıkmak » surunmek » kostek vurmak » dokmek » kup » gununu beklemek » maktul duşmek veya olmak » kustere » ilk dordun » tecahul etmek » uzmek » kokunden halletmek » normal vucut sıcaklığı icinde » turnagozu » goğerti » zaman tuneli » gocmek » ağzından dokulmek » eceli gelen kopek cami duvarın » koreltmek » bağrışa cağrışa » sectirmek » dilini kesmek veya kesip oturm » allah ovmuşde yaratmış » zekeriya sofrası » kireclenmek » başından gecmek » on secici » depara gecmek » carıksız » gorme » ıskartaya cıkarmak veya ayırma » cıtlatmak » cift vuruş » pekiştirmek » mucadele etmek » belirten kural » anasıturp veya sarımsak babas » cuk » carpık curpuk » bir şeyler bir şeyler » uflec » koylu » hakka erenler » surgu » metafizik » komunistlik » sondurucu » buyuk amiral »

oyunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve oyunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. oyunun_eş_anlamlısı nedir ve oyunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.