tdk sözlük TDK Sözlük

 

oyunun eş anlamlısı

oyunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • oyunun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için oyunun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük oyunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yakışıklı » dipdinc » analiz » ruyasında gorse hayra yormamak » cıkılatma » bolme » despotca » cift kanatlılar » tukurmek » oylemesine » yureği ağzında » od » ozgul » beklenmediği umulmadığıveya c » cevikleşmek » doşemeli » sozde » vererek yansıtma yoluyla oynat » beklenmediği umulmadığıveya c » başıyastık yuzu gormemek » boşveya boşta gezmek veya gezi » ciceklik » gun doğmadan kimliği soylenmez » korebe » yer orumceği » mektep medrese gormuş » icine doğmak » alıc » karaağacgiller » adama donmek veya benzemek » başına guneşgecmek » petrolcu » kelle koltukta gezmek » duvesimek » başın ağrıması başta oluşan r » borek » acıklar livası » entelektualizm » uniforma » duşunce » guler misin ağlar mısın » beklenmediği umulmadığıveya c » balcık inciri » gutmek » ikiyuzlu » cerge oba otağ » tohmetlendirmek » hititoloji » kancılarlık » cozumleniş »

oyunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve oyunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. oyunun_eş_anlamlısı nedir ve oyunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.