tdk sözlük TDK Sözlük

 

oyunun eş anlamlısı

oyunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • oyunun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz oyunun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük oyunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ter dokmek » zumrut » docentlik » ıntı » cekme » cubuk » gudumlemek » yurek karası » ovulme » ultimatomsu » gecit vermek » duğun evi » munasebat » dolambacsız » inmek » toprakcıl » boşta olarak yapılan ortu » eteğine duşmek veya sarılmak » yuz yuzden utanır » başınıdondurmek » sozu gecmek » ici icini yemek » catır catır » yukun » munkesir » gok » duşkurmak » ortak tumlec » bolum » cakırlaşma » saban surmek » mustefit olmak » gozu gonlu acılmak » cullanmak » mutenekkiren » mezur » ağaclandırmak » boluşmek » calışkan » oykuleme » taşcıtarağı » fekul » opucuk gondermek veya yollamak » zac » ağzınıveya cenesini tutmak » kor fare » kadıkoy taşı » babam » gozunu acmak » hoşgoru »

oyunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve oyunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. oyunun_eş_anlamlısı nedir ve oyunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.