tdk sözlük TDK Sözlük

 

oyunun eş anlamlısı

oyunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • oyunun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz oyunun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük oyunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
dort bir taraf veya yan » lâtin cicekleri » nohut oda bakla sofa » soze karışmak » fayanscılık » odullendirme » bicim » catma » dovunmek » sunguleme » cıtırdama » icre » aktualite » cıkmak » illuzyonizm » kahpenin dolu » munavebe » fıstıkcı » bedcehre » rumluk » boğazından gecmemek » yapma yapmayın yapmayınız » muzikolog » borc etmek » duğun » surrealite » sungercilik » mujdeli » anlaşıldıvehbi nin kerrakesi » gozleri berraklaşmak » dumen tutmak » acılma » yeregecen » başcanağı » unvanı » koşe » boynunu bukmek » hesaba dokmek » unlu » kopurme » cop » işgormek » habeş » herkesin yararlandığı » geri cekilme » olum » cit sarmaşığıgiller » kotu yola sapmak » on oluş » hoşgorucu »

oyunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve oyunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. oyunun_eş_anlamlısı nedir ve oyunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.