tdk sözlük TDK Sözlük

 

oyunun eş anlamlısı

oyunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • oyunun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için oyunun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük oyunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ağackesen » catma » keceli » olum sukûtu cokmek » şimdiye kadar veya şimdiye dek » gidebilen sekiz kucuk taş piy » siyasetcilik » up » ayrılmışalan » inmek » carklı » hatim surmek » konsensus » goklere cıkmak » kotuleyici » cayırlatmak » cakma » keyfini kacırmak veya bozmak » doşekli » rolânti » ic gıcıklamak » pey akcesi » gecişsiz » buyuleniş » camaşır ipi » insan konuşa konuşa hayvan ko » camurlaşmak » fume » servisi yapılan yemek » kaucuklu » kul bağlamak » hurya » olu gozunden yaşummak » kokoreccilik » alım satım burosu » oz » kulliyat » direksiyona gecmek » cıkmak » kuturtu » fluorışı » sukûtla geciştirmek » coban yıldızı » ornek olmak » kuvoz » davranmak saygıgostermek soz » duşuncesiz » baştan kara gitmek veya etmek » voli cevirmek » olum »

oyunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve oyunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. oyunun_eş_anlamlısı nedir ve oyunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.