tdk sözlük TDK Sözlük

 

oyunun eş anlamlısı

oyunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • oyunun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için oyunun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük oyunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hamur corbası » cıkıntılı » cağcıl » kuyruk cekmek » yufka boreği » snack bar » hırdavatcılık » yarım elmanın yarısıo yarısıb » mahagoni » gonlunu yaralamak » oğrenci bileti » buyultme » buyuk terim » mucevher tarih » embriyon » mujdeli » serdengectilik » duzluk » uzengisiz » sahneye cıkmak » icermek » kirecli » panislâmizm » fent cevirmek » gelmic » ceyrek » civi kesmek » canım » deniz culluğu » ıkla ikle ukla ukle » pirinc orgu » ciğil » goturu pazarlık » al gulum ver gulum » yontemi ile hazırlanan tabla » govek » sumerce » gonlu kanmak » işbirlikci » teessurat » teslimiyetci » suclandırmak » hukmu gecmek veya hukum yurutm » fakulteli » vatandaşlıktan cıkarılmak » asansorcu » zangoc » ağır aksak yurumek veya gitmek » teneffus » arac »

oyunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve oyunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. oyunun_eş_anlamlısı nedir ve oyunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.