tdk sözlük TDK Sözlük

 

oyunun eş anlamlısı

oyunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • oyunun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz oyunun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük oyunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
lâkırdıyıezip buzmek » burnu buyuk » zenginin malızuğurdun cenesini » kurekci » butunu » dovmelik » elekten gecirmek » zıpcıktı » celikleşmek » dunya penceresi » kosemen » bektaşî uzumu » afganlı » mutehassıslık » cakal » yalova kaymakamı » durum » mutecessis » dışcokgen » ustunluk karmaşası » icerikli » uc aylar » mechul » arka kapıdan cıkmak » urfa cıbanı » yarıklardan her biri » boyunduruğa atmak veya almak » adınıkirletmek veya lekelemek » uzun parca » duşukluk » goveri » bitki organizmaları » bicimdeki bolumler » catkı » serdumen » uzerinde pişirilmesiyle yapıla » caktırış » kosnul » desinator » kume kume » cuvallamak » turlu » tovbeli » buyuk sesli uyumu » hesaba almak veya hesaba katma » kece » bahceli » ufak capta » gecen » yeterlik onergesi »

oyunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve oyunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. oyunun_eş_anlamlısı nedir ve oyunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.