tdk sözlük TDK Sözlük

 

oyunun eş anlamlısı

oyunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • oyunun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz oyunun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük oyunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yuzunu kızartmak veya yuzunu k » dev aynasında gormek » soyunup dokunmek » ayca » anasının gozu » rumca » cizmek » celişki » sacaklanma » diktatorluk » oksurtme » akca armudu » capsız » dekorator » suluk » muteakip » tavşan yurekli » istencsiz » sozleşmeli » capalı » apacık » cızıktırmak » ceki » cağnak » fırsatınıduşurmek » cıtlatma » kıyamet mi kopar » goz yummak » dortlu » taşıtcı » yuz verince astar istemek » pupa yelken ilerlemek gitmek » fıstık camı » suzum suzum suzulmek » hırdavatcı » gorklu » ağzından girip burnundan cıkma » sunnetlemek » demirbaştan duşmek » komşu komşunun kulune veya tut » havan dovucunun hınk deyicisi » mukedder olmak » cıngırdama » gucenilmek » camaşır ipeği » tac » cocuk yapmak » dağınıkca » cağlama » imza atmak veya bir şeyi imza »

oyunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve oyunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. oyunun_eş_anlamlısı nedir ve oyunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.