tdk sözlük TDK Sözlük

 

oyunun eş anlamlısı

oyunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • oyunun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için oyunun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük oyunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozu acık » allah mustahakınıversin » yarın obur gun » tekautluk » cicek gibi » carpılma » guzelleme » kok » meksikalı » catıkatı » gocer » sungercilik » omre bedel » kukurtlu » tazıo tazıama culu değişmiş » daha da geliştirmek amacıyla b » mukavemetci » omruhayat » rezili cıkmak » cavuşkuşugiller » kooperatifci » uyuz boceği » catal » soz dinlemek veya soz tutmak » cığırtkan » pacoz » hacamat etmek veya yapmak » muftuluk » allah ın kulu » kedi veya eti ne budu ne » osmanlıca » alâka cekmek toplamak veya uya » cuz î » ortturme » ilâclı » uzumun copu armudun sapıvar de » kovanın ucuna yerleştirilmişme » kacar » surunuş » cerge » gecirgen » koklemek » yukseltgeme » guzel olmak » durum » istintac » bicimlenme » dudak unsuzu » can cumleden aziz » kotu gozle bakmak »

oyunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve oyunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. oyunun_eş_anlamlısı nedir ve oyunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.