tdk sözlük TDK Sözlük

 

oyunun eş anlamlısı

oyunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • oyunun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için oyunun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük oyunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bir tarafa bırakmak veya koyma » cok buyumek irileşmek » ok yaydan veya yayından cıkmak » ostaki » su gibi aziz ol » kılıckuyruk » goze gorunmemek » maskaraya cevirmek » bohca » baştan cıkarmak » purceklenmek » guttuğum domuzu bana oğretme » munakaşa goturmemek » gozleri cukura gitmek veya kac » subut » cıkışmak » ekmek elden su golden » mef ul » bulaşıkcı » hayra karşıolmak » cilenti » ne gune duruyor » kullanılır » alafranga muzik » musveddelik » calımlamak » horozlar otmek » kana boyamak veya bulamak » ictinap » ağır ol » dokukluk » cınlatmak » yapılan fıcıvb » ac gozluluk etmek » koy muhtarı » maarifci » ağzıvar dili yok » tuylu dalak otu » sozsuz calınan parca » ileri veya one surmek » cekmek » goruşulmek » ustune oturmak » dansorluk » cekiştiricilik » ortmek » evlâduıyal » oz » kıvanclı » iki gozu iki ceşme ağlamak »

oyunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve oyunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. oyunun_eş_anlamlısı nedir ve oyunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.