tdk sözlük TDK Sözlük

 

oyunun eş anlamlısı

oyunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • oyunun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz oyunun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük oyunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
mubadele etmek » fransızca » fusunkâr » organik kutle » kocbaşı » tecavuz » murekkep yalamak » dişgecirmek » hayalinden gecirmek » cerge » hesabınıkitabını bilmek » fırcalı » ağac yaşiken eğilir » cupra balığı » dunya bir araya gelse » yumruğuna guvenmek » butikcilik » kına yakmak koymak surmek vu » cerre cıkmak » duz » ac ec » olumune susamak veya olume koş » comert » karısıkoylu » dağveya dağlar gibi kadar » bırakılmışkimse » yukleyiş » suzme » cemberletmek » eyyam gormuşveya surmuş » calık » yazıp cizmek » meden » sevdasına duşmek » bir dokun bin ah işit dinle ka » hukmen » donuşturum » kucuk » gorev » derdini cekmek » citmik » kiminin parası kiminin duası » ağız actırmamak » pecete » surucu belgesi » aclık grevi » dokum evi » kıyak kacmak » lâkırdıcıkarmak » bu yuvacıklar topluluğunun bal »

oyunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve oyunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. oyunun_eş_anlamlısı nedir ve oyunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.