tdk sözlük TDK Sözlük

 

oyunun eş anlamlısı

oyunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • oyunun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz oyunun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük oyunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıyan » lâf ola beri gele » asker cıkarmak » iki bucukluk » buyutken doku » catışmak » duşmanlık » cerceveleme » paraşut ile atlama » cetinlik » camur deryası » keyfi bilmek biri » cetele » on damak » bağırışcağırış » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra » sulfurik asit » nifakcı » hipotenus » uckâğıtcı » kuru cay » yureği şişmek » nuzul » ilcebay » dikec » ormek » lâfımıolur » ileri geri soz etmek veya soyl » boyunca cocuğu olmak » ve katımadde » uclu » konektor » duğum duğum » ucsuz bucaksız » tecahuluarifane » onemli » ateşler icinde » kelepceli » ustune yuklenmek » tac giyme toreni » odeşme » alcacık » lâcin » kacırmak » ceşit » kac para eder » kedi veya eti ne budu ne » uzumsu » cağlamak » uscu »

oyunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve oyunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. oyunun_eş_anlamlısı nedir ve oyunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.