tdk sözlük TDK Sözlük

 

oyunun eş anlamlısı

oyunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • oyunun eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz oyunun eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük oyunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
fransız » musellim » pirogravur » cullanmak » selulozik » pencudu » cay servisi » acısal hız » kırlangıc fırtınası » anam » uskuf » boceklik » yenene icilene bakılmamak » kutukleşme » icsiz » gazların toplanması belirli b » kutuk » on vurgu » lâtin cicekleri » hor bakmak veya gormek » lâzım gelmek veya olmak » gorum » acık oğretim » gorungu » ciğerinin icini bilmek » gozu hicbir şey gormemek » cavlan » onem vermek » ustat » ana sozleşme » kafa cıkışı » mustehzi » nalca » recete gibi » ahlâkcı » yaban sumbulu » operatorluk » maocu » cıkartı » damarına veya damarlarına işle » zuğurtlemek » kocan » karaburcak » cıkrıklı » turetme » goruşulme » guvence vermek » uzum uzum » opuşmek » hot demek »

oyunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve oyunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. oyunun_eş_anlamlısı nedir ve oyunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.