tdk sözlük TDK Sözlük

 

oyunun eş anlamlısı

oyunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • oyunun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için oyunun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük oyunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
balgumeci » cokuşme » cağ » cakıntısız » bulunan kopuren su » dudak bukmek » dem cekmek » İnegol koftesi » bir ağac » guvenlik borusu » ataturkculuk » nazım turu » gocuk » ulke » duğuncu » nobet » arka yuz » cıkmaza sokmak » kara cavuş » karşılıklıbirbirini dovmek » luk » cekmek » kozunu paylaşmak veya pay etme » yazır » av donemi » ici almamak » kayı » dilini veya dillerini yutmak » iplikci » komur başa vurmak » munazara » uveyme » ondule » kulliyet » kedi yavrusunu yerken sıcana b » allah ıcok insanıaz bir yer » kacmak » ara soz » ust perdeden konuşmak » normal vucut sıcaklığı icinde » gun ışığına cıkmak » hizmetci » coban yıldızı » musamahakâr » kosem » musemmen » gecit » bicimsizleşme » bicimini alır hidrojenle oksi » otme »

oyunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve oyunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. oyunun_eş_anlamlısı nedir ve oyunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.