tdk sözlük TDK Sözlük

 

oyunun eş anlamlısı

oyunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • oyunun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için oyunun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük oyunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bocul bocul » yarayan kuru ince yaprak » dokulmek » veya metal bolum » tulbent » uygun gormek » guven » cakmaklık » yurek darlığı » cıkıntı » ici icine sığmamak » sonumlemek » partizan olma durumu veya part » cifte kumrular » yere batasıca veya yere batsın » merak etmek k kalın okunur » urkutme » olu yemeği » calımlanmak » olum » polemikci » bir cift » yuklem » formdan duşmek » eteğine yapışmak veya sığınmak » helenistik » sureti haktan gorunmek » oğretme » ozgurlukculuk » catır catır » halebî ordaysa arşın burada » kambriyen oncesi » nevri donmek » gul suyu » guruldeme » gorsel işitsel eğitim » acık mektup » pomakca » tonlu unsuz » el openlerin cok olsun » fulûs » goc etmek veya eylemek » onemseniş » guldurucu » can cekişmek » kolcak » yukseltmek » flutcu » goze » kocma »

oyunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve oyunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. oyunun_eş_anlamlısı nedir ve oyunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.