tdk sözlük TDK Sözlük

 

oyunun eş anlamlısı

oyunun eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • oyunun eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için oyunun eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük oyunun eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
murtekip » kokak ağac » doşemeci » cevre bilimsel » cerci » kırsal nufus » surunmek » şumullendirme » cirkin » oğuz » kucuk gormek » duzulme » ken » gonderme belgesi » f k b » iki sozu veya lâkırdıyı bir ar » cakmak » gonlunun dumeni bozuk » evlerden ırak veya uzak » donuşturucu » borulce » duşurme » jeton gec duşmek » borusu tutmak veya ustunde » cingenelik » aptal yerine koymak veya koyul » soz birliği etmek » şeyin olmadığınıveya olmayacağ » sutlu » gucleşme » gozunun onune gelmek » cuvalsız » sacık » ceşnilik » diplomasıolan » kafasına gecirmek » konservator » cıtlatılmak » kızım sana soyluyorum veya ded » size veya sizlere omur » oruc yemek » biciminde duzenlenen ulusal ve » celik metre » dunyayıtoz pembe gormek » bordur » bicmek » ufunetli » kabuk bağlamak veya tutmak » ozel mulkiyet » acıortay duzlemi »

oyunun_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve oyunun_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. oyunun_eş_anlamlısı nedir ve oyunun_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.