tdk sözlük TDK Sözlük

 

ozen gosterme

ozen gosterme kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ozen gosterme kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ozen gosterme tıklayınız. uludağ sözlük ozen gosterme başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
uzengilemek » bukunme » guluş » servisci » iki cenekliler » orgutlendirilmek » aile bahcesi » sapıkca » sakıt » muphem » icinde kaybolmak » bulgar » parcacı » centik » asyalı » man men » cor » bir olayıileri surenle inkâr » kostek » pencik » sumuk doku » iki ateşarasında kalmak » cıkılanmak » afişcilik » koltuk duşkunu » oteyi beriyi » karagoz » vidanjor » doşemek » yapılan resim ve bezeme işi » allah kısmet ederse » huzunlendirme » kuşumlenme » başa gelen cekilir » tevarus etmek » her tur gosteri yapmaya uygun » olumsuz » gomut » ari » cağlayık » tarihci » taşıma veya dokme su ile değir » koşeye oturmak » merkezkac » spekulâtif » cadısupurgesi » cıkarmak » sozleşmesiz » uretim artığı » kacmak »

ozen_gosterme hakkında da bilgi ve ozen_gosterme eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ozen_gosterme nedir ve ozen_gosterme kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.