tdk sözlük TDK Sözlük

 

ozen gosterme

ozen gosterme kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ozen gosterme kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ozen gosterme tıklayınız. uludağ sözlük ozen gosterme başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cırpınmak » durust » an ane » koyuvermek » olu renk » cirkef » berberî » tuydurmek » ben şahımıveya şeyhimi bu kada » kırıp gecirmek » cıkmalıtamlama » balcık » carpılan » gulmece » pelikul » duşgormek » arapsacı » balkopuğu » cift dişliler » başa cıkmak » calkalamak » golgelenme » icerlemek » parcalamak » şoyle boyle » oyuncak » suflorluk » makineli tufek gibi » uykusu kacmak » sulfatlaşma » yolgecen hanı » sunnetli » sunger doku » yuz » yeri goğu tırmalamak » canak » amasımamasıyok » camurluk » tekerrur » yureği yaralı » uzumlu kek » oltu kebabı » başıbelâya girmek veya uğramak » ava cıkmak » ışık kure » zerre kadar olsaydı » uc » tur operatoru » kutlesel » ciğtoprak »

ozen_gosterme hakkında da bilgi ve ozen_gosterme eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ozen_gosterme nedir ve ozen_gosterme kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.