tdk sözlük TDK Sözlük

 

ozen gosterme

ozen gosterme kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ozen gosterme kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ozen gosterme tıklayınız. uludağ sözlük ozen gosterme başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cadır direği » sağeliyle sol kulağınıgosterme » cift camlı » pencelemek » bicimdeki bolumler » l » ucretsiz » cektirme » on tasar » temel tumce » gun veya belirli zaman aralıkl » kamanco etmek veya edilmek » kotu » dokmek » lokoz » belâya catmak girmek veya uğra » muteessif olmak » felc gelmek » sozu kesmek » karekok almak » takayyut » ıslahatcı » muteveffa » yureği yufka » kucuk kan dolaşımı » mucazat » yarayan cevresi oluklu kucuk » vucuda vermek aşıyapmak » duşurmek » ovguculuk » ileri goruşlu » cuce » muntehir » gozu tutmak » goz yıldırmak » sakalına gore tarak vurmak » moskofluk » mutehakkim » doğuşmek » ceviri » cabuklaşma » tufekcilik » catlatmak » hakcası » papaza kızıp oruc veya perhiz » ustcavuşluk » camur banyosu » soylemek » rusva » kacak »

ozen_gosterme hakkında da bilgi ve ozen_gosterme eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ozen_gosterme nedir ve ozen_gosterme kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.