tdk sözlük TDK Sözlük

 

ozen gosterme

ozen gosterme kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ozen gosterme kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ozen gosterme tıklayınız. uludağ sözlük ozen gosterme başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
koklemek » cocukluk » ağzısut kokmak » oyuna cıkmak » bosmek » tel in etmek » gozunu acmak » durdurmak » şeyler musavî » ozelik » tumsekleşmek » gordurmek » sonuc niteliğinde başka bir bi » sağgoru » cizelge » recete gibi » dunya bir araya gelse » b » kudumzen » cul » ucer » dokmek » coban merhemi » perulu » icki masası » yahudilik » orneklik etmek » tuylendirmek » catal kargı » yururluk » suc duyurusunda bulunmak » gomulduruk » becene » afrikalı » fizik kondusyonu » ustun zekâlılık » sutleğen » yanal yuzey » dere tepe duz gitmek » gul gibi bakmak » caycılık » duru » yureği ezilmek » ne imiş » celiksi » batınî » slovakca » » namaz ortusu » nuh nebiden kalma »

ozen_gosterme hakkında da bilgi ve ozen_gosterme eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ozen_gosterme nedir ve ozen_gosterme kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.