tdk sözlük TDK Sözlük

 

ozen gosterme

ozen gosterme kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ozen gosterme kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ozen gosterme tıklayınız. uludağ sözlük ozen gosterme başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
su kure » lâmadan oluşmuş arasına yerle » saltanatcı » koşeleme » kaymak bağlamak veya tutmak » komurculuk » tek acıklık bulunan ocak » tavukculuk » bir bir veya bir de » ulke coğrafyası » bilinclenmek » fazla kacırmak » yağmur yağarken kupunu doldurm » donuşumlu » hurriyet » bıcak » bukunme » satın alınan erkek kul esir » pacavraya cevirmek veya pacavr » zihnini celmek » yuzlemece » mujdeleme » ihtiyac » malikî » ipek bocekciliği » selâm cakmak » catanacı » sulfat » bicimdeki bolumler » inmek » olum » alavere dalavere yapmak veya c » lâf acmak » kullanılan mutfak âleti » ozelleştirmek » damlaya damlaya gol olur » hakikî » boğurtme » yuzucu » allah sağgozu veya eli sol goz » kacak gureşmek » fetva vermek veya cıkarmak » pluralist » dunya goruşu » duşuncesini acmak » guzellik enstitusu » şeritcilik » ucretli » şaka iken kaka olmak veya şaka » corman »

ozen_gosterme hakkında da bilgi ve ozen_gosterme eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ozen_gosterme nedir ve ozen_gosterme kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.