tdk sözlük TDK Sözlük

 

ozen gosterme

ozen gosterme kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ozen gosterme kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ozen gosterme tıklayınız. uludağ sözlük ozen gosterme başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
anlaşıldıvehbi nin kerrakesi » hangi taşıkaldırsan altından » turkiye turkcesi » catkılı » dovmek » tavşan boku gibi ne kokar ne » kıvanc duymak » ağızdan burun yakın kardeşten » ateşpuskurmek » bilinc dışı » musamaha » para cıkarmak » kaşjolesi » gudulenme » kur asıolmak » sor » butun sıra » soz dinlemek veya soz tutmak » uzak duşmek » sultan kethudası » yarıgocebelik » gum » olcu almak » cermence » govek » dopiyes » bal ozlu » lâtifce » mezardan cıkarmak » asitolcer » civi sokmak veya surmek » etmek » ciklet » buzuk » bağımsız bir ruhî yapısıbulund » ilenc » muamele gormek » rolântide durmak veya calışmak » unsuzunu gosterir » turkkâri » boluşmek » pergelleri acmak » duztaban » geciştirici » teselsul » lâmadan oluşmuş arasına yerle » ozgurleştirme » yalan atmak veya kıvırmak » sublime » ustun bulunmak veya gormek »

ozen_gosterme hakkında da bilgi ve ozen_gosterme eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ozen_gosterme nedir ve ozen_gosterme kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.