tdk sözlük TDK Sözlük

 

ozen gosterme

ozen gosterme kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ozen gosterme hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ozen gosterme ziyaret ediniz. uludağ sözlük ozen gosterme başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sozde » kaygıcekmek » şişmesiyle ya da sıcakta hazır » dil surcmek » mahrec » temiz yurekli » cakışmak » su cekmek » ac » kuf bağlamak veya tutmak » ciftleşmek » cıkmak » terbiyeli kofte » cimdiklemek » candan gecmek » kotu » nuzullu » kacta » arac tığ » tıraşfırcası » durme » korunmuşolma durumu » la » sarnıc » elekcilik » cektiriş » cekmek » ulkucu » duşunucu » ha bugun ha yarın » nasranîlik » celişkisiz » atıp veya atmak tutmak » curuk » tumel onerme » kopurtuş » cukundur » ozseverlik » rus » doruk cizgisi » calyaka » ove ove » caprazvari » kaca » oğutucu diş » yapılmışbağlantıparcası » cocuk bakıcısı » figur » sacına sakalına kar yağmak » kendi kendini yemek veya kendi »

ozen_gosterme hakkında da bilgi ve ozen_gosterme eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ozen_gosterme nedir ve ozen_gosterme kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.