tdk sözlük TDK Sözlük

 

ozen gosterme

ozen gosterme kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ozen gosterme kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ozen gosterme tıklayınız. uludağ sözlük ozen gosterme başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cekişmek » catma » duztaban » kul yemek veya yutmak » icin » orulu olmak » gunlerce » elekten gecirmek » imanına kadar kısa soyleyişle » pılıyıpırtıyıveya pılıpırtıyı » coreklenme » pirinc » sıra dayağıcekmek » duğun corbası » ceza cekmek » kacmak » acık fikirlilik » uzum suyu » kesmeden ustten gecmesini sağl » nazikce » oldurucu » burcak » nuzul inmek veya gelmek » boğaya cekmek » suya goturup susuz getirir » cevrelik » ince unlu » acındırmak » hastahaneye kaldırmak veya yat » sozu dağıtmak » kucuk koyun buyuk ağası » ıt it ut ut » oyle » bugun » ununu elemiş eleğini asmış » karalâhana corbası » mineral » biciminde alınan onlem » suyundan yararlanılan cukur » surre » botanikci » cevre bilimsel » eline ayağına uşenmemek » yuze soğurma » ciğerinin icini bilmek » sacmak » saymakla bitmemek veya tukenme » on lisans » cozgu » can alacak nokta veya yer »

ozen_gosterme hakkında da bilgi ve ozen_gosterme eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ozen_gosterme nedir ve ozen_gosterme kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.