tdk sözlük TDK Sözlük

 

ozen gosterme

ozen gosterme kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ozen gosterme kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ozen gosterme tıklayınız. uludağ sözlük ozen gosterme başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cay » cıkmak » salca » telli balıkcıl » hesap kitap yapmak veya etmek » yalın tumce » alcalma » torpu » coluklu cocuklu » imparatorice » cadırlı » barışcı » ayağına celme takmak » jubile » balık sutu » traktorcu » paranın ustu » bilinc » cekirdeklenme » gelip gecmek » allah var veya allah ıvar » calıgibi » gecirmek » hallaclık » sorguclu » le » karekok » acmak » muma dondurmek veya cevirmek » peygamber uzumu » civilemek » silâh cekmek » tabak sevdiği deriyi taştan ta » goc etmek veya eylemek » keci postu » cağrışımcılık » pilâv yiyen kaşığınıyanında ve » gozunu acmak » dokmek » duzmecilik » kullanılan yapma yuz » surtmek » sacma sapan » cepci » secicilik » yukun » ucuncu kişi » ruh cokuntusu » meskût gecmek » maymuna benzetmek cevirmek vey »

ozen_gosterme hakkında da bilgi ve ozen_gosterme eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ozen_gosterme nedir ve ozen_gosterme kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.