tdk sözlük TDK Sözlük

 

ozen gosterme

ozen gosterme kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ozen gosterme hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ozen gosterme ziyaret ediniz. uludağ sözlük ozen gosterme başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ic harp » her telden calmak » dalyan koftesi » kılıclamak » gomlek » bulgur corbası » muselles » cizgilerden oluşmuşşekil cizg » bahcecilik » ya ya » sovulmek » peynirli borek » kılıfcı » coğmek » lisansustu eğitim » ic yarıcap » kulluk » cınlatış » duşkun olma durumu iptilâ » hareketlerde bulunmak » gecici » borc odemekle veya vermekle y » gurgen » mutehavvil » okseleme » iceri » ultraviyole » cektiri » banliyo treni » brahmanlık » ayrıseci yapmak » ac acına » cemberlenme » yuzerlik » ve sorumluluğunu taşıyan birim » kurum » kacanın anasıağlamamış » dunyadan elini eteğini cekmek » gecirgenlik » duduk » arabistan defnesi » ecel teri dokmek » sut tozu » yer orumceği » olcum » komur başa vurmak » tuyleri diken diken olmak » kredi acmak » surrealizm » bitki equisetum arvense »

ozen_gosterme hakkında da bilgi ve ozen_gosterme eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ozen_gosterme nedir ve ozen_gosterme kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.