tdk sözlük TDK Sözlük

 

ozen gosterme

ozen gosterme kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ozen gosterme kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ozen gosterme tıklayınız. uludağ sözlük ozen gosterme başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sessiz yuruyuş » ses cıkmamak » musadere etmek » kalıplarla desen yapılmışbez » minor » otlakcı » acındırma » kukurtlemek » kendi koşesinde yaşamak » gozlerini veya gozunu oymak » duğun evi gibi » otumlu » soylemek » sokturmek » kanlıbıcaklı » ilâc » orgu » munakalât » suzgun » başıdinc » hatırından veya hatır ve hayal » karıncayıbile ezmemek veya inc » dibi kırmızımumla veya bal mum » soz yok » maca » mukedder olmak » okuz gibi » redresor » işcıkarmak » gozden duşmek veya duşurmek » diline dolamak virt etmek veya » kriz yoneticisi » cıkışalmak » ucan kale » aktorluk » kıc » pustul » uşuntu » tatlıdil yılanıdeliğinden cıka » cıvlamak » gevrek gevrek gulmek » mufrit » duğun dernek hep bir ornek » dordul » icli kofte » cevresel » ornek olmak » cakır » sonmek » daruşşifa »

ozen_gosterme hakkında da bilgi ve ozen_gosterme eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ozen_gosterme nedir ve ozen_gosterme kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.