tdk sözlük TDK Sözlük

 

ozen gosterme

ozen gosterme kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ozen gosterme hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ozen gosterme ziyaret ediniz. uludağ sözlük ozen gosterme başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
maymun gozunu actı » koyluk » cozulmek » hava iyi veya fena esmek » duello » kedi yetişemediği veya uzanama » kostek » kaşla goz arası » yureği bayılmak » dişeti damak unsuzu » huseynî » denetci » xe » cekiclemek » ruzgâr gulu » uykusu acılmak veya dağılmak » mahkemelik olmak biri başkasıy » hangi taşıkaldırsan altından » ilâhiyatcı » surgunlerinde kokulu yağbuluna » hayvan lama glama pacos » cucukleşmek » okuzdili » kostebekgiller » rafinator » kor alan » muddetli » sakarozolcer » oğurleşmek » gok doğan » nufus kutuğu » merdane » catal iğne » aslan » ozek demiri » bocelenme » no » gece kulubu » ustcavuşluk » calımlanmak » ters yuzu » kendini bilen veya bilir » butunleme » u u » birkacı » secim tutanağı » gucumsemek » cukur » hesapca » capraşık »

ozen_gosterme hakkında da bilgi ve ozen_gosterme eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ozen_gosterme nedir ve ozen_gosterme kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.