tdk sözlük TDK Sözlük

 

ozen gosterme

ozen gosterme kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ozen gosterme hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ozen gosterme ziyaret ediniz. uludağ sözlük ozen gosterme başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
oğurmek » puruzsuz » umutsuzluğa duşurmek » gocmek » kafasınıtutsulemek » onlem » maddî olmayan manevî şeyler » bir calgı » comert » maraz esenlik karşıtı » mektupustu » olan insan topluluğu ulus » unlenme » cağdaş » hukumranlık » kucuk tovbe ayı » gecti bor un pazarı sur eşeği » divanıhumayun » koltukcu » cekimli fiil » etmek » akıllıkopru arayıncaya dek del » ic bolge » gocucu » neuzubillâh » cozunme » deli bayrağıacmak » pirinc » blof yapmak » ozluk hakkı » sebeplerle ortaya cıkan iktisa » cıldırma » kabine duşmek » yahudilik » dunyanın dort bucağı » yuzleşmece » dumen suyu » suveyda » verilen ad » otelenme » kuşgomu » umit uyanmak » toskurtmek » suthane » gumruksuz » tukuruklenme » uzerine » mubalâğa » duzmek » cağlar »

ozen_gosterme hakkında da bilgi ve ozen_gosterme eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ozen_gosterme nedir ve ozen_gosterme kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.