tdk sözlük TDK Sözlük

 

ozen gosterme

ozen gosterme kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ozen gosterme hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ozen gosterme ziyaret ediniz. uludağ sözlük ozen gosterme başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gecek » humayun » mukedder » olum orucu » surgune gondermek » gorkemli » caba » avar » coğulcu » itilâfcı » pastorize » goksel » mut a nikâhı » olu renk » otobusculuk » siktir et » zebunkuş » lâgun » kepce » cıngırtı » gelmeyen veya gelip de kıtalar » renkci » dama oynanan taş » mustantiklik » ozelleştirilmiş genellikle di » yer olcumu » madde » kin gutmek » sarac » kalıplarla desen yapılmışbez » haşlanıp ardından guneşte kuru » mubayenet » tuyleri diken diken olmak » gorsel işitsel eğitim » gorme » genişyurekli » ulke » beyin gucu » gozlukculuk » mavimtırak esmer renkte bir el » carklı » olu nokta » peşine duşmek veya gitmek » at var meydan yok » yatak ortusu » goğuslemek » enfrastruktur » kucuklu buyuklu » f k b » goturulme »

ozen_gosterme hakkında da bilgi ve ozen_gosterme eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ozen_gosterme nedir ve ozen_gosterme kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.