tdk sözlük TDK Sözlük

 

ozen gosterme

ozen gosterme kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ozen gosterme hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ozen gosterme ziyaret ediniz. uludağ sözlük ozen gosterme başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kaşyapayım derken goz cıkartma » ac kalmak » guney » iki sozu veya lâkırdıyı bir ar » ilişkilerin butunu iktisat » tefahur » surungenler » koşeyi donmek » varoluşcu » kirecleşme » cekimsiz » benlikcilik » kultur sitesi » buzdurme » forsmajor » buyuk defter » ardında yuz kopek havlamayan k » ormek » ciftetelli » otumlu » su carpmak » guderilemek » okse cubuğu » gozuyle bakmak » surunmek » başına kan cıkmak » ortodoksluk » cingenece » yengec donencesi » şişe » soğurme » cerceveci » cağla » politika gutmek » duz rakı » duzlem geometri » yelken gonderi » jole » ozensizlik » aracılığıyla duymak değmek e » esmayıustune sıcratmak » bukulmek » parca parca » beklenmediği umulmadığıveya c » cayıgormeden pacalarısıvamak » yurek acısı » maca kızı » dort ayak ustune duşmek » ozluk » akıntıolcer »

ozen_gosterme hakkında da bilgi ve ozen_gosterme eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ozen_gosterme nedir ve ozen_gosterme kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.