tdk sözlük TDK Sözlük

 

ozen gosterme

ozen gosterme kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ozen gosterme kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ozen gosterme tıklayınız. uludağ sözlük ozen gosterme başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yupurmek » cekmek » kıvanc duymak » catıarası » carktan cıkma » helenist » cıldırasıya » bolut » gudum » ceneleşme » nazileştirmek » arnavut kaldırımı » umitsiz » yaşam duzeyi » buğru » luzum var » olu dalga » kaygıcekmek » kolan cekmek » cetin » guneşbanyosu » mucellithane » iclenmek » sun î » şarap fıcısı » kimine hay hay kimine vay vay » kafasından gecirmek » ozelleşme » konsantre etmek veya olmak » ceneksiz » gomlek değiştirmek » yaka paca goturmek » rotuşlama » cok anlamlı » utu altlığı » tuketici sayacı » zararlıcıkmak » bromurlu » satranc vezni » arasına veya aralarına karışma » uzumsuz » carpı » cıkartılma » davranmak saygıgostermek soz » gocelge » orneğin » mirac » protestan » muheyyic » acı »

ozen_gosterme hakkında da bilgi ve ozen_gosterme eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ozen_gosterme nedir ve ozen_gosterme kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.