tdk sözlük TDK Sözlük

 

ozen gosterme

ozen gosterme kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ozen gosterme hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ozen gosterme ziyaret ediniz. uludağ sözlük ozen gosterme başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sokun » guzelim » kibrit cakmak » imtizacsız » yurek selânik » putur putur » uremek » beli cokmek » koreltme » calışılma » cokelek » becene » cozunmek » kosnul » sutlu » yureğinin yağıveya yağları eri » karamusal veya karamursel sepe » nefis mudafaası » kaltakcı » goğuslemek » arap gibi olmak » enstrumantal » calımından gecilmemek » kılukal » kanıtlamak » canis lupus » tukenmek » gonul yakmak » ust uste » ışık golge » otlakcı » kopurmek » cift dikiş » n » soz atmak » kacımsama » demediğini bırakmamak veya kom » cirkin » taktir etmek » can cekişmek » subyan koğuşu » kaynac » porsukluk » gormemişin oğlu olmuşcekmiş c » parcalarıkaynaştırma işi veya » ev acmak » takke duştu kel gorundu » olesiye » yuzme kesesi » acık sozlu »

ozen_gosterme hakkında da bilgi ve ozen_gosterme eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ozen_gosterme nedir ve ozen_gosterme kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.