tdk sözlük TDK Sözlük

 

ozen gosterme

ozen gosterme kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ozen gosterme kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ozen gosterme tıklayınız. uludağ sözlük ozen gosterme başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
başakcı » sozunden cıkmamak » ucer » uzerine cokmek » allah aşkına » tuylu » sacaklanma » boy olcuşmek » zararına kazanc sağlamak » istifci » ağzının kokusunu cekmek » mustehzi » yalnızca hikâye etmeye ağırlık » goğus » nusayrî » allah omurler versin » l demiri » ce » capkın » protestan » minuskus » afrika domuzu » at » putursuzluk » yurek acısı » kepce gibi » nuzul » hal etme » ok yaydan veya yayından cıkmak » rolculuk » dalkılıc » ustelik » sozu veya lâfı ağzında gevelem » cember » ozden » sonuc niteliğinde başka bir bi » mucbir » kahrıcekilmez » konveyor » sur at » kucuk » borcsuzluk » oğrenilmek » uzere » soylenme » ikindiden sonra dukkân acmak » rukun » ceşit » yerinde su cıkmak » iş arî »

ozen_gosterme hakkında da bilgi ve ozen_gosterme eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ozen_gosterme nedir ve ozen_gosterme kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.