tdk sözlük TDK Sözlük

 

ozen gosterme

ozen gosterme kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ozen gosterme hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ozen gosterme ziyaret ediniz. uludağ sözlük ozen gosterme başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duzelmek » gormek » gun » koşe tutmak » orgutcu » sağlam kazığa veya sağlama bağ » ana rahmine duşmek » sozunu tutmak » gecmek » boyle » dol » virus » koklu aile » mucevher kutusu » helenist » paramparca » duşmanlık » uruşmek » surtuk » cağırtmak » gumuşîleşme » acık » kelepcelemek » gormek » olgun » kucuk oynamak » ozentici » yuz » nobetleşmek » baklava acmak » abdal » veren madde » uslûplaştırmak » rahat doşeği » urku » ayağına cabuk » cok karılılık » mutemmim » kılıc balığı » elhamdulillah » ozel televizyon » indukleme akımı » guz donemi » capraz » yardım gormek » sultan kethudası » kaynakca » goz kırpmak » sacmalık » acısıcıkmak »

ozen_gosterme hakkında da bilgi ve ozen_gosterme eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ozen_gosterme nedir ve ozen_gosterme kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.