tdk sözlük TDK Sözlük

 

ozen gosterme

ozen gosterme kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ozen gosterme kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ozen gosterme tıklayınız. uludağ sözlük ozen gosterme başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
olum doşeği » dunyanın kac bucak veya koşe o » taammum etmek » icini yemek » soz gumuşse sukût altındır » musmir » uretim aracları » arasında den başka anlamıyl » akcaağacgiller » cember » bacasıtutmez olmak » sutlu » yaşta kalmış kavat pabucu gib » solpumek » dopiyes » duzletme » nur ol » sicilyalı » şoyle bir » guvenlik borusu » şarapcı » busbutun » gocurucu » tecahuluarifaneden gelmek » pupa yelken ilerlemek gitmek » sofra veya sofrayı kaldırmak v » kosemen » ic oğlanı » granul » ilâclama » dunden bugune » yurumek » gulunmek » ozgun » bugun » cadır tiyatrosu » cepecevre » umitlenme » altın koku » amac dışı » bolumlendirmek » kumultu » acık dolaşım sistemi » milliyetci » merkezî yonetim » sac sakal ağartmak » dudağınıbukmek » purhiddet » ucgen piramit » edebiyatcı »

ozen_gosterme hakkında da bilgi ve ozen_gosterme eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ozen_gosterme nedir ve ozen_gosterme kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.