tdk sözlük TDK Sözlük

 

ozen gosterme

ozen gosterme kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ozen gosterme kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ozen gosterme tıklayınız. uludağ sözlük ozen gosterme başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
teknik oğretim » yuk hayvanı » ahcılık » ustunluk derecesi » topcu » monitor » komur kayası » tanrıkorusun » dunya malı » her şeye aklıeren zeki akıll » niyaz etmek veya eylemek » goturucu » alârma gecmek » ceşit ceşit » elekci » balcık » harman dovmek » gumruklu » dişgecirmek » koselik » dert olmak veya kesilmek » temiz kanıda vucuda dağıtan or » ağır soz » mantar ozu » turetmek » celme atmak veya takmak » kavunici ile pembe arasıbir re » bulunan bolum kafa ser » orumceklenmek » cekilmek » odemek » şeyin ayrıcalığınıanlatır » borc yemek » acmazlık » temizlemek » boyle gelmişboyle gider » musekkin » kopru başı » ic oğlanı » kalem cekmek » orf » ic tureme » şoyle dursun » cıtkırıldım » ucurumlaşma » catık » cuka » dort elle sarılmak veya yapışm » duzgunluk » gumruk »

ozen_gosterme hakkında da bilgi ve ozen_gosterme eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ozen_gosterme nedir ve ozen_gosterme kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.