tdk sözlük TDK Sözlük

 

ozen gosterme

ozen gosterme kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ozen gosterme hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ozen gosterme ziyaret ediniz. uludağ sözlük ozen gosterme başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
acıklamak » kuncu » illuzyonizm » kuafor » yuz yuzden utanır » en » afgan » leninci » koşeyi donmek » yukleyiş » olcuyu kacırmak » devletcilik » pabuc eskitmek veya paralamak » boluşum » kotucul » adıbatasıveya adıbatasıca » bicimsizlik » yapılan resim ve bezeme işi » terennum etmek » nukteli » ak kopek kara kopek gecit başı » aclıktan olmeyecek kadar » yuksek » calım » dayanım omru » ozel hayat » omrunce » gomultu » tefessuh etmek » koyulaşan bir sıcak iklim ağac » usanclık getirmek » kuc » luks koltuk » olculu » mercimek koftesi » ında inde değil » cim cim » kotu soylemek » gereği duşunulmek » sonuc karşılaşması » nufus cuzdanı » kultur balıkcılığı » boylecene » cıldırtmak » celişkisiz » anadolulu » tulyum » ad » ar » calmak »

ozen_gosterme hakkında da bilgi ve ozen_gosterme eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ozen_gosterme nedir ve ozen_gosterme kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.