tdk sözlük TDK Sözlük

 

ozen gosterme

ozen gosterme kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ozen gosterme kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ozen gosterme tıklayınız. uludağ sözlük ozen gosterme başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kanıtlamak » duzenleme ve filme aktarma işi » paslanmaz celik » eşkenar dortgen » lâf soyledi bal kabağı » cekimli fiil » homoseksuel » balık sutu » dekorator » adı » yuksunmek » ipliği pazara cıkmak » tuba » termonukleer » iğne ustunde oturmak » sacına sakalına kar yağmak » bir elmanın yarısıo yarısıbu » musvedde » butce acığı » okse otu » kızılderili » ne arar veya onda ne gezer » duşman başına » sut asidi » letce » kırk yılın başıveya başında » mis uzumu » fuzen » yapma yapmayın yapmayınız » duşculuk » paşacadırı » tuze » duğumlenmek » gun merkezli » muş » kirli cıkı » buyutmek » eğitim » hesapcı » sozlendirme » burulu » en kucuk teknikciler topluluğu » gecirtmek » ağıtcı » » mumsondu » kutle » toreci » yaylıcalgılar » kan kusup kızılcık şerbeti ict »

ozen_gosterme hakkında da bilgi ve ozen_gosterme eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ozen_gosterme nedir ve ozen_gosterme kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.