tdk sözlük TDK Sözlük

 

ozen gosterme

ozen gosterme kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ozen gosterme hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ozen gosterme ziyaret ediniz. uludağ sözlük ozen gosterme başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gonul almak veya gonlunu almak » cıkmak » sağgorusuzluk » berat kandili » uc beyi » cift cinsellik » ateşparcası » noel ağacı » cukura duşmek » muştehi » takdim edilmek veya olunmak » insanoğlu ciğsut emmiş » kaleminden cıkmak » taşlama işiyle uğraşan usta » gun doğusu » harclı » ici kapanmak » nitroseluloz » yıldız boceği » tuydurmek » kacılmak » tayf olcumu » yeri var » ahcı » muftehir » cocuk bezi » paşa cayı » tebeddul » calışma gunu » manisa lâlesi » hint sarısı » gonen » dalgıc » ruzgâr almak » doğma buyume » cepellemek » tarihce » boru ciceği » kutleştirmek » uyku basmak veya bastırmak » hulle » hg » kolcak » yeri goğu birbirine katmak » ırgat gibi calışmak » devam etmek veya ettirmek » iki eli birinin yakasında olma » organların her biri » veya metal bolum » guvence »

ozen_gosterme hakkında da bilgi ve ozen_gosterme eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ozen_gosterme nedir ve ozen_gosterme kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.