tdk sözlük TDK Sözlük

 

ozen gosterme

ozen gosterme kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ozen gosterme hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ozen gosterme ziyaret ediniz. uludağ sözlük ozen gosterme başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuz » angstrom » mavimtırak esmer renkte bir el » tartışma yapılan » ortme » cağcıllaştırma » sululuk yapmak veya etmek » kana boyamak veya bulamak » surgun » gecmek » fair play » muştak » camcak camcak » coraklık » işe bak » gecmişi kınalı » baksana baksanıza » kulucka donemi » sur atlendirme » kulağıkirişte olmak » mumessillik » mız miz muz muz » carşaflanmak » ozel » salcalama » cekic kemiği » iceride olmak » film muziği » yanardağbolgesi » uvey oğul » hareket » gonderme » cemkiriş » surre emini » sağgorulu » beleşveya bahşiş atın dişine v » zihin acmak » goğus kovuğu » yavaşca yavaşca » gunahsız » cıkarma birliği » levanten » munasebette bulunmak » gulculuk » izzetuikram » goz kamaştırmak » cuha ciceği » merdumgiriz » dorduz yumrucuklar » bulbul gibi şakımak »

ozen_gosterme hakkında da bilgi ve ozen_gosterme eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ozen_gosterme nedir ve ozen_gosterme kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.