tdk sözlük TDK Sözlük

 

ozen gosterme

ozen gosterme kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ozen gosterme kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ozen gosterme tıklayınız. uludağ sözlük ozen gosterme başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tumen » canak yalayıcılık » ortaya cıkmak » cıtırdayış » borcunu bilmek veya saymak » tutamac » sazlısozlu » cekirdecik » kafesci » gozleri parlamak » dağardında olsun da yer altın » cerge » murekkeplemek » emdiği helâl sut haram olmak » sudan gecirmek » cusseli » kucuk onerme » alcaltmak » duzeysiz » catıkaplayıcı » gununu veya gunlerini saymak » kılıclama kacmak » gocurmek » cenevizli » paramparca olmak » ağaclıklı » ceteleştirme » bir suru » soz atmak » herkesin yararlandığı » cizik » kaucuktan yapılmışşilte » can başına sıcramak » cimentolatma » calım » saygıgostermek icin başeğerek » gerek gormek » gecici » cimentolamak » paca kasnak » borclu cıkmak » kara duzen » durme » tum » duşkun » tur ağac cember » kafayıuşutmek » iki soz bir pazar » coksamak » oğurmek »

ozen_gosterme hakkında da bilgi ve ozen_gosterme eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ozen_gosterme nedir ve ozen_gosterme kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.