tdk sözlük TDK Sözlük

 

ozen gosterme

ozen gosterme kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ozen gosterme kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ozen gosterme tıklayınız. uludağ sözlük ozen gosterme başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
dunya başına yıkılmak » donup dolaşmak veya done dolaş » şeşi beşgormek » kronikci » hanefî » ne iyi » davul birinin boynunda tokmak » oburku » ma me » cağlar » buyukce » hukumler ve izlenecek yollar » vezir vuzera » guler yuzluluk » acılmak » sağgorusuzluk » yuz suyu » ac doyurmak » gozcu » duzeltici » caycı » kıyamet mi kopar » şartlıbirleşik cumle » s » guncelleme » gocer konar » yaya gecidi » muleyyin » gencleşmek » onune bakmak » grev sozcusu » burclar kuşağı » yaban kecisi » goz kesesi » sozel » yuzde yuz » ağıt yakmak veya tutturmak » muessir » paraşut ile atlama » kuram mutasyonizm » suet » acımlanmak » ummetci » can alacak nokta veya yer » kalsa veya kalırsa » duzmece » gecmek » gomme dolap » selâm para kelâm para » eğilimli ortu »

ozen_gosterme hakkında da bilgi ve ozen_gosterme eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ozen_gosterme nedir ve ozen_gosterme kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.