tdk sözlük TDK Sözlük

 

para kelimesinin zıt anlamı

para kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • para kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz para kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük para kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
geldiklerini belirtmek » beşpence » gunduzun » helenistik » yuksuk makarna » goturumlu » cargâh » aklına duşmek » icerik » ayağınısurumek » duzeltim » doşenmek » sırtustu » uc boyutlu » ciftleme » dovmek » gumrukcu » gomleğinden veya gomlekten gec » surerlik fiili » klâsor » carcur etmek » koturum olmak veya kalmak » orgu » pata cakmak » malûlluk » muzekker » kazakca » soylenmek » mustelzim » ac gozluluk » su uyur duşman uyumaz » karburator » asansor » sinyal muziği » usanclık getirmek » butunu » hisse cıkarmak » canısağolsun » şukur » cemrenme » nefesli calgı » cepelleme » ur » su yuzu gormemiş » tutturmek » icli dışlıolmak » başıcatlamak » kafa goz yarmak » şeytan gorsun yuzunu » ıskarca »

para_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve para_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. para_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve para_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.