tdk sözlük TDK Sözlük

 

para kelimesinin zıt anlamı

para kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • para kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz para kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük para kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
istihrac etmek » hata etmek veya işlemek » uckuruna gevşek olmak » sukûnet veya sukûnet bulmak » yerle bir veya yeksan etmek » ayaza cekmek » guzelim » goğus kafesi » kalem acmak » copurlaştırma » dilekce » yonelim » mutehassis etmek » ikbali sonmek » duşurulme » deneyustu » rehine koymak veya vermek » babıâli » dunyadan elini eteğini cekmek » kiminin parası kiminin duası » analiz » ballıborekli olmak » parmakla gosterilmek » ortaya surulmek » altına etmek veya kacırmak » gureşme » kundelemek » dokmek » gluten » oruk » ozumlenme » bileşik onerme » gozden kaybolmak » taşıtcı » cığırtkan » yuzsuzleştirmek » ağac » yuzustu » bağlar » serbest gureş » oruc acmak » bakılmadan secilen şey » yapmaya yarar » yonetmelik » anas acuta » tahavvul » aile butcesi » tereddutsuz » cıkarma birliği » kayıkcılık »

para_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve para_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. para_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve para_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.