tdk sözlük TDK Sözlük

 

para kelimesinin zıt anlamı

para kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • para kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için para kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük para kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
doşeme » mars » beli bukuk » bu yuvacıklar topluluğunun bal » karaağacgiller » yuruyuş » hoyratca » icini bayıltmak veya kıymak » yaşıyerde veya toprakta sayıla » cekap » film cekmek » uşengen » cevirmek » zarar gormek » kırdığıkoz veya ceviz kırkıvey » cık cik cuk cuk » uslûpcu » cenk » icine cekmek » yuk vurmak » cocuktan al haberi » calışma yontemi » unite » bucur » kusku » gucluk » evci cıkmak » teveccuh » tumen » hayata kusmek » yuf borusu calmak » ın in un un » calma » yuksek atlama » dağıtılan bağday » ozgurleşme » bal alacak ciceği bilmek veya » sungusu duşuk » somalili » doksan veya kırk seksen kapın » tatil koyu » goze yutarlığı » cullandırma » soyletmek » opucuk kondurmak » arnavut biberi » elektronik muzik » surumsuzluk » yukumluluk » donuk »

para_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve para_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. para_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve para_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.