tdk sözlük TDK Sözlük

 

para kelimesinin zıt anlamı

para kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • para kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz para kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük para kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
orfî » bin turlu » acısal uzaklık » semtte oturanların tamamı » donup dolaşmak veya done dolaş » gundelikcilik » yiyip icmek » yukseklerde dolaşmak » karısıkoylu » yuz olcumu » tac » uşengec » duşundurmelik » yuksuk kına » kalsa veya kalırsa » sonucunda ortaya cıkan ustun y » ucsuz bucaksız » dumencilik » dunurluk » catılmışkirişsistemi » iki arada bir derede kalmak » şerit » golgede kalmak » munebbih » calışma hayatı » her biri mesame » camur » tecrube yapmak » mutevazı » pencuyek » calışılma » haram olsun » turkiye turkcesi » capaksız » burumcuk » taammuden » eğic » cevir kazıyanmasın » kılukal » macarca » acık » selâm verdik borclu cıktık » sınamak tecrube etmek » baygın duşmek » kiremitcilik » yurutmek » sunger » caldırış » kurutularak ufalanmışhamurdan » curuk veya curuğe cıkmak »

para_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve para_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. para_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve para_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.