tdk sözlük TDK Sözlük

 

para kelimesinin zıt anlamı

para kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • para kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için para kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük para kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
play back » kanada kavağı » kapısıacık » metafizik » ceşitleme » cekilmek » caresine bakmak » terennum » kotuleyici » orulu olmak » kok kırmızısı » ucuz alan pahalıalır » duz yuzeylerden her biri » goz gozu gormemek » davul dengi dengine diye calar » başına gecmek » alnından opmek » akupunktur » sıfat fiil » dava gutmek » hukum yemek » muteakiben » kafasıorumcekli » alım satım burosu » calışmak » sıfırıtuketmek » akışkanın gecişini ayarlamaya » dil » icgudusel » hızır gibi yetişmek » şaka goturmemek » plâtoncu » sozu gecmek » cubukluk » sonuclandırma » kararmışve sertleşmişinsan der » cakmakcı » ciftleştiriş » cerezci » uzay ussu » başından buyuk işlere girişmek » tepeli bulbul » donuşum » tanışcıkmak » elektrik duğmesi » zn » ciceklik » gun gormuş » icli » ada »

para_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve para_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. para_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve para_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.