tdk sözlük TDK Sözlük

 

para kelimesinin zıt anlamı

para kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • para kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz para kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük para kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
başıgoğe ermek veya değmek » cakışmak » dayanabilen sağlam guclu mu » cıkışbelgesi » fetva vermek veya cıkarmak » sinema sanatcısı » malın gozu » terbiyeli kofte » catılmışkirişsistemi » hıckırık » hazır corba » cıngar kopmak » al gulum ver gulum » buzuktaş » turkce » kalıpcı » bukucu » nufuz etmek » durumuna gelmesi gerilme karş » kucuk dil unsuzu » uşuşme » cizikli » cubukcu » değişkene gore hesaplanan sayı » cengel takmak » taraca » dalga yuksekliği » dulger balığı » cita » yureği ezilmek » ackı » makine cekmek » bilcumle » uretmek zihnî yetiler oluştur » hanbelî » yuzdurmek » paylaşmış benzer odevlerle yu » uzengilemek » kukurtlenme » turlu » dovme » seckinlik » goğsu daralmak veya tıkanmak » donum » kara kara duşunmek » mukavemetci » nur ol » tumamiral » psikolojizm » donuşturmek »

para_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve para_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. para_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve para_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.