tdk sözlük TDK Sözlük

 

para kelimesinin zıt anlamı

para kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • para kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için para kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük para kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sumeroloji » gozlerini devirmek » ti » buzgen » ic ısıtıcı » ir » mufit » ic mimarî » cangıl cungul » dokum » icini parcalamak veya parca pa » tik » mizahcı » duşkunleşme » umera » koktencilik » corku » gumburtulu » aklına geleni soylemek » t » harac mezat satmak » cıkar » kolacan » gun merkezli » e e » cın cın otmek » guzide » fars » luleci camuru » allah buyuktur » koreltmek » yetişen bir ağaccık corylus av » muruvvetsiz » can » sıla ozlemi » kulotlu corap » cekinme » goz nuru dokmek » altın eli bıcak kesmez » skoc » uzerine tuz biber ekmek » doşek » gozu alışmak » sun î teneffus » emir cumlesi » natur » mutetebbi » kundeleme » otomatiğe almak veya bağlamak » kucuk kan dolaşımı »

para_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve para_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. para_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve para_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.