tdk sözlük TDK Sözlük

 

para kelimesinin zıt anlamı

para kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • para kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz para kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük para kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tutma satışıtek elden yonetme » guzergâh » butunler » ında inde değil » adınıanmak veya anmamak » ozgul ağırlık » gudumculuk » kıcustu oturmak » ucuşmak » sokturme » taşcıl » utulmek » ağza alınmaz veya ağza alınmay » iki eli kanda veya kızıl kanda » ovuluş » cağrılık » mac » mulâkat vermek » bid at » cektiri » başıustunde yeri olmak » olduresiye » alcılatmak » kılınıbile kıpırdatmamak veya » dediğim dedik otturduğum veya » piyasaya duşmek » cığırtma » cıkmak » brahmanizm » modulâsyon » elini eteğini cekmek veya kesm » umidi sonmek » cur etlenmek » işbaşında eğitim gormek veya y » iclendirme » utucu » deve yuku » muddei » cocuksuzluk » carşaflı » duldul » yârdan mıgecersin serden mi » teneffus etmek » ablakca » duzenleme » koc katımıfırtınası » aristotelesci » gecicilik » dolapcı » olu »

para_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve para_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. para_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve para_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.