tdk sözlük TDK Sözlük

 

para kelimesinin zıt anlamı

para kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • para kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz para kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük para kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tatlısu frengi » gozunu alamamak » calımsızlık » yuzluk » cırpınıcırpını » gunduz kulâhlı gece silâhlı » duzeltmek » istenc » bancolaşmak » bokun soyu veya bok soyu » makyavelizm » gecirimli » suc duyurusu » cor » ac gozluluk » gumrah » bol paca » suregelme » calkalamak » cakalboğan » sudan gecirmek » sağcıkarma » gayrimunasip » terazi » kalsa veya kalırsa » cocuklaşmak » bilinclendirme » metal parca » duzemek » tunclaşmak » sonum ayrımı » olu yıkayıcı » recete gibi » gosterme sıfatı » cozmek » koşeli ayrac » muslumanlaştırmak » on oda » cikolatalı » gece gozu kor gozu » cin sacı » butunleyen » tavanına cokmek veya yıkılmak » muştak » İri balık ve deniz hayvanların » bahcesi » yuceltilme » sukût hakkı » kazdığıcukura veya kuyuya kend » kumeleme »

para_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve para_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. para_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve para_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.