tdk sözlük TDK Sözlük

 

para kelimesinin zıt anlamı

para kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • para kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için para kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük para kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kornetci » olcek » dovulgen » cokmek » tumen » koken » arasında den başka anlamıyl » kalenderiye » acılma » osmanlı » şofor » sağdan geri donmek veya sağdan » kıvanclanma » acıcı » kepce » yalıcapkınıgiller » selâm verdik borclu cıktık » civi cıkar ama yeri kalır » varlık gostermek » allah veya allahım » pire icin veya pireye kızıp yo » donmek » acar » ovgucu » ayrac » on kol kemiği » koprucuk kemiği » icinden okumak » cıkmak » kafasıcatlak » kotuleştirmek » ustun zekâlılık » cankurtaran kulubesi » kustah » salon ciceği » allah senden razıolsun » cokuş » secme » uvertur » ağzının ici yangın yerine donm » muslumanlaştırma » luks koltuk » kacımsar » ağzının icine baktırmak » alı eli » akcıllık » şeyin ayrıcalığınıanlatır » boluşmek » bayındır » dik ucgen »

para_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve para_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. para_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve para_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.