tdk sözlük TDK Sözlük

 

para kelimesinin zıt anlamı

para kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • para kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için para kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük para kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
olum kalım » kopeğin ağzına kemik atmak » gelinlik etmek veya tutmak » yuklem » huzunlendirme » tekefful » gece » guven » karışanıgoruşeni olmamak » fırıldak ciceği » cevre bilimsel » zumrut gibi » acmak » gorundu sivas ın bağları » durme » boy gostermek » turkcecilik » iyi soylemek » turna gozu gibi » aldığıabdest urkuttuğu kurbağa » altınıcizmek » ucretlilik » gunaha girmek » surfile yapmak » arasındaki ekonomik ilişkilere » kozlemek » kambersiz duğun olmaz » ucleme » suzgec » kufelik » tepeli dalgıc » onde gelmek » soz veya lâf altında kalmamak » ceşitli ogelerin perde aksesu » uzerlik » cur etli » ne bicim » kulunc » gunaha sokmak » el bende » cucukleşmek » hic değilse veya hic olmazsa » goz kırpmadan » hurriyetsizlik » başına gecmek » omnibus » gulmek » doğac » mulk » hodukce »

para_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve para_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. para_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve para_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.