tdk sözlük TDK Sözlük

 

para kelimesinin zıt anlamı

para kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • para kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz para kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük para kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
pısırıkca » tumce » hic mi hic » kıcustu » uslûp » imtizac » cıplaklaşma » canlılara yaşama ortamısağlaya » ordek balığı » dikenli yuzgecliler » cember » orumcek kuşu » daussıla » zararına kazanc sağlamak » on alım hakkı » biri cok olmak » taraca » tunc » mulâki olmak » bocuk domuzuna donmek » kilitsiz kureksiz » halay cekmek veya tepmek » mezardan cıkarmak » duşurmek » bir don bir gomlek » gomulemek » guzelleştirilmek » tup » flutcu » aclıktan olmeyecek kadar » gonlunu serin tutmak » nazıgecmek » soğuk duşmek veya kacmak » kendi icine cekilmek » acığa vurmak » cınarımsıisfendan » curutmek » cile » alt ust olmak » sakalıele vermek veya sakalıka » muzakere etmek veya yapmak » lodosa cevirmek veya donmek » ip » arasında den başka anlamıyl » ciziktirme » lâcivert di » cuk » yenene icilene bakılmamak » cirozlaşmak » kaburgalarıcıkmak veya sayılma »

para_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve para_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. para_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve para_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.