tdk sözlük TDK Sözlük

 

para kelimesinin zıt anlamı

para kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • para kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz para kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük para kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
birbirine duşmek » cala kalem » mısır daki sağır sultan bile d » kotuleyici » patlak goz » celtik kargası » once » ofkesini yenmek » rezil rusva olmak veya rezil k » beraberlik muziği » cıtcıt » enjektor » başcık » iz duşumu » mohs olceği » sıcana donmek » cirkinleştirmek » kalan mal ve paradan paylarına » operator » canıcanına veya icine sığmamak » muşterek bahis » nobetleşmek » cift cubuk » faslı » ahcı » tuvit » gosterişci » sacıbitmedik yetim » coğullama » ciğer kebapcısı » copra balığı » bukuntu » olunme » kanatcık » tohuma kacmak » yapılan fıcıvb » gozunde buyutmek » kıptîlik » luks koltuk » mum ciceği » be » gecinim » capak » işişten gecmek » sunnetlik » cevre bilimi » yuze guluculuk » corek otu » daire parcası » kır boynunu »

para_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve para_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. para_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve para_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.