tdk sözlük TDK Sözlük

 

para kelimesinin zıt anlamı

para kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • para kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için para kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük para kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
havale gondermek veya yollamak » asyalı » saltanat surmek » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » turlu şeylerden yaptıklarıve t » cilâlıtaşdevri » gozune kestirmek » mulâhham » kul rengi » caldırmak » palyaco gibi » suru » gerceğe aykırı » altınıustune getirmek » gozu hicbir şey gormemek » odeşmek » ozel radyo » kacmak » buz ustune yazıyazmak » camaşırlık » uremik » yureği parcalanmak » yarıklardan her biri » yun » sinolog » ackılı » camur » surulme » ık ik uk uk » guven beslemek » kopuk » super » dilini kedi fare mi yedi » teleutce » mef ul » zamanıgecirmek » turşusu cıkmak » kesmeden ustten gecmesini sağl » murtesem » dışyarıcap » ondelik » topluluğu » gozu gitmek » ilkoğrenim » ihtiyac » kırıp dokmek » bağbıcağı » başıicin » nakliyatcılık » kirecsiz »

para_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve para_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. para_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve para_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.