tdk sözlük TDK Sözlük

 

para kelimesinin zıt anlamı

para kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • para kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz para kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük para kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yol acmak » yuzlu » koscu » kimine hay hay kimine vay vay » bıckınlaşma » hicap duymak veya etmek » gucsuzluk » yuzu gulmek » recineli » cıkış » caldırılma » cicekleşme » duzenleyen ve genel olarak ilg » cicim » stand by » istenc » ıslahatcılık » cu » kandilin yağıtukenmek » gorumcelik » cal » dallarından her biri » parcalıbohca » dikensiz gul olmaz » yonetim » şehit duşmek veya olmak » uryanî » ictima » muspet » dokukluk » dağardında olsun da yer altın » bugun » yuksek sosyete » kurnemek » trampet calmak » koturum olmak veya kalmak » otumluluk » ruhiyatcılık » cardak » imlec » gormek » duyumolcer » ya ya » ustune gul koklamamak » teslim bayrağıcekmek » beklenmediği umulmadığıveya c » eşekce » gugu ciceği » lâf ola beri gele » hareketi »

para_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve para_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. para_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve para_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.