tdk sözlük TDK Sözlük

 

para kelimesinin zıt anlamı

para kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • para kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için para kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük para kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kucuklu buyuklu » bicimini alır hidrojenle oksi » kıskac » caput » gecirtmek » tecennun etmek » zıvanadan cıkarmak » cevre » tekellum » eceli gelen kopek cami duvarın » kalensove » oz bağışıklık » kukla hukûmet » keşkul » hisse cıkarmak » sac baş » tuzluya mal olmak oturmak veya » yuzdurme » ipi curuk » cadır bezi » kopcalanma » birbirine surtunmek » cipil » davranmak saygıgostermek soz » kirecsileme » yemişcil » katran camı » ayrıcalık tanınmak veya goster » duzeltilmek » donuş » buyultmek » orneklemek » kokar ağac » ci » uvertur » ciceklendirmek » gerekcesiz » kucumseyiş » govdesel » one surmek » cini doşemek » cığgibi buyumek » keci » oldurmek » ozdeş » gumuşsağolsun altın gidekosun » tek acıklık bulunan ocak » taharruşetmek » yukselme » ayaklarının veya ayağının ucun »

para_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve para_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. para_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve para_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.