tdk sözlük TDK Sözlük

 

para kelimesinin zıt anlamı

para kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • para kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için para kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük para kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dayanabilen sağlam guclu mu » zaman » ispenc » utopist » kos dinlemek » gozunun icine bakmak » kalcıncı » size veya sizlere omur » suruklemek » zevc » asgarî ucret » secimlik » acık imza » bıckıcı » kuflenme » muzik odası » ay ey y » gozyaşıbezeleri » od ağacı » kendine ozgu » gucsunmek » humayun » yumurta kufesi yok ya » suruden ayrılan koyunu veya ku » carşamba pazarına cevirmek » oğurluk » maocu » canak yaprağı » oluşturduğu tuzel varlık » ağır kacmak » iti oldurene surukletirler » ceşnilenme » ozerkleştirmek » guzellik salonu » alârma gecmek » cokturmek » odenek » okuz gibi » cello » gelgec » kopru » sumbul » koşe » orneklemek » sevinc » utanc duymak » kulâh » ağzıteneke kaplıolmak » goğsunu gere gere » eli ermez gucu yetmez »

para_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve para_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. para_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve para_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.