tdk sözlük TDK Sözlük

 

para kelimesinin zıt anlamı

para kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • para kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz para kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük para kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
guzellik yarışması » teşebbusu ele almak » cıkıntılarıolan organ » soğmek » hoparlorsuz » kurit » goynumek » gormediğe donmek veya gormemiş » paydos borusu calmak » bilgi şoleni » a veya e gelince » inmek » ın in un un » uruşme » sırma sac » barut fıcısıgibi » sıtma gormemişses » opturme » coğunlukla » gonderiliş » aclıktan nefesi kokmak » carkcılık » boceklenmek » cokca » bonkorluk » en kotusu » arap zamkı » dokuz yorgan eskitmek veya par » yonetim » buzmek » cek » cerkez peyniri » işi allah a kalmak » mızrap » gununu gostermek » kapıbaca acık veya kilitli » rotuşlama » şenlik gormemiş » boluşmek » bolmeli » sutune havale etmek » banko gecme » kalın unlu » oz gecmiş » acısınıcekmek » kufelik olmak » hancere » acısınıcıkarmak » soyup soğana cevirmek » dorduz »

para_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve para_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. para_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve para_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.