tdk sözlük TDK Sözlük

 

paranın eş anlamı

paranın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • paranın eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz paranın eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük paranın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
evlenmelerinde yasa bakımından » bonleşme » acık mektup » japon » kayı » kaşıkla yedirip sapıyla gozunu » eli boşdonmek cevrilmek veya g » cap » kusurlu » ciziş » devletlerin uyrukları » aylıkcı » sonuclanmak » kir goturmek » duğuncu » celik » gozu donesi » gugu ciceği » luzum gormek veya gormemek » coğaltım » milliyetci » golermek » fuzyon » su » allah tan » orgutlendirilme » mestci » şofor mahalli » kan başına sıcramak veya beyni » bahce » buvet » habeş » munakale » canıburnuna veya burnundan gel » kaya orumceği » secmeler » kanavice » citili » gomlek » cekimolcer » menu » ittihatcı » calgısız » kacırılma » carkıfelek » coluk cocuk sahibi olmak » kıctankara » cevikleşmek » eşiğine yuz surmek » İskambil destesinde maca dizis »

paranın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve paranın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. paranın_eş_anlamı nedir ve paranın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.