tdk sözlük TDK Sözlük

 

paranın eş anlamı

paranın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • paranın eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz paranın eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük paranın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
secmecilik » yoneylem araştırması » catlak » parazit » tehacum » cenebazlık » cayan » pek yurekli » bıcak kemiğe dayanmak » turemek » revac bulmak » buyulenmek » demir uzerinde » soylemseme » citileme » uc iki » yol acmak » cıra dibine ışık vermek » pişirilen tatlıcorek » mizacsız » yolcu taşımakta kullanılan mot » mutenasip » calıştıran » kacak gureşmek » cerkez tavuğu » kabul toreni » ceşnicilik » kucuk bey » goz hapsine almak » harclık » rucu etmek » cıkış » uzunc » teamul » duşku » surundurme » karbon donemi » universiteli » bolme » yatak ortusu » sozsuz oyun » maca » ses seda kesilmek veya kalmama » cayırlamak » gercek sayı » koruyucu unsuz » matrakcı » temize cıkmak » sonumlu » borcluluk dengesi »

paranın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve paranın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. paranın_eş_anlamı nedir ve paranın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.