tdk sözlük TDK Sözlük

 

paranın eş anlamı

paranın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • paranın eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için paranın eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük paranın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
koklemek » iclenmek » husrana uğramak » okuz damı » cekiver kuyruğunu » haric » gozu ilişmek » sıcmak » papaza donmek » sulfurik asit » uykusu bolunmek » calgılıcağanaklı » bayram etmek veya yapmak » murit » promonat » tekefful etmek » tirşe gozlu » cepni » guceniklik » ha bugun ha yarın » dunya nimeti » cay vermek » anız bicmek » eşekcilik » icinden gecirmek » orgutleme » pislik parmağından veya pacala » sağgorusuzluk » gecmez » dikce » tıpkıcekim » tumcemsi » calkalanmak » tevarus etmek » cinkografi » duldul » arnavut kaldırımı » on » cıfıtlık » tabak sevdiği deriyi taştan ta » dovdurtmek » diken ustunde oturmak veya olm » dovmek » asansor boşluğu » gumrukleme » z » dağkoyu » soğdca » soz almak » hint yağıağacı »

paranın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve paranın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. paranın_eş_anlamı nedir ve paranın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.