tdk sözlük TDK Sözlük

 

paranın eş anlamı

paranın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • paranın eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz paranın eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük paranın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
umutsuzluğa duşmek veya kapılm » gozlukculuk » civit » gelen paşam giden ağam » cozumsel » butikci » gecmek » kız beşikte veya kundakta cey » patates corbası » cıkıntılarıolan organ » ip » gozdağıvermek » yuregir » kirizma yapmak veya etmek » taharruşetmek » yureklendirmek » yuksekten ucmak » yanıbaşında veya yanıbaşına » yonetilme » ezbere işgormek » tecavuzkâr » gulluk » gok guvercin » subek » soğuk ter dokmek veya soğuk te » plânlıbuyume » gul » olum emri » yağlıkcı » kure kuşağı » cıkmalıtumlec » malûm ya » musteşarlık » burclar kuşağı » olusunu opmek » cıplak maden » zuppeleşmek » dalkılıc » ı i u u » kediye peynir veya ciğer ısma » mirac kandili » capaculluk » ustun » suren goruş indeterminizm » gocuk » tabutuvan » guneşli » mudrik » getirilir » cifte koşmak »

paranın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve paranın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. paranın_eş_anlamı nedir ve paranın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.