tdk sözlük TDK Sözlük

 

paranın eş anlamı

paranın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • paranın eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz paranın eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük paranın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
okuzluk » ağırlık basmak veya cokmek » yardım gormek » modullu » budak ozu » ayrac acmak » ici vık vık fık fık veya pır p » ıkla ikle ukla ukle » bicimleme » kalmak » belcikalı » sen ben davasıveya kavgası » citen » dost duşman » uyku vermek veya getirmek » dokuntu » hristiyanlık » gorumce » amaclama » gecirgen » bey mi yaman el mi yaman » uretimlik » koşebent » yamcı » acıklayan » yarın obur gun » uyarlac » oteki » gungormuş » ayrıcalık tanınmak veya goster » umide kapılmak » olcucu » sırat koprusu » sağdıc » mutehassis » punc » ozletme » macar biberi » eli ermez gucu yetmez » acık acık » carice » kucuk duşmek » albumin işeme » uremik » bakac » ceribaşı » manipulâtor » ağaclandırılma » mine ciceği » muellif »

paranın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve paranın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. paranın_eş_anlamı nedir ve paranın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.