tdk sözlük TDK Sözlük

 

paranın eş anlamı

paranın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • paranın eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için paranın eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük paranın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sur atlendirme » uvez » rumlaştırma » dikce » odul » cingoz » yargıtay » celebi » vucuda vermek aşıyapmak » aklının koşesinden gecmemek » aklınıkacırmak » burumcuk » harman dovmek » tunclaştırmak » başının caresine bakmak » allah a yalvar » hesap gunu » turt » kufe » yuk » muzakere etmek veya yapmak » yureğini ateşalmak » tencere yuvarlanmış kapağınıb » murettep » mutemadiyen » lisan » cıldırmak » ovmek » pestilini cıkarmak » kotu olmak » guvenilme » mertce » duello » cile » o gun bugundur » koşkerlik » amac dışı » oduncleşme » can borcunu odemek » seruvenci » kıc attırmak » bir ilcenin en buyuk yonetim g » cicek durbunu » dumenci » metafizik » gecmişola » buro » yuz yuze bakmak » manyakca » cocukcu »

paranın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve paranın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. paranın_eş_anlamı nedir ve paranın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.