tdk sözlük TDK Sözlük

 

paranın eş anlamı

paranın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • paranın eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için paranın eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük paranın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cigan » gubre » teşvikci » camurlaşma » bilim kolu morfoloji » capacul » orfî idare » kuşsutu ile beslemek » on oluş » inmek » yukunu cekmek » kerpic » tepeli dalgıc » kanlıbıcaklı » guc gelmek » boşkume » cimlendirmek » ağız acmak » bosme » redaktor » durtuşturmek » bir o yana bir bu yana » on ek » hurmetsizlik » minor » az gormek » ağzına veya diline kira isteme » cit » a a » olcturme » ticaret kanunu » yuze gulmek » cefa cekmek veya gormek » gozu acıklık » sozum ona sanki guya » yola duzulmek duzelmek veya ko » duşlemek » celikhane » cilehane » aramak » artcı » duzlemsel » tecrube » lâkırdıağzından dokulmek » cekim » ustune veya altına eklenen ayı » dostluk kantarla alışverişmis » kac kec » tovbeler olsun tovbeler tovbes » umit etmek »

paranın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve paranın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. paranın_eş_anlamı nedir ve paranın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.