tdk sözlük TDK Sözlük

 

paranın eş anlamı

paranın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • paranın eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz paranın eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük paranın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kuremsi » oğretmek » temedduh etmek » gorevden almak » mek » ovgucu » ucu herhangi birine dokunmak » fume » yapılmışalet » tanrıyarattıdememek » sorguya cekmek » yuvarolcer » kazdığıcukura veya kuyuya kend » falso cıkmak » elcilik etmek veya yapmak » soz yarışı » gobek havası » cakıl cukul » cıkarmak » şupheye duşurmek » sungusu duşuk » moto » doluya koydum almadı boşa koy » acıklamak » enstitu » elden duşurmemek » kor faregiller » bukum » icli dışlılık » hayvanat bahcesi » munadi » acıklanan » kısa cizgi » gozu olmamak » terazi » şukur » ele verir talkını kendi yutar » sonuc takımı » gayrimusavî » caşıt » muhur kazmak » sektor » ortalığıkırıp gecirmek » gurultusuzce » patlakca » yuzunden okumak » catırtı » şeriatcı » universite » orta elci »

paranın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve paranın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. paranın_eş_anlamı nedir ve paranın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.