tdk sözlük TDK Sözlük

 

paranın eş anlamı

paranın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • paranın eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz paranın eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük paranın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
capacı » kapak bıckıcısı » ıkla ikle ukla ukle » tezevvuc etmek » kırlangıckuyruğu » onur uyesi » uzerinde » dil » dol » cıkrıkcı » balcık hurması » parcalarıkaynaştırma işi veya » muzisyen » soz atmak » gonul hoşluğu » cokukluk » manikur » nufus tezkeresi » oncu » oğutcu » komşunun tavuğu komşuya kaz ka » kemiğine kemiklerine kadar » pa » başına corap ormek » uleştirme sıfatı » cekinilmek » carıksız » başıacık » i » camaşır makinesi » davranmaya sebep olan sevgi du » camgobeği » poker cevirmek » cangal » ac kurt gibi yemek uşuşmek ve » spekulâsyon » vay anam vay anasını veya va » henuz » subjektiflik » hınc veya hıncını almak » um » cul » av ev » mayalanabilen ve coğu tatlıola » abesle uğraşmak veya abesle iş » uc adım » tu » cop kovası » sah cekmek » yağlama yağı »

paranın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve paranın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. paranın_eş_anlamı nedir ve paranın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.