tdk sözlük TDK Sözlük

 

paranın eş anlamı

paranın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • paranın eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz paranın eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük paranın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tuk » cay » dortnal » boluşturme » gunec » yer demir gok bakır » gok delinmek » cengel sakızı » butikci » tutununu tutturmek » soğuş » nankorluk » hesap cıkarmak » oğurluk » cekiye gelmez » muteber olmak uzere » purdikkat » az değil » kıvamınıbulmak veya kıvamına g » dokuntu » gonlu olmak » an anevi » ust tarafı » portorluk » gonul bulandırmak » musakkafat » okce cene » aklıcıkmak » maddelerden oluşan varlığın he » ocağına duşmek » icine tukurmek » her işin her şeyin başısağlık » gozunun yaşına bakmamak » cıkınlama » cocuklaşma » ahıska turkleri » suyu baştan veya başından kesm » gecişme » inmek » kurkcu » kul etmek » hic yoktan » cirkinsemek » zarifce » cakal » avuc ici kadar » koscu » dır dir dur dur tır » muezzinlik » cıdamak »

paranın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve paranın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. paranın_eş_anlamı nedir ve paranın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.