tdk sözlük TDK Sözlük

 

paranın eş anlamı

paranın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • paranın eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için paranın eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük paranın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
nukleer reaktor » cocuk oyunu » pic etmek » cicek boyası » muzik dolabı » tatarsı » suhunet » catışmak » musait » kafadan gayri musellâh » karaburcak » dili pabuc kadar » gozu dışarda » cisemek » genc » muptelâ » kakac » kolaylık gostermek » mineral » recelci » capalanmak » yuce divan » şeyin ayrıcalığınıanlatır » hiccilik » acık rejim » ust perdeden » pacalık » cıkarmak » boykotcu » beklenmediği umulmadığıveya c » kotuye cekmek » nez etme » eskimo » alavere dalavere yapmak veya c » tahkimat elemanlarıustune veya » catışkı » cıkmak » surrealizm » cavmak » tek hucreli » kuluckahane » yukseğe cıkmak » şuphelenmek » goz doyurmak » tumlec » gocebeleşme » başmuhendis » suje » gulerken ısırır » mulâhaza »

paranın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve paranın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. paranın_eş_anlamı nedir ve paranın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.