tdk sözlük TDK Sözlük

 

paranın eş anlamı

paranın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • paranın eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için paranın eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük paranın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
marunî » cıkışmak » teslim bayrağıcekmek » sackıran » yuruyuşkolu » tukuruk bezleri » uzerine koymak » yarım pabuclu » un » cenekli » devletlerin uyrukları » kukurt ciceği » askıya cıkarmak veya cıkarılma » cakmak » tekercalarcı » gereksinme duyduğu maddeler du » goresime » harekete gecmek » dunyasından gecmek » esperanto » u » keskin zekâ keramete kıc attır » mehter muziği » batakcı » amaclanmak » tuberkuloz » doğen » uleştirim » dun » geciş » yontemsizlik » sozu cevirmek » elin veya âlemin ağzıtorba değ » husran » acık deniz » balina cubuğu » penceli » allah ın emri » kara duzen » cay şekeri » yuz verince astar istemek » acık deniz » sulhcu » pısırıkca » gosterim » cekip gitmek » doğu turkcesi » gonul yıkmak » gulme » baharatcılık »

paranın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve paranın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. paranın_eş_anlamı nedir ve paranın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.