tdk sözlük TDK Sözlük

 

paranın eş anlamı

paranın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • paranın eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz paranın eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük paranın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gelmişgecmiş » futuhatcı » kurt kopeği » kırcıl » kumultu » goz nuru » zihni alt ust etmek » zibelilina » bortme » cozme » heyecana duşurmek » pluviyometre » dollu doşlu » ceşnici » odemek » gozleri suzulmek » bayrakcı » gozunu bir şeye dikmek » kırk yılın başıveya başında » buyukluğunde bir kuşmilvus mig » sonuc » gonder » isim cekimi » hukûmet kapısı » dort donmek » tur ağac cember » oylamaya gecmek » surgun gitmek » kemiklerden biri » granulin » luks koltuk » iclenme » bozguna uğramak veya vermek » carpılma » cıkra » ortuşme » basıolcer » soylemek » tuketmek » kıyamet gunu » yuru ya kulum demiş » pecenekce » dama oynanan taş » yonetici » koşutculuk » kahkaha ciceği » ortaya cıkmak » uyelik dondurmak » benliğinden cıkmak » orneklendirme »

paranın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve paranın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. paranın_eş_anlamı nedir ve paranın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.