tdk sözlük TDK Sözlük

 

paranın eş anlamı

paranın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • paranın eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz paranın eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük paranın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gozlemlemek » yumurta okce » fiyat veya değer bicmek » pac » cakal » elini cabuk tutmak » pirinc » guneyli » tuf » calgıcılık » maraz esenlik karşıtı » ustun zekâlılık » kokusunu veya koku almak veya » depremcizer » ters yuzu » kuşum » pusur » asgarımuşterek » kapalıtribun » goveri » camlık » bağlıuzun bir sapıbulunan arac » dağveya dağları devirmek » sukûtî » inmek » mahkeme aracılığıile mal ve mu » tezahurat » potibor » tun » kimin nesi » dunya gozu ile gormek » kacmak » yururlukte bulunmak » sacına başına bakmadan » avara kasnak işlemek veya donm » ihtimam etmek veya gostermek » ozurlu » fume » ağıtcı » ufurmek » civi sokmak veya surmek » ciceklik » cakozlamak » dortlu final » un » yuz tutmak » yonelmeli » kiraz receli » turkce » burudet »

paranın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve paranın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. paranın_eş_anlamı nedir ve paranın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.