tdk sözlük TDK Sözlük

 

paranın eş anlamı

paranın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • paranın eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için paranın eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük paranın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
uckuruna sağlam » cifte kavrulmuş » yonetiş » akma hancer » gecimlilik » ucurmak » cembersiz » yerleşme birimi » guvenlik borusu » hareketlerde bulunmak » yatak ortusu » ne care » sıhhî tesisatcı » ustune titremek » munazara » elektronik muzik » cekmek » gonlu olmak » ucum » baba oğluna bir bağbağışlamış » yaban gulu » alımlıcalımlı » hancerleme » tefahur » munakasa » yonlu doğru » kacırmak » uc otuzunda » tadıgitmek veya kacmak » hukumdarlık » ıskartaya cıkmak » gelip gecmek » munkesir » muşir » sanayi bolgesi » sureklilik ilkesi » buyuk mağaza » katılmasıya yapılan secim » ustel » ciceklendirmek » bilincsizce yapılan işve etkin » koşeye oturmak » golgeye yatmak » ac doymam tok acıkmam sanır » baklava borek » hint ciceği » hicleştirme » dağıstanlı » suzulmek » seramikci »

paranın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve paranın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. paranın_eş_anlamı nedir ve paranın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.