tdk sözlük TDK Sözlük

 

paranın eş anlamı

paranın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • paranın eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz paranın eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük paranın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yer yer kazıyarak alttaki renk » temel oğretim » tahammur etmek » yakasız gomlek » dumtek tutmak » gecti bor un pazarı sur eşeği » ozursuz » toskurtmek » icinde kaybolmak » carpışmak » host » kuney » hristiyanlık » yuklu » muşkule » yurekli » yaşam duzeyi » menşevik » golgelenmek » ıslak sıcan » tekâsuf » mayalanabilen ve coğu tatlıola » fasikul » yer bakır gok demir » olan boceklere verilen genel a » dunya penceresi » avuc dolusu » rukuş » teselsul » yuksek perdeden konuşmak » rufeka » fırdondu » sac sakal ağartmak » fesat karıştırmak veya fesat c » duzletme » devam etmek veya ettirmek » paranın ustu » yumurta okce » ucten dokuza » zırnık bile koklatmamak » ugandalı » kırbac » tullenmek » kunk » bir ilcenin en buyuk yonetim g » satranc taşı » komur başa vurmak » akıcılık olceği » ozleme » ic gıcıklamak »

paranın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve paranın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. paranın_eş_anlamı nedir ve paranın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.