tdk sözlük TDK Sözlük

 

paranın eş anlamı

paranın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • paranın eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz paranın eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük paranın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
borc harc » saclı » havuc suyu » hadise cıkarmak » zaman » tembele işbuyur sana akıl oğr » ceviricilik » canının derdine duşmek » oznelci » baygın duşmek » ses seda kesilmek veya kalmama » cifte koşmak » cala kamcı » vucuda vermek aşıyapmak » guveyi olmadık ama kapıdışınd » sutkızı » uc uca gelmek » kuresel » yuzleşmek » teessur » sansurlu » tuydurmek » nervur » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » teslim bayrağıcekmek » olumsek » dişfırcası » ayaklıkutuphane » bulbul » donuşturulmek » susen » cemaziyulevvelini bilmek » capkın » cardak » gorevden ayrılmak » kurdîlihicazkâr » pekin ordeği » dipciklemek » dunyanın ucu uzundur » yarışcı » cimentolanma » oncelikle » lâstikci » konvektor » komşu komşunun kulune veya tut » nogay » kor » kâbus basmak veya cokmek » halisuddem » gencleşmek »

paranın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve paranın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. paranın_eş_anlamı nedir ve paranın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.