tdk sözlük TDK Sözlük

 

paranın eş anlamı

paranın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • paranın eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için paranın eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük paranın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uğur boceği » muhre » ucteker » kelepce » şarap canağı » kabına dokmek » gul rengi » evlenmelerinde yasa bakımından » goze almak » gumrukten mal kacırır gibi » fır donmek » ha bugun ha yarın » yahudi ebegumeci » teknikci » goğuslemek » gomuluş » sus » goz doyurmak » surunceme » butunleyen » kendi icine cekilmek » secim » naturel » oz kardeş » işini gormek » canınıcehenneme gondermek veya » husnuniyetle » bir kulağından girip obur kula » kumeleme » it izi at izine karışmak » madenî yun » dondurulan ince uzun ışık ara » unvanı » hakka erenler » it gibi calışmak » capulcu » tezhipci » sicilyalı » karikaturcu » recelci » gecmek » ozellik başkalık ayrım » suruculuk » catırdama » soz dizimsel » muesseseleşme » fındık sıcanı » garaz veya garez bağlamak » telefon etmek veya acmak » etut »

paranın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve paranın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. paranın_eş_anlamı nedir ve paranın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.