tdk sözlük TDK Sözlük

 

paranın eş anlamı

paranın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • paranın eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için paranın eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük paranın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cin lâhanası » kurdîlihicazkâr » icindeki en kucuk birlik » kucumen » gostermelik » muesseseleşme » n » ibretiâlem icin » gokce » ruşeym » yedi kat yerin dibine gecmek » yuruk aksak » sokağa dokulmek » dikişci » tıkaclanma » cocuksuz » andac » kısıtlayan kısıt altına alan » konstruktivizm » cift kume » efendime soyleyeyim » hızla batmak » gorunuş » cok yuksek ve otsu bir bitki z » astsubay başcavuş » aracılığıyla duymak değmek e » gutaperka » duruma gelmek » gozu almamak » murtesem » golgesine sığınmak » aramak taramak veya arayıp tar » tereddut etmek » kor kurşun » mutevazı » girip cıkmak » camguzeli » suvari » cıkarma birliği » anadolulu » tebessumlu » cullanmak » calışkanlık » hıfza calışmak » dunyanın yedi harikası » işini gormek » surundurulmek » temizlemek veya parlatmak icin » gozu pek olmak » hurmetsizlik »

paranın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve paranın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. paranın_eş_anlamı nedir ve paranın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.