tdk sözlük TDK Sözlük

 

paranın eş anlamı

paranın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • paranın eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz paranın eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük paranın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
geckinlik » alcaltma » azerbaycanlı » doşemci » ici acılmak » yer tutmak veya tutmamak » kor baca » hucumcu » gobeği duşmek » gercekustucu » ust diş » ucuncunun olmazlığı » cirkin » mevlâ » cete savaşı » kufur » umtırak » boru değil veya boru mu bu » asansor boşluğu » mine ciceğigiller » yıldızıduşuk » icten evlilik » başınıağrıtmamak veya başınızı » bıcak altına yatmak » gı gi gu gu » fizik otesi » ozlenti » lupten » balcık » akşam guneşi » aktualizm » tumgenerallik » talihine kusmek » bitum » bolu » onune cıkmak » goğuslu » durumuna donuşmek » kacamak » lu » kuru uzum » mubalâğa etmek » carptırmak » catlatış » taşıma veya dokme su ile değir » buyuk hanım » capcak » hoşmerim » kulhancı » oluşturduğu demet »

paranın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve paranın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. paranın_eş_anlamı nedir ve paranın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.