tdk sözlük TDK Sözlük

 

paranın eş anlamı

paranın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • paranın eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz paranın eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük paranın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
orospu bohcası » lı li lu lu » divaneye donmek » o o » tezayut » balkanlı » surekci » kısır dongu » normalustu » hayvan derisi » fıstık camı » sercin » surek avı » cicek sapı » marmara cırasıgibi yakmak veya » icin » duş » kocmak » arac tığ » icerlemek » bicim » odenekli » cipo » odetmek » bal ciceği » yakışıksız kacmak » goz emeği » tut kelin perceminden » serce » flâman kuşu » norotik » goğus ingini » donuşturmek » oğutmek » uzatmalıcavuş » sağyap » cozmek » atlas ciceğigiller » kuru hasır veya kilim ustunde » cıtlama » gozunun icine bakmak » uzgulu » durtulme » ciftetelli » cetene » calmak » uvey evlât » kusuşmek » ozenticilik » kabak ciceği »

paranın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve paranın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. paranın_eş_anlamı nedir ve paranın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.