tdk sözlük TDK Sözlük

 

paranın eş anlamı

paranın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • paranın eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz paranın eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük paranın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
başıbutun » ozbek » goruşturme » sokağa veya sokaklara duşmek » catıcı » buyutulmek » cağlar » ustunluk » kosnuk » donem » curuk veya curuğe cıkmak » gok » uflec » gozenek » durumuna duşmek » icindeki en kucuk birlik » bayramustu » ağızdan ağza dolaşmak veya gec » erkân kurku » suzulme » dumbelek » anglosakson » kimseden kimseye hayır yok vey » allah manda şifalığıversin » koşe » haric » allah yarattıdememek » yoksun bırakmak etmek veya kıl » ustten » ozerklik » muselsel » bilinclendirme » tumselme » alcalma » bıckı » capulcu » doner ayna » ortalamasına dayanan durumu » muzik » kırık dolu » işcıkarmak » hırs burumek » opup başına koymak » cığırtkan » ozdeşleştirmek » duzeni feodalite » gozden cıkarmak » gozukme » kedi ciğere bakar gibi bakmak » sukût »

paranın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve paranın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. paranın_eş_anlamı nedir ve paranın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.