tdk sözlük TDK Sözlük

 

parlak zıt anlamı

parlak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • parlak zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için parlak zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük parlak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dışgucler » buzmek » kubist » sıcaklıkolcer » sesini yukseltmek » oğretim programı » tampon bolge » ıskarca » tasvip gormek » pencuyek » yureği bayılmak » kacta » ic kuyu » koy meydanı » ozellik başkalık ayrım » mutegallibe » dalıp cıkmak » lık lik luk luk » iyiye cekmek » girip cıkmak » goz gezdirmek » corek otu » gorucu » bir ağac ciğde zizyphus jujub » bukunlu dil » el ile gelen duğun bayram » cipilleşmek » elden cıkmak » pacayıkaptırmak » secik » lâtin ciceği » yuksunmek » orcin » kâğıdından değişik olanınıbulm » cizgileme » boşnak guzeli » yapay bobrek » cağıldama » cozgun » mudevvenat » uzatılabilir » tecavuz » tadınıkacırmak » yengec » bal ozuluk » yukluce » kotumser » mesafe bırakmak veya koymak » rb » ders gormek »

parlak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve parlak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. parlak_zıt_anlamı nedir ve parlak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.