tdk sözlük TDK Sözlük

 

parlak zıt anlamı

parlak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • parlak zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için parlak zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük parlak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mutevali » goz değmek » duğun bayram etmek » gıllugişsiz » hukmu parasına gecmek » koleleşme » departman » cıkmak » ilgecli » on yuzbaşı » kamu sektoru » icraatcı » icini bayıltmak veya kıymak » bir gomlek fazla eskitmişolmak » sel gider kum kalır » yuksek » atlangıc » kırlangıc balığıgiller » kucuk dil unsuzu » ac » ağzınıacıp gozunu yummak » kanıbaşına cıkmak veya sıcrama » ortmek » davar gutmek » goruşme » muphemiyet » işgucu » kupleği » canorus » guneşlenme » kesip veya kestirip atmak » se » gelgec » ordunun hareketlerini duşmanda » calık » gurleyiş » calıştırmak » akaclatmak » bilinc akışı » ortodoksluk » yaşınıalmak veya yaşınıbaşına » rejisorluk » kupe ciceği » cicek » yuz karası » uretiş » guldurucu » mustebat » dangalakca » yukseklikleri ve yol actıkları »

parlak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve parlak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. parlak_zıt_anlamı nedir ve parlak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.