tdk sözlük TDK Sözlük

 

parlak zıt anlamı

parlak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • parlak zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz parlak zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük parlak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kinin sulfatı » urkmek » oz deyiş » ım » mukemmel » susmek » cağrışımcı » kacakcı » cekimsenmek » musteniden » uzerinde durmak » affınıdilemek veya istemek » aktualite » dumduz » goğus germek » aslan sutu » bitişik tac yapraklılar » el acmak » gonlunu celmek » nufuzlu » kacmak » gaile acmak » eğri bakmak veya eğri gozle ba » az kaldıveya az kalsın » carıklık » catır catır » koprulenme » cekiver kuyruğunu » ongoru » kesenekci » turkce » kıcın kıcın gitmek » tc » sun î gubre » cabuklaşma » coraklaşmak » bahtına kusmek » cirkefleşmek » artistce » ya ya » gorunmek » yara acmak » sutanne » pr » golge olaycılık » ustelik » gorsel » cevri » guz noktası » guluncleştirmek »

parlak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve parlak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. parlak_zıt_anlamı nedir ve parlak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.