tdk sözlük TDK Sözlük

 

parlak zıt anlamı

parlak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • parlak zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz parlak zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük parlak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duşurulme » lâgun » ilk once » lutuf dilemek » bolum » ici bulanmak » ağza tat boğaza feryat » bildim bileli veya bildik bile » parcacı » gonlu varmamak » surundurulme » cakıldak » dayalıdoşeli » olculendirmek » cingeneleşme » dârıdunya » ciftlenmek » telâşe muduru » olcek » orgu » karburleme » uzerine titremek » size veya sizlere omur » parcalama » haricten gazel okumak veya atm » alcıkalıp » parcalanmak » kırk yıl kıran olmuş eceli ge » ugandalı » gunluk » zevale yuz tutmak » tekefful etmek » ış iş uş uş » ustunkoru » notron » ortmek » doldurdukları rengi beyazdan » tamtakır kuru veya kırmızı bak » gidebilen sekiz kucuk taş piy » comertleşmek » carpma işareti » somurgeci » cılkıcıkmak » mulhem » cevri » bunların taklidi olan madde » cakışma » dikensiz gul olmaz » cicek durbunu » yaradan tanrı rab mevlâ »

parlak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve parlak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. parlak_zıt_anlamı nedir ve parlak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.