tdk sözlük TDK Sözlük

 

parlak zıt anlamı

parlak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • parlak zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz parlak zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük parlak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ceşitlenmek » mahcup cıkarmak veya cıkarmama » kapanmak ortulmek » taammut » iki hırtı bir pırtı » yurutme » nogay » hayalinden gecirmek » acılıştoreni » secmek » bahcıvanlı » yuklemek » i » etiketci » ara soz » cakıntı » gostermelik » yureğine kurt duşmek » uzum guneşi » cıkar yol » dol doşsahibi olmak » kukurt ciceği » onune gecmek » gecirici » doşemeli » incir cekirdeğini doldurmamak » muşterek bahis » kostekli » mes ul olmak » vals yapmak veya etmek » yıkmak amacıyla cekmek » kudum » feleğin sillesine uğramak veya » kulluk » yuksek » yararlanılan bir ağac acacia » İcine karışan demir hidroksit » sessizliğe gomulmek » yuzey veya cizgi kaide » distributorluk » yerinde su cıkmak » ışıkolcer » soze başlamak » fırtına kopmak veya patlamak » ceğmellenmek » temcit pilâvıgibi ısıtıp ısıtı » cekinilmek » cekiştirmek » yurek carpıntısı » varlıkta darlık cekmek »

parlak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve parlak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. parlak_zıt_anlamı nedir ve parlak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.