tdk sözlük TDK Sözlük

 

parlak zıt anlamı

parlak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • parlak zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için parlak zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük parlak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gurultulu patırtılı » muslukcu » vaktini almak veya yemek » İzinli olma durumu » bitli veya kurtlu baklanın da » sert bir durum almak katılaşm » ozne grubu » calgı » k » icre » orta cağfelsefesi » popcu » kibritci » cıkı » gomlekli » burnunun dikine veya doğrusuna » ışıl kufler » sansurlenme » guneşsiz » etiketcilik » ata et ite ot vermek » boyu veya boyuna boyunca bera » pic » gorevlenmek » pabuccu » yapay dollenme » oruc » dans etmek veya yapmak » cengel » tufekcilik » mineral » akşamuzeri » acıkcı » boynu bukuk » gorevlendirilme » mehter muziği » kısmeti acılmak » sovdurmek » dunur » lık lik luk luk » ağız acmamak » an en » ayağınısurumek » cocukcu » dangalakca » s » başcavuş astsubay başcavuş » dikec » cokrama » catlatmak »

parlak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve parlak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. parlak_zıt_anlamı nedir ve parlak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.