tdk sözlük TDK Sözlük

 

parlak zıt anlamı

parlak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • parlak zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için parlak zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük parlak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cetinlik » merkezkaclama » balcıklı » okul oncesi » tahtalıguvercin » it urur kervan yurur » ağacıkurt insanıdert yer » iclik » bobrek taşı » kulturel » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » gorme » uleştirme » acıgormuş » cağırmak » cırcırlama » sigara boceği » m2 » cıkıntılarıolan organ » insan icine cıkmak » belini bukmek » otesi var mı » on soruşturma » cıvmak » sağlam kazığa veya sağlama bağ » ustun olmak veya gelmek » muşteri » turlu » dokuntu » olcekli » goveri » turlu şeylerden yaptıklarıve t » cizgilenme » gozlerini bayıltmak » curuk veya curuğe cıkmak » ustupulemek » ortaya cıkarmak » gonder » iltimas etmek veya gecmek » kutur kutur » akşamdan sonra merhaba veya sa » gutmek » etiketci » edilmesi » dollenme » nusha » percem » roportajcılık » teeddup » mulâyimlik »

parlak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve parlak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. parlak_zıt_anlamı nedir ve parlak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.