tdk sözlük TDK Sözlük

 

parlak zıt anlamı

parlak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • parlak zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için parlak zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük parlak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gurultusuz » avuc ici » tasasısana mıduştu » guzelleme » tercumeihâl » oluş » gosterme » olan boceklere verilen genel a » cinkograf » mineral » el pence divan durmak » kaplan bocekler » kanlıbıcaklı » cıkrıkcın » başbıcağı » geri cekilmek » arıbal alacak ciceği bilir » acıkgoz » ağacıdibinden kesmek » sureti haktan gorunmek » yurekten cağırmak » us » tavuk kumesi » osmanlılık » kısmeti acılmak » yeri goğu birbirine katmak » tumgeneral » yonlendirme işi » yaşyetmiş işbitmiş » yumurta okce » mutemmim » sunnetci » ye kurkum ye » miktar ile indirimden sonraki » bir avuc » yamac » cıban » yukseltmek » kusurat » curuk » boylelikle » bıcak bıcağa gelmek » buyruklarının İbranî felsefes » gonullu » uyuşmazlık cıkmak » mulâkat » civanpercemi » korleniş » kul bağlamak » cekiye gelmez »

parlak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve parlak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. parlak_zıt_anlamı nedir ve parlak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.