tdk sözlük TDK Sözlük

 

parlak zıt anlamı

parlak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • parlak zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için parlak zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük parlak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
artistce » dokturmek » curukcul » puturlenmek » dost ağlatır duşman guldurur » yan gozle veya yan gozle bakma » yağlıkcı » tukenme » gelmişgecmiş » luks » ackıcı » doner sahne » tostcu » muktesebat » sectirme » acar » olcu » kucukluk » yore » olculu » cakmak » curumek » bırakılması » umit kapısı » iyilik gormek » yakut » yukselme » nasip etmek veya etmemek » granduk » protestan » ağacıdibinden kesmek » cabalayış » cağrılık » kalbine gore » masor » kapıcuhadarı » calımsızlık » ulser » gonullu » kıratın yanında duran ya huyun » masıyla mesi bir olma » gonulden cıkarmamak » bicimdeki bolumler » plâstikcilik » yağlıgureş » cayırsız » gozlenme » musaade etmek veya buyurmak » dostlar şehit biz gazi » cıkma »

parlak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve parlak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. parlak_zıt_anlamı nedir ve parlak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.