tdk sözlük TDK Sözlük

 

parlak zıt anlamı

parlak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • parlak zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz parlak zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük parlak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ilerisini gerisini hesaplamama » a ya getirmek » acık » munadi » mudir » kopru yol » kor kandil » yuz » aku » caldırış » olumsuzleşmek » ozellik başkalık fark » ibretiâlem icin » yaprak oynamamak veya kıpırdam » uslamlama » olgunluk cağı » amerikanca » toplumu tek başına belirleyen » etme veya etme yahu » ana sayac » pala surtmek » mustesna » mesket turkleri » duşundurtme » tecavuzkâr » arap » İnegol koftesi » badem gozlu » divanıhumayun » genc irisi » duzenlemeci » albumin » cocukluk etmek » alcak » yara acmak » inişli cıkışlı » cift dirsek » konvertisor » pekiştirme unlusu » yonetmen » goz » buzulup oturmak kalmak » oleyazmak » sokel » rukû » turum » sutre » mucize gostermek » gulcu » ağzınıveya cenesini tutmak »

parlak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve parlak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. parlak_zıt_anlamı nedir ve parlak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.