tdk sözlük TDK Sözlük

 

parlak zıt anlamı

parlak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • parlak zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için parlak zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük parlak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yonetmen » cıkmak » bilinc » boyle » govek » hangi taşıkaldırsan altından » ozveri » ilk goz ağrısı » belirtilen bolum » canlıozdekcilik » bicki yapmak » avrupa kayını » ağzından girip burnundan cıkma » soz acmak » muz » cat » boyle » toskurme » kostekli » halel getirmek veya getirmemek » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » buyu bozulmak » dispec » celtik tarlası » korluk » kazancsız » eliyle koymuşgibi bulmak » tarcınî » ciftlik kâhyası » kişiye ozel » yuzbaşı » cacaca » kreator » muntehir » kukla hukûmet » tokuc » goruntulemek » henuz » brulor » elmanın yarısıo yarısıbu » kendinden gecmek » gosteren liste » buzcozer » cırpıştırılma » gurultusuz » kurt » pişekâr » sansurlenmek » surulme » iceriye dalmak »

parlak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve parlak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. parlak_zıt_anlamı nedir ve parlak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.