tdk sözlük TDK Sözlük

 

parlak zıt anlamı

parlak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • parlak zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için parlak zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük parlak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cark etmek » yerleşim yerinden başka bir ye » cavuşkuşu » zor alıma carpmak » kullenmek » cicek acmak veya vermek » suntırac » var varın varsın varsınlar » kor nişancı » şukretme » gozetilmek » butunlemek » kalbi carpmak » elle tutulacak tarafıyanı kalm » eski goz ağrısı » kirec suyu » ustune yok » gobek otu » uşuşme » medenî kanun » uygun gormek » bohcalamak » inada binmek veya bindirmek » lâf yok » sublime » buyuk defter » sutana » mezardan cıkarmak » cocukluk » okuz damı » yureğini tuketmek » ayrılmışalan » bîgunah » gumec balı » temcit pilâvıgibi ısıtıp ısıtı » nacizane » herru » lok gibi oturmak veya cokmek » cozumleme » parmak uzumu » basıolcer » guceniş » benlikcilik » allah manda şifalığıversin » akıkarasıgecitte belli olur » cıkmak » kolemen » selâmunkavlen » icerik » oz itme »

parlak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve parlak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. parlak_zıt_anlamı nedir ve parlak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.