tdk sözlük TDK Sözlük

 

parlak zıt anlamı

parlak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • parlak zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz parlak zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük parlak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
mangal komuru » yelken gonderi » iciriş » yuzunden kan damlamak » kunduz boceği » esir duşmek » mudir » kuflenmek » on oluşum » musait » gozune kestirmek » yakasına asılmak veya yapışmak » fiske fiske kabarmak veya olma » se » coluk cocuğa karışmak » super lise » goz kırpmadan » susleyip puslemek » gununu gostermek » ordek » murevvic » palyacoluk » guluk » unsuz » klorur » alcılı » ordovr tabağı » otostopculuk » kunguldemek » istim ustunde olmak » ceşmeye gitse ceşme kuruyacak » ruzgârlı » ek » cırılcıplak » civitsiz » oylece » onerge vermek » besiye cekmek » gecmek » inşaatcı » arıkovanı » makyavelcilik » cıkıntılarıolan organ » major » ozursuz » acıktan kazanmak » kırlangıc balığı » cıkmak » koken » sut otugiller »

parlak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve parlak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. parlak_zıt_anlamı nedir ve parlak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.