tdk sözlük TDK Sözlük

 

parlak zıt anlamı

parlak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • parlak zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz parlak zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük parlak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ruzgârlama » koruklenme » suluk gibi » şohret kapısıacılmak » tohuma kacmak » kuman » tuy » calkatmak » sağdıc » cengi takımı » bir calgı » orumcekli » cıkık » veya giysinin uzerine konulan » uzerine yatmak » vazgecme » sıcramak » un » mancu » cokbilmişlik » cıkarmak » ruzgâr gulu » horozgozu » gostertme » gecersizlik » kucukle kucuk buyukle buyuk o » danışma burosu » minor » merih » komşu kapısına cevirmek » can kaygısına duşmek » ul » kurama » yukselme » ne cicektir biliriz » doğmeci » yureği ezilmek » rumlaştırma » hava calmak » soz gecirmek » kaval tufek » yureğinden gelmek » zarfcılık » yapma cicek » başınıcıkarmak » sulukcu » comeltme » anlamında ikileme oluşturur » somurgeleştirme » kelepce vurmak takmak veya kel »

parlak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve parlak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. parlak_zıt_anlamı nedir ve parlak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.