tdk sözlük TDK Sözlük

 

parlak zıt anlamı

parlak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • parlak zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için parlak zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük parlak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
destan duzmek » al veya kanlı gomlek gizleneme » millî mudafaa » calkanma » sana yalan bana gercek » kızağa cekmek » torenli » kullanılan mutfak âleti » gecirimsizlik » odun vermek » cenkci » başbaşa veya kafa kafaya verme » goğerti » mutehassis etmek » dolaba girmek veya gelmek » cekişken » musriflik » turk » baklayıağzından cıkarmak » marunî » organize suc » berber cırağı » norvecce » percinleştirmek » tavukculuk » centiklemek » mine ciceği » ilk once » sut danası » induklec » dert olmak veya kesilmek » half time » telgrafcılık » yuklenilmek » karanlığıdeşmek veya yırtmak » hoyuk » korkunclaştırmak » edilgen catı » badem ici » kahve dovucunun hınk deyicisi » mulemma » yuruyuşe gecmek » cıkmak » yuk » gonul yarası » kazak comelmesi » dalgıc elbisesi » gomme balkon » konsensus » muhabbet ciceğigiller »

parlak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve parlak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. parlak_zıt_anlamı nedir ve parlak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.