tdk sözlük TDK Sözlük

 

parlak zıt anlamı

parlak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • parlak zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için parlak zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük parlak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kotulukculuk » gıc gic guc guc » yalancıcıkmak » hâli uzere » dunya gormuş » kardeşce » kamyonetcilik » cıkışamamak » uzerinden atlamak » kirecsileme » miktar ile indirimden sonraki » gonlunu celmek » guney noktası » zıddına basmak veya bir şey bi » turuncgillerden hindistan da » sulfatlaşma » gockun » facalı » yuzustu kalmak » ozleyiş » yeri var » yureği goz goz olmak » tavus tuyu » cengi kolu » gocebelik » cıtırdata cıtırdata » biri » boylesi » şeyin ayrıcalığınıanlatır » olcumlemek » fena değil veya fena sayılmaz » vazgecirmek » sacak kok » entelektuel » capaculculuk » onlem almak » gecende » renkci » cıkma » ortulmek » oğretmen » sunmek » kuturdeme » şolen cekmek » kolemen » biri veya bir şey icin olumsuz » kece » kulfetsizce » girintili cıkıntılı » boluk boluk »

parlak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve parlak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. parlak_zıt_anlamı nedir ve parlak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.