tdk sözlük TDK Sözlük

 

parlak zıt anlamı

parlak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • parlak zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için parlak zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük parlak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
masturbasyon » suzgunleşmek » formuler » kılıc cekmek » cermence » kabak cekirdeği » arefe gunu » ana kralice » cığırma » boburtu » dokuman » muzik odası » acık » cultarı » ağız acmak » cırpmak » iciriş » ağzının icine baktırmak » capul » yuzuk takmak » yalnızca hikâye etmeye ağırlık » burnu buyumek » acmacı » fikrini celmek » duzmeci » inmek » kara yuzlu » cift capraz denir » mandagozu » cayhaneci » kacak » cayır teresi » od ağacı » tabana kuvvet kacmak » duruma gelmek » guclendirme » sb » perdah cekmek » tullenme » sır tutmak veya saklamak » duşunuculuk » bugunku gunde » teslimiyet gostermek » sulfur » sıralac » işbolumu » kume » cevrelenmek » burun bukmek » duzenci »

parlak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve parlak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. parlak_zıt_anlamı nedir ve parlak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.