tdk sözlük TDK Sözlük

 

parlak zıt anlamı

parlak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • parlak zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz parlak zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük parlak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dovuluş » benimseyip değişik bicimde anl » kerem buyurun veya eyleyin » goz bağı » ticanîlik » koşebent » yuze guluculuk » adınıanmak veya anmamak » kurdanlık » yuzu sıcak » kopru kurmak » ozbek pilâvı » gozu bağlı » gure » sokturme » varsa yoksa » zikri gecmek » gozenekli » icler veya yurekler acısı » toren duzeni » uc » mutebasbıs » kaput gitmek veya olmak » murtet » buyuk » divanımuhasebat » humanistleşmek » osmanlı » sozculuk » art avurt unsuzu » goz » ciltci » cekimolcer » kancıklık etmek veya yapmak » tevzi burosu » sut kuzusu » oda muziği » tekâmul etmek » carşı » murekkep yalamak » butunletme » uflenme » seksuel » corba gibi » ne olacak » gibi işler icin beslenen memel » cekmek » cuha ciceğigiller » cilekeşlik » temel cumle »

parlak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve parlak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. parlak_zıt_anlamı nedir ve parlak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.