tdk sözlük TDK Sözlük

 

parlak zıt anlamı

parlak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • parlak zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz parlak zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük parlak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cumbuşcu » kuveytli » ilâcsız » yağmurdan kacarken doluya tutu » şuphesiz » sacısakalıakar gibi » muessir » kocu » acık sozluluk » ocbe » yaşta kalmış kavat pabucu gib » bıcak gibi kesilmek » kuflenme » kuzey kutbu » oylesine » goz kulak olmak » dolut » ballıborek » cıkmalı » dili acılmak » aldanc » cark cevirmek » tedavul » tun tun kacmak » bir elle verdiğini obur elle a » yuz yuze gelmek » bicimlendirilmek » cok seslilik » cala » donmek » muhtedi » cıkı » arasında den başka anlamıyl » gonul okşayıcı » ust başı » şofor ağzı » makedon » dili cozulmek » gecerlilik » ifrit kesilmek veya olmak » tutac » parcalarıgibi şeylerin tumu » elinde var » arkasına duşmek veya takılmak » bulbul gibi soylemek » isim govdesi » şerit » munteha » su urunleri » azap cekmek »

parlak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve parlak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. parlak_zıt_anlamı nedir ve parlak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.