tdk sözlük TDK Sözlük

 

parlak zıt anlamı

parlak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • parlak zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz parlak zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük parlak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dokmecilik » şukur etmek » uz » kınık » hacet gormek » cabası savaşım » tek adam gosterisi » b b » buyu bozmak » keceleme » yurekten » duduklemek » tarihce » sanskeritce » gercekci » etiyopyalı » devrik cumle » elle tutulacak tarafıyanı kalm » surgune gondermek » ense koku » dollu doşlu » coluk cocuk elinde kalmak » gormek » bir sure ayrılmamak » anan yahşi baban yahşi » koylu » ortak ozne » kul » taşkıran ciceği » tuketmek » muessese » kacmak » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » muteveccihen » ustunden şu kadar zaman gecmek » kececilik » buyuklu kucuklu » ceşnilenme » mustehlik » suzek » cekirdeksiz » yaradana sığınıp bir işyapmak » gulmekten kırılmak katılmak » buyuk terim » soze karışmak » tutmek » gozunun onunde olmak » suclamak » fin hamamı » vokabuler »

parlak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve parlak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. parlak_zıt_anlamı nedir ve parlak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.