tdk sözlük TDK Sözlük

 

parlak zıt anlamı

parlak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • parlak zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz parlak zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük parlak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uygun gormek » ceteleye donmek » cemreme » ustelemek » bukum » yarım pabuclu » yukleyici » badem kurk » uzun yol surucusu » urkutucu » bulunan bolum kafa ser » teneffus » calmak » ordunun hareketlerini duşmanda » falso cıkmak » mahşer gunu » talih oyunu » gormek » koşesiz » ekmekcilik » tepeli bulbul » suvari » dovdurtmek » el cabukluğu » pt » dy » curukluk » allah gostermesin » bornova misketi » kıcıkırık » seruven » baldırıcıplak » parca purcuk » utme » cansız duşmek » cıtır cıtır etmek » torenli » duzleme » meşhut curumler mahkemesi » uleştirim » sertleşmek katılaşmak » seruvenci » tufekci » kulustur » supurulme » temel cumle » goz » ses seda cıkmamak » mine ciceği » catallı »

parlak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve parlak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. parlak_zıt_anlamı nedir ve parlak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.