tdk sözlük TDK Sözlük

 

parlak zıt anlamı

parlak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • parlak zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz parlak zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük parlak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
komur » duven » cokermek » elinde bulunduran kimse » koturum » gravurculuk » basıolcer » calışma » akrobat » yureğini dağlamak » cekeleme » vukua gelmek veya vuku bulmak » şeffaf ışığıgeciren madde sl » paraya duşkun » omurlu » uc hâl kanunu » ağza tat boğaza feryat » cık » kenarlık » tadilât etmek veya yapmak » supurge darısı » ıtlak uzre » mukemmel » sağlık gorevlisi » mecusî » tac » porsuk » ceyizlik » guldurme » endustriyel » gurultu cıkarmak etmek koparm » guncelleştirme » dilediğiniz gibi » feleğin cemberinden gecmiş » calım satmak » nasranîlik » cicek tozu » donuşumlu » kalbura cevirmek » munazara » uvey kız » tekeden sut cıkarmak » hıfza calışmak » tesettur » tuzluya mal olmak oturmak veya » karadeniz de gemilerin mi batt » kirec kaymağı » ağaclı » tc » gorevli »

parlak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve parlak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. parlak_zıt_anlamı nedir ve parlak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.