tdk sözlük TDK Sözlük

 

parlak zıt anlamı

parlak zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • parlak zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için parlak zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük parlak zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
soğuk calmak » cepecevre » cavuş » bircok » yumruk gostermek » koyuvermek » diğer ceşitli hizmetlerin butu » kalan mal ve paradan paylarına » protestan » kurek cezası » kurit » ruchan » acıcekmek veya duymak » akıl yaşta değil baştadır » sozsuz oyun » arap » guncelliğini yitirmek » tor » gomme » koklendiriş » oylesine » mer iyet » oh cekmek » ağzına bir şey veya bir cop ko » olu gozu gibi » kazan kaldırmak veya devirmek » musabık » gunberi » inkâr etmek veya inkârdan gelm » tekefful » hatır icin ciğtavuk yemek » sora sora bağdad veya kâbe bul » butunluk » babıâli » ucretlilik » ayak surumek » levuloz » paramparca olmak » sa se » istencsiz » bolge » z » sırtustu » sıra dayağıcekmek » ağzınıacmak » duğun » subyan koğuşu » celik yelek » surtuş » umit bırakmak »

parlak_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve parlak_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. parlak_zıt_anlamı nedir ve parlak_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.