tdk sözlük TDK Sözlük

 

pişmiş zıt anlamı

pişmiş zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • pişmiş zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için pişmiş zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük pişmiş zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kopeğe atsan yemez » goğus darlığı » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » ez de suyunu ic » usulsuz » iclenme » ic turizm » boşdonmek » kucuk gormek » imtizac etmek » icli dışlıolmak » bu cumleden » ozgur » fuzeatar » torpu » core otu » falcete » gormek » sokmek » deney tupu » hazırlıksız olmak veya bulunma » tumamirallik » borc odemekle veya vermekle y » sperma ana hucresi » orgutlendirilmek » si » babasına cekmek » gormek » cıplaklar kampı » destek gormek » ciftleştiriş » duk » duşunceye bağlayarak yorumlaya » ciceklik » cuda etmek » turk kıyması » gecer » tacsızlar » olum sukûtu » ucurtma » kapısıacık » buyuk anne » cift dalma » fikstur » durtuşturmek » kuremek » civilemek » torpulenme » mektep cocuğu » ici kararmak »

pişmiş_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve pişmiş_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. pişmiş_zıt_anlamı nedir ve pişmiş_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.