tdk sözlük TDK Sözlük

 

pişmiş zıt anlamı

pişmiş zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • pişmiş zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz pişmiş zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük pişmiş zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tokezleme » hint sarısı » urkekleşmek » dayak cennetten cıkmıştır » bez tuyler » mubarek olsun » coğulculuk » gorevden alınmak » apoletleri sokulmek » denetci » amerikan » hakkısukût » noktalardan her biri » cem » arıkcı » uctu uctu » comezlik » cepellenmek » ucuncu kişi » calıdikeni » kosele gibi » toz kondurmak veya kondurmamak » dol » tore » hey gidi hey » sozu dağıtmak » it » orneğini almak » anlamıverir » garc gurc » gumrahlık » gurultulu » muslukcu » curuk » yatık cit » potasyum sulfur » olumu goze almak » kına yakmak koymak surmek vu » cakıldatmak » nesne » soz getirmek » cift sayı » bulunan bolum kafa ser » oneriş » sozcuk hazinesi » ciğnemek » ittihatcılık » pomak » kuru uzum » askıya cıkmak »

pişmiş_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve pişmiş_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. pişmiş_zıt_anlamı nedir ve pişmiş_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.