tdk sözlük TDK Sözlük

 

pişmiş zıt anlamı

pişmiş zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • pişmiş zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz pişmiş zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük pişmiş zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sıkıştırmaya yarayan alet men » muteallik » burokrat » abazaca » stokcu » navcağan » ulkeler arası » caprazlamak » ediyorum demek ya da hasmını » icine su almak » hedonizm » cap » tum kirpikliler » gerilim olcumu » omru vefa etmemek » teknikci » yumuşakcalar » acımlanmak » gunah kecisi » cırcır » cer cop » inşaat civisi » okculuk » bitumlemek » ceşnici » dizi veya dizinin dibi » rh » gullâbi » gorelik bağıllık izafet rol » okce » haraccı » alcaltı » acemilik cekmek » tureme unsuz » tarih oncesi » ozveren » ordekbaşı » butunleşme » uzengi taşı » atma recep din kardeşiyiz » celişmeli » resim cekmek veya cıkarmak » duduk gibi » kapucin » girişimolcer » takla atmak veya kılmak » ağır soz » formdan duşmek » iyi veya temiz işaltıayda cıka » dulgerlik »

pişmiş_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve pişmiş_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. pişmiş_zıt_anlamı nedir ve pişmiş_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.