tdk sözlük TDK Sözlük

 

pişmiş zıt anlamı

pişmiş zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • pişmiş zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz pişmiş zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük pişmiş zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
carpıklaşmak » icre » duzeltici » bu yuzden » cuval gibi » musaade » catlatmak » boşluk » muteveccih » munfail » baygın duşmek » yuksunmek » corbalık » şurekâ » cokuş » sut vermek » yahudi tapınağı » ayakustu » kıymalıborek » conk » ayaza cekmek » cıkarayazmak » cokkun » maraba » bolumlendirme » dalgaolcer » gumruklu » bebekce » gunu » kopru kurmak » ruhiyatcı » gozlerini belertmek » kuşgibi veya kadar yemek » cıkıntılarıolan organ » cullanmak » bonkor » cekme » leyleği havada gormek » gul gibi bakmak » hay allah » centiklemek » akıllıgecinmek » iştah kapamak veya kesmek » balkanoloji » kapana duşurmek veya kıstırmak » aylakcılık » tellâl cağırtmak » ortak tam bolen » uzerinde pas oluşmak » ımtırak »

pişmiş_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve pişmiş_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. pişmiş_zıt_anlamı nedir ve pişmiş_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.