tdk sözlük TDK Sözlük

 

pişmiş zıt anlamı

pişmiş zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • pişmiş zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz pişmiş zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük pişmiş zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
oykucu » yuz » kongolu » alcaltıcı » cantasız » yuksek perdeden konuşmak » calkanmak » soz misali » duzen kurmak » acık oy » cuval gibi » bugunluk » ağac mantarı » adam icine karışmak » dunku » harman etmek veya yapmak » operatorluk » duzen » gercekcilik » başak bağlamak veya tutmak » carşaflatma » ciğer kebapcısı » kacan balık buyuk olur » guveyi olmadık ama kapıdışınd » capraz » yuzucu » koturum olmak veya kalmak » kubik » catıkaplayıcı » aylıkcı » gozu cıkasıca » tavşan dağa kusmuşde dağın hab » cehre almak » secik » sirkuler » oğut vermek veya oğutte bulunm » hatırından cıkmamak » şuphe bırakmamak » aclıktan gozu veya gozleri kar » ozel hayat » mucevher mahfazası » turev » uzerinden atlamak » şekerim » calgıcalmak » tansiyon duşurucu » cocuk bakıcı » ozseverlik » kunye » sarkac »

pişmiş_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve pişmiş_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. pişmiş_zıt_anlamı nedir ve pişmiş_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.