tdk sözlük TDK Sözlük

 

pişmiş zıt anlamı

pişmiş zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • pişmiş zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için pişmiş zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük pişmiş zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
İleri bir tarihte beklenen ge » duduklu » kuzey yıldızı » nohut oda bakla sofa » girip cıkmak » karısıkoylu » ic bağlamak » mozaik doşeme » muhur gozlu » teşehhut miktarı » ciceksimek » arabasınıduze cıkarmak » gumburdetmek » acık sacık konuşmak » mutercem » cabuk » taşboceği » cicek » duzenli ordu » soğdca » burunmek » cifte gitmek » portlek » cekilmek » lâf yok » dokmeci » gecit hakkı » duşeslik » capalı » cakırdiken » ac gozluluk » omru vefa etmemek » desinator » munekkitlik » calkalamak » domates salcası » muleyyin » tarih atmak veya koymak » tadata cıkmak » hesaba katılmak veya katılmama » hasret cekmek » maya veya meye gorsun ve » citmek » dovdurulme » kazak comelmesi » yucelim » medducezir » cağ » umuda duşmek » turdeş »

pişmiş_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve pişmiş_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. pişmiş_zıt_anlamı nedir ve pişmiş_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.