tdk sözlük TDK Sözlük

 

pişmiş zıt anlamı

pişmiş zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • pişmiş zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için pişmiş zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük pişmiş zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kacmak » akca pakca » sacık » calıfasulyesi » bir dirhem et bin ayıp orter » rasatcı » secme » nufuzkâr » senyor » sinekten yağcıkarmak » seramikcilik » ev acmak » kapricyo » unlu duşmesi » ihtiyac » akıl oğretmek » sağlamak amacıyla birbirlerind » yuceltilmek » kecimemesi » altınıcizmek » gonul kimi severse guzel odur » kur a efradı » dokulmek » rum » duvakcı » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra » gozleri cakmak cakmak olmak » sulhcu » bebek olumu » el cabukluğu » ağzınıacmak » calkanmak » cemberlenmek » yabancıgelmek veya gelmemek » goturme » tagayyur » kiremitcilik » koclanmak » gozu dumanlanmak » kan beynine cıkmak » soz duşurmek » doneklik » rolâtivite » fennini almak veya kapmak » tekaut olmak » cimdiklemek » munebbih » kervankıran » yukseltme » trampetcilik »

pişmiş_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve pişmiş_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. pişmiş_zıt_anlamı nedir ve pişmiş_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.