tdk sözlük TDK Sözlük

 

pişmiş zıt anlamı

pişmiş zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • pişmiş zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz pişmiş zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük pişmiş zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
şarkısoylemek » ic bulantısı » sacılıp dokulmek » cağrıcılık » olağanustu » taşınabilir arac » kendiliğinden ureme » zayice » bir konuda duygularıbaşkasıile » pahaya cıkmak » deccal » kolay işlenebilen yumuşak bir » televizyon bandrolu » kulâh » individualist » bir dudağıyerde bir dudağıgokt » ayıptır soylemesi » başmudur » bilimlerinin ortak adı riyazi » buyuk gormek bilmek veya tutma » ciğin » sozcuk vurgusu » gucumsemek » mulâhazat » tahammulfersa » ciftleştirmek » uc nalla bir ata kaldı » surum surum surunmek » tat » ateşpuskurmek » bir sure ayrılmamak » tezevvuc etmek » soylemek » tumamirallik » kaca kac » cekkin » guleğen » surungen » gollenmek » hallaclık » ti » deliye her gun bayram » yuzdurulmek » yurekten cağırmak » kutletmek » kahpe dolu » mutegallibe » encumen » musvedde defteri » nişan yuzuğu »

pişmiş_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve pişmiş_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. pişmiş_zıt_anlamı nedir ve pişmiş_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.