tdk sözlük TDK Sözlük

 

pişmiş zıt anlamı

pişmiş zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • pişmiş zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz pişmiş zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük pişmiş zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tukurmek » limon kufu » saltanat surmek » cağırtma » kosemen » luzum gormek veya gormemek » geriye yurutmek » ozel hayat » duğun pilâvı » cakmakcı » tıraşıgelmek veya uzamak » kuf bağlamak veya tutmak » ucup gitmek » sıkca » muntehir » musmir » orselemek » vakit gecirmek » tesalup » palet » kara evli » bıcakcılık » tombeki » muziksever » gelip gecici » goğus ingini » gecmek » zurra » iki cenekliler » gul ustune gul koklamamak » durtuşleme » dağveya dağlar gibi kadar » pire icin veya pireye kızıp yo » recel » bir derece veya bir dereceye k » ul » oz yaşam » mustear » yonetim gideri » cokcu » cık cik cuk cuk » ackılama » ordovr arabası » kureyici » ciğciğyemek » uleştirimli tuze » cakılmak » tokezlenmek » ge » gorsel etkileme »

pişmiş_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve pişmiş_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. pişmiş_zıt_anlamı nedir ve pişmiş_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.