tdk sözlük TDK Sözlük

 

pişmiş zıt anlamı

pişmiş zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • pişmiş zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için pişmiş zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük pişmiş zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cabucak » kirecsizleştirmek » lâz » ivmeolcer » kopeği bağlasan durmaz » ufurmek » kokar ağac » orta oğretim » gosterişli » siyanur » kabına dokmek » kunhune varmak » bir arpa boyu gitmek veya yol » cenabıhak » kuzey yıldızı » cok yavaşişyapan cevik olmaya » taşcıkartmak » fişacmak » pufur pufur » tukeniş » orneklik » ne Şam ın şekeri ne arap ın ze » catallanma » capaculcu » bulamac » duşkunleşmek » duşculuk » hoşgorusuz » sahneye cıkmak » turkucu » duzen vermek duzene koymak vey » goturmek » ici gecmek » goz kuyruğuyla bakmak » saik » yuz » cayırsedefi » kusurlu » isparta gulu » gozunun ustunde kaşın var deme » gonul acmak » gobek » acık oğretim » sovuntu » olcum » sinolog » karda yuruyup gezip izini bell » cakıl cukul » acıktan » su gibi bilmek veya okumak »

pişmiş_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve pişmiş_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. pişmiş_zıt_anlamı nedir ve pişmiş_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.