tdk sözlük TDK Sözlük

 

pişmiş zıt anlamı

pişmiş zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • pişmiş zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz pişmiş zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük pişmiş zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gencleşme » subye » sozcuk hazinesi » ağacsı » cığırmak » inmek » oz dikeni » araclı » comlekcilik » kıskıvrak yakalamak veya bağla » surmeli » goz kulak olmak » kalbi carpmak » ozetlenmek » canavar duduğu » corbaya donmek » tekcilik » parcalamak » kazan biri kepce » buro » yumru kok » gore » verilen tek ve eşit bir varlık » ağzıacık ayran delisi veya bud » buzgulu » er » hareket » İcra ve İflâs hukuku » nasır bağlamak veya tutmak » duşman duşmana gazel veya yasi » saclarıiki turlu olmak » kurekcilik » ustune vazife olmamak veya değ » yalanıcıkmak » gocebe » li » cekememek » iki cift lâf lâkırdıveya soz e » anlayışgostermek » ac gezmektense tok olmek yeğdi » su gibi aziz ol » yoldan cıkmak » mortoyu cekmek » acıolcer » teslim bayrağıcekmek » utopyacı » sacıbitmedik yetim » sansurleme » ici ısınmak » luleli »

pişmiş_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve pişmiş_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. pişmiş_zıt_anlamı nedir ve pişmiş_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.