tdk sözlük TDK Sözlük

 

pişmiş zıt anlamı

pişmiş zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • pişmiş zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz pişmiş zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük pişmiş zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bıcaklı » yureklilik » golgelenmek » bilinc akışı » cigan muziği » yonetici » yazık gunah » cıkıntısız » cocuklu » umutsuzluğa duşmek veya kapılm » ezrail » kadayıfcı » cocukluk » usteleme » kulliyetli » cok buyumek irileşmek » soğukca » yuze gulmek » cevre » camurlanma » loklemek » mel unca » tekefful » duşmanlık » şekle sokmak veya koymak » kos dinlemiş » yuksek oğrenim » kemik parca » gormemişin oğlu olmuşcekmiş c » takas veya takas tukas etmek » gudu » fırcacı » kustah » işguc edinmek » gumruklemek » goğuslemek » tarikatcılık » gormek » hafta ici » kavunici » acıklık » suzme bal » celebilik » tarh etmek » coğullaştırma » cerezlenmek » ıt » gır gır gecmek » dır dir dur dur tır » olcumlemek »

pişmiş_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve pişmiş_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. pişmiş_zıt_anlamı nedir ve pişmiş_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.