tdk sözlük TDK Sözlük

 

pişmiş zıt anlamı

pişmiş zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • pişmiş zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz pişmiş zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük pişmiş zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tatsızlık cıkarmak » ordek yuruyuşu » mutebeddil » yargıusulu » uflec » koleci » parmak uzumu » havanda su dovmek » biciminde duzenlenen ulusal ve » munhal » su gibi olmak » norotik kişilik » İcine karışan demir hidroksit » kakınc » cokertmek » turkî » gozden ırak olan gonulden de ı » asyalılık » gunaydın » bilgic » duzenleme » uzengi kemiği » yuk » olculebilir » yargılama usulu » cennet okuzu » muşfik » tek erkcilik » kukreme » catapat » para peşin kırmızımeşin » kulucka donemi » ceşmeye gitse ceşme kuruyacak » duşe kalka » donuşmek » gucuk » verkac » muradif » ancuez » turlu şeylerden yaptıklarıve t » istencci » hidr hidro » mucellithane » kunde » zerduştculuk » beti benzi kirec kesilmek beti » tumorlenme » tekâsul » ciğlik etmek » cıplaklaştırma »

pişmiş_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve pişmiş_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. pişmiş_zıt_anlamı nedir ve pişmiş_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.