tdk sözlük TDK Sözlük

 

pişmiş zıt anlamı

pişmiş zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • pişmiş zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için pişmiş zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük pişmiş zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yerin dibine gecmek batmak vey » deli posteki sayar gibi » mel anet » boburlenme » sayac » pluralist » gumletmek » sırasına gecmek » icine ateşatmak » vaadini tutmak veya vaadinde d » gobek » sovuşturmek » goğus » kırbaclanma » olcme » kuşmu konduracak » tutun rengi » usderi » yurumek » ceşitlilik » oyle » milletce » uşume » şoyle bir » muhabbet ciceği » bazıbitkilerin turlu organları » gonlu kaymak » koşe donucu » gecim » starta gecmek » yorungesine oturmak » adımlarınıacmak » el » ayağına veya ayaklarına kapanm » onleyen eğik bolum » cemce » ruzgâr altı » calkantı » yonlendirme işi » cevrelenmiştahta ağırşak » kacınılmaz olan şey » nuans » aşcıbaşılık » seyrekce » teeyyut » statuko » ic donu » inc » obeklenme » tezahurat »

pişmiş_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve pişmiş_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. pişmiş_zıt_anlamı nedir ve pişmiş_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.