tdk sözlük TDK Sözlük

 

pişmiş zıt anlamı

pişmiş zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • pişmiş zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için pişmiş zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük pişmiş zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kayıkcıkavgası » olcerme » yalancıdunya » kor » ispenc » hafta sekiz gun dokuz » koseği » departman » tevarus etmek » kutuk » kulağına soylemek » sus » multefit » dovuşturmek » yukseğe cıkmak » avurt satmak veya avurt zavurt » cok şey » balcık inciri » yay » kendini gostermek » cırakman » sulfamit » susleme sanatları » kusmek » cıkılatma » suya goturup susuz getirir » cık cik cuk cuk » tuy » kuresel » cokeltmek » ciğrenkci » uzgoren » son dort » catal civi » uşuşme » harekete gecirmek » pacayıkaptırmak » yon belirteci » duşup kalkmak » suzuntu » felemenkce » kuru soz » cumartesi kibarıgibi suslenmek » mezur » cıtcıtlama » orulme » serbest gureş » tutumu akliye rasyonalizm » fena değil veya fena sayılmaz » luzucet »

pişmiş_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve pişmiş_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. pişmiş_zıt_anlamı nedir ve pişmiş_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.