tdk sözlük TDK Sözlük

 

pişmiş zıt anlamı

pişmiş zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • pişmiş zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için pişmiş zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük pişmiş zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kazaya rıza gostermek » yahudilik » kalafatcılık » cınargiller » cayırlamak » kitapcılık » parmakla gosterilmek » buyuk abdesti gelmek » kokunden halletmek » icilme » mukemmel » seramikci » pacavracılık » keşkekci » gorumcelik yapmak veya etmek » doşetme » moduler » boşdonmek » tarh etmek » bir kalem gecmek » ay cekirdeği » hamam boceği » sukse yapmak » tuketmek » tufek atmak » cok soylemek » muteyakkız » hizmetcilik » tek kurekle mehtaba cıkmak » comezlik » bildim bileli veya bildik bile » ermeni » aşcılık » sağgorusuzluk » hukmu var veya yok » sutoğul » cıplak ucret » ac ayıoynamaz » cobanaldatangiller » cıkıntılarıolan organ » başlangıc » yıldız akmak kaymak veya ucmak » oksuruk » gundelikci » karın catlağı » eskisi kadar veya gibi » cacaron » cek » yalcınlaşmak » sarih mef ul »

pişmiş_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve pişmiş_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. pişmiş_zıt_anlamı nedir ve pişmiş_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.