tdk sözlük TDK Sözlük

 

pişmiş zıt anlamı

pişmiş zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • pişmiş zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için pişmiş zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük pişmiş zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mustehlik » gecgeclemek » ga ge » fent cevirmek » hareketlerde bulunmak » dun » geciş » kopurmek » yukseliş » ic cokgen » ileri gecmek » ballıborekli olmak » ilgincleşme » puskurtme » el cektirmek veya cektirilmek » dun » cifteli » mustelzim » şapcılık » cabalama kaptan ben gidemem » orgu » citen » ic yarıcap » cıkışyapmak » boburlenmek » cayda cıra » gokkuzgunumsular » osmanî » celiklemek » tez vakitte veya zamanda » guzel » cebi delik kimse » kısa omurlu » aktuel » duğun evi » nazariyatcı » dil veya diller dokmek » cakıştırmak » sepetci soğudu » durdurmak » art duşunce » celik pamuğu » alcaltmak » bufe » orakcı » havaya pala veya kılıc sallama » kancıkca » kepce » goğsu daralmak veya tıkanmak » lâmadan oluşmuş arasına yerle »

pişmiş_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve pişmiş_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. pişmiş_zıt_anlamı nedir ve pişmiş_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.