tdk sözlük TDK Sözlük

 

pişmiş zıt anlamı

pişmiş zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • pişmiş zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz pişmiş zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük pişmiş zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sonucunda ortaya cıkan ustun y » taşdoşeme » dayak kackını » minare golgesi » başlangıc noktası » coğumsama » boşnak » ken » parmağınıyaranın uzerine basma » uzun yol şoforu » uzum uzume baka baka kararır » yol acmak » acık kapısiyaseti » keci soğudu » telâşa duşmek » uşumek » koprucu » ickicilik » anan yahşi baban yahşi » goz » muhurlemek » coğaltım » ac acık kalmak » kumelenmek » culha » ture » tur » yureği yanmak » ağzından dirhemle cıkmak » yuzune hasret kalmak » cinko » bicim » sacı » cıma » camaşır sabunu » uygun bir bicimde takılarak on » ustencilik » urumek » kepce » gonlunden kopmak » olum sigortası » koktencilik » konektor » yuruk at yemini artırır » anac » hamel » hurle » surtukleşme » calışma gezisi » ucuk »

pişmiş_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve pişmiş_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. pişmiş_zıt_anlamı nedir ve pişmiş_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.