tdk sözlük TDK Sözlük

 

pişmiş zıt anlamı

pişmiş zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • pişmiş zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için pişmiş zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük pişmiş zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kurk boceği » daha bircok şeylerin yapımında » buyurun cenaze namazına » cakışmak » lâmadan oluşmuş arasına yerle » genişgoruşluluk » carmıh » şuphelendirmek » inmek » lâcivert di » ağır arac » sonuc niteliğinde başka bir bi » kacışma » cok sozlu » puskurmek » ilk once » duzlemek » orgutlendirilmek » yuz karasıolmak » boşaltac » kulâh takmak » almanca » mustear » cekilmek » blofcu » nufuz etmek » kostere » yapılan cıkmaz yazıveya resim » gun dikilmesi » klorurleştirmek » ağzınıopeyim veya seveyim » ağa borc eder uşak harc » danışma burosu » rumlaştırmak » oğreti » azrail e bir can borcu olmak v » ozdeştirme » ayrıduşmek » corman » bir yapının temeline konan taş » cubuksuz » alt guverte » cur etkâr » surmelemek » gosterge » muzik salonu » cakırcı » cene yarıştırmak » cağrışmak » sucustu mahkemesi »

pişmiş_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve pişmiş_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. pişmiş_zıt_anlamı nedir ve pişmiş_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.