tdk sözlük TDK Sözlük

 

pişmiş zıt anlamı

pişmiş zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • pişmiş zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için pişmiş zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük pişmiş zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sacıbaşıağarmak » ici dışına cıkmak » kucuk kopru » bıcak kınınıkesmez » maddelerin genel adı » oğrenci belgesi » ne olur veya ne olursun ne ol » cağınıaşmak » kabul gunu » kambersiz duğun olmaz » ihrac etmek » faaliyete gecmek » cumbur cemaat » icinden kan gitmek » murekkebi kurumadan bozmak » sel gibi akmak » ve bilinc merkezlerinin bulund » isparta gulu » burclar kuşağı » gurleme » goğus tahtası » ilaclanma » yuzdelik » yuz » neon tupu » guruh » surukletmek » satranc tahtası » arasındaki ekonomik ilişkilere » sacmalaşmak » kostebekgiller » oldurmek » selâm para kelâm para » sıcangiller » bukulmek » calışmak » deniz altında bulunan » helen » yurttaşlık hukuku » yan cumle » koprucuk kemiği » katgut » soylemesi ayıp » elmanın yarısıo yarısıbu » ay » secmek » carpık curpuk » yalanınıyakalamak veya tutmak » eti ne budu ne » bir elmanın yarısıo yarısıbu »

pişmiş_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve pişmiş_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. pişmiş_zıt_anlamı nedir ve pişmiş_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.