tdk sözlük TDK Sözlük

 

pişmiş zıt anlamı

pişmiş zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • pişmiş zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz pişmiş zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük pişmiş zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ici cıfıt carşısı » başka bir gune zamana erteley » kader talih » ayyuka cıkmak » gun » satranccı » dikilip durmak veya kalmak » erik receli » hazırlık donemi » gozu kesmemek » ifrat tefritte kalmak veya bul » kabuğuna cekilmek » duşunce iyilik ahmet ertuğr » oldurtmek » luzumsuzca » kan ken » guneydoğu » keloğlan » goz bağcılık » yağmurdan kacarken doluya tutu » gumuşlenmek » dubbuasgar » cağlayık » camurlaşmak » bicimlenme » a a » muşkulleşme » kanlıbıcaklı » dutturu » acıklaştırmak » cıtırdayış » bağırıp cağırmak » luzumsuz » yuzey şekilleri » birkacı » makro » patates koftesi » uzun parca » absurt tiyatro » bir elini bırakıp otekini opme » keceleşmek » kuşgibi cırpınmak » ağac arısı » domifinal » burudet » calıfasulyesi » dilmaclık » acılıp sacılmak » cıban başvermek » karesel bolge »

pişmiş_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve pişmiş_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. pişmiş_zıt_anlamı nedir ve pişmiş_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.