tdk sözlük TDK Sözlük

 

pişmiş zıt anlamı

pişmiş zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • pişmiş zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için pişmiş zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük pişmiş zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bozyuruk » kureselleşme » lutufkârlık » kadar ıskarmozlar arasına uyu » cuvallanmak » cennete donmek » duğum atmak » kendini kapıp koyuvermek » juglans regia » vermek » tecavuz » kralice » gozleri parlamak » soz sahibi olmak » kuru oksuruk » ağacıdibinden kesmek » kor dovuşu » kan akcesi » imza gunu » iz duşumu » cozulum » yardımcıyargıc » gozu sonmek » mutemayiz » surmek » bobur » gomlek » fırca cekmek » gonlu gani » zaman » taşınmaz varlıklarıile bunları » gorevden ayrılmak » ortulu omurgalılar » yontemi ile hazırlanan tabla » cıfıt » kirec ocağı » suclayış » nazarıdikkatini cekmek » buyulu » cur etkârlık » ışıl kufler » iki ateşarasında kalmak » gelinlikci » acık ağıl » ozleme » suyunu cekmek » sosyal guvenlik » catıklık » calmac » tumeller »

pişmiş_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve pişmiş_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. pişmiş_zıt_anlamı nedir ve pişmiş_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.