tdk sözlük TDK Sözlük

 

pişmiş zıt anlamı

pişmiş zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • pişmiş zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz pişmiş zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük pişmiş zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
murebbiye » kırgızca » kapanmak ortulmek » teşebbusu ele almak » uşurmek » tırtıkcılık » ıcığınıcıcığınıcıkarmak » molekul » otesi berisi » kem soz kem akce sahibinindir » maskaraya cevirmek » yuzustu » gomulmek » on oluşum » unc » dışgucler » kulaclamak » ozlemini duymak » veya dokunmuşpamuktan yapılan » duşup kalkmak » gucluluk » yatcı » ahlâkcı » muddeiumumîlik » goz ucuyla bakmak » hukme varmak » bulgaristanlı » arapcalaştırmak » dunya malı » kopekgiller » ucgen » kolcak » mucver » p p » orfî idare » odun komuru » guveyfeneri » etmek icin uzerlerine konulan » bulbulyuvası » gibi cok yonlu hizmetleri en a » yukumluluk » capaklanma » gayrimusmir » şarlatanlık ğı » dokulmek » gosteri yuruyuşu » calık » kap » kultur ortamı » coğur »

pişmiş_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve pişmiş_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. pişmiş_zıt_anlamı nedir ve pişmiş_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.