tdk sözlük TDK Sözlük

 

pişmiş zıt anlamı

pişmiş zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • pişmiş zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için pişmiş zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük pişmiş zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muzikli » boşa cıkarmak » ezip buzmek » guvenmek » temizlikcilik » duzguncu » kurevî » frenkce » immunoloji » şuphelendirme » daş taş » bakrac » elinle ver ayağınla ara » sesci » sunnetleme » ucret » gozunu sevdiğim » rektor » kışve yaz arasındaki mevsim i » koklendirmek » lupcu » gecer akce » âdet gormek » macun kureği » portlemek » korkuncluk » oznel » ay cekirdeği » oğleuzeri » sukût » coğu kez » ut acıcı » cavuş » sureyazar » kur yapmak » duşuncellik » dondurmek » olmayan bağımsız hur » acık sozluluk » iki cenetliler » dava gutmek » ayakcak » ca ce » sın sin sun sun » yontemi ile hazırlanan tabla » guruldemek » ulkuleştirilme » yamcısız » gulunclu » subvansiyon »

pişmiş_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve pişmiş_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. pişmiş_zıt_anlamı nedir ve pişmiş_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.