tdk sözlük TDK Sözlük

 

pişmiş zıt anlamı

pişmiş zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • pişmiş zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz pişmiş zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük pişmiş zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sacma » play back » cıkarılma » norotik karakter » fırıldak yapan veya satan kims » um » fonetikci » ustune » acmak » cıplaklaştırma » ortulmek » akşamın işini sabaha veya yarı » ozgulemek » duğurcuk » alaya cıkmak » uşurme » borcsuz harcsız » porsuk » oncu oyun » kuremek » ekmekci » yukseltmek » buyuk elcilik » guluncleştirme » suzgu » rejisorluk » sınıfta cakmak » cam goz » surmelik » suruşturmek » inanc » kostum » hareket ve davranış insiyak » dovunme » kacırmak » yansıtac » kulak asmak veya asmamak » sonucunda veya birden su yuzun » serbestce » muhresenk » acısıicine veya yureğine cokme » takdim edilmek veya olunmak » guler misin ağlar mısın » kızılderili » donuşme » duşundurmek » buruşukca » ozumlenmek » umur gormek » tuk »

pişmiş_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve pişmiş_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. pişmiş_zıt_anlamı nedir ve pişmiş_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.