tdk sözlük TDK Sözlük

 

pişmiş zıt anlamı

pişmiş zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • pişmiş zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için pişmiş zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük pişmiş zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
seluloit » kursu » gok fiziği » icinden gelmek veya gelmemek » starta gecmek » tufek atmak » zamanıgecmek » cacaronluk » yureği yaralı » otostopcu » amac dışı » bir dirhem et bin ayıp orter » rustik » kurk boceği » sakın ha » kume » dun » odunlu » hareketi » duzluk » ciğnemek » cılgınlaşma » kalbini acmak » duzelti » yaşcayır » muzakere » capula » mutercem » merkezî yonetim » goz kesesi » parfumcu » kocsamak » gerceğin doğaya uygun bicimde » gozenek » ahde vefa etmek » ordekgagası » gecişim » umit uyanmak » kimse » kokten surme » catpat » ne alıp veremiyor » bıcaklama » don cozulmek » kacırtmak » boşa koysan dolmaz doluya koy » dokum » faaliyet gostermek » eski dunya » kenarda koşede »

pişmiş_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve pişmiş_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. pişmiş_zıt_anlamı nedir ve pişmiş_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.