tdk sözlük TDK Sözlük

 

pişmiş zıt anlamı

pişmiş zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • pişmiş zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz pişmiş zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük pişmiş zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
catısız » album » ustune evlenmek » koklemek » yeniceri ocağı » goreceği gelmek veya goresi ge » hot demek » işbolumu » gozleri kapanmak » mutedair » utulmek » beyninde şimşekler cakmak » tansiyon duşurucu » tabiatustuculuk » icgudulu » yosun kulu » ilgi gostermek » corek » gosteri » gulle » arabî » ortulmek » yatak yorgan veya yatak doşek » roproduksiyon » kurekcilik » canavar duduğu » ucten dokuza » soz » tarafından arabacıicin armağan » korelmek » kona goce » kacakcılık » basınclamak » yerleştirmek teşhir etmek » purcuklu » soz » sublimleştirme » dayanıklıbir orman ağacıquercu » donmek » bir koroğlu bir ayvaz » kocan » sıtma gormemişses » sulfit » buzmek » kutleme » amerikalılaşma » ma me » yetenek ve genel gidişdurumlar » lâcka etmek » gun yeli »

pişmiş_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve pişmiş_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. pişmiş_zıt_anlamı nedir ve pişmiş_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.