tdk sözlük TDK Sözlük

 

pişmiş zıt anlamı

pişmiş zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • pişmiş zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz pişmiş zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük pişmiş zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sozunu veya sozunuzu balla kes » tekâsuf » bicimdeki bolumler » suc aleti » kucuk unlu uyumu » mujde » catı » ucluk » gocerme » lufere cıkmak » hurmetsizlik » munhasır » gemisini yurutmek » celmek » uleştirilme » kokenli » deli saraylıgibi » ic politika » olu sezon » yonetimi iyileştirme tasarısıv » cağ » şofor muavini » goğus kafesi » dağıtılan bağday » toskurtme » cekic atma » mustehcenleşmek » rufaîlik » sulfurik » ust yapı » catırdamak » botanikci » carşaf » pilâvdan donenin kaşığıkırılsı » illuzyon » dernekci » pek yuzlu » haraccılık » kepce kuyruk » cok terimli » şeytan ucurtması » duve » yuzyıl » ağac yaşiken eğilir » bolumlerine konulan ağırlık » ceşit » acıkok » barışgoruşolmak » mukevvenat » ciftleştirmek »

pişmiş_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve pişmiş_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. pişmiş_zıt_anlamı nedir ve pişmiş_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.