tdk sözlük TDK Sözlük

 

pişmiş zıt anlamı

pişmiş zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • pişmiş zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için pişmiş zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük pişmiş zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sıcıp sıvamak » portleme » benekli kopek balığı » cırakma » iki bucukluk » cupra balığı » korcesine » gudulme » dallarından her biri » pandul » muracaat » muvellidulhumuza » hukûmet kurmak » yere hızlıca surtulduğunde haf » uckâğıtcılık » yırtmaclı » olumlu » bir dilin kelimeleriyle duşunc » sacıştırma » goc etmek veya eylemek » gozyaşıbezeleri » sıcan otu » cırpınmak » sacaklanmak » gunberi » alkollu » ciğleşmek » ikiz unlu » jut » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » durum » danimarka kırmızısı » uvez » sozu gecmek » gineli » cihanşumul » sozlendirici » boru ciceği » cucuk » bir atımlık barutu olmak veya » coğurcu » celik comak » ayrıtac yapraklılar » kan kusup kızılcık şerbeti ict » camurdan cekip cıkarmak » davranışcılık » buvet » bukulgenlik » icten pazarlıklı » kurallıcumle »

pişmiş_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve pişmiş_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. pişmiş_zıt_anlamı nedir ve pişmiş_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.