tdk sözlük TDK Sözlük

 

plan eş anlamlısı

plan eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • plan eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz plan eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük plan eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozer » cağcıllık » arasında den başka anlamıyl » cicek sapı » cıkar » dunyanın yedi harikası » gulmeceli » geciş » bayındır olma durumu umran » yuzlerce » masor » koncina » patırtıya pabuc bırakmamak » gozum cıksın veya kor olsun » cekme » doğru durust » imza sirkuleri » kılık kıyafet duşkunu » gormuşluk » pis pis gulmek » dortnal » kustahlık » yeşille lâcivert arasırenk el » yuz » borc etmek » duğun değil bayram değil eni » kotu » cerceveletmek » recine kesesi » gozune ilişmek » turetici » niyetcilik » se » ne hikmetse hikmettir » gecirmek » gozu acılmak » korluk » cukurluk » sucuk gibi olmak veya ıslanmak » bir dokun bin ah işit dinle ka » spotcu » kor boğaz » percinleme » telgraf cekmek » cukur » gurbete cıkmak » turkcesi » golgeye yatmak » liman işcisi » yuf borusu calmak »

plan_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve plan_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. plan_eş_anlamlısı nedir ve plan_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.