tdk sözlük TDK Sözlük

 

plan eş anlamlısı

plan eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • plan eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için plan eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük plan eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kilit kurek altına almak » catıklaşma » ehlisunnet » celmece » tarikatcı » tekâsuf » noroloji » başrejisorluk » uzak goruşlu » vazife gormek » cocuk » eğik duzlem » başıicin » pancar gibi olmak veya pancar » tahaccur etmek » gununu gormek » oncul » oğunme » kıl kecisi » cıkmak » fince » cene yarıştırma » sutculuk » tadıgitmek veya kacmak » hendek » imtizac » yalın ayak başıkabak » buro » bukuş » bukuluş » dolaylıtumlec » surmek » kacmak » tam gun » luferci » kupelik » buyukluk hastalığı » odetme » koyu duruma getirmek » payandalarıcozmek » se » un » sinir kupu » ozgulluk » kırcıllık » ihtiyaclarınıbaşka yere gitmed » facalı » butunleyen » doğru acı » sırasına gecmek »

plan_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve plan_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. plan_eş_anlamlısı nedir ve plan_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.