tdk sözlük TDK Sözlük

 

plan eş anlamlısı

plan eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • plan eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için plan eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük plan eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
elden gel » sarıcizmeli mehmet ağa » gucluğu veya guclukleri yenme » glâdyator » ovulme » dokulmek » dumenci » yanlışınıcıkarmak » album » değişen arac » el frenini cekmek » gecerli » gozunu yıldırmak » dışa donuk » parcalara verilen ad » ph » boyle boyle » taşınabilir arac » muhurcu » sulfatlanma » catlak ses » hukukculuk » yureği yaralı » catışma » cakmak cakmak » lupletmek » turkleştirme » vizon kurk » cil » carşamba pazarı » kundeleme » bulunan bolum kafa ser » ihramdan cıkmak » muslumanlık » sansurculuk » cimen » kadıkoy taşı » dortlu » hakikatsiz cıkmak » dunden » mantıkcılık » torpulemek » yengec donencesi » kotu olmak » gece ucuşu » huthut » doğu turkcesi » ustune kapanmak » sulûk » duğmelenme »

plan_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve plan_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. plan_eş_anlamlısı nedir ve plan_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.