tdk sözlük TDK Sözlük

 

plan eş anlamlısı

plan eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • plan eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için plan eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük plan eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cizmeden yukarıcıkmak » kavara cekmek » ondulesiz » zulum gormek » cıpıldak » boksorluk » cicek olmak » tunc kafiye » teveccuh » tuzel » muncer olmak » iyilik guzellik » beyin ucgeni » bundan boyle » bağrışcağrış » izinden yurumek » teklif tekelluf » kalmak » catana » tevarus » toplum ekonomi din kan veya » cangır cungur » markscı » uzere » sosyal bunye » hareket ve davranış insiyak » butunlenmek » lutufkârane » kuriyum » cukur » bağlamak icin yapılan toplantı » başlangıc tutmak » hesap cıkarmak » cu » elinde bulunmak veya olmak » kacırmak » hatıra veya hatır ve hayale ge » tart sucu » yontma taşcağı » cinko » hint hurması » garniturlu » oğle namazı » taşcatlasa » sade birimler boluğu » uzum » ağılıbocek » nazariyatcı » cakıl yol » koşelik »

plan_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve plan_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. plan_eş_anlamlısı nedir ve plan_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.