tdk sözlük TDK Sözlük

 

plan eş anlamlısı

plan eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • plan eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz plan eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük plan eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duztabanlık » yuksuk » acık şehir » ufleyen alet » crocodilus » ortuşmek » basınclamak » kritik » cıkarma » cizilmek » buyuk peder » uzgun balığı » super fostat » yakınlık gormek » daha bircok şeylerin yapımında » mektupustu » ıcı ici ucu ucu » yurutmek » fusunkâr » baskın cıkmak veya gelmek » iş arî » ceşni » dunurleşme » goz hapsi » zuğurt tesellisi » temettu » fişekci » terekkup tarzı » sil » borc bini aşmak » icine sinmek veya sinmemek » lehce » r » pengo » zumre toplantısı » lâfınıveya lâfınızı balla kest » al bayrak veya sancak » calısız » citişme » yapılan resim ve bezeme işi » duşkurmak » lecek » karman corman olmak » cin ifrit olmak veya kesilmek » yuze guluculuk » cekcek » cekmek » cgs » merkepci » sokulmek »

plan_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve plan_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. plan_eş_anlamlısı nedir ve plan_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.