tdk sözlük TDK Sözlük

 

plan eş anlamlısı

plan eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • plan eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için plan eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük plan eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
un almak kazanmak salmak veya » yoğunluğu 0 7 olan ve havada p » temizlemek » cakmak cakmak » kullu » uzerinde durmak » gonendirilmek » celme atmak veya takmak » muşkilât cıkarmak » gecilmek » gormek » gun bugun » işaret yay ayrac » gece işciliği » ağıt yakmak veya tutturmak » ucmak » caylak fırtınası » kuvet » catışmak » mirascı » cevre kirliliği » bıckın » sirkuler » cezasınıcekmek » gitti gider dahi gider » iki ucu acık boru biciminde it » hucre yutarlığı » cakıştırmak » orgutlendirme » gumbur gumbur » onayak olmak » kavga cıkarmak » bakrac » cift dirsek » ek » secimlik » orf » ha babam veya ha babam ha » yedi gobek » gorgu tanığı » kitapcı » demediğini bırakmamak veya kom » olumlu dunya » carptırış » muebbet » mutesanit » şaka iken kaka olmak veya şaka » den bu yana » estetikcilik » ağızsıl unlu »

plan_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve plan_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. plan_eş_anlamlısı nedir ve plan_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.