tdk sözlük TDK Sözlük

 

plan eş anlamlısı

plan eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • plan eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için plan eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük plan eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
karagozluk » yuzu olmamak » uflemeli » m » rufaî » duğun yahnisi » odenmek » iskorbut » cercevesiz » cakmak » bunların arasınıdolduran ozek » vekilharclık » cehre almak » zırva tevil goturmez » şer î » bitmek tukenmek bilmemek » duruma gelmek » ac gozlu » ucsuz » ustune guneşdoğmamak » koksuz » sarac » ileri geri konuşmak lâflar etm » cicekcilik » guneşacmak » olumu op » bicim almak » paragoz » cenetli » alkışcı » pacal » goturtmek » kaucuktan yapılmışşilte » saltcılık » cağıldama » okyanus cukuru » uretilmek » guc » cıtır pıtır » olculu » yerleştirilmişcift camdan oluş » dut yemişbulbule donmek » oz » rovanşıalmak » kursu hocası » surmesiz » cıplak » taammum » lâyık gormek » şeylerden her biri tabaka »

plan_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve plan_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. plan_eş_anlamlısı nedir ve plan_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.