tdk sözlük TDK Sözlük

 

plan eş anlamlısı

plan eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • plan eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz plan eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük plan eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
durtme » purik » o » oğretiş » tehaluf » suslenmek » nalcasız » cukur » dunya evine girmek » sıfırıtuketmek » gozunu acmak » yuzsuz » karman corman etmek » haraccı » kurduğu medeniyetleri kendi i » ana rahmine duşmek » bilgili » vucut » sedefci » kabul toreni » sozleşmesiz » badem ici » cevri » gozu veya gozleri kararmak » pufkurmek » xviii yuzyıl sonunda başlayan » kedi ciğere bakar gibi bakmak » girintili yer » surgulemek » yulgu » taraca » f f » anlam kotuleşmesi » gozden uzak tutmak » bîtap duşmek » cıkarmak » bunalıma duşmek » eşbicim » soğe » nazarıdikkatini cekmek » var gucuyle » komşu kapısına cevirmek » caşıtlama » ticarî tuketim » kecelenmek » meydana duşmek » cirkinseme » aglutinin » losemit » şeref sozu »

plan_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve plan_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. plan_eş_anlamlısı nedir ve plan_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.