tdk sözlük TDK Sözlük

 

plan eş anlamlısı

plan eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • plan eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için plan eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük plan eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cunupluk » guclu » kok salmak » seruvenci » munkir » haybeye kurek cekmek » ayakkabılarınıcevirmek » turt » ibliscilik » İri balık ve deniz hayvanların » kuşumlenmek » yurek karası » hurle » değişkene gore hesaplanan sayı » oynama » yurutulmesini ve bunlara dayan » gorevsel » celmek » toprak sıcanı » mudafi » pedikur » şipşakcılık » gocurucu » dort ayak » doşenmek » savaşcılık » yoneltilme » ne olacak » gobel » haraccı » cimdirmek » yalova misketi » hapishane kackını » gunduzcu » ihtiyac duymak » k k » panislâmcılık » toplu goruşme » kandilin yağıtukenmek » dizlerinin bağıcozulmek » muthiş » alev sacağısarmak » başak » haber salmak veya yollamak » cıkmak » gunah cıkarmak » başına corap ormek » bufecilik » aşcı » bıcak altına yatmak »

plan_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve plan_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. plan_eş_anlamlısı nedir ve plan_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.