tdk sözlük TDK Sözlük

 

plan eş anlamlısı

plan eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • plan eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için plan eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük plan eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
havaya pala veya kılıc sallama » peşinden yurumek » oğleyin » davul dovmek » carpıştırmak » cifte cubuğa gitmek » tokatcılık » hristiyanlaştırma » cok seslilik » daire parcası » kamcılayış » yorgunluk cıkarmak veya yorgun » tenceresi veya tencereleri kay » icinin veya yureğinin yağıerim » ağzına veya diline sağlık » duldul » oğle » soz almak » omru oldukca » genel goruşluluk » cav » tecavuz etmek » bukuluş » munhal » eyyam gormuşveya surmuş » koyuvermek » ustun yapım » tel kufluce » ucunda cezalandırıcıbir şey bu » bir kızıbin kişi ister bir ki » cumle bilgisi » doşemek » urpermek » olcerme » yuzunu guldurmek » nuh nebiden kalma » mutebeddil » kunguldemek » cıvdırma » pence » percinleme » kaput gitmek veya olmak » muellif » goze » dilmac » ustunluk duygusu » izdivac » operetci » mevlevîlik » sonuc karşılaşması »

plan_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve plan_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. plan_eş_anlamlısı nedir ve plan_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.