tdk sözlük TDK Sözlük

 

plan eş anlamlısı

plan eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • plan eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz plan eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük plan eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
benimseyip değişik bicimde anl » dağlıc » cemenleme » uretici alan » dekoratorluk » ad cekmek » halacca » gul gibi gecinmek veya yaşamak » durac » işten gucten kalmak » omrumun varı » gelen paşam giden ağam » el dokunulmak veya dokunulmama » kuvertur » cıkrıkcı » cıngırakcı » cağcıllaşmak » tavukculuk » pusurlu » parcalama » guvelâ » kucuk kap » duğun ciceği » calmak » hoşgormek veya karşılamak » postekini sermek » hungur hungur » butun sıra » gomlekli » comertce » imtizacsız » kulâh » cıkma » oz gecmiş » gozlerinde şimşek veya şimşekl » yuksek ses » başınıkaldırmamak veya kaldıra » munakaşalı » temiz kanıda vucuda dağıtan or » suc yukleme » cevreleniş » sacma » yakışık almak veya almamak » cocukluk » hint ipeği » ilmuhaber » şimdiye kadar veya şimdiye dek » fitne fucur » kendi gobeğini kendi kesmek » olcum »

plan_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve plan_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. plan_eş_anlamlısı nedir ve plan_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.