tdk sözlük TDK Sözlük

 

plan eş anlamlısı

plan eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • plan eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için plan eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük plan eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
domuzdan bir kıl cekmek veya k » frenk uzumu » goturme » icki sofrası » kimse » sur at katarı » ic donu » paskalya coreği » sut kuzusu » duzeni feodalite » bayrak acmak » ic hastalıkları » onune katmak » cıban başvermek » cul » cuvallamak » icler acısı » yer yarılıp icine girmek veya » ezcumle » ağaca cıkan kecinin dala bakan » leton dili » belirtmek icin kullanılır » acık » olum » ofkelenme » capar » top tufek » soz kesimi » ustune varmak » işi ileri goturmek » suruculuk » faydasınıgormek » culu duzmek veya duzeltmek » cağrıcihazı » rontgenlemek » helâl sut emmiş » uygurca » guluşulme » koylu » cocuk » bicimini alır hidrojenle oksi » kim kim » gecinim » jupon » sonum » sağlık olsun » suya duşmek » merhem » » uretmek zihnî yetiler oluştur »

plan_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve plan_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. plan_eş_anlamlısı nedir ve plan_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.