tdk sözlük TDK Sözlük

 

plan eş anlamlısı

plan eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • plan eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz plan eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük plan eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kunguldemek » goze batmak » mevsimi » boşluk » angstrom » celişik » yanardağbolgesi » bicim almak » ciğeri veya yureği sızlamak » piyango cekmek » cevrilmek » herkesin arşınına gore bez ver » kuluckalık » cıkarmak » esperanto » mutehayyir » gonderici » fırca gibi » fıstıkcılık » ayva receli » besle kargayı oysun gozunu » celenc » şarkiyatcı » kunduz boceği » tedavul » orta cağfelsefesi » kalmak » gurz » kecitırnağı » ince gul yağı » rumen » curcur » elde avucta ne varsa » copurina » gubreleme » değerlerine yapılan yeni eklem » dun » acık kapıpolitikası » busbutun ortadan kaldırmak ici » oğretilerin genel adı akliye » gidişdonuş » ofkelenmek » duğurcuk » dunya evi » dağgolu » uc aylar » gozetiş » mağribî » ufunet » bicmek »

plan_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve plan_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. plan_eş_anlamlısı nedir ve plan_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.