tdk sözlük TDK Sözlük

 

plan eş anlamlısı

plan eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • plan eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için plan eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük plan eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
iclenme » carliston marka kereste » hamsi corbası » yuz akıile cıkmak » futursuzca » toplumsal cozulme » cebrî yuruyuş » omru uzamak » cemen » yuzu gormemek » cevri » cıkmak » cokluk » ovunmek » papara veya zılgıt yemek » mururuzaman » ilâcsızlık » gormek » gun olur yılıbesler yıl olur » dondurmek » cizgi » sureolcer » hık demişanasının babasının b » olum » gok evi » murdum eriği » ummetcilik » ilcebay » kafayıyere vurmak » dunyadan gecmek veya el cekmek » okselemek » ruşvet almak » gunu » gulbahar » gumrukculuk » kedi veya eti ne budu ne » uzengileme » muhur » by pass » coğullaştırma » bilinc » yalan yere yemin etmek » muşkul » guc » cıkışmak » goz kırpmadan » dovme yapmak » nefes cekmek » alcak » bir iki demeden demeye kalmada »

plan_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve plan_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. plan_eş_anlamlısı nedir ve plan_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.