tdk sözlük TDK Sözlük

 

plan eş anlamlısı

plan eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • plan eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz plan eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük plan eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
karşılığında cinsel ilişkide b » sarih mef ul » ruzgârlanmak » calıştırılma » iki dirhem bir cekirdek » karbur » gecerken boğazdan cıkan ve duz » acık » yuce divan » gece gunduz dememek » allah dirlik duzenlik versin » ozguleme » kirecci » canıgonulden veya canıyurekten » icin » başınıkaldırmamak veya kaldıra » organların her biri » trost » gonlu cokmek » yukumlenmek » sun î » uzgoren » surgulemek » yakın doğu » allah kazadan belâdan saklasın » catıekleri » cekilmek » deli gomleği » icerleyiş » cevirmen » oyle gelmek » birinin canına ot tıkmak tıkam » şifreyi cozmek » can kulesi » yuk hayvanı » kesesine guvenmek » kucukce » almanlaştırma » gıllugişsiz » gozyaşıbezleri » amaclanma » tek tuk » denizgulu » duzeltme işareti » dort dortluk » cekimci » kamcı » ihtilâfa duşmek » vukua gelmek veya vuku bulmak » acıkgozluluk »

plan_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve plan_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. plan_eş_anlamlısı nedir ve plan_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.