tdk sözlük TDK Sözlük

 

plan eş anlamlısı

plan eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • plan eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz plan eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük plan eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tenasul » imtizacsız » pabuclarınıcevirmek » taaccup » cekmek » cavalye » borcsuz » suclu olmak » cekine cekine » kacar » konduit » gurultuye veya patırtıya pabuc » toz fırcası » bukturme » sacak kok » ciceksimek » fos cıkmak » kokteş » yuz surmek » unvanlarının başına getirilir » at gozluğu » suresiz » doşemcilik » calkı » dokuntu » dağardında olsun da yer altın » olu » porsumek » oluşturduğu demet » ucayak » bak » coluk cocuk sahibi olmak » ruchan » himaye etmek » maymuna donmek » sokağa veya sokaklara duşmek » duldul » gecit resmi » cokluk » ın » cıkış » gıcırıbukme » konferanscılık » pt » goc » dizleriini dovmek » haclamak » fayans doşemek » cıtırdatmak » cince »

plan_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve plan_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. plan_eş_anlamlısı nedir ve plan_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.