tdk sözlük TDK Sözlük

 

plan eş anlamlısı

plan eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • plan eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için plan eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük plan eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
beyaz rus » muheyya » gecim yolu » partikul » tekefful etmek » cekiye gelmez » kosele » pirinc » allah dirlik duzenlik versin » merkeziyetcilik » ucayak » kutlesel » kendi derdine duşmek » cift yıldız » parcası » gelen paşam giden ağam » cur etkâr » cozundurmek » koşe minderi » başıacık » gore » mujdelik » burumcuk » gravur » bir şeyler bir şeyler » cit » kırkıcıkmak » f k b » guncelleştirme » kendini bilen veya bilir » rezil rusva olmak veya rezil k » acık kredi » suredurum » noktalama işareti » orumcek kuşu » fırcalamak » buyuk başın derdi buyuk olur » bocek » catlaklık » yorgunluk cıkarmak veya yorgun » munasebette bulunmak » baraj yapmak veya kurmak » kulluk » borc bini aşmak » cılgınca » yuzlemece » kayakcı » bombardıman ucağı » orospu bohcası » pabuc bırakmamak »

plan_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve plan_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. plan_eş_anlamlısı nedir ve plan_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.