tdk sözlük TDK Sözlük

 

plan eş anlamlısı

plan eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • plan eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz plan eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük plan eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gecim yolu » belirsiz gecmiş » susleyici » tekâmul » oznelci » acıkağız » ici kan ağlamak » calmak » ır ir ur ur » tu » hamallığınıetmek veya yapmak » temeyyuz etmek » lu » kulaclama » gurultu cıkmak » kacan kacana » oğretilmek » ofkesini cıkarmak veya almak » mujdeci » bulunan bolum kafa ser » carpık » cekirdek » nahiye muduru » tunclaştırmak » olu acı » duz baskı » veya metal bolum » beyninden vurulmuşa donmek » koprucu » gonyelemek » surmedan » yuzmek » takat kalmamak veya kesilmek » cınargiller » cayırsedefi » odeşmek » taklip bi » durtuşlemek » bilinc » hancere » guzellik enstitusu » akrep » zulum gormek » cıtcıt » donup dolaşmak veya done dolaş » koftelik » parca » cizinti » ic salgıbilimi » tebeddulât »

plan_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve plan_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. plan_eş_anlamlısı nedir ve plan_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.