tdk sözlük TDK Sözlük

 

plan eş anlamlısı

plan eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • plan eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için plan eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük plan eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
olumsuz cumle » tarihsel ozdekcilik » macun kureği » elcilik uzmanı » parti cevirmek » cok seslendirilmiş » yuzlerce » tunek » tasasısana mıduştu » emmec » flâşor » şarapcılık » kitaba veya kitabına uydurmak » duzeltici » rolâns » teamul hukuku » tahakkum » şofor koltuğu » tokaclanma » allah dirlik duzenlik versin » cimdiklemek » etut etmek » cekişmek » calıkuşu » sudanlı » ustuvanî » tevessul etmek » belirtir » dokturme » luksmetre » hodukluk » acık devre » kukla » kutletmek » yurek karası » camurlaşma » ayağıveya ayakları suya ermek » lutuf » uzerine bir bardak su icmek » allah eksik etmesin » uzulmek » duvar cekmek » memleketcilik » buğusu ustunde » sac » dilinin altındaki baklayıcıkar » kışve yaz arasındaki mevsim i » caca » dişdamak unsuzu » bilgic bilgic »

plan_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve plan_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. plan_eş_anlamlısı nedir ve plan_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.