tdk sözlük TDK Sözlük

 

plan eş anlamlısı

plan eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • plan eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz plan eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük plan eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gosterme » eşeysiz coğalma » cizgi film » şerit » dağarcığı » acıklık » kadının yuzunun karasıerkeğin » fume » bilinc » gecerlik » bir dilin kelimeleriyle duşunc » frenk uzumu » calım atmak veya yapmak » doğru durust » ampirizm usculuk karşıtı » baklava acmak » mulkiye idadîsi » goyuk » cekmecesiz » kucuk oynamak » umuda duşmek » kor boğaz » oneze » cerre cıkmak » allah rızasıicin » beklenmediği umulmadığıveya c » gecmek » koşeye atılmak » yuk vagonu » inatcılık » tozculuk » sur atlendirmek » sumbule » muhreleme » gecmek » zumruduanka » ar damarıcatlamış » a veya e gelince » arabankurdî » duşurmek » denetci » caydanlık » okcu » dingo nun ahırı » oyun » doygun olma durumu veya gonul » dunya goruşlu » cıkışyapmak » sungusu depreşmesin » cocuk dunyaya getirmek »

plan_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve plan_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. plan_eş_anlamlısı nedir ve plan_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.