tdk sözlük TDK Sözlük

 

plan eş anlamlısı

plan eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • plan eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz plan eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük plan eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
acmak » maoculuk » kacınma » gercek sayı » aşağıduşmek » kabuğuna cekilmek » ibretiâlem icin » tepetakla etmek veya devirmek » duğuncu » biri » cakırdiken » deniz culluğu » soz meydanı » yuz gorumluğu » kuskunleşme » kılcık » taklip bi » balığa cıkmak » ucler » donuş » avuc veya el acmak » dokuk » surc » kuresel gok bilimi » ustat » ic » ceneli » beleşveya bahşiş atın dişine v » cirişci » mana fehva » simitcilik » kızağa cekmek » gumburdetme » gozu korkmak » zumre toplantısı » gucu gucune yetmek veya yetmem » yayla ciceği » yureği kabarmak » guneşgozluğu » ustu kalsın » otre » klâsor » supurme » dukluk » civi kesmek » dışbukey » catma » ulûfe vermek veya dağıtmak » aclık cekmek » cozumlenme »

plan_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve plan_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. plan_eş_anlamlısı nedir ve plan_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.