tdk sözlük TDK Sözlük

 

plan eş anlamlısı

plan eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • plan eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz plan eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük plan eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cıplak » yurumek » carpıklık » uste vermek » bağlanmışkıl veya kıla benzer » ac doymam tok acıkmam sanır » yunmuşarınmışveya yıkanmış » gomulu » bahce » parca » makaslıbocek » yuk katarı » arka muziği » dışa donuk » sıtma gormemişses » vibrator » mızıkcılık etmek » butunsel » partoner » catma kaş » olgun » cuceleşmek » horguclu » duğun evi gibi » kılıclama » cozulmek » hatıra veya hatır ve hayale ge » olcu » zararına kazanc sağlamak » onune gecmek onune gecmek » catıklaşmak » gok » kimin arabasına binerse onun t » iki ahbap cavuş » kaya ucmazsa dere dolmaz » başyemek başınıyemek » coban kebabı » ammada yaptın ha » ucuncu kişi » kakac » camlık » nefesli calgı » cıdamak » haric » kapkaccı belli etmeden para v » zuluflu » muzehhep » dokunmek » major » derinlik olcumu »

plan_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve plan_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. plan_eş_anlamlısı nedir ve plan_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.