tdk sözlük TDK Sözlük

 

plan eş anlamlısı

plan eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • plan eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için plan eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük plan eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ust » kalbi carpmak » mâni i » nesne obeği » tatbikatcı » teşevvuş » okseme » surulmek » golge » vurdumduymaz kor ayvaz olmak » koleleştiriş » oğuz » muteyakkız » buro » kirec cimento gibi şeyleri su » cekmek » suzgecli » yalvaclık » ic donu » cilekcilik » mubayenet » karacalılık » at olur meydan olmaz bulunmaz » at binenin veya işbilenin kıl » tevehhum » gozleri fal taşıgibi acılmak » oğrenim » sıkıyonetim » cıtlatılmak » partoner » yuz kızartıcı » sac saca başbaşa sac saca başb » nikaragualı » cakmak » yonelik birbiri ile uyumlu am » ayrıduşmek » cenek » sokuntu » ic » yonlendirme işi » catal » percinsiz » yeşilcekirge » akcaağac » oksuz kalmak » havaya ucmak » şanlışohretli » guvenirlik » donuşumcu » kacırmak »

plan_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve plan_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. plan_eş_anlamlısı nedir ve plan_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.