tdk sözlük TDK Sözlük

 

plan eş anlamlısı

plan eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • plan eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için plan eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük plan eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gumrukculuk » ekmeğine goz koymak veya dikme » gozde » cercevesiz » dalga gecmek » teessuf ederim » ozdeşleme » gokkuzgunlar » gun ışığına cıkmak » camurlukculuk » pey surmek » seksen kapının ipini cekmek » bolumlerden her biri kolon » izaleişuyu » aradan cekilmek » olum allah ın emri » yuzulmek » usanc getirmek » yuğruk » gutaperka » girit kekiği » şeref kıt ası » onlemlerin butunu » yerleştirilmişcift camdan oluş » yuzsuzleşme » cakmak taşı » hic » yuksek basınc » mustevli » ağzının kokusunu cekmek » cumbuş » yoneticilik » populerlik » profesorluk » bicim » kumaşcılık » yureği carpmak » izzetuikbal » tahammul » n » buyuk turk İmparatorluğunun uy » ordovr tabağı » koşelik » yuzey » yuruyuş » ucara atmak » fırdondu » lulecilik » cıkmak » uzatılabilir »

plan_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve plan_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. plan_eş_anlamlısı nedir ve plan_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.