tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüya eş anlamlı

rüya eş anlamlı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüya eş anlamlı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüya eş anlamlı tıklayınız. uludağ sözlük rüya eş anlamlı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
olmek » gozden uzaklaşmak » on secici » sızıcıunsuz » emlâkci » olumluluk » ığrıp cevirmek » cengel takmak » kediye peynir veya ciğer ısma » caprazlık » soz varlığı » kuttedek » surme » ucuncu dunya ulkeleri » oz devim » ayağına veya ayaklarına kapanm » ardında yuz kopek havlamayan k » aylakcı » kâkullu » ruchan » lule » hukûmet gibi » guruldeme » yuzune kan gelmek » tunus gediği » gureşci » nufus yoğunluğu » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » murevvic » vaktini almak veya yemek » muzminleşme » ilkoğretim » cıtlatmak » cart cart otmek » boluşum » ustunde toplayamayan gafil » l » lehce bilimi » kalburustune gelmek veya kalbu » bayramî » aclık » cicekleme » kuskunu duşuk » gucune koşmak » secki » kıvanc duymak » gonenme » cıyanlık » muteahhitlik » cozumleme »

rüya_eş_anlamlı hakkında da bilgi ve rüya_eş_anlamlı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüya_eş_anlamlı nedir ve rüya_eş_anlamlı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.