tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüya eş anlamlı

rüya eş anlamlı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüya eş anlamlı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüya eş anlamlı ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüya eş anlamlı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ir » sığırgozu » kacırmak » balcık inciri » olcu » cevrilemek » beylik fırın has cıkarır » allah seni veya sizi inandırsı » burnunun ucundan otesini veya » ardından veya arkasından atlık » onune bakmak » humayun » su kacırmak » ozumlenmek » rontgencilik » kor yılan » cıkacak » pekiştirmek » başkomak koymak » guneşcavmak » paca » umuk » gudumlu » mutehakkim » sovme » dunurculuk » tagayyur » ustunluk karmaşası » kırık dokuk » herhangi bir doğal nesne veya » havanın gozu yaşlı » sozune sahip » biri cok olmak » yureği serinlemek » pestilini cıkarmak » cekiye gelmek » ayağına veya ayaklarına kapanm » goz bağcı » centiklemek » gozeneksiz » fluorışıl » su cıkrığı » cadır kurmak » olcerme » seciş » genişzaman gorunumu » cıkmak » carlık » orta oğrenim » garanti vermek »

rüya_eş_anlamlı hakkında da bilgi ve rüya_eş_anlamlı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüya_eş_anlamlı nedir ve rüya_eş_anlamlı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.