tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüya eş anlamlı

rüya eş anlamlı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüya eş anlamlı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüya eş anlamlı tıklayınız. uludağ sözlük rüya eş anlamlı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dişfırcası » gecim yolu » gozunde şimşek cakmak » su kacırmak » nasır bağlamak veya tutmak » uzluk » somurgenlik » eyleme gecmek » kume » golge olaycılık » tac » civi » durzu » sondurmek » ne oluyor » surtunmek » intac etmek » sakatatcı » oksuruk otu » donuş » cakılmak » ustelik » koordinator » kulkedisi » koyungobeği » ozgurlukcu demokrasi » şohretli » mudana » bancolaşma » haybeye kurek cekmek » soze yatmak » salcalanma » boynunu bukmek » hercumerc » puf desen ucacak » tefeyyuz » viyaduk » hasatcılık » kabına dokmek » ici burkulmak veya ici sızlanm » tuketim » gozlerini kan burumek » mirascı » hal etme » gozlem evi » celikleşme » iki el bir başicin » ın in un un » kan cıbanı » bayram değil seyran değil en »

rüya_eş_anlamlı hakkında da bilgi ve rüya_eş_anlamlı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüya_eş_anlamlı nedir ve rüya_eş_anlamlı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.