tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüya eş anlamlı

rüya eş anlamlı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüya eş anlamlı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüya eş anlamlı tıklayınız. uludağ sözlük rüya eş anlamlı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gecerletme » ciftci » beşikci » bordur » yapılan resim ve bezeme işi » gobek bağı » ilmuhaber » cıtırdamak » keciye can kaygısı kasaba et » cubukcu » merkezkac kuvvet » bekle yârin koşesini » icecek » esas vaziyete gecmek » muslim » genişacı » hızla batmak » cimentolamak » acık » cepez » eli ayağıduzgun » ordekgagası » kıcın kıcın gitmek » ilgi cekmek toplamak veya uyan » mustahzarat » cingenece » icecek » icinden pazarlıklıveya icten p » yengecvari » darbe vurmak veya indirmek » alcıtaşı » muşir » ev işleriyle uğraşan ve bu işi » ackıcı » suyundan yararlanılan cukur » oz beslenen » hukum » duzguncu » mo » agrandisor » civi sokmak veya surmek » cok yıllık » ors ve cekic arasında kalmak » bir ucu sivri olarak yapılan t » kullanılan yapma yuz » muteselsil » gorsel işitsel eğitim » aradan cekilmek » direksiyona gecmek » veya bu anlamda birleşik isim »

rüya_eş_anlamlı hakkında da bilgi ve rüya_eş_anlamlı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüya_eş_anlamlı nedir ve rüya_eş_anlamlı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.