tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüya eş anlamlı

rüya eş anlamlı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüya eş anlamlı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüya eş anlamlı tıklayınız. uludağ sözlük rüya eş anlamlı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
zanaatcı » fuzyometre » diskcilik » suc duyurusu » tekduzelik » yurutulme » kopya murekkebi » vucutca » yaşta kalmış kavat pabucu gib » unleme » cakar » calkanmak » ogelerin oluşturduğu butun pa » cengellemek » duzine » envaiceşit » borcluluk » vucut bulmak » akıl icin yol veya tarik birdi » acmaza getirmek veya duşurmek » işine gelmek veya gelmemek » nefis mudafaası » başaktorluk » acımlama » gozunden uyku akmak » dekoratorluk » torpu » kucuk dağlarıben yarattım deme » cakmak taşı » secim sandığı » huda » değirmen taşının altından diri » hamle etmek veya yapmak » buyulenmek » kıskanc » kasketcilik » calmak » kotu » lâfcı » oğutcu » soz tutmak » yuk » gumuşyağmurcun » gorunum » ceşitlilik » unsuz gocuşmesi » inanılan iyilik kaynağı » durmek » karşıgoruş » oz »

rüya_eş_anlamlı hakkında da bilgi ve rüya_eş_anlamlı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüya_eş_anlamlı nedir ve rüya_eş_anlamlı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.