tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüya eş anlamlı

rüya eş anlamlı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüya eş anlamlı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüya eş anlamlı ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüya eş anlamlı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dem dokmek » keceleme » doğal cevrelerini değiştirmele » camurlanma » suslendirmek » İnegol koftesi » ortak carpan » vaktini almak veya yemek » lr » yalayıp gecmek » akca » gelmic » teressup etmek » yetenekli kimse » muş » yuzu pek » ici kalkmak veya kabarmak » duşuk » yasama gucu » mulhem olmak » orumcek » cerezlenme » golgeleme » orumcek kuşu » soğukca » terakum » kemik parca » cağdaşlaştırma » bolunmez » secicilik » pusuya duşmek » buzgu » kosele » su altıfotoğrafcılığı » inakcılık » kusuf » deme veya değme gitsin » yuzunu gormemek » major » mutedair » sakal bırakmak koyuvermek sal » yuzu gozu acılmak » govdeye atmak veya indirmek » talihine kusmek » sonuclanmak » ici dışına cıkmak » gercekleştirmek » golgelenme » kunde » goz bağı »

rüya_eş_anlamlı hakkında da bilgi ve rüya_eş_anlamlı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüya_eş_anlamlı nedir ve rüya_eş_anlamlı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.