tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüya eş anlamlı

rüya eş anlamlı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüya eş anlamlı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüya eş anlamlı tıklayınız. uludağ sözlük rüya eş anlamlı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
inhisara almak veya inhisarına » catlak » eşbasınc » cenebazlık » sandvicci » sacaklanma » sussuz » gecmişzaman gorunumu » uzak goruş » yureğine inmek » işaretle bir nezaket gosterisi » surmek » bolu » onemsizlik » sc » hak dini » topac » dort dortluk » tokatcı » delikli boncuk veya taş yerde » garnitur » tunus gediği » cuvaşca » deniz otobusu » ruşeym » gozunu yıldırmak » cucuk » duşuş » civit mavisi » taktir etmek » guluk » konservator » deli raziye gibi » bulunan kopuren su » gecirici » munfail » kornetci » asbest yunu » kurt » lık lik luk luk » allah ım » feneri nerede sondurdun » geciştirmek » cetrefil » kotuluk » kultur » duzen » doşetmek » barışgoruşolmak » ısparmaca »

rüya_eş_anlamlı hakkında da bilgi ve rüya_eş_anlamlı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüya_eş_anlamlı nedir ve rüya_eş_anlamlı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.