tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüya eş anlamlı

rüya eş anlamlı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüya eş anlamlı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüya eş anlamlı ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüya eş anlamlı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gumrukculuk » cekberi » glikozuri » utu tahtası » cırpıştırılma » aksilik cıkmak » buyuklerin ellerinden kucukle » luks mevki » ispenciyari » cerezci » yarayan kuru ince yaprak » inşaatcı » gun » zamane cocuğu » goz pınarı » gorunmez kaza » tek cekirdekliler » kor bağırsak » butce » ilgi cekici » tutsulenmek » kullanılan cihaz » turt » endustrileşme » aktuel » cirkin » cevirmek » pac » sungu » goz kadehi » tekâsuf etmek » sığırtmac » darulfunun » mustahdem » gomu » olumsuz tumce » ocu » kuşumlenme » daki deki taki teki » carpıntısıtutmak » kaşile goz gerisi soz » ahlâkcı » cavun » yakalıkamcılılar » golermek » guneşlik » cer cop » kışkırtıcı kışkırtmak işini y » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » cıfıtlık »

rüya_eş_anlamlı hakkında da bilgi ve rüya_eş_anlamlı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüya_eş_anlamlı nedir ve rüya_eş_anlamlı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.