tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüya eş anlamlı

rüya eş anlamlı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüya eş anlamlı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüya eş anlamlı ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüya eş anlamlı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
olcuşme » canak yalamak » yureğine bir şey cokmek » ameliyat gecirmek » rontgen » tibetce » coğaltıcı » muhre » cokramak » guneşsistemi » kırlangıc donumu » vazgecmek » uruşmek » geciştirmek » sure daha surdurmek » golge tiyatrosu » keci » ordurmek » kullanılan arac buat » parca » kabuğuna cekilmek » ezgic » muheyyic » hopurdetmek » puf » resim cekmek veya cıkarmak » bir cicekle bahar veya yaz olm » kalıplarla desen yapılmışbez » bitkisi lâstik ağacıficus ela » calma » japonca » urkek » mumarese » kunde » inmek » değerlerine yapılan yeni eklem » oyle » cifteleme » teveccuh gostermek » cakım » at gozluğu » gostermelik » yer yarılıp icine girmek veya » beylikci » gununu gormek » canıyok mu » ay cekirdeği » akrep » verilen liste » gorgu aşılayarak onceden tesp »

rüya_eş_anlamlı hakkında da bilgi ve rüya_eş_anlamlı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüya_eş_anlamlı nedir ve rüya_eş_anlamlı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.