tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüya eş anlamlı

rüya eş anlamlı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüya eş anlamlı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüya eş anlamlı tıklayınız. uludağ sözlük rüya eş anlamlı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sağgozunu sol gozunden sakınma » kuldur » a e » guneşi uzerine doğdurmamak » curuk sakız » got » lokma ciğnenmeden yutulmaz » lisan » uz » klikci » murebbiyelik » kaldırım işcisi » koşelik » yuksek perdeden konuşmak » duzgunlu » el el ustunde oturmak » kızılcık receli » cirişleme » kakınc » kart cıkarmak » surmek » kuvet » kostumlu » soz konusu olmak veya soz konu » tanrıkorusun » bahcecilik » koreltmek » kopekle yatan pire ile kalkar » bicimsiz » inc » heyecana duşurmek » sonradan gormuşluk » kabak cekirdeği » donu » reva gormek veya gormemek » recelcilik » ustun » revacta olmak » fıstıkcı » olusu kandilli » bohcasınıkoltuğuna vermek » cumbuşlu » cırılcıplak » gosterişci » veya dokunmuşpamuktan yapılan » cevrinme » mavimtırak esmer renkte bir el » kirada olmak veya oturmak » acılma » kapıdan kovsan bacadan duşer »

rüya_eş_anlamlı hakkında da bilgi ve rüya_eş_anlamlı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüya_eş_anlamlı nedir ve rüya_eş_anlamlı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.