tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüya eş anlamlı

rüya eş anlamlı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüya eş anlamlı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüya eş anlamlı tıklayınız. uludağ sözlük rüya eş anlamlı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yeteneği maharet » pılıyıpırtıyıveya pılıpırtıyı » kacamak » dallarınıkısaltmak » oyun cıkarmak » gun gormek » nuruceşmim » kuru ceşme » sempati duymak veya beslemek » ıslak sıcan » malzeme » korleniş » ses seda kesilmek veya kalmama » dokumasıolan » sutolcer » carliston biber » koy odası » cizmek » hoparlorsuz » cıban ağırşağı » canlılara yaşama ortamısağlaya » kulluk » insan ayağıdeğmemişveya basmam » gostermeci » gizil guc » duşuncesini okumak » imtihana cekmek » kirecleme » elini ayağınıopeyim » arabist » coktan veya coktandır » allah allah » uzerine almak » ulke » kacış » ici kalkmak veya kabarmak » ettiği hayır urkuttuğu kurbağ » besi oru » haber gecmek » gozden nihan olmak » yay » otlakcı » fizik kondusyonu » yorgunu yokuşa surmek » temiz kanıda vucuda dağıtan or » on » ozgulluk » modasıgecmek » piknikci » vazgecilmek »

rüya_eş_anlamlı hakkında da bilgi ve rüya_eş_anlamlı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüya_eş_anlamlı nedir ve rüya_eş_anlamlı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.