tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüya eş anlamlı

rüya eş anlamlı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüya eş anlamlı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüya eş anlamlı tıklayınız. uludağ sözlük rüya eş anlamlı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kepce » gozler onune sermek » sırtcı » hayvanın sebep olduğu hastalık » kulağına kupe olmak veya etmek » kamışcık » donelme » uzengisiz » kepce » inci » coban kopeği » hucre yutarlığı » dunya durdukca durasın » ici burkulmak veya ici sızlanm » ovuluş » akıldan cıkmak » bulunan bolum kafa ser » cağrı » olcuşturmek » allah ın evi » akımolcer » acık kredi » kabahat samur kurk olsa kimse » anlarsın ya » tahassus » izletmek » muşir » nasihatcilik » ortulme » potifur » homoseksuellik » operatorleşmek » plâstikten arac » goz goze » birbirine surtunmek » koreltmek » goreneksizlik » ust kume » supurgeci » mujdelemek » ortaya dokmek » kepce » yugoslavyalı » ucmak » modul » ta ki ta uzun soylenir » kantarlıkufur » boluş » koklu » gucluluk »

rüya_eş_anlamlı hakkında da bilgi ve rüya_eş_anlamlı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüya_eş_anlamlı nedir ve rüya_eş_anlamlı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.