tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüya eş anlamlı

rüya eş anlamlı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüya eş anlamlı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüya eş anlamlı ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüya eş anlamlı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
suvarilik » sutlu kengel » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » pacavracı » hayvan lama glama pacos » yaprak dokumu » gozlerini belertmek » oz oğrenim » uvey ana » sunnetli » gun merkezli » cıngırak » allah ıveya allah ını seversen » meş ale » ayağının turabıolmak » duşurmek » korukleme » buyuk kalori » guney noktası » tevettur » tek acıklık bulunan ocak » dokunme » cağrışımcılık » kohne » yureği pek » ust deri altı » gozetmek » koc » yukseltec » boyle » tuhafiye dukkânı » golge etmek » uzerine evlenmek » adıcıkmak » alcıtaşı » gonlunu sondurmek » ayıbınıyuzune vurmak » alınır ve başına bir ya geti » nacar kalmak » cevirgi » uckâğıt oyunu oynatan kimse » kufeci » acan » selâmunkavlen » sandıktan cıkmak » suz » kafasısersem sepet olmak » gumuşrengi » mudafaa » cılgınlaşmak »

rüya_eş_anlamlı hakkında da bilgi ve rüya_eş_anlamlı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüya_eş_anlamlı nedir ve rüya_eş_anlamlı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.