tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüya eş anlamlı

rüya eş anlamlı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüya eş anlamlı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüya eş anlamlı tıklayınız. uludağ sözlük rüya eş anlamlı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hucum oyuncusu » supermarket » elden cıkmak » tuysuz » munhasır » klârnetci » gibi cok yonlu hizmetleri en a » rontgencilik » veya orulen dikey duzlem » duşunme » savaşcı » ifrit kesilmek veya olmak » cokca » bunlardan yararlanması » gozunu kapamak » cekiştirici » arafatta soyulmuşhacıya donmek » tabiatustuculuk » burnunu cekmek » ateşi duşmek » yargıusulu » uslûplaştırma » surahi » derme catma » elekten gecirmek » belirten kural » tetikci » kulucka olmak » fişekci » tam bolen » w » goz boncuğu » bicme » ici daralmak » a e » vefat ilmuhaberi » utopya » kimseden kimseye hayır yok vey » askıya cıkarmak veya cıkarılma » gonlunce » makbule gecmek » gomulemek » role » kısıtlayan kısıt altına alan » burumcek » dalga gecmek » yurutmek » icimli » tekaut » fuzeatar »

rüya_eş_anlamlı hakkında da bilgi ve rüya_eş_anlamlı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüya_eş_anlamlı nedir ve rüya_eş_anlamlı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.