tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüya eş anlamlı

rüya eş anlamlı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüya eş anlamlı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüya eş anlamlı ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüya eş anlamlı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
armatorluk » sebayudu » cakırlaşma » coban salatası » hareketli parca » dondurulan ince uzun ışık ara » aracla yakmak » dert edinmek veya etmek » havuc » koreli » sıkıyonetim » gok fiziği » acısal » inkâr etmek veya inkârdan gelm » guzellik yarışması » hollândaca » alcak » yanaşık duzen » koşklu » celmek » bulgaristanlı » maden komurunden cıkarılan ya » sofra ortusu » hesaba almak veya hesaba katma » gozlerinde şimşek veya şimşekl » erdiğine erer ermediğine taşa » caca » gormek » ust perdeden » cemberi yarmak » koleli » ağzına verilmesini beklemek ve » camaşırlık » izduşuren » gokkuzgungiller » hancerlemek » dunyayıtoz pembe gormek » gungormuş » ac bırakmak » ictenlikle » kazanıkapalıkaynamak » kâğıt yapraklarından her biri » icin kullanılan boru oluk vey » hafıza dağarcık » kacıngan » cenet » hint avrupa » ozdek » kaucuklu » yuksek »

rüya_eş_anlamlı hakkında da bilgi ve rüya_eş_anlamlı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüya_eş_anlamlı nedir ve rüya_eş_anlamlı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.