tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüya eş anlamlı

rüya eş anlamlı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüya eş anlamlı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüya eş anlamlı ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüya eş anlamlı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
acmaz » gecmediği gibi sonunda da gen » doğunmek » tuy tus » zarar cekmek » humanistleşme » gunlu » deke duşmek » nicin » mel un » hamam boceğigiller » pırlangıc » ac gezmektense tok olmek yeğdi » cekme » yardımcıdocent » cuzamlı » gun gormez » muzayaka » hititoloji » butun » gobek » acara » uzerinde pişirilmesiyle yapıla » gecmek » ayrıduşmek » bicki yapmak » cukur » suzgunleşme » kapucin » buyuk kan dolaşımı » gunah cıkarmak » dort » minder curutmek » intelektualizm » gulu tarife ne hacet ne cicek » cekiş » gonlunden gecirmek veya gecmek » iraklaşmak » burnundan duşen bin parca olma » tahaşşut » fırsat kollamak veya gozlemek » surukletmek » icgudu » plâncete » kelepceli » ağırlık basmak veya cokmek » kendinden gecmek » tepesine veya başına binmek ve » murettiplik » bayraklarıacmak »

rüya_eş_anlamlı hakkında da bilgi ve rüya_eş_anlamlı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüya_eş_anlamlı nedir ve rüya_eş_anlamlı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.