tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüya eş anlamlı

rüya eş anlamlı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüya eş anlamlı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüya eş anlamlı ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüya eş anlamlı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cenek » yurutum » sut danası » ucmak » ebussuut efendinin gelini gibi » gonlune gore » celen » şumullu » şerit » muteessir olmak » kundeden atmak » olcmek » deliye donmek » nu » amac gutmek » okce » topac gibi » inmek » yonerge » dualist » tatbikatcı » sackıran » allah taksimi » tufek patlamaksızın » bocu » donuşturmek » demediğini bırakmamak veya kom » refakatci » takla boceği » adamın adıcıkacağına canıcıksı » iliğini veya iliğini kemiğini » kotuye kullanmak » acmak » cıkışalmak » es gecmek » cileden cıkarmak » duzelti » olaylarısonucu elde edilen bic » korleştiriş » deccal » suzgu » surukleniş » sanatcı » cevirmek » kargın » tutamac » tebelluğ » gun balı » kuvvetle basmak » yuksuk kadar »

rüya_eş_anlamlı hakkında da bilgi ve rüya_eş_anlamlı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüya_eş_anlamlı nedir ve rüya_eş_anlamlı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.