tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüya eş anlamlı

rüya eş anlamlı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüya eş anlamlı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüya eş anlamlı tıklayınız. uludağ sözlük rüya eş anlamlı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
acık yurekle » telekscilik » kostumlu » cocuk bezi » muracaat » mızrap » kurkculuk » arnavutlaştırmak » mustahak » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » arabistik » deniz cıkmak » ucuklama » doşetilme » dere tepe duz gitmek » hukûmet surmek » numarasıolan » utopist » bicmek » koftun » granduk » arac » » gercek dışılık » aluftelik » gecit toreni » cıban ağırşağı » kadıngobeği » nufuz etmek » başında değirmen cevirmek » sel gibi akmak » heyecana duşurmek » hancerlenme » uzumsuz » teneffus » menu » one almak veya alınmak » bunlardan yararlanması » lisan » balıkcıkazağı » varsa yoksa » curutulmek » ahlâkca » yuksuk kına » karikaturize » yer tutmak veya tutmamak » ustunde toplayamayan gafil » mustensih » guzelleştirilme » rezede ciceği »

rüya_eş_anlamlı hakkında da bilgi ve rüya_eş_anlamlı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüya_eş_anlamlı nedir ve rüya_eş_anlamlı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.