tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüya eş anlamlı

rüya eş anlamlı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüya eş anlamlı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüya eş anlamlı ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüya eş anlamlı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yurutulmesini ve bunlara dayan » ciriş » unsuz ikizleşmesi » kacamak » curutulme » kacmak » iyilik gormek » dokturme » koydeş » zirve veya doruk toplantısıvey » korletiş » organizmaların oluşturduğu bir » nusha » durumleme » borcluluk dengesi » kıcustu » bir dostluk kaldı » felemenkce » bir soy » guneşletmek » goğus goğuse » cıtcıt » gozu kaymak veya kacmak » ortaklık sozleşmesi » gulme » buyutmek » musemmen » sutlendirmek » boy gostermek » ozgurleşme » aracılığıyla duymak değmek e » oteki » culu duzmek veya duzeltmek » icin » yureği parca parca olmak » acısal uzaklık » suruyu guden kurdu gorur » yahudi baklası » duşe kalka » indukleme makinesi » ustune yaptırmak » amerikanist » ic oğlanı » kesmeden ustten gecmesini sağl » kul gibi » ali nin kulâhınıveli ye veli » cipura » kalpakcılık » cirkin » muşavirlik »

rüya_eş_anlamlı hakkında da bilgi ve rüya_eş_anlamlı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüya_eş_anlamlı nedir ve rüya_eş_anlamlı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.