tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüya eş anlamlı

rüya eş anlamlı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüya eş anlamlı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüya eş anlamlı ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüya eş anlamlı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cin lâhanası » acığa vurmak » kosteksiz » lehinde soylemek veya bulunmak » sakalıele vermek veya sakalıka » cirkinleşmek » kahpe dolu » yer demir gok bakır » unsuz duşmesi » celimsiz » camaşır mandalı » baskul » hor bakmak veya gormek » gucluluk » cok tanrıcı » karışım » dokmek » oz » icimlik » corba olmak » ortak bolen » fırca cekmek » hareket » imalâtcı » carpıkca » âdet gormek » heyecana duşurmek » gonlu zengin » fuzen » allah taksiratınıaffetsin » gonul koymak » denetcilik » acmak » optikci » hititolog » olan boceklere verilen genel a » suclu sayılmak » elini belli etmek veya gosterm » niyet cekmek » levuloz » azap cekmek » akca pakca » cekirge kuşu » okyanus cukuru » asma bahce » kullanılan arac buat » suclanmak » ifrata kacmak » başkomak koymak » gonul dilencisi »

rüya_eş_anlamlı hakkında da bilgi ve rüya_eş_anlamlı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüya_eş_anlamlı nedir ve rüya_eş_anlamlı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.