tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüya eş anlamlı

rüya eş anlamlı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüya eş anlamlı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüya eş anlamlı ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüya eş anlamlı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yondeş » terbiyeli kofte » mefhum nosyon » cavlan » karada olum yok » icecek » sb » uzerine duşmek » imtizac » meram anlatmak veya meramınıan » calım » kabına dokmek » asansor » il » aklınıcelmek » teneffus » rantcılık » lık lik luk luk » kutin » golge etmek » kaldırım ciğnemek » kalenderiye » uniforma » orulmek » verilen unvan » kendine gel » koyulaşan bir sıcak iklim ağac » sı si su su » gecmek » umera » cıra » ahzuita » borcunu kapatmak veya borctan » goruşbildirmek » siyanurlemek » cıkarmak » sonuc niteliğinde başka bir bi » olmayan bağımsız hur » aracla yakmak » cul » gomleksiz » ırakgorur » korun taşı » tebessumsuz » cağırıcı » ciğit » bolumlerine konulan ağırlık » secmeler » hovarda olma durumu » başkurtca »

rüya_eş_anlamlı hakkında da bilgi ve rüya_eş_anlamlı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüya_eş_anlamlı nedir ve rüya_eş_anlamlı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.