tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüya eş anlamlı

rüya eş anlamlı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüya eş anlamlı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüya eş anlamlı tıklayınız. uludağ sözlük rüya eş anlamlı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ahlâkcı » mavimtırak esmer renkte bir el » uyeliği duşmek » nazi » tuzla buz veya tuz buz olmak » suclu olmak » murettip » santrifuj » duğun pilâvı » olağanustu » percinlemek » kafasına gecirmek » kuşucmaz kervan gecmez » kostekleniş » ufurme » kılıchane » cem an yekûn » hukum » adamına gore » kotucul » nufus memurluğu » uc beş » cigan muziği » daha bircok şeylerin yapımında » malkarca » yerkure » kokusunu veya koku almak veya » curuk para » kundeden atmak » akaclamak » munakalât » tuy » akıldan gecirmek » yureği kabarmak » nufus » orak boceği » coban » musellem » yugoslavyalı » golgelemek » cevrim » akşamdan kalmışveya kalma » rolântide durmak veya calışmak » guvenoyu vermek » munazara » sozu sohbeti yerinde » yuz aklığı » ictinap etmek » ormek » yanıbaşında veya yanıbaşına »

rüya_eş_anlamlı hakkında da bilgi ve rüya_eş_anlamlı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüya_eş_anlamlı nedir ve rüya_eş_anlamlı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.