tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüya eş anlamlı

rüya eş anlamlı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüya eş anlamlı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüya eş anlamlı ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüya eş anlamlı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cıpıl cıpıl » koy odası » hic mi hic » surgulemek » el ense cekmek veya etmek » kutur kutur » cokermek » talip cıkmak veya talibi cıkma » fuzesavar » dort yol » borc » duşunceli » surmeli » arasına veya aralarına karışma » doşek » ayran gonullu » sozu gecmek » gozetmenlik » tekaut » catıldamak » pence atmak » tozunu almak atmak silkmek ve » işmi » iki gozum iki gozumun nuru » tespih cekmek » deneyustuculuk » cınlatmak » taclı » onuruna vermek » harman dovmek » duşey duzlem » metafizikcilik » kopruleniş » soğurme » calıştırılmak » ciğnemek » cur etkârlık » duzeysizlik » cizikli » cengelleme » mısır puskulu » duğmeleme » arnavut kaldırımı » kok salmak » cicek » ağatmak veya bırakmak » ağzınıkapamak veya kilitlemek » bucur » ciftleştirmek » verilmesi ve bu sahipliğin bir »

rüya_eş_anlamlı hakkında da bilgi ve rüya_eş_anlamlı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüya_eş_anlamlı nedir ve rüya_eş_anlamlı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.