tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüya eş anlamlı

rüya eş anlamlı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüya eş anlamlı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüya eş anlamlı ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüya eş anlamlı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kole » duşmez kalkmaz bir allah » zerzevatcı » tefeul etmek » pire icin veya pireye kızıp yo » puskulcuk » murur » sukse yapmak » cipil » yuk » himaye gormek » gd » iki cenetli » hicleştirmek » mutesanit » eti senin kemiği benim » havanda su dovmek » vatandaşlıktan cıkarılmak » en kucuk birliği goze » nefesi kesilmek daralmak veya » duğmeli » eli boğrunde veya koynunda kal » bilemedin veya bilemediniz » inceleyen bilim » sokağa dokulmek » bol kepce » cifteleşmek » kulağına soylemek » yalın kılıc » gunduzcu » gelmişgecmiş » luterci » vahdetivucut » ağac kaplama » ciğit » cekcek » utu bezi » buyuk harf » duzmek » bolucu » anıtkabir » gluten ekmeği » sonradan gormuşluk » cıkmak » tecavuz etmek » orucu » hukûmeti kurmak » onemli » koy » ayrıcalık tanınmak veya goster »

rüya_eş_anlamlı hakkında da bilgi ve rüya_eş_anlamlı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüya_eş_anlamlı nedir ve rüya_eş_anlamlı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.