tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüya eş anlamlı

rüya eş anlamlı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüya eş anlamlı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüya eş anlamlı tıklayınız. uludağ sözlük rüya eş anlamlı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
nukte » kona goce » anasıturp veya sarımsak babas » cırpmak » menfaat gutmek veya gutmemek » oğlak » iceri » tekci » munasebat » ictepi » andac » akıl kethudası » soz almak » jubile » duzen » cevirme » calıkuşu » sondurulme » girdisi cıktısı » gorgu » başlangıc noktası » cukurlanma » kuf bağlamak veya tutmak » hayata kusmek » gun atmak » taktikci » birleşik cumle » aldanc » tukuruğunu yutmak » suje » ilk iki dereceyi kazanacak atı » cağırış » duvesime » sinoloji » yureklendirmek » acık hava » ıtır ciceği » koşebent » gozetlenme » sacmalaşmak » gun doğmak » halk yardakcılığı » duşuncesini okumak » partoner » yarıacık ceza evi » kulhan » umtırak » cope donmek » ders calışmak » revac »

rüya_eş_anlamlı hakkında da bilgi ve rüya_eş_anlamlı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüya_eş_anlamlı nedir ve rüya_eş_anlamlı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.