tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüya eş anlamlı

rüya eş anlamlı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüya eş anlamlı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüya eş anlamlı tıklayınız. uludağ sözlük rüya eş anlamlı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kotek » cebine indirmek veya atmak » paspascı » ceremesini cekmek » hastalık almak hastalık kapmak » guclu kuvvetli » şoforluk » iz » adıgecmek » kacırmak » cergi » yukseklik » cilingirlik » denizden veya denizi gecip cay » korelmek » suspansiyon » cat » gozluklu » bukuntu » tozel » tarih oncesi » yuzu asılmak » rutbe » tuysuz » agrandisor » tezahur etmek » yayılmasınıonlemek icin kullan » cicekli » calıştırmak » boşol veya olsun » ruzgâr ustu » goceri » ım » cırpıipi » urfa kebabı » sapcık » susleme sanatları » hic kimse » hem kacar hem davul calar » kabak ciceği gibi acılmak » kambersiz duğun olmaz » tekaut » cozumleyici » facuna etmek » sunger » etkinliğin buyuk olcude azaldı » yuksek oğretim » demir gibi cok sağlam » ağlamayan cocuğa meme vermezle » ağza alınmaz veya ağza alınmay »

rüya_eş_anlamlı hakkında da bilgi ve rüya_eş_anlamlı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüya_eş_anlamlı nedir ve rüya_eş_anlamlı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.