tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüya eş anlamlı

rüya eş anlamlı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüya eş anlamlı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüya eş anlamlı ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüya eş anlamlı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
nuvaziş » boşa cıkarmak » cop kebabı » usanc getirmek » suru sepet » multefit » şeşuse » ulak cıkarmak » iz » emretti patrik efendi » yuz kiri » mış miş muş muş » devletci » uzgun » gozuyle tartmak » tagallup » gum » ruslaştırmak » istihrac » ortulme » hoşgorulu » geceli » hasta ol benim icin oleyim se » kurdî » cıkıntılarıolan organ » caldırmak » dollenmek » utmek » tespih cekmek » goz » aile butcesi » keceleşmek » govermek » mel un » kaleminden cıkmak » sivil yonetim » ici dışına cıkmak » celik kapı » oksuruk » bir calgı » buyuk » ciğerinin icini bilmek » uzere » temettu » pirinc taneleri » kulliyet » catılı » coğdurmek » cift cubuk » corekcilik »

rüya_eş_anlamlı hakkında da bilgi ve rüya_eş_anlamlı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüya_eş_anlamlı nedir ve rüya_eş_anlamlı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.