tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüya eş anlamlı

rüya eş anlamlı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüya eş anlamlı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüya eş anlamlı tıklayınız. uludağ sözlük rüya eş anlamlı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duzenli » sarac » corak » gormek » kuşat » ic merkez » buyukseme » duşunceye dalmak » huccet » yuzlenme » carka vermek veya carka cektir » on tureme » değişiklik onergesi » koşe » baştan cıkarmak » pek yuzlu » tumler » taş » ceyrek » kapının ipini cekmek » ciltci » elle tutulur gozle gorulur vey » keci inadı » alın damarıcatlamak » maymun gozunu actı » cırakma » olmezleştirmek » ırkcı » aklının koşesinden gecmemek » dilinden duşurmemek » dil » siper guneşlik » garip kuşun yuvasınıallah yapa » cizgilemek » portfoy » orneklik etmek » nazikce » mujdeci » sonradan gormuş » hunersiz » gobek » caşıtlık » yuz » frenk » iğrenc » hukumran » ılı ili ulu ulu » fâni dunya » gume » en kucuk birliği goze »

rüya_eş_anlamlı hakkında da bilgi ve rüya_eş_anlamlı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüya_eş_anlamlı nedir ve rüya_eş_anlamlı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.