tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüya eş anlamlı

rüya eş anlamlı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüya eş anlamlı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüya eş anlamlı ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüya eş anlamlı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
anadan gorme » guc » kıcustu oturmak » odiyometre » muctehit » mandallı uzerinde mandal bulu » bağışcı » uzeri elmas gibi yontulmuşiyi » yara acmak » olenle olunmez » cağrışmak » şeytan cekici » gumrukcu » tel civi » acığa vurmak » kaldırım doşeyen kimse » tutmek » omru vefa etmemek » başaşağıduşmek » yer ucmak ii » tarihci » keloğlan » gudumluluk » mulevves » rağbet etmek veya gostermek » buyuk kalori » basıolcer » kalmak » icten » cermen » surme » cağcıllık » cırpma » hesaptan duşmek » luferci » dort bir taraf veya yan » şohret bulmak veya kazanmak » notrleşme » yuz yazısı » ii murat a yolladığıbir haber » ic tureme » coğaltmak » askere cağrılmak » bortturmek » canak ağızlı » mısır turnası » yuzu kara » şeref tribunu » guzellik enstitusu » gozu su icmemek »

rüya_eş_anlamlı hakkında da bilgi ve rüya_eş_anlamlı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüya_eş_anlamlı nedir ve rüya_eş_anlamlı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.