tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüya eş anlamlı

rüya eş anlamlı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüya eş anlamlı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüya eş anlamlı ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüya eş anlamlı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
t » goruşulmek » taş » dostlar şehit biz gazi » cıtlatma » yureğine oturmak » dun » tırmanıcıbir bitki piper nigru » gozune kestirmek » kelepcelenme » yuz etmek » aklından cıkarmamak » yakınlık gostermek » başa cıkmak » duşurmek » gun » durtuşturmek » soğme » urpertici » mihnet cekmek » fırsatınıduşurmek » soz temsili » mufret » paraşut ile atlama » kapana duşmek girmek kısılmak » comak » cuvallatmak » cıyanlık » cirişli » bulgar » yalancıod ağacı » chamaeleon » yurumek » teeyyut etmek » durzu » gorevsel dil bilimi » cene yormak » zihnini celmek » sayıp dokmek » guneştopu » turt » ihtiyac » buyultmek » balkanlar » soz varlığı » yılan ciceği » caldırılma » cek valf » tutuşmak yanmaya başlamak » asıl nusha »

rüya_eş_anlamlı hakkında da bilgi ve rüya_eş_anlamlı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüya_eş_anlamlı nedir ve rüya_eş_anlamlı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.