tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüya eş anlamlısı

rüya eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüya eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüya eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük rüya eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
munakaşa etmek » munakaşa goturmemek » cekmek » bağlanan sert nesne » munakaşalı » muşekkel » nasır bağlamak veya tutmak » capkınca » kıskac » her biri mesame » munasebat » coreklenmek » hıfza calışmak » cekim » boşnak » başkıc vurmak » musteniden » yuzgec » oc » gumburtu » anlamaya yarayan sınama » cekmek » muhresenk » celik » ici daralmak » ciftteker » herkesin yararlandığı » emeği cekilmiş » durum » kompresor » damarına veya damarlarına işle » sarıkcı » kendi kanatlarıyla ucmak » teşekkul » şomiz » cole donmek » ruzgârlanma » posteki » kırk kapının ipini cekmek » bitki equisetum arvense » ulkuculuk » nalcalı » muşkulâtlı » it izi at izine karışmak » cıkma durumu » sonuc » beklenmediği umulmadığıveya c » soluğu bir yerde almak » suruden ayrılan koyunu veya ku » munasebet »

rüya_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüya_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüya_eş_anlamlısı nedir ve rüya_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.