tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüya eş anlamlısı

rüya eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüya eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüya eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük rüya eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
durum » cakmaklı » umitlendirmek » avanturiyer » sonra yalnız balistik kanunlar » fedakârlık yapmak veya gosterm » cekmek » gecirgenlik » kac para eder » ev sahibi mulk sahibi hani bu » ustenmek » koşeye atılmak » maraşişi » turdeşlik » kaktus » icsiz » tetikcilik » percinsiz » turel » yıldız ciceği » kultur varlıkları » kesir olcek » cıkmak » icine dokunmak » mısır puskulu gibi » cumlesi » yusru » buyuk defter » mahfazasıolan » dunya yuzu gormemek » hopurtulu » gubreleme » cerceveleme » hic değil » sb » teamul hukuku » tatsızlık cıkarmak » gobek » gesneriana » sal » destekli butce » yedi iklim dort bucak » vitellus » calımlanmak » hancerleme » durtuşleme » humayun » kopya cekmek veya yapmak » iğneli soz » seciş »

rüya_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüya_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüya_eş_anlamlısı nedir ve rüya_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.