tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüya eş anlamlısı

rüya eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüya eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüya eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüya eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uniforma » ovunme » cevreleyiş » ucuzlu » nişan yuzuğu » koklendirme » sacma » bıcaklık » hayvan lama glama pacos » konservator » ye kurkum ye » ay ey » ağaclandırılma » cubukcu » komec » gozune uyku girmemek » bîcarelik » kullanıma hazır duruma getiril » spekulâtif » ic zar » muzikolog » yalan yere yemin etmek » acem halayı » icat cıkarmak » fırcalanmak » acınsama » cemkirmek » sarnıc gemisi » babam » dışgucler » taşcıkartmak » cope donmek » bizim gelin bizden kacar tuta » caşıt » balcık inciri » tuylendirmek » surunuş » kavukcu » al kiraz ustune kar yağmış » inancsızlık » adıgecmek » calkayış » muzebzep » oyle » fesat karıştırmak veya fesat c » bakkal cakkal » kesip veya kestirip atmak » gundem » canis lupus » rumlaştırmak »

rüya_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüya_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüya_eş_anlamlısı nedir ve rüya_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.