tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüya eş anlamlısı

rüya eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüya eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüya eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüya eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ayakcı » ağzınıaramak veya yoklamak » im » kuşkuya duşmek » boburlenme » celik pamuğu » arkasına duşmek veya takılmak » yukseliş » keramet buyurdunuz veya kerame » oluşturduğu demet » allah ın kulu » suklum puklum » goğusluk » corbacı » hata etmek veya işlemek » sulhcu » acığıcıkmak » catıklık » kosele taşı » haraclı » sozlu » olcucu » aracılığıyla duymak değmek e » gonullenmek » kopeğin ağzına kemik atmak » yonetme » yureği temiz » rafa koymak veya kaldırmak » kutuk » mucazat » kuşade » korunmuşolma durumu » ovec » pacavralaşma » mut a » konukcu » vur abalıya » koydunsa bul » mal » acık işletme » mumas » ağzıacık ayran delisi veya bud » icinde » benimseyip değişik bicimde anl » puruzlenmek » hurya etmek » fıstık camı » hukumferma » m » uzun unlu »

rüya_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüya_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüya_eş_anlamlısı nedir ve rüya_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.