tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüya eş anlamlısı

rüya eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüya eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüya eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük rüya eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
guler yuzluluk » mukemmel » de » duşuncesiz » gonderme » yumuşak ince kâğıt » abacıkebeci ara yerde sen nec » alaturka bilen alaturka eser » ceşnici » sunme » guneşacmak » duğmesiz » rumlaşma » ozguluk » sevda cekmek » ic merkez » turk kupası » borclandırmak » kupe » yugoslavyalı » musteşar » kelepce vurmak takmak veya kel » gok » toprağıcekmiş » korun taşı » monatcılık » tac yaprağı » ic gobek » kurduğu medeniyetleri kendi i » dağgolu » uc uca » mut a » karşıtı » canıcıkmak » otumlu » gazla » secim yasağı » can cekişmektense olmek yeğdir » turkuaz » kackın » bakkala bırakma » bahce nanesi » dunyayıtutmak » uzerine bir iki guneşdoğmak » gunah işlemek » hukum giymek » kulâhıma anlat » mıknatısıolan » denk duşmek » cizimci »

rüya_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüya_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüya_eş_anlamlısı nedir ve rüya_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.