tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüya eş anlamlısı

rüya eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüya eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüya eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük rüya eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duşut » eyyam gormuşveya surmuş » doger » gonul borcu » kıvanclı » ici cız etmek » citari » bortulme » bitişik canak yapraklılar » dili cozulmek » gonlu takılmak » tohmet » burokrasi » cizikli » yontem » orselemek » donuş » mustelzim » kafayıyere vurmak » cadır tiyatrosu » statu » aclıktan imanıgevremek » guz noktası » durtuşturmek » carpma » dunur gitmek » sus pus » boburlenme » seslikci » uckur cozmek » bahar donemi » karayca » deke duşmek » kofterlik » surrealist » duzen » elekcilik » goğus » art damak unsuzu » acmak » gravur » iyilik gormek » cuvallatma » allah senden razıolsun » aklızıvanadan cıkmak » taşcatlasa » kor alan » lâpon » destek gormek » munazara »

rüya_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüya_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüya_eş_anlamlısı nedir ve rüya_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.