tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüya eş anlamlısı

rüya eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüya eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüya eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüya eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
acıklık » mukavemet gostermek » trompetci » sinus » mumtaz » turkusunu cağırmak » kulis calışması » adamına gore » kulâh peşinde olmak » karışım » sac saca » ağac sakızı » boşta olarak yapılan ortu » uzerine cokmek » oportunizm » sempervirens » fena gozle bakmak » cuvalcı » ili » gunleri sayılıolmak » acısal ivme » ozumlemek » nufus memurluğu » turuncgillerden hindistan da » kulot » somuru » sut mavisi » sorguclu » goğus kafesi » kacmaklık » şoyle » ucu herhangi birine dokunmak » gorunum » kebapcı » partikul » bebekce » kafa işcisi » eli dar veya eli darda olmak » kırcıllık » koklenme » cekimsenme » rontgen cekmek » sozu ağzında kalmak » harac yemek veya almak » kan beynine cıkmak » antikomunizm » carşafsızlık » umur gormek » cenilemek » ayran gonullu »

rüya_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüya_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüya_eş_anlamlısı nedir ve rüya_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.