tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüya eş anlamlısı

rüya eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüya eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüya eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük rüya eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mobleli » ortak bolen » ozdek » besi oru » fotr » lektor » kırk yılın başıveya başında » istifcilik » kok » kunye » kocu » s » davranış misal » cukur » cok uzun uzun sure uzun olar » kullanılır » kurutmac » azınlık hukûmeti » bolum » ozumlemek » ciş » ik » sublime » ruzgâr ekip fırtına bicmek » uretim aracları » ayağınıveya ayaklarını opeyim » hayvanat bahcesi » okuz soğuğu » uygur » akciğer lopcuğu » menuskus » kafasıdonmek » teressup » dumen neferi » gecgin » radyator » acık mektup » iceren genel kavram » etiketci » guvercin » parcası » horoz dovuşu » bir parca » bayrak toreni » nefsine duşkun » homoseksuellik » gucenik » kostere » bilgili » pat kut »

rüya_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüya_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüya_eş_anlamlısı nedir ve rüya_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.