tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüya eş anlamlısı

rüya eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüya eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüya eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük rüya eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
camura yatmak » karburator » hevesi kursağında veya icinde » aclıktan imanıgevremek » ici bulanmak » gurultu cıkarmak etmek koparm » yapılan işlem » doğen » gudukluk » rukuş » muzayede » kalafata cekmek » losemit » orgu » kirec cimento gibi şeyleri su » ustune guneşdoğmamak » arefe gunu » numayişci » gozu doymak » ucleme » acık ağızlı » icinin ateşi kullenmek » gercekcilik » paraya cevirmek » cimlenmek » ustune sevmek » ak duşmek » goğusleme » entrika cevirmek » ağzının icine girmek » tarh etmek » cişi gelmek » gluten » kıssadan hisse almak veya cıka » ukraynalı » yureğini hoplatmak oynatmak ve » kotulukculuk » catal zıpkın » ceri » boğurtlenlik » goruşmek » kancıklık etmek veya yapmak » bust » cıtırdayış » ustunde toplayamayan gafil » kazık kok » carcabuk » burcak » kıvanclı » ortak carpan »

rüya_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüya_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüya_eş_anlamlısı nedir ve rüya_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.