tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüya eş anlamlısı

rüya eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüya eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüya eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük rüya eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
donbaba » cocuklaşma » munasip » alnac » gozleri dolmak veya dolu dolu » resim yapmada kullanılan komur » halk şiiri » monitor » sacma » kıc » gunindi » icirilme » kısır dongu » cat pat » koklemek » unc » suyu veya cayı gormeden pacala » kılıclı » cetele cekmek veya tutmak » unsuz gocuşmesi » cekirdek » tespih bocekleri » kıvanclanma » yurutme gucu » kok kaplama » entelektuel » lık lik luk luk » kupunu doldurmak » cekeceği olmak » corbada tuzu veya maydanozu bu » hukûmet merkezi » şoyle » geyik boceği » imtizacsız » icerleme » gozler onune sermek » tecahuluarifane » cağırmak » boğurtlenlik » tepesinden veya başından kayna » cepellenme » dokulgen » kırk veya bin dereden su getir » kızılelma » yedekci » yelec » goreyim seni » kollarınıacmak » sut tozu » parcası »

rüya_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüya_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüya_eş_anlamlısı nedir ve rüya_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.