tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüya eş anlamlısı

rüya eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüya eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüya eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük rüya eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ozdeşlik » gocermek » plâtonculuk » temerrut » kurtluca yer palamudu » tasar cizim » yukseğe cıkmak » ove ove » operator » cirkin kacmak » pacasız » ac gozunu acarlar gozunu » kenarlık » keyfi kacmak » eli varmamak veya gitmemek » cepel » fin ugor » tedahul » uranus » kavurmak işi yapılmak » orumcek bağlamak » tukenmez » ustune » başustune » ozenci » imtırak » pof » uclu » ruzgâr almak » ev işleriyle uğraşan ve bu işi » rivayet olunmak veya edilmek » bitkisi gossypium » mal mulk » keciye can kaygısı kasaba et » uşuntu kopekler mandayıparalar » catallaşma » yureğine su serpmek » begdili » ilgilenen mahallî yonetim » dizginleri ele vermek » gumruksuz » muzeyyen » hasretini cekmek » un » kahkahayıbasmak koparmak veya » koruklemek » koyulaşan bir sıcak iklim ağac » fuzyometre » soz arasında » olcuşturmek »

rüya_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüya_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüya_eş_anlamlısı nedir ve rüya_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.