tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüya eş anlamlısı

rüya eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüya eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüya eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük rüya eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cokertmek » başyemek başınıyemek » sukse » surcme » kutuk » tuyleri icin avlanan bir kuşso » catak » kalp carpıntısı » dışgucler » kufletmek » luk » cakaralmaz » koyungozu » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » yeri » sınır acı » kecileri kacırmak » dovulme » burnunun ucunu gormemek » gıybetci » cokuntu » cirozlaşmak » sor » bu turlu » bilimsel duşunce » kayıttan duşmek veya birinin k » satranccılık » cuval » gumuşbalığıgiller » acıklar livasıolmak » cozulmek » petrolun bir cinsi olan yanıcı » coksamak » kamcılı » tanrıile şeytan arasında surek » tus » kanatcık » parcalanma » nahiye muduru » patlangac » dumen yapmak » transit gecmek » gumbedek » ric at » al kiraz ustune kar yağmış » yuzler » hukmu var veya yok » zerresi veya zerre kadar eseri » yukseklerde dolaşmak » ısıtıp ısıtıp onune koymak »

rüya_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüya_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüya_eş_anlamlısı nedir ve rüya_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.