tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüya eş anlamlısı

rüya eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüya eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüya eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüya eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cimcek » suvari » veya dokunmuşpamuktan yapılan » vadiye dokulmek » cigan » hesap vermek veya hesabınıverm » kucuk dalga » goruşmek » gur » ayva tuyu » muziklendirmek » cakışmak » leyin » kultur akımı » goturumsuz » su kacırmak » ustune tuz biber ekmek » maddelerden oluşan varlığın he » cem an yekûn » ağız yer yuz utanır » ne sularda » golgesine sığınmak » akşam guneşi » tacikce » dokumleme » oğurtucu » ustunde durmak » guzey » senator » korluk » odyovizuel » uzerine koymak » cimentolama » sune » ufleme » bıcaklama » borc etmek » gecerli » sacaklanma » ak gun ağartır kara gun karar » seramikci » yahudi » lâcivert di » kure » muellif » karikaturluk » yureği sıkılmak » hindistan cevizi » carcur olmak » gonul yıkmak »

rüya_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüya_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüya_eş_anlamlısı nedir ve rüya_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.