tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüya eş anlamlısı

rüya eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüya eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüya eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüya eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yukselti » i » jole » gurgen » donuşlu » kacıkca » yezidîlik » icini kurt yemek veya kemirmek » oturuk » duşunce » buyuk abdesti gelmek » muştak » burnunu cekmek » dunyayıgozu gormemek » goynuk » yuzu gormek » kulunk » studyo » para ile değil sıra ile » kume » gocertme » gozu gormemek » ınca ince unca unce » veren madde » kulak asmak veya asmamak » dort yuzlu » gokdelen » soğuk calmak » kepce » tuy duzmek » tekessur » kuru gurultuye pabuc bırakmama » cıkmak » dansoz » yuzunu şeytan gorsun » goz kırpmak » uygurca » gundeme getirmek » perde arkasında veya arkasında » yıldırımla vurulmuşa donmek » ortuşmek » sozu ağzına tıkamak » kaynakcacı » yuzunden akmak » elden ele gecmek » tenevvu » kutuphaneci » tespih cekmek » havanın gozu yaşlı » kitaplık gorevlisi »

rüya_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüya_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüya_eş_anlamlısı nedir ve rüya_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.