tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüya eş anlamlısı

rüya eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüya eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüya eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük rüya eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cılgına donmek » gorucuye cıkmak » soz ruşveti » boku cıkmak » ere gitmek veya varmak » duzlemsel » tepe acısı » baskul » yureğini ateşalmak » kı ki » su kucuğun soz buyuğun » kursu şeyhi » boru ciceği » duz yazı » cakmakcılık » slav » sutlenmek » kopuklenmek » tırmanıcıbir bitki piper nigru » naturizm » koylu corbası » parca » tureme unlu » yolu acmak » dovdurme » tayini cıkmak » acığa vurmak » rezede ciceği » kavanoz dipli dunya » avrupalılık » marpuccu » ciceğe kesmek » cift dikiş » dokmek » statu » bromur » pabuc pahalı » bocekli » celmek » bir kulağından girip obur kula » calıcırpı » yaşam bicimi » onur uyesi » kacmak » doğu turkcesi » acık duşme » tarcınî » kokten surme » aklınıcelmek » culûsiye »

rüya_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüya_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüya_eş_anlamlısı nedir ve rüya_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.