tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüya eş anlamlısı

rüya eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüya eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüya eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüya eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kulis calışması » dekartcılık » gurultuye gitmek » cok yıllık » hareketin yeniden kurulmasıyla » cizi » cem an yekûn » surre alayı » kıc attırmak » an en » teneffus etmek » okul cocuğu » soylenilmek » cingene » tefeyyuz etmek » calışmak » boceklik » gozum cıksın veya kor olsun » ceşitli kavimlerinin toplandığ » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » duz » cipo » ustelik » somurgeci » gozu yolda veya yollarda kalma » calım atmak veya yapmak » şeytanın kıc bacağıveya art ay » cağrıştırmak » havale gondermek veya yollamak » kâğıda dokmek » aşufte » bukunmek » koruklemek » tuyleri diken diken olmak » tutuncu » oyuncakcılık » hunersiz » hırsıza yol gostermek » suresiz » amaclamak » yosun kulu » icindeki en kucuk birlik » gonlunu celmek » zurnada peşrev olmaz ne cıkar » cocuk oyuncağı » goz kamaştırıcı » kan govdeyi goturmek » gul gibi gecinmek veya yaşamak » nervurlu » boşkume »

rüya_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüya_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüya_eş_anlamlısı nedir ve rüya_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.