tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüya eş anlamlısı

rüya eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüya eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüya eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük rüya eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bağlayıcı bağlama niteliği ol » paspascılık » catışmak » hukumran » soz goturmez » cılgın » sandıkcılık » carpıştırmak » kustahca » boşluk » husnutelâkki » utulemek » ikizkenar ucgen » uclu » caprazlık » buklum » tiriti cıkmak » luleli » buken » oren » ile beraber » uflemeli calgı » sutlendirmek » eski tufek » ackılatmak » celik comak » allahuâlem » fumerol » bulbul » cınlamak » sutlu ot » garnitur » kor hat » deli raziye gibi » duzgun » nobet » cıkrıkcın » juglans regia » kilise canı » ciziktirmek » utu » deklânşor » musvedde » yararlanarak yasalar cıkarmaya » hamam bohcası » tesanut » kuseğen » sıcan deliğe sığmamış bir de » doldurdukları rengi beyazdan » gonlu varmamak »

rüya_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüya_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüya_eş_anlamlısı nedir ve rüya_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.