tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüya eş anlamlısı

rüya eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüya eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüya eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüya eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
indukleme » ıl » muebbet » culu duzmek veya duzeltmek » vak anuvis » soz getirmek » icirilme » dağveya dağları devirmek » allah yapısı » ozdekcilik » batakcılık » arakcı » deniz cıkmak » cakın » su boceği » ocağıkor kalmak » yuzup yuzup kuyruna gelmek » iğne yutmuşite veya maymuna do » yayık dovmek » dolaba girmek veya gelmek » hanefî » kısmının sonuna kadar olan uza » korkakca » acılma » doşem » buyutmek » caldırmak » gocmenleşme » duzenlilik » orumcek kuşugiller » leffuneşir » yuze gulucu » benzi kul gibi olmak » evlenmelerinde yasa bakımından » estek kostek » ayrıgayrıbilmemek veya ayrısıg » icitmek » gunduz feneri » formul » maruz kalmak veya kalmamak » tavukgotu » sıcanımsılar » gonlu celinmek » ut » allah ın belâsı » tarlanın taşlısı karının veya » teşbih etmek veya yapmak » sanatcılık » musbet ilimler » capar »

rüya_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüya_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüya_eş_anlamlısı nedir ve rüya_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.