tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüya eş anlamlısı

rüya eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüya eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüya eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük rüya eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mico » zuyuf akce » konuşma gucluğu » turkuleme » bulunan iki dairesinden her bi » duşuncesini acmak » pencelenmek » comlek hesabı » yurekten cağırmak » sorumluluk duşmek » bulgur corbası » sozleşmek » takla atmak veya kılmak » gecişme » gozleme » kece kulâh etmek » bereket ki veya bereket versin » bolumlerine konulan ağırlık » eski tufek » cubuklu » utu » kutuphanecilik » camaşır deterjanı » mufritlik » ciftetelli » uretmek zihnî yetiler oluştur » kapanmak ortulmek » dinden imandan cıkmak » temizlikcilik » teşekkur etmek » ispenciyari » turkucu » ust tarafı » asansor » zumre » gununu gun etmek » kotuleyiş » banka cuzdanı » muzik salonu » yeniceri ocağı » tukurme » kuseğen » tunuslu » bir don bir gomlek » icerik » tecessus » cok yavaşişyapan cevik olmaya » muşebbeh » fıcılama » fırtına kopmak veya patlamak »

rüya_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüya_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüya_eş_anlamlısı nedir ve rüya_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.