tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüya eş anlamlısı

rüya eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüya eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüya eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük rüya eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ust baş » cevirmek » meydana dokmek » van kedisi » goğus germek » omur curutmek » gureşmayosu » orenlik » olcerme » yatak yapmak veya sermek » guzel » cocukluk » karman corman etmek » atom cağı » bahce nanesi » otme » adamına gore » mirac kandili » ucu kıvrık uzunca başlık » arkada kalanlar veya arkadakil » goz acamamak » olmek » alcak gonullu » olmuş » dulger balığı » gunah işlemek » ustu kapalı » varidatcı » gulboceği » aktor » mutetebbi » ureme » gecerken boğazdan cıkan ve duz » renk olcme » etiketcilik » noel baba » mefhum nosyon » sudremek » mur » kepceleme » balıksırtı balık kılcığıbicim » seslikci » camaşır sepeti » torpuleme » olunmek » bakrac » aramîce » kacıkca » selâm durmak veya selâma durma » goruşmek »

rüya_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüya_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüya_eş_anlamlısı nedir ve rüya_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.