tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüya eş anlamlısı

rüya eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüya eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüya eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüya eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
hint hurması » dışgucler » gozleri kararmak » avans cekmek » olu » etiyopyalı » bulamac » ustunluk derecesi » guneşe karşıişemek » kafa cekmek » petek guvesi » akrobat » capalı » etme veya etme yahu » zuğurtleme » golgelenme » canıcıkmak » işin kolayına kacmak » parşomen kâğıdı » cerez » bucurleşmek » kulce » gozu arkada kalmak » başınıdondurmek » gozletmek » ic ters acı » foyasıcıkmak » ar er » celikleme » oya ciceği » gecmişe mazi yenmişe kuzu der » bu yuvacıklar topluluğunun bal » olu » iştirakci » dukkân » prelut » uzerine yuklenmek » kanavice » temiz kanıda vucuda dağıtan or » suzdurmek » gecmek » pamukcu » tuberkuloz » calgı » olmez » husnutelâkki » bicmek » pence atmak » kızık » yağlıkcı »

rüya_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüya_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüya_eş_anlamlısı nedir ve rüya_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.