tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüya eş anlamlısı

rüya eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüya eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüya eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük rüya eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muhafaza etmek veya edilmek » ı i u u » ustunluk karmaşası » ickici » sureli » pacavra » altta kalanın canıcıksın » karayca » oğleyin » kacakcılık » opup başına koymak » motorkroscu » didik didik etmek veya olmak » bir kalem gecmek » carpmak » felcli » yureğini acmak » kirec kuyusu » hatırlatmak » basma alım satımı » oğle paydosu » gudulmek » cağcıllaştırma » haklıcıkmak » peşinde veya peşinden koşmak » kuyruklu yıldız cekirdeği » kruvazor » koy ekmeği » cihat acmak » ic cekmek » aluminyum taşı » yuruyuşe cıkmak » belli bir noktayıaltınıcizerek » mustantik » entelektuel » ic denge » mitralyoz gibi konuşma icin » cerezlenmek » orgu » alev sacağısarmak » uretimsel » cubuk » bir veya tek başına » calık » yuruyuşkolu » mubarek » bıyık altından gulmek » gokkandil » cicek » ciceği burnunda veya ciceği bu »

rüya_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüya_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüya_eş_anlamlısı nedir ve rüya_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.