tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüya eş anlamlısı

rüya eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüya eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüya eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük rüya eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
abdesti kacmak » cek arabanıveya yalnız cek » kralice » tazıya donmek » sure daha surdurmek » gudelemek » basın dunyası » musaade etmek veya buyurmak » deli raziye gibi » muşabehet » başortusu » sureyya » kestane kabuğundan cıkmışda ka » protesto cekmek » oğretim yardımcıları » parfum » ciğleşme » ferz cıkarmak » dokme » yarıgecirgenlik » soğmek » gozculuk » tepesi veya beyni atmak » gerekce » olmuş » kanlıbıcaklıolmak » cekim » catlak zurna » fransızlık » odenmez » dili donduğu kadar » hint ciceği » kireclenmek » cıkrıkcı » kapitulâsyon » kurduğu medeniyetleri kendi i » yuksek perdeden konuşmak » uretici olmayan alan » deve yurekli » ust guverte » ote » carık » zembereği boşalmak veya boşanm » ici sızlamak » carksız » iki dirhem bir cekirdek » denkci » muntesip » korletme » serceden korkan darıekmez »

rüya_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüya_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüya_eş_anlamlısı nedir ve rüya_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.