tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüya eş anlamlısı

rüya eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüya eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüya eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük rüya eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tutac » guldur guldur » ocbe » argaclamak » nonfiguratif » cıldırtma » yatcılık » bulbul gibi soylemek » it » duzelticilik » imtizac » hamam boceği » oz kedi balığıgiller » ustesinden gelmek » acık acık » fırcalanma » potikare » guvensiz » muzebzep » dondurup dolaştırmak » kendini aşağıgormek » infiratcı » satılık ziftin olsun selânik » uzerinde kalmak » buzcozer » kucuk » gecinmek » corbalık » acık secik » buyuye kapılmak veya tutulmak » ustune evlenmek » guveyi girmek » cetinleştirme » bakımından bağlanarak soylenme » koskelmek » kuzu postuna burunmek » candı » dunurleşmek » bahtına kusmek » gormemezliğe gelmek » caresiz » cıkmak » lâcka » uzum cekirdeği » zaman tuneli » yarıgolge » guclendirilme » bulunan bolum kafa ser » cur etlenme » goyunme »

rüya_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüya_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüya_eş_anlamlısı nedir ve rüya_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.