tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüya eş anlamlısı

rüya eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüya eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüya eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük rüya eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mes uliyetli » paca kasnak » hamsi corbası » muhurculuk » arkasında dolaşmak veya gezmek » kan canağıgibi » ufunetsiz » arnavutlaştırmak » catallaştırma » cığrışmak » iceren genel kavram » elektrikci » goz onune getirmek » utancından yere gecmek » govek » kaya guvercini » catılmak » kıskac » sonuc niteliğinde başka bir bi » maksat gutmek » teavun » cilekci » işini gormek » dort dortluk » cevrelenme » şeşi beşgormek » cop kebabı » işayağa duşmek » yerleştirilen demir parcası » golgeleyici » ortenek » mohs olceği » bisikletcilik » yan tumce » uzengi kayışı » inmek » munazara » um » tup gecit » gol ayağı » kitaba veya kitabına uydurmak » yuksek okul » allah bir » nc » arap sacına donmek » gozlemecilik » parcacık » dortnal » kilimci ile kor hacı » sonuclanma »

rüya_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüya_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüya_eş_anlamlısı nedir ve rüya_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.