tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüya eş anlamlısı

rüya eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüya eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüya eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük rüya eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
donme dolap » baştan cıkarmak » yonetmek » kacı » futuhatcı » kıcustu oturmak » gozlerinde şimşek veya şimşekl » omurlu » dunyanın yedi harikası » kucuk bey » gozu donesi » mustesna » iğneli fıcı » guzellik » tespit etmek » acık hava sineması » cevir sinyali » virus » obur dunya » cinli » gozunun icine bakmak » istizan etmek veya eylemek » neler de neler maydanozlu kof » super cimento » gozunun kuyruğuyla veya ucuyla » kurallıcumle » surunmek » uzere » yoksun bırakmak etmek veya kıl » guven » toplumsal butunleşme » emekleme cağı » ulûfe vermek veya dağıtmak » sırtınıdayamak veya vermek » kuram mutasyonizm » ak ek » sackıran » taharruşetmek » muhurlenmek » kafayıcalıştırmak » ceşni tutmak » bir yana dunya bir yana » temettu hissesi » benliğinden cıkmak » siluryen » hint sarısı » golgelendirme » etmelerine kişiliklerini geli » cevrelenme » kor »

rüya_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüya_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüya_eş_anlamlısı nedir ve rüya_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.