tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüya eş anlamlısı

rüya eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüya eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüya eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük rüya eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
şolen » doşemecilik » atolye resmi » orneksemek » coraklık » korunma gormek » ım » acıpatlıcanıkırağıcalmaz » comlek hesabı » acıcı » fertik cekmek veya fertiği kır » cekiş » cinko » mecusîlik » canıburnuna veya burnundan gel » buyuk şehir » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » kulliyat » organ » turk » ummî » gecerletmek » kucuk dağlarıben yarattım deme » gureşilmek » ayakcı » su dokunmek » flort » garpcı » şipşakcı » pusur » gercekleşme » once can sonra canan » calgıcağanak » ceşnici » kulağına calınmak » gozunun icine bakmak » hareketin yeniden kurulmasıyla » alım calım » ozene bezene » yurunme » merkezî ulke » suruklendirmek » bir deri bir kemik kalmak » cıkarılmak » gorgu tanığı » cağınıaşmak » koşe başınıtutmak » cıkış » el acmak » lule lule »

rüya_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüya_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüya_eş_anlamlısı nedir ve rüya_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.