tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüya eş anlamlısı

rüya eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüya eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüya eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük rüya eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yalınc » kaygıcekmek » ciftleştiriş » orgucu » cirişlenme » icini curutmek » kısmeti acılmak » dorduz » cıkmak » tuyleri urpermek » empresyonizm » ciğneme » cevre teker » dokuntu » kopeklenmek » dermanıkesilmek veya dermandan » o kapımahalle senin bu kapımah » buğday başak verince orak paha » acıktan kazanmak » ustunluk karmaşası » bicim » bulunduğu yer basamak » korkunclaştırmak » kapısınıcalmak » sac boreği » gozden gecirmek » cariyeniz veya cariyeleri » jenerator » atıp veya atmak tutmak » curutme » cullandırma » turancı » cimentolama » kelâmıkadim » kostumcu » ciftleşmek » cokeltme » milliyetcilik » musemma » bulûğcağı » İspanyol muziği » yazıya dokmek » kuafor » yuzunden » cizikli » gocme » muncer » telhisci » catak » hasetci »

rüya_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüya_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüya_eş_anlamlısı nedir ve rüya_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.