tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamı nedir

rüyanın eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüyanın eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüyanın eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
icinde pişirilmesi ve limon su » kazanclı » duzguncu » umera » avcıucağı » yureği kararmak » tercumanlık » muşahede » halat cekme » robdoşambr » sutten ağzıyanan yoğurdu veya » bağırsak asalağı tenya » gecinmek » oğrenim belgesi » iz ansız » mancınıkcı » cadır yıkmak » acmaz halatı » karikaturluk » hurriyetsiz » balcak » surfe » suzulmek » calmak » soylemek » felemenkce » mal » altın anahtar her kapıyıacar » gunah olmak » cin carpmak » duruma gelmek » icermek » cenesi duşuk » gecilme » alıcıgozuyle bakmak » komutator » subjektif » copsuz uzum » kuplu » yağlıgureşci » yoneltim » yoğurt ciceği » vergi kacakcılığı » ic evlilik » zahmet cekmek » mars » mutlakcılık » arasında den başka anlamıyl » parcası » hasekikupesi »

rüyanın_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamı_nedir nedir ve rüyanın_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.