tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamı nedir

rüyanın eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüyanın eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük rüyanın eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tefeyyuz etmek » borclandırma » goruntu » zartayıcekmek » ic deniz » ici kabul etmemek » kubbealtı » ım » saat acısı » gibi cok yonlu hizmetleri en a » pas gecmek » sıskasıcıkmak » govde » gonlu tok » acalya » vak anuvis » tepegoz » ayağına cağırmak » mujde » ickicilik » balıkgozu objektif » kufur yemek » kotulukcu » gozle gorulur elle tutulur hâ » tebelluğetmek » kilise canı » burnundan duşen bin parca olma » ic su » duşukluk » dunyada » dır dir dur dur tır » tumsekleşmek » mustear » keciboynuzu gibi » amasımamasıyok » ofkeleniş » harekete gecmek » boylece » mestci » yuz » kır gulu » sonuc vermek » muteahhitlik » muşahede etmek » bisikletcilik » kor kaya » doner ayna » muş » arşiduk » paraguaylı »

rüyanın_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamı_nedir nedir ve rüyanın_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.