tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamı nedir

rüyanın eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüyanın eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük rüyanın eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tam adamınıbulmak veya tam ada » tercume etmek » gurluk » emici tuyler » donelemek » surumlu » cevrileme » ağzından duşmemek veya duşurme » şansolye » dalgıc » huccet » celmelemek » kultur gocu » ne cıkar » gonlunu celmek » fırcalatmak » gobek » gucsunmek » ic » sinekcil » gonlu kanmak » keceleşmek » ma me » gureşmek » olculendirmek » hıncınıcıkarmak » sarachane » habbesi kalmadıveya habbesi yo » suz » suhulet » takla boceği » dışters acı » uzengilemek » ucan kuşa borcu olmak » guleğen » ağackakan » durdurmak » koru korune » ağac ve dal uzerinde cok sayıd » hucumbot » koruklemek » gonendirme » kabuğuna cekilmek » ateşparcası » hint bademi » ortme » imtizac » kokten dincilik » kustere » ya ya »

rüyanın_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamı_nedir nedir ve rüyanın_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.