tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamı nedir

rüyanın eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüyanın eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüyanın eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uşuntu kopekler mandayıparalar » halic » zartayıcekmek » kırbac kurdu » sıcaklıkolcer » odenekli » cak cek cak cek » bicimlendirmek » harf cevirisi » hır cıkarmak » denizgulu » arkasınıbirine vermek » işguzar » akıl yurutmek » gun » kırılıp dokulmek » kult » cul caput » ne gune duruyor » genclik » bolumunden her biri sezon » eşekten duşmuşkarpuza donmek » para cuzdanı » gorulmemiş » cakıntı » bolşevizm » mutenazır » fare deliğe sığmamış bir de k » koyleşme » nufus bilimsel » teberruz ettirmek » kusturme » yaydığıgozle gorulen ışıma » guney karamanı » ağız acmak » buzlar cozulmek » ozerk » orgutlendirilmek » cukur » yuzgec ayaklılar » anus » bektaşîlik » gosterişsizlik » it izi at izine karışmak » duzmece » dan den tan ten » gurcu » capkımak » supermarketci » muzahrefat »

rüyanın_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamı_nedir nedir ve rüyanın_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.