tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamı nedir

rüyanın eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüyanın eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüyanın eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
camura taşatmak » aralarında onceden kararlaştır » gucsuzluk » cırpıya getirmek » kor boğaz » cini » dolap beygiri gibi donup durma » ic gezegen » acık » cekiye gelmez » asal sayılar » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » cıkışnoktası » futuhatcı » abdal » beklenmediği umulmadığıveya c » doner ayna » soz getirmek » ozgun » değiştirmemek veya yanılmamak » mumteni » cekilme » oturmek » kamburunu cıkarmak » cevre kirliliği » acılım » cığırtma » vazgecmek » dile dillere duşmek » alev sacağısarmak » belli bir noktayıaltınıcizerek » dol yatağı » kâğıtcılık » turuncgillerden hindistan da » soz veya lâf altında kalmamak » calgı » op babanın elini » oyku » cağdışılık » cıkılama » yayılmasınısağlayan cihaz » donemec » goturmek » iz duşumu » başkonakcı » anasınısat veya satayım » ağacıdibinden kesmek » soz olmak » pufkurme » oz deyiş »

rüyanın_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamı_nedir nedir ve rüyanın_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.