tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamı nedir

rüyanın eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüyanın eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüyanın eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
herkesin gonlunde bir aslan ya » işi başından aşmak veya aşkın » patates puresi » secki » pabuc » malın gozu » on » cebi delik kimse » ust başı » olum var dirim var » şansolye » golcuk » bulgar » koyleşme » eli para gormek » fazla kacırmak » catkı » petek goz » bolum » boyle » dokuz yorgan eskitmek veya par » satranc takımı » koalisyon hukûmeti » allah rahmet eylesin » sıfıra sıfır elde var sıfır » setlic » saponaria officinalis » bildirmek » icindeki en kucuk birlik » acınım » dogmacı dogmacılıkla ilgili » helâl sut emmiş » brehmen » atla arpayıdovuşturmek veya da » birleşimiyle elde edilen daya » kocbaşı » duzenleme işleri » muslumanlaştırma » yunan » cığırtkanlık » dem cekmek » sac saca » amac » muncer olmak » bula bula bunu onu bir şeyi » gozune dizine dursun » mutehassis olmak » bitki sutu » civili » duzenleşim »

rüyanın_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamı_nedir nedir ve rüyanın_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.