tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamı nedir

rüyanın eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüyanın eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüyanın eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
otucu kuşlar » ustune evlenmek » soğdurme » eğitim enstitusu » pirinc orgu » akşam guneşi » avanakca » koksuz » allah gecinden versin » boğurme » ile beraber » temayul » ic dunya » bıcılgan » malûm ya » comlek hesabı » dollenmek » sudanlı » veya orulen dikey duzlem » bicimli » keskin gozleriyle cok uzakları » allahuâlem » rodezyalı » baba oğluna bir bağbağışlamış » ticaret hukuku » cakmak » ac doymam tok acıkmam sanır » sacmacı » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » pey surmek » gostermek » gurbuzleşmek » tarih oncesi » surre alayı » geri gondermek » maktul duşmek veya olmak » ucuk » dorduncu » cekilme » gır gıra almak veya getirmek » on ek » oğurleşmek » cit sarmaşığı » cizik cizik » el cektirmek veya cektirilmek » kılık kıyafet kopeklere ziyafe » toren duzeni » ayakustu » struktur » hareketli parca »

rüyanın_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamı_nedir nedir ve rüyanın_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.