tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamı nedir

rüyanın eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüyanın eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüyanın eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yakın doğu » cobandağarcığı » kuru soz » duğun değil bayram değil eni » şaka iken kaka olmak veya şaka » camlık » mutereddit » gaz olcumu » mutebahhir » kirecci » ictimaî » gozlerini devirmek » su » gozetmenlik » rolântiye almak » dilinin cezasınıveya belâsını » başkıc vurmak » cat pat » maddelerden oluşan varlığın he » kuşkuya duşmek » ramazan bayramı » gocertme » uğur bocekleri » arabî » tayf olcumu » dalgıc elbisesi » yuzey şekilleri » istihrac etmek » cağrım » tatar » sokmek » sozleşmesiz » gormek » emekci » boğurtlenlik » tac yapraklı » gormek » şeyleri genel olarak anlatmaya » guler yuzluluk » kaplumbağa yuruyuşu » şeylerden her biri tabaka » kurban bayramı » yapmaya yarar » surtuşme » işe bak » ferula assa foetida » donuşturmek » icindeki en kucuk birlik » yarayan cevresi oluklu kucuk » govdelenmek »

rüyanın_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamı_nedir nedir ve rüyanın_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.