tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamı nedir

rüyanın eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüyanın eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüyanın eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kulucka makinesi » bir ayak once evvel » bıcaklık » gudulmek » luleli » eli boşcıkmak » acık bono vermek » corap » sut kırı » at olur meydan olmaz bulunmaz » kundeye getirmek » ustune bir bardak soğuk su icm » kapsul » kor fare » butun sıra » kolektor » seslendirmek işi veya bicimi » vişnecuruğu » calımcı » kalıtcı » kenarlık » didik didik etmek veya olmak » baldırıcıplak » serdengectilik » turkluk » eksi uc » muhresenk » teşhis etmek veya koymak » kotumsemek » aile bahcesi » sozde » frenkleşme » soluğu kesilmek veya tutulmak » duzen kurmak » olum orucu » susengiller » bukuntu » politikaların genel adı ferdi » cozuluş » zırnık bile koklatmamak » organların her biri » yuruyuşe gecmek » iki cifte » emici tuyler » koktencilik » gonlu kalmak » sıra dayağıcekmek » nufus sayımı » celseyi acmak » ya herru ya merru »

rüyanın_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamı_nedir nedir ve rüyanın_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.