tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamı nedir

rüyanın eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüyanın eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük rüyanın eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yarayan duzen » yuzucu » gostermek » beti bereketi kalmamak veya ka » durumlemek » duşukluk » mudrik » icki masası » bolumunden her biri sezon » icin yaptığıhazırlık calışma » cekişe cekişe pazarlık etmek » şukran » tebaruz ettirmek » temerkuz » İcinde baklava bulunan » cinici » kuru yemiş » savaşcı » genişunlu » subut » bin turlu » tevrat » bir şeyler bir şeyler » cav » yenicerilik » cift dişliler » bicimlendirme » voli cevirmek » cıkartma » bolme » acıklamak » eli para gormek » coban aldıbağa gitti kurt ald » cocuklaştırmak » soze son vermek » icine etmek » hayvanın sebep olduğu hastalık » cizgileşme » bocekhane » duğumlenmek » cıkış » cirişlenme » cunup » arac » goz » el bende » ılıkca » eğitim » boşluk » ozetlenme »

rüyanın_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamı_nedir nedir ve rüyanın_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.