tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamı nedir

rüyanın eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüyanın eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük rüyanın eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
samanyolu » ust » soğuk cıkmak » olu dil » gucluluk » gozleri kararmak » takdim edilmek veya olunmak » musamaha » cuka » solungac » cırpmak » bir ornek » gucluk » surmesiz » calıbulbulu » dirlik duzenlik » cicekleme » olumsuz » ut » ustunde kalmak » cekimci » tutun balığı » azotolcer » ismi gecmek » allah esirgesin veya saklasın » kopurme » rolâtivite » unvanı » baba değil tırabzan babası » mustefit » anonsor » gozune bakmak » birbirinin ağzına tukurmek » yurutme » ozbek pilâvı » carkcı » cekiye gelmez » cancı » koreltme » alcalmak » acısal yol » eski tufek » muzevirlik etmek » nakibuleşraf » kul » orta şark » kulturlenme » kambur ustune kambur veya kamb » sacak kok » muşavirlik »

rüyanın_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamı_nedir nedir ve rüyanın_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.