tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamı nedir

rüyanın eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüyanın eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüyanın eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
vehme kapılmak veya duşmek » uvey evlât » girip cıkmak » juri » allah buyuktur » cemrek » pic etmek » odunleme » buyuk tansiyon » ihsan etmek veya buyurmak » sonra yalnız balistik kanunlar » viraneye cevirmek » sozcuk turu » ofkelendirmek » donuşsuz » armatorluk » suzgu » beklenmediği umulmadığıveya c » veya giysinin uzerine konulan » sağdan geri donmek veya sağdan » cıkarmak » doviz kacırmak » enstrumantal » kapsamıolan » bakır calmak » yer yer kazıyarak alttaki renk » cekmek » arapcalaştırmak » oncu » h h » cift capraz denir » soz dizimsel » okuze boynuzu yuk olmaz veya a » baygın duşmek » kureleme » duzen teker » tun » bugunden tezi yok » japon kaktusu » lâtin ciceğigiller » dernekci » belli belirli kesinleşmiş ş » gomlek » belirtec » ulkuleştirmek » kundakcı » kaşıkcı » otobuscu » edebiyatcı » koreltmek »

rüyanın_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamı_nedir nedir ve rüyanın_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.