tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamı nedir

rüyanın eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüyanın eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüyanın eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ırz duşmanı » cift halka » koceklik » hele şukur » kup » bahceli » al gulum ver gulum » gorkemli » muneccimlik » orgutculuk » frenk inciri » halat cekme » ses seda kesilmek veya kalmama » pranga kacağı » sut ağacı » bir goz gulmek » comlek » gorumcelik yapmak veya etmek » ay » ğ Ğ » cirkefce » formdan duşmek » garc gurc » kapkaccı belli etmeden para v » kalensove » at gozluğu » mujdelenmek » yuzustu » ter dokmek » yarışcı » onune cıkmak » sevsinler » abakus » kızılbaşlık » kurallara ve yontemlere gore k » buryancı » ay cekirdeği » urpermek » armut pişağzıma duş » cıkacak » hışırıcıkmak » carliston » yuksek » gundelikli » rumlaşmak » patlangac » alev bacayıveya sacağı sarmak » ı i » iz duşumu » doşemesiz »

rüyanın_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamı_nedir nedir ve rüyanın_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.