tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamı nedir

rüyanın eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüyanın eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüyanın eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cengel » kullanılan yapma yuz » kacı » gun gormek » ozel dil » derin derin duşunmek » corap » cardak » carpmak » gollenme » susu vermek » zuğurtleme » docentlik » caba harcamak » ozenti » hurmetsiz » teleksci » tesalup » scorpio » ağzıacık ayran delisi veya bud » kolacan etmek » gonlunce » yenilir veya yenir yutulur şey » zıpcıktı » temize cıkmak » gecinilmek » ustenmek » ekmeden bicilmez » kotumserlik » ayağıveya ayakları suya ermek » mezur » zirve veya doruk toplantısıvey » korku dağlarıbekler veya aşırı » tek cenekliler » nuzullu » bilinc » elinde buyumek » gul » duven surmek veya dovmek » rahat bırakmamak veya vermemek » yureğine bir şey cokmek » dovunmek » odunsuz » dovdurtulme » havuc suyu » tunclaşma » kıcınıyırtmak » duzenlenmek » bulunan bolum kafa ser » gurultusuzce »

rüyanın_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamı_nedir nedir ve rüyanın_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.