tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamı nedir

rüyanın eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüyanın eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüyanın eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
vicdan azabıcekmek veya duymak » cipilleşme » kuf » yuzune bakmamak » iyi soylemek » yureği oynamak » bugunden yarına » yahudice » acmak » ardınıalmak veya getirmek » doğaclama » işcilik » guzergâh » nufuz etmek » cozucu » dokuk » goz ardıetmek » tekerrur » c » bucurleşmek » bir dilin kelimeleriyle duşunc » caferî » umide kapılmak » acık bilet » doşeme » av avlanmış tav tavlanmış » zorun ne » baygın duşmek » rahatca » butunlemeye kalmak » gunce » somurgeleşme » tuketici sayacı » duzmek » yıldız akmak kaymak veya ucmak » tovbekâr » keci soğudu » amcamla dayım hepsinden aldım » kanavice » utulemek » yatak yorgan veya yatak doşek » gozle yemek » lumen » uzengi taşı » tespihci » gectiği yoldan gecmek » gozunu alamamak » guneşsel » coraklaşma » şuphelendirme »

rüyanın_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamı_nedir nedir ve rüyanın_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.