tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamı nedir

rüyanın eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüyanın eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüyanın eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
alârma gecmek » capacı » mutenakıs » ilâcsız » zahmet cekmek » cul caput » kuşucuşu » yuzyıllık » haşatıcıkmak » koken » icin yaptığıhazırlık calışma » cıkma » acısal uzaklık » uye » 30 ağustos » cift capraz denir » rum » hicleştirme » guvercingoğsu » mufritlik » teferrut » alman » gorevsizlik » mudafaa » it urur kervan yurur » hayvanat bahcesi » allah a bin şukur » koruk » caktırmak » temizlemek » başkırılır fes icinde kol kır » garazıveya garezi olmak » bol bulamac » frenkleşmek » kume » tecennun » kıcınıyırtmak » alcak kabartma » yuz kızartmak » goturmek » dunya gozune zindan olmak goru » kor fare » gockun » alt cene » su gecirmez » kılığına ceki duzen vermek » atadan babadan gormek » cift desimetre » gagavuzca » rek »

rüyanın_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamı_nedir nedir ve rüyanın_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.