tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamı nedir

rüyanın eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüyanın eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük rüyanın eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
suclandırılma » roproduksiyon » dokuntulu » zulum gormek » olcu vermek » colleşmek » el ile elle tutulur » duşuk » cevikleştirmek » doş » tavuk kaza bakmışda kıcınıyırt » kusuf » kap » kilit kurek altına almak » câk » var varın varsın varsınlar » hoşgorusuzluk » bakışacısı » acık rejim » kucuk harf » kazak » kulustur » lupcu » şolen » ses vermek veya vermemek » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » kana boyamak veya bulamak » tahta goğus » cor » kotumseme » dunyasından gecmek » bata cıka » coğdurmek » cermen dilleri » husnuhâl » gerekceli » daha kolay ve cabuk ulaşmak am » tırnakcı » malzeme » işi ne » mutalâa » pufur pufur » duruma gelmek » oncelikli » derinlik olcumu » tekme atmak veya tekme vurmak » ofkesiz » cavuş » mutekebbir » copculuk »

rüyanın_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamı_nedir nedir ve rüyanın_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.