tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamı nedir

rüyanın eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüyanın eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük rüyanın eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
nufus bilimsel » şişe cekmek veya vurmak » secmeler » hınclı » otturme » kamışcık » ulke » cetrefil » diktatorluk » gecirmek » bugunluk yarınlık » ozengen » dokuntu » tahtadan yapılmışinsan veya ha » gozu donmek » buyume » oda » hukmî şahsiyet » guzellik mustahzarları » meksikalı » yahudi baklası » levanten » kırc » puskurtmek » us » kulunc girmek » cıkarmak » fırcalı » veya orulen dikey duzlem » tukurmek » goynuk » iz surmek » yapma cicek » oyle olsun » kacık » yetişen bir ağaccık corylus av » karşıcıkmak » oc » kucucuk » busbutun ortadan kaldırmak ici » onde gelmek » caplamak » sumek » şartlıbirleşik cumle » lutfetmek » cekirdeklenmek » yukumlu » rutbe » gomultu » dollu doşlu »

rüyanın_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamı_nedir nedir ve rüyanın_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.