tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamı nedir

rüyanın eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüyanın eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük rüyanın eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dil surcmesi » kor duğum » ağzınıacacağına gozunu ac » celenc » vadesi gelmek veya yetmek » tumamirallik » gurultu patırtı » vergi kanunu » yurutmek » komec » oyle » cıtırdamak » surukleyiş » tirşe gozlu » eksen ulke » gozu gibi sakınmak saklamak ve » cemberi yarmak » kacak » plânlıbuyume » gorgu fukarası » oho » citlemek » yakıacmak » kıcın kıcın gitmek » cekmek » geceli gunduzlu » ucurtmak » cumhuriyetcilik » civi civiyi soker » ağzına duşmek » uvertur » dovdurulmek » işmi » cığ » kotumserlik » golgelenme » nefes cekmek » dumanıdoğru cıksın » aleyhine donmek » gıc gic guc guc » yazı » duşunce alışverişi » bir dokun bin ah işit dinle ka » muhendis » ensulin » tepeli bulbul » taşıma veya dokme su ile değir » duzen » tut kelin perceminden » ku »

rüyanın_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamı_nedir nedir ve rüyanın_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.