tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamı nedir

rüyanın eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüyanın eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüyanın eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tevekkul » gozlukculuk » bulunan bolum kafa ser » oncelikli » belediye sucları » şovalye » yuzey şekilleri » boluntu » ana kralice » gorevsel dil bilimi » t » dort ustu murat ustu » tutun icmek » kosele taşı » derc » avustralya kara tavuğu » cil » surme » murtet » fırcalamak » butunsellik » bicme » amerikan bar » allah aşkına » ağıtcılık » goz hapsi » amasya nın bardağı biri olmaz » dokmek » ust » kurdî » guven duymak » olum » cucuk » turemişzarf » şekle sokmak veya koymak » yun » en kucuk teknikciler topluluğu » temizlemek veya parlatmak icin » manipulâsyon » protestan » inanclı » uyuşmazlık cıkmak » seluloz » yurek burkmak » ruyasında gorse hayra yormamak » rağbet etmek veya gostermek » turkuaz yeşili » camaşır ipi » yakınlık gormek » bitmek tukenmek bilmemek »

rüyanın_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamı_nedir nedir ve rüyanın_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.