tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamı nedir

rüyanın eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüyanın eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük rüyanın eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
temize cıkmak » yakın doğu » ustalık gerektiren iş sınaat » gun » sempervirens » egzotik corba » derc » artık gun » kuru yuk gemisi » başortulu » calkantılı » uzaktan bakmak veya seyirci ka » erinc » kesmeden ustten gecmesini sağl » musavi » başcı » cevirici » » kulhancı » musvedde » calgıcalmak » surumlu » aleyhine donmek » gozu gonlu acılmak » akımınısağlama işlemi » rolune cıkmak » rus ruleti » uc uca gelmek » ademimerkeziyetcilik » abdulleziz » prescilik » elektrik ureteci » cetinleştirmek » kupleme » beklenmediği umulmadığıveya c » uzerine almak » gonul bulandırmak » somuruş » bulunan mobilya » doşemek » tatar ağası posta gorevi yapan » sut beygiri gibi ayakta uyumak » duzeltim » tunc bilekli » onemsizce » ote » ayıptır soylemesi » dik » olu dil » cozumlenmek »

rüyanın_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamı_nedir nedir ve rüyanın_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.