tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamı nedir

rüyanın eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüyanın eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüyanın eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
guvenilir » beleşveya bahşiş atın dişine v » gumruk » percin » d » bula bula bunu onu bir şeyi » rusvalık » mısırlı » alkışcı » mil cekmek » murt olmak » başrejisor » caycılık » guc gelmek » yaptığıhayır urkuttuğu kurbağa » cırakman » yuksek perdeden konuşmak » sıralıcumle » uckurluk » subut bulmak » kusluk » terzi cırağı » cavuldur » taşdoşeme » hukumsuz » altayist » ruzgârlamak » gorelik bağıllık izafet rol » gozemek » ayağına duşmek » deme veya değme gitsin » imparatoricelik » gecmiş » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » hamur corbası » gecmişi olmak » ofke ile kalkan ziyanla zararl » rekabetci » gufte » soz gelmek » allah rahatlık versin » rusumat » pence » işkembe corbası » oluşturduğu demet » carpıntılı » pişirgec » onleme durumu » fennini almak veya kapmak » kemalist »

rüyanın_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamı_nedir nedir ve rüyanın_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.