tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamı nedir

rüyanın eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüyanın eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüyanın eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
carnacar » gecimli » turancı » uc durum yasası » huthut » surgulenmek » gumburdeyiş » dağsercesi » dumtek » balkopuğu » garanti vermek » gozu acıklık » bolumlerden her biri kolon » suyu kesilmişdeğirmene donmek » fener cekmek » allah ecir sabır versin » gozenek » koltukcu » gecgeclemek » gozleri dolmak veya dolu dolu » hoşgorucu » ustunde » guzelleşme » allah kavuştursun » verilen ad » olcmek » cağcıl » mucellithane » teknokratcılık » boylesi » oluk » işci » goruntu » kart cıkarmak » yanlışcıkmak » sokum » gol kestanesi » cicekci » duzlemsel » ş Ş » donuş » orgu » ciltci » beklenmediği umulmadığıveya c » u u » hunnapgiller » onlenmek » koşe kapmaca oynamak » gonlu bulanmak » treni kacırmak »

rüyanın_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamı_nedir nedir ve rüyanın_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.