tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamlısı

rüyanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüyanın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük rüyanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kırsal bolge » sulfamit » yuklemek » kostekleyiş » karın catlağı » dovunme » acık maaşı » uflec » milliyetci » kartca » saraclık » emekleme donemi » ustun yapım » kapitulâsyon » merhem » mukellef » gunu birliğine » pahaya gecmek » vucut vermek » şohret salmak » gomgok » uğrum » eşyukselti eğrisi » ovunek » ustelemek » cizim » direktorluk » aktore » sutsuz » gelini ata bindirmişler ya na » kolcak » acılım » ickili » yonetim gideri » uleşilme » oylece » calkamak » gulup gecmek » lutuf dilemek » pazar ola » cayır mantarı » hareket » tatarsı » tampon bolge » kelepcelemek » cakırlaşma » tahayyul etmek » tukurduğunu yalamak » ki » damlaya damlaya gol olur »

rüyanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamlısı nedir ve rüyanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.