tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamlısı

rüyanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüyanın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük rüyanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ortalamasına dayanan durumu » bicime sokmak veya bicim verme » gerekcesiz » cık » arkebuz » ic bulantısı » cihannuma » el dokunulmak veya dokunulmama » gobek » icine doğmak » alaturka bilen alaturka eser » gırtlak unsuzu » ust » selâm cakmak » beklenmediği umulmadığıveya c » soylemek » pencesiz » muhre » kul rengi et sineği » gozleri fal taşıgibi acılmak » ucu herhangi birine dokunmak » culu duzmek veya duzeltmek » parcası » uctu uctu » cop kebabı » yokcu » şukran » ozgul ağırlık » ilginclik » komurleştirilmek » capraşık » ust deri altı » cacaron » yargılama usulu » korkunclaştırma » goz goze » geziye cıkmak » kuspe » cercevelenmek » ileri atılmak veya cıkmak » sozunden cıkmamak » vadiye dokulmek » İngiliz sicimi veya ipi ile as » duz yuzeylerden her biri » sureğenleşme » ahcı » tırtıl cekme » marketci » norotik » evic »

rüyanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamlısı nedir ve rüyanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.