tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamlısı

rüyanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüyanın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük rüyanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
suclandırılmak » cıkma » onleme » gunluk » uzum salkımı » kredi acmak » kavunici ile pembe arasıbir re » mutercim » yuruk » jimnastikci » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » sozculuk » mucehhez » gecirmek » opmek » tuy sıklet » gecindirmek » yaşama gucu » yuze gulucu » besle kargayı oysun gozunu » goreceli » pire icin veya pireye kızıp yo » eşek sudan gelinceye kadar dov » dunya ahret kardeşim olsun » guclendirici » ağac » sevinc » bulunan bolum kafa ser » duduk gibi » adres bırakmak gostermek veya » o o » allah mubarek etsin » turancı » istenc » tef calsan oynayacak » soğuk vurmak veya yakmak » gostermelik » kulkedisi » huzunlendirme » gunu birlik » ortak yuklem » ici almamak » okul kacağı » başlıkcı » dişleri dokulmek » timus » kultur sitesi » başkıc vurmak » soyleşi » borc harc »

rüyanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamlısı nedir ve rüyanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.