tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamlısı

rüyanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüyanın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük rüyanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuksek sosyete » ureticilik » boyle » ilmuhaber » yakıt gostergesi » gosterge » gecici » yaka paca etmek veya goturmek » kızılelma » kin gutmek » yukseklikleri ve yol actıkları » dağveya dağları devirmek » olum doşeği » eşeği duğune cağırmışlar ya » seramikci » ozdekcilik » yukseklik » sacıp savurmak » kuşcubaşı » urku » tuzlayayım da kokmayasın veya » yumurta kapıya dayanmak veya g » ozguluk » ceribaşı » bulunduğu yer basamak » ici kalkmak veya kabarmak » duğunsuz » kucukbaş » babaîlik » buve » lizoz » operator » her gorduğu sakallıyıbabasısan » on alım » jupiter » makascılık » bilek gureşi » hic kimse » ruya » ciceklenme » sonuc niteliğinde başka bir bi » muzik bilimi » korpe » gunduz kulâhlı gece silâhlı » mueyyide » sidik sokturucu » gozu ilişmek » lâcka » hint pirinci » tırnaklarınısokmek »

rüyanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamlısı nedir ve rüyanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.