tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamlısı

rüyanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüyanın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük rüyanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
calmak » sınır cekmek veya cizmek » cacaronca » oz dışı » ağlamayan cocuğa meme vermezle » iclenmek » aslan yurekli » musluman mahallesinde salyango » şeyhulislâmlık » tutsu » deke duşmek » ordinaryus » sınır otesi » suclandırılmak » pusursuz » aramak » cul » ad cektirmek » kitapca » olan insan topluluğu ulus » tebeddulât » boce » burcak » odemek » av avlanmış tav tavlanmış » osurgan boceği » son ses duşmesi » işim işkaşığım gumuş » ak don kara don gecitte belli » soz zinciri » cıldır cıldır » lokma ciğnenmeden yutulmaz » ciceksimek » donercilik » kuzu cevirmek » cicek olmak » oğretmek » caylık » acısoz » carıklık » rumlaşmak » surunme » kimsenin eski saygınlığının ka » diskcilik » mufettişlik » acem lâlesi » culsuz » butunlenmek » catlamak » hunnapgiller »

rüyanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamlısı nedir ve rüyanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.