tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamlısı

rüyanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüyanın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük rüyanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
palet » maddelerden oluşan varlığın he » dortleme » cusse » fertik cekmek veya fertiği kır » dili donduğu kadar » hiclik » edeptir soylemesi » kacırmak » kucucuk » ayrac acmak » icten » bolme » cozuluş » yerel yonetim » bulamac » konsantre etmek veya olmak » elmanın yarısıo yarısıbu » kılıchane » tuberkulin » sıcanımsılar » negatif buyukluk » duşunceli » mueccel » şifayıbulmak veya kapmak » gonullu » yoğurtculuk » takaddum » mucellâ » koşelik » yaşam duzeyi » duvakcılık » surukleme » cıplak » yuzune duramamak » karşıtcıllık » kırkgecit » abacıkebeci ara yerde sen nec » kopru yol » icini bayıltmak veya kıymak » karman corman etmek » celişmesiz » okse » odemek » elinde bulunduran kimse » topuk calmak » ilk dordun » cizecek » davranma » zurriyet »

rüyanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamlısı nedir ve rüyanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.