tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamlısı

rüyanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüyanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüyanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
catılmışkirişsistemi » pısırıkca » major » sorguya cekmek » hendek » gok atlası » gucluk » duzme » corak » hukum » sonuclanış » kuresel valf » dovdurmek » suzmek » işi gucu bırakmak » kat iyet » pencesiz » eksi uc » ilenc » nargile tutunu » gozu kaymak veya kacmak » adam icine karışmak » sercin » buyultme » duşkun » nervur » ağızdan ağza dolaşmak veya gec » cevirmek » cekim » olcucu » kuturdeme » kendini gostermek » allah ne verdiyse » yuzucu » kulağınıbukmek » dokturmek » sumkurtmek » yumuşak ince kâğıt » uslûp » cicim » daha bircok şeylerin yapımında » orgutlu » cehre zuğurdu » tenasup » goruş » gecindirme » ekmeden bicilmez » dondurulan ince uzun ışık ara » soz birliği » surgun »

rüyanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamlısı nedir ve rüyanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.