tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamlısı

rüyanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüyanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüyanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cek arabanıveya yalnız cek » mucmel » acıklık » korleştiriş » muft » yonetmelik » sozunu tutmak » uzumlu » dişine gore » mart kapıdan baktırır kazma k » dur » yakıt maddelerinin genel adı » kındırac » ici bulanmak » guncelleştirme » gucun » oğrenilmek » oncul » nc » boluntu » zenginin malızuğurdun cenesini » duşman » goz kırpmamak » kupeli » gergedan boceği » hurmet » kucuk kumru » mulkî idare amiri » orgun » civit otu » ıt it ut ut » ustune yuklenmek » dışına cıkmak » bicimlendirme » gozleri fal taşıgibi acılmak » gecişustunluğu » bayındır olma durumu umran » allah son gurluğu versin » allah allah » cavdarsız » vur dedimse veya dedikse oldur » guz » nakliyatcılık » coğu zarar azıkarar » kopeksiz koy bulmuşda comaksız » sucuk gibi olmak veya ıslanmak » yukseğe cıkmak » cığır » ucuzdur vardır illeti pahalıd » purtuk »

rüyanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamlısı nedir ve rüyanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.