tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamlısı

rüyanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüyanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüyanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
durustluk » uste cıkmak » yasakcı » beklenmediği umulmadığıveya c » onur uyesi » kaşık atmak veya calmak » tezahurat » gul gibi gecinmek veya yaşamak » başınıkaldırmamak veya kaldıra » cingene palamudu » cehennem kutuğu » ic ek » ovunek » bloke cek » ustunluk derecesi » ciftcilik etmek » ortak mulkiyet » bon bon » mum ciceği » cok yavaşişyapan cevik olmaya » katresi kalmadıveya katresi yo » sonmek » uskuf » super benzin » unvanı » başyarılır kırılır bork fes ic » uzgun » onuruna vermek » tuzsuz durgun su ortusu » yan cizmek » ictima » kacıklık » inmek » boy gostermek » ikbali sonmek » projektor » ivmeolcer » muhur kazmak » turkce » kecisakalı » gozu kesmemek » bulbulleşmek » duet » soyup soğana cevirmek » romen » an en » sut gibi » muşahit » ağız tufeği » aba altından değnek sopa goste »

rüyanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamlısı nedir ve rüyanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.