tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamlısı

rüyanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüyanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüyanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
donmek » moskof toprağı » kok » avanakca » oğretmenlik » canıyanan eşek attan yuğruk ol » deve tuyu » keşkekci » acıciğdem » eli cabuk » uşuşmek » percinsiz » canta ciceği » geleceği varsa goreceği de va » sıfırıtuketmek » gordurmek » kılıclı » yolu » sakıt » peşin hukum » fırın ekmek yemesi lâzım » kibrit cakmak » dokuntu » adamına gore » teşevvuş » bağımsız sıralıcumle » mutemadiyen » boluntu » cıyanlık etmek » zaviye » koken bilimi » lâkırdıcıkarmak » kopeklemek » cember gecirmek » ustalık gerektiren iş sınaat » parcası » kuzu cevirmek » cevikce » dollenme » secimlik » sağacık » icin kullanılır » uc duzlemli » yuksek oğrenim » paca » kurekci » guvenilme » yarayan celik disk » yuzlu » hizmetci »

rüyanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamlısı nedir ve rüyanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.