tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamlısı

rüyanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüyanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüyanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
işi başından aşmak veya aşkın » care » naciz » ok gibi yerinden fırlamak » capsız » kâkullu » difuzyon » musvedde » muphem » borcluya yazdığıbildiri » utusu uzerinde » tanrıyarattıdememek » bocu » gumec balı » bıcakcı » lık lik luk luk » kucuk bitkilere verilen ortak » transit gecmek » mustahak » sırt cevirmek cevirmemek » gupguzel » arac » catık yuz » semturreis » citmek » cobancantası » mustafi » suru » uzak goruş » iki gonul bir olunca samanlık » zırıltıcıkarmak » boy gostermek » kredisi duşmek » huner gostermek » kıl cadır » ucmak » dumensiz » oc almak veya ocunu almak » yabancılık cekmek » bilek gureşi » tumamiral » kor kuyu » kıs kıs gulmek » gepegenc » kan dokmek » gulerken ısırır » gul ustune gul koklamamak » yalan dunya » facunalık » supurge »

rüyanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamlısı nedir ve rüyanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.