tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamlısı

rüyanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüyanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüyanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
saltanat surmek » makaralarıkoyuvermek zapt edem » monsenyor » emniyet duğmesi » dokulmek » sutre » hafıza » lâtin » carşılı » sonuc » otumluleşme » ic ice » cimlendirmek » sun î tahta » carptırmak » yağcekmek veya yapmak » dağa cıkmak » aktuel » muşkulât cekmek » duğun hamamı » cıktı » hukmî şahsiyet » adıustunde » soz gosterisi » juri » yuklenmek » zambiyalı » turbe » ciğnetme » gec » soğuk ter dokmek veya soğuk te » eşitcilik » yırtmacsız » havalara ucmak » başortulu » hu cekmek veya demek » kutle » ozlenme » cucuk » guc » kırbaclanma » nefsine duşkun » burunmek » mak mek » yatışma ozelliği olan yatıştı » percem » cokmek » sokak cocuğu » urun » cicek pazarı »

rüyanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamlısı nedir ve rüyanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.