tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamlısı

rüyanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüyanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüyanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duzmecilik » akla karayısecmek » yuz goz » soz sırası » butunler acı » talih oyunu » kafa goz yarmak » bolungu » kos dinlemek » cadır uşağı » hafifce » ateşpuskurmek » cizinti » kanatcık » ebussuut efendinin gelini gibi » altın anahtar her kapıyıacar » aralarında onceden kararlaştır » hayrette veya hayretler icinde » kirec cimento gibi şeyleri su » sutlendirmek » ic gezegen » goruşmek » dervişce » ferdiyetcilik » gelsin veya gelsin gitsi » uleştirimli » unlenme » projektor ışığı » koprucu » bulbul gibi konuşmak veya okum » sureyazar » kut kut » yer cekirdeği » kahır yuzunden lutfa uğramak » sağcıkarma » acıkağız » bir gomlek fazla eskitmişolmak » sokmek » catlatmak » oz deyiş » arnavutluk » gormemezlikten gelmek » yoneltmek » acılıştoreni » tamamen veya kısmen durması » us » otre » kapitulâsyon » yaylar uzerinde hareket etmek » muessir »

rüyanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamlısı nedir ve rüyanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.