tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamlısı

rüyanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüyanın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük rüyanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
incelenmesi muşahede » bicimci » soyleşmek » munafık » ayaza cekmek » golgelenme » cıkış » tecrube » fırsat duşkunu » teşebbus » zerre kadar olsaydı » sozunu veya sozunuzu balla kes » derecedeki yol yan yol » duşunme yasaları » simitcilik » ayak surumek » curuk gaz » acmak » calkalatış » duşmanca » ici icine gecmek » muşrik » faktor » corbalık » bebek olumu » hatır gonul bilmemek saymamak » cubuk » kul olmak » ucuz » eline elinize veya ellerinize » nazıgecmek » fume » gokten zembille mi indi » koltukcu » yuha cekmek » acıklama yapmak » şaibe altında tutulmak » dert olmak veya kesilmek » gozu kesmek » minuskul » tuyleri diken diken olmak » guneşi uzerine doğdurmamak » duşgucu » juglans regia » super benzin » surumek » buyuk lokma ye buyuk soyleme » pılıyıpırtıyıveya pılıpırtıyı » yukseltilme » maslahatguzarlık »

rüyanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamlısı nedir ve rüyanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.