tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamlısı

rüyanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüyanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüyanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
icin » yerlerde yetişen bir bitki me » olmezleştirmek » surukleyici » ici almamak » oruk » ilce » caprazlaşmak » bicmek » kopek yese kudurur » gomutluk » yurumek » oglenagiller » gec » oynama » elden gel » koy ekmeği » ustune fenalık gelmek » buyukle buyuk kucukle kucuk o » kumes » guneşleme » cekme » goce » gonenmek » sunnetcilik » celmelenmek » molekuler » uşuşmek » cıkmak » bir fincan veya bir acı kahven » yuzuk parmağı » patırtıcıkarmak » sut dişi » sure daha surdurmek » banco » veya dokunmuşpamuktan yapılan » yonetmelik » acıklıkolcer » cırpınmak » ıtlak uzre » ligden duşmek » cıban ağırşağı » onemsenmek » catlak » arap uyandıveya arabın gozu ac » kacırmak » luterci » pulucluk » top ağac » fritoz »

rüyanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamlısı nedir ve rüyanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.