tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamlısı

rüyanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüyanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüyanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
saydam veya donuk vernik » kimi kopru bulamaz gecmeye ki » mantıkca » gorunuş » gosterişlilik » yuz » surutme » yururluğe girmek » potasyum sulfat » cadır ciceği » ustlenmek » ilâhiyatcı » doğma buyume » koyungozu » goyunmek » akışkanın gecişini ayarlamaya » kendini gostermek » icini okumak » cırak etmek » candır » cakıllı » kolayına bakmak veya kolayına » golgelenmek » kıcustu oturmak » İsvicreli » şeyhulislâm kapısı » namus sozu » catlamak » babam » diline dolamak virt etmek veya » gok gurlemesi » uslûplaştırmak » acınmak » suzuk » ceyizcilik » karım koylu » tahammur » guvey i » iceri girmek » kundeleme » havaya ucmak » kaşık atmak veya calmak » kâğıtcılık » ilâclama » yuzu karışmak allak bullak olm » utulenmek » burgu » harcsız » acıklatma » yuzune bakmamak »

rüyanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamlısı nedir ve rüyanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.