tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamlısı

rüyanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüyanın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük rüyanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sozluk » kuf kokusu » celenk » mest sermest » sıla ozlemi » catanacı » etinden et koparmak veya kesme » calkatmak » kırkgecit » adalet orgutu » cilingirlik » şansolye » ceyrek son » sulungiller » acık ciro » cennete donmek » başdondurmek » cıkarmak » icerlemek » cifttekercilik » ici pır pır etmek » yururluğe konmak » sandvicci » dikiz etmek veya gecmek » okuze boynuzu yuk olmaz veya a » soyleşmek » uflemeli » bağlıuzun bir sapıbulunan arac » kutlu » gudumculuk » kucuk capta » durum » rolâtif » toz fırcası » boğazına bir yumruk tıkanmak v » buklum » teessur » yapılmışbağlantıparcası » gok kumu » merakına dokunmak veya merakın » kureme » cıtpıt » uvez » ağır kure » kun » ozenticilik » mecusî » gerekce » bulgurlu kofte » inmek »

rüyanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamlısı nedir ve rüyanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.