tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamlısı

rüyanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüyanın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük rüyanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
catılmak » oğrenci bileti » kuf » pabucculuk » mutecanis » susengiller » mudana » onemsenmek » boyle » capkınlık » fin » cesaret gostermek » cakıl cukul » oh cekmek » goz pınarı » guneğik » şovalyelik » catlatmak » coğmek » dam yandı icindeki sıcan da b » ut » ak mıkara mıonune duşunce goru » borclu olmez benzi sararır » gonul borclusu » secilmiş » vızvız boceği » dehşete duşurmek » ağzınıopeyim veya seveyim » borc » nazarıdikkatini cekmek » aramak » buyultmek » sun » sarıcicek » gonul bağlamak » kurek cekmek » ici acılmak » tanesi » cekilmek » şomiz » yuz yazısı » ceşnilemek » gumbedek » ciceklendirmek » bir orman ağacıcastanea sabva » cekel » ınca ince unca unce » koklu aile » kecileşme » cicek bozuğu »

rüyanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamlısı nedir ve rüyanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.