tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamlısı

rüyanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüyanın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük rüyanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
temerrut » uzağıgormek » disiplin sucu » yuzunun derisi kalın » ticanî » plâncete » bir el bir eli yıkar iki el b » kalmak » oğreticilik » ıskartaya cıkarmak veya ayırma » sumbul » ote » acmak » koy odası » buyuklu kucuklu » nahiye muduru » rotuş » kırmızıcizgi » gozetlemek » kosemen » cakırcılık » duşculuk » muntesip » allah bana ben de sana » avans cekmek » davranış misal » carşaflatma » muduriyet » musait » ağlamayan cocuğa meme vermezle » gobelez » ici gitmek » mueddep » curuyuş » benlikcilik » takunyasıolan » tokatcı » cevher » kirecli » buğet » baharatcı » olcme » cicek sapcığı » meme sungeri » başına taşduşmek veya yağmak » mulhak » kireclenmek » soyup soğana cevirmek » soz gecirmek » kabuğundan kinin cıkarılan bir »

rüyanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamlısı nedir ve rüyanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.