tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamlısı

rüyanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüyanın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük rüyanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
dokum » İskambil destesinde maca dizis » el pence divan durmak » yuzeysel » duzenlemek » duşes » allah iki iyilikten birisini v » dokulup sacılmak » on deyiş » tavşan yetiştiriciliği » kucumseme » ek gorev » ofkesi kabarmak » iyi gozle bakmamak » ortuş » eksiltmeye cıkarılmak » kolay işlenebilen yumuşak bir » gucuk » obus » vişnecuruğu » kulluk » huzunlendirmek » c c » oncesizlik » cene yormak » gerceğin doğaya uygun bicimde » evdeki pazar veya hesap carşıy » oz guven » duş » keciye can kaygısı kasaba et » bir araya getirilerek divan du » iki cenetli » gobek » yugoslav » yırtmac » memleha » dokuntu » olsun olsun » cıkışcizgisi » cayır tavuğu » cıkmak » cember kayık » cocuk işi » cakılıkalmak » tac » fakulte » kultivator » kotu » guneş » kokteş »

rüyanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamlısı nedir ve rüyanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.