tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamlısı

rüyanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüyanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüyanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cizginmek » ric at » yalıngoz » kulağıbir şeyde olmak » cevirme ağı » kopca » kume kume » libyalı » kesmeden ustten gecmesini sağl » guruldeme » ateşci » kopekoğlu » gureş » surtuş » hatıra veya hatır ve hayale ge » avunc » hopurtulu » ipe cekmek » tehevvur » donu » muhtac » bas veya bas git » deve tuyu » sut gibi » seciş » ameliyat gecirmek » duasınıveya dua almak » cozuluş » uc » cırcır boceği » konjonktur » kopek gibi » cizgili » acıklaşmak » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » fark gozetmek » oğuruş » yukac » keceleşmek » catışılmak » iltimascı » olum orucu » ici vık vık fık fık veya pır p » sofra veya sofrayı kurmak » olmayan bağımsız hur » sanatı » hortumlu bocekler » maddelerden oluşan varlığın he » carık » ozel girişim »

rüyanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamlısı nedir ve rüyanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.