tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamlısı

rüyanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüyanın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük rüyanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sesini cıkarmamak » gun gormuş » somurgeleştirmek » kelime turu » sofrasıacık » mudafaa etmek » derdini dokmek » paraşut » gozetim » cala kurek » comert davranmak » tuymek » ici dar » acınma » katıla katıla gulmek » tahammul etmek » kaleme veya kaleme kâğıda sarı » mustakim » tuketim » uslenmek » batınî » acından olmek » tecerrut » kerteriz almak veya etmek » boyle başa boyle tıraş » ciftleştirmek » akupunktur » odevlendirme » yetişen bir ağaccık corylus av » gozu kor olsun » catılı » klâsor » camurlaşmak » tarla acmak » cadır ağırşağı » muzelik » narkozitor » pence vurmak » dumduz » ağzında buyumek » kokensiz » ağan eğen » donmek » yer altıdunyası » hamle etmek veya yapmak » sıvıolcer » ackılamak » olmez » burunmek » ortaya dokmek »

rüyanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamlısı nedir ve rüyanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.