tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamlısı

rüyanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüyanın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük rüyanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gun gunden » ağına duşurmek » yuksekten atmak » tıpkıcekim » calkantı » dokmek » konsul » tokuc » perlon fırca » l » ozdeşlemek » kafaya cıkmak » veya bu anlamda birleşik isim » e » cabuk parlayan cabuk soner » ceyrekleme » uzmek » ehlihibre ehlivukuf eksper » orgun » kılıccı » mevsimi » kısa omurlu » akşam vakti » onayak etmek » cakıl cukul » tab an » uzucu » seruvenli » glâyol » nefsini korletmek » pazar yerine donmek » rotuşlama » başında beklemek veya durmak » yukluluk » tutturmek » somurulmek » odun » yururluğe konmak » mest sermest » mubadele etmek » cıngırdatma » akcıllaşmak » goturme » İnebolu kutuğu » bolum » dokuntulu » fırtına cıkmak » cağa » beyaz sıvı » yurutmek »

rüyanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamlısı nedir ve rüyanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.