tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamlısı

rüyanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüyanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüyanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuvarolcer » yuzleştirmek » oteki » kakır kakır gulmek » pejmurdelik » masa ustu yayıncılık » tenezzuh » varsa yoksa » olan biten veya olup biten » gunahkâr » arnavut kaldırımı » cozumlemek » cenesi oynamak » cift kapı » hodukluk » gorunuş » arasında den başka anlamıyl » dingo nun ahırı » eskimo » genel mudurluk » oyuncakcılık » cakal eriği » gonulluluk » cokmek » borcsuz » kucuk harf » yuk asansoru » gokcek » astsubay kıdemli cavuş » kuşatma ihata » icine cekmek » urkutmek » muftehir » anus yuzgeci » bolum » bağlık bahcelik ği » demek ki demek oluyor ki » oğutuş » toretanımazlık » yuzey veya cizgi kaide » şeyin ayrıcalığınıanlatır » tavşan boku gibi ne kokar ne » cekiye gelmez » muteşekkil » guluncleşme » acmak » gecen » soğmek » kaşyapayım derken goz cıkartma » su icinde »

rüyanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamlısı nedir ve rüyanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.