tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamlısı

rüyanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüyanın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük rüyanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yapılan fıcıvb » bicerdover » yuz yuze gelmek » lutfetmek » karışım » bir sure ayrılmamak » buk » arnavut » damarına veya damarlarına işle » oduncleşme » govdeli » akıl erdirememek veya ermemek » gecirgenlik » oğurtu » uzumu tilki uzumu » ozel » ay gun yılı » luzucet » suzulme » ciftelemek » cıngırak » kolcak » turedi » kaclı » tıpıştıpışyurumek » telâşa duşurmek » parfum » ruchan » slavistik » gocmenlik » celimsiz » gocelge » venus » kâkullu » ormek » guclu » kızılbaş » durumuna donuşmek » ses seda kesilmek veya kalmama » odemek » mubadil » glikozuri » ten » nc » sınıkcı » w w » muzakere » suzum suzum » gondermek » aslî duşunce »

rüyanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamlısı nedir ve rüyanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.