tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamlısı

rüyanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüyanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüyanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
burgu » virus » havaya pala veya kılıc sallama » zuppeleşmek » donuk » kıyakcı » buğday guvesi » beşpence » duşey duzlem » kıyıda koşede » umtırak » pabuccu » ya sabır cekmek » kacıklık » suruş » ciğnenme » ickinlik » sonuclanış » goz kuyruğu » uyandırmak » gonlu kalmak » dondurulan ince uzun ışık ara » cokkun » ozenilmek » yuzmek » yakmac » paylaşmış benzer odevlerle yu » mundemic » karakacan » kulhancı » ses turemesi » cehre almak » oru » saturn » gorme hucresi » cimleme » cirozluk » gorsel » cekince » cenesini bıcak acmamak » mevlâ » dipciklemek » toskurmek » boynuz kulağıgecmek » oldurmek » sevincsiz » opuş » yuruyuş » fos cıkmak » akıl var yakın var veya akıl »

rüyanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamlısı nedir ve rüyanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.