tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamlısı

rüyanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüyanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüyanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cekmeli » carpışma » acemce » olumsuzleşme » goynumek » ilâclanmak » tahammur etmek » tesadufî » goturumlu » kullanılan yapma yuz » secim yasağı » sağeliyle sol kulağınıgosterme » cat pat » kalaydan cıkmak » yolcu taşımakta kullanılan mot » yayılmasınıonlemek icin kullan » teessuf etmek » ozelleştirilmiş genellikle di » başdondurmek » dağveya dağlar gibi kadar » donuşum » maoculuk » kolcer » yetki kanunu » ulûhiyet » cok tanrıcı » formul bulmak » odenen prim karşılığında bu iş » ceyizlemek » temerrut » kurulu duzen » puruzlu » kulâhlı » koc » sozcuk » basın ozgurluğu » otleği » uflec » korukcu » fark gozetmek » dustur » acık oy » allah son gurluğu versin » kor talih » uc uca gelmek » don cozulmek » ic » curuk » kaplanmasına yol acan ilkel ma » yoneltec »

rüyanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamlısı nedir ve rüyanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.