tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamlısı

rüyanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüyanın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük rüyanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kucuksemek » gozlerini acmak » percinlemek » asker cıkarmak » yeri goğu ben yarattım demek » cimlenmek » omur adam » gun olur yılıbesler yıl olur » gostermeci » patlangıc » kasık catlağı » ticaret kanunu » cenaze toreni » makineli tufek » golge gibi » yuzer top » leyleğin yuvadan attığıyavru » ac gozlu » sozunu tutmak » brehmen » ermeni » kızım sana soyluyorum veya ded » cin lâhanası » papara veya zılgıt yemek » dudukleme » umranlı » doteryum » el ile elle tutulur » ucmak » soylenmek » yureği yufka » gozlerinde şimşek veya şimşekl » cocukluk etmek » bolşevizm » gonul eri » geri gondermek » kesenin dibi gorunmek » dokturmek » mutalâa » celik » gostermelik » sinemacı sinemanın ceşitli ko » gecmek » duzenbazlık » yuruyuşyapmak » elden gel » gecilme » soylenilmek » kuşat » muslumanlaştırma »

rüyanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamlısı nedir ve rüyanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.