tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamlısı

rüyanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüyanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüyanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ultimatom vermek » el acmak » turkleştirmek » gufteci » olumlu » cifte dalmak » cerceveli » gunu dolmak » yahudi baklası » nara atmak veya basmak » gozu akmak » kuvveden fiile cıkarmak » capla » yamcı » olcu » sureğen » yerleştirilmişcift camdan oluş » dayanc » tel in » temessul » calkı » hint gureşi » ulke » pacal » kopurtmek » paspascı » lodosa cevirmek veya donmek » acısıicine veya yureğine cokme » yuz karası » tuh » sur atle » toren » cıkarmak » uste cıkmak » muhurculuk » bid at » yaratık » ustencilik » ilmuhaber » baştan kalmışveya kalma » karman corman etmek » oldurmek » coğalmak » gunu yetmek » nazınıcekmek » ağzında buyumek » lâf cıkarmak » gulculuk » kumbet » civitlenme »

rüyanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamlısı nedir ve rüyanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.