tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamlısı nedir

rüyanın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüyanın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük rüyanın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cığ » papirus » kulhancı » vucuda getirmek » elden kacmak » ar er » dadaizm » colleştirme » arap zamkı » cın tutmak » ağzından duşmemek veya duşurme » bahceli » doşeğe duşmek » yuzsuz yuzsuz » anadan yeni doğmuşa donmek vey » ozru kabahatinden buyuk » puskullu » parca » sacıkılmak veya sacıatmak » ceddine rahmet » mustemirren » acık ağızlı » gozlerini bitirmek » gecmek » denk duşmek » copurlaştırma » kuculme » suzme » yoresellik » cekberi » bilincli » cayırlaşmak » mu » omnibus » bukuntu » sır kupu » kıskaclama » yukarı goğe doğru olan yanı » sondurucu » yapmak » oğutucu diş » obur dunya » cimdik » akaclamak » secimlik » olcuşme » dinc » soruşturma acmak » ciğiplik » acı »

rüyanın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve rüyanın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.