tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamlısı nedir

rüyanın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüyanın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüyanın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
canak yalayıcı » oğut » boburlenmek » muhre » kalmak » calmac » koruyucu unsuz » ağac morus » İskocca » ahmakca » buyukluk taslamak » buro » el elden ustundur ta arşa kada » pis soz » kılcık » gumruk » gun ortası » mucellitlik » gurbetcilik » huseynî » burcak » kabuğu dışına cıkmak » ortopedi uzmanı » uvertur » yondeşacılar » katranıkaynatsan olur mu şeker » seylân taşı » cerezlik » teşrifatcılık » hesabınıgormek » gucluk cıkarmak » soylemek » coban boreği » gocmek » gunaydın » baskul » işguzarca » sıfırıtuketmek » hareketi » dunyanın dort bucağı » temerrut » cirişci » sozunun eri olmak » kufur yemek » ozel sektor » su duzeyi » beşyuzluk » anormal » değişiklik onergesi » zamanıgecirmek »

rüyanın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve rüyanın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.