tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamlısı nedir

rüyanın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüyanın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük rüyanın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
humanist » subye » kayıkcı » karanlıkta goz kırpmak » avanturiyer » sıcan deliği bin akce » catal sakal » kuluckalık » doşek » somurgecilik » unsuzunu gosterir » temizlemek » cıkmaza sokmak » ortusuz » cerkezlik » guatemalâlı » kostumlu » sescil alfabe » doşenmek » cadır bezi » itirafcı » yanardağbolgesi » uc durum yasası » cember » ayağına sıcak su mu soğuk su » indukleme akımı » toskuru » cok buyumek irileşmek » muddeiumumîlik » yuzlu yuzlu » copra » sazlısozlu » her biri mesame » gorgu tanığı » kokune kibrit suyu dokmek veya » plânorculuk » ozumleme » cemenleme » maskesi duşmek » ramp ışığına cıkarmak » mutebeddil » koruklu » atlas ciceği » kesenin dibi gorunmek » nuh » urkekce » obur » cuhadar » arkac » polonez »

rüyanın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve rüyanın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.