tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamlısı nedir

rüyanın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüyanın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüyanın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gozemek » opuşme » gozler onune sermek » gozu kalmak » bulbul » yarıkubik » ustunleşmek » eline ayağına uşenmemek » yugoslav » calışmak » tohuma kacmak » etuv » goluk » temelli senator » bugunden yarına » yuz cevirmek » bitkisi gossypium » olum doşeği » muhtac etmek » cakılma » icindeki en kucuk birlik » namzet gostermek » lâtifce » mucahitlik » cift » kafasıorumcekli » atolye » surmesiz » dovulmek » yardakcılık » tunclaşmak » psikolojizm » denizgulu » mineral » tek erkci » kedigozu » yanlarında goturmekle yukumlu » şar şer » duduklu tencere » buzgulemek » kucukce » saban surmek » comert » kelle koltukta gezmek » amperolcer » lâğım doşemi » ustune fenalık gelmek » cıkmak » hatırlatmak » fitne fesat cıkarmak »

rüyanın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve rüyanın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.