tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamlısı nedir

rüyanın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüyanın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüyanın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
film muziği » belirten liste fihrist » citilemek » kuşcu » guzergâh » rek » kurtun » cerezlik » terettup » celişken » suruklendirmek » mutevekkil » tepesi ustu » kullanılır » kultursuzluk » meyve ici » gencleştirmek » muphem » ucluk » muzayede » donduruş » dunya yıkılsa umurunda değil » celikleşmek » acık kapıpolitikası » anayasacı anayasayısavunan an » kocan » ustunkoru » pey surmek » acılışkonuşması » sermayeyi kediye yuklemek » hungur hungur » zerduştî » cakıl kuşu » secmek » mubarek ay » derc » hamam boceği » gurultulu patırtılı » bıcak yemek » ecen » cicek » cevre sağlığı » soz sozu acmak » arakcı » bıraktığım bıraktığı bağladığ » mal mulk » cantacı » oksuz kalmak » balık sutu » dalyan corbası »

rüyanın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve rüyanın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.