tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamlısı nedir

rüyanın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüyanın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüyanın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gobeklenme » gok adası » sayma işlemi » hor bakmak veya gormek » mestci » duzayak » kuşat » gulumseme » acıkca » aman allah allahım » ayın on dordu » batoz » pluralist » kornetci » ordurme » gucuk » plâcka » soylenilmek » roportaj » başıicin » gorgu » oğurtu gelmek » yaprak tutun » pacavralaşma » gozlemek » yonerge » iki hırtı bir pırtı » kor dokmek » tel in mitingi » cakmak » medet allah » karagozluk » tespih boceği » kısa gunun kârı » gonul hoşluğu » olculendirmek » şohret kapısıacılmak » beleşveya bahşiş atın dişine v » seciciler kurulu » bilinc » her dem taze olmak » mustecir » icirik » tekevvun » bukuntu » beklenmediği umulmadığıveya c » kesip bicmek » bolumunden her biri sezon » sacaklanma » kusmek »

rüyanın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve rüyanın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.