tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamlısı nedir

rüyanın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüyanın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük rüyanın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cağıldayış » vezir vuzera » cakal yağmuru » kuplu » yureğinin yağıveya yağları eri » bahşişveya beleş atın dişine b » uye aidatı » lu » olcu » nufus patlaması » devletcilik » bulbul gibi konuşturmak veya s » var varın varsın varsınlar » takayyut » havadan sudan konuşmak » sacak » gun gormek » kabına dokmek » ic savaş » cakalboğan » capcak » ne munasebet » gun bugun » akıldan cıkmak » durgunluk cokmek » kurume » orucu » gecmek » gecerletme » sinekten yağcıkarmak » granduk » ıskarca » curuk » carpıklaşmak » modul » seyret » mujdelenmek » gecit hakkı » surucu belgesi » fertik cekmek veya fertiği kır » gonullenmek » yuz kalıbı » cekirge şalvar » yuzey şekilleri » cıngı » kanıkanla yumazlar kanısuyla » odenekli » mucerret » duellocu » yonelmek »

rüyanın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve rüyanın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.