tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamlısı nedir

rüyanın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüyanın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüyanın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
rengi atmak kacmak veya ucmak » ileri uc oyuncusu » olumsuzleşme » tesettur mağazası » ahdiatik » gozluksuz » gobek bağlamak veya salıvermek » icini parcalamak veya parca pa » omur surmek » iki eli birinin yakasında olma » calım » gocebe » eti senin kemiği benim » balıkcılgiller » bicimdeki bolumler » sabahcı » recete » akciğer lopcuğu » mak mek » acıklamak » usanc vermek » cizginme » luleci camuru » uyudu cocuk sevildi cocuk he » cilve etmek veya yapmak » gondertme » tarlada izi olmayanın harmanda » yedi kat yerin dibine gecmek » ozumlenmek » surgulemek » ısıracak it dişini gostermez » murekkep yalamış » tuplu » cabukluk » tok sozluluk » camgobeği » sutluk » ic guveyi girmek » kulâhlı » gelişmişcanlı » prelut » celtik tarlası » turkuaz » profesorluk » turlu şeylerden yaptıklarıve t » aklında olsun » can derdine duşmek » sac ağartmak » punez » yuh cekmek »

rüyanın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve rüyanın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.