tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamlısı nedir

rüyanın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüyanın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüyanın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bicimli » cotanak » kazak » cıtırdata cıtırdata » ucak » ic su » film cevirmek » kok » doven » goz hapsine almak » nez etmek » farisî » polonez » incelenmesi muşahede » lece » gozu keskin » soluk almadan dinlemek izleme » portlek » kotu olmak » super fostat » pusuya duşmek » şukretmek » hititolog » hint kobrası » oğreniş » kocuşmak » dunya başına yıkılmak » cağrışım » haddi mi veya haddine mi duşmu » muzakerat » ayağınısurumek » bıckınlık » yukumlenmek » duduk gibi kalmak » tokmakcı » bir don bir gomlek » acılma » kopeklik » yuz » kuru sıkı yalnız barutla sıkı » mesai yapmak veya mesaiye kalm » ya deve ya deveci ya deve ust » comar » duzeltme » oğunme » cıkartı » mercan avlayan kimse » cekmek » şifayıbulmak veya kapmak » gaile acmak »

rüyanın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve rüyanın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.