tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamlısı nedir

rüyanın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüyanın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüyanın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muvafık bulmamak » butun malların ortaklaşa kulla » gosterici » puruzlenme » azerîce » olum olum de hırlamaya ne bor » genişgoruşlu » mustelzim » hangi akla hizmet ediyor » cağrıştırmak » tesisatcılık » krepdoşin » hotanto » arapcalaştırma » tek bicim » surtukleşmek » ici gecmek » donuşluluk » mes udane » kutuk » ıl » yardım kurulu ve şirketler bir » kukremek » şoyle » nakışcılık » carpıtmak » sacılma » cıkıntı » okyanus cukuru » dışacı » yureğine dokunmak » gunduzluk » yaka paca goturmek » cubuk » gibi işler icin beslenen memel » emir cumlesi » macun cekmek » piyango vurmak veya cıkmak » yuzu kara » hırvat » gecmek » yolsuz yontemsiz » cankurtaran canı » diri ortu » başa gureşmek » temedduh etmek » comeltme » suzgeclemek » kılıccı » cimentolu »

rüyanın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve rüyanın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.