tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamlısı nedir

rüyanın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüyanın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüyanın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dışında kalan bir veya birden » İzinli olma durumu » omur boyu » az gormek » catal iğne » cimentolama » kopru kurmak » orta cağ » yalın ayak başıkabak » yapılan fıcıvb » cuşka » galebe calmak » omru oldukca » duru » cıkmak » fennini almak veya kapmak » adama donmek veya benzemek » acılma » gozunun ustunde kaşın var deme » kıptî » yuzer top » koyulaşan bir sıcak iklim ağac » bukuluş » keskin sirke kupune veya kabın » doviz » kucuk minder » cayhane » gelişmişcanlı » men » zucaciye » virus » buğday surmesi » celikleştirmek » eşgudum » yol acmak » atlas ciceğigiller » turkucu » sulûk etmek » acık vermek » dostlar şehit biz gazi » ozen » hesap acmak » surgulenme » koy » yosun kulu » başınıcıkarmak » cağ » hunerli » olan insan topluluğu ulus » gonlu cekmek »

rüyanın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve rüyanın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.