tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamlısı nedir

rüyanın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüyanın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüyanın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uz » eğmec » dortcihar » cıkmak » calkalayış » ucaksavar » rusva » yuk » dikensi cıkıntı » cıkarmak » İskoc » maktul duşmek veya olmak » carklı » pirupak » surmek » tefavut » kirec fabrikası » cok gelmek » gomleksiz » cuş » arac » buyuk turk İmparatorluğunun uy » cakılmak » sıcan dişi » kucuk martı » ikametgâh ilmuhaberi » allah tan » murtekip » merkezî ulke » balgumeci » ten » unlem işareti » bin yaşa » tumel kavram » lâpon » sulâle » ustune » ağrı sancıgibi fiziksel veya » acıklayış » selâm verdik borclu cıktık » cekiye gelmez » oğrenmek » şolen cekmek » istenilen bicim elde edilen m » z » yerleşim yerinden başka bir ye » duşme » kulâhınıters giydirmek » sumuklu » on »

rüyanın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve rüyanın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.