tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamlısı nedir

rüyanın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüyanın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük rüyanın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sovuşturmek » gununu gormek » duşundurmek » yurutmek » almac » olmez » nukleer silâh » turumculuk » kerpic gibi » nişanıatmak veya bozmak » toplu calışma » tarihsel ozdekcilik » malzeme » oncelemek » cartayıcekmek » zıvanadan cıkmak » cala paca » konstruksiyon » borc etmek » gez goz arpacık » goyunme » colleşmek » guvenliği sağlamak icin yapıla » cizilme » cok fazlı » muşirlik » yuzune bağırmak » gorme hucresi » zuhrevî hastalık » bronşcuk » surdurumcu » cingene » olu gozu kadar » sutre » guveyi olmadık ama kapıdışınd » mustefit olmak » hungurtu » navcağan » ucretlendirme makinesi » goğe merdiven dayamış » fırdondu » yuksek » cığır acmak » balıkcıl » turkuleşme » dunyayıtutmak » cozuk » başmuhendis » her tur gosteri yapmaya uygun » kacurga »

rüyanın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve rüyanın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.