tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamlısı nedir

rüyanın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüyanın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük rüyanın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gozu veya gozleri kararmak » bolumlerden her biri kolon » otobuscu » haşatıcıkmak » turşuya donmek » ceşnicibaşı » boşdonmek » sinek ufak veya kucuk ama mid » elcim » gelini ata bindirmişler ya na » arabeskci » cıtcıtlama » mana fehva » duğumlu » icinden gecirmek » durum » geniz unsuzu » muzevirlik » kullanılan yapma yuz » ağac arac eğirmen kirmen » dunya bir araya gelse » ayrac acmak » urperme » icki sofrası » gipur » pirinc » metal parca » başyonetmen » one surmek » goz banyosu » u » nuh nebiden kalma » intelektualizm » munakale » tahkimat elemanlarıustune veya » icerisi » luzumsuz yere » yuklu » donem » ceneksiz » tecahuluarif » kopru yol » bulbulkonağı » gece silâhlıgunduz kulâhlı » kireclik » genc » yara bere icinde » acıklaşma » maden komuru » dallarından her biri »

rüyanın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve rüyanın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.