tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamlısı nedir

rüyanın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüyanın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük rüyanın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gok ekseni » allah versin » hangi taşıkaldırsan altından » gorevlendirme » cit » cor » oldurmek » zul saymak » boya fırcası » oncu oyun » hesaba almak veya hesaba katma » celik comak » karantina muddeti » bicmek » donuşturmek » tebeyyun etmek » kapısınıcalmak » icin » ic gobek » kecileşmek » sokmek » yoldan cıkmak » cozme » badem kurk » gormek » pekmezkopuğu » doğum kontrolu » punduna getirmek veya pundunu » cocukca » ustelemek » gormek » ciceklemek » tedahulde kalmak » anam » mişli gecmiş » masturbasyon » germanofil » yabanî gul » onemseyiş » bir koşeye atmak » burumcuk » kafasına vur ekmeğini elinden » kosemen » kırk yıl kıran olmuş eceli ge » şeref tribunu » caltılık » calkak » sağeliyle sol kulağınıgosterme » tapıncakcılık » kabul gunu »

rüyanın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve rüyanın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.