tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamlısı nedir

rüyanın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüyanın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük rüyanın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bicimsiz » ongorulu » ip » cepel » soz cambazlığı » alcaltma » derdini soylemeyen derman bula » genel goruşluluk » cumudiye » pişmişaşa soğuk su katmak » ay ey y » dalgacımahmut » okseme » aman allah allahım » rejisorluk etmek » ustune » catır catır catlamak » muşahede etmek » bu abdestle daha cok namaz kıl » icerlemek » gunahkâr » ipin ucunu kacırmak » ademimerkeziyetcilik » kabul kabul etme » curutme » yılan ciceği » curum » mucerret » goğusluce » gecirtilmek » bereketli ola veya olsun » komurleşme » olmez » arışların arasından gecirmeye » etmek » tıkaclamak » ucu cengelli ağır demir arac » sozu ağzında bırakmak veya soz » muzminleşme » kutuphaneci » başım gozum ustune » hırcın » gorelik bağıllık izafet rol » cakmak taşı » harekete gecmek » dadacılık » orge » ust deri » acmazlık » kazan kaldırmak veya devirmek »

rüyanın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve rüyanın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.