tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamlısı nedir

rüyanın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüyanın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük rüyanın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
catıcı » cıpır » atlas ciceği » yapılmışince ve uzun şerit » pacalık » tampon bolge » seyreyle gumburtuyu » gecerken boğazdan cıkan ve duz » başına cıkmak » goturucu » tecahuluarifane » toreci » kundak sokmak veya koymak » omurler olsun » cetrefilleşme » yangın cıkarmak icin kundak ko » eski koye yeni âdet » gulme » lokosit » katışmac » techizat » bugunku tavuk yarınki kazdan i » gorecelik » ki » markor » on avurt unsuzu » ucuş » bir koşeye koymak » teemmul » fırın ekmek yemesi lâzım » tarafından arabacıicin armağan » musadere » yere bakan yurek yakan » gupegunduz » bebek olumu » kulac » oltu tozu » oğretim yılı » dovmeci » uyelik » capak » partikul » molekul » oğrenci » mutemadiyen » kat î » bicimselleştirmek » canak » benicincilik » cehre »

rüyanın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve rüyanın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.