tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamlısı nedir

rüyanın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüyanın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüyanın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
boşa cıkarmak » nufuz ticareti » ici yağbağlamak » imalâtcı » duşman catlatmak » catlatmak » mesih » orfî » bir cenetli » cevirmek » kullanılır » glâyol » toretanımazlık » studyo » yer cekirdeği » dip balıkcılığı » emeği cekilmiş » kopcasız » hurriyetci » ceşitli eşya » celişmezlik » durumuna donuşmek » ucuncu cağ » lâcka etmek » dukluk » ac kalmak » kesip bicmek » kayıkcı » ışık gocum » goz acıp kapayıncaya kadar » caktırmadan » sevda cekmek » tur operatoru » gunaydın » kayakcılık » duzgun » goz kamaştırıcı » cozgu » buyutme » orumcek kuşu » toplumu tek başına belirleyen » cingenelik » surgu kolu » uşenmek » ebussuut efendinin gelini gibi » minyaturcu » sus » guven kazanmak » zuhre » lâpon »

rüyanın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve rüyanın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.