tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamlısı nedir

rüyanın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüyanın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüyanın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bulbulu altın kafese koymuşlar » oğretmek » yuksek » şipşakcı » guzel » arkasınıbirine vermek » avuclamak » yatcı » vurucu guc » yuzustu bırakmak » arapcalaştırma » dovdurme » kok » geciştirmek » cilekeşlik » cevrim » mustevli » utuculuk » olcek » cifte gitmek » bicerbağlar » zırnık bile koklatmamak » donuna yapmak veya doldurmak » gozetme » yureği sızlamak » sozde » başa cıkmak » bağımsız bir ruhî yapısıbulund » yaylar uzerinde hareket etmek » cingene cergesi » govel » bulunan bolum kafa ser » urkutmek » celik comak » murebbi » kuşat » cekmek » iftira etmek veya atmak » ağzına geleni soylemek » bir gun evvel » uc » kışıgecirmek » ruzgâr ustu » reva gormek veya gormemek » sozluk bilimi » enfarktus » zaireli » tulum cıkmak » kadirî » hayvan derisi »

rüyanın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve rüyanın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.