tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamlısı nedir

rüyanın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüyanın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük rüyanın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
oldurulme » tan ağarmak veya atmak » koksuz » hurmetli » gozu olmamak » bolgesel » cok sesli » otomatiğe almak veya bağlamak » calımlanmak » hasta ol benim icin oleyim se » gecişim » onleyici » cıplak » arpa guvesi » cember gecirmek » puruzsuz » yuz sabunu » yaz somestri » kulağıbir şeyde olmak » reva gormek veya gormemek » ozurlu » gun ortası » renkli recine » dik bicme » muteessif » acık » yanlışkapıcalmak » armutun sapıvar uzumun veya k » icli dışlıolmak » goturmek » gerekli gormek » yonetimsel » coraklaştırmak » tespit etmek » duğun evi gibi » sinirleri gevşemek veya yatışm » sozcuk vurgusu » kufur » cavun » cadır » kotu » horozgozu » amplifikator » bocelenmek » ici ısınmak » her tur gosteri yapmaya uygun » cıkıştırma » yuzunun akıile cıkmak » tarihsel ozdekcilik » bakımından bağlanarak soylenme »

rüyanın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve rüyanın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.