tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamlısı nedir

rüyanın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüyanın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük rüyanın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ic » kotuleştirmek » maruz kalmak veya kalmamak » hotanto » kurutac » flort » cınlatmak » lâzca » ozgunleşmek » hukûmet » gurultuye gelmek » bukmek » duruşt » calkalanma » muşrik » kalcıncı » başına belâ olmak veya kesilme » baltasıkutukten cıkmak » insanustu » cekmek » cekcek » ağıtcı » cekiclemek » cekim » nuans » gostermek » tarafından arabacıicin armağan » catlama » kendi havasında gitmek veya ha » tab an » kalp kazanmak veya fethetmek » omru vefa etmemek » gundeme almak » ele gecmek » koskoturum » got » balık kavağa cıkınca » taşıtcı » dilini kesmek veya kesip oturm » kucultme » sperma ana hucresi » gecersizleşmek » ağzıacık veya ağzıbir karışacı » kusturme » acıkgoz » aman derim » siyanurik » murekkep » cırpıntı » rufaî »

rüyanın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve rüyanın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.