tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamlısı nedir

rüyanın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüyanın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük rüyanın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ici icine gecmek » opuş » yurutmek » kundakcı » allah kahretsin » gur » catmak » tedavulde olmak » munasebet almak veya almamak » tereddutsuz » ışık kure » non stop » karaya cıkarmak » koruk » monatcılık » on ses duşmesi » dur » dumen evi » acık yureklilik » İki veya daha cok maddeyi birb » dort dortluk » penceleşmek » ne bicim » tatlısozlu » nacar » terettup » sansurlenmek » akıl yaşta değil baştadır » kalıplarla desen yapılmışbez » etuv » mezhepcilik » golgede kalmak » tetikte tetikte olmak beklem » karnıac » şifreyi cozmek » girintili yer » goturumlu » kara gun dostu » gozden kacırmak » os » duğmelenmek » cevre » meridyen duzlemi » durulmek » izzetuikbal » facasıolmak » oren » alt bolum » duğuncubaşı » arak erek »

rüyanın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve rüyanın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.