tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamlısı nedir

rüyanın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüyanın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüyanın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
fruktoz » hedonizm » cift yıldız » gullâc » centikleme » yurumek » ev acmak » alımlıcalımlı » başaktorluk » on avurt » tup bebek » cimlendirmek » osurgan boceği » ozgurleşme » olcturmek » cıtcıtlamak » tecrube » işine gelmek veya gelmemek » kulyutmaz » gucluk » uretmek zihnî yetiler oluştur » gumuşlenmek » kotu yola sapmak » goturu pazarlık » kumeli » cumhuriyet bayramı » secmeci » bir işte uzluk ustalık kazanm » alcılanmak » elle tutulacak tarafıyanı kalm » iltibasa yol acmak » post scriptum » salâ vermek veya okumak » kacırmak » ronesans » komurleştirmek » kukla » yeri goğu tutmak » mutemayil » muzic » aksoğut » film cekmek » ağzıyla kuştutsa » basketci » somurmek » tanzimatcı » gozleri buğulanmak veya bulutl » musteşar » surungen » gozleri kan canağına donmek ve »

rüyanın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve rüyanın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.