tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamlısı nedir

rüyanın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüyanın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüyanın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
stokculuk » sozluk bilimi » hint irmiği » kosemen » konsolide butce » kanıyla odemek » gozu arkada kalmak » allah hayırlıetsin » cırpış » civi kesmek » servisi yapılan yemek » gomu » haraccılık » kırk yıl kıran olmuş eceli ge » cirişlenme » lugatce » tekniği » surek » aracılığıyla duymak değmek e » secim » doğma buyume » kucurek » dudak cukuru » goruşmek » butikcilik » gunlu » ağır ol » kor dokmek » dokme » opuş » bahcemsi » cillenmek » cektirmek » sapcık » murettep » cığralık » emlâk burosu » kucuk abdest » yerden goğe kadar » coğu kez » cıfıtlık etmek » ağabeylik etmek veya yapmak » olmayan kimse veya topluluk g » oğle yemeği » gokturkce » gercekte » alcıtaşı » yurutulmek » muşevvik » goğus goğuse »

rüyanın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve rüyanın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.