tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüyanın eş anlamlısı nedir

rüyanın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüyanın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüyanın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük rüyanın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yavaş » obstruksiyon » borc harc » sayısınıallah bilir » mubalâğasız » keyfinden bayılmak veya dort k » catılı » ayran gonullu » tureme » halk şiiri » adaptor » kuturdeme » ciğtoprak » gozlerine uyku girmemek veya g » gomleğinden veya gomlekten gec » hukmunde olmak » doşeli » allah ıcok insanıaz bir yer » gecek » ozleşme » gozunde şimşek cakmak » bıckıcı » muvellidulma » kurt gibi kemirmek veya yemek » her boyaya girip cıkmak » comak » gac gec kac kec » numayiş » el opmek » boke » kultur bitkileri » cevre » goz onunde » takallus » lok » uctu uctu » haklıcıkmak » se » dallarınıkısaltmak » moskofluk » başmufettiş » kalburdan gecirmek » yarayan kuru ince yaprak » olimpiyat oyunları » gulbahar » okse » mucbir sebep » lâponca » kafayıtutsulemek » para dokmek »

rüyanın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve rüyanın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüyanın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve rüyanın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.