tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüzgar eş anlamlısı

rüzgar eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüzgar eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüzgar eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüzgar eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dunya gozu ile gormek » burudet » keci inadı » muşavir » reflektor » uretmek » ceper » sapıkca » durum durum » onune geleni kapar ardına gel » oğutleme » tuy duzmek » kerpicci » duzen kurmak » coğunca » kayda gecirmek » ucler yediler kırklar » acıağac » goruntu » oksuzler anası oksuzler babas » civi kesmek » ayrıcalık tanınmak veya goster » top surmek » bukme » torpuleme » halebî » keciyi yardan ucuran bir tutam » on yaylak » yer cekirdeği » dokumlemek » yalımıalcak » torenli » kafkasyalı » ici gecmek » renkci » muphemlik » kusmek » duşunceli » guverte » mubaşir » mektupcu » geziye cıkmak » muttehit » domuzdan bir kıl cekmek veya k » kredi acmak » tatil koyu » karagul » tavşan yetiştiriciliği » takaddum » kulucka donemi »

rüzgar_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüzgar_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüzgar_eş_anlamlısı nedir ve rüzgar_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.