tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüzgar eş anlamlısı

rüzgar eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüzgar eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüzgar eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük rüzgar eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
fiyat veya değer bicmek » ovunduruculuk » cekirge otleğeni » kepce surat » cağ » yon zarfı » kadife ciceği » beşuc » ne demek » el ense cekmek veya etmek » kopya cekmek veya yapmak » supurgelik » zenginin malızuğurdun cenesini » surekli olarak gidip gelmek » somurulmek » yukseltgeme » duşsuz » bufeci » yarayan celik disk » turap » al veya kanlı gomlek gizleneme » portorluk » yureklenmek » hangi dağda kurt oldu » yuklemek » temerkuz etmek » pencesiz » deliye donmek » ilk gosteri » akıldan cıkarmak » ayranıyok icmeye atla veya ta » museddes » genel mudur » cağdışılık » kongovdeli » uveymek » cuval gibi » gomme dolap » durme » calgı » gencleşmek » tarcın » orta cağfelsefesi » corek mantarı » cakar » operatorleşmek » kuf » tropikal bolge » kokten cicekli » goruntu »

rüzgar_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüzgar_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüzgar_eş_anlamlısı nedir ve rüzgar_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.