tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüzgar eş anlamlısı

rüzgar eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüzgar eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüzgar eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük rüzgar eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kıssadan hisse almak veya cıka » cok kısa dalga » olum hak miras helâl » yola cıkmak » cemre duşmek » ciğnemek » biyokatalizor » uşme » cık cik cuk cuk » jubile » civili » deke duşmek » secim sandığı » baharatcılık » ocunu cıkarmak » ne cıkar » rengi atmak kacmak veya ucmak » guneşacmak » ut » astar surmek veya vurmak cekm » sozlukce » gozunu ustunden ayırmamak » aralarında onceden kararlaştır » argaclama » cizmek » acık eksiltme » urkekleşme » bileğine kadar veya bileklerin » cekimleme » gocmenleşme » gecme » zerdecal » coreklenme » gul yağcı » herru » alıp yurumek » taşınabilir arac » turemek » sert bir durum almak katılaşm » halay cekmek veya tepmek » yazık etmek veya olmak » somurmek » gucluluk » iskorbut » cubukcu » direnc » kulce » gudumlu sanat » gercek dışı » gıyabî hukum »

rüzgar_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüzgar_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüzgar_eş_anlamlısı nedir ve rüzgar_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.