tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüzgar eş anlamlısı

rüzgar eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüzgar eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüzgar eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüzgar eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gozlemlemek » ağkepce » teressup » koylu » daha da geliştirmek amacıyla b » onunu kesmek » coğulcu » docentlik » epikurosculuk » acımlanmak » paratuberkuloz » metal parca » sabahcıkahvesi » gozukme » hukumsuz kılmak » gerceğe aykırı » rızkınıcıkarmak » ıtriyatcılık » olcuşturmek » bulgurlu kofte » gudukleşmek » yardakcılık etmek » ardından veya arkasından atlık » aşcıbaşı » gorgu kuralları » iyiye iyi kotuye kotu demek » ustelik » ceneli » cıkarcı » kackın » kapıkethudası » ceğmellenmek » hamsi corbası » cavlağıcekmek » kimus » uslamlama » r » zift yesin veya ziftin pekini » duk » duşuntulu » turkleştirme » cil » ici pır pır etmek » yonerge direktif » ornek olmak » hint kestanesi » gozculuk etmek » gonul eğlencisi » yemin olarak kullanılır » duzulmek »

rüzgar_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüzgar_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüzgar_eş_anlamlısı nedir ve rüzgar_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.