tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüzgar eş anlamlısı

rüzgar eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüzgar eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüzgar eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüzgar eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
surucul » cumleten » bolumlendirme » ne mumkun » yedi gobek » kralice gibi » ust baş » emen bir bitki dionaea muscica » suyundan yararlanılan cukur » metalurjik » elinde bulunduran kimse » uretici olmayan alan » topcu » harput koftesi » iz an etmek » calık » yuzune bakmamak » kılık kıyafet kopeklere ziyafe » olu » garanti vermek » pabucsuz » ciğ » yuz yuze bakmak » kapamac » taahhutname » teşekkul » guzellik malzemesi » gozlerinde şimşek veya şimşekl » gozuyle gormek » cingoz » untu » yerden yere calmak » catışmak » olan kimse » celâlî » katır tepmişe donmek » yunmuşarınmışveya yıkanmış » durust oyun » ayım eyim » onculuk » perdah cekmek » vazifesi mi » sozlu soru » ucar kefal » hareketlerde bulunmak » orumceksi » gubreleme » asma kopru » orneklemek » kuyu acmak »

rüzgar_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüzgar_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüzgar_eş_anlamlısı nedir ve rüzgar_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.