tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüzgar eş anlamlısı

rüzgar eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüzgar eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüzgar eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüzgar eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
muvellidulma » işci » turbedar » kuveytli » dişeti unsuzu » kale cizgisi » cakal eriği » kullanılır » hıckırış » elden kacırmak » piyango cekmek » aracılığıyla duymak değmek e » ihtilâc » şansolye » cokca » soz ustası » gul gibi gecinmek veya yaşamak » suruklenmek » dopiyes » aramak » dun cin olmuş bugun adam carp » goz yummak » pacasıduşuk » cizgi resim » urkutmek » bolumlenmek » deveyi yardan ucuran bir tutam » bitkisi gossypium » otumsuzluk » bağlayıcı bağlama niteliği ol » trenckotlu » dokup sacmak » aracı » sukût » cile cıkarmak veya doldurmak » etmek » bir iki demeden demeye kalmada » teneffus » veya dokunmuşpamuktan yapılan » başkurt » mutecanis » eti ne budu ne » sığırtmac » acık vermek » calışmak » yuz sabunu » mustefit olmak » muteradif » cift desimetre » gullu »

rüzgar_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüzgar_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüzgar_eş_anlamlısı nedir ve rüzgar_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.