tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüzgar eş anlamlısı

rüzgar eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüzgar eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüzgar eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük rüzgar eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uniformalı » bulunan iri govdeli hayvan ur » ha şoyle » sove » mucellit » aralarından kara kedi gecmek v » bezi herkesin arşınına gore ve » fekul » studyo » cimlenmek » iğneyi kendine cuvaldızıbaşka » tutun rengi » hakikî » tefeyyuz etmek » sonuclanış » kır bekcisi » tatlısu frengi » dediğim dedik otturduğum veya » gozunde » gozunun onunden gitmemek » cubbe gibi » camurlukcu » butunu » cıkışalmak » kılıc calmak » calımlılık » cıraklık » konsolide butce » kaya ucmazsa dere dolmaz » cavlı » muhur kazmak » koskelmek » yere gecmek » onune gecmek onune gecmek » tuk » kadının yuzunun karasıerkeğin » sevinc » goreyim seni » neptunyum » sozluk bilimi » bir yerde kullanılan bir yere » ic bağlamak » goturmek » bağlac obeği » ictenlikli » comlek » citar » alcakca » o gun bugundur » ak gun ağartır kara gun karar »

rüzgar_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüzgar_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüzgar_eş_anlamlısı nedir ve rüzgar_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.