tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüzgar eş anlamlısı

rüzgar eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüzgar eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüzgar eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük rüzgar eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
duğun evi » seslendirmek işi veya bicimi » tırpandan gecirmek » dağılmak » olaylarıyorumlamaya veya inanc » adamına catmak » tumler » carlık » sulukcu » golleşmek » gungormuş » eften puften » koyuvermek » tek adam gosterisi » motamot ceviri » ceşitleme » strukturalist » calma » ozut » cinko » buyuk elci » percinlenme » yıldız gunu » mitral hucreler » dol ayı » yapışık ceneliler » carpacak buyuklukte sembol ni » kıyak kacmak » nobet » surumsuzluk » sureğen » sağelinin verdiğini sol elin g » zurnada peşrev olmaz ne cıkar » vur abalıya » sondurmek » cozumcu » yunlu » kılınıbile kıpırdatmamak veya » ic bellek » buzulme » beti benzi kirec kesilmek beti » baccılık » zevkten dort koşe olmak » divanımuhasebat » selâm verdik borclu cıktık » buyuk anne » ote » arkasında yer alan alfabetik l » donduruş » onceden »

rüzgar_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüzgar_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüzgar_eş_anlamlısı nedir ve rüzgar_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.