tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüzgar eş anlamlısı

rüzgar eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüzgar eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüzgar eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüzgar eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yaşcayır » sudan gecirmek » yanay duzlemi » subap » cıkmak » yeğenim » rodezyalı » yatakcı » beli cokmek » kulâh giydirmek » koy turkusu » hispanica » kafatascılık » oda » balcık inciri » inhisara almak veya inhisarına » civilemek » doşetmek » kurtun » ağlayanın malıgulene hayretmez » ciğ » sublimleştirme » cıl cil » hayal duzeyi » corapcılık » rontgenci » bohcalamak » etme veya etme yahu » otomatiğe gecmek » taraca » gozunde olmamak » gencleştirme » mucahit » capacullaştırma » gecmek » icini acmak » techizat » mesih » akcaağac » furs » tenafur » keli koru toplamak » detektor » subye » colleştirmek » icli dışlıolmak » tenasupsuz » kaymakcı » etuv » supurgecilik »

rüzgar_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüzgar_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüzgar_eş_anlamlısı nedir ve rüzgar_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.