tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüzgar eş anlamlısı

rüzgar eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüzgar eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüzgar eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüzgar eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
olculu » yere yonelim » absurt » gunahkâr » popularite kazanmak » oğurtu » nakibuleşraf » hanbelî » bin yaşa » tiriti cıkmak » yemek cıkarmak » acınsama » ust sınıf » sağgozunu sol gozunden sakınma » paşacadırı » inmek » direnişci » evvel allah » bîcare olmak » cember » kur an » alıcıcıkmak » kırılıp bukulmek » butunlemeli » guven yazısı » tovbeler olsun tovbeler tovbes » virtuozluk » tezgâhcı » birimler boluğu » cokeltmek » luzumlu » şovale » yaprak boceği » teşerruf etmek » gecirtilmek » olduruş » poğaca » guneşlekeleri » turkceleşmek » ispenciyari » gullâbi » cıkışlarıuzerine konulan kafes » koy imamı » tutac » kurdanlık » teşebbusu ele almak » pabuc » bukuntu » ozur » yedek parcacı »

rüzgar_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüzgar_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüzgar_eş_anlamlısı nedir ve rüzgar_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.