tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüzgar eş anlamlısı

rüzgar eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüzgar eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüzgar eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük rüzgar eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gostermecilik » sansurlu » kuluckahane » devrik cumle » kamburu cıkmak » suzum suzum » nefsine duşkun » kul bağlamak » yolunu beklemek veya gozlemek » yon eki » kufletmek » icindeki en kucuk birlik » juglans regia » gunduzlu » uzun unlu » ustune sevmek » cıvgın » tur ağac veya metalden değnek » eteğine duşmek veya sarılmak » veren madde » cırcırlamak » kabine cekilmek » murtesem » apacıklık » husnuniyet » lisansustu eğitim » suya duşmek » kapıacmak » yucelik » kara yuz » kirada olmak veya oturmak » cıraklık » temizlikci » sulfat » cıkış » belini bukmek » muhakeme usulu » dublor » haber studyosu » temel cumle » kızamıkcık » ağac cileği » goruşturulme » başlıkcı » oğretmen evi » bostan bekcisi » tumor » uzgun » duşuk » ozgunluk »

rüzgar_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüzgar_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüzgar_eş_anlamlısı nedir ve rüzgar_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.