tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüzgar eş anlamlısı

rüzgar eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüzgar eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüzgar eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük rüzgar eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kutikul » hıncahınc » yonerge » ağızda sakız gibi ciğnemek » af cıkarılmak » gozu onunde » plâstikcilik » kapkaccı belli etmeden para v » saclısakallı » selâmunaleykum » guruldemek » hicap duymak veya etmek » sıcratma » aza sormuşlar nereye coğun » gozcu » almancılık » nazınıcekmek » gozleri takılıp kalmak » pacal » surumsuzluk » cıfıtlık » İskocyalı » calışmak yapmaya kalkışmak » yatak carşafı » yetimi okşamışlar vay sırtım » aspirator » acık hava » entelektuel » gluten ekmeği » cevrim » kestane kabuğundan cıkmışda ka » yuk katarı » cala kurek » yavaştutun » surumcemede kalmak » odul vermek » arkasına duşmek veya takılmak » karagozcu » avuc ici kadar » karşıtı » ağzına bir şey veya bir cop ko » gozlemci » teşhis etmek veya koymak » bir olayıileri surenle inkâr » kene goz » calgıcıotu » tutturmek » catı » dondurmek » satın alınan erkek kul esir »

rüzgar_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüzgar_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüzgar_eş_anlamlısı nedir ve rüzgar_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.