tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüzgar eş anlamlısı

rüzgar eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüzgar eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüzgar eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüzgar eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ay cekirdeği » yureği yağbağlamak » mutehevvir » olum oranı » buyuksu » evolusyon » tandır coreği » numayiş » terbiye almak veya gormek » kamburunu cıkarmak » amara » cift dikiş » hic mi hic » on yargı » dortluk » sabah vaktinde » mahkemelerinin adı » filistinli » cıkmak » ciceklendirmek » oc » acılır kapanır alet » gorelilik » duşuncel » caylakca » unletmek » goruşme » guvey i » akompanyator » savul savulun » gokdelen » corbada tuzu veya maydanozu bu » gobek » hışırıcıkmak » papaz ucurmak » mucver » ağızdan ağza dolaşmak veya gec » percemli » cıplanma » yureğini ateşalmak » cengucegane » alt ust etmek » kan cekmek » bildirme cumlesi » iclenme » cadırlı » gozlerini kan burumek » lâfcılık » akıllarıpazara cıkarmışlar he » etcik »

rüzgar_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüzgar_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüzgar_eş_anlamlısı nedir ve rüzgar_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.