tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüzgar eş anlamlısı

rüzgar eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüzgar eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüzgar eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük rüzgar eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
teberruz ettirmek » dunurculuk » kılıclı » davul dovmek » soyleşi » murtefi » allah cezasınıvermesin veya al » teessuf ederim » mulâkat » icinden kan gitmek » nefesi kesilmek daralmak veya » nobet beklemek veya tutmak » masıyla mesi bir olma » cevre » bıcakcılık » acan asklımantar » olur şey veya olur değil » cotra » korukcu » koşesiz » salcalık » rubap » olcek » musellim » cilemek » duzleme » uzun parca » pece » ağzına geleni soylemek » şanlışohretli » orulu olmak » cabuklaşma » gorumce » helenizm » muteessir olmak » allah tan kork » okse » tefeul etmek » temerrut etmek » ada » ne Şam ın şekeri ne arap ın ze » cok » doygun olma durumu veya gonul » kucuklu buyuklu » bir elle verdiğini obur elle a » nakşibendîlik » ana baba gunu » orucu » huve » ayağına celme takmak »

rüzgar_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüzgar_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüzgar_eş_anlamlısı nedir ve rüzgar_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.