tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüzgar eş anlamlısı

rüzgar eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüzgar eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüzgar eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük rüzgar eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gonulden ırak olmak » doner sahne » surc » uzengisiz » corbacı » otumsuzleşmek » tepe acısı » saklamak inkâr etmek » mustamel » ilk goz ağrısı » hunerli » element kısaltmasıau » vurucu guc » cakılmak » ıcı ici ucu ucu » doluya koydum almadı boşa koy » canak uzengi » soylenme » senatorluk » felemenk » mumas » nufus tezkeresi » okuler » suline » soğutgiller » aldangıc » bildirme cumlesi » orumcekli » gulabdan » kutuphaneci » korkulu ruya veya duş gormekte » yaban sumbulu » cicek durbunu » roportajcılık » kork aprilin beşinden okuzu a » soylev » kadının fendi erkeği yendi » bukum » gunduzcu » samanyolu » dongel » tembele işbuyur sana akıl oğr » ankara kecisi » ordurmek » sorma sormayın veya sorma gi » canak » cıkma » su carpmak » lisanımunasip » pacal »

rüzgar_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüzgar_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüzgar_eş_anlamlısı nedir ve rüzgar_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.