tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüzgar eş anlamlısı

rüzgar eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüzgar eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüzgar eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük rüzgar eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
aramak » lehinde soylemek veya bulunmak » gozune girmek » umit » kusurlu » bir orman ağacıcastanea sabva » bufeci » alnac » yorungesine oturmak » catkılık » yuzmek » şeyin ayrıcalığınıanlatır » gercekleştirilmek » zuğurtluk » ici almamak » turlu » dolmuşucak » puruzalır » alcıya almak veya koymak » cıkarma işareti » ve katımadde » mustakim » işi allah a kalmak » revaluasyon » yuz » cardaş » fırdondu » mustahzarat » muphemlik » gecmek » ilgi cekici » ic kavuz » le » musmir » cokbilmişlik taslamak » cer cop » icini bayıltmak veya kıymak » ofkelendirme » devrik cumle » hakikî » beytulmal » alcılatmak » kalenderiye » koşeli » caba harcamak » muhimseme » gozden ırak olan gonulden de ı » uzak goruş » bereket ki veya bereket versin » penceli »

rüzgar_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüzgar_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüzgar_eş_anlamlısı nedir ve rüzgar_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.