tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüzgar eş anlamlısı

rüzgar eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüzgar eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüzgar eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüzgar eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
okculuk » ağzınıaramak veya yoklamak » tenezzul » yer yer kazıyarak alttaki renk » ciftteker » sunguleme » başetmek veya edememek » goze bilimi » cırpılma » davul calsan işitmez » cember kayık » yuru ya kulum demiş » romanoloji » ayağıduze basmak » acıklaştırmak » muteber olmak uzere » kaplanmasına yol acan ilkel ma » dikişcilik » anglosakson » buzulmek » avrupalılaşmak » co » yucelik » olcun » ackı » veren madde » tecahuluarifane » mutehassıslık » cardak » musveddelik » yaratık » kavara cekmek » kuflenmek » konferanscılık » pis soz » golge etmek » budak ozu » guvenmek » centme » gurbuzleşme » yan tumce » ozlentili » sul » benlikci » boşinanc » dovec » istihrac » acık soylemek » cumle » sovyet »

rüzgar_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüzgar_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüzgar_eş_anlamlısı nedir ve rüzgar_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.