tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüzgar eş anlamlısı

rüzgar eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüzgar eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüzgar eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüzgar eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
baltık dilleri » camurlaşmak » muşahhas » ali » icine almak » etmek » tavuk koftesi » temizlikci kadın » soğuşmek » sağgozunu sol gozunden sakınma » cırpışmak » portlek » cabuk ol veya cabuk » goz kaşsuzmek » beklenmediği umulmadığıveya c » icirtme » acığa vurmak » umur gormek » bazlamac » acık pazar » cığrışmak » kolay işlenebilen yumuşak bir » mevsimi » tefeyyuz etmek » olum tazminatı » sinekcil » lupten » kul olmak » tum » minibuscu » katranıkaynatsan olur mu şeker » dişcilik » ustunde dokulmek » şehit duşmek veya olmak » donumluk » cam yunu » obek » mutehassıs » cember makası » tellâl cağırtmak » danca » tandır boreği » herkesin yararlandığı » cağrı » gecimlik » kor ucuş » cın cın inletmek » cimlenmek » gobek havası » yuzgec »

rüzgar_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüzgar_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüzgar_eş_anlamlısı nedir ve rüzgar_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.