tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüzgar eş anlamlısı

rüzgar eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüzgar eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüzgar eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüzgar eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bunyece » secmek » duz rakı » capkın » gosterme zamiri » cap » etmek » talip cıkmak veya talibi cıkma » işi allah a kalmak » iyi soylemek » efendime soyleyeyim » muderris » icini curutmek » soğdca » dongu » ucar » icli » sellemehusselâm » gozu buyukte olmak » omur boyunca » onemli » oşurcu » icine ateşatmak » gobeği catlamak » koyuvermek » başustunde yeri var » duzeltme » ecel teri dokmek » tore dışı » donence yıl » turuz otu » recete » adıveya ismi gibi bilmek » cope donmek » boya fırcası » catlaklık » genleşmeolcer » danscı » gozunden surmeyi calmak » kosnu » nobet » veya ağzının icine bakmak » av avlanmış tav tavlanmış » gluten ekmeği » harclı » yureği kanamak » mudrik » cağrıştırmak » işin icinde işvar » cıtlatış »

rüzgar_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüzgar_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüzgar_eş_anlamlısı nedir ve rüzgar_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.