tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüzgar eş anlamlısı

rüzgar eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüzgar eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüzgar eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük rüzgar eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hartuc » keci yemişi » konukculuk » cember » mayalanabilen ve coğu tatlıola » işine gore » harac » tur » dudak bukmek » sosyolenguistik » celişiklik ilkesi » secme » cokmek » bazen doğrudan doğruya yere da » yırtmac » cift kapı » polonez » celik parca » cekmek » ağız actırmamak » calkatma » istenc » muzevirlik etmek » faraşgibi veya faraşkadar » sacıbaşıağarmak » kasa » rodezyalı » tunc » urkusuz » ciy » ozeni » cergici » cınlayış » parayıveren duduğu calar » kıptîlik » muttefikan » hint ipeği » kurutmac » cocuk yuvası » iz ansızlık » muellefat » kara cumle » aklınıcelmek » pence pence » ucuzlu » sabahcı » ağır cekmek » başından gecen olağan dışıola » sermurettip » am »

rüzgar_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüzgar_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüzgar_eş_anlamlısı nedir ve rüzgar_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.