tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüzgar eş anlamlısı

rüzgar eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüzgar eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüzgar eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük rüzgar eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cocuğu olmayan evli kadın » ic acıcı » ateşbocekleri » yapılan resim ve bezeme işi » ucurum » plâstikcilik » duşukluk » sepetcilik » bağ » cepheden hucuma gecmek » tahassur » ul » limon kufu » ceyrek » kapcık » borekcilik » ezogelin corbası » bruksel lâhanası » cıkrık » buyuk unlu uyumu » uzun unlu » unluleşme » okuzburnu » eşbicimlilik » hıncsız » gonulden ırak olmak » ackılanma » bolmec » tansiyon duşurucu » mektep gormemiş » paylaşmış benzer odevlerle yu » tespit etmek » fiil cumlesi » acınmak » cari ucret » kotuleştiriş » timus » kalpakcılık » geciştirmek » duşurmek » kumes » sokağa veya sokaklara duşmek » bir cenekliler » ic camaşırı » puskuruk taş » baksana baksanıza » yavaşgel veya ol » karbon alaşımı pulat » icirik » goruntu »

rüzgar_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüzgar_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüzgar_eş_anlamlısı nedir ve rüzgar_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.