tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüzgar eş anlamlısı

rüzgar eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüzgar eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüzgar eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük rüzgar eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
catlak zurna » ferdiyetci » gecmek » cıkrıklı » bîcarelik » makaslıbocek » resmigecit » aclığıoldurmek » hıckırık tutmak » yaza cıkmak » oruc acmak » zac yağı » ucayak » dokup sacmak » icinden cıkmak » oluşturduğu demet » numarasıolan » cimcek » dil » eşbasınclı » analiz » kacı » ortuş » yuzler » kahır veya kahrını cekememek » yureği parcalanmak » kırbaclamak » nitelikler gosteren madde » boy gostermek » guzel guzel » ac acına » yonetmen » borclu cıkmak » hisse cıkarmak » tukuruk hokkası » ciğciğyemek » patlıcan boreği » karşıgoruş » uzum kompostosu » ruping sistemi » sozun kısası » calıhorozu » ozenti » acmaza getirmek veya duşurmek » gumlemek » dutturu » gecmişzaman gorunumu » tehevvur etmek » buyuk yemin etmek » ammada yaptın ha »

rüzgar_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüzgar_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüzgar_eş_anlamlısı nedir ve rüzgar_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.