tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüzgar eş anlamlısı

rüzgar eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüzgar eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüzgar eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüzgar eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
etkin oğretim » guclendirilme » tuvana » duzen » cıkışmak » gucenik » ada cayı » eliyle koymuşgibi bulmak » bolumlerine konulan ağırlık » gulluk gulistanlık » cayırlatma » yuzsuz » kacıklık » hint yağıağacı » işguzar » patlangac » gormek » cok partili » gobek » ihtiram kıt ası » uretmek » alıc » uckurluk » işaret yay ayrac » yuceliş » molekul » afrika domuzu » guzel duyusal » ibliscilik etmek » da de » duzenci » kıpık gozlu » cam goz » muphem » dil surcmesi » konveyor » yargıc » sığırtmac » araştırılabilen olculebilen » o duvar senin bu duvar benim » zul » bıcak gibi saplanmak » unlenmek » ici icini yemek » hem suclu hem guclu » zevale yuz tutmak » muşkulât cekmek » suluk gibi » film cekmek » tekâmul etmek »

rüzgar_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüzgar_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüzgar_eş_anlamlısı nedir ve rüzgar_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.