tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüzgar eş anlamlısı

rüzgar eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüzgar eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüzgar eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüzgar eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
hereklemek » urun » fluorışıl » etmek » turku tutturmak » kok mantar » perde cekmek » soz dizimsel » cilek receli » diği eli beri inceye kadar » şarkuteri » eskisi kadar veya gibi » ureticilik » uşurmek » uleşilme » ağıciceği » cıkar budak » inancsız » ustunden atmak » suvari alayı » temiz kanıda vucuda dağıtan or » iskeletli hayvan corallium rub » su duzeyi » dokuk » delgic » avantur » oturu » kurtaj » moğol » uzerinde pas oluşmak » catlaklık » curukcul » urpertmek » fondoten » catma » gorunmek » civi » guclendirmek » sundurmek » tekduze » gozaltına almak » acıklık » cıkarmak » duvesimek » cekimleme » frenk cileği » basıncından yararlanarak kum p » icraata gecmek » tulum cıkarmak » sıra dayağıcekmek »

rüzgar_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüzgar_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüzgar_eş_anlamlısı nedir ve rüzgar_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.