tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüzgar eş anlamlısı

rüzgar eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüzgar eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rüzgar eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük rüzgar eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kemenceci » cf » mubalâğa etmek » ağzının kokusunu cekmek » kukurtlenmek » cavuş » kopru başı » ozentisiz » dişdudak unsuzu » ahkâm cıkarmak » uvey evlât » yukac » filistinli » produktor » donup dolaşmak veya done dolaş » sacınıbaşınıyolmak » mestci » ucleşme » teşekkul » ceper » lufergiller » burnunu cekmek » mubeyyiz » cirkin kacmak » hukûmeti kurmak » umtırak » gumrah » genişyurekli » muesseseleşme » gozetici » ici goturmemek » burgac » dovmek » butce acığı » solpume » oruc » tanrıile şeytan arasında surek » yeri goğu ben yarattım demek » humor » hil at » bicimini alır hidrojenle oksi » nalcalı » munekkit » hukum giymek » surgulemek » ultimatom » trenckotlu » cengucegane » camaşır suyu » vazife »

rüzgar_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüzgar_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüzgar_eş_anlamlısı nedir ve rüzgar_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.