tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüzgar eş anlamlısı

rüzgar eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüzgar eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüzgar eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüzgar eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yukseklik korkusu » buyruklarının İbranî felsefes » guc kazanmak icin calışmaya ar » nuh der peygamber demez » koturum olmak veya kalmak » kolay işlenebilen yumuşak bir » kalafatcılık » can cıkmayınca veya cıkmadan h » munşeat » ilgi cekmek toplamak veya uyan » hâşâ summe hâşâ » pence penceye gelmek » bolme » ağac ebegumeci » geri gondermek » onune gecmek onune gecmek » cicekci » xviii yuzyıl sonunda başlayan » duşurmek » karikaturculuk » o o » celek » kacamak » ağustos boceği » tehaluk » girintisiz cıkıntısız » kulağına koymak veya sokmak » afrikalı » dikensiz gul olmaz » kuturdetme » kokleniş » işgostermek » tenkitci » mucessem » reaktor » yarayan kuru ince yaprak » zararına kazanc sağlamak » ceki » kup şeker » oz » pece » coplu » cırpış » ağzının kaşığıkalıbıveya lokma » soylemek » satıya cıkarmak » arasıhoşveya iyi olmamak » supuruş » ur » İzinli olma durumu »

rüzgar_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüzgar_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüzgar_eş_anlamlısı nedir ve rüzgar_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.