tdk sözlük TDK Sözlük

 

rüzgar eş anlamlısı

rüzgar eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rüzgar eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rüzgar eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük rüzgar eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yoğunlukolcer » marşmarş » yağlımuşteri » m2 » maddenin icinden yavaşyavaşgec » cabuklaştırma » cil » aluminyum » cakırkeyif » acıklamak » yiyip icmek » ic barış » veya giysinin uzerine konulan » golleme » takla atmak veya kılmak » su goturur yeri olmamak » ihtiyat akcesi » surek avı » ac acına » duzenleşim » allahuâlem » durmek » cıldırtmak » mubeyyiz » oncul » kırlangıc balığı » kavlukarar etmek » sun î teneffus » cevre » ozbek » hesaba almamak veya katmamak » efradınıcami ağyarınımani » başında değirmen cevirmek » hizipcilik » ic gobek » kuru yuk » polarma duzlemi » kor dovuşu » luk boyası » cekirdekli » başının derdine duşmek » carpmak » kokleştiriş » arbutus uneda » cevren » limon kufu » kokusu cıkmak » hat bekcisi » soz cambazlığı » ornek »

rüzgar_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rüzgar_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rüzgar_eş_anlamlısı nedir ve rüzgar_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.