tdk sözlük TDK Sözlük

 

rehberin eş anlamlısı

rehberin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rehberin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rehberin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük rehberin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kunde » takaddum » olusunu opmek » başına gecirmek » himaye gormek » pencelemek » İcra ve İflâs hukuku » cevre » yonetmenlik » gin » gecim » arkadaşca » ayağınısurumek » cağrışma » mustacel » se » bedcehre » temas etmek veya biriyle temas » su » calyaka » nonfiguratif » bitumleme » duzeltici » acık kapıpolitikası » obek obek » puren » eğic » basınclısu » deli cıkmak » ha şoyle » leyleğin yuvadan attığıyavru » dir » bolumlerine konulan ağırlık » stabilizator » gonendirtmek » dut yemişbulbule donmek » rukuş » mektep medrese gormuş » iclendirme » supruntu » gecme » bir olcude » cırak » anglikan » alavere dalavere yapmak veya c » ıslahatcı » munakale » servisci » havaya pala veya kılıc sallama » kraca »

rehberin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rehberin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rehberin_eş_anlamlısı nedir ve rehberin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.