tdk sözlük TDK Sözlük

 

rehberin eş anlamlısı

rehberin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rehberin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rehberin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük rehberin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
temiz kanıda vucuda dağıtan or » sonuc almak » gomulme » sozleşmesiz » cıkışma » odemek zorunda olduklarıucreti » donuşsuz » cıkarılma » tuvaletci » belli bir noktayıaltınıcizerek » goz nuru dokmek » tarih oncesi » şovalye » gumbur gumbur » calkak » kapıdan kovsan bacadan duşer » dovme » tavukculuk » ağır işitmek veya duymak » kul » cift kume » capkın » au » nuh der peygamber demez » olumle oc alınmaz » nufuz » tellâl cağırtmak » borek » macarca » ozut » ozel hayat » bicimcilik » carliston » surerlik » ordovr » gayrimunasip » calık » gun batmak » ozleyiş » dost başa duşman ayağa bakar » esas vaziyete gecmek » kara gun dostu » kalcın » cevirmek » dumen neferi » deniz gecişi » gozunde şimşek cakmak » uretmek zihnî yetiler oluştur » ordek » cağcıllaştırma »

rehberin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rehberin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rehberin_eş_anlamlısı nedir ve rehberin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.