tdk sözlük TDK Sözlük

 

rehberin eş anlamlısı

rehberin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rehberin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rehberin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük rehberin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bildik cıkmak » bilinc » sb » karun » merdane » mal kapital » seni gidi seni veya seni seni » rum » ağaclaşma » huzun cokmek veya icine bir hu » ceper » kuvertur » kirli camaşırlarınıortaya dokm » şofor muavini » guluşulmek » olcu vermek » yararlanılan bir bitki corchor » cıngıraklı » element kısaltmasıau » cihanşumul » şefaatci » gumburdemek » cıkmaz » sonumleme » ustunde toplayamayan gafil » ruştiye » surmek » kacak » yarıcap » etiyopyalı » besmele cekmek » verilmesi ve bu mulkiyetin bir » goresimek » tohmetlendirme » gokdelen » mueccel » genişletmeyi amaclayan yetkin » denli densiz soz soylemek » basıncolcer » parca » zerresi veya zerre kadar eseri » film muziği » butunlemeye kalmak » yuzu yazılıkalmak » ozensizlik » gozu kalmak » akıldan cıkmak » yureksizlik » gozu olmamak » kin gutmek »

rehberin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rehberin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rehberin_eş_anlamlısı nedir ve rehberin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.