tdk sözlük TDK Sözlük

 

rehberin eş anlamlısı

rehberin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rehberin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rehberin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük rehberin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bahtına kusmek » nebatat bahcesi » dava gutmek » zafer bayramı » yatcı » kalenderiye » gozunden kıskanmak » husran » gonderi » akıntılı » goz kırpmadan » ağzınısıkıveya pek tutmak » cıyan gibi » tokac » dumencilik » bağlayıcıunlu » aksak eşekle yuksek dağa cıkıl » kasık catlağı » surmek » ağac mantarı » yuzgec » kaba duzen » mevlit kandili » cığırtkan » dişgecirememek » cebinden cıkarmak » olculu bicili » balık sutu » cat orada cat burada cat kapıa » ornek almak » duzeltim » gobeklenmek » ustun » eşiğine yuz surmek » nalcasız » hil at » onlenmek » conk » kuvet » dortgen » acze duşmek » dağıtım burosu » ortakcılık » pece » solom » kalıpcılık » yuz vermek » kaplan bocek » kanıkanla yumazlar kanısuyla » ic turizm »

rehberin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rehberin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rehberin_eş_anlamlısı nedir ve rehberin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.