tdk sözlük TDK Sözlük

 

rehberin eş anlamlısı

rehberin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rehberin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rehberin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük rehberin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gozetmen » bana dokunmayan veya beni sokm » sonradan gorme » gunlukcu » futursuz » sumuksu » ust » oz kesit » goz altıkremi » hayalifenere donmek » sac boreği » canıcekilmek » cağrıştırmak » kredi acmak » orselemek » uzerinden dokulmek giysi icin » uc dort » bicim » suslu uslûp » simitcilik » icin kullanılır » musamahakârlık » oğrenmek » pirinc taneleri » gozluk takmak » oğutucu diş » paraşut ile atlama » urem » tespit etmek » uşengeclik » gorecelik » yuksek lisans » cizgileme » kulluk » guneydoğu » gomme » hurdasıcıkmak » toskurtmek » yayla ciceği » guzel duyu » kılıc oynatmak » oyle veya oyle yağma yok » inmek » gunun adamı » orgut » tumen » zevzekce » tukurduğunu yalamak » bolucu » ahkâm cıkarmak »

rehberin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rehberin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rehberin_eş_anlamlısı nedir ve rehberin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.