tdk sözlük TDK Sözlük

 

rehberin eş anlamlısı

rehberin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rehberin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rehberin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük rehberin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dayanıklıbir orman ağacıquercu » ucsuz bucaksız » cezaya carptırmak » tekercalarcı » turemişsıfat » aza sormuşlar nereye coğun » ozdekci » cakalboğan » toplu olarak oğretimin yapıldı » cetele » oru » burnunun dikine veya doğrusuna » dunyayıharam etmek » keci mantarı » uctan uca » muslumanlaştırmak » bunyece » calkama » karşıtcı » sacı » ha babam veya ha babam ha » niyetci » yuha cekmek » cekik » hodukleşme » citmek » guneşalmak veya guneşgormek » pişmişarmut gibi birinin eline » lâmba acmak » cıkıntılarıolan organ » korelmek » gelip gecmek » soğuşlemek » oğreti » ackılanma » mustahsil » bolucu » besi oru » cıma vermek » elektrik duğmesi » ogelerin oluşturduğu butun pa » aralarında onceden kararlaştır » kelebek gozluk » arnavut kaldırımı » ulkesellik » ciceklendirmek » catak » ibliscilik » muhurlenmek » goze almak »

rehberin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rehberin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rehberin_eş_anlamlısı nedir ve rehberin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.