tdk sözlük TDK Sözlük

 

rehberin eş anlamlısı

rehberin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rehberin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rehberin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük rehberin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cevikce » bukuculuk » neci oluyor » arabî » gok atlası » moble » kor hat » cemberletme » once » pic etmek » gul » alt alta ust uste » duello » eşcekim » iz » cozuşmek » gosteriş » arışların arasından gecirmeye » işportaya duşmek » cırpınıcırpını » otonomi » cokelek » geri donmek » niyetcilik » yuceltilme » ozlenme » subek » cekmelik » ozut » eksi uc » selâmete cıkmak » verkac » gol kestanesi » ucuk » tuketici sayacı » curuk iş » sersem etmek veya serseme cevi » cenesi kuvvetli » ici kalkmak veya kabarmak » boşgezmekten bedava calışmak y » tokezleme » defol » kor bağırsak » guveni olmak » cit sarmaşığıgiller » ateşsacmak » kılcıklı » muessis » toren duzeni » popculuk »

rehberin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rehberin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rehberin_eş_anlamlısı nedir ve rehberin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.