tdk sözlük TDK Sözlük

 

rehberin eş anlamlısı

rehberin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rehberin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rehberin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük rehberin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
piyasaya duşmek » menekşe gulu » kohne » kurutmac » goz bebeği » bıcak bıcağa gelmek » mızıkcılık » kazak » mehtaba cıkmak » musamere » tezata duşmek » koruma unsuzu » burgac » gercek mantarlar » sondurulmek » ors kemiği » akşam guneşi » tebeddulât » kopurmek » gorunurde » ara soz » efendim nerede ben nerede » ustunden gecmek » ucuklaşmak » cilemek » adı » maskarasınıcıkarmak » patırtıya pabuc bırakmamak » kerpic dokmek » fikir işcisi » donum noktası » hakkın rahmetine kavuşmak veya » kışdonemi » guducu » guvenilme » tureme unsuz » can can » yuz » mulhit » gorevlendirilme » diri diri henuz olmemiş » turkuleşmek » dumduz » dokmek » gozleri takılıp kalmak » duşunceye bağlayarak yorumlaya » az kaldıveya az kalsın » kesmeden ustten gecmesini sağl » mumbit » dispecci »

rehberin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rehberin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rehberin_eş_anlamlısı nedir ve rehberin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.