tdk sözlük TDK Sözlük

 

rehberin eş anlamlısı

rehberin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rehberin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rehberin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük rehberin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
beklenmediği umulmadığıveya c » veya dokunmuşpamuktan yapılan » doşeme » başına dunyanın belâsınısarmak » iki cifte » usulsuzluk » ongormek » keci » ana duşunce » ciceklendirme » surdurum » harput koftesi » ciftetelli » konsul » catkılık » kız boceği » suzgun goz » musellesat » yunlu » rolâtivite » coğaltma makinesi » yuzu ak » rovanşıalmak » şımarıkca » bukulu » keci postu » promiyer » pure » korpe » cekmek » av avlanmış tav tavlanmış » adıdeliye cıkmak » kohnemek » horasanlı » t cetveli » musellem » sureolcer » cırpınma » endustriyel » kâğıt yapraklarından her biri » illustrasyon » bulgar » sukût » cifteli » an anevi » tabiatustuculuk » basitce » ıtriyatcılık » ıt it ut ut » hareketini inceleyen bilim dal »

rehberin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rehberin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rehberin_eş_anlamlısı nedir ve rehberin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.