tdk sözlük TDK Sözlük

 

rehberin eş anlamlısı

rehberin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rehberin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rehberin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük rehberin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ne yuzle » al gulum ver gulum » ceyrek final » kebapcı » bictirme » icin kullandıkları ozel olara » dutturu » stand bay » cat kapı » kıskanclık etmek » kurtlarınıdokmek » şeffaf ışığıgeciren madde sl » cirkin » muptelâ » dort » toprak koleliği » eşelemek işi yapılmak » catır catır » kokleniş » muş » yedek parcacılık » kok kırmızısı » kupleme » ışınolcer » suratından duşen bin parca olm » cokuntu » kocan bağlamak » su carpmak » vermek icin bir araya getirilm » hasbî gecmek » hacısuya atma » donduruş » ozgun » cavuşuzumu » ucuncul » ulac » can borcunu odemek » yakınlık gostermek » cemaatimuslimin » koşe penceresi » fransızlaşma » sansurlenmek » gucendirici » ici goturmemek » bicimli » ici hop etmek » sutu bozuk » fener cekmek » fakulte » ay orumceği »

rehberin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rehberin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rehberin_eş_anlamlısı nedir ve rehberin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.