tdk sözlük TDK Sözlük

 

rehberin eş anlamlısı

rehberin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rehberin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rehberin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük rehberin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
onemlice » b » sokukcu » gevrekci » maddî olmayan manevî şeyler » olaylarıyorumlamaya veya inanc » acışkonuşması » konstruksiyon » ozelleşmek » karşılıklıbirbirini dovmek » allah rızasıicin » gostertmek » efendim nerede ben nerede » muşahhas » anasının korpe kuzusu » gorgu » pecelenmek » elcilik » munazaa » arap sacına donmek » dalıp cıkmak » masallarda gecen dişi dev » sağlayan parca » yanal yuzey » iz ansız » purceklenmek » acığa vurmak » balıkcıkazağı » tombala cekmek » başaktor » akompanyator » yuzucu » doşem » duz » lisan » kapkac » millî huviyet » dubbuasgar » donerci » gureş » kapkaccı belli etmeden para v » cevrili » imanıyok kısa soyleyişle » almanlaşmak » gucenme » usdudak » tebellur etmek » cur et » buharlıutu » olum korkusu »

rehberin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rehberin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rehberin_eş_anlamlısı nedir ve rehberin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.