tdk sözlük TDK Sözlük

 

rehberin eş anlamlısı

rehberin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rehberin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rehberin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük rehberin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yeğenim » uzum pekmezi » dumtek » yekûn cekmek » ciceğe kesmek » curuk gaz » cumhuriyetcilik » sozleşme » guneşsiz » tavanına cokmek veya yıkılmak » biri nusha » core otu » kup gibi » eli ermek veya ermemek » allah a bin şukur » cıkmak » sacmak » canıcana olcmek » tekaut » cimdirme » koşe taşı » folk muziği » purcek » park etmek veya yapmak » herkesin yararlandığı » yuzulmek » geciş » soğuk vurmak veya yakmak » toren duzeni » ık ik uk uk » bıckı » cıkmak » mujde koşturmak » munasebet almak veya almamak » gelenekci » coğu kez » cok yıllık » incelenmesi muşahede » uzum kompostosu » ozentisiz » ucmak » sıkmac » sefalet cekmek » tuysuz » cevre » icindeki en kucuk birlik » odemek » kullanılır » kullanılan tadıacıve bir yıll » tımarhane kackını »

rehberin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rehberin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rehberin_eş_anlamlısı nedir ve rehberin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.