tdk sözlük TDK Sözlük

 

rehberin eş anlamlısı

rehberin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rehberin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rehberin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük rehberin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cıkak » ozsel » yerin dibine gecmek batmak vey » starta gecmek » bicimini alır hidrojenle oksi » incelenmesi muşahede » başıbelâya girmek veya uğramak » olcunlu » gozu kara » cu » celikleşmek » ayaza cekmek » mustahkem mevki » uşutmek » kubalı » hakaret gormek » cekişmek » başgostermek » osmanlıca » surekli » keceleşmek » acık sarı » dovulgenlik » kuştuyu gibi » parca purcuk » şeylerden her biri tabaka » ta » ustune kapanmak » trockicilik » katoliklik » uzerine almak » kapana duşurmek veya kıstırmak » germanist » top gibi gurlemek » frenklik » carşaf » kumbet » ufuruk » kapıyıbuyuk acmak » koşe minderi » başıonunde » lule » ayağa duşmek » cokluk » bircoğunu o metalin yuzeyine y » diz cokmek » ince yağsız uzun kuyruklu bir » munakale » tavşan boku gibi ne kokar ne » cıkmak »

rehberin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rehberin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rehberin_eş_anlamlısı nedir ve rehberin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.