tdk sözlük TDK Sözlük

 

rehberin eş anlamlısı

rehberin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rehberin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rehberin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük rehberin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yağsız kuşbaşıetlerin uzerine » golgeleyici » borc yemek » lisansustu » cokeltme » acık » vuzera » figuranlık » cene yarıştırma » sıkıntıya duşmek » denizden cıkmışbalığa donmek » ihrac etmek » sut gibi » cifteli » ortac » altı b sınıflamalarda ikinci » karagozluk » buzulmek » coban salatası » ackıcı » solomlular » gundelikcilik » mustakim » kor » renkci » corbaya donmek » yasama gucu » mujde » beylik fırın has cıkarır » mut a » od » sublimleştirme » iştirakci » kara yuzlu » okcesiz » turbin » aracı » ağlayanın malıgulene hayretmez » muebbet » yuz geri etmek » un » buyuk mağaza » harp acmak » unsuz duşmesi » ili » eyleme gecmek » girmesiyle cıkmasıbir olmak » yukseklik » aklına duşmek » tenasup »

rehberin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rehberin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rehberin_eş_anlamlısı nedir ve rehberin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.