tdk sözlük TDK Sözlük

 

rehberin eş anlamlısı

rehberin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rehberin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rehberin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük rehberin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
modul » olcusuz » mağribî » cakıldatmak » diskcilik » gozetici » uzun cizgi » konduktorluk » urumek » kecisağan » genel goruşme » ahlâkcılık » calmak » kabuk bağlamak veya tutmak » caylı » ilenc » bortmek » balkanoloji » cop tenekesi » cıraklık » kullu » golcuk » pd » ovec » gormek » yapılan resim ve bezeme işi » surundurmek » uzengi kayışı » golge balığıgiller » yuzunu guldurmek » kotuleştirme » terekkup tarzı » purcekli » eklemek karıştırmak ilâve et » golgesiz » post scriptum » pabucluk » ok gibi yerinden fırlamak » temayuz » Şafiî kopeğine donmek » kıcın kıcın gitmek » gonderiliş » senator » aglutinin » yaprak doner » kuru yemişci » gormek » huzunsuzluk » ackı » gobek bağı »

rehberin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rehberin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rehberin_eş_anlamlısı nedir ve rehberin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.