tdk sözlük TDK Sözlük

 

rehberin eş anlamlısı

rehberin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rehberin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rehberin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük rehberin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
fakulte » surfile yapmak » banliyo treni » suet » kuzum » daş taş » dugâh » top ağac » lokleme » cop sepeti » İlk cağ » sığırgozu » sıcırgan » acıgormuş » hurriyet » akciğer lopcuğu » sunme » gorup gozetmek » ha şoyle » methiye duzmek » a e » culûsiye » lâtinlik » hasretini cekmek » nufus kesafeti » cığır » gosterişli » on veya beş para etmez » icicilik » tuzla buz veya tuz buz olmak » hilâfetcilik » guneydoğu » carşamba pazarına cevirmek » stand by » gunleri sayılıolmak » yurumek » icirtmek » ovunme » subut » kulâh takmak » cur etkâr » kamcılamak » şimdiye kadar veya şimdiye dek » donulme » rontgen cekmek » kese ciceği » mevlevîhane » yuzu secilmemek » ac gozunu acarlar gozunu » ceyizleme »

rehberin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rehberin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rehberin_eş_anlamlısı nedir ve rehberin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.