tdk sözlük TDK Sözlük

 

rehberin eş anlamlısı

rehberin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rehberin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rehberin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük rehberin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
uckâğıt oyunu oynatan kimse » caca » namazında niyazında olmak » kucuk unlu uyumu » tenkitci » uye aidatı » beleşci » ici titremek veya titrememek » yağışolcer » İzinli olma durumu » eteği duşuk » gumburdeyiş » dağcayırı » orumcek » pacavra » girişik cumle » gecirici » muracaat etmek veya muracatta » puskulsuz » dorder » cizgi » tembele işbuyur sana akıl oğr » genc » mustekreh » tecrubesi olmak » zamane cocuğu » gorguluce » buyulu » ucretlendirmek » carpıklık » raportorluk » icirilme » broşur » bisikletci » dokup sacmak » muflis » duztaban » şoforluk » kıskanclık » gecerli » yemin olarak kullanılır » pulucluk » muselsel » onem vermek » yuzsuz » yuz kere » gorme hucresi » ucuculuk » suzgecleme » patırtıya pabuc bırakmamak »

rehberin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rehberin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rehberin_eş_anlamlısı nedir ve rehberin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.