tdk sözlük TDK Sözlük

 

rehberin eş anlamlısı

rehberin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rehberin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rehberin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük rehberin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gecmişi olmak » horozlar otmek » payandalarıcozmek » esperanto » ahilik » ustluk » denir » tekeline veya tekellerine alma » ceşitli ogelerin perde aksesu » iş arî » klârnetci » cekingen davranmak » gunduz feneri » bayramî » kahır veya kahrını cekememek » ovuş » elinden cıkmak » kusurat » harput koftesi » comertleşmek » tenasuh » nişanıatmak veya bozmak » cuzamlı » arka veya sırt cevirmek » calışma belgesi » unsuzunu gosterir » munazaa » cakal eriği » bugunden yarına » oldurmek » yangına korukle gitmek » muhursuz » tel in mitingi » başmurettip » ayağıalışmak veya alışmamak » eli ayağıbuz kesilmek veya tut » onculuk » tevettur » takla atmak veya kılmak » caplama » kamışcık » yalan cıkmak » gosterilme » husnu kabul gostermek » veresiye karşıtı » oluşturduğu tuzel varlık » kacınmak » ust » fırca » musamaha »

rehberin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rehberin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rehberin_eş_anlamlısı nedir ve rehberin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.