tdk sözlük TDK Sözlük

 

rehberin eş anlamlısı

rehberin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rehberin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rehberin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük rehberin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kok bilgisi » tıkırıyolunda olmak veya gitme » dili donmemek veya donmek » ıt it ut ut » coğunme » mitralyoz gibi konuşma icin » ağac morus » ıl » eğri yuz » mudahil » susleyici » gonendirilmek » ic acmak » utuleme » nakşîlik » au » balcık levha fayans » genişzaman gorunumu » dort goz » sarıgoz » yuz » ipek ciceği » donem » dolek » bir şeyler veya bir şey olmak » cukurlanmak » uykusu başına sıcramak » uzatılabilir » buyuleme » kargılık » klorurlendirme » grek » dokukluk » pergelleri acmak » cakıltı » ateşbocekleri » kumeli » surmeli » soylevci » ayaklarının veya ayağının ucun » fume » cevrili » kaclı » İnsanlarıbirtakım hilelerle sa » yonetilme » kulturlu » muşahit » cektirme » ve dağıtımınısağlamak amacıyla » cevirmek »

rehberin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rehberin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rehberin_eş_anlamlısı nedir ve rehberin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.