tdk sözlük TDK Sözlük

 

rehberin eş anlamlısı

rehberin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rehberin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rehberin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük rehberin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
turdeşlik » yerleşim yerinden başka bir ye » imdada veya imdadına koşmak ve » muessif » dollu doşlu » değer bicmek » bitki asparagus officinalis » harman corman » ucuzlu » kustere » hafta sekiz gun dokuz » taylorculuk » koprucu » tavukculuk » cancılık » kasetcilik » kaca kac » revac » gercekleştirme » imanıyok kısa soyleyişle » gokcul » bulunmalarınısağlamak amacıyla » gonlu cekmek » musvedde defteri » yururlukten kalkmak » oğrenimli » acıklama » karnıac » cekiş » buzcozer » oğrenilme » komşuda pişer bize de duşer » actırmak » ustunde kalmak » sanatcı » kulceleşmek » cakma » kabahati birine veya bir şeye » maruz bulunmak veya olmak » carliston » puritenlik » ciselemek » yonelik birbiri ile uyumlu am » ayağına cağırmak » puskurmek » bulunulan noktasının meridyen » cıngırdatmak » bolutlu » yureği pek » kredisi duşmek »

rehberin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rehberin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rehberin_eş_anlamlısı nedir ve rehberin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.