tdk sözlük TDK Sözlük

 

rehberin eş anlamlısı

rehberin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rehberin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rehberin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük rehberin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gurultu cıkmak » surre emini » purceklenme » makedon » ac gezmektense tok olmek yeğdi » oğlen » komutator » oğul cıkarmak » kendi kendini yemek veya kendi » turk » kuresel gok bilimi » ayva tuyu » rik a » icinde kaybolmak » onemsiz » muneccimlik » iz » buklum buklum » emek » goz onune getirmek » davulu biz caldık parsayıbaşk » dır dir dur dur tır » bir iki demeden demeye kalmada » balkar » cevreci » catanacı » tup » on sezi » duze inmek » gecmeli » geciştirmek » mes ul » durtmek » scorpio » oturak kundesi » ic denge » cayır otu » imalâtcılık » ukalâ dumbeleği » pahaya gecmek » harac mezat satmak » tekaut olmak » allah a emanet olun » bir dirhem bal icin bir ceki k » somak rhus coriafia » purin » uzerine tuz biber ekmek » dokumculuk » luks » yemişcil »

rehberin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rehberin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rehberin_eş_anlamlısı nedir ve rehberin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.