tdk sözlük TDK Sözlük

 

rehberin eş anlamlısı

rehberin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rehberin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rehberin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük rehberin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ozetlenme » bir cicekle bahar veya yaz olm » opuş » faullu » kutle » guney karamanı » curuk para karşıtı » ak sulumen » işcıkarmak » soylemediğini bırakmamak » potasyum sulfur » kendinde kullanım hakkıolan e » kuremsi » sozde ozne » soz » lutfetme » arısutu » yukluluk » koşeye oturmak » cetin » ulger » gokten zembille mi indi » durumunda olmak veya bulunmak » şoforluk » ve bu koldan olan kimse » gozunden uyku akmak » sıcırgan » sozlukcu » zıddına basmak veya bir şey bi » uzunlukta bir yanıyivli yuva » curutmek » artcılık » turk » arapcalaştırma » su turbini » suyu mu cıktı » gorsel işitsel » cozmek » kendini vermek vurmak veya cal » mineral » habeş » cıkış » coğaltıcı » cokrama » tekefful » cozgunluk » icecek » dort dortluk » tecrubelilik » sunnet ehli »

rehberin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rehberin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rehberin_eş_anlamlısı nedir ve rehberin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.