tdk sözlük TDK Sözlük

 

rehberin eş anlamlısı

rehberin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rehberin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için rehberin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük rehberin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ul » kaşıkcın » inanc » bağlantıunlusu » cakal » maca » cetin ceviz » butunsellik » jeton gec duşmek » ozguleme » luks lâmbası » tostcu » golet » suslu puslu » cımacı » mahzur gormek » cokkunluk » koşe donmeci » beyin ucgeni » kirec » muracaatcı » romanoloji » cayda cıra » duzenleyici » bizim gelin bizden kacar tuta » arkasına duşmek veya takılmak » goruşme » ofkeye kapılmak » murtefi » kalite kontrolu » yuksek oğrenim » sırtcı » cıkıntı » paylaşmış benzer odevlerle yu » hasatcı » sukûtla geciştirmek » gul gibi gecinmek veya yaşamak » inti » gore » ataturkculuk » icyağı » am em » kopya murekkebi » parmağının ucuyla veya ucunda » koyuvermek » keyif catmak » kıcustu » cay evi » hristiyanlaşmak » cıkmak »

rehberin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rehberin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rehberin_eş_anlamlısı nedir ve rehberin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.