tdk sözlük TDK Sözlük

 

rehberin eş anlamlısı

rehberin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rehberin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rehberin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük rehberin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
nufus yoğunluğu » bir icim su gibi » guldurme » mayalanabilen ve coğu tatlıola » oğurtlemek » dovunmek » alcıcı » erinc » tuysuz » gozunu acmak » kucuk bitkilere verilen ortak » kadukluk » goğus goğuse » cokturme havuzu » sayma işlemi » araştırılabilen olculebilen » cillenmek » caresiz kalmak » cevrilmek » kırıp dokmek » tuylenme » pırıldakcı » icinden okumak » beyninde şimşekler cakmak » duzenleşim » kargın » kuraso » bir cift » yalama ucuş » palamarıkoparmak veya cozmek » kuskun kuskun » amerikan bezi » gur » soğutmac » onde gelmek » gozemek » cekecek » u » celik pamuğu » ucuşmak » cayır otu » kustah » alcaltma » cetinleşmek » kumbet » buyume » er » derme catma » ic tuzuk » kut »

rehberin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rehberin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rehberin_eş_anlamlısı nedir ve rehberin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.