tdk sözlük TDK Sözlük

 

rehberin eş anlamlısı

rehberin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rehberin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rehberin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük rehberin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
turlu turlu » kedi yavrusunu yerken sıcana b » catıyıalmak » kasa » akcaağacgiller » kendi icine cekilmek » ust » ceşni katmak » başarıgostermek veya kazanmak » icsiz » fabrikatorluk » suredurum » fuzyometre » tutsulu » beşyuzlu » alın catısı » cilsiz » ge » icler acısı » gonderme » plâstikten arac » uclu » kustere » top surmek » icine ateşatmak » oldurmek » gozlu » yuzsuzluk » oc » mecus » uzerinde » acmaza duşmek » allah ınıseversen » ağız ağıza vermek veya konuşma » on kol kemiği » eksik cıkmak » her yiğidin gonlunde bir aslan » yardımcıhucre » curmumeşhut hâlinde » korluk » amerika uzumu » capraşmak » taammuden » bicimcilik » gorunmez olmak » buyucu » akcaağac » gullâc » tekduzelik » doğum gunu »

rehberin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rehberin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rehberin_eş_anlamlısı nedir ve rehberin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.