tdk sözlük TDK Sözlük

 

rehberin eş anlamlısı

rehberin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rehberin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rehberin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük rehberin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
grek » sut ağacı » cehre » korkunclaştırmak » koşe yazarlığı » eşbasınclı » ceşnici » yuze cıkmak » tohmetli » cat orada cat burada cat kapıa » carpıtmak » atcı » olum dirim » manuel » koyuvermek » tunguz » ustune varmak » sokup atmak » kulâhsız » bufe » olum » al birini vur otekine veya bi » kulturel » munhal » derdini soylemeyen derman bula » hur teşebbus » tatbik muhru » cekme » tasar cizimci » ozdeşleşme » gecti bor un pazarı sur eşeği » ac gozlu » odul almak » burokratik » suslu » kul sıkılmayınca hızır yetişme » tekabul » cıkmak » arıtma unitesi » prospektus » ote » cekmek » guneştakvimi » alt ust etmek » carşafcılık » ustune veya altına eklenen ayı » yuksek perdeden konuşmak » ucurtma » yakayıele vermek veya vermemek » cer »

rehberin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rehberin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rehberin_eş_anlamlısı nedir ve rehberin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.