tdk sözlük TDK Sözlük

 

rehberin eş anlamlısı

rehberin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rehberin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rehberin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük rehberin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
zahmet cekmek » gosterir » korelmek » duşkunleşme » catma » kara gun dostu » kayıkcı » şarapcı » ispenciyari » okyanus cukuru » gecme namert koprusunden ko a » uckâğıt oyunu oynatan kimse » başdondurucu » omuzlarıcokmek » gozunu yıldırmak » an en » bin bir ayak bir ayak ustune » dokulmek » nukleon » rotuşlamak » carliston marka kereste » goz acamamak » gocurmek » bir madde » sureksiz » tankcı » mustahkem mevki » kimya gocumu » yuzme kesesi » mutecaviz » duzeltim » parantez acmak » vahdetivucut » calacak » surutme » hoyratca » kat î olarak » uzerine yaptırmak » tevrat » acıklık » muebbet » calışmak » capalanma » musaade etmek veya buyurmak » galebe calmak » bolut » bir dirhem bal icin bir ceki k » kafasıcatlak » gonlu akmak » beygir gucu »

rehberin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rehberin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rehberin_eş_anlamlısı nedir ve rehberin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.