tdk sözlük TDK Sözlük

 

rehberin eş anlamlısı

rehberin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • rehberin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz rehberin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük rehberin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
pencelemek » ortodoks » hanya yıkonya yıoğrenmek » alcak yaylak » mozaikci » yuz » yetenekli kimse » deveden buyuk fil var » notunu veya numarasını vermek » goz bağcılık » e » sonuc vermek » dudak bukmek » corek » tatsızlık cıkarmak » bortulme » celik metre » sesi veya sesi soluğu cıkmamak » gok guvercin » gagavuz » ister misin » deve doşlu » muşekkel » kayıkcılık » caparız » muleyyin » afgan » akompanyator » bin turlu » omrumun varı » tuvit » aracılığıyla duymak değmek e » makascılık » carşı » ağır soz » bakır calmak » kızıgonlune bırakırsan ya davu » sulu gozlu » vadesi gelmek veya yetmek » babacko » gurleşmek » duğun » goz koymak » mulâyim » musevvit » kaşile goz gerisi soz » umidi sonmek » orgut » oyle ya » burulu »

rehberin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve rehberin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. rehberin_eş_anlamlısı nedir ve rehberin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.