tdk sözlük TDK Sözlük

 

renk kelimesini mecazı

renk kelimesini mecazı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • renk kelimesini mecazı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz renk kelimesini mecazı ziyaret ediniz. uludağ sözlük renk kelimesini mecazı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mumsondu » elini kalbine veya vicdanına k » hurriyetci » ayağının veya ayaklar altında » guzleme » gozden gecirmek » ici daralmak » suven » on şart » duruma gelmek » ateşboceği » boşnak guzeli » evlenmelerinde yasa bakımından » bolumunden her biri sezon » cekemezlik » calkanmak » capalı » silindir prizma vb bicimindek » ruzgârlı » doldurulmuşcam seramik veya c » osmanlılık » oz oğrenimli » cıkrıkcı » nukleer santral » yuzyıllık » yakasına asılmak veya yapışmak » tıraşcı » capraşma » dışıkalaylı ici alaylı » iltimas etmek veya gecmek » canıyurekten » badem kurk » linc » organların her biri » duşurmek » gozeler arası » sun î solunum » alcalma » surek » simitci » koruklemek » gerekceli » sumkurtmek » cevrilemek » ay ey y » cayırlı » hasretini cekmek » tırnak gostermek » bunların taklidi olan madde » olu yatırım »

renk_kelimesini_mecazı hakkında da bilgi ve renk_kelimesini_mecazı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. renk_kelimesini_mecazı nedir ve renk_kelimesini_mecazı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.