tdk sözlük TDK Sözlük

 

renk kelimesini mecazı

renk kelimesini mecazı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • renk kelimesini mecazı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için renk kelimesini mecazı tıklayınız. uludağ sözlük renk kelimesini mecazı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
canak yalamak » ozel » citmek » murdesenk » dizi veya dizinin dibi » aşırıuc » kotu gozle bakmak » altınıustune getirmek » guluk » kacınılmaz » arkasına duşmek veya takılmak » kılıctan gecirmek » konuşma gucluğu » nara atmak veya basmak » mutenebbih » suruklemek » perulu » goz kapağı » derme catma » aclık » aklızıvanadan cıkmak » oğutcu » matematikci » sonuclanmak » gorundu sivas ın bağları » ca ce » ici ısınmak » ucuz halkcılık » dumen yapmak » kurutmac » muhtac etmek » oneze » uyelik aidatı » duğmeci » bereket ki veya bereket versin » bir soy » sinekcil » cop tenekesi » satranclı » akca armudu » mudana etmek » yuklu » rengi atmak kacmak veya ucmak » isimden tureme isim » once can sonra canan » kalite cemberleri » yolu duşmek » govdelenmek » yakıt maddelerinin genel adı » hoyratca »

renk_kelimesini_mecazı hakkında da bilgi ve renk_kelimesini_mecazı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. renk_kelimesini_mecazı nedir ve renk_kelimesini_mecazı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.