tdk sözlük TDK Sözlük

 

renk kelimesini mecazı

renk kelimesini mecazı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • renk kelimesini mecazı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için renk kelimesini mecazı tıklayınız. uludağ sözlük renk kelimesini mecazı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
vişnecuruğu » icmeler » muteber olmak uzere » gomu » gecirmek » dehşet sacmak » cuz » cozuşme » doğaclama tiyatro » yureği sıkışmak veya tıkanmak » tukenmişlik » deve bir akceye deve bin akce » kurek ayaklılar » surcturmek » hatim surmek » mulevves » cıtır pıtır » temel cumle » super » goze zarı » somuruculuk » malik » buyu bozulmak » berbat etmek veya eylemek » polemiğe girmek veya girişmek » birleşik cumle » aylakcılık » mukemmellik » guduk kalmak » dede dedesi koruk yer torunun » odev bilmek veya saymak » sutoğul » kızılelma » surunmek » dispec » oltu taşı » comelmek » celtek » vazgecmek » koşebent » goz bağcılık » uşengec » abes kacmak » piclik » kulhanbeyi » kor talih » sutlenme » yukseltec » sırt cevirmek cevirmemek » suzulmek »

renk_kelimesini_mecazı hakkında da bilgi ve renk_kelimesini_mecazı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. renk_kelimesini_mecazı nedir ve renk_kelimesini_mecazı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.