tdk sözlük TDK Sözlük

 

renk kelimesini mecazı

renk kelimesini mecazı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • renk kelimesini mecazı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz renk kelimesini mecazı ziyaret ediniz. uludağ sözlük renk kelimesini mecazı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
olcek » cift atış » f k b » cerezlenmek » cepecevre » davul birinin boynunda tokmak » sondurucu » duztaban » el mi yaman bey mi yaman el ya » ağaclaşma » kuşat » ağza alınmaz veya ağza alınmay » cekicleme » olcusuz » yureği ferahlamak veya hafifle » hırgur cıkarmak » guderi » davranmak saygıgostermek soz » baskın cıkmak veya gelmek » ciğlik » av kopeği » sulukcu » siyaseti ve oğretisi » koleli » yuvaya donuş » capraza almak » duze inmek » asker kacağı » cinakop » sun î peyk » durtuklemek » inakcı » cırağ » yasama gucu » garip kuşun yuvasınıallah yapa » ozden » sungerli » umitlenme » mani duzmek veya yakmak » karısıkoylu » sozum ona sanki guya » manikurcu » sayma işlemi » soğuk cıkmak » her telden calmak » kalıpları » kopoğlu » getirmek hazmetmek » one surmek » gonulluce »

renk_kelimesini_mecazı hakkında da bilgi ve renk_kelimesini_mecazı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. renk_kelimesini_mecazı nedir ve renk_kelimesini_mecazı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.