tdk sözlük TDK Sözlük

 

renk kelimesini mecazı

renk kelimesini mecazı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • renk kelimesini mecazı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için renk kelimesini mecazı tıklayınız. uludağ sözlük renk kelimesini mecazı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ozleşme » yuzu olmamak » capalı » koşeyi donmek » sansurlemek » korelme » yuzlu » sacalanmak » ihtimam etmek veya gostermek » oksurup tıksırmak » canıağzına veya boğazına gelme » gosterme sıfatı » gectim olsun » olcmek » def aten » dedektor » golgesine sığınmak » ortac » gozlerinde şimşek veya şimşekl » gosterişlice » onune dikilmek » romork » plâstikci » serceden korkan darıekmez » turkleşmek » medica » cartır » calısupurgesi » tenezzul » gudulmek » hareketin yeniden kurulmasıyla » koşe » boşol veya olsun » duşuncesini acmak » etkilerle oluşturduklarıyer de » buyuk gormek bilmek veya tutma » amerikan salatası » hafriyatcılık » ya ya » cocuk olmak » duşuncel » aştaşınca kepceye paha olmaz » seruven » suregelme » yanardağpuskurmesi » fak fuk fonu » orgen » nalca » kalcasız » yeni eflâtunculuk »

renk_kelimesini_mecazı hakkında da bilgi ve renk_kelimesini_mecazı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. renk_kelimesini_mecazı nedir ve renk_kelimesini_mecazı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.