tdk sözlük TDK Sözlük

 

renk kelimesini mecazı

renk kelimesini mecazı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • renk kelimesini mecazı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için renk kelimesini mecazı tıklayınız. uludağ sözlük renk kelimesini mecazı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ere gitmek veya varmak » soz gelimi » turk aksağı » gozlerini fal taşıgibi acmak » gelmişgecmiş » eflâke ser cekmek » cığır » mutluluk cubuğu » bitkisi gossypium » ucerli » duzenleyen ve genel olarak ilg » cok katlıotopark » arazi acma » kuzey kutbu » anma toreni » gunduzleri » bolumsel » manikurlu » faca » duşkunler evi » toz fırcası » surcturmek » cifte atmak » leffuneşir » duzgun » viraneye cevirmek » kapıacmak » ağız aramak veya yoklamak » inşaatcı » alt ust » cıdama » garip kuşun yuvasınıallah yapa » cıkışma » sarkıntılık etmek veya yapmak » hatırından veya hatır ve hayal » pullukcu » orfî idare » kocbaşı » gerekce » başbaşa veya kafa kafaya verme » yanay duzlemi » cokertme » hangi biri » gumruklu » donelme » doğum kontrolu » korleştirmek » kırıp gecirmek » vukua gelmek veya vuku bulmak » caresizlik »

renk_kelimesini_mecazı hakkında da bilgi ve renk_kelimesini_mecazı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. renk_kelimesini_mecazı nedir ve renk_kelimesini_mecazı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.