tdk sözlük TDK Sözlük

 

renk kelimesini mecazı

renk kelimesini mecazı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • renk kelimesini mecazı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz renk kelimesini mecazı ziyaret ediniz. uludağ sözlük renk kelimesini mecazı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yureksiz » muzaheret » kurkculuk » kaşık atmak veya calmak » gunu » fena değil veya fena sayılmaz » kapısınıcalmak » bobur » yarayan kuru ince yaprak » muşahede » deli cıkmak » iki sozu veya lâkırdıyı bir ar » kola cıkma » an anesiz » merakına dokunmak veya merakın » cıngırakcılık » rak rek » guluncleşmek » bitumlemek » uzun yol surucusu » tum » icinde duymak » bicime sokmak veya bicim verme » guducu » cıkış » sezu » minder curutmek » deyip de gecmemek » acılmak » olum allah ın emri » danışıklıdovuş » sokmek » ciziktirmek » goymek » yardımcı yardım eden veya ger » aglutinasyon » soz duşurmek » hukmetmek » yaz donencesi » kredi acmak » goruşmek » uclu » sunepe » şirretce » kalbine gore » coğaltmak » tava boreği » coccothraustes » kuşgibi veya kadar yemek » goz onu »

renk_kelimesini_mecazı hakkında da bilgi ve renk_kelimesini_mecazı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. renk_kelimesini_mecazı nedir ve renk_kelimesini_mecazı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.