tdk sözlük TDK Sözlük

 

renk kelimesini mecazı

renk kelimesini mecazı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • renk kelimesini mecazı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için renk kelimesini mecazı tıklayınız. uludağ sözlük renk kelimesini mecazı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
pure » sutoğul » kıtlıktan cıkmışgibi yemek » muşrik » balkanolog » gon » senator » dunya gozu ile gormek » yenicerilik » keceleştirmek » kececilik » inmek » nuvaziş » suyu nereden geliyor » gın gin gun gun » yururlukte bulunmak » İsvecli » ruzgâr gelecek delikleri tıkam » fetus » nufus kalemi » ne olacak » uşuşme » goz kesesi » birbirinin gozunu oymak » cingene cergesinde musandıra n » işci » onemsizlik » incelenmesi muşahede » gecmek » bir gunluk beylik beyliktir » kacırmak » cirkefe camura taşatmak veya c » bugunku tavuk yarınki kazdan i » gecimsiz » men » kok saplı » saatci » gozlerini veya gozunu oymak » tuplu » teressup » prescilik » yuz yuze yaşamak » salcalık » gormuşgecirmiş » parcalanma » mahrec » yoruk » cevrecilik » gozu veya gozleri ustunde kalm » urkutme »

renk_kelimesini_mecazı hakkında da bilgi ve renk_kelimesini_mecazı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. renk_kelimesini_mecazı nedir ve renk_kelimesini_mecazı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.