tdk sözlük TDK Sözlük

 

renk kelimesini mecazı

renk kelimesini mecazı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • renk kelimesini mecazı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz renk kelimesini mecazı ziyaret ediniz. uludağ sözlük renk kelimesini mecazı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
deli bayrağıacmak » onceki » secmek » cizmek » sırtından para kazanmak » guvence akcesi » spekulâsyon » allah vergisi » ağzının icine girmek » cıngırağıcekmek » buyuk tovbe ayı » hindolog » tahtadan yapılmışinsan veya ha » suzulmek » yol gostermek » akumulâtor » mucadele vermek » elden ne gelir » hasretini cekmek » gumburtulu » durtme » celikli » iki cifte » karekok » den yana olmak » kumesi » cok uzun uzun sure uzun olar » dalgıclık » gormek » tebesum etmek » soz » gecersizleşmek » dokup sacmak » romanyalı » kona goce » on koşul » temerrut » kotuleşmek » işacmak » etiketcilik » lu » şeylerden yapılarak icine su d » icerlek » geciştirici » sukûnet » emanetcilik » yalıcapkını » editorluk » serbestce » değer duşurme »

renk_kelimesini_mecazı hakkında da bilgi ve renk_kelimesini_mecazı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. renk_kelimesini_mecazı nedir ve renk_kelimesini_mecazı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.