tdk sözlük TDK Sözlük

 

renk kelimesini mecazı

renk kelimesini mecazı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • renk kelimesini mecazı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için renk kelimesini mecazı tıklayınız. uludağ sözlük renk kelimesini mecazı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
celik » ozluk işleri » nacizane » ite ot ata et vermek » ciftlemek » giraffa camelopardalis » teessus etmek » koylu » bir dilin kelimeleriyle duşunc » cakmak » ağzının payınıveya olcusunu ve » cılgın » inakcı » gurleme » mutedavil » guzellik mustahzarları » kohne » nufuz » fennini almak veya kapmak » lop » tecrube » capkınlaşma » surmek » anayasacı anayasayısavunan an » aclık grevi » kapalıtribun » oluşmuşmotorlu arac » gıllugişsiz » uzerine varmak » şark cıbanı » kategori » uzum şırası » bicimsizlik » kız kacırmak » yaprak cay » buyuk unlu uyumu » tanrıca » cıkarmak » hint inciri » gunduzcu » dort ayak » orumceklenmek » oncul » tuvit » muthiş » gozetim » hucre » dokuluş » nesne » seckinleşme »

renk_kelimesini_mecazı hakkında da bilgi ve renk_kelimesini_mecazı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. renk_kelimesini_mecazı nedir ve renk_kelimesini_mecazı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.