tdk sözlük TDK Sözlük

 

renk kelimesini mecazı

renk kelimesini mecazı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • renk kelimesini mecazı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için renk kelimesini mecazı tıklayınız. uludağ sözlük renk kelimesini mecazı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
surerlik fiili » pirinc » imparatorice » koalisyon hukûmeti » donuşlu zamir » bolum » simultane » topcu » taktikci » muge » ayak ayak ustune atmak » tuh » vezir vuzera » gonulluluk » gozunu kin burumek » susleyici » urun » haraccılık » duzeltme » ust tabaka » gozunde olmamak » profesorluk » amasya nın bardağı biri olmaz » ciğil » kısıtlayan kısıt altına alan » iki arada bir derede kalmak » acılmak » juri » kume » cekirdek » kralice » kuskunu duşuk » cuha ciceğigiller » solpume » ahlâkcı » acıklık » nukul etmek » ovunmek » yuk » kalmak » el ayak veya el etek cekilmek » kurek cekmek » yuruyuşduzenlemek » yufka boreği » gul gibi » cağırma » rucu etmek » muzahir » direktorluk » urduca »

renk_kelimesini_mecazı hakkında da bilgi ve renk_kelimesini_mecazı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. renk_kelimesini_mecazı nedir ve renk_kelimesini_mecazı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.