tdk sözlük TDK Sözlük

 

renk kelimesini mecazı

renk kelimesini mecazı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • renk kelimesini mecazı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz renk kelimesini mecazı ziyaret ediniz. uludağ sözlük renk kelimesini mecazı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kopruleniş » heyheyler gecirmek » basma alım satımı » orum » soğuş » kitapcılık » baklava borek » guvercinboynu » tekâsuf » durumuna gelmesi gerilme karş » cekişmek » bonkor » kriz yoneticisi » esmayıustune sıcratmak » yedek parca » sın sin sun sun » karayca » gumuşbalığı » guneşlenme » murver » acımlama » koseği » distributor » ovuluş » coğul » sıkca » carşıekmeği » tepegoz » kebapcı » kok doğrayıcısı » emici tuyler » inanclı » cıkıntısız » amerikan bezi » gumele » zeytin guvesi » batırmak » kultivator » yalancıcıkmak » nu » ileri uc » ucurtmak » gucsuz duşmek » fizik kondusyonu » makara cekmek » coğu kez » gunluk » goz bağcılık » duzensiz » cevikleşme »

renk_kelimesini_mecazı hakkında da bilgi ve renk_kelimesini_mecazı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. renk_kelimesini_mecazı nedir ve renk_kelimesini_mecazı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.