tdk sözlük TDK Sözlük

 

renk kelimesini mecazı

renk kelimesini mecazı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • renk kelimesini mecazı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz renk kelimesini mecazı ziyaret ediniz. uludağ sözlük renk kelimesini mecazı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yapıştırıcı yapıştırma ozelliğ » mueddep » gorundu sivas ın bağları » gozune kestirmek » gorevlenme » madde » soz meydanı » cağdaşlaştırmak » dumencilik » yukumlendirme » pilot koşku » bağlaclıyan cumle » jon » sevinmek sev in sevdirmek se » yedi gomlek uzak olmak » guveni sarsılmak » cengelli iğne » cırpıştırılmak » fransızca » tunel gecmek » suc işlemek » ustune titremek » uste vermek » sulunluk » korkusuz iyi dovuşen kendine » ay tutulması » on » borc » duzenlenme » bakar mısınız » cayırlama » eklemek karıştırmak ilâve et » temiz kanıda vucuda dağıtan or » tuketmek » ve bu koldan olan kimse » opulme » ana sozleşme » tukenmezlik » uzerine atmak » yenidunya » civileme » muhafazakâr » bezi herkesin arşınına gore ve » amac gutmek » izin cıkmak » ana avrat duz veya dumduz gitm » cıt yok » urume » mustamel » eskişehir taşı »

renk_kelimesini_mecazı hakkında da bilgi ve renk_kelimesini_mecazı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. renk_kelimesini_mecazı nedir ve renk_kelimesini_mecazı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.