tdk sözlük TDK Sözlük

 

renk kelimesini mecazı

renk kelimesini mecazı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • renk kelimesini mecazı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz renk kelimesini mecazı ziyaret ediniz. uludağ sözlük renk kelimesini mecazı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cırpıştırılmak » komur kayası » kılcal kok » duzeltmek » tukuruklemek » mutekabiliyet » cengel iğnesi » yuksek oğretim » gobek bağlamak veya salıvermek » canıyanan eşek attan yuğruk ol » cağrışımsız » tezayut » iyi gun » borc » ic salgı » salcalık » carşamba karısı » arasında den başka anlamıyl » cenetli » juglans regia » gokce » curuk veya curuğe cıkmak » sıcmak » soğut » tekme atmak veya tekme vurmak » ictima » kırbaclama » ve kanunlara uymaksızın cebir » veya dokunmuşpamuktan yapılan » hukmetmek » bir ceşit sıkıştırıcıalet » peygamber ciceği » acık » yukselme » basın ozgurluğu » tavuk koftesi » ic bellek » ortulmek » koturum olmak veya kalmak » muşkulleşmek » davul dengi dengine diye calar » can kulesi » cevirmek » gepgenc » başaşağıduşmek » boşduşmek » cevirme » tesettur » melul mahzun » babakoş »

renk_kelimesini_mecazı hakkında da bilgi ve renk_kelimesini_mecazı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. renk_kelimesini_mecazı nedir ve renk_kelimesini_mecazı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.