tdk sözlük TDK Sözlük

 

renk kelimesini mecazı

renk kelimesini mecazı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • renk kelimesini mecazı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için renk kelimesini mecazı tıklayınız. uludağ sözlük renk kelimesini mecazı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
imtizac etmek » odenekli » yonetmenlik » topal eşekle kervana katılmak » nerede hareket orada bereket » gozu keskin » adınıanmak veya anmamak » hava kacırmak » kac zamandır » fırsatıkacırmamak » neler de neler maydanozlu kof » uryanî » facetalı » yorgunu yokuşa surmek » gore » ozbek » mumeyyiz » guneşlik » civi civiyi soker » comlekleme » orgun eğitim » fusunkâr » ic pilâv » guducu » ortulu » icine atmak » boğurtlenlik » catlama » formulleştirmek » acmak » yureği oynamak » korleniş » gozu veya gozleri kararmak » sovuşturme » gunluk defter » tufekhane » muşavirlik » cayır kuşu » muslumanlık » pacayıkaptırmak » sorma kişinin aslını sohbetin » deme » kutleşme » tezahur etmek » yuksunmek » kıl cadır » ağac biti » kulâh » yonetim kurulu » manipulâsyon »

renk_kelimesini_mecazı hakkında da bilgi ve renk_kelimesini_mecazı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. renk_kelimesini_mecazı nedir ve renk_kelimesini_mecazı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.