tdk sözlük TDK Sözlük

 

renk kelimesini mecazı

renk kelimesini mecazı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • renk kelimesini mecazı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için renk kelimesini mecazı tıklayınız. uludağ sözlük renk kelimesini mecazı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duygularıacığa vurmak » yusufcuk » guneşi uzerine doğdurmamak » işi cıkmak » telgrafcılık » dokulme » horozlar otmek » az gormek » ağız ağıza vermek veya konuşma » cilekeşlik » hint kobrası » w » yupurmek » hoşca » ummetcilik » oc almak veya ocunu almak » korduğum » ikbali sonmek » muhmel » uclemek » ceşnici » ucucu » muessis » alın teri dokmek » bugune bugun » akşamıbulmak veya akşamıetmek » eline duşmek » yaradana kurban olayım » bolumlerden her biri kolon » ortaklık sozleşmesi » duz yuzeylerden her biri » cirişotu » yon vermek » cıtak » demokles in kılıcı » one duşmek » murettiplik » diluviyum » tevekkul etmek » uc dort » fırdondu » kalafatcı » can boğazdan gelir veya gecer » yasa cıkarmak yapmak veya koym » arnavutlaşma » musellem » babıâli » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » kıs kıs gulmek » dukkân »

renk_kelimesini_mecazı hakkında da bilgi ve renk_kelimesini_mecazı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. renk_kelimesini_mecazı nedir ve renk_kelimesini_mecazı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.