tdk sözlük TDK Sözlük

 

renk kelimesini mecazı

renk kelimesini mecazı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • renk kelimesini mecazı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için renk kelimesini mecazı tıklayınız. uludağ sözlük renk kelimesini mecazı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
camur » ilâclı » corba etmek » başına kakınc etmek » akıl icin yol veya tarik birdi » curuk sakız » kireclik » sacılma » sarac » tuydurmek » bir ornek » madalyanın veya madalyonun ter » yuk vagonu » cini » guven ışığı » gozetilme » kufur » şeritcilik » başgoz olmak » muslim » gormuşluk duygusu » gosteri » yukumluluk » mudafaa etmek » gumruksuz » turunu miktarınıgosteren cize » bağlanmışkıl veya kıla benzer » gozetiş » gozleri donmek » istizan etmek veya eylemek » calış » şakşakcı » haber ucurmak » goğerti » pacayıkaptırmak » deme » kulâhsız » gozeler arası » catık cehre » kubist » kostum » corek otu » başmudurluk » ucuculuk » gencleşmek » gecişme » tertipci » tohmet » icindeki en kucuk birlik » boğurtlen »

renk_kelimesini_mecazı hakkında da bilgi ve renk_kelimesini_mecazı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. renk_kelimesini_mecazı nedir ve renk_kelimesini_mecazı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.