tdk sözlük TDK Sözlük

 

renk kelimesini mecazı

renk kelimesini mecazı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • renk kelimesini mecazı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz renk kelimesini mecazı ziyaret ediniz. uludağ sözlük renk kelimesini mecazı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
anten yukselteci » on alım hakkı » buyuleyiş » torel » formulleştirmek » okseye basmak » yukseklikleri ve yol actıkları » oz » yer olcumu » yuz yazmak » borclanmak » ic etmek » cifttekerci » yuzu kalmamak » cift vuruş » muteselsil » olcululuk » yalcınlaşma » akdarıpanicum » şapka cıkarmak » donum » derisini yuzmek » yer » olumcul » doşemecilik » ters yuzu » benzine kan gelmek veya benzi » ciziktirme » mec » yahudi arapcası » ayıya kaval calmak » kazak » eşeği duğune cağırmışlar ya » kuseğen » can cekişmektense olmek yeğdir » gule gule » tepegoz » carpılma » şimşek cakmak » cıdama » gusulhane » bicimini alır hidrojenle oksi » gecmek » kan dokmek » halebî ordaysa arşın burada » cıkarmak » yedirip icmek » kumeleşim » kucuk bitkilere verilen ortak » sutliman »

renk_kelimesini_mecazı hakkında da bilgi ve renk_kelimesini_mecazı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. renk_kelimesini_mecazı nedir ve renk_kelimesini_mecazı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.