tdk sözlük TDK Sözlük

 

renk kelimesini mecazı

renk kelimesini mecazı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • renk kelimesini mecazı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için renk kelimesini mecazı tıklayınız. uludağ sözlük renk kelimesini mecazı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
hurriyeti secmek » tavşana kac tazıya tut demek » guneybalığı » potikare » allah kavuştursun » busbutun » odemeli » kakırdak poğacası » soz » me » utuculuk » ayağıveya ayakları dolaşmak » temcit pilâvıgibi ısıtıp ısıtı » nemse » ordovr tabağı » cıkınlamak » celmelemek » esmer kuf » allah ın binasınıyıkmak » burgu » citi » koşe demiri » uzre » cem an » turk biberi » şeytana kulâhıveya pabucu ters » tuketici sayacı » gun dikilmesi » merak sarmak duymak veya salma » etme veya etme yahu » atlas ciceğigiller » hoşca kal veya kalın » icindeki en kucuk birlik » cocuk » cıngırdatma » manikursuz » cikolata » konferans cekmek » kirec gibi olmak » gecme namert koprusunden ko a » den yana » yuzlu yuzlu » imzayıbasmak veya cakmak » mumin » koşe bucak kacmak » rutbe » cağırtkan » tatlıdil yılanıdeliğinden cıka » kokenli » tahrikci »

renk_kelimesini_mecazı hakkında da bilgi ve renk_kelimesini_mecazı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. renk_kelimesini_mecazı nedir ve renk_kelimesini_mecazı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.