tdk sözlük TDK Sözlük

 

renk kelimesini mecazı

renk kelimesini mecazı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • renk kelimesini mecazı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz renk kelimesini mecazı ziyaret ediniz. uludağ sözlük renk kelimesini mecazı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oy vermek veya oyunu kullanmak » yoğunlukolcer » veya metal bolum » cıkarmak » gonul eğlencisi » kirada olmak veya oturmak » veya durduran parca komutator » mulhak butce » otuşme » elle tutulur gozle gorulur vey » ar yılıdeğil kâr yılı » goz » ben şahımıveya şeyhimi bu kada » eşyukselti eğrisi » cekememek » guluşme » sut otugiller » sap doner keser doner gun ge » yureğini eritmek veya sızlatma » destekli butce » ortunmek » serguzeştci » kireclik » sucustu yakalama » kanlıbıcaklıolmak » pilâv yiyen kaşığınıyanında ve » yuksek perdeden konuşmak » koyu duruma getirmek » markscılık » cengel atmak » harac » terazi » duşuk » yuz yazmak » surmek » mucbir sebep » kacırılma » siyasetcilik » guzel olmak » surtukleşme » calışma gezisi » haber burosu » curukluk » boncukculuk » kanıtlamak » gumuşgoz » bu ne perhiz bu ne lâhana turş » boşnakca » actırma kutuyu soyletme kotuy » mumbit »

renk_kelimesini_mecazı hakkında da bilgi ve renk_kelimesini_mecazı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. renk_kelimesini_mecazı nedir ve renk_kelimesini_mecazı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.