tdk sözlük TDK Sözlük

 

renk kelimesini mecazı

renk kelimesini mecazı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • renk kelimesini mecazı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz renk kelimesini mecazı ziyaret ediniz. uludağ sözlük renk kelimesini mecazı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
guneşlenmek » işaret yay ayrac » musadere etmek » guderileme » kırk veya bin dereden su getir » gobek havası » duruluş » cekilmek » galebe calmak » dokumlemek » musellem » danimarka kırmızısı » imanına kadar kısa soyleyişle » geri cevirmek » ovunme » atsan atılmaz satsan satılmaz » uzucu » yalın uslûp » acık mektup » ici titremek veya titrememek » buyu yapmak » obur dunya » sacak » arasıhoşveya iyi olmamak » şeylerden her biri tabaka » yuz surmek » aba vakti yaba yaba vakti aba » ayağına duşmek » koturum olmak veya kalmak » felc olmak » yakıt maddelerinin genel adı » duz tumlec » kır ciceği » cıpıldak » bulunmak nezretmek » cılgıncasına » gumburdetme » durust oyun » onlem almak » lokma dokmek » kecimemesi » kervankıran » askıya cıkarmak veya cıkarılma » vermek icin bir araya getirilm » sokulmek » yemenli » secmeci » hint baklası » ovunc duymak » tadınıkacırmak »

renk_kelimesini_mecazı hakkında da bilgi ve renk_kelimesini_mecazı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. renk_kelimesini_mecazı nedir ve renk_kelimesini_mecazı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.