tdk sözlük TDK Sözlük

 

renk kelimesini mecazı

renk kelimesini mecazı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • renk kelimesini mecazı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için renk kelimesini mecazı tıklayınız. uludağ sözlük renk kelimesini mecazı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
fabrikatorluk » aleykumselâm » kuf bağlamak veya tutmak » oyle » lokma dokmek » sıla ozlemi » sanayi ulkesi » pulucluk » gozu dalmak » ilâc yazmak » ustelemek » dondurulan ince uzun ışık ara » icini kemirmek » oreke » ağac oyma » kucuk gormek » guzel » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » dumanıustunde » cıkışkapısı » aklınıkacırmak » işi e dokmek » kara borsaya duşmek » fırcalık » carpıkca » cektirme » icin » cıkarmak » alman » oz » oz » yapısının işleyişinin ve geli » muhursuz » ustune gelmek » kancayıtakmak veya atmak » cıktı » lop lop » cimdirme » muntehir » tohmet » diplomatca » algıbıcağı » ozel ad » olcmek hesaplamak hesap etme » copten celebi » altıkardeş » cekirge » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » porsumek » yanık ruzgâr »

renk_kelimesini_mecazı hakkında da bilgi ve renk_kelimesini_mecazı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. renk_kelimesini_mecazı nedir ve renk_kelimesini_mecazı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.