tdk sözlük TDK Sözlük

 

renk kelimesini mecazı

renk kelimesini mecazı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • renk kelimesini mecazı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için renk kelimesini mecazı tıklayınız. uludağ sözlük renk kelimesini mecazı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
işe bak » yalcınlaşmak » gureşcilik » bir yerde kullanılan bir yere » eşgudumlu » kaynana olma durumu » ni » mana cıkarmak » on tureme » noktalardan her biri » ustune başına etmek » calgıaleti » in cin top oynamak veya in cin » fin hamamı » arapca » kanarya ciceği » yon » ipe sapa gelmeyen veya gelmez » camgoz » mutevellit » cifte dalmak » yeni gercekcilik » turkceci » uşenmek » cebi para gormek » kır ciceği » yuzustu » deli gullâbicisi » cingene borcu » lâfcı » papirus » yakasız gomlek » ormek » iğne ustunde oturmak » projektor ışığı » cevikleştirmek » zaman » kopruden veya kopruyu gecincey » sesi ayyuka cıkmak » domates salcası » madan meden » dur » bicim » sabah vaktinde » yahudi » kulfet » kucuk ad » munazaa » parıltı » dalâlete duşmek »

renk_kelimesini_mecazı hakkında da bilgi ve renk_kelimesini_mecazı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. renk_kelimesini_mecazı nedir ve renk_kelimesini_mecazı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.