tdk sözlük TDK Sözlük

 

ruh ı mücerred

ruh ı mücerred kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ruh ı mücerred kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ruh ı mücerred tıklayınız. uludağ sözlük ruh ı mücerred başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
on kol kemiği » himaye etmek » uckuruna gevşek olmak » komurluk » kuşgibi ucup gitmek » kumelenme » kendi kendine gelin guvey olma » korkulu ruya veya duş gormekte » corekci » koklemek » camur gibi » ustunluk duygusu » yoksulluk cekmek » dik ruzgâr » fitne fucur » gomlek » murdesenk » uflenme » onleme » cınarımsı » onunu almak » sureduran » duşunum » cişi gelmek » ayak surumek » kume » badi badi yurumek veya gitmek » onune gecmek » gucuk ay » hunersiz » ucret » inakcı » kacmak » eli ayağıolmak » of » işkilli buzuk dingilder » pluviyometre » cocuk gibi sevinmek » dolmuşucak » cağrınumarası » oğutulmek » atladıgecti genc osman » aramayı korumayımeslek edinen » hırsıza yol gostermek » gozunde buyutmek » tanrıvergisi » catış » doğru acı » bir eli yağda bir eli balda ol » doke doke »

ruh_ı_mücerred hakkında da bilgi ve ruh_ı_mücerred eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ruh_ı_mücerred nedir ve ruh_ı_mücerred kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.