tdk sözlük TDK Sözlük

 

ruh ı mücerred

ruh ı mücerred kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ruh ı mücerred hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ruh ı mücerred ziyaret ediniz. uludağ sözlük ruh ı mücerred başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ceribaşı » kap » uslûpcu » golet » alt ust etmek » ne demek » gelin ciceği » gozu arkada kalmak » balık corbası » kızılağac » ipliği pazara cıkmak » gudulmek » acık kalp ameliyatı » ten » acılmak » orucu » dadacılık » gozleri bayılmak » taksirli suc » hurmeten » icirilme » normalustu » celebilik » bazlamac » aşağıkalır yeri veya yanı yok » yuzuk oyunu » deneyustuculuk » sutana » cakır pencelik » dışacı » sungusu duşuk » ayrıduşmek » muzecilik » kargın » camaşırcı » gonyeleme » vişne receli » paslanmaz celik » hafta sekiz gun dokuz » ici yağbağlamak » cozumleyiş » sarıciğdem » şansıdonmek » b » coğulcu » duşuncesini acmak » muebbet » tahammulsuz » ciğneme » oğretilmek »

ruh_ı_mücerred hakkında da bilgi ve ruh_ı_mücerred eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ruh_ı_mücerred nedir ve ruh_ı_mücerred kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.