tdk sözlük TDK Sözlük

 

ruh ı mücerred

ruh ı mücerred kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ruh ı mücerred kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ruh ı mücerred tıklayınız. uludağ sözlük ruh ı mücerred başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sağyap » ispenc » ad cumlesi » corapcı » hoşgorulu » candan gecmek » bir ayağıcukurda olmak » goğsunu kabartmak » suyu hurmetine veya yuzu suyun » su kacırmak » kuskun » butun sıra » dilini kedi fare mi yedi » el ayak veya el etek cekilmek » orman koylusu » olcu » gonullu gonulsuz » buzlar cozulmek » haricten gazel okumak veya atm » gozune kestirmek » bicimlerini belirleyen ana oze » olme eşeğim olme yaza yonca b » akşamuzeri » yoğurt calmak » kan revan icinde » coban kulubesinde padişah ruya » sozlu soru » gormek » bufe » lig » mulâkat » sırt cevirmek cevirmemek » fransızlık » mudir » ayağına duşmek » it gibi calışmak » l al el » sozlu » ut » kostek » ozut » ağaca cıkan kecinin dala bakan » aracı » civi gibi » ahdiatik » ne oluyor » aranjor » cim cim » soz konusu » akıcıunsuz »

ruh_ı_mücerred hakkında da bilgi ve ruh_ı_mücerred eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ruh_ı_mücerred nedir ve ruh_ı_mücerred kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.