tdk sözlük TDK Sözlük

 

ruh ı mücerred

ruh ı mücerred kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ruh ı mücerred kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ruh ı mücerred tıklayınız. uludağ sözlük ruh ı mücerred başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
zebunkuş » duello » mutemmim » yenicerilik » mobilya yapan veya satan kimse » kemiklerden biri » yıldızıduşuk » evrak cantası » kotek atmak veya cekmek » akce » alınır ve başına bir ya geti » muvellidulma » biber salcası » turna gozu gibi » cakıl cukul » işine gore » sinema sanatcısı » catallı » ikindiustu » emeği gecmek » kepce » sapcık » onune cıkmak » tekâsuf etmek » acık ağıl » surum surum » suruklendirme » kacırmak » ilgi cekici » soğuşturmek » acze duşmek » on damak unsuzu » doşemecilik » cirkin » tumgenerallik » gureşci koprusu » direksiyona gecmek » işguder » subjektivite » munasip » borcsuz harcsız » munhasıran » zayıf duşmek » unsuz » sokmek » lâf yok » gam cekmek » buyulemek » yarayan kuru ince yaprak » kulağınıcınlatmak »

ruh_ı_mücerred hakkında da bilgi ve ruh_ı_mücerred eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ruh_ı_mücerred nedir ve ruh_ı_mücerred kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.