tdk sözlük TDK Sözlük

 

ruh ı mücerred

ruh ı mücerred kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ruh ı mücerred hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ruh ı mücerred ziyaret ediniz. uludağ sözlük ruh ı mücerred başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
moskof » ic deri » onerme » izletmek » gozlukculuk » catır catır catlamak » belediye cavuşu » uleştirim » kostere » burnunu sıksan canıcıkacak » cakmak taşı » getirilir » iki buklum olmak » boylece » ovulme » acılma » kantara cekmek veya vurmak » komşu kapısına cevirmek » teşebbus etmek » genişgoruşlu » kolacan etmek » oklava veya baston yutmuşgibi » si » ipek ciceği » gazolcer » turkuleştirmek » yureği goturmemek » astsubay kıdemli ustcavuş » bir ucu sivri olarak yapılan t » cevre » bir veya tek başına » kalvencilik » pic » soz gumuşse sukût altındır » olculme » şeref tribunu » us » muzic » bicki yapmak » icinde » meşe komuru » pirinc pilâvı » semtte oturanların tamamı » acz icinde olmak » avuc » etme bulma dunyası » gurultuye gelmek » bir baştan veya uctan bir başa » sun î kalp » celişiklik ilkesi »

ruh_ı_mücerred hakkında da bilgi ve ruh_ı_mücerred eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ruh_ı_mücerred nedir ve ruh_ı_mücerred kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.