tdk sözlük TDK Sözlük

 

ruh ı mücerred

ruh ı mücerred kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ruh ı mücerred hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ruh ı mücerred ziyaret ediniz. uludağ sözlük ruh ı mücerred başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
lokleme » hot demek » devletci » cıkmak » ar » foyasıcıkmak » cin leylâğı » bicimdeki bolumler » paldır kuldur » bukulmek » cicek cıkarmak » sumbul » p » genişgonullu » surfe » vadiye dokulmek » utmek » havanda su dovmek » sesci » mandepsiye basmak veya bastırm » mahagoni » kuculmek » yol acmak » işguderlik » gazların toplanması belirli b » muslukcu » kafasınıucurmak » yonelmek » tedric » yay ayrac » nev i şahsına munhasır » tuy ağırlık » astsubay kıdemli cavuş » burunme » cavdarsız » huzunsuz » ric at etmek » bankada veya aracısında actırı » plânorcu » kafasına dank etmek veya demek » salcalama » boyle boyle » ciğneniş » gozu acık gitmek » parşomen kâğıdı » takla atmak veya kılmak » babaîlik » duşunmek » rumca » caprazolcer »

ruh_ı_mücerred hakkında da bilgi ve ruh_ı_mücerred eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ruh_ı_mücerred nedir ve ruh_ı_mücerred kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.