tdk sözlük TDK Sözlük

 

ruh ı mücerred

ruh ı mücerred kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ruh ı mücerred kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ruh ı mücerred tıklayınız. uludağ sözlük ruh ı mücerred başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duden » tuccarlaşma » turkuleşme » oteki beriki » kolaylık gostermek » uzuntusuz » yere gecmek » sescil alfabe » calışmak » yurutec » takunyasıolan » cevirmek » copluğu » gum gum etmek » kucuk bitkilere verilen ortak » icine almak » boğazına bir yumruk tıkanmak v » levha » yıllık ve otsu bir bitki convo » carpılı » ozelleştirmek » burnu havada veya kaf dağında » ferahnuma » surdurum » gok ekseni » sozel » kul kesilmek » pişmanlık duymak veya getirmek » anlamaya yarayan sınama » başmudurluk » ictinap etmek » komur » dokumanter » şakşakcı » kulağıkirişte olmak » bezi herkesin arşınına gore ve » secim » gunduzleri » tek cekirdekli » aksoğut » sacına başına bakmadan » lâf yok » seruven » turuncgiller » dost ağlatır duşman guldurur » beklenmediği umulmadığıveya c » kostek vurmak » bıcak » avans cekmek » gor veya gorursun »

ruh_ı_mücerred hakkında da bilgi ve ruh_ı_mücerred eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ruh_ı_mücerred nedir ve ruh_ı_mücerred kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.