tdk sözlük TDK Sözlük

 

ruh ı mücerred

ruh ı mücerred kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ruh ı mücerred kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ruh ı mücerred tıklayınız. uludağ sözlük ruh ı mücerred başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bıcak altına yatmak » boya kızıl kok flubia tinctor » yıldızıduşuk » tuketme » yuvarolcer » genişzaman gorunumu » uz » cakıldak » puskurmek » bankadan cekmek veya almak » pupa yelken ilerlemek gitmek » notr » tekefful etmek » korktuğu başına gelmek veya ko » celişmeli » sacak » nefis mudafaası » kukurtlenmek » savaşacmak veya ilân etmek » guldurucu » golgelemek » fare deliğe sığmamış bir de k » yalancıod ağacı » guven oylaması » silip supurmek » kazan kaldırmak veya devirmek » camaşırhane » silâh catmak » sacıtopuklarınıdovmek » acılma » plâstikcilik » ordovr arabası » sacalanmak » işsiz gucsuz kalmak » kutuk » kor yılan » muselles » sac ağartmak » gordurme » sancma » gok guvercin » urun » yunanca » duşkun olma durumu iptilâ » tunclaştırmak » dollu doşlu » bilincsizce yapılan işve etkin » kâğıtcılık » kızım sana soyluyorum veya ded » dunyadan elini eteğini cekmek »

ruh_ı_mücerred hakkında da bilgi ve ruh_ı_mücerred eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ruh_ı_mücerred nedir ve ruh_ı_mücerred kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.