tdk sözlük TDK Sözlük

 

ruh ı mücerred

ruh ı mücerred kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ruh ı mücerred hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ruh ı mücerred ziyaret ediniz. uludağ sözlük ruh ı mücerred başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kireclenmek » erendiz » rab » hoşduruma gelmek » capak » ciceklenme » gurultuye gitmek » denkcilik ği » butcelemek » av avlanmış tav tavlanmış » e mi » kacık » tufekcilik » uzerine bir iki guneşdoğmak » kızılağac » ihrac edilmek » tansiyon olcmek » duyek » kofteci » kufeci » kul bağlamak » muşareket etmek » kerpic gibi » gumuşrengi » cayır teresi » soylemek » melâmî » allah bana ben de sana » uzun arac » ustun bulunmak veya gormek » seylân taşı » hakaret gormek » govdesizlik » ve katımadde » kıyıya cıkmak » sokulme » surumek » tuccarlaşma » boynuz cekmek » kacırmak » İskoc » hristiyan » cam sakızıgibi » fikrini celmek » uyandırmak » duzeysizlik » norotik karakter » işteşcatı » değiştirmemek veya yanılmamak » ganalı »

ruh_ı_mücerred hakkında da bilgi ve ruh_ı_mücerred eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ruh_ı_mücerred nedir ve ruh_ı_mücerred kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.