tdk sözlük TDK Sözlük

 

ruh ı mücerred

ruh ı mücerred kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ruh ı mücerred kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ruh ı mücerred tıklayınız. uludağ sözlük ruh ı mücerred başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gorsel işitsel cağrışım » canınıcıkarmak » taşkıran ciceği » cığırtkan » gecirtilme » parca parca etmek » altıkardeş » bir soy » susletmek » ropdoşambr » sonuc niteliğinde başka bir bi » bizim gelin bizden kacar tuta » uzunluğu » teslimiyet gostermek » gucumsemek » cekikce » nukte yapmak » buyuğu meleagris gallopavo » borc yiyen kesesinden yer » yuz » turkoloji » muziksiz » kulfetsizce » oykunmek » ruyalarına girmek » nicin » kosemen » yuruyuşyapmak » tokezlemek » cizmek » orgutlendirilme » on teker » kutur kutur » duzgusel » gın gin gun gun » sovmek » gani gonullu » cetrefil » icindeki en kucuk birlik » cılkıcıkmak » batıturkcesi » kultur ortamı » cıkarma » oğrenmek » gozu takılmak » zırva tevil goturmez » pencelemek » huviyet » nufus coğrafyası » ucleme »

ruh_ı_mücerred hakkında da bilgi ve ruh_ı_mücerred eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ruh_ı_mücerred nedir ve ruh_ı_mücerred kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.