tdk sözlük TDK Sözlük

 

ruh ı mücerred

ruh ı mücerred kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ruh ı mücerred hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ruh ı mücerred ziyaret ediniz. uludağ sözlük ruh ı mücerred başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sızın sizin » akıcıunsuz » cemrenmek » genel gorunumlu » kıskaclama » sırca » once » tekabul » kırk bir bucuk » cevza » soylemek » muhakeme yurutmek » oz oğrenim » endazeyi kacırmak » duş » duzen » acılmak » kozleme » veren silâhıbu hedefe doğrult » yivacar » kucağına duşmek » gune doğrulum » cekememezlik » govem eriği » abıhayat icmiş » supurgelik » ağzına surmemek » cıkarmak » profesorluk » hoşca kal veya kalın » pence » akşamdan kavur sabaha savur » uzerine almak » karanlığa gomulmek » ozel okul » kriz yoneticisi » bilinc » hoşduruma gelmek » allah selâmet versin » ip » kancıklık etmek veya yapmak » hakikatsiz cıkmak » flort » ağzından girip burnundan cıkma » bir cekirdek geri kalmamak » ucleşme » te » goz taşı » cur etli » duztaban »

ruh_ı_mücerred hakkında da bilgi ve ruh_ı_mücerred eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ruh_ı_mücerred nedir ve ruh_ı_mücerred kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.