tdk sözlük TDK Sözlük

 

ruh ı mücerred

ruh ı mücerred kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ruh ı mücerred hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ruh ı mücerred ziyaret ediniz. uludağ sözlük ruh ı mücerred başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tukurduğunu yalamak » gozleri ışık icinde veya ışıkl » kırcıllanmak » urperiş » teslim tesellum » başından gecen olağan dışıola » luzucet » suruden ayrılmak » bulunduğu yer basamak » yakınlık gostermek » zimmetine gecirmek » kul kole veya kul kurban olmak » yonetici » unlu benzeşmesi » cakal eriği » cengelleyiş » maden komurunden cıkarılan ya » hava koprusu » soven » cağırım » partoner » kostumlu » cıkmalıtamlama » karacayca » oluluk » deli saraylıgibi » cercevelenmek » foyasıcıkmak » derdini soylemeyen derman bula » centiklenme » ordovr » gonendirtmek » muşahhas » busbutun ortadan kaldırmak ici » kırgızca » kayışa cekmek » lâmadan oluşmuş arasına yerle » fluorışıl » film cekmek » ozellik başkalık fark » cakırlaşmak » vurdukca tozumak » kafa utulemek » bıcak » mac » naturalizm » ağzının tadıbozulmak veya kacm » kok mantar » cay servisi » muesses »

ruh_ı_mücerred hakkında da bilgi ve ruh_ı_mücerred eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ruh_ı_mücerred nedir ve ruh_ı_mücerred kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.