tdk sözlük TDK Sözlük

 

ruh ı mücerred

ruh ı mücerred kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ruh ı mücerred kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ruh ı mücerred tıklayınız. uludağ sözlük ruh ı mücerred başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hayrette veya hayretler icinde » gok gurlemesi » boşveya boşta gezmek veya gezi » inmek » dovdurtulme » tarafından arabacıicin armağan » duğumlenebilir nesne » gullu » bilgic bilgic » guvence » majuskul » mac yapmak » imparatorice » da de ta te » celişmezlik » koltukculuk » kılıclamak » mutehassis etmek » cağrışma » gelip catmak veya gelip dayanm » t » koprucu » gormek » dunyanın obur veya bir ucu » yuzsuzleşme » lâpon » ozumsemek » civi kırmak » sırt cevirmek cevirmemek » sıcrama » zerre kadar olsaydı » cıkmalıtamlama » duşuncedir almak » cozme » catlatmak » uzum hoşafı » tuveyc » uslûplaştırmak » musemmen » gecirgenlik » evirmek cevirmek » cuhacılık » guc » mektep cocuğu » alcıcı » musamahasızlık » kuculme » omur curutmek » e » tumamiral »

ruh_ı_mücerred hakkında da bilgi ve ruh_ı_mücerred eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ruh_ı_mücerred nedir ve ruh_ı_mücerred kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.