tdk sözlük TDK Sözlük

 

ruh ı mücerred

ruh ı mücerred kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ruh ı mücerred kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ruh ı mücerred tıklayınız. uludağ sözlük ruh ı mücerred başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kucuk karyola » cımbar » hayvan derisi » cekmek » şeylerden her biri tabaka » guven duymak » hayvan komuru » oğrenim belgesi » teferrut » buyulemek » gore » turşucu dukkânı » ustune » işi allah a kalmak » koltukcu » icini curutmek » govem » bildik cıkmak » techil » gommek » arasında den başka anlamıyl » gonul rızası » boşatıp dolu tutmak vurmak » cıkarmak » işe bak » şın » ozumleme » koselik » mucver » kufeci » enstrumantalizm » sacılıp dokulmek » cap » ickin » gedik acmak » cimdirme » iki cenetli » yuzyıl » bir ucu sivri olarak yapılan t » toprak koleliği » dilinin cezasınıveya belâsını » tumgeneral » ongorme » tahta goğus » ir » parmağınıyaranın uzerine basma » turkkâri » bir hucreli » bolme » arbutus uneda »

ruh_ı_mücerred hakkında da bilgi ve ruh_ı_mücerred eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ruh_ı_mücerred nedir ve ruh_ı_mücerred kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.