tdk sözlük TDK Sözlük

 

ruh ı mücerred

ruh ı mücerred kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ruh ı mücerred hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ruh ı mücerred ziyaret ediniz. uludağ sözlük ruh ı mücerred başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kapıkapıdolaşmak veya gezmek » bucurleşme » cokme » dan den tan ten » şoyle bir bakmak veya goz atma » hopurdetme » bir cicekle bahar veya yaz olm » pic sinek » tadınıcıkarmak » soyleşmek » ağzının muhru ile » tel kufluce » cıkartma » rayic » kıc » koşe rafı » bolumlendirmek » purmelâl » uşuntu etmek » derinlik kayacları » yaradan tanrı rab mevlâ » gonul okşayıcı » temayuz » allah canınıalsın » mucadeleci » sızın sizin » urkmek » ağzında buyumek » yuzey şekilleri » ucurmak » akşam guneşi » muhimseme » cizinti » elini surmemek » koken » utanc » bazıdingil doner bazıteker » tebeyyun » soğmek » şoforluk » bağ » gobek havası » oksuz » gomme » psikolojizm » kurduğu medeniyetleri kendi i » utu makinesi » karşıtı » aman allah allahım » gokturkce »

ruh_ı_mücerred hakkında da bilgi ve ruh_ı_mücerred eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ruh_ı_mücerred nedir ve ruh_ı_mücerred kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.