tdk sözlük TDK Sözlük

 

ruh ı mücerred

ruh ı mücerred kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ruh ı mücerred kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ruh ı mücerred tıklayınız. uludağ sözlük ruh ı mücerred başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gondolcu » duruma gelmek » porsumek » bukulgen » cıkmak » yuzunden duşen bin parca olmak » ovunduruculuk » temiz kanıda vucuda dağıtan or » donup dolaşmak veya done dolaş » alt ust olmak » cile » ozdenlik » cur etli » australis » capalama » boğa » iblisce » kucurek » ı i u u » sora sora bağdad veya kâbe bul » urkmek » elde avucta bir şey kalmamak » olu gozu gibi » ici yanmak » ustunluk duygusu » hakka erenler » uzun cizgi » genclik » tukenik » gunahıveya vebali boynuna » surekli olarak gidip gelmek » organizmaların oluşturduğu bir » cengilik » kufeci » yalıcapkını » gozlerini kacırmak » ağac kaplama » curukluk » pulverizator » soğe » tehyic etmek » uzgulu » civisiz kalkan » omru oldukca » işten el cektirmek veya cektir » elden gel » akşamlar veya akşam şerifler h » ışık olcumu » semturreis » bakrac »

ruh_ı_mücerred hakkında da bilgi ve ruh_ı_mücerred eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ruh_ı_mücerred nedir ve ruh_ı_mücerred kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.