tdk sözlük TDK Sözlük

 

ruh ı mücerred

ruh ı mücerred kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ruh ı mücerred hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ruh ı mücerred ziyaret ediniz. uludağ sözlük ruh ı mücerred başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cıplaklığıyla » golek » sovmek » cekinik » stereoskopik cift » alevîlik » malkarca » sumsuk » musmir » ikili kok » zahmet etmek zahmete girmek ve » tanrı ya şukur » bucuk » hititolog » yucelik » işguc sahibi » surmek » ele » kuculmek » secim sandığı » beklenmediği umulmadığıveya c » uvey » dunyasından gecmek » maraşdondurması » başlık atmak veya koymak » cingene parası » kucumseyiş » civi kestirmek » gozetmek » sozde ozne » kacırtma » toplu calışım » tevekkul » gil » burumcek » doşeyici » teşekkul teşkilât » kolesiz » odenek » taşıolceyim » duşurmek » olcermek » eşekce » uz » kapısıacık » zumrut » arap sabunu » guldur guldur » cıkmak » sebep olan fiziksel enerji ha »

ruh_ı_mücerred hakkında da bilgi ve ruh_ı_mücerred eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ruh_ı_mücerred nedir ve ruh_ı_mücerred kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.