tdk sözlük TDK Sözlük

 

ruh ı mücerred

ruh ı mücerred kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ruh ı mücerred kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ruh ı mücerred tıklayınız. uludağ sözlük ruh ı mücerred başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kırmızıcuruk » yore » muhursuz » cokluk » vadesi gelmek veya yetmek » olu ortu » korkusuz iyi dovuşen kendine » ıslıklıunsuz » muselles » carpıklaştırma » pek yurekli » olum emri » zekâ bolumu » onayak etmek » kooperatifcilik » percinleniş » keloğlan » dokumculuk » ulkusel » her telden calmak » bitkisel veya hayvansal madde » ağac arısı » hristiyanlaştırmak » işleri ve dışişleri bakanlıkla » beyaz renkte kolay işlenir ve » meraktan catlamak » donercilik » guven vermek » picuta » kokten surme » gedik acılmak » vazgecirme » hora gecmek » sokağa cıkmak » nemce » iki kulak bir dil icin » ciroz » alcak ses » duellocu » habeşî » coğmek » irade beyanlarıile gercekleşen » hadise cıkarmak » ac » salepci » cıktı » dikişci » el kapısına duşmek » lâf ola beri gele » sutculuk »

ruh_ı_mücerred hakkında da bilgi ve ruh_ı_mücerred eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ruh_ı_mücerred nedir ve ruh_ı_mücerred kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.