tdk sözlük TDK Sözlük

 

ruh ı mücerred

ruh ı mücerred kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ruh ı mücerred hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ruh ı mücerred ziyaret ediniz. uludağ sözlük ruh ı mücerred başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kulliyat » surtmek » yenilir veya yenir yutulur şey » cırpıştırma » imanıgevremek kısa soyleyişle » koyleşmek » yuz bulunca astar istemek » murettip » lumensaat » descartes cı » susleme » cocuk peydahlamak » ayrıbaşcekmek » uvendire » cepel » gubrelik » gubre gazı » plâncete » şomuz » duşkun » blof » mutecanis » anaclaşmak » ust deri altı » gelişmiş ilkel bitkilerin gen » pence » gondermek » yuksek oğrenim » yureği ağzına gelmek » cicim » sozleşme » catkılık » ovunmek gibi olmasın » sac orgusu » suret almak veya cıkarmak » cağrılma » baskul » bal ozuluk » haclılar » yetişme » gozyaşı » kıcına tekmeyi atmak vurmak ve » gun merkezli » kavga cıkarmak » gonder » cingeneleşme » calkatmak » arapcalaştırmak » katıyurekli » hint domuzu »

ruh_ı_mücerred hakkında da bilgi ve ruh_ı_mücerred eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ruh_ı_mücerred nedir ve ruh_ı_mücerred kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.