tdk sözlük TDK Sözlük

 

ruh ı mücerred

ruh ı mücerred kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ruh ı mücerred kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ruh ı mücerred tıklayınız. uludağ sözlük ruh ı mücerred başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
paylaşmış benzer odevlerle yu » tıraşkopuğu » yuluk » kopuk » sukse » capalanmak » memleha » gulumser » olum korkusu » utopik » sukse yapmak » cokmek » pirinci cok su kaldırmamak vey » cıfıt » cocuklaşma » alışverişe cıkmak » tupcu » temiz kanıda vucuda dağıtan or » balkanoloji » ne gune duruyor » kambur ustune kambur veya kamb » sukût ikrardan gelir » kundeden atmak » capulacılık » bıcakcılık » su turbini » cizmeli » ci » satın alınan erkek kul esir » gonder » dorder » kaput gitmek veya olmak » dunyadan elini eteğini cekmek » tumden gelim » yukseklik » kuttedek » gonenmek » acılıp sacılmak » cakmak taşı » cıkmak » dunur gitmek » belirtir » goknar » ağzıacık veya ağzıbir karışacı » etkin oğretim » gucu » gecim dunyası » mız miz muz muz » cıngıraklıyılan » halebî ordaysa arşın burada »

ruh_ı_mücerred hakkında da bilgi ve ruh_ı_mücerred eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ruh_ı_mücerred nedir ve ruh_ı_mücerred kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.