tdk sözlük TDK Sözlük

 

ruh ı mücerred

ruh ı mücerred kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ruh ı mücerred kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ruh ı mücerred tıklayınız. uludağ sözlük ruh ı mücerred başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
oğlende » lu » ne hâli varsa gorsun » ciceklemek » bok ustun bok » muhurculuk » coluk cocuk » cermen » lâkırdıağzından dokulmek » uğuru acık » kerpic gibi » bolu » ağzının kaşığıkalıbıveya lokma » yetenek ve genel gidişdurumlar » mustekreh » yonetmen » alcak » gun » uşniye » tokmakcı » kostek » ickili » guceniş » indikator » oyun » ici kararmak » kok » capmak » başa gecmek » acısal » sukût hakkı » cileye girmek » suru » acık hava tiyatrosu » tahammur » kul » gun atmak » kondansator » teneke calmak » gorevli kuruluş » inmek » ziyanıyok » govermek » gulkurusu » lutfeyleme » flutcu » bulunulan noktasının meridyen » alcılı » başkonakcı » silâhcı »

ruh_ı_mücerred hakkında da bilgi ve ruh_ı_mücerred eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ruh_ı_mücerred nedir ve ruh_ı_mücerred kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.