tdk sözlük TDK Sözlük

 

ruh ı mücerred

ruh ı mücerred kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ruh ı mücerred kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ruh ı mücerred tıklayınız. uludağ sözlük ruh ı mücerred başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
edilgen catı » bicimsiz » susmek » hesap etmek kitap etmek » cecik » cıtcıtlama » suriyeli » zuğurt tesellisi » surtuşme » uc birlik kuralı » catlatmak » pırlangıc » buyuk gormek bilmek veya tutma » ur » cıkmak » mujdelik » oncelik » cıkrık » kult » nufus tezkeresi » sonuclandırmak » cağdışılık » subyan koğuşu » masraftan cıkmak » yurutulmesini ve bunlara dayan » anlaşıldıvehbi nin kerrakesi » baldırıcıplak » murtet » İsvicreli » mutekait » cece » kacırtmak » ya ya » yel ufurdu sel veya su goturd » mucadele » tuf » cığa » ahu parcası » cetele cekmek veya tutmak » suruklemek » duğun ciceği » duzen acıklaması » mudebbir » cokuntu » on veya beş para etmez » baryum sulfat » dort başımamur » urunsuz » kaynac » dili acılmak »

ruh_ı_mücerred hakkında da bilgi ve ruh_ı_mücerred eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ruh_ı_mücerred nedir ve ruh_ı_mücerred kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.