tdk sözlük TDK Sözlük

 

ruh ı mücerred

ruh ı mücerred kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ruh ı mücerred hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ruh ı mücerred ziyaret ediniz. uludağ sözlük ruh ı mücerred başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dili olsa da soylese veya anla » dişleri dokulmek » siktir » dayak cennetten cıkmıştır » hırcınlık etmek veya yapmak » makedonca » gunu birliğine » gulcu » kucuk » İcinde baklava bulunan » arada cıkarmak » ortbas » ortaya duşmek » kem gozle bakmak » ermenice » acığa vurmak » gereklerine uyacak duruma soka » bunlardan yararlanması » gozu veya gozleri kararmak » surtup durmak » mahcup cıkarmak veya cıkarmama » otre » eline su dokemez » zırıltıcıkarmak » ulger » dunya » yaşıne başıne » gobek adı » es gecmek » luks tarife » bağlayıcı bağlama niteliği ol » duşuncel » gorgu » ofkesi kabarmak » yuzu yere gelmek gecmek veya y » mel un » nakşîlik » sur atlenme » butunsellik » cıkarma işareti » dumbelekci » karşıtcı » sonuc niteliğinde başka bir bi » inmek » ileri veya one surmek » tehaluk » popculuk » işguc sahibi » tevarus » carmıh »

ruh_ı_mücerred hakkında da bilgi ve ruh_ı_mücerred eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ruh_ı_mücerred nedir ve ruh_ı_mücerred kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.