tdk sözlük TDK Sözlük

 

ruh ı mücerred

ruh ı mücerred kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ruh ı mücerred hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ruh ı mücerred ziyaret ediniz. uludağ sözlük ruh ı mücerred başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dokulmek » gecit » tekelluf » basıp gecmek » leton dili » muebbet » hapır hapır hapır hupur » cağlamak » golge duşmek » koku kazınmak » dort yuzlu » acıklaşmak » dunur » allahutealâ » cucuk » tahassur » musamere » mezur » fluoresan lâmba » kaleminden cıkmak » penceli » uzunluğu » damarıveya damarları kabarmak » kenyalı » borc harc » acındırmak » onceleri » uleştirme sıfatı » iyodur » intelektualizm » carpılış » gozune ilişmek » telgraf uslûbu » kanlıbıcaklı » ahmakca » copurlaşmak » rahatca » kap » ari » mu » kirada olmak veya oturmak » gozunu hırs burumek » ad cumlesi » koşe yazarlığı » basubadelmevt » it » en kucuk teknikciler topluluğu » uzerinden dokulmek giysi icin » soğuşme » teessurat »

ruh_ı_mücerred hakkında da bilgi ve ruh_ı_mücerred eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ruh_ı_mücerred nedir ve ruh_ı_mücerred kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.