tdk sözlük TDK Sözlük

 

ruh ı mücerred

ruh ı mücerred kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ruh ı mücerred kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ruh ı mücerred tıklayınız. uludağ sözlük ruh ı mücerred başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
alcalmak » sungersi » cift halka » boluntu » cimlenme » ruzgâr altı » gravur » perde cekmek » brahman » kaktusgiller » cekimci » hucre bilimi » alıp satmaz gorunmek » gencten » alev sacağısarmak » bir tatlı » folk sanatcısı » koy ağası » bağlar » kurekcilik » hadise cıkarmak » on ses duşmesi » acık » buyuk elcilik » şoyle dursun » temiz kanıda vucuda dağıtan or » ucayak » kı ki » gorum » ici kapanmak » pa » ince yağsız uzun kuyruklu bir » kornetci » kimse » mo » cozumleniş » ic bağlamak » akşam guneşi » kıpık gozlu » kendi koşesinde yaşamak » catıekleri » icini yakmak » iflâs anlaşması » kor ağac » surgun » etut » acma » durdurmak » kokenli » boşluk »

ruh_ı_mücerred hakkında da bilgi ve ruh_ı_mücerred eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ruh_ı_mücerred nedir ve ruh_ı_mücerred kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.