tdk sözlük TDK Sözlük

 

ruh ı mücerred

ruh ı mücerred kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ruh ı mücerred hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ruh ı mücerred ziyaret ediniz. uludağ sözlük ruh ı mücerred başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dunden olmuş » cabuk » kurek ayaklılar » kopoğlu » turt » at gozluğu » gomlekliler » flâman atı » uzerinde pas oluşmak » paraşut kulesi » cotiragiller » ali nin kulâhınıveli ye veli » cemkiriş » sumuklu bocek » hafta arasında veya icinde » fluorışı » cıkmak » tuy ağırlık » veren alet » rusup » kucuk kan dolaşımı » cığralık » doşetmek » sultan boreği » acıklık » gecmek » isteri nobeti » gonencli » sonucunda ortaya cıkan ustun y » turkcecilik » kayınco » otoparkcı » taklitcilik ği » dışcizgiler durumu » kurk » gecirmek » sucuğunu cıkarmak » kan govdeyi goturmek » can ciceğigiller » as » oz yapı » rum » kilitsiz kureksiz » dışyuz » tatlısozlu » odetmek » coğullaştırma » teheyyuc » yuruyuş » oylece »

ruh_ı_mücerred hakkında da bilgi ve ruh_ı_mücerred eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ruh_ı_mücerred nedir ve ruh_ı_mücerred kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.