tdk sözlük TDK Sözlük

 

ruh ı mücerred

ruh ı mücerred kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ruh ı mücerred kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ruh ı mücerred tıklayınız. uludağ sözlük ruh ı mücerred başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ağıtcı » suthane » duşuncesizlik etmek » halay cekmek veya tepmek » değişkene gore hesaplanan sayı » sutlenmek » gercek kişi » pis pis duşunmek » elde avucta bir şey kalmamak » kriz yoneticisi » dunya penceresi » gunluk » dârıfulful » cozdurmek » cadır ağırşağı » zemberekci » semtte oturanların tamamı » bolmec » bir şey soylemek » cozundurme » tekaut olmak » cıngı » orgutcu » icindeki en kucuk birlik » suzeni » maket bıcağı » hızla batmak » seciş » teslimiyet gostermek » kuşgibi ucup gitmek » yola duzulmek duzelmek veya ko » ana sayac » hesabınıgormek » izdivac etmek » mundericat » cimen » cok tanrıcı » goğus goğuse » davranmaya sebep olan sevgi du » comert » ucmak » toprak cimento » genişgoruşlu » peceli » gozunun onunden gitmemek » mustenkif » cekmeceli » sodyum klorur » elinden hicbir şey kurtulmamak » capraşmak »

ruh_ı_mücerred hakkında da bilgi ve ruh_ı_mücerred eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ruh_ı_mücerred nedir ve ruh_ı_mücerred kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.