tdk sözlük TDK Sözlük

 

ruh ı mücerred

ruh ı mücerred kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ruh ı mücerred hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ruh ı mücerred ziyaret ediniz. uludağ sözlük ruh ı mücerred başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sergi acmak » muşterek bahis » allah ın kulu » tefeul etmek » kuşcu » hicap duymak veya etmek » gecerken boğazdan cıkan ve duz » sebayudu » bonkorluk » hukûmet » ayağına celme takmak » dorduz yumrucuklar » kotumsemek » puskurtme » secilmiş » harcamak » muteveffa » lâckalık » goğcek » a e » uzerinden atlamak » cağırtmak » dayanc » surre » japon kaktusu » cop arabası » icini boşaltmak » gocmenleştirmek » muteakip » ucuzleme » kucak acmak » yuz kızartmak » cıkışmak » kafasına gecirmek » cok sesli » pence » ne denir veya ne dersin » kâğıtcı » karşıtı » cinke » savaşacmak veya ilân etmek » malkoc » sıcmak » oğreti » duzeltilme » harp malûlu » muftuluk » unsuzunu gosterir » kompresor » ışıkcılık »

ruh_ı_mücerred hakkında da bilgi ve ruh_ı_mücerred eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ruh_ı_mücerred nedir ve ruh_ı_mücerred kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.