tdk sözlük TDK Sözlük

 

ruh ı mücerred

ruh ı mücerred kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ruh ı mücerred hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ruh ı mücerred ziyaret ediniz. uludağ sözlük ruh ı mücerred başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yara bere icinde » figuratif » guleğen » gecirmek » secilmek » mahşere donmek » hucum etmek » yer cekimi » kızılcam » nukleon » yağma etmek veya edilmek » ortak carpan » olcturmek » sokun » goz onune almak » ic işleri » leşini cıkarmak » nitelikleri sonradan yitirmek » mustehcenleşme » dunyasından gecmek » zevzekce » şeylerden her biri tabaka » cin anasonu » olu » goturu pazarlık » sağlayan şartların butunu » buldukca bunar veya bulmuşda b » goz aşinalığı » ucuncul » sut kuzusu » acıklaşmak » olu yıkama » cırpınmak » yandan carklı » kıyamet mi kopar » yapılmışince ve uzun şerit » oğretim » kosnulme » nazikce » orgutleme » suru » olcer » gecmişi kınalı » cobaniğnesi » mantıkca » işaretle bir nezaket gosterisi » kavunici » gormuşluk duygusu » yureğine işlemek veya yureğe i » olum doşeği »

ruh_ı_mücerred hakkında da bilgi ve ruh_ı_mücerred eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ruh_ı_mücerred nedir ve ruh_ı_mücerred kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.