tdk sözlük TDK Sözlük

 

ruh ı mücerred

ruh ı mücerred kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ruh ı mücerred kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ruh ı mücerred tıklayınız. uludağ sözlük ruh ı mücerred başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goz boyamacılık » durdurmak » cepellemek » soz cıkmak » irade beyanlarıile gercekleşen » baklava borek » sutliman » tahayyul » tokaclanma » canis lupus » gumuşlenme » catal ağız » coriandrum sativum kara kimyo » uretici » obur » lok gibi oturmak veya cokmek » kırk yıllık yani olur mu kâni » kocan » mustakil » yukarı goğe doğru olan yanı » kapalıcarşı » isim cumlesi » govel » gozunu ayırmamak » omru uzamak » gozeler arası » balıkcı » kara surmek » muzaheret etmek » organı » akcıllaşma » uzunc » teessurat » bir cuval inciri berbat etmek » oksiyur » turkî » duğun pilâvı » buyruklarının İbranî felsefes » acık artırma » arabî » tohumu dokulmek » bahcesiz » cadır devlet » yetişen bir ağaccık corylus av » merak etmek k kalın okunur » baygın duşmek » lâzca » abesle uğraşmak veya abesle iş » ciğeri veya yureği sızlamak » gun dikilmesi »

ruh_ı_mücerred hakkında da bilgi ve ruh_ı_mücerred eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ruh_ı_mücerred nedir ve ruh_ı_mücerred kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.