tdk sözlük TDK Sözlük

 

sözcük eş anlamlısı

sözcük eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sözcük eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sözcük eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sözcük eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
coraklaşma » bıckıcı » dumtek » suc işlemek » cok seslilik » ayciceği yağı » dukkâncı » tart sucu » catırtı » ormek » bolungu » ister misin » opmek » taayyun » selâmunaleykum » agrandisor » meslek ici eğitim » şeytan cekici » dol vermek » tecessus » yuksek basınc » gozunu yummak » bir kıyamettir gitmek veya kop » ozengen » kundeden atmak » bekâr kalmak veya yaşamak » sırma sac » urperiş » goz goze » inisiyatifi ele almak veya gec » operator » ongorme » ozdeşleşmek » bunlardan yararlanması » kimya gocumu » orospu bohcası » yetiştirilen bir bitki lycoper » muşekkel » kucuk duşmek » durtuşme » museddes » kızılyoruk » ağır arac » mulkî » koprucuk kemiği » ice donuk » minibus » koy romanı » cevirmenlik » bulbul kesilmek »

sözcük_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sözcük_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sözcük_eş_anlamlısı nedir ve sözcük_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.