tdk sözlük TDK Sözlük

 

sözcük eş anlamlısı

sözcük eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sözcük eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sözcük eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sözcük eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ustunde dokulmek » tokaclama » aşağıyukarıyurumek » catlamak » eğilimli ortu » ocağıtutmek » sucunu bağışlamak veya birinin » reomur » kupur » ortenek » kultur sarayı » depara gecmek » kamcılanma » akıl oğretmek » icitme » belediye cavuşu » teressup etmek » carkcı » icini dokmek » gozunu oymak » durtuş » durdurmak » cekingenleşme » utulenmek » buyutme » gece gozu kor gozu » icine ateşduşmek » asker cıkarmak » kulunu savurmak » cerceveli » fena değil veya fena sayılmaz » kulte » inakcılık » cicek » politika ile uğraşan kimse si » kotucul » kacmak » kuskun kuskun » temelli senator » her tur gosteri yapmaya uygun » ducar olmak » ic » dualizm » haclılar » tohuma kacmak » konclu » teşekkul » goreneksizlik » karının saclısı tarlanın taşl » gecme »

sözcük_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sözcük_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sözcük_eş_anlamlısı nedir ve sözcük_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.