tdk sözlük TDK Sözlük

 

sözcük eş anlamlısı

sözcük eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sözcük eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sözcük eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sözcük eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ici dışıbir » madan meden » surmek » zurafa gibi » gozleri yollarda kalmak » ateşduştuğu yeri yakar » tekautluk » tetik bulunmak veya tetikte bu » alcalma » cizmeci » saray ciceği » bildirme cumlesi » elci » zorunda kalmak veya olmak » coccothraustes » madik atmak etmek veya oynamak » golgeli resim » supurgelik » ici acılmak » otelenme » kurtun » komunikasyon » ırgat gibi calışmak » koşeyi donmek » lâyık gormek » dişdamak unsuzu » duğmeli » cıkmak » kamanco etmek veya edilmek » yaydığıgozle gorulen ışıma » uzak goruşluluk » ileri goturmek » ağaclık » » caresiz » arka veya sırt cevirmek » sinuzit » unlem » cırpıcı » bıcak gibi » karacam » dokmek » deneyustuculuk » icine sıcmak » gosterici » yıldız ciceği » sozcuk turu » la » crocodilus » dil cıkarmak »

sözcük_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sözcük_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sözcük_eş_anlamlısı nedir ve sözcük_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.