tdk sözlük TDK Sözlük

 

sözcük eş anlamlısı

sözcük eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sözcük eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sözcük eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sözcük eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ahcılık » kutur kutur » cozunme » cicek » kurutmac » r » tez vakitte veya zamanda » malkar » acılmak » muddeiumumîlik » muzik bilimi » dovmek » bir suru » mulâyim » civisiz kalkan » susleyici » dort yol ağzı » ak sulumen » zatulkursî » secmek » arkasına duşmek veya takılmak » plâstikten arac » teyel yapmak veya atmak » demetcik » goz koymak » muzmin » ara yon » dinclenmek » işin icinden cıkmak veya sıyrı » pahaya gecmek » baryum sulfat » fransızlaştırma » felâketlerin acılıetkilerini d » kucuk onerme » işgunu » kalp akce » vurut » nisaiye » cabuk » kendi soyler kendi dinler » tuketmek » genel mudur » allah acısınıunutturmasın » celişme » caplamak » am em » suzmek » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » surmek » yakışıklı »

sözcük_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sözcük_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sözcük_eş_anlamlısı nedir ve sözcük_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.