tdk sözlük TDK Sözlük

 

sözcük eş anlamlısı

sözcük eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sözcük eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sözcük eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sözcük eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
şupheye duşmek » calkalanmak » ruzgârsız » revaluasyon » cıkarılma » bekci kalmak » sırplık » cıkışbelgesi » uyku cekmek » hizmet gormek veya etmek » guducu » cekmek » yorgan carşafı » ceki » iki ucu acık boru biciminde it » sırtustu » cok karılılık » ekmeğine goz koymak veya dikme » akburcak » sunme » lâhavle cekmek veya okumak » kucuk bitkilere verilen ortak » bayram etmek veya yapmak » supurulmek » urkuntu vermek » nuzul inmek veya gelmek » ruyet » hevesi kursağında veya icinde » spiritualizm » icini parcalamak veya parca pa » cıngıl » tahaşşut » rencper » sadakatsizlik gostermek » cırpmacı » cokca » cedene » olum » sozluk bilimci » gecirimlilik » ozurlu » hic de » acık hava » gorunuş » geciştirilmek » ice yoneliklik » gonlunu sondurmek » cefa cekmek veya gormek » cığlık atmak koparmak veya bas » kabarmasınısağlamak kabarması »

sözcük_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sözcük_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sözcük_eş_anlamlısı nedir ve sözcük_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.