tdk sözlük TDK Sözlük

 

sözcük eş anlamlısı

sözcük eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sözcük eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sözcük eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sözcük eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duzgulu » emniyet duğmesi » gozlerine inanamamak » cingenece » cokal » amerikan bezi » dilini veya dillerini yutmak » ceza gormek » yetişen bir ağaccık corylus av » kukurtsuz » curuk » bakır calığı » cemrek » rengi atmak kacmak veya ucmak » yuzsuzce » cubuklama » ayrıseci yapmak » cumbuşcu » afrika domuzu » sıkıysa » cek » cırcır boceği » yardakcı » guncelleştirmek » zihnini kurcalamak veya tırmal » soz karışıklığı » okse » mucbir » corap kacmak » cozuluş » opme » gorgulu » gun doğmak » dongel » koktencilik » munakaşa » obeklenmek » bir yerde kullanılan bir yere » gozetleyiş » zuht » gok guvercin » tuy » hareket » muhlet istemek » ictenliksiz » gok fiziği » kapıdan kovsan bacadan duşer » hurluk » coplukcu » kurum »

sözcük_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sözcük_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sözcük_eş_anlamlısı nedir ve sözcük_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.