tdk sözlük TDK Sözlük

 

sözcük eş anlamlısı

sözcük eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sözcük eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sözcük eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sözcük eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
pazarlıkcı » porsume » cıkışbelgesi » arap zamkı » munazaa » cıfıt » muruvvetsiz » gun yağmuru » gi » edinmek hissetmek » halel getirmek veya getirmemek » kotu » gibi birtakım makinelerin işle » goden » korku duşmek veya korkuya kapı » juglans regia » eşgudumlu » alkollu » libyalı » on ad » koşe başı » kulup » nemceker » celtiklik » alcılamak » şuphe bırakmamak » capraşmak » cırcırlama » operator » kac paralık adam veya şey » hesap cıkarmak » muşir » gonul cekmek » uzulme » telli balıkcıl » fair play » zucaciye » olu nokta » guvec » kotek » gokce yazın » fırsat duşkunu » yureği ağzında » soyunup dokunmek » kapkaccılık » cepellenmek » boğazında duğumlenmek » sozu sohbeti yerinde » bicmek » alcak kavuşum »

sözcük_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sözcük_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sözcük_eş_anlamlısı nedir ve sözcük_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.