tdk sözlük TDK Sözlük

 

sözcük eş anlamlısı

sözcük eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sözcük eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sözcük eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sözcük eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kaşile goz gerisi soz » surgit yapmak » soz » tertibe duşurulmek » gunah işlemek » dalgıc elbisesi » yarıkubik » cevre sağlığı » bolum » kur yapmak » azotolcer » celik parca » bıcak » evlâduıyal » taşınabilir arac » gozleri acılmak » yapısı » alcak » catışmak » tımarhane kackını » nesnelerin butunu » matrakcı » cenesi oynamak » gecerlemek » gonenmek » tutsulenme » dunyanın ucu uzundur » guvercinler » ayıgulu » carpma » allah tan umut kesilmez » arasat » yalan atmak veya kıvırmak » guvence » tokezlemek » purcek » fiil koku » tac » sutlu kengel » cıkmak » uğur bocekleri » gozunde olmamak » caktırmak » kovanın ucuna yerleştirilmişme » girintisiz cıkıntısız » mutemmim » otobusculuk » goz kesesi » yer acmak » dolayısıyla verilen ortak ad »

sözcük_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sözcük_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sözcük_eş_anlamlısı nedir ve sözcük_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.