tdk sözlük TDK Sözlük

 

sözcük eş anlamlısı

sözcük eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sözcük eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sözcük eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sözcük eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kınık » gereksinme duyduğu maddeler du » ovunme » tuy gibi » aktorluk » duzenli » gobek » ustcavuş » universite » avuc avuc » zayice » inmek » duşup kalkmak » abdesti gelmek veya olmak » tanrı » malzemeden yapılmışyarıotomati » bilinc akışı » iplik cekmek » allah sağgozu veya eli sol goz » ic kavuz » balast direnc » ufakca » govdesizlik » dutculuk » isim cekimi » bir orman ağacıcastanea sabva » konsantre etmek veya olmak » hukûmet konağı » gorev almak » uful » calışkanlık » dudukleme » kore » doger » bayram cocuğu » teessus etmek » lâponyalı » her firavunun bir musa sıcıkar » dekorator » antep baklavası » nc » donuşturum » yonlendirme işi » tek acıklık bulunan ocak » kulhanbeyce » ceper » puskurmek » akıllıgecinmek » gozetlemek » ağılıbocek »

sözcük_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sözcük_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sözcük_eş_anlamlısı nedir ve sözcük_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.