tdk sözlük TDK Sözlük

 

sözcük eş anlamlısı

sözcük eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sözcük eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sözcük eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sözcük eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gozetmen » alışverişe cıkmak » pocuk » sarac » oz gecmiş » denizcakısı » kucurek » suvari » tendurust » tu » kepce » gibi cok yonlu hizmetleri en a » onune dikilmek » yıllık ve otsu bir bitki convo » goturu tur » sutyen » sıctıcafer bez getir » cekmek » hukmu var veya yok » yerle bir veya yeksan etmek » şovalye » yumurta hucresi » gozu ısırmak » istediği gibi at koşturmak duz » gundeş » carmık » vefat ilmuhaberi » w » cırakman » yapı sebilhane » cevirmek » ovmek » kolan cekmek » sutune havale etmek » cermik » statu » kıvanc » ordekgiller » sureklilik ilkesi » gozunu kin burumek » kimse » ciş » kuşum » başcekmek » diğer ceşitli hizmetlerin butu » papirusgiller » munafıklık » vurdumduymaz kor ayvaz olmak » ucurulmak » baklava borek »

sözcük_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sözcük_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sözcük_eş_anlamlısı nedir ve sözcük_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.