tdk sözlük TDK Sözlük

 

sözcük eş anlamlısı

sözcük eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sözcük eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sözcük eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sözcük eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duz » ornek » cıngar » aldangıc » yuzune bakılacak gibi veya yuz » vicdan azabıcekmek veya duymak » irade beyanlarıile gercekleşen » ozlu » calyaka etmek » uc » suru » namazında niyazında olmak » iki soz bir pazar » gomulmek » gunu dolmak » eksen ulke » termonukleer » yabancıgelmek veya gelmemek » kerem buyurun veya eyleyin » honduraslı » muhabbet ciceği » mum ciceği » kalifiye işci » kulluk » kukremek » acıklar livası » aşağıkalır yeri veya yanı yok » musevvit » puritenlik » bu sıcağa kar mıdayanır » kızılyoruk » cırpıştırılmak » harekete gecmek » odun ozu » kutleştirmek » kukurtlenmek » yarayan celik disk » yuzsuzluk » calkanış » mulâyimlik » yarıgocebelik » cekmek » kor kurttan bile vazgecmemek » calar » hodukluk etmek » urum » kurtun » carliston biber » curuk » canlılara yaşama ortamısağlaya »

sözcük_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sözcük_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sözcük_eş_anlamlısı nedir ve sözcük_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.