tdk sözlük TDK Sözlük

 

sözcük eş anlamlısı

sözcük eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sözcük eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sözcük eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sözcük eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duşunce alışverişi » akşamın işini sabaha veya yarı » fotr » dinden imandan cıkmak » kırk bir bucuk » mulevves » yuz suyu » gozu keskin » ozdek » deme veya değme gitsin » allah gecinden versin » kulaclayış » ney uflemek veya ufurmek » amputasyon » kukurtlu » urun » u » culsuz » ağzınıkullanmak veya satmak » yaydığıgozle gorulen ışıma » muleyyin » kriz yonetimi » var ol » uzerlik » sulbunden gelmek » yuz binlerce » adamına duşmek » parmakla gosterilmek » ek kok » saklambac » muferrih » kapılarıacık tutmak » kosnulmek » cini » sulfur » sulfit » govem » orselenmek » butce acığı » omuzlarıcokmek » kısa unlu » kul rengi » gozetiş » mizac » yuznumara » abazaca » muhur mumu » tecahuluarif » berhudar ol » ortenek »

sözcük_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sözcük_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sözcük_eş_anlamlısı nedir ve sözcük_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.