tdk sözlük TDK Sözlük

 

sözcük eş anlamlısı

sözcük eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sözcük eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sözcük eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sözcük eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
civi cıkar ama yeri kalır » yuksek lisans » metal parca » cocukluğu tutmak » goz yoklaması » meden » kotuluk » her telden calmak » on denetim » perşembenin gelişi carşambadan » kulupculuk » ustunden gecmek » yumuşak ince kâğıt » boru ciceği » kosnulmek » bokelik » somurgenlik » cakışma » gozemek » sungu » tapu kutuğu » muzminleşme » sonuc » ciftleşmek » kultur cevresi » guzelce » kostek » ozenilmek » sonmek » vergi kacakcısı » turkce » ozumseme » mufsit » korku sacmak » tavanına cokmek veya yıkılmak » dispec » munasebetsizlik » veresiye karşıtı » futuhatcı » cekim ekleri » sektor » uzerine almak » buyuksu » menfaat duşkunu » ornekseme » toskuru » tukenmez » taammuden » bicimini alır hidrojenle oksi » temiz kanıda vucuda dağıtan or »

sözcük_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sözcük_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sözcük_eş_anlamlısı nedir ve sözcük_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.