tdk sözlük TDK Sözlük

 

sözcük eş anlamlısı

sözcük eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sözcük eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sözcük eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sözcük eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tuccarlaşmak » veya orulen dikey duzlem » think tank » soluğu bir yerde almak » cift dalma » fişekci » kultur cevresi » soylemek » cebrî yuruyuş » arap » usulsuz » durtuşturmek » ziyade olsun » gunduzluk » curuf » percin » mustevi » iğne ustunde oturmak » insanustu » gonlunden gecirmek veya gecmek » bakılmadan secilen şey » tutunluk » maddelerden oluşan varlığın he » acara » başgoz etmek » yapıştırıcı yapıştırma ozelliğ » cirişci canağı » saymakla bitmemek veya tukenme » kaldırım doşeyen kimse » cimentolu » ağzına tukurmek » gecen » goz boyamak » coğdurme » gerekce » kurdanlık » carpıştırma » yonetici » boşsoz » yer opmek » giritli » cicek suyu » allah tekrarına erdirsin » kuveytli » goz merceği » dokmecilik » zebur » suc yukleme » catıortusu » hoşduruma gelmek »

sözcük_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sözcük_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sözcük_eş_anlamlısı nedir ve sözcük_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.