tdk sözlük TDK Sözlük

 

sözcük eş anlamlısı

sözcük eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sözcük eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sözcük eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sözcük eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ortmece » torpulenmek » reduksiyon » etmek » kulağına calınmak » kiremitcilik » odemek » goğsunu kabartmak » acmak » cerezlik » gucleşme » adamın iyisi alışverişte veya » ulfet » ele gune karşı » buyuğumsu » her gun » guz » kompresor » beklenmediği umulmadığıveya c » gecgin » sutlenmek » yonsuz » ceşnileme » hicbiri » goncluk » sifonu cekmek veya sifon cekil » guneşbalcıkla sıvanmaz » cetince » gic » orgut » cağırılma » suzgunluk » yasa sozcusu » sabahlar hayrolsun » koşelik » gozu acıklık » oda muziği » ocağıkor kalmak » ozdeşlik » gozetime almak » yuz yuze yaşamak » baryum sulfat » kur an veya ekmek carpsın » kockar » edep yahu » ceki » cember gecirmek » purtuk » yuksuk » el dokunulmak veya dokunulmama »

sözcük_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sözcük_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sözcük_eş_anlamlısı nedir ve sözcük_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.