tdk sözlük TDK Sözlük

 

sözcük eş anlamlısı

sözcük eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sözcük eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sözcük eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sözcük eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
karga duleği » humanizm » eskisi kadar veya gibi » yuzlu » urkek » gul yağcılık » rengi atmak kacmak veya ucmak » olum allah ın emri » tesettur modası » gucleştirmek » ulkuleştirmek » yosun kulu » herifcioğlu » cer cop » ic » yuzleme » para cıkışmamak » sumkurme » kibritci » tapi kalmak oyunlarda » gidişdonuş » icin » gonul koymak » gulme » tunc » sağgoru » cennete donmek » karikaturize etmek » mujde vermek veya goturmek » keyfi kacmak » muyesser olmak » mukrim » canaklık » agrandisor » oncul » nervurlu » maca » ara tumce » bicim » nankorluk » kazaya rıza gostermek » uzerine gelen duvar ağırlıklar » luks » haraccılık » malik » ciğ » allah kısmet ederse » oyuncak » sokağa veya sokaklara duşmek » coven »

sözcük_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sözcük_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sözcük_eş_anlamlısı nedir ve sözcük_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.