tdk sözlük TDK Sözlük

 

sözcük eş anlamlısı

sözcük eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sözcük eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sözcük eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sözcük eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cay fincanı » ciğde » acalya » kıptîlik » yonetilmek » bir soyledi pir soyledi » bicilmişkaftan » gonul ferman dinlemez » bahaî » yapmadığınıbırakmamak veya koy » sutleğengiller » kostekli » cabuklaşmak » gobek atmak » kerem gibi sevmek veya yanmak » secme yetkisi » tanzimatcı » aşcıbaltası » ustune fenalık gelmek » puskurgec » buhtan » gecici » teselli mukâfatı » bicimi » kulhanbeyi ağzı » tekelluf » murebbiye » goz onunde » acak ecek » muhur basmak » dokmek » murekkep yalamış » mutesanit » kulâhımsı » cıkarmak » takayyut » ışınımolcer » eskimo » kudumzen » surundurulme » gurgengiller » akıllarıpazara cıkarmışlar he » yardakcılık etmek » curutulmek » onsellik » curukluk » cizgi cekmek » ornek olmak » gozluk » kuşcu »

sözcük_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sözcük_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sözcük_eş_anlamlısı nedir ve sözcük_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.