tdk sözlük TDK Sözlük

 

sözcük eş anlamlısı

sözcük eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sözcük eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sözcük eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sözcük eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gocermek » kaldırım muhendisi » osmanlı » ceyizlik » dikkat cekmek veya dikkati cek » likor » catıekleri » kahır veya kahrını cekememek » murc » lu » celik halat » gomulmek » purmelâl » cek » amerikalılaşma » cir » adındaki asker ocağının kurulm » mulkiye mufettişi » harac mezat satmak » becene » turkuleşme » gununu gostermek » icermek » yuz surat davul derisi yuz sur » toskurme » yukarı goğe doğru olan yanı » inmek » cıtlatmak » parıltı » saptayıcı saptayan sabit kıl » donmek » ittihatcılık » hol » duzleşme » mukâfaten » bugun » fiks monu » kor boğaz » tanrıkayrası » surekci » daire parcası » sıkca » hukmen » kilit kurek altına almak » ummetce » cekişmeli » piknikci » odev bilgisi » masa ustu yayıncılık » ovunme »

sözcük_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sözcük_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sözcük_eş_anlamlısı nedir ve sözcük_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.