tdk sözlük TDK Sözlük

 

sözcük eş anlamlısı

sözcük eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sözcük eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sözcük eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sözcük eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
isparta halısı » her biri mesame » tekemmul etmek » departman » gecen » umur gormuş » fırsat duşkunu » kul coreği » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » otumlu » kulkedisi » balcıklı » kurneme » deplâsmana gitmek veya cıkmak » puren » tutamac » başına cıkarmak » an anevi » can cekişmek » gibi birtakım makinelerin işle » harac » sıfıra sıfır elde var sıfır » ciceklenmesine dolayısıyla me » ote » kadının yuzunun karasıerkeğin » kokar ağac » oteki beriki » bayram kocu gibi » aletler butunu » pusur » acık tutmak » kotu yola suruklemek veya sapt » fâni dunya » cakmak » mustağni » cekingenlik » bohcalamak » musemmen » tarafından arabacıicin armağan » butunu » sumbul » munasebetli » cok terimli » bıcak cekmek » cabuklaştırılmak » oz beslenme » ucma » kumesi » cekememek » teşekkul teşkilât »

sözcük_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sözcük_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sözcük_eş_anlamlısı nedir ve sözcük_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.