tdk sözlük TDK Sözlük

 

sözcük eş anlamlısı

sözcük eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sözcük eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sözcük eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sözcük eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kesip bicmek » soz atmak » cek » genişce » buyuleyiş » benliğinden cıkmak » borclanılmak » ozelliklerine gore bu organlar » tazıo tazıama culu değişmiş » bağlantıunsuzu » genel butce » ic merkez » yuklem » jupon » gerekcesiz » dilini kedi fare mi yedi » uclanma » goğem » ahzuita » gok taşı » ve katımadde » donumluk » cakalboğan » acık hesap » duruma gelmek » magnezyum sulfat » carpışma » ışık canağı » puskulcuk » guzleme » mitralyoz gibi konuşma icin » acar » cıtırdatmak » doşeniş » coban aldıbağa gitti kurt ald » duzgun » aşcı » tuzluya mal olmak oturmak veya » amac » gok gozlu » gozukmek » suruden ayrılan koyunu veya ku » kutlu » roportaj » yazır » aletler butunu » sukse yapmak » lutfen » buyruklarının İbranî felsefes » garantor »

sözcük_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sözcük_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sözcük_eş_anlamlısı nedir ve sözcük_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.