tdk sözlük TDK Sözlük

 

sözcük eş anlamlısı

sözcük eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sözcük eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sözcük eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sözcük eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kutle » boynunu bukmek » işine gore » caltı » antep fıstığıgiller » ağac sakızı » cıkmalıtumlec » bilinc » hastalıklarının genel adı » meydana cıkarmak » fikstur » duşman » takaddum » af cıkarılmak » gonullu » yuzluk » aramak » menengic » bolumunden her biri sezon » zimmetine gecirmek » cit sarmaşığıgiller » siper guneşlik » onde gelmek » burnunun ucunu gormemek » pala cekmek » otleğen » lugatcilik » sıcramak » yonetmek » hac cıkarmak » haraclı » kılıc oyunu » tuy atmak » sutre » op babanın elini » kece kulâh olmak » rekabetci » huseynî » buro » oncul » obur dunya » ustun tutmak » ana yureği » diline dolamak virt etmek veya » cevirme » mustesna » dort » sussuz » zekeriya sofrası » kulis calışması »

sözcük_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sözcük_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sözcük_eş_anlamlısı nedir ve sözcük_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.