tdk sözlük TDK Sözlük

 

sözcük eş anlamlısı

sözcük eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sözcük eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sözcük eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sözcük eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
allah sağgozu veya eli sol goz » bir veya tek başına » kopeklemek » yuzluk » cekme » camaşırlık » dile veya dillere destan » pazara cıkarmak » baba oğluna bir bağbağışlamış » dansor » eli boşcıkmak » yurutucu » arac » muslim » centik acmak » gormemezliğe gelmek » başınıağrıtmamak veya başınızı » su cıkrığı » cayır peyniri » kapkaccılık » dolaba girmek veya gelmek » guzellik enstitusu » akce » undeş » korcesine » gozluk » acık sacık » yardımcıdocent » yemek secmek » takaddum » mustait » cevri » cizici » cırpı » başına belâ acmak » fırcalı » yurumek » sonuc » cek valf » tekcilik » kendine ozgu » kure » sıctıcafer bez getir » kıraclaşma » alın catısı » organizmaların oluşturduğu bir » aşufte » sezu » oğrenci yurdu » cimen »

sözcük_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sözcük_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sözcük_eş_anlamlısı nedir ve sözcük_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.