tdk sözlük TDK Sözlük

 

sözcük eş anlamlısı

sözcük eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sözcük eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sözcük eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sözcük eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
flore » belâya catmak girmek veya uğra » ağzınıveya cenesini tutmak » gozletmek » kana boyamak veya bulamak » modasıgecmek » unsuzunu gosterir » gır gecmek » gucuk » el ile gelen duğun bayram » sır vermek veya sızdırmak » sozu dağıtmak » helenistik » cımacılık » cekimleme » mukâfatınıgormek » donuşumlu » koyuvermek » İzinli olma durumu » acık ağızlı » kotek atmak veya cekmek » secim » gecek » sundurme » unletmek » fıcıcı » aktualizm » tasallup » curcunaya cevirmek dondurmek » kukremek » mefhum nosyon » carşaflamak » ipi cozmek » kopuruş » anıtkabir » vazgecmek » tur » ruşvetci » duğumleme » ne alıp veremiyor » corap » yuzu asılmak » satın alınan erkek kul esir » kıcustu oturmak » ağabeylik etmek veya yapmak » hukum yemek » alcak ses » bufeci » muzayaka » cit sarmaşığıgiller »

sözcük_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sözcük_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sözcük_eş_anlamlısı nedir ve sözcük_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.