tdk sözlük TDK Sözlük

 

sözle ifade etmek anlamlı deyim

sözle ifade etmek anlamlı deyim kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sözle ifade etmek anlamlı deyim kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sözle ifade etmek anlamlı deyim tıklayınız. uludağ sözlük sözle ifade etmek anlamlı deyim başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
dağsıcanı » tezahurat » olcumlemek » kirecsizleştirme » gonlu celinmek » muddetli » kucurek » rolâtivite » corba icmeye cağırmak » guvensizlik » yuz yazmak » onem » gorumcelik » allah ovmuşde yaratmış » lâf cıkmak » temasa gecmek » mavi boncuk kimde » tufeklik » ucmak » alcılatma » odemeli » yısa beraber » altıalay ustu kalay » banyo kuveti » levazımatcı » cekim ekleri » iktisat etmek veya yapmak » bicimlerini belirleyen ana oze » kafasınıtaştan taşa carpmak » korece » kor oğlu » catana » dipciklenmek » gucsunmek » boğaz boğaza veya gırtlak gırt » yukunu almak » savul savulun » ac doymam tok acıkmam sanır » vehme kapılmak veya duşmek » ay tutulması » perde cekmek » bicim » aclık » guvenliği sağlamak icin yapıla » calık » hasbî gecmek » ozgur » vitellus » gesneriana » ardından veya arkasından atlık »

sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim hakkında da bilgi ve sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim nedir ve sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.