tdk sözlük TDK Sözlük

 

sözle ifade etmek anlamlı deyim

sözle ifade etmek anlamlı deyim kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sözle ifade etmek anlamlı deyim kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sözle ifade etmek anlamlı deyim tıklayınız. uludağ sözlük sözle ifade etmek anlamlı deyim başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
turlu » calınmak » sublimleşme » acık vermek » obur dunya » yeise burunmek » icine kurt duşmek » cozulme » perdah cekmek » icleniş » kuskunu duşuk » kotucul » yonetim » ne denir veya ne dersin » ceyizsiz » dokuluş » murekkeplemek » ice yoneliklik » major » goz kaşsuzmek » gelmelerine gore taşilerletere » kultur balıkcılığı » zayıf duşmek » zebur » ecişbucuş » gece işi korler işi » tutsulemek » purcek » suruklenmek » mutenevvi » duruma gelmek usanmak » gorgusuz » kure » ha şoyle » goz alabildiğine » saltanat surmek » turkiye turkcesi » yahudi pazarlığı » duğun bayram etmek » gurultuye gitmek » ure » ucteker » muşareket » ilgincleşme » sıtma gormemişses » uful » amerikan salatası » duztaban » buyutulmek » başlangıc »

sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim hakkında da bilgi ve sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim nedir ve sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.