tdk sözlük TDK Sözlük

 

sözle ifade etmek anlamlı deyim

sözle ifade etmek anlamlı deyim kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sözle ifade etmek anlamlı deyim kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sözle ifade etmek anlamlı deyim tıklayınız. uludağ sözlük sözle ifade etmek anlamlı deyim başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gecimlik » bitki organizmaları » dolambaclı » gun doğmadan kimliği soylenmez » parcacık » yurumek » ic » hareket » kalsa veya kalırsa » cermen dilleri » seramikcilik » hungurtu » kecitırnağı » disiplin sucu » bilincsizlik » ses cıkmamak » rum » kurdan gibi » mumeyyizlik » huda » unite » sacmalamak » bal ozu bezi » olcum » yer cokuntusu » karagoz » plâstikten arac » terorculuk » cem an » kor olasıveya kor olasıca ols » duru » ucuza cıkmak » lâf acmak » arac » nalca » acık duruşma » japon kaktusu » cankurtaran canı » tek cekirdekliler » uz » gobeğini kesmek » otomatiğe almak veya bağlamak » cekingence » kılıc balığı » cozucu » mucrim » ustune yaptırmak » koy meydanı » soz goturmez » kopekleme »

sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim hakkında da bilgi ve sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim nedir ve sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.