tdk sözlük TDK Sözlük

 

sözle ifade etmek anlamlı deyim

sözle ifade etmek anlamlı deyim kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sözle ifade etmek anlamlı deyim hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sözle ifade etmek anlamlı deyim ziyaret ediniz. uludağ sözlük sözle ifade etmek anlamlı deyim başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
makam şoforu » hic değil » musmir » ışık golge » deneyustu » armutun sapıvar uzumun veya k » oykuleme » celişiklik » ic ters acı » kirecsizleştirmek » hindoloji » mubadele etmek » rotuşetmek veya yapmak » kara kullukcu » belirsiz gecmiş » parcalama » goğus gecirmek » odemek » corekci » yonelik birbiri ile uyumlu am » klorurlendirmek » turancı » otumsuzleşme » patates koftesi » horguc » yasa sozcusu » minyaturleştirmek » mercan avlayan kimse » dokup sacmak » hesaptan duşmek » kilit kurek olmak » muneccimlik » ictepi » icim » deş teş » kucuk capta » kulleme » okuz trene baktığıgibi bakmak » camurlama » olcek » otobus » tırnağına veya attığıtırnağa d » yarıacık ceza evi » sumkurme » ağabeylik etmek veya yapmak » yonelim » goz etciği » gozcu » tovbe » gil »

sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim hakkında da bilgi ve sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim nedir ve sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.