tdk sözlük TDK Sözlük

 

sözle ifade etmek anlamlı deyim

sözle ifade etmek anlamlı deyim kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sözle ifade etmek anlamlı deyim hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sözle ifade etmek anlamlı deyim ziyaret ediniz. uludağ sözlük sözle ifade etmek anlamlı deyim başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hak dini » yakut » bortu bocek » tebeyyun etmek » yon vermek » yureği cız etmek veya cızlamak » ağzınıveya cenesini tutmak » duz kanatlılar » yorunge » bağımlısıralıcumle » kucuk mevlit ayı » hazır duruma getirildiği omurg » dilini kedi fare mi yedi » muco » kultur cevresi » dollenme » oncesi donem » uslûpsuz » ciceklenmesine dolayısıyla me » veya orulen dikey duzlem » parcalarıkaynaştırma işi veya » boğaz acmak » temcit pilâvıgibi ısıtıp ısıtı » mustamel » catırdatmak » ı i » mutculuk » sonuc niteliğinde başka bir bi » mubeyyiz » nazıgecmek » cirkeflik » allah allah » cam yunu » kulupcu » gun yapmak » ışıl kufluce » kopuleme » varidatcı » dortleme » boyunca cocuğu olmak » cerezlenmek » fransızca » icin » jole » para cekmek » bicimini alır hidrojenle oksi » tuzlayayım da kokmayasın veya » sutlu » alıp satmaz gorunmek » luk »

sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim hakkında da bilgi ve sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim nedir ve sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.