tdk sözlük TDK Sözlük

 

sözle ifade etmek anlamlı deyim

sözle ifade etmek anlamlı deyim kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sözle ifade etmek anlamlı deyim hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sözle ifade etmek anlamlı deyim ziyaret ediniz. uludağ sözlük sözle ifade etmek anlamlı deyim başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ic » » pirupak olmak » arşiduşes » goynuk » kin gutmek » zulfuyâr » gozetmenlik » durum » canıcanına veya icine sığmamak » od kanalı » tanrıaşkına » olculu » at calındıktan sonra ahırın ka » gostermecilik » korluk » cehre » bugunluk » bonleşmek » yuzuk oyunu » kusur etmek veya etmemek » tonlu unsuz » gozleri kapanmak » dovmek » oksurme » para sızdırmak veya koparmak » citi » sacık » ba » korkunclaşma » pabuc pahalı » hice saymak veya hice indirgem » ustune ustune gitmek » kâğıtcılık » mudevven » bitmez tukenmez veya bitip tuk » takaddum etmek » malkar » kul » pece » kopeksiz koy bulmuşda comaksız » kecitırnağı » gecerlilik » anadan gorme » guneştacı » ozlemini duymak » gozyaşıbezeleri » gosteriliş » saclısakallı » hizmetlerde calıştırılan tımar »

sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim hakkında da bilgi ve sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim nedir ve sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.