tdk sözlük TDK Sözlük

 

sözle ifade etmek anlamlı deyim

sözle ifade etmek anlamlı deyim kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sözle ifade etmek anlamlı deyim hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sözle ifade etmek anlamlı deyim ziyaret ediniz. uludağ sözlük sözle ifade etmek anlamlı deyim başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cekic kemiği » cıkıt » suciceği » cıkarayazmak » dilinin altındaki baklayıcıkar » actırma » galebe calmak » calmac » elci » cunupluk » emekcilik » calışma » kethuda bey » cıkmak » ıcığınıcıcığınıcıkarmak » duzmece » cağrışım yapmak » olet » değerlerine yapılan yeni eklem » yahudi takvimi » suprulmek » sondurmek » parca » kukurt ciceği » makascı » cektirmek » yuz yuze gelmek » capraz kur » mucevher kutusu » gol olmak » yureği titremek » civilemek » astsubay cavuş » balkanolog » kacmak » koklemek » secmeli » bobrek taşı » ağzına veya diline sağlık » guzellik » dovmek » cekmek » yuzu tutmamak » bulunan bolum kafa ser » cifteli » cekberi » bıcaklama » konargocer » curuk » arıkcı »

sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim hakkında da bilgi ve sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim nedir ve sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.