tdk sözlük TDK Sözlük

 

sözle ifade etmek anlamlı deyim

sözle ifade etmek anlamlı deyim kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sözle ifade etmek anlamlı deyim hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sözle ifade etmek anlamlı deyim ziyaret ediniz. uludağ sözlük sözle ifade etmek anlamlı deyim başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kececi » alcakca » gozune kestirmek » yarıklardan her biri » kulkedisi » catıklık » yanlarında goturmekle yukumlu » carpım cetveli » gırtlağına duşkun » cevirmenlik » bir sanat eserinin yapının ve » tatbik muhru » bicimlendirmek » kaya ucmazsa dere dolmaz » kadayıfcılık » seksen kapının ipini cekmek » yetenekleri gelişmemiş cocuk » allah ın evi » cıkmak » hava koprusu » gozu kor olsun » ad cektirmek » cıtlatmak » haclılar » kendisini değiştiren calışma s » parkcılık » muteessir » kulâh » catmak » govel » bulgur corbası » tacsız » gozleyici » ciğnek » inmek » iz anıyok » sus icin » kurkas » aşcıbaltası » catallaştırmak » sonradan gormuş » muteneffir » koknar » alt cene oynamak » mizahcı » cd » şeytanın kıc bacağıveya art ay » anlaşıldıvehbi nin kerrakesi » cağcıllaşma » iğneli soz »

sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim hakkında da bilgi ve sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim nedir ve sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.