tdk sözlük TDK Sözlük

 

sözle ifade etmek anlamlı deyim

sözle ifade etmek anlamlı deyim kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sözle ifade etmek anlamlı deyim hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sözle ifade etmek anlamlı deyim ziyaret ediniz. uludağ sözlük sözle ifade etmek anlamlı deyim başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
goresime » ulkuculuk » cok uluslu » yazlığa cıkmak » ocakcı » tecahuluarifane » goturtmek » gucu » hoyratca » borc harc » vızvız boceği » allah dirlik duzenlik versin » pılıyıpırtıyıveya pılıpırtıyı » burumcek » gureşci » sodyum klorur » zumrut » fevc fevc » bostan bekcisi » resulmal » gorme » pir ol » ozgun » uykusu bolunmek » bir don bir gomlek » entelektuel » tavukgotu » kabuk bocekleri » mış miş muş muş » » dunyanın dort bucağı » yuzgec » cift vuruş » es gecmek » boceklenme » kalpakcı » muttehiden » mustakar » sozunu geri almak » muptelâ olmak » hoşgorulu » kustere » ric at » de » duşurme » kuşgibi ucup gitmek » gunlu » malın gozu » tecessum » onunu almak »

sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim hakkında da bilgi ve sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim nedir ve sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.