tdk sözlük TDK Sözlük

 

sözle ifade etmek anlamlı deyim

sözle ifade etmek anlamlı deyim kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sözle ifade etmek anlamlı deyim hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sözle ifade etmek anlamlı deyim ziyaret ediniz. uludağ sözlük sözle ifade etmek anlamlı deyim başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
orseleniş » yarayan cevresi oluklu kucuk » karikaturize etmek » şifayıbulmak veya kapmak » celik » buk » ağzına kilit takmak veya vurma » goz yummak » cerceve » hintce » belirtir » yaşama gucu » yuzu secilmemek » somurgeleşmek » silindir prizma vb bicimindek » tekaudiye » bordur » cakmak yapan veya satan kimse » toprak sıcanı » orfî idare » luks tarife » ust uste » el el ustunde oturmak » acık hava » suheyl » yukarı goğe doğru olan yanı » suzuntu » mulkî » tuccarlaşmak » cetrefil » kapıyıgostermek » bam teline basmak veya dokunma » borc yiyen kesesinden yer » duzenlemeci » mızıkcılık » boksor » acık » bobur » calımlamak » borclu cıkmak » ulkuculuk » carpınma » pilot bolge » cam yarmasıveya bolmesi » cocuk yapmak » otede beride » turkmen » fırsat kollamak veya gozlemek » dallıgullu » makascılık »

sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim hakkında da bilgi ve sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim nedir ve sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.