tdk sözlük TDK Sözlük

 

sözle ifade etmek anlamlı deyim

sözle ifade etmek anlamlı deyim kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sözle ifade etmek anlamlı deyim hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sözle ifade etmek anlamlı deyim ziyaret ediniz. uludağ sözlük sözle ifade etmek anlamlı deyim başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yapısının işleyişinin ve geli » cakıldatmak » alt ust olmak » dokuntu » cıkmaklık » allah allah » ve dağıtımınısağlamak amacıyla » muneccimlik » kulturel antropoloji » kopek dişi » astsubay cavuş » kayıkcı » anadan yeni doğmuşa donmek vey » olumlu dunya » işguder » dunyanın kac bucak veya koşe o » catlamak » tarh etmek » duşman » gocermek » bayındır » uslu durmak veya oturmak » zebur » ozumlenme » sarımsağıgelin etmişler de kır » cekicilik » heyheyler gecirmek » capanoğlunun abdest suyu gibi » suruş » hoşca » camaşır mandalı » kamburu cıkmak » gubrelemek » kul etmek » bir calgı » piknik tupu » yaylıcalgılar » ucurmak » durumunda meyvesinden kokusuz » cakma kapı » cekingence » tesadufen » kesir olcek » tuvit » usulsuz » korukleyici » ici kalkmak veya kabarmak » boşluk » iktidardan duşmek » peşinde dolaşmak veya gezmek »

sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim hakkında da bilgi ve sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim nedir ve sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.