tdk sözlük TDK Sözlük

 

sözle ifade etmek anlamlı deyim

sözle ifade etmek anlamlı deyim kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sözle ifade etmek anlamlı deyim hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sözle ifade etmek anlamlı deyim ziyaret ediniz. uludağ sözlük sözle ifade etmek anlamlı deyim başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
parcalarıgibi şeylerin tumu » cirkefleşme » um » cakaralmaz » ozgeci » ruşvet yemek » kor kostebek » deve yuku » sırt cevirmek cevirmemek » guveyi olmadık ama kapıdışınd » cepel » cehennemin bucağıveya dibi » yuksunme » purcek » tok evin ac kedisi » on damak » icine kapanmak veya icine ceki » olunme » cokmek » esi » acımlanma » hırvat » yuzdelik » kuzugobeği » cağlama » cikletci » kopuklenmek » kara calmak » um » ucuklama » rustik » tefessuh etmek » gıyabî hukum » hâlden anlamak veya bilmek » kopekleniş » butun sıra » yuzeyinin her noktasına basınc » acıklaştırma » pabuctan aşağı » bir dilin kelimeleriyle duşunc » bicimsel » alcalmak » delikli taştekne » astsubay kıdemli ustcavuş » sulukcu » surunmek » sorumluluk duşmek » gonul yakmak » turancı » dalgıc kuşları »

sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim hakkında da bilgi ve sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim nedir ve sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.