tdk sözlük TDK Sözlük

 

sözle ifade etmek anlamlı deyim

sözle ifade etmek anlamlı deyim kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sözle ifade etmek anlamlı deyim kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sözle ifade etmek anlamlı deyim tıklayınız. uludağ sözlük sözle ifade etmek anlamlı deyim başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kahır veya kahrını cekmek » cakmak » tansiyon olcmek » amerika uzumu » işgormek » tapan cekmek » tume varım » tekaut ikramiyesi » kozleme » acık hava tiyatrosu » tahammulfersa » ickiyi bırakmak » kac kec » goz acıp kapayıncaya kadar » bir cekirdek geri kalmamak » goz atmak » felc olmak » elden ele gecmek » docent » belediye cavuşu » su kesmek veya su kesilmek » genclik » zangoc » sozlu film » cınsabah » agrostemmagithago » şimşekleri ustune cekmek » gorguculuk » dumtek » cicekli » cerceve » ustume iyilik sağlık ustune u » arasında den başka anlamıyl » cağdışı » tedric » yosun bağlamak veya tutmak » soğuk vurmak veya yakmak » kucumsenme » burnu surtulmek veya burnu sur » cam yeşili » turt » suflî » gecit toreni » ickin » hint ipeği » gercekustucu » ciğerimin koşesi » guneşlik » oğur » kadıngobeği »

sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim hakkında da bilgi ve sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim nedir ve sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.