tdk sözlük TDK Sözlük

 

sözle ifade etmek anlamlı deyim

sözle ifade etmek anlamlı deyim kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sözle ifade etmek anlamlı deyim kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sözle ifade etmek anlamlı deyim tıklayınız. uludağ sözlük sözle ifade etmek anlamlı deyim başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
on oda » cucuk » calgıhane » cift halka » gorup goreceği rahmet bu » boluşme » baklayıağzından cıkarmak » zangocluk » oneze » huner gostermek » ruh kazandırmak veya vermek » allah taksiratınıaffetsin » niyet cekmek » botanikci » duşman » camurcuk » yahudi tapınağı » beliren olumle sonuclanan has » calık » yaya civisi » keci yemişi » ozne obeği » odevlendirilmek » rumî » temizlemek » kacmak » dadacılık » yarıgolge » copluğu » sus bitkisi » cark cevirmek » kufeci » trampetcilik » ne diye » t » gercekcilik » cardak » mutefekkir » iflâs bayrağınıcekmek veya bor » yerinden yonetim » muşerref olmak » oğretmek » cile » hendek » acık şehir » terbiyeli kofte » catma kaş » citen » hangi akla hizmet ediyor » nukteci »

sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim hakkında da bilgi ve sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim nedir ve sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.