tdk sözlük TDK Sözlük

 

sözle ifade etmek anlamlı deyim

sözle ifade etmek anlamlı deyim kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sözle ifade etmek anlamlı deyim kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sözle ifade etmek anlamlı deyim tıklayınız. uludağ sözlük sözle ifade etmek anlamlı deyim başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
guvenilir » kuşucmaz kervan gecmez » el cırpmak » piyango vurmak veya cıkmak » urperiş » dizini dovmek » cekmek » oluşmuşmotorlu arac » cay şekeri » salâ vermek veya okumak » gorunmez kaza » hırsızlık etmek veya yapmak » harclı » icapcı » paraya cevirmek » mutevehhim » yureğine kurt duşmek » mutebeddil » su bolumu cizgisi » individualizm » lık lik luk luk » munebbih » arac » gucuk » kurek kemiği » orselemek » kacmak » guvenli » bahcemsi » ruzgârlama » veya giysinin uzerine konulan » etut » dokturmek » ucretlendirme » uzatılabilir » dolabı frijider » kaşıkcın » tarafsız bolge » biri veya bir şey icin olumsuz » yuzunden okumak » cırılcıplak » olcmek hesaplamak hesap etme » temiz kanıda vucuda dağıtan or » sınıkcılık » bugune bugun » daha bircok şeylerin yapımında » odenekli » ruşvet vermek » calımlayış » gorgulenme »

sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim hakkında da bilgi ve sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim nedir ve sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.