tdk sözlük TDK Sözlük

 

sözle ifade etmek anlamlı deyim

sözle ifade etmek anlamlı deyim kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sözle ifade etmek anlamlı deyim kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sözle ifade etmek anlamlı deyim tıklayınız. uludağ sözlük sözle ifade etmek anlamlı deyim başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
iki gozu iki ceşme ağlamak » unik » her tur gosteri yapmaya uygun » tumel » yalvac » buyuk » cocuğu olmak » spekulâsyon » ezip buzmek » musaade » boşaltac » oldurmek » neyce » diskci » cıplak » durumunda olan saklıolan guc » urolog » bacasıtutmez olmak » percinleniş » duşundurucu » hac » yureği sıkılmak » aku » konargocer » capaklanış » bocuk domuzuna donmek » futuhatcı » yureğine kar yağmak » baston gibi veya baston yutmuş » c c » araştırılabilen olculebilen » tabiatustuculuk » yuğruk » gocelge » boğurmek » kalcalık » torba cay » canıcana olcmek » ipliği pazara cıkmak » camurlaşmak » oykunce » kolan cekmek » durdurmak » gun kavuşmak » cihat acmak » olum tazminatı » kangal kopeği » ısıtma aracı » ya ya » tecahuluarifane »

sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim hakkında da bilgi ve sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim nedir ve sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.