tdk sözlük TDK Sözlük

 

sözle ifade etmek anlamlı deyim

sözle ifade etmek anlamlı deyim kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sözle ifade etmek anlamlı deyim kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sözle ifade etmek anlamlı deyim tıklayınız. uludağ sözlük sözle ifade etmek anlamlı deyim başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duduk makarnası » donmek » ince karton parcası kartvizit » kutletme » ruchan » dort işlem » don gomlek » ustat » iki eli kanda veya kızıl kanda » bir elin sesi cıkmaz » etmek » hint avrupa » durum » ciskin » keciboynuzu gibi » cekimsizlik » tarafından arabacıicin armağan » borkenek » wc » yalıbulbulu » kan cekmek » cocuk dili » durdurmak » dokum » guvensizlik » buyuleme » dolleniş » venuscarığı » buyuk amiral » yedi kat yerin dibine gecmek » ceşni katmak » cembersiz » seylân taşı » ogelerin oluşturduğu butun pa » ozgunluk » permece » dumen kullanmak » ele gune veya ele gune karşı » kurt gibi kemirmek veya yemek » cicek » mozaikci » dovulmek » ilâc icin yok » buyuklerin ellerinden kucukle » meraka duşmek » icini okumak » onune bir kemik atmak » e » belirtilen bolum » unc »

sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim hakkında da bilgi ve sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim nedir ve sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.