tdk sözlük TDK Sözlük

 

sözle ifade etmek anlamlı deyim

sözle ifade etmek anlamlı deyim kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sözle ifade etmek anlamlı deyim hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sözle ifade etmek anlamlı deyim ziyaret ediniz. uludağ sözlük sözle ifade etmek anlamlı deyim başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
colpalık » dur veya durun » oldurmek » yağolcer » yardakcılık etmek » ana kok » flut » a veya e gelince » sonucunda ortaya cıkan ustun y » kılcık » ustelemek » duzenleme ve filme aktarma işi » uclemek » otumsuz » armatur » makascı » munakalât » ustune yok » meyan koku » sn » operator » caprazolcer » cıkak » capacul » hesaba almak veya hesaba katma » gozune batmak » cınlatış » ortusuz » bir nesneye kece gecirmek » icsiz » cekiclemek » surgun » carpılmak » buğe » mes ul tutmak » cari ucret » var ol » yarıbucuk » cocuk oyunu » mulkî » cevre bilimi » kıskaclama » kacırmak » oyuncak » yavaşca yavaşca » goğus vermek » amerikan » yarım kure » alcacık dağlarıben yarattım de » bolumlendirme »

sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim hakkında da bilgi ve sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim nedir ve sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.