tdk sözlük TDK Sözlük

 

sözle ifade etmek anlamlı deyim

sözle ifade etmek anlamlı deyim kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sözle ifade etmek anlamlı deyim hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sözle ifade etmek anlamlı deyim ziyaret ediniz. uludağ sözlük sözle ifade etmek anlamlı deyim başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
biokutle » sıcan deliğine paha bicilmez o » gozleri donmek » veya metal bolum » bitmez tukenmez veya bitip tuk » susleme » inişcıkış » ağzınımuhurlemek » amasımamasıyok » zirzopca » kimin nesi » gozu yolda veya yollarda kalma » ana kralice » caprazlama » geciştirilme » linc etmek » cekek » munasip bulmak » doğuşcu » keceli » teklif tekelluf » coban kopeği » icim » ipin ucunu kacırmak » cap » yuz karasıolmak » cay bahcesi » yurumek » ordurme » bicki dikişkursu » notr » ın » suzulmek » naturizm » traktorcu » cemkirmek » sektor » işguzar » tifus » turbedar » işbaşında eğitim gormek veya y » dort » koşeye cekilmek » pey akcesi » cevirgi » cekim » soz temsili » gozetim » olumluluk » sovgucu »

sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim hakkında da bilgi ve sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim nedir ve sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.