tdk sözlük TDK Sözlük

 

sözle ifade etmek anlamlı deyim

sözle ifade etmek anlamlı deyim kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sözle ifade etmek anlamlı deyim hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sözle ifade etmek anlamlı deyim ziyaret ediniz. uludağ sözlük sözle ifade etmek anlamlı deyim başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
keceleştirmek » gormemezliğe gelmek » gorunum » hristiyanlık » bokun soyu veya bok soyu » gucuk ay » akşamdan kavur sabaha savur » bahisci » gozune sokmak » bolme işareti » yuzune gozune bulaştırmak » muneccim » ayak surumek » cay » gondolcu » dokunca gormek » duşundurmek » gun donumu » ekmekci » duvar cekmek » tertipci » donumluk » veya giysinin uzerine konulan » surgu » oz indukleme » cıtlatış » hapishane kackını » tuketim » cepel » dongu » basıncolcer » portekizli » bolut » baştan kara gitmek veya etmek » soylence » canavar duduğu » ciğ » renk cumbuşu » gecerlilik » duşunucu » gulunc » cayırmelikesi » goturulme » uckurutan » cozum yolu » işci » sapcık » sır kupu » yuzunden » el işciliği »

sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim hakkında da bilgi ve sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim nedir ve sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.