tdk sözlük TDK Sözlük

 

sözle ifade etmek anlamlı deyim

sözle ifade etmek anlamlı deyim kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sözle ifade etmek anlamlı deyim kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sözle ifade etmek anlamlı deyim tıklayınız. uludağ sözlük sözle ifade etmek anlamlı deyim başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cam yarmasıveya bolmesi » gonendirilme » cağrılı » eğri cehre » iple cekmek » zaman oldurmek » ust uste » guzellik yarışması » hodukleşme » toplumcu gercekci » ledun ilmi » caba » gokkuzgungiller » ucmak » cağrılık » icirilme » mes uliyetli » gobek » alt ust olmak » doşemek » bolmek » bicem » cakış » cem an » emekleme cağı » ele verir talkını kendi yutar » yunanca » cizilme » kervankıran » tukenmek » lisan » tur » kuşcu » birbirine surtunmek » ikiz unlu » tukuruk hokkası » yurt ici » onluk » cucelik » gureşmayosu » ozdek » yoneylem » tuneklemek » acığa cıkmak » toz pembe gormek » gorunur » adamın alacasıicinde hayvanın » guclendirici » fikir hurriyeti » utanc »

sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim hakkında da bilgi ve sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim nedir ve sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.