tdk sözlük TDK Sözlük

 

sözle ifade etmek anlamlı deyim

sözle ifade etmek anlamlı deyim kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sözle ifade etmek anlamlı deyim hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sözle ifade etmek anlamlı deyim ziyaret ediniz. uludağ sözlük sözle ifade etmek anlamlı deyim başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cayır teresi » hayatınıbirine borclu olmak » kostum » japon sarmaşığı » bir cift soz » tumsek » coriandrum sativum kara kimyo » virtuoz » devenin başıpapucu veya nalı » ceşnicibaşı » gockun » alaturka muzik » mac satmak » ipek bocekciliği » guvercinler » cekmek » nefes tuketmek » ar » capalatmak » ustune » ciritci » veya krom kaplanmışcember bici » sercin » harac mezat satmak » tekâmul » munazaa » okultizm » celgi » sağgoru » bitlis koftesi » aklından cıkmak » calım satmak » karagul » kosnulluk » kan revan icinde » gommek » kalpci » golgelenme » dışcizgiler durumu » cenetli » muntahap » cıkmaza sokmak » ortaya cıkmak » kâkullu » baklava borek » tuvana » butunleşmek » utu » gecmek » manikurlu »

sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim hakkında da bilgi ve sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim nedir ve sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.