tdk sözlük TDK Sözlük

 

sözle ifade etmek anlamlı deyim

sözle ifade etmek anlamlı deyim kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sözle ifade etmek anlamlı deyim kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sözle ifade etmek anlamlı deyim tıklayınız. uludağ sözlük sözle ifade etmek anlamlı deyim başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
rik a » işaret yay ayrac » işsiz gucsuz » lisan » busbutun ortadan kaldırmak ici » beyazın adı esmerin tadı » fume » munhat » temiz kanıda vucuda dağıtan or » bir hâl almak » guler misin ağlar mısın » orkleme » cınar » ekmek opmek » alın catısı » tuyleri diken diken olmak » ice yoneliklik » teferruc » kuvvetini gosterir » mustesna » lupculuk » ongorulu » cağa » kalbi yıkmak kolay yapmak zor » gorum » frenk » hırsıza yol gostermek » cekilme » rusvalık » cucuklenmek » hicten » işkence etmek veya yapmak » başına calmak » duzeltme » edeptir soylemesi » karşısına gecmek » alafranga muzik » cabucak » ilgincleşme » norotik karakter » cerrahî mudahale » goz yummamak » guclendirmek » tekst » oksuruklu » ust kat » koylu » başakcı » oleyazma » turlu şeylerden yaptıklarıve t »

sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim hakkında da bilgi ve sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim nedir ve sözle_ifade_etmek_anlamlı_deyim kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.