tdk sözlük TDK Sözlük

 

süratli zıt anlamlısı

süratli zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süratli zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz süratli zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük süratli zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cok katlıotopark » murettebat » kullenmek » cıkmaz ayın son carşambası » ustlenmek » okculuk » frenk maydanozu » uzay kapsulu » vergi kacağı » gonlu yaralı » cozulemeyen ilmiksiz duğum » dunya malı » zararlıcıkmak » hanya yıkonya yıoğrenmek » surum » sarıgoz » puskurtme » gobek » gonul almak veya gonlunu almak » balkopuğu » yonetilme » cubukcu » tespit etmek » kapalıgecmek » bucuk » koşeli parantez » ucuz etin yahnisi yavan veya t » yumurta okce » silgic » gorev almak » eteğindeki taşıdokmek » gozleri cekik » bin turlu » tekelluf » şarapcı » boceklik » karanlık basmak veya cokmek » cevirme » şerit » bağlayıcıunsuz » gokce » tapi kalmak oyunlarda » azaltmaya yarayan arac egzoz » cikolatacılık » tukuruk otu » başlangıc » elle tutulacak tarafıyanı kalm » vucuda gelmek » catlatmak » gonlu olmak »

süratli_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve süratli_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süratli_zıt_anlamlısı nedir ve süratli_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.