tdk sözlük TDK Sözlük

 

süratli zıt anlamlısı

süratli zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süratli zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz süratli zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük süratli zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
beklenmediği umulmadığıveya c » celenc » ozurlu » cıkarılış » kacak » toplu sozleşme » eksik cıkmak » şehriye corbası » cağrım » cumleten » hesap gunu » endazeyi kacırmak » suflîleşmek » mustahzar » hint horozu » musavatcılık » yan pala zeydun » sonuclanış » unsuz gocuşmesi » borclandırma » curuklu » cığırtkanlık » oyun » surtme ağı » acık » bıckı » ağzının icine girmek » kanatcık » sun î » mucmel » gonul almak veya gonlunu almak » orumcek kafalı » iclem » sutlu » bir madde » defterini durmek » olan boceklere verilen genel a » kutletme » unsuzunu gosterir » bilinc » uzengilenme » catışma » gercek sayı » cıtırtı » citen » kapana duşurmek veya kıstırmak » doşekli » hakikatsiz cıkmak » yukumlu belli nitelikleri ve » kacmaktan kovalamaya vakit olm »

süratli_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve süratli_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süratli_zıt_anlamlısı nedir ve süratli_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.