tdk sözlük TDK Sözlük

 

süratli zıt anlamlısı

süratli zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süratli zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için süratli zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük süratli zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
lâmadan oluşmuş arasına yerle » boğure boğure » ulkesellik » kuşat » tura cıkmak » canlıozdekcilik » allah yuru ya kulum demiş » facasıolmak » gule gule » gumlemek » ayağına veya bacağına gecirmek » gozyaşı » duzelmek » gonul kimi severse guzel odur » urbanizm » ardından veya arkasından atlık » catallı » bilinc dışı » gozlemci » duzensizlik » u » kelepire konmak veya yakalamak » cepni » yurutme kurulu » ic kavuz » bıcaklık » doşemeci civisi » duşunce ozgurluğu » sırtcılık » af cıkarılmak » folk muziği » gorumsetme » cıkarcı » birbiri ustune gelmek » gibi şart niteliğinde olan bir » techiz » kuzum » peşine duşmek veya gitmek » cıkmak » cilekcilik » farisî » aracı » sıcratma » cıkmak » kavanco » tuneme » ceşni tutmak » tac » ince yağsız uzun kuyruklu bir » balcık »

süratli_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve süratli_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süratli_zıt_anlamlısı nedir ve süratli_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.