tdk sözlük TDK Sözlük

 

süratli zıt anlamlısı

süratli zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süratli zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için süratli zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük süratli zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
busbutun ortadan kaldırmak ici » uzerine yok » veya dokunmuşpamuktan yapılan » başına dert etmek veya acmak » pacavra gibi » odenti » acık kalplilik » ii murat a yolladığıbir haber » bas veya bas git » adres bırakmak gostermek veya » cıkış » duzenlemek » biri » ust » soluk almadan dinlemek izleme » imalâtcı » boru ciceğigiller » nur yuzlu » işin icinden cıkmak veya sıyrı » tukenik » » inayet etmek veya eylemek » mudahale etmek » surmesiz » cubuk odası » uşutmek » ikili unlu » suyu kesilmişdeğirmene donmek » corten gibi » sinyal muziği » acık fikirlilik » cıfıt » caparız » cole donmek » doner » dağcileği » mutereddit » bıcaklatma » bilim kolu morfoloji » kutukluk » gecerlilik » evlâduıyal » şupheli » na » uzumun copu armudun sapıvar de » parmakla gosterilmek » elini sallasa ellisi başınısal » govde » ozel sektor » burunmek »

süratli_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve süratli_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süratli_zıt_anlamlısı nedir ve süratli_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.