tdk sözlük TDK Sözlük

 

süratli zıt anlamlısı

süratli zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süratli zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için süratli zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük süratli zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ilkguz » sacınıbaşınıyolmak » sungusu duşuk » kapalıtribun » guven mektubu » ucan top » gucluk cıkarmak » elektrik supurgesi » başustune » ciğnemek » cepecevre » boyacıkupune girmişgibi » ezinc » kucuk bitkilere verilen ortak » duzgusel » cokertme » kıyıbalıkcılığı » formul bulmak » suntırac » bordur » citleme » izlenim uyanmak » zembereği boşalmak veya boşanm » devam etmek veya ettirmek » spekulâtor » deniz veya hava savaşınıyonetm » guldeste » suslu puslu » duğmeci » ustune tuz biber ekmek » gorulmek » yureği tukenmek veya yurek tuk » gorguculuk » uclu ganyan » asansor » cakmaklı » tabansızlık tabansız olma duru » altından girip ustunden cıkmak » olan boceklere verilen genel a » bugunku tavuk yarınki kazdan i » elini cabuk tutmak » mumasil » cenesi kuvvetli » arpasıcok gelmek » cıplak » canaksıhucreler » adı » kaval tufek » icsiz » buna değdi idi buna değmedi id »

süratli_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve süratli_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süratli_zıt_anlamlısı nedir ve süratli_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.