tdk sözlük TDK Sözlük

 

süratli zıt anlamlısı

süratli zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süratli zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için süratli zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük süratli zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kız boceği » osmanlı » kucuk harf » telhisci » allah » musait » yoğurt calmak » capaklı » dollu doşlu » kı ki » kacacak delik aramak » maruz bulunmak veya olmak » kopek soyu » musadif » yazboz tahtasına cevirmek » iki ahbap cavuş » zekeriya sofrası » catı » barışgoruşolmak » musadere etmek » olan kimse » camur gibi » colleşme » başyonetmenlik » olcuşme » serce » mudur yardımcısı » yuk olmak » surtuk » kavlukarar » bilincaltı » epikurculuk » dulger balığı » ayağınısurumek » gozlerini acmak » calıştıran » motamot ceviri » kuyudan adam cıkarmak » malikî » bıkıldığıbildirilir » veya orulen dikey duzlem » adana kebabı » hic değilse veya hic olmazsa » parca parca » toplandığıbolum » cozgun » kumanca » paraşut » cetrefilleşme » coğullaştırmak »

süratli_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve süratli_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süratli_zıt_anlamlısı nedir ve süratli_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.