tdk sözlük TDK Sözlük

 

süratli zıt anlamlısı

süratli zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süratli zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için süratli zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük süratli zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
vazgecilmek » hukmolunmak » canım » ozgeci » oyle olsun » sakalına gore tarak vurmak » cuz » dikiz etmek veya gecmek » reasurans » ciseme » gerekcelendirme » cıngırakcı » cicek soğanı » ay gun yılı » yururluğe konmak » gucune gitmek » aşcılık » buyucu » kokune kibrit suyu » gelişiguzel » mes uliyet » ikindiuzeri » ayaza cekmek » ac karnına » yoneylem araştırması » bıckıhane » caldırılmak » portlek » ağac arac eğirmen kirmen » kedi gibi dort ayak uzerine du » ucuncu cağ » icim » allah kahretsin » ickili » calkalama » uzerine atmak » odu kopmak veya patlamak » ilmuhaber » olculu bicili » it » yataklık yapmak veya etmek » aslî duşunce » il » culha kuşu » ozunlu » merih » bir cuval inciri berbat etmek » haşatıcıkmak » kotucul » cotira »

süratli_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve süratli_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süratli_zıt_anlamlısı nedir ve süratli_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.