tdk sözlük TDK Sözlük

 

süratli zıt anlamlısı

süratli zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süratli zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için süratli zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük süratli zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
habeşî » gozu bulanmak » kullanılan arac buat » ickin » cıkış » uleştirmek » şeylerden yapılarak icine su d » gozlerini belertmek » muzeci » olculendirmek » can cabası » munteşir » bir baştan veya uctan bir başa » kececilik » urkuntulu » mubalâğasız » sır kupu » doşeme » umranlı » ac gezmektense tok olmek yeğdi » gucuk » cal » kulucka devri » sun î solunum » ustune oturmak » sorfcu » yer gecidi » tavukculuk » juri » sut otu » bir şeyler veya bir şey olmak » ıslak sıcan » otumsuzluk » bağırışcağırış » sonuc » kocboynuzu » kalmak » verilmesi ve bu mulkiyetin bir » gundaş » eli ayağıbuz kesilmek veya tut » kralice » yengec » yapılmışiplik » urtiker » haraccı » harekete gecirmek » balcık hurması » lule » anadan gorme » akşam guneşi »

süratli_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve süratli_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süratli_zıt_anlamlısı nedir ve süratli_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.