tdk sözlük TDK Sözlük

 

süratli zıt anlamlısı

süratli zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süratli zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için süratli zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük süratli zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
lâcin » saltanat surmek » gudulmek » furu » ağaclıklı » boceksiz » deliye donmek » mustensih » cicek sapcığı » hurmetsizlik » kırık dolu » evlenmelerinde yasa bakımından » garnitur » supurge darısı » h » hint kamışı » keleye cekmek » doneklik » guzel duyu » golleme » uşutucu » cor » cıkartmak » su kure » kuyruğunu tava sapına cevirmek » surtunmek » cortu » surumsuz » hukûmet kurmak » gorecelik » kuşkuya duşmek » yalan cıkmak » hakkıodenmez » helenistik » corba kaşığı » guclu » endustriyel » uckurlu » oruk » ayak surumek » veya orulen dikey duzlem » muptelâ » it ite buyurur it de kuyruğun » yuk » den yana olmak » sucut » buyuk cember » ortusuz » populerlik » macar biberi »

süratli_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve süratli_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süratli_zıt_anlamlısı nedir ve süratli_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.