tdk sözlük TDK Sözlük

 

süratli zıt anlamlısı

süratli zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süratli zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz süratli zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük süratli zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
zıpcıktı » cenkci » tibetli » duğum vurmak » adam icine cıkmak » odevli » başyemek başınıyemek » cimenlik » cağırış » şeytan gecmişgibi » ay modulu » duğme » eroscu » cercici » ters yuz ters yuzune donmek » art bolge » ortaya duşmek » olimpiyat oyunları » takti i » sapınc » ropdoşambr » cozmek » ateşacmak » uveyik » golgelemek » ceşitlenme » kollarınıacmak » merhem » puskurtuş » zuğurt » vahdetivucut » cıkmak » cağıgecmek » pejmurdelik » temiz kanıda vucuda dağıtan or » kutukleşmek » sutsuz » otomatiğe almak veya bağlamak » burokratik » carpıklaşmak » ozendirme » işi allah a kalmak » olduğu soz » gun doğmak » yedigir » muhayyerkurdî » sı si su su » calışkan » gibi şart niteliğinde olan bir » kor olur badem gozlu olur kel »

süratli_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve süratli_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süratli_zıt_anlamlısı nedir ve süratli_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.