tdk sözlük TDK Sözlük

 

süratli zıt anlamlısı

süratli zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süratli zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için süratli zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük süratli zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
iskorbut » goz dikeği » doşemek » dinden imandan cıkmak » şofor ağzı » tagayyur etmek » basınclamak » cirkinseme » kompresor » ceteleşmek » cokbilmişlik » yuzdurmek » teyel yapmak veya atmak » onune getirilir » cocuğumsu » onem vermek » bedcehre » ciğleşmek » u donuşu yapmak » şeref kıt ası » buzgulemek » ihtimam etmek veya gostermek » kacmak » koken bilimi » apacıklık » nobet » icini sarmak » duşunce iyilik ahmet ertuğr » cakıldatma » ikiyuzlu » donme dolap » envaiceşitli » emek cekmek » temizlemek » docent » kunguldemek » hırcınlık etmek veya yapmak » goce » oncelikli » su orumceği » kendini gostermek » cekecek » cavuşluk » onlenme » yaşta kalmış kavat pabucu gib » gozune ilişmek » curuk » asıda olmak veya asıda kalmak » aslıcıkmak » teeyyut »

süratli_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve süratli_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süratli_zıt_anlamlısı nedir ve süratli_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.