tdk sözlük TDK Sözlük

 

süratli zıt anlamlısı

süratli zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süratli zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz süratli zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük süratli zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kullanılan yapma yuz » ruzgârlı » msı msi » vasatî sur at » bağlaclı » ağır aksak yurumek veya gitmek » musabakaya girmek » mektep gormemiş » sıctıcafer bez getir » tatbikatcı » ruzgâr almak » gozlerine inanamamak » oleyazmak » gozu gibi sevmek » ortmek » ozenc » mandagozu » ozumleme dokusu » duvar cekmek » seylân taşı » sade birimler boluğu » sakalım yok ki sozum dinlensin » hanya yıkonya yıoğrenmek » uzun unlu » muzahrefat » anlamaya yarayan sınama » purcekli » baygın duşmek » teptim kece oldu sivrilttim k » ayakcak » avurtlarıcokmek veya avurtları » ho » oz yonetim » iyi yurekli » hoykurmek » olumluk » gudulmek » uckâğıda bağlamak veya getirme » yedek veya yedekte cekmek » duzluk » soğutmac » guveniş » dokunmek » ozelliklerine gore bu organlar » koc katımıfırtınası » akıldan cıkmak » cekmek » kirecli » ic gezegen » yahudi ebegumeci »

süratli_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve süratli_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süratli_zıt_anlamlısı nedir ve süratli_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.