tdk sözlük TDK Sözlük

 

süratli zıt anlamlısı

süratli zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süratli zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz süratli zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük süratli zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kuşsutunden başka her şey var » icine cekmek » cift capraz denir » inmek » şohret salmak » gosterilmesinin izne bağlıolma » iceriye atmak almak veya tıkam » inmek » şurekâ » bitişik tac yapraklılar » hareket » guvendiği dağlara kar yağmak v » ceyiz duzmek » merdane » olu » karantina suresi » uzak goruşlu » agrostemmagithago » muteveccihen » rafa koymak veya kaldırmak » sigara boreği » cakıgibi » icindeki en kucuk birlik » bağlık bahcelik ği » trost » yapışık ceneliler » sene » başcanağı » formul » geyik boceği » ın in un un » hidr hidro » mizac » kozlemek » yağlıgureşci » bolut » lokma gozlu » kostekli » dile veya dillere destan » cusseli » yon eki » it gibi calışmak » şarapcı » kotumserlik » gerceklemek » ali » ceviriş » catıştırmak » blof yapmak » yakasız gomlek »

süratli_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve süratli_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süratli_zıt_anlamlısı nedir ve süratli_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.