tdk sözlük TDK Sözlük

 

süratli zıt anlamlısı

süratli zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süratli zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için süratli zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük süratli zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
aslan yurekli » uzerinde » set cekmek » dava gormek » hopurdetme » ali nin kulâhınıveli ye veli » gozune kestirmek » uzuntu » muthiş » bukucu » ipe sapa gelmeyen veya gelmez » enek » olcturmek » yarıgocebelik » kuskun » kuculme » gunun birinde » gucu gucune yetmek veya yetmem » ustun zekâ » recetesiz » demirperde » tokezlenme » ortulme » kilise canı » kâğıt acmak » cımacı » konuşma gucluğu » uzerine bir iki guneşdoğmak » onleniş » ortak ozne » avustralyalı » gozum veya gozumun nuru » zevkten dort koşe olmak » tırnakcı » gulle atma » servis asansoru » cocukca » borclanmak » arasında den başka anlamıyl » donence yıl » tatlısulumen » t » hırkayıbaşına cekmek » gosteri yuruyuşu » fıcılamak » turuncgillerden hindistan da » maaşa gecmek » juglans regia » gumuşlenmek » vizon kurk »

süratli_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve süratli_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süratli_zıt_anlamlısı nedir ve süratli_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.