tdk sözlük TDK Sözlük

 

süratli zıt anlamlısı

süratli zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süratli zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için süratli zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük süratli zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
torpulemek » kucuk » ufurme » actırma » iyi veya temiz işaltıayda cıka » soz » revac bulmak » capkın » doşemecilik » bukuntu » bolumlenmek » ağaclaşma » gorunum » sokel » yuzune duramamak » uzum guneşi » mutebahhir » dumen boğazı » eğmecli » munhal » sokuntu » yuklenmek » ozlemini cekmek » tek cenekli » bir dilin kelimeleriyle duşunc » ustat » cek » yargıcevresi » tandır coreği » bula bula bunu onu bir şeyi » kucumsenme » oneze » arap zamkı » pic sinek » suru » cağanak » gosterisi » alıcıcıkmak » melul » yangın cıkarmak icin kundak ko » gorevlenmek » celikleşme » haber ucurmak » rastık cekmek » kolcak » ara cumle » icinde pişirilmesi ve limon su » gozu kapalı » c c » hesaba almak veya hesaba katma »

süratli_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve süratli_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süratli_zıt_anlamlısı nedir ve süratli_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.