tdk sözlük TDK Sözlük

 

süratli zıt anlamlısı

süratli zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süratli zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz süratli zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük süratli zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
diri diri henuz olmemiş » urperiş » pusurlu » cuha » kurduğu medeniyetleri kendi i » dediğinden dışarı cıkmak » it » utulemek » koy odası » derdini cekmek » yuklu » super lise » celik » şuphelendirmek » rus ruleti » barışcılık » mulâyemet » guneştacı » cinili » başcavuş astsubay başcavuş » omursuz » itiyat etmek veya edinmek » duşku » kopurmek » gecim zorluğu » oğle » cevrinme » coccothraustes » revaluasyon » kızınıveya evlâdını dovmeyen d » eşekce » ucayak » oncu » surduruş » cekmek » kucukluk » camıcerceveyi indirmek » kurulur » mongolistik » yaygara koparmak veya yaygaray » carşamba » gozunde » canakcı » hukumran » yuruyuşduzenlemek » guc » ateşbacayıveya sacağı sarmak » gommek » kundeye gelmek » cengelleme »

süratli_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve süratli_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süratli_zıt_anlamlısı nedir ve süratli_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.