tdk sözlük TDK Sözlük

 

süratli zıt anlamlısı

süratli zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süratli zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için süratli zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük süratli zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dolambaclı » sutlendirmek » ulu » donuşlu » dır dir dur dur tır » tahkimat elemanlarıustune veya » calımlamak » kendini toparlamak veya toplam » balkanoloji » biri » başcı » ceşitlendirme » bocul bocul » ultimatom vermek » olcek » mayın dokmek » el etek cekilmek » carşaflatmak » ali nin kulâhınıveli ye veli » bir cenekliler » onur uyesi » ufunetsiz » ciseme » katolik » potikare » şeytan durtmek » cokmek » cemkirme » hallaclık » cil » inmek » eşekten duşmuşkarpuza donmek » geckin » omur gecirmek » acmak » moğol » acak ecek » tarh etmek » gibi şart niteliğinde olan bir » elini cabuk tutmak » hırlımıdır hırsız mıdır » camur gibi » hayvan lama glama pacos » yureği sızlamak » karıncayıbile ezmemek veya inc » cumhuriyet bayramı » muzeci » kokleştiriş » başka işi yok mu » ust uste »

süratli_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve süratli_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süratli_zıt_anlamlısı nedir ve süratli_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.