tdk sözlük TDK Sözlük

 

süratli zıt anlamlısı

süratli zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süratli zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için süratli zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük süratli zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
turk kıyması » camaşır ipeği » cumbuşyapmak » muphem » işduşmek » gucsunme » şeyin ayrıcalığınıanlatır » pabucunu dama atmak veya pabuc » ic mimarlık » ondulesiz » yemeden icmeden kesilmek » cakıl kuşu » iyilik etmek veya yapmak » cekirdek aile » ac kurt gibi yemek uşuşmek ve » kadidi cıkmak » kuzugobeği » kopcalama » cıban » gocmenleşme » dunit » şeşi beşgormek » cıkarım » uzum hoşafı » ana rahmine duşmek » dudak dudağa gelmek veya kalma » yureği pek » ote » ne olacak » arac » gumruklu » ana gibi yâr olmaz bağdad gib » notunu veya numarasını vermek » mısır puskulu gibi » camur banyosu » dolap beygiri gibi donup durma » cekirge otleğeni » cağrıcihazı » sa se » ayağına dolanmak veya dolaşmak » musebbip » uleş » kacurga » olan bir taş » oz yaşam » yeni dunya » suyum » tuk » matrak gecmek » rekabetci »

süratli_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve süratli_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süratli_zıt_anlamlısı nedir ve süratli_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.