tdk sözlük TDK Sözlük

 

süratli zıt anlamlısı

süratli zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süratli zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için süratli zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük süratli zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
obeklenmek » muzevirleme » musavi » tecrube » civilemek » arapsacı » huvelbaki » kopuklenmek » karşılama toreni » duğum duğum » ruzgârlanma » mutemayiz » opucuk kondurmak » kuresel » anormal » meydana duşmek » super » purcek » sundus » cığırından cıkmak » kul kesilmek » sinuzoidal » gobel » lecek » sercin » takla boceği » etme veya etme yahu » spekulâtor » burumcek » kuştuyu gibi » beklenmediği umulmadığıveya c » guler yuz » duşundaş » fetva vermek veya cıkarmak » guzel » lı li lu lu » işten gucten kalmak » ustune duşmek » spekulâtif » kel olur sırma saclıolur kor » gozunun kuyruğuyla veya ucuyla » yuklu » tecavuz etmek » uzulmek » acmaz » boncukculuk » duzine » citmek » cıkılama » sozune gelmek »

süratli_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve süratli_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süratli_zıt_anlamlısı nedir ve süratli_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.