tdk sözlük TDK Sözlük

 

süratli zıt anlamlısı

süratli zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süratli zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için süratli zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük süratli zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yuzunden akmak » protezi » duzelmek » ney uflemek veya ufurmek » hayvan koklaşa koklaşa insan » aman dedirtmek veya amana geti » inci » flort » cıkmak » muhurlemek » golge olay » yay » gonlunu sondurmek » dunyadan elini eteğini cekmek » giysi » kucuk karyola » muhlet istemek » secde etmek secdeye varmak vey » donum » kuskus corbası » cayırlamak » mujde vermek veya goturmek » poker cevirmek » parmaklarınıbirlikte yemek » macar biberi » guc » iz ac » tunclaştırmak » goğus » arasat » vakit oldurmek » oncul » eşbicim » kesenin ağzınıacmak » bir elini bırakıp otekini opme » genişacı » arayıp soranıbulunmamak veya o » gonlu takılmak » gluten » nankorluk » haşlanıp ardından guneşte kuru » yağlıgureşci » surundurmek » gozu gitmek » punc » goz banyosu » cap » ticaret kanunu » algıbıcağı » ferz cıkarmak »

süratli_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve süratli_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süratli_zıt_anlamlısı nedir ve süratli_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.