tdk sözlük TDK Sözlük

 

süratli zıt anlamlısı

süratli zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süratli zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için süratli zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük süratli zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ozellik başkalık fark » plâcka » kukremek » kampa girmek veya kamp yapmak » ikili catı » mustehcenlik » suruşturmek » her telden calmak » cicek biti » yenidunya » surtukluk » yakayıkurtarmak veya sıyırmak » madde » cinler cirit veya top oynamak » kıyıya cıkmak » cukur » dustur » gurultusuz » gurultuye veya patırtıya pabuc » guneybalığı » ihraz etmek veya eylemek » catal » sokmek » muştemilât » cığrışma » oğunmek » tehaluk » canım » kapcak » bıckıtozu » turkleşmek » kola cıkma » gozer » ağıtcı » badem kurk » hava suzgeci » carpılmak » gorunuşalmak » lisansustu » cember » yukumlendirme » cuka » suyu hurmetine veya yuzu suyun » muncer » harclık » ekmeğine yağsurmek » nobet calmak » olu » can kulesi » buyukluk »

süratli_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve süratli_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süratli_zıt_anlamlısı nedir ve süratli_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.