tdk sözlük TDK Sözlük

 

süratli zıt anlamlısı

süratli zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süratli zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz süratli zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük süratli zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
orgutleniş » borclanılma » bir gunluk beylik beyliktir » ortmek » tıraşıgelmek veya uzamak » etmek » cikolata yapan veya satan kims » kâğıtcı » gecmek » suyu getiren de bir testiyi k » bulunan bolum kafa ser » inşaatcılık » geckinlik » cıkmak » emek » bozguna uğramak veya vermek » meskût gecmek » ictima » rantcılık » vandal » kamcıkuyruk » cabalanmak » yarıcap » sutlenmek » bukumsuz » yorgunu yokuşa surmek » ne Şam ın şekeri ne arap ın ze » borc etmek » cift gormek » orneklenme » muzekkere » elinde buyumek » koşelik » surukletmek » olum » pas gecmek » acık hece » urperme » babam » yurutulmesini ve bunlara dayan » sız siz suz suz » cıkarmak » acından olmek » yuf borusu calmak » muzaheret etmek » m2 » kundak sokmak veya koymak » ceşit ceşit » konakcı » okuzgozu »

süratli_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve süratli_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süratli_zıt_anlamlısı nedir ve süratli_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.