tdk sözlük TDK Sözlük

 

süratli zıt anlamlısı

süratli zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süratli zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz süratli zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük süratli zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cicek biti » bıcak kemiğe dayanmak » ceper » sinema endustrisi » usalize » tazıo tazıama culu değişmiş » ongorulmek » el dokunulmak veya dokunulmama » kacırga » tumen » mineral » kurek ayaklılar » se » duzguncu » gun » cırpıcı » nasip etmek veya etmemek » nakliyatcılık » yonlendirmek » yuzbaşı » tesaduf » cok duzlemli » eskimo » cozunme » dunya evi » etut » yardakcılık » ust insan » ha babam veya ha babam ha » gonlu ile oynamak » duzenleme ve filme aktarma işi » tus » kendini bilen veya bilir » cicek acmak veya vermek » yurekten » ticanî » acak ecek » mercimek koftesi » satranc vezni » orselemek » gungormuş » gozu gonlu tok » brahmanizm » ozel » donup dolaşmak veya done dolaş » ayağında donu yok fesleğen is » cağıltılı » kemer gozu » ahıcıkmak » al birini vur otekine veya bi »

süratli_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve süratli_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süratli_zıt_anlamlısı nedir ve süratli_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.