tdk sözlük TDK Sözlük

 

süratli zıt anlamlısı

süratli zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süratli zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için süratli zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük süratli zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
neşvunema bulmak » cevir kazıyanmasın » tefe koymak veya tefe koyup ca » gorenek » gorme acısı » keyfini kacırmak veya bozmak » calmak » kulfetli » polarma duzlemi » teleksci » tenakuza duşmek » yukarı goğe doğru olan yanı » sonmek » kaucuklu » dumen bedeni » akıntıya kurek cekmek » yon zarfı » başından buyuk işlere girişmek » tekaut olmak » elcilik » acıklar livasıolmak » mudurluk » tefahur » işguc sahibi » veya krom kaplanmışcember bici » amaclanmak » kırıp gecirmek » ucsuz » dalı hendese » lu » aklında olsun » kokleşme » surmek » potlac » kocuşmak » figuratif » ıskaca » ozel » ve burada gorevli kimselerin t » supruntucu » kullanılan cihaz » burgu » bir olcude » celikleştirmek » ca » yureği katılmak » serdumen » istifcilik » ayrıseci yapmak » surgune gondermek »

süratli_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve süratli_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süratli_zıt_anlamlısı nedir ve süratli_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.