tdk sözlük TDK Sözlük

 

süratli zıt anlamlısı

süratli zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süratli zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz süratli zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük süratli zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cozum » sefasınısurmek » pence » ickili » cakma » universalizm » yureğini kemirmek » muhlet » cembalo » doşeme » okka her yerde dort yuz dirhem » bir sure ayrılmamak » koy imamı » bulgusal yontem » mubalâğalı » kıdemli ustcavuş » lâkırdıağzından dokulmek » yardım etmek veya yapmak » buyuk lokma ye buyuk soyleme » ramp ışığına cıkarmak » tutsulu » cılgınlık » kucuk martı » iğrenc » guneşlemek » ucretsiz » atom reaktoru » suzum suzum suzulmek » meydana duşmek » kazancsız » mulkî idare amiri » yuz yuze kalmak » calışma » inhisara almak veya inhisarına » sulfurik asit » cozuşme » buyur » milliyetci » konstruksiyon » aclıktan olmek » zanaatcı » hesabınıgormek » mutehakkim » protezi » ayın on dordu » parcalarıkaynaştırma işi veya » gozden kaybolmak » sacsız » cektirmek » hırdavatcılık »

süratli_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve süratli_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süratli_zıt_anlamlısı nedir ve süratli_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.