tdk sözlük TDK Sözlük

 

süratli zıt anlamlısı

süratli zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süratli zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz süratli zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük süratli zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dalıp cıkmak » muhreleme » gomleksiz » acık oturum » carpıklık » acınma » usbitken » erkecsakalı » ulkeler coğrafyası » duztaban » kosteklemek » sukûtîlik » gecmişi kınalı » solpume » konakcı » kacamak » sel seli goturmek » ici icine gecmek » su kesmek veya su kesilmek » ulah » dort dortluk » kalafatcılık » hukûmet etmek » mustahzarat » cavlağıcekmek » doneklik » burokratik » donuşlu » camurlaşma » kufran » ele gecmek » gorsel sanatlar » ozveri » ne dağda bağım var ne cakalda » yardakcılık etmek » ara cumle » cirişleme » pusuya duşmek » kotu soylemek » kenyalı » gumec balı » bir ağac stryhnos nux vomice » badi badi yurumek veya gitmek » kurek kemiği » gorunuş » centikli » amplifikator » toskurmek » ateşcilik » donum »

süratli_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve süratli_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süratli_zıt_anlamlısı nedir ve süratli_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.