tdk sözlük TDK Sözlük

 

süratli zıt anlamlısı

süratli zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süratli zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz süratli zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük süratli zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oncelikle » calık kavak » yuğruk » yukunu tutmak » kepceli » somurgesi olan veya somurge el » cozulum » gunaha sokmak » park etmek veya yapmak » ad cekmek » posasınıcıkarmak » cokcu » yuzerlik » cığırtmacı » kuspe » cengel atmak » malkoc » olumsuzleşme » gecmek » ozgeci » havaya pala veya kılıc sallama » uyuz bocekleri » kazın ayağıoyle değil » yer bakır gok demir kesilmek » duzelme » celikleştirme » terennum etmek » macasına mecesine » zeytinyağı sirke dokulerek ya » ceyizlik » uc uca » yuzunu guldurmek » yaya gecidi » kokun gecmesi » duşup kalkmak » allah yuru ya kulum demiş » alışkılarının butunu » gonulsuzluk » habbesi kalmadıveya habbesi yo » acmak » kohneleşmek » strukturel » harama uckur cozmek » mektupustu » kısır dongu » aşağıgormek » cıvma » bahce makası » yaydığıgozle gorulen ışıma » kolemen »

süratli_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve süratli_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süratli_zıt_anlamlısı nedir ve süratli_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.