tdk sözlük TDK Sözlük

 

süratli zıt anlamlısı

süratli zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süratli zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için süratli zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük süratli zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gurbet cekmek » onların temsilcileri arasındak » yureği delik » bukturmek » gudericilik » suyu baştan veya başından kesm » surumsuz » temerrut » dorduncu » mulkiye mektebi » cantacılık » zararlıcıkmak » dovmek » allah allah » uzgun » kancıklık etmek veya yapmak » gece kulubu » cehre zuğurdu » vermek » beylikci » inanc » goz koymak » kosnuk » kok işareti » goz kararı » cf » recine kesesi » sanat enstitusu » iki satır lâf etmek veya konuş » acmak » sut kuzusu » alkalolcer » goruşayrılığı » colpalık » gormek » yureğine kar yağmak » doviz » kutle » bolumlemek » kibarlık duşkunu » acımlanma » bukmek » dâhiliye mutehassısı » ozden » başıyastığa duşmek » aluminyum » cektirmek » tavır almak veya takınmak » ust tarafı » pabuc kadar dili olmak »

süratli_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve süratli_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süratli_zıt_anlamlısı nedir ve süratli_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.