tdk sözlük TDK Sözlük

 

süre nin eş anlamlısı

süre nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süre nin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz süre nin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük süre nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duşunce » corak » kuculme » cakıcı » kucuk gezegen » ağzınıveya cenesini tutmak » m » garnitur » abdestinden şuphesi olmamak » dolambac » sozleşmesiz » cekik » penceli » geri donmek » cekecek » duz kanatlılar » naciz » oldurmek » y » nesnelerin butunu » yuru ya kulum demiş » icten ice » ors » kendi kendine gelin guvey olma » ucluk » crocodilus » cicekci esnafı » oğlende » eğik cizgi » İki veya daha cok maddeyi birb » bankada veya aracısında actırı » cıkmak » hıncsız » munhezim » gır gıra almak veya getirmek » ovmek » bir şeyler veya bir şey olmak » oyun » tutsulu » yuzsuzleşme » munasebetli » seramikcilik » centik » candan gecmek » dokmek » tavukgoğsu » allah tekrarına erdirsin » arac » secenek » cekme »

süre_nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve süre_nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süre_nin_eş_anlamlısı nedir ve süre_nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.