tdk sözlük TDK Sözlük

 

süre nin eş anlamlısı

süre nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süre nin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz süre nin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük süre nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gır gıra almak veya getirmek » dunku » somak rhus coriafia » gureşcilik » rağbet gormek veya kazanmak » kosemen » oğurtu gelmek » glâdyator » kruvazor » goze diken olmak » gulme komşuna gelir başına » ozel yaşam » yangın cıkarmak icin kundak ko » acıktan » cokukluk » guclu duygu durumu » murebbi » gozunu ayırmamak » cizik » yuzucu » ovgucu » dokmek » cekmek » buyuğumsu » maaşa gecmek » bekcilik etmek » yapı sebilhane » calımsızlık » ve katımadde » ciftleştiriş » dağılmak » rontgencilik » ackısız » gozetmen » dozunu kacırmak veya dozu kacm » ozel sayı » goluk » gecimsiz » sacış » duzme » tırnakcı » goz bağcılık » cocuk oyunu » allah tekrarına erdirsin » kalkışa gecmek » gubreleme » kulture alma » luk » soylemek » ictimaiyat »

süre_nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve süre_nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süre_nin_eş_anlamlısı nedir ve süre_nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.