tdk sözlük TDK Sözlük

 

süre nin eş anlamlısı

süre nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süre nin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için süre nin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük süre nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kuşgibi ucup gitmek » cıkarınıtepmek » tunc » gozu alışmak » sapsarıkesilmek veya olmak » calımlı » cok sesli » gozle gorulur elle tutulur hâ » baraj yapmak veya kurmak » gorevdaş » somurgeci » oğle vakti » duzulmek » kongolu » nufus yoğunluğu » allah sonunu hayır etsin » cetinlik » surumek » cene cukuru » zevc » gece gunduz dememek » şukur etmek » cirkefleşme » başdondurmek » cekmek » uste » kopuk » gurultuye getirmek veya boğmak » dikce » gudulmek » deve tuyu » gipur » munasebet almak veya almamak » cocuksuz » kireclemek » harp acmak » sumsukleşmek » ışığa gocum » gununu gormek » nazikce » sutluce » ultimatomsu » rumî » kir goturmek » calmak » orneklenme » goz kırpmadan » yukunmek » kulucka makinesi » dağıtılan bağday »

süre_nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve süre_nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süre_nin_eş_anlamlısı nedir ve süre_nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.