tdk sözlük TDK Sözlük

 

süre nin eş anlamlısı

süre nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süre nin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz süre nin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük süre nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gosterişcilik » supurge calısı » olcek » gomlekli » eskimoca » akıl akıldan ustundur » bicimsellik » cevirmek » gonlu zengin » colluk » mine ciceği » calkanma » barışcıl » cadırlı » somurulmek » fare duşse başıyarılır » yaşınıalmak veya yaşınıbaşına » tureme unlu » bolen » turkceci » cevikleştirme » acık mektup » kor » fırsat duşkunu » goncu » burunme » semiyoloji semiyotik » cığır » altı b sınıflamalarda ikinci » omur » cark » akca yel » donuşumlu » zam gormek » gucsuzluk » dukkân » acılır kapanır alet » toskurmek » ortusuz » yuzune gulmek » aksiliği ustunde » sacma » conk » bicim » sahip cıkmak » olumu goze almak » flut » alufte » kemane cekme » cavdarlı »

süre_nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve süre_nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süre_nin_eş_anlamlısı nedir ve süre_nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.