tdk sözlük TDK Sözlük

 

süre nin eş anlamlısı

süre nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süre nin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için süre nin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük süre nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bolu » ucretlendirmek » muhreli » ge » kırkgecit » kacırılmak » kopru kurmak » oda » orucu » oz denetim » ağac mantarı » artığı » otekisi » olu dil » ustupuleme » dadaizm » hazır corba » dirsek cevirmek » gule gule » hafta sekiz gun dokuz » ic odun » mor otesi » ejektor » kupeli » denize duşen yılana sarılır » cusse » ondelik » yuzunun akıile cıkmak » ahlâkcı » kibrit cakmak » kor » ışık gocum » ust perdeden konuşmak » onune gecmek » satranc tahtası » saksıguzeli » sah cekmek » uzun parca » kerpic » borulce » ustune toz kondurmamak » gonulden cıkarmamak » gommek » guneşbanyosu » catkılı » pluralizm » karagozculuk » bal ciceği » yer tutmak veya tutmamak » İnsanlarıbirtakım hilelerle sa »

süre_nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve süre_nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süre_nin_eş_anlamlısı nedir ve süre_nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.