tdk sözlük TDK Sözlük

 

süre nin eş anlamlısı

süre nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süre nin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz süre nin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük süre nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
abdesti kacmak » muhakeme usulu » adıcıkmak » omca » mujde » kerpicleşmek » rum » kurekci » carşafa dolanmak » kokleşmek » kaynakca » tertipci » fransızlık » ozdek » soğutlu » ağızdan burun yakın kardeşten » donduruş » yâruağyar » cilekeş » ozon olcum » su duzeyi » rufaî » cizgisel » yuk » tarafsız bolge » kustah » culluk » catladın mı » olumsuz » nevri donmek » sut dişi » kukremek » nukteci » ihtiyac duymak » cıkmak » haber cıkmamak » olcu almak » bicimi » bitum » ayyuka cıkmak » amacsız » kale cizgisi » soz ebesi » calışmak » cakma » duzenleşim » zırıltıcıkarmak » calmadan oynamak » corba gibi » kepce gibi »

süre_nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve süre_nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süre_nin_eş_anlamlısı nedir ve süre_nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.