tdk sözlük TDK Sözlük

 

süre nin eş anlamlısı

süre nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süre nin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz süre nin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük süre nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tahassur » icinde yuzmek » başrejisor » dili donmemek veya donmek » tanzimatcı » redresor » korelme » gunindi » dokumantasyon » şaka goturmemek » sakınılan goze cop batar » burnunun ucundan otesini veya » badem gozlu » kendini vermek vurmak veya cal » arık cekmek » omca » girişucreti » yaltakcı » doner sermaye » cıkış » komunikasyon » neşesi kacmak » carkına etmek veya okumak » allah selâmet versin » fırsatıkacırmamak » katoliklik » zuppelik etmek » taayyuş » hukmî » cephe acmak » kostebek » gecen » gecer » yurekler acısı » kralice gibi » celikleme » police cekmek » uste vurmak » cevgen » kul bağlamak » gecindirme » formulleştirmek » şerefe veya şerefinize » kapıacmak » utanc duygusu » sumerolog » fırsat beklemek veya aramak » kılıc kuşanmak veya takmak » oldurucu » boyle başa boyle tıraş »

süre_nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve süre_nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süre_nin_eş_anlamlısı nedir ve süre_nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.