tdk sözlük TDK Sözlük

 

süre nin eş anlamlısı

süre nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süre nin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için süre nin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük süre nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
calışma hayatı » catal kargı » bilcumle » ucer beşer » sondurmek » keceli » cekirdekli » yukarı goğe doğru olan yanı » tahavvul » duğum » serbestce » supruntu » bıcaklanma » kucuk minder » tazallum temek » kıctankara » icbukey » zumruduanka gibi » torpulenmek » mezatcı » cingene parası » kult » atlas ciceği » yukselti » tatlısu frengi » butuncu ekonomi » huner gostermek » dokuz yorgan eskitmek veya par » dondurulan ince uzun ışık ara » juri » sozunden cıkmamak » cizikli » sonuc karşılaşması » guzluk » bir goz ağlarken obur goz gulm » kocu » temcit pilâvıgibi ısıtıp ısıtı » promonat » coluk cocuk » ku » duşuncesini acmak » yuzu yazılıkalmak » ic gıcıklamak » muzelik » ayranım budur yarısısudur » toplum ekonomi din kan veya » allah allah » dikkat cekmek veya dikkati cek » icin surulen kimyasal madde » gureşetmek veya tutmak »

süre_nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve süre_nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süre_nin_eş_anlamlısı nedir ve süre_nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.