tdk sözlük TDK Sözlük

 

süre nin eş anlamlısı

süre nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süre nin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz süre nin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük süre nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
es gecmek » cın cın otmek » surfile makası » yakayıkurtarmak veya sıyırmak » ors » lâpon » omur torpusu » hasta olmak veya duşmek » muhursuz » sırıkcı » dans etmek veya yapmak » fark gozetmek » vibrator » sosyo » kosele suratlı » aracı » acma » yalvaclık » cevirgec » uretmek » musellesat » ruh gocu » kavlıc » akım olcumu » corak » gomme » hukûmet » surek » cenesini actırmak » gonendirtmek » taksirli suc » civi yukarı » sulûk etmek » tovbe ayları » somurgecilik » dovmek » mulâhazat » sozu dağıtmak » yerleştirilmişcift camdan oluş » ozleştirmeci » cekmek » gectiği yoldan gecmek » moskof camı » ciritci » odyometre » ust perdeden » kulturlenme » banko gecme » at » dişgostermek »

süre_nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve süre_nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süre_nin_eş_anlamlısı nedir ve süre_nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.