tdk sözlük TDK Sözlük

 

süre nin eş anlamlısı

süre nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süre nin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz süre nin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük süre nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ateşparcası » sevinmek sev in sevdirmek se » ic bolge » bugunku » ayrıtac yapraklılar » es gecmek » gecirgenlik » gorecelik » azaltmaya yarayan arac egzoz » arkasında dolaşmak veya gezmek » goz acıp kapayıncaya kadar » dunyanın dort bucağı » yapma yapmayın yapmayınız » salepci » cini murekkebi » uşuşme » kahır veya kahrını cekmek » cift kol » hal caresi » bicimlendirmek » didik didik etmek veya olmak » yuceltilme » an en » kanatcık » cizi » aklınıcelmek » bohcasınıtoplamak » yakut » corbada tuzu veya maydanozu bu » kulturfizik » gorgu tanığı » onayak » koturum » gur » dort donmek » alcalma » kucuklu buyuklu » sazlısozlu » yuzmek » salcalanmak » aştaşınca kepceye paha olmaz » tamam mı » fin » pompalıtufek » icecek » yer orumceği » mecus » doğma buyume » marketci » dokum »

süre_nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve süre_nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süre_nin_eş_anlamlısı nedir ve süre_nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.