tdk sözlük TDK Sözlük

 

süre nin eş anlamlısı

süre nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süre nin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için süre nin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük süre nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
unlu benzeşmesi » carkına etmek veya okumak » korletmek » golcu » guven duymak » hanya yıkonya yıgostermek veya » kadastroya gecmek » takaddum » kır boynunu » suslenmek » burnu havada veya kaf dağında » deli danalar gibi donmek » mes uliyet almak » kus kus » pilâvdan donenin kaşığıkırılsı » gecimlilik » makaralarıkoyuvermek zapt edem » buyurun cenaze namazına » biri yer biri bakar kıyamet o » orumce » goğus bağır acık olmak » kemale ermek gelmek veya kemal » birinci gelmek veya cıkmak » cekmek » oğle namazı » cekingence » bosme » kopurmek » simitcilik » tibetli » neme yonelim » duğuncu » toplu olarak oğretimin yapıldı » cicek durbunu » mustait » surmek » tum tanrıcılık » yuzleme » yol cizmek » ihracatcılık » musaade etmek veya buyurmak » yol gozlemek » selâmete cıkmak » sumuksel » kapsul » ağzınıaramak veya yoklamak » julus terrestris » populerlik » av ev » batıl inanc »

süre_nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve süre_nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süre_nin_eş_anlamlısı nedir ve süre_nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.