tdk sözlük TDK Sözlük

 

süre nin eş anlamlısı

süre nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süre nin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz süre nin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük süre nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dolek » ozcesi » sut kuzusu » biciminde bağ » oncu » donmek » cozum » bir yiyip bin şukretmek » cini murekkebi » parıltı » cıkın » carpıklaştırma » tayyor » naturalist » işportaya duşmek » makyavelcilik » hayvanın sebep olduğu hastalık » eski goz ağrısı » sırat koprusu » ciziktirmek » omur adam » yer yarılıp icine girmek veya » nazileştirme » başdondurucu » sumbulteber » dipciklemek » tutmek » ofkelendirme » ile beraber » cokuntu » sırtından gecinmek » gunluk » anlamıverir » yeri opmek » cayır tirfili » museccel » gecirtmek » tek bicim » ağzınıaramak veya yoklamak » hâli uzere » meraka duşmek » karısıkoylu » kirişci » dorduz yumrucuklar » camur » cıkarsama » bağlamak icin yapılan toplantı » takaddum etmek » vurac » taammum »

süre_nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve süre_nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süre_nin_eş_anlamlısı nedir ve süre_nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.