tdk sözlük TDK Sözlük

 

süre nin eş anlamlısı

süre nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süre nin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz süre nin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük süre nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gormek » bıcak sırtı » un » doşeli » duşunceli » hevesi kursağında veya icinde » duzlemek » hristiyanlaştırma » bufe » sacıtopuklarınıdovmek » dort başımamur » calılandırmak » kışıgecirmek » yalıngoz » surpriz » sulus » toplu goruşme acık oturum » osurgan boceği » boya vurmak veya cekmek surme » ekmeğine yağsurmek » ureticilik » duzmek » akıl kethudası » projektor ışığı » orgu » aklına tukurmek » kuşum » bıckıtozu » yondeşacılar » anac » yeme icme » kuplu » surumek » patates koftesi » cakısız » on alım hakkı » donmek » cıban işlemek » ustune perde cekmek » guzey » mutemerkiz » cılkava » bebek olumu » donuşlu zamir » gozu gormemek » kurum kurum kurumlanmak veya k » istencsizlik » darasınıduşmek » mucerret » buyuk kan dolaşımı »

süre_nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve süre_nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süre_nin_eş_anlamlısı nedir ve süre_nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.