tdk sözlük TDK Sözlük

 

süre nin eş anlamlısı

süre nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süre nin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için süre nin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük süre nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
geldiklerini belirtmek » duşuncesiz » fusunkâr » mektupustu » tuk » hurdaya cevirmek » sovulmek » goz bağcı » kustahlık » fıcıcı » urkmek » geri cekilmek » soz ustası » kaymağıolan » begdili » fesat karıştırmak veya fesat c » gucleşmek » buyukluk hastalığı » elle tutulacak tarafıyanı kalm » başcevirtmek » doğaclamak » uniformalı » gonul uğrusu » uckur » kapıdan kovsan bacadan duşer » cekiştirici » yaşama gucu » iki soz bir pazar » duztabanlık » donuşumlu » dondurmek » sercin » icerik » botanik bahcesi » ali kıran başkesen » muşterek » tumeller » doşemeci civisi » hesap acmak » cenesi acılmak » karbon alaşımı pulat » gozetiş » okleme » gomulu » dunur gezmek » sinemacı sinemanın ceşitli ko » dip kocanı » dağkecisi » defasında bir sayıyukselterek » hasatcılık »

süre_nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve süre_nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süre_nin_eş_anlamlısı nedir ve süre_nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.