tdk sözlük TDK Sözlük

 

süre nin eş anlamlısı

süre nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süre nin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için süre nin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük süre nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cıtlamak » nukleoprotein » ureticilik » otomatiğe almak veya bağlamak » hint fıstığı » sel seli goturmek » hukukcu » cıyan gibi » ağır ol » uzerine varmak » mavi boncuk kimde » muzehhep » citlembik » cekmek » kaplan bocekler » gondermek » kondansator » kirec sondurmek » cılgıncasına » ozel girişimcilik » vurgun veya vurgunu vurmak » cocuk gibi sevinmek » cıvdırma » gunindi » ceşitlenme » onerge » taahhutlu » toplu jimnastikte yapılan hafi » savaşacmak veya ilân etmek » yaşuzum » civi yukarı » caplama » babac » koyun can derdinde kasap yağd » badem kurk » ateşparcası » boylesine » citi » vadiye dokulmek » dukkân » şeylerden her biri tabaka » golgeli » gozle gorulur elle tutulur hâ » kuflendirme » ic deniz » ust cıkmak veya gelmek » cığırmak » buryan » ozumlenme » gac gec kac kec »

süre_nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve süre_nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süre_nin_eş_anlamlısı nedir ve süre_nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.