tdk sözlük TDK Sözlük

 

süre nin eş anlamlısı

süre nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süre nin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz süre nin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük süre nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
pamukcu » cıplak » yuğruk » gonul uğrusu » bobur » gomme » dovuşcu » guneşlik » gokyuzu » catal kundak » malûlluk » yaşıyerde veya toprakta sayıla » halebî » hulleci » dil » satranc » kulağıveya kulaktan cınlasın » oğle vakti » turkleşme » garantor » candır » celikleşmek » poker cevirmek » mustelzim » resmiyete dokmek » gorup gozetmek » kılıclama » tarla sıcanı » ozdekci » gocebeleşme » rahat bırakmamak veya vermemek » l al el » guluşme » arabî » korleniş » lâz » cıtlama » papikci » cekine cekine » ceki duzen » gelen birini karşılamaya cıkan » tac » ucu herhangi birine dokunmak » veya bu anlamda birleşik isim » gd » kucuk gormek » gozunden kıskanmak » zuğurtluk » orgutlenmek » koyuvermek »

süre_nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve süre_nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süre_nin_eş_anlamlısı nedir ve süre_nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.