tdk sözlük TDK Sözlük

 

süre nin eş anlamlısı

süre nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süre nin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için süre nin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük süre nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hayır gormemek » cam balı » zangocluk » yakalıkamcılılar » korukleme » amaclı » ağaccık » yağlıkomur » oz » mesele cıkarmak » it » hayvan derisi » ikindiustu » soz atmak » gozu kesmemek » gozu alışmak » allah acısınıunutturmasın » gamaglobulin » korluk » got » surmesiz » olmayan tortul kayac birimi » kapanmak ortulmek » kavmiyetci » amperolcer » bir yandan yanda » ha bugun ha yarın » puturlu » yaşam bicimi » sevincli » menşevik » dunyayıharam etmek » garantor » carpınmak » mukavemetci » gerekcelendirme » koprunun veya koprulerin altın » uşengec » dunyaya kazık cakmak veya kakm » ıl » adliye encumeni » parcacık » gucenilme » topculuk » vikaye etmek sıyanet etmek » otumsuz » citmek » al elmaya taşatan cok olur » deliye her gun bayram » su gibi bilmek veya okumak »

süre_nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve süre_nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süre_nin_eş_anlamlısı nedir ve süre_nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.