tdk sözlük TDK Sözlük

 

süre nin eş anlamlısı

süre nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süre nin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için süre nin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük süre nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sutre » acıktan » allah ın gazabı » acık senet » elinin koru » rontgen cekmek » lufere cıkmak » kunguldeme » kumukca » cevre yolu » sigara boreği » guveyi olmadık ama kapıdışınd » ipekcilik » transit gecmek » duğumlu » kur anıkerim » duruşt » mubadil » kendine yedirememek veya onuru » cicek yağı » hamdusena » surekli olarak gidip gelmek » cağdışıolmak veya kalmak » yuzeyinden yuksek yeryuzu parc » protestanlık » acıktan acığa » borc gırtlağına cıkmak » formulleşmek » garnitur » gu » le » kıskanc » kacmak » oğuzca » cokmek » curmumeşhut » kılıc uşurmek » cetin ceviz » mustahak olmak » yoneltme » ayciceği » kılınıbile kıpırdatmamak veya » yukleme durumu » dovulgenlik » tutsu yapmak » bulunan bolum kafa ser » soz duellosu » cayır » sağlayan parca » cuvaldız »

süre_nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve süre_nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süre_nin_eş_anlamlısı nedir ve süre_nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.