tdk sözlük TDK Sözlük

 

süre nin eş anlamlısı

süre nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süre nin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz süre nin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük süre nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ibadet de gizli kabahat de » uste vurmak » eli varmamak veya gitmemek » gullâc » cadır yıkmak » acısal cap » gonderme » gerilimolcer » bukuntu » inekci » şofor okulu » cevre acı » acık teşekkur » nogayca » gumec balı » ceneleşmek » girintili cıkıntılı » kadastroya gecmek » cocuk oyuncağıhâline getirmek » şoyle dursun » huzunsuzluk » şeyin ayrıcalığınıanlatır » kuffar » ayıgulu » duğun » golge balığı » sozsuz oyun » yarayan cevresi oluklu kucuk » sacmacı » olu sezon » arnavutlaştırmak » sı si su su » icini bayıltmak veya kıymak » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » cıkarmak » carpı » korelmek » merak sarmak duymak veya salma » yerine gecmek » dunurcu » vals yapmak veya etmek » suzmek » kıc atmak » gecmişi olmak » guğum » sonuc niteliğinde başka bir bi » kibritci » tercume » mal kapital » aclık »

süre_nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve süre_nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süre_nin_eş_anlamlısı nedir ve süre_nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.