tdk sözlük TDK Sözlük

 

süre nin eş anlamlısı

süre nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süre nin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz süre nin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük süre nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
takla atmak veya kılmak » oncul » goze girmek » icin » menfaat gutmek veya gutmemek » dokulmek » carşaflı » buzme » cirkinleştirme » muska boreği » rus » mustakil » kacınmak » arasıveya araları acılmak acık » dokum » tagayyur etmek » tesanut » hukumdar » koltukcu » acış » ici tez » carşafsız » kulturlenmek » yuzleştirme » ermeni » fırtına kopmak veya patlamak » pes perdeden konuşmak » bohcalamak » dedektor » kesmeden ustten gecmesini sağl » onerme » cabalanmak » meydan bir şeye veya kimseye k » otobuscu » receteli » dovulmek » hışırıcıkmak » acık vermek » parca parca » mukâleme » gizil guc » cileli » ovungen » paşa cayı » karnından konuşmak veya soylem » cl » kuru ceşme » aptal yerine koymak veya koyul » uzerinde pas oluşmak » cemenleme »

süre_nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve süre_nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süre_nin_eş_anlamlısı nedir ve süre_nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.