tdk sözlük TDK Sözlük

 

süre nin eş anlamlısı

süre nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süre nin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz süre nin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük süre nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
direksiyona gecmek » gostermek » ust » unsiyet » zuppeleşme » kat îleşmek » ordurme » işin icinden cıkmak veya sıyrı » sacak » aramayı korumayımeslek edinen » kufur » gullâbici » art bolge » kucuk oynamak » unlu » elden cıkmak » br » mustefit olmak » gocen » ne olacak » gulme komşuna gelir başına » mezata cıkarmak veya koymak » dunyanın tadınıcıkarmak » takat kalmamak veya kesilmek » sun î cayır » bir dilin kelimeleriyle duşunc » gozune hicbir şey gorunmemek » puruzsuz » olum kalım meselesi » gozlerini fal taşıgibi acmak » rahatıkacmak » kırıp dokmek » uc aylık » yenilir veya yenir yutulur şey » aracılığıyla duymak değmek e » allah a bir can borcu var » tuy tus » opmek » cıkmak » onuruna vermek » ayrıseci yapmak » tehacum » guven » onune cıkmak » kalbine gore » cenabıhak » n » tahta cıkmak » kursu » deve yurekli »

süre_nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve süre_nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süre_nin_eş_anlamlısı nedir ve süre_nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.