tdk sözlük TDK Sözlük

 

süre nin eş anlamlısı

süre nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süre nin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz süre nin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük süre nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
aralarında onceden kararlaştır » bol kepce » cicek sapcığı » gormek » kendi derdine duşmek » hesaba cekmek » tekercalarcı » bekci » kıvanclı » uzengilemek » duşuncedir almak » ici cıfıt carşısı » dulger balığı » allah ziyade etsin » gunluk » ac acına » pabucuna kum dolmak veya taşka » cıkmak » zuppelik etmek » olculebilir » ofke » celişken » akşamlar veya akşam şerifler h » tabakcı » civi gibi olmak » cekic makinesi » celişmek » odev bilgisi » koyun can derdinde kasap yağd » goktırmalayan » faydasınıgormek » barışgoruşolmak » kılık kıyafet duşkunu » ac kalmak » nadasa bırakmak veya nadasa ya » kapcıklı » dalga gecmek » suslu » gumruklenmek » nacar kalmak » cembalo » toplu calışım » onune gecmek » besmele cekmek » cifttekerci » bıcak atmak » sutleğengiller » koskelmek » az kaldıveya az kalsın » beberuhi »

süre_nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve süre_nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süre_nin_eş_anlamlısı nedir ve süre_nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.