tdk sözlük TDK Sözlük

 

süre nin eş anlamlısı

süre nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süre nin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için süre nin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük süre nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
utulemek » sıfat fiil grubu » akce » işe yaramak veya yaramamak » inmek » gozukme » cağıldamak » ileri goturmek » cokelek » uleşmek » şefaatci » 30 ağustos » soyutculuk » comak » yağma etmek veya edilmek » otakcı » yukseltmek » cift pencere » toresel » copurlaşmak » kacacak delik aramak » kısmeti acılmak » boşluk » muhakeme yurutmek » durumlemek » gostertmek » golge olaycılık » calımlılık » tecerrut » yukunme » cıkmak » unsuzunu gosterir » ic hastalıklarıuzmanı » guzel yazısanatı » olusu ortada kalmak » carklı » rolyef » lâğım doşemi » kalaydan cıkmak » kusursuz » soz dizimi » acık onerme » mizacgir » gosteriliş » su altıfotoğrafcılığı » burclar kuşağı » tepesi veya beyni atmak » ekle » kecelemek » mercekten oluşan optik alet »

süre_nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve süre_nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süre_nin_eş_anlamlısı nedir ve süre_nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.