tdk sözlük TDK Sözlük

 

süre nin eş anlamlısı

süre nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süre nin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için süre nin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük süre nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bicimi » yukseklik korkusu » anac » korpe » icsiz » tutsu yapmak » mutebeddil » gecişme » yavaşca yavaşca » eline duşmek » uk » kuplu » vazgecilme » cemkirmek » nicelikleri ve değerleriyle ay » yerle bir veya yeksan etmek » sacınıbaşınıyolmak » kulustur » catak bayrak » catal kundak » corten » eski cağ » goz gezdirmek » yurutmek » klorurlendirme » nobet calmak » parıltı » rotarlı » gosterge » sonuclandırmak » musteşarlık » ackılamak » cığır » tunc » gonul acmak » dava gormek » afişci » yere goğe koymamak veya koyama » elden gel » yuksuk otu » acmak » bolu » soyup soğana cevirmek » cevrinti » hukmu parasına gecmek » romen rakamları » camurlama » koreliş » altından capanoğlu cıkmak » golgelik »

süre_nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve süre_nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süre_nin_eş_anlamlısı nedir ve süre_nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.