tdk sözlük TDK Sözlük

 

süre nin eş anlamlısı

süre nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süre nin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için süre nin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük süre nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
iki buklum olmak » bağlaclı » uclu » olduğu soz » kendini bilen veya bilir » umum mudur » ar damarıcatlamış » oykunmek » duruma gelmek » munasebat » tm » metanet gostermek » gozlemlemek » temayul » oğlak » cuvallatmak » alcacık » dokulmek » cıkmalı » suzme » koltukcu » acıklamak » cenkcilik » yoksulluk cekmek » civi » kokertme » gozu gormemek » gozu kaymak veya kacmak » kulube » gozculuk etmek » sakla samanı gelir zamanı » bir doğu germen halkı » gorgusuzluk » karavana cıkmak » camurcuk » portlek » gozunun ustunde kaşın var deme » camaşırhane » rusca » cengucegane » icin » mumin » bakılmadan secilen şey » pufur pufur » imtihana cekmek » hunerli » gostermek » orumceksi » kuculmek » gun »

süre_nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve süre_nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süre_nin_eş_anlamlısı nedir ve süre_nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.