tdk sözlük TDK Sözlük

 

süre nin eş anlamlısı

süre nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süre nin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için süre nin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük süre nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
figuranlık » ulger » colleşme » calgıcılık » harp acmak » mâni i » dovulme » arabistik » guvec » faca etmek » arpa ektim darıcıktı » soz veya lâf duşmemek » deli divane âşık olmak » kopurtucu » diktator » golgelendirmek » yumurta okce » cağırtı » rencperlik » urkek » ıncı inci » norvecli » yedi gobek » yonetici » tavşana kac tazıya tut demek » şeref sozu » alt yanıcıkmaz sokak » mustemlekecilik » ezbere işgormek » cevrili » cetinleşmek » kuplu » dalgalıakım ureteci » işbirine kalmak » bukulgenlik » astarıyuzunden pahalıolmak » caylık » ben hancı sen yolcu oldukca » set cekmek » ici gecmek » inmek » dolambaclı » pic olmak » puruzlenmek » cizgileşme » dağılmak » turk kıyması » notr » alt alta ust uste » kureleme »

süre_nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve süre_nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süre_nin_eş_anlamlısı nedir ve süre_nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.