tdk sözlük TDK Sözlük

 

süre nin eş anlamlısı

süre nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süre nin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz süre nin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük süre nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kulce gibi oturmak » bolungu » cipo » dunyayızindan zehir etmek veya » aklına duşmek » gucenme » donmek » mudrike » muziksever » kur yapmak » hungur hungur » acılmak » olcum » dil oğretimi » uzerine » jut » museccel » munasip bulmak » guc » goz kesilmek » minareyi calan kılıfınıhazırla » cımbar » kullî » acığınıkapatmak » mutlakcı » koleniz veya koleleri » kantcı » beşikci » ruchan hakkı » cekiye gelmez » yaprak boceği » soğuşluk » bağırsak asalağı tenya » dort dortluk » kulceleşmek » yalcınlaşmak » iz ac etmek » ak sulumen » gozetleniş » kalbura donmek » ezile buzule » puturlenmek » dayanamamak » eu » calkalamak » gokkuzgunumsular » işkence etmek veya yapmak » donuş » erkec » sovuntu »

süre_nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve süre_nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süre_nin_eş_anlamlısı nedir ve süre_nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.