tdk sözlük TDK Sözlük

 

süre nin eş anlamlısı

süre nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süre nin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için süre nin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük süre nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cuhcuh » yurumek » kok sap » ne yuzle » tegaful etmek » ici titremek veya titrememek » kaymağıolan » soru cumlesi » illuzyonist » ancuez » cıngıraklıyılan » hatırlatmak » ac » yolu duşmek » acık olmak » gensoru onergesi » ezip buzmek » kut » alâkayıveya alâkasını kesmek » karikaturist » gonlune gore » akımınısağlama işlemi » tecrube etmek » pis pis duşunmek » surgulemek » mulkiye mufettişi » ozlenti » ı i » sprituel » oncelik » dehşete duşurmek » sozun kısası » buğru » belâlar mubareği » imdada veya imdadına koşmak ve » kuvet » ilâclanmak » guzleme » hesaba almamak veya katmamak » coğurcuk » kuyudan adam cıkarmak » ci » tesisler butunu » indukleme akımı » olcusuz » yuruyuşyapmak » bukulmek » turbulâns » dorduz » toluen »

süre_nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve süre_nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süre_nin_eş_anlamlısı nedir ve süre_nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.