tdk sözlük TDK Sözlük

 

süslemenin eş anlamlısı

süslemenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süslemenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz süslemenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük süslemenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
vokabuler » cercici » isim cumlesi » turk kupası » başıicin » kursu başkanı » calvincilik » acık » hızınıkaybetmek veya yitirmek » sunnet ehli » nobetcilik » mizacsız » govde » sucsuz » allah ın hikmeti » budu » boşluk » gonul » kuştuyu » yuruyuş » yonsuz » kırıp gecirmek » cunha » kulliyet » parcalayıcı » acınım » gorunuş » akdeniz humması » sakarozolcer » ekmek opmek » dovuşcu » dokuk » kâğıtcı » kokleme » koltukculuk » utmek » o » kulak kepcesi » cinisiz » ağzından dokulmek » gıc gic guc guc » cimentosuz » iliğine işlemek veya gecmek » cıktı » yuz » patates boceği » balıkcıllar » tukeniş » peklik cekmek » unletmek »

süslemenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve süslemenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süslemenin_eş_anlamlısı nedir ve süslemenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.