tdk sözlük TDK Sözlük

 

süslemenin eş anlamlısı

süslemenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süslemenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için süslemenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük süslemenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
suzulme » neşvunema bulmak » saclısakallı » pirinc » gok kumu » cifte kavrulmuş » ozel » cakmak » sır vermek veya sızdırmak » gonlunu kaptırmak » ustenci » literatur » ictinap etmek » gunduzlu » sıcak yuz gostermek » gondermek » eşbicimli » civi civiyi soker » yuklenmek » genel goruşluluk » uzerine cokmek » bir turlu » iğne ustunde oturmak » taban tepmek veya patlatmak » yalova kaymakamı » cerceve » bukulu » devam etmek veya ettirmek » duşmez kalkmaz bir allah » ırakgorur » koruk gibi » oksuruk » yangın yerine donmek » tumlec » İşyerlerinin yoğun olduğu bolg » kucuk dalga » mâni i » cıkmak » dunyaya gozlerini kapamak veya » yurek » hoşca » ağır ol » ortusuz » aşinalık gostermek » boya kızıl kok flubia tinctor » urperti » tuketici sayacı » vukua gelmek veya vuku bulmak » alcalmak » alka evli »

süslemenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve süslemenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süslemenin_eş_anlamlısı nedir ve süslemenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.