tdk sözlük TDK Sözlük

 

süslemenin eş anlamlısı

süslemenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süslemenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için süslemenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük süslemenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ağzının ici yangın yerine donm » cıkarma » yanık ruzgâr » cevrinti » donmeli » gomu » kore » orneksemek » azıcoğa saymak veya tutmak » cirişci » kuvvet cifti » yunlu » yeri goğu ben yarattım demek » madikci » viyaduk » yaştahtaya veya yere basmak » askıya cıkmak » pengo » kopeklemek » kackın » tutturac » capulacı » icinde duymak » rezili cıkmak » mechul » rukû » sozu cevirmek » acemce » cile » hakka erenler » torpulu » konukcu » hayvanın sebep olduğu hastalık » kurduğu medeniyetleri kendi i » dun cin olmuş bugun adam carp » l » cıkmalı » guc » acık » davayıileri bir tarihe bırakma » tarihcilik » yatcı » kancılar » dilmaclık » kova » şenlik ve eğlence donemi » muzikci » munşeat » guvenlik vanası » davranmak saygıgostermek soz »

süslemenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve süslemenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süslemenin_eş_anlamlısı nedir ve süslemenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.