tdk sözlük TDK Sözlük

 

süslemenin eş anlamlısı

süslemenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süslemenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz süslemenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük süslemenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
temerrut » ağac » film cevirmek » kazgıc » ayağına dolanmak veya dolaşmak » uzum cekirdeği » el ile gelen duğun bayram » turev » gun doğusu » anuri » toprakcıl » deve kuşu gibi yuke gelince ku » cırpılmak » yon » korkak bezirgan ne kâr eder ne » arap zamkı » sakalına gore tarak vurmak » gırc gırc » hiclik » arlıarından huysuz huyundan v » kin beslemek veya tutmak » set cekmek » yok etmek » başkoşeye kurulmak » bitki asparagus officinalis » lâfınıveya lâfınızı balla kest » hicleme » turlu turlu » arakcılık » yağma etmek veya edilmek » ruslaştırmak » kulturel » havaya ucmak » gostermecilik » muderrislik » sut dokmuşkedi gibi olmak veya » slovakyalı » ic yarıcap » bobrek ustu bezi » karga yuruyuşu » meslek ici eğitim » sonmek » oz kesit » uleş » kotulenmek » cin gulu » olcu vermek » bicimsel » eline duşmek » aldangıc »

süslemenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve süslemenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süslemenin_eş_anlamlısı nedir ve süslemenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.