tdk sözlük TDK Sözlük

 

süslemenin eş anlamlısı

süslemenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süslemenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için süslemenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük süslemenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
uc beyliği » kulte » yureği kalkmak » percemli » hispanica » ağaclıklı » meskût gecmek » usera » sunnet » mudahil » soğukca » buzuşmek » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » korkutuk » urokultur » ceker » elektrikci » dallarınıkısaltmak » borcsuz » eşekcilik » hristiyanlaşma » sutlenmek » ceyizlemek » urun » tersi donmek » arapca » muphem » bardakcı » acmak » zuppeleşme » ice donukluk » cekingenleşmek » kaclık » sovuşturmek » tefekkur » sıfat fiil grubu » cıngı » kafayıcalıştırmak » koyunun bulunmadığıyerde keciy » tuneme » bıcak yarasıonulur dil yarası » cubuk » dovuşmek » hıckırış » yaygın oğretim » etut » sandvicci » ağırlık basmak veya cokmek » duzen » limon kufu »

süslemenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve süslemenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süslemenin_eş_anlamlısı nedir ve süslemenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.