tdk sözlük TDK Sözlük

 

süslemenin eş anlamlısı

süslemenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süslemenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için süslemenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük süslemenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yurutmek » hukum giymek » ozumlenmek » bir dirhem bal icin bir ceki k » voli cevirmek » dortnal » coğaltım » ceyiz » yapmaya yarar » kocek » cekişme » ustenme » zirve veya doruk toplantısıvey » keyif surmek » camaşır sepeti » ince karton parcası kartvizit » sus » kedigozu » yureği ezilmek » kenarlık » hamursuz bayramı » kursu » seruvensiz » pejmurde » uvez » uretmek » ateş » kotu olmak » yalnızca hikâye etmeye ağırlık » cit » kalıpcı » cok ayaklılar » aşağıgormek » cıtlatılmak » nuh nebiden kalma » cevirmek » sumuklu » cıplak » gunahkârlık » caprazlık » palamarıkoparmak veya cozmek » ic barış » capaksız » tesellum etmek » ciceği burnunda veya ciceği bu » acılma » puskurtu » camgobeği » ayva receli » trafikci »

süslemenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve süslemenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süslemenin_eş_anlamlısı nedir ve süslemenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.