tdk sözlük TDK Sözlük

 

süslemenin eş anlamlısı

süslemenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süslemenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz süslemenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük süslemenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozu acık gitmek » dil surcmek » ozerkleşmek » iğne yutmuşite veya maymuna do » inmek » gunduzleri » sunmek » urun yelpazesi » sinirleri alt ust olmak » dozunu kacırmak veya dozu kacm » mulâyim » ihtiyaclarınıbaşka yere gitmed » muntesip » gevrek gevrek gulmek » gonlu cekmek » ciziş » trabzon hurması » nufuzsuz » kotu » ustupuleme » tasasısana mıduştu » kundeye gelmek » merak sarmak duymak veya salma » kir goturmek » bir calgı » metafizikcilik » tovbeler olsun tovbeler tovbes » kucuk şalgam » teehhur » kelle goturmek » yukarı goğe doğru olan yanı » hafta arasında veya icinde » ileri goturmek » sacaklanmak » aylıkcı » yon » petrolcu » jole » kafasınıtutsulemek » musavatsızlık » sunturlu kufur » beraberlik muziği » natur » gonlu varmamak » tersine donmek » koncsuz » ortu » cakozlama » sorguc » başta veya başında bulunmak »

süslemenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve süslemenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süslemenin_eş_anlamlısı nedir ve süslemenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.