tdk sözlük TDK Sözlük

 

süslemenin eş anlamlısı

süslemenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süslemenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz süslemenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük süslemenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kadastroya gecmek » aku » mutelezziz » guven mektubu » torpuleme » soze atılmak » sureklilik » gecmek » eğitim arac ve gereclerinden d » yuzune bakmaya kıyamamak veya » allah var veya allah ıvar » kopeklenmek » cıngırak » zulfikar » celişken » gozunu yummak » kacırmak » yarıgocebelik » catlamak » soğdakca » suclamak » kısa unlu » cıkmak » muktesebat » bornova misketi » ciğnenme » kul kole veya kul kurban olmak » dağcayırı » sansurculuk » hasta ol benim icin oleyim se » ozlemini cekmek » kıdemli ustcavuş » miniskul » cullamak » projektor » x x » la » işci » ac » kakınc » pabuc bırakmamak » kırlangıc otu » kuskunu duşuk » balkopuğu » panamalı » viraneye cevirmek » pabuc » acıciğdem » kontrbascı » putur putur »

süslemenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve süslemenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süslemenin_eş_anlamlısı nedir ve süslemenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.