tdk sözlük TDK Sözlük

 

süslemenin eş anlamlısı

süslemenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süslemenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için süslemenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük süslemenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ana duşunce » onluk » cengel iğnesi » permece » taharruşetmek » bakır sulfat » calıkuşugiller » tavuk koftesi » suc işlemek » ziyaretci » catal kundak » kokcu » cengel takmak » celenc » opuş » calkağı » birleştirme montaj » yuzune bakılmaz » kopulemek » yusru » pek gozlu » cucuklenme » gozu dunyayıgormemek » duşman » ruchan » suc olmak » beklenmediği umulmadığıveya c » cini » tekessur etmek » ağacıdibinden kesmek » dokme demir » cıplak » yaptığıhayır urkuttuğu kurbağa » satıya cıkarmak » cekirdekten yetişme » yuzdelik » teslimiyetci » gonen » imanım kısa soyleyişle » cumle » muhur kimde ise suleyman odur » sukse » ucuculuk » kamburunu cıkarmak » bir gomlek aşağı » colak » davul calsan işitmez » sinus » doşetilmek » acık dolaşım sistemi »

süslemenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve süslemenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süslemenin_eş_anlamlısı nedir ve süslemenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.