tdk sözlük TDK Sözlük

 

süslemenin eş anlamlısı

süslemenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süslemenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz süslemenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük süslemenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gormek » kacınmak » yuz bulmak » cıkınlamak » uskuf » belâ cıkarmak » bir şeyler veya bir şey olmak » soven » heyheyler gecirmek » sakalına gulmek » kor boğaz » afiyet uzere olmak » dunyaya gelmek » acık yara » camur gibi » dokulmek » kultur gocu » uste cıkmak » sansurleme » kışdonemi » oylesine » kuflu » ust cıkmak veya gelmek » kılıclama » iplik cekmek » zumrut gibi » ozen » mutekâsif » dort bir taraf veya yan » guc » purcuklu » İskocyalı » aslanpencesi » koreşe » badana etmek veya vurmak » fusun » ikiyuzlu » oznelci » polonez » turkiyat » icerik » gomme kilit » tozculuk » bilgic bilgic » dumen suyundan gitmek » cağlamak » uflemek » nuzul » cinke » ic denge »

süslemenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve süslemenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süslemenin_eş_anlamlısı nedir ve süslemenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.