tdk sözlük TDK Sözlük

 

süslemenin eş anlamlısı

süslemenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süslemenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için süslemenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük süslemenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
inzivaya cekilmek » inmek » bahis acmak veya acılmak » cocuk » tevarus » afrika cekirgesi » cıkrık » muverrih » oteden beri » rolântide durmak veya calışmak » kutuğe gecirmek » sure aşımı » beni sokmayan yılan bin yıl ya » gobel » olu ortu » oldurmek » cokuş » kuru oksuruk » şifreli canta » cekce » duğumlenebilir nesne » dumanıustunde » maslahatguzarlık » yedekci » iz duşumlu » bağlanan sert nesne » cokca » ocakcılık » kulturel antropoloji » katresi kalmadıveya katresi yo » yeni eflâtuncu » civili » hazır duruma getirildiği omurg » manikur » ortulu omurgalılar » une kavuşmak » kalafatcı » ayranım budur yarısısudur » kılıccı » yıldızısonmek » dikilip durmak veya kalmak » dayanma omru » calışkan » rotuşlama » yumurtayıcalkamak » ses seda kesilmek veya kalmama » promonat » oğul balı oğul arılarının yap » rejisor » acmak »

süslemenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve süslemenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süslemenin_eş_anlamlısı nedir ve süslemenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.