tdk sözlük TDK Sözlük

 

süslemenin eş anlamlısı

süslemenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süslemenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için süslemenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük süslemenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ceker » guclu » cevirmen » az değil » gocmenleştirme » insan gonlunun artığınısoyler » oğrenimli » sumter » pranga kacağı » cımbar » somurgeleştirme » gozden gonulden cıkarmak » gez goz arpacık » luknet » yuzmek » teberruz ettirmek » goğus » kokteş » unsuzunu gosterir » kırk yılın başıveya başında » genclik » turkceleşme » turkoloji » cokkun » goden bağırsağı » utanc duymak » ağacsız » daha bircok şeylerin yapımında » sınır otesi » medine kurdu » sussuz » kuflenmek » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » emen bir bitki dionaea muscica » acılmak » ve katımadde » kıcına bakarak veya kıcına bak » sorfcu » hayatınıbirine borclu olmak » acık dolaşım sistemi » şebekci » şohret kapısıacılmak » defol » kotek » suline » yonetmen » cıkarma » uc aşağıbeşyukarıdolaşmak » cıkma » hacet gormek »

süslemenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve süslemenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süslemenin_eş_anlamlısı nedir ve süslemenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.