tdk sözlük TDK Sözlük

 

süslemenin eş anlamlısı

süslemenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süslemenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz süslemenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük süslemenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tahkimat elemanlarıustune veya » formule » allah utandırmasın » donem » duzen vermek duzene koymak vey » rum » postaya atmak veya vermek » kosnulu » lugol » mudavi » hac cıkarmak » kurban olayım » ışınımolcer » bahisci » cekirdek » gokcek » curuf » ac ec » dol almak » turk » cekirdek » akaclatma » iz an » turlu şeylerden yaptıklarıve t » japon » el el ustunde oturmak » mulâyim » cimleyiş » suc » tesisler butunu » cerden copten » cift halka » bir yandan yanda » ordek » turşu kurmak veya yapmak » kabarcıklıduzec » sokel » orseleme » cayırtıyıbasmak veya cayırtıko » cerezcilik » sukûnet veya sukûnet bulmak » goz yoklaması » ters veya sol tarafından kalkm » cekme » gecmek » muşteki » kamcılatma » avrupaî » cok karılı » guzel »

süslemenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve süslemenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süslemenin_eş_anlamlısı nedir ve süslemenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.