tdk sözlük TDK Sözlük

 

süslemenin eş anlamlısı

süslemenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süslemenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için süslemenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük süslemenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gumuşbalığı » rezil rusva olmak veya rezil k » ust cene » korlemeden » kaldırım supurgesi » son bulmak veya sona ermek » homoseksuel » ricada bulunmak veya birinden » kusur etmek veya etmemek » tac atışı » guncellemek » dişcekimi » gıybetci » coğu gitti azıkaldı » gure » sukûtla geciştirmek » meydana cıkmak » uzgoren » surmenaj » iyi hoşama » yuzyıllık » almanlaştırmak » olu » urperiş » duşunce alışverişi » yureğine saplanmak » alcalma » zorunlu oğrenim » gecirmek » başınıcıkarmak » tek acıklık bulunan ocak » kocu » cıfıtlık » pekmez kopuğu » aramak » gozetleyiş » bicimlerini belirleyen ana oze » aclıktan olmeyecek kadar » yakıt gostergesi » duzenleme » okuz oldu ortaklık bozuldu ve » allah halil İbrahim bereketi v » haricten gazel okumak veya atm » hut » bugun yarın » sozu edilmek » ak gozlu » kokteştumlec » dalıp cıkmak » katma butce »

süslemenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve süslemenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süslemenin_eş_anlamlısı nedir ve süslemenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.