tdk sözlük TDK Sözlük

 

süslemenin eş anlamlısı

süslemenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süslemenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz süslemenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük süslemenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uncu » donem » yureğinin başısızlamak » sulûk » yurutme kurulu » sukûnet veya sukûnet bulmak » gocebelik » gecgec » ote » parcalayıcı » ermeni » gonlunu hoşetmek » coraklaştırma » fırcacılık » ustune veya altına eklenen ayı » cevirme » gun doğmadan neler doğar » gulluk gulistanlık » gil » cirkefe camura taşatmak veya c » sırtında veya arkasında yumurt » lule lule » yuzune gulmek » koftun » aşcıbaşı » e hâli » olmez » istenilen bicim elde edilen m » hesap gunu » gulucuk » olu helvası » arkadaşca » goz almak » hoşduruma gelmek » cıkış » ortme » dilinde tuy bitmek » hırsız kelepce » mercankoşk » okaliptus » hu cekmek veya demek » sel goturmek » insanların aynısoydan gelmişol » ilâcsız » gecilmek » hizipcilik » suclu » cokelti » dalga yuksekliği » cıkı »

süslemenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve süslemenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süslemenin_eş_anlamlısı nedir ve süslemenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.