tdk sözlük TDK Sözlük

 

süslemenin eş anlamlısı

süslemenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süslemenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz süslemenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük süslemenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
nonfiguratif » cirkef » zift yesin veya ziftin pekini » inmek » uranus » spekulâtor » ikiyuzlu » ortodoks » mururiye » dugâh » serbest gureş » yontuk duz » kulağakacan » burukca » turk biberi » ayağınıveya ayaklarını altına » kacan kacana » muferrih » orneğin » bitişik tac yapraklılar » calışmak yapmaya kalkışmak » yargılama usulu » kapsul » cita » r » yureksiz » eli ermez gucu yetmez » davul dovmek » uvey evlât gibi tutmak veya sa » harekete gecirmek » paraşut » cağıra cağıra » vergi mukellefi » tavukcu » murt olmak » mık mik muk muk » başıgoğe ermek veya değmek » lopur » kılcıksız » acığa cıkmak » onde gelmek » gumele » olum olum de hırlamaya ne bor » kultursuzluk » yangın yerine donmek » direnc » goğuslu » buyuk şehir » polonez » yeri goğu tırmalamak »

süslemenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve süslemenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süslemenin_eş_anlamlısı nedir ve süslemenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.