tdk sözlük TDK Sözlük

 

süslemenin eş anlamlısı

süslemenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süslemenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz süslemenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük süslemenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kulâh kapmak » cıkak » bicimselleştirmek » munferiden » tekeden sut cıkarmak » gelin boceği » pay bicmek » lâcka etmek » inkâr etmek veya inkârdan gelm » onune gecmek onune gecmek » muspet » dizustu » busbutun » bir arpa boyu gitmek veya yol » ayıuzumu » cay fincanı » sunnet cocuğu » hristiyanlık » kulağına carpmak » şolen cekmek » coğur » gunden gune » dorduz » cenesini dağıtmak » acılışkonuşması » acmak » caygiller » boşluk » buyuk » biletcilik » alkollu » pluralist » esmer kufler » cikolata yapan veya satan kims » epikurcu » kucuk kumru » muhre » yassısolungaclılar » muzakere etmek veya yapmak » olumle burun buruna gelmek » gonlu tok » zevk icin » dişdudak unsuzu » konukcu » koşe yazarı » askıya cıkarmak veya cıkarılma » temizlemek » cevrimsel » mufteri » karşılıklıbirbirini dovmek »

süslemenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve süslemenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süslemenin_eş_anlamlısı nedir ve süslemenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.