tdk sözlük TDK Sözlük

 

süslemenin eş anlamlısı

süslemenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süslemenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için süslemenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük süslemenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
statuko » tahammur etmek » gosterilen » cekememek » mıhsıctılık » benlikci » cekmek » termonukleer » hristiyanlaştırmak » calmak » icim » cepellenmek » yuz cevirmek » huzurunu kacırmak » gul » tekercalar » muşirlik » ık ik uk uk » donuşluluk » camaşırcılık » suzgunluk » parca » cıraklık » kulak kepcesi » gecgec » on sezili » kuculmek » gırc gırc » ogelerin oluşturduğu butun pa » hoşgorusuz » cene yarıştırmak » ust cene » yuz vermemek » uveyik » iğrenc » horguc » suclanmak » cu » durtuş » celişmezlik ilkesi » kor kandil » miktar ile indirimden sonraki » gozlem evi » cakır » buyuk terim » orgut » ilikcilik » kırcıllık » gureşmek » kulte »

süslemenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve süslemenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süslemenin_eş_anlamlısı nedir ve süslemenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.