tdk sözlük TDK Sözlük

 

süslemenin eş anlamlısı

süslemenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süslemenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için süslemenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük süslemenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uste vurmak » kufur yemek » cok uluslu » suet » mineral » cekemez » iki buklum » elinden cıkmak » catal iğne » gulutcu » gozunun capağınısilmeden » bicimde anlatılması edebikelâ » belirtilen bolum » opuşmek » elle tutulur gozle gorulur vey » cope donmek » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » gecen taşınabilir değerlerin b » paramparca » avuc dolusu » cekmek » yaşcayır » ders ici » ucarı » cıldırtıcı » oyle olsun » urun » umitsizlik » hic kimse » korpe » musterih olmak » luzum yok » uclu bahis » parcalıbohca » beni sokmayan yılan bin yıl ya » arapca » buyruklarının İbranî felsefes » ceyrek » bitkisi gossypium » iş arî oy » sozlu » sizin » komurleşmek » a ya getirmek » cepcevre » kacırmak » gecimlik » goruşulmek » gozu ac » değişkene gore hesaplanan sayı »

süslemenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve süslemenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süslemenin_eş_anlamlısı nedir ve süslemenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.