tdk sözlük TDK Sözlük

 

süslemenin eş anlamlısı

süslemenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süslemenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için süslemenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük süslemenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cetene » i İ » korkunc » haberin olsun » boynunu bukmek » osmanlı » robdoşambr » hukûmet konağı » uroloji » cıkarmak » curuk veya curuğe cıkmak » kolay gele veya gelsin » markscılık » bocelenmek » dur veya durun » temel oğretim » arapcalaştırmak » sumsukluk » yuksek oranda karbon bulunan k » gecmişi olmak » okceli » dokumleme » dortcihar » sut cekmek » cifte kavrulmuş » veya başka duzenlerle işletile » olmayan kimse veya topluluk g » osmanlıcılık » akcaağacgiller » cicekleme » dokme » cakmağıolmayan » mubalâğa » beklenmediği umulmadığıveya c » bayrakcı » musluman adam » başına calsın » hayvanın sebep olduğu hastalık » kuşmu konduracak » cıban » cirkinleşme » karşıtcı » emretti patrik efendi » fazla mal goz cıkarmaz » teveccuh gostermek » kuculmek » sacmalamak » onem vermek » induksiyon » ek butce »

süslemenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve süslemenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süslemenin_eş_anlamlısı nedir ve süslemenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.