tdk sözlük TDK Sözlük

 

süslemenin eş anlamlısı

süslemenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süslemenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için süslemenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük süslemenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kulbastılık » buzgusuz » cekme » gece gozu kor gozu » guneşin alnında veya guneşin a » universiteler arası » sacmacı » surmek » caktırılmak » ciziktirmek » uretici » ustune veya altına eklenen ayı » marpuccu » kotu kadın » guc birliği » bolumunden her biri sezon » bu gunlerde » pedikur » erincli » donuk » koleli » muşahit » kanlıyaşlar dokmek » cokuntu » gozleri sulanmak » cimdirmek » sudan gecirmek » hoşgorulu » martaval atmak veya okumak » akım olcumu » okka cekmek » oz » duzmek » arkaya bırakmak veya koymak » tatar ağası posta gorevi yapan » duğun pilâvıyla dost ağırlamak » turku yakmak » koreliş » geciş » luzumundan fazla » cıkışvermek » sokmek » buyuk balık kucuk balığıyutar » ne alıp veremiyor » sut » kutle » endonezyalı » seyran etmek veya eylemek » hurmetkâr » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra »

süslemenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve süslemenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süslemenin_eş_anlamlısı nedir ve süslemenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.