tdk sözlük TDK Sözlük

 

süslemenin eş anlamlısı

süslemenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süslemenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için süslemenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük süslemenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
iki eli şakaklarında duşunmek » ust yapı » cokluk » musakkafat » allah sağgozu veya eli sol goz » dansoz » gozunden kıskanmak » mundemic » tutsu gozu » yurutme kurulu » maca beyi gibi kurulmak » dipdinc » ic » ustunluk duygusu » korunu kırmak » kethuda bey » anus yuzgeci » kıcıkırık » recine » balıkcıyaka » goruşulmek » citmek » bir ağızdan cıkıp bin dile yay » ovunc cizelgesi » burnu buyumek » cor » haberleşme komunikasyon » surulmek » surtuş » alâminut » malta palamudu » uleşme » uzerine » kâğıda dokmek » koydeş » oturuk » avşar » toprak cimento » diplomatca » ezinc » girdisi cıktısı » canta » kulceleşmek » yuzeyinden yuksek yeryuzu parc » kapcak » casar » sokağa veya sokaklara duşmek » bir o yana bir bu yana » hotanto » pabucuna kum dolmak veya taşka »

süslemenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve süslemenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süslemenin_eş_anlamlısı nedir ve süslemenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.