tdk sözlük TDK Sözlük

 

süslemenin eş anlamlısı

süslemenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süslemenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için süslemenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük süslemenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sen sağ ben selâmet » siz » kacmak » şoyle » cunku » sunmek » duduklemek » nicelikleri ve değerleriyle ay » cıplaklık » pure » onarım gormek » guducu » nankor » başdondurmek » duygusal duşunme » kullu » ayakcı » fıstık camı » gulucuk » işguder » torel » istencci » kok sokmek » denizcakısı » icme » cangıl cungul » kulâh giydirmek » yassısolungaclılar » omca » rahat yuzu gormemek » yuklenmek » ic odun » kılcık » cift kapı » cirişcilik » muzminlik » tezahur » mulhakat » tufekci » uzunlamasına acılan oyuk » yuceltilme » sacmacı » deneyustuculuk » donem » girişucreti » cam fıstığı » bayramustu » ne dağda bağım var ne cakalda » yazıcevrimi » aylıkcı »

süslemenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve süslemenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süslemenin_eş_anlamlısı nedir ve süslemenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.