tdk sözlük TDK Sözlük

 

süslemenin eş anlamlısı

süslemenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süslemenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz süslemenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük süslemenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
aracsızlık » yuz » ongorme » cokbilmişlik taslamak » meslekleri belirten tek tip gi » acıklaştırma » carşılı » kıskaclamak » ilkoğrenim » gun » gozlemek » fırsat duşmek veya cıkmak » acıkgozluluk » para cekmek » akıl akıl gel cengele takıl » gosteri » tekemmul » uzun oyku » gittikce » bir guzel » kabine cekilmek » yanık ruzgâr » tesaduf » benzi kul gibi olmak » sutsuzluk » sac ağartmak » tunuslu » bilinclenmek » catma » kacırmak » ucuz alan pahalıalır » goruntu » gonlunu serin tutmak » gomuluş » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » gormek » eğir koku » cıkarmak » gunduz kulâhlı gece silâhlı » gumrah » gunlukcu » cıplaklaşma » şişe cekmek veya vurmak » azaltmaya yarayan arac egzoz » ackıcı » celmek » gardıropcu » yaprak cay » hancerlenme » safca »

süslemenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve süslemenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süslemenin_eş_anlamlısı nedir ve süslemenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.