tdk sözlük TDK Sözlük

 

süslemenin es anlamı nedir

süslemenin es anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süslemenin es anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için süslemenin es anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük süslemenin es anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yan gelip oturmak veya yatmak » dikkat cekmek veya dikkati cek » duk » tutsuleme » sescil alfabe » buğlu » başına dert etmek veya acmak » cevrinme » hırcınlaşmak » herifcioğlu » icini karartmak » semtte oturanların tamamı » tamir etmek » kacma » ustun tutmak » ozel girişimci » calmak » deli cıkmak » kohneleşmek » mulevves » antep fıstığı » yuzu yok » olu acı » camaşır mandalı » cunku » seci » dolambac » bandrollu » dol doşsahibi olmak » mutevellit » kayakcılık » boşboğur » meş ale » buruk » resmigecit » aklınıkacırmak » borclu » gibi cok yonlu hizmetleri en a » w » opturmek » alaturka bilen alaturka eser » cebi para gormek » hakkıicin » pala calmak veya sallamak » uzerine tuz biber ekmek » gorumsetme » gun kavuşmak » omrude » capkın » hazar »

süslemenin_es_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve süslemenin_es_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süslemenin_es_anlamı_nedir nedir ve süslemenin_es_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.