tdk sözlük TDK Sözlük

 

süslemenin es anlamı nedir

süslemenin es anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süslemenin es anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için süslemenin es anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük süslemenin es anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ahcıbaşı » orme » cabuk » mumeyyizlik » vekilharclık » zıvanadan cıkmak » yukarı goğe doğru olan yanı » cokmek » uzerinde » su dokunmek » cetin ceviz » acısal yol » metre kup » odemek » gozlenmek » carliston biber » başına vur ağzından lokmasını » tukuruklemek » hangisinde bulunduklarınıbelir » yargıusulu » canıcıkmak » ortu » calım » kabahat etmek veya işlemek » ozgurce » işi allah a kalmak » yureği carpmak » ahi » cit » ya ya » cirkeflik » durtuklemek » kılık kıyafet duşkunu » durt » altın yurekli olmak » iclene iclene » yureğine od veya ateş duşmek » canına yandığım veya yandığımı » pala surtmek » olumsek » ozelleştirilmiş genellikle di » doğunmek » sana vereyim bir oğut kendi u » suruklemek » icten evlilik » gul yağı » hazar » sefa veya sefalar bulduk » başa cıkmak » dağarcığı »

süslemenin_es_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve süslemenin_es_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süslemenin_es_anlamı_nedir nedir ve süslemenin_es_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.