tdk sözlük TDK Sözlük

 

süslemenin es anlamı nedir

süslemenin es anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süslemenin es anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için süslemenin es anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük süslemenin es anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
don cozulmek » felcli » puskurtulmek » korukleyici » surmenaj » cokuşme » murettip » koşe yastığı » cember sakal » sutkardeş » munasebat » oruc » kapkaccılık » aracılığıyla duymak değmek e » yardım gormek » kalbi carpmak » cıkma » midesi veya ici ezilmek veya k » duşsel » capaculcu » celtik kargası » başıcekmek » gudumlemek » şeytan ucurtması » cıkmaklık » golgelemek » gorevden alınmak » elinde bulunmak veya olmak » umitlendirme » cizgileşme » şoyle bir bakmak veya goz atma » zıp diye cıkmak » tok evin ac kedisi » yuha cekmek » cıkmak » bortmek » odemli » ozgurlukcu demokrasi » hor bakmak veya gormek » elektrikcilik » kirecleşmek » tovbe » gecirim » akciğer gobeği » ciğindirik » suzucu » tumlemek » uye olmak » tekabul » kamcı »

süslemenin_es_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve süslemenin_es_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süslemenin_es_anlamı_nedir nedir ve süslemenin_es_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.