tdk sözlük TDK Sözlük

 

süslemenin es anlamı nedir

süslemenin es anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süslemenin es anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz süslemenin es anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük süslemenin es anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kalın musluk » koc » e » icine sıcmak » arasında den başka anlamıyl » murtefi » yârdan mıgecersin serden mi » maraz esenlik karşıtı » tedafuî » aramak » kacak gureşmek » muteveffa » yarışcı » bucuk » bilgiclik » museddes » yuz kalıbı » elhamdulillah » cozgun » inanclı » kacıncı » kasvet basmak veya cokmek » yuzune bakılmaz » vucuttan duşmek » bicicilik » oğurtmek » gumuşletmek » oruc bozmak » cifte koşmak » sopa atmak veya cekmek » bıckıhane » onune gecmek » rol catışması » goruştarzı » sokukcu » kaleminden cıkmak » tecrube » vucut » olu » cok gelmek » veya rejimi değiştirecek bicim » başaktor » cenen tutulsun » gunahkârlık » huzunlenmek » bicim bilimi » uzere » sırtından para kazanmak » ozelleştirilmiş genellikle di » tulyum »

süslemenin_es_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve süslemenin_es_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süslemenin_es_anlamı_nedir nedir ve süslemenin_es_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.