tdk sözlük TDK Sözlük

 

süslemenin es anlamı nedir

süslemenin es anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süslemenin es anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için süslemenin es anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük süslemenin es anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
icini ezmek » yaprakcıl » ağır ol » carliston marka kereste » scorpio » gun gormemek » cık cik cuk cuk » kocan » sırasına gecmek » sağdıc emeği » yonelik birbiri ile uyumlu am » rolânti » cubukcu » gorevlendirmek » saydam veya donuk vernik » uşmek » urbanizm » uflemeli calgı » dovdurmek » podosuet » muşkulleşmek » goz onu » allah herkesin gonlune gore ve » boynunu bukmek » bıckıcı » rotuşcu » ozel girişimci » unce » belediye cavuşu » su veya soz goturmez » ucukluk » kara gun dostu » paratuberkuloz » cakıl kuşu » ozellikle celik dokum ve alaş » akşamıbulmak veya akşamıetmek » ayrıc » yuzsuz » sureğen » karanlığıdeşmek veya yırtmak » ucarı » yuzuğu geriye cevirmek » cokelek » boya cekmek » odev » mektep cocuğu » kor alan » kosemenlik » allah ıcok insanıaz bir yer » cizilme »

süslemenin_es_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve süslemenin_es_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süslemenin_es_anlamı_nedir nedir ve süslemenin_es_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.