tdk sözlük TDK Sözlük

 

süslemenin es anlamı nedir

süslemenin es anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süslemenin es anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için süslemenin es anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük süslemenin es anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ruzgâr almak » iki satır lâf etmek veya konuş » her şeye aklıeren zeki akıll » allah halil İbrahim bereketi v » kunyesi bozuk » sokağa veya sokaklara duşmek » ağzına veya onune bir kemik at » nuksetmek » gozleyici » mutemekkin » goz bağcılık » yuklenme » kalenderiye » donuş » şuphe bırakmamak » kotu adam » kuşumlenme » toplum icincilik » kulluk » ph » muşavere » gundondu » tavukcu » gun balı » gostermek » beyaz etmek veya beyaza cekmek » cil yavrusu gibi dağılmak » kumaşcı » mutedair » ferz cıkmak » butce » cozuşme » cıvlamak » ağac balı » yapma işi » catık surat » ağaclandırma » her şeyin yenisi dostun eskis » borc » buğru » duşsuz » uveyme » yukseltgemek » guneşsutu » turkuaz » deklânşor » sozleşmesiz » boyacıkupune girmişgibi » goruşacısı » mucadele etmek »

süslemenin_es_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve süslemenin_es_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süslemenin_es_anlamı_nedir nedir ve süslemenin_es_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.