tdk sözlük TDK Sözlük

 

süslemenin es anlamı nedir

süslemenin es anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süslemenin es anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz süslemenin es anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük süslemenin es anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kustah » calışkanlık » damarıveya damarları kabarmak » ihramdan cıkmak » projektor » anser » gozlemek » acık vermek » tuylu » cozumlemek » akce » gubrelenme » sumsuk » anlamaya yarayan sınama » ic denge » icini ezmek » sırtcılık » tavşana kac tazıya tut demek » gomulu » guvenoyu vermek » hafıza » ruh olcumu » uzerinden atlamak » tup » ic evlilik » kuman » ipek bocekciliği » gecerlilik » mucellitlik » aramak » hoyratca » cağrılma » cocukca » kos kos » mavimtırak esmer renkte bir el » katıyurekli » arabistan defnesi » camurlamak » kap » koprulenme » son ses duşmesi » kırlangıc otu » pacavracılık » dincleşmek » takla boceği » su icinde kalmak » yardakcı » bortulme » yuruyuş » zumre »

süslemenin_es_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve süslemenin_es_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süslemenin_es_anlamı_nedir nedir ve süslemenin_es_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.