tdk sözlük TDK Sözlük

 

süslemenin es anlamı nedir

süslemenin es anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süslemenin es anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için süslemenin es anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük süslemenin es anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yuvarlak unlu » kokteştumlec » cadırlı » alcalma » eline gecmek » ilk goz ağrısı » surum » ofkeli » unsuz uyumu » sepet havasıcalmak » cabucak » inmek » kucuk ve gumuşrenginde uzun o » cıvgın » gungormuş » goğus » bukuntu » umum mudur » olduğu soz » sarnıc » ağzıvar dili yok » kendini aşağıgormek » banko gecmek » nefesli calgı » curum » coğaltıp azaltmasıolayı mutab » bocek bilimi » kotuluk » ciselemek » katgut » one sermek » gulistan » dışters acı » alcalış » kısa goruşlu » boylecene » ufakca » antep baklavası » borc » kırbac kurtları » duşculuk » alcaklaştırma » sinema sanatcısı » salca » carpıntılı » endustriyel » gelini ata bindirmişler ya na » sarıciğdem » yarım kure » cayırlanma »

süslemenin_es_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve süslemenin_es_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süslemenin_es_anlamı_nedir nedir ve süslemenin_es_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.