tdk sözlük TDK Sözlük

 

süslemenin es anlamı nedir

süslemenin es anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süslemenin es anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için süslemenin es anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük süslemenin es anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yara bere icinde » cicek aşısı » kuşgibi ucup gitmek » omur curutmek » gozlerini devirmek » gorunurlerde » cekmeli » ciyleme » puruzsuzluk » yalanıcıkmak » carpan balığı » fıstıkcılık » icin » tavukgoğsu » mutefennin » şolen » cicek durumu » zirzopca » gelişmişcanlı » balcık » muthiş » muracaat » kostumlu » acık yurekli » rus » davar gutmek » gonen » gucluğu veya guclukleri yenme » pejmurdelik » iki gozu iki ceşme ağlamak » fırıldak ciceği » hayatınıbirine borclu olmak » uzum salkımı » yuksuk kına » icin » goz altıkremi » cetinleştirme » muşkulât cekmek » iki kulak bir dil icin » oğutulmek » ismi gecmek » bakar kor » korleştiriş » delgec » goturu pazarlık » gobeğini kesmek » gutmek » sunger gecirmek » vietnam halkından olan kimse » doşem »

süslemenin_es_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve süslemenin_es_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süslemenin_es_anlamı_nedir nedir ve süslemenin_es_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.