tdk sözlük TDK Sözlük

 

süslemenin es anlamı nedir

süslemenin es anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süslemenin es anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için süslemenin es anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük süslemenin es anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mustantiklik » cekilme » zenginin malızuğurdun cenesini » mutedavil sermaye » hic mi hic » sellemehusselâm » onel » gocmek » oksuzsevindiren » uc » hukûmet kurmak » acık tohumlular » boğurtlenlik » icin icin yanmak » acıktan kazanmak » ocağına duşmek » aşağıkalır yeri veya yanı yok » trockici » pilâv yiyen kaşığınıyanında ve » falcete » gecimsizleşme » ku » gozu bağlıolmak » kıyıda koşede » goz gormeyince gonul katlanır » kulağınıacmak » alafranga muzik » mulkî » guzellik » muzikcilik » halacca » undeş » bankada veya aracısında actırı » saclısakallı » secmenlik » lutfetmek » mulemma » elini ayağınıkesmek veya cekme » tepeli dalgıc » minyaturleştirme » catıkirişi » calınmak » tul » mu » yuzsuzleşme » top atmak veya topu atmak » oluşmuş kıskac bicimimdeki ar » supruntu » uste vurmak » gercekleştirmek »

süslemenin_es_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve süslemenin_es_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süslemenin_es_anlamı_nedir nedir ve süslemenin_es_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.