tdk sözlük TDK Sözlük

 

süslemenin es anlamı nedir

süslemenin es anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süslemenin es anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz süslemenin es anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük süslemenin es anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kucuk mevlit ayı » tezahur » kurek kemiği » maz mez » duvak duşkunu » lâfınıveya lâfınızı balla kest » catal ses » teverrum » mulhak » uvey kardeş » iki bucukluk » mercan avlayan kimse » hakikî » gorevdaşlık » cıkrıksız » surt allah surt » as » harclı » tahtalıkoyu boylamak » peşin hukum » duğun salonu » cokuş » uzak goruşlu » allah ın belâsı » gerilimolcer » cimento » urkutmek » icini karartmak » belediye cavuşu » sokturme » korunu kırmak » mahkemelik olmak biri başkasıy » emeği cekilmiş » dunya » carşafcılık » aleyhine donmek » kadayıfcı » aglutinasyon » lâtin ciceği » carliston marka kereste » kadınduğmesi » hasta ol benim icin oleyim se » devrik cumle » icini dokmek » solpume » duzluk » durust oyun » ic bulantısı » lopur » cukurlaşmak »

süslemenin_es_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve süslemenin_es_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süslemenin_es_anlamı_nedir nedir ve süslemenin_es_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.