tdk sözlük TDK Sözlük

 

süslemenin es anlamı nedir

süslemenin es anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süslemenin es anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz süslemenin es anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük süslemenin es anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
surtme ağı » orta cağfelsefesi » işduşmek » utu bezi » sebayudu » teşkilâtcılık » leton dili » citari » yazılan yazıveya yapılan resim » gonullenme » kacmak » lâcka » tava boreği » kazanclı » sozleşmeli » ağac sansarı » goz gore gore » plâtoncu » odenek » bire vermek » devenin başıpapucu veya nalı » organların her biri » calmak » makedon » bacasıtutmez olmak » sigara icmek » nuh der peygamber demez » şohret kapısıacılmak » sozune gelmek » maddenin icinden yavaşyavaşgec » cıkmak » kacırtmak » bir şeyler veya bir şey olmak » eski dunya » norotik kişilik » işguderlik » cıkışmak » okuz damı » ocunu cıkarmak » koşeleme » duru » tedahul » cevrilme » kaşının altında gozun var deme » sarih mef ul » munekkitlik » polemikci » runik » muhayyersumbule » vahdetivucut »

süslemenin_es_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve süslemenin_es_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süslemenin_es_anlamı_nedir nedir ve süslemenin_es_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.