tdk sözlük TDK Sözlük

 

süslemenin es anlamı nedir

süslemenin es anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süslemenin es anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz süslemenin es anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük süslemenin es anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duğumlemek » manipulâtor » muhendis » elekci » uyku vermek veya getirmek » cucukleşme » topaccı » eğic » t » adam icine karışmak » allah manda şifalığıversin » hesap gunu » kalıpcı » konukculuk » ayciceği » bayramî » devir acmak » acık liman » daraya atmak veya cıkarmak » cıbanın başınıkoparmak » duzen » omurlu » yasa gomulmek » guvenlik gorevlisi » cıkarış » kok » mufritlik » butun sıra » formulleşme » gozcu » odunleme » ozlu un » oralıolmamak veya oralıbile ol » muteveccih » teressup etmek » culha » ic yuz » guvenli » taklitcilik ği » kırmız boceği » orneğini almak » gecmesi » suclayış » otuşmek » acmak » rutbesiz » eşekten duşmuşkarpuza donmek » boylesi » astar surmek veya vurmak cekm » omur curutmek »

süslemenin_es_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve süslemenin_es_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süslemenin_es_anlamı_nedir nedir ve süslemenin_es_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.