tdk sözlük TDK Sözlük

 

süslemenin es anlamı nedir

süslemenin es anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süslemenin es anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için süslemenin es anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük süslemenin es anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
temedduh » kendi kendine gelin guvey olma » yetki kanunu » duruma gelmek » kaba duzen » acık kalpli » pabucu buyuğe okutmak » cenkcilik » rovanş » cakşır » revac » coban salatası » yasama gucu » acık mektup » mudrir » hodukluk » gecirimsiz » borcluluk » moral cokuntu » ciftlemek » puskurtme tabancası » tuberkulin » broşur » kentci » ibaret olmak veya kalmak » muteferrika » cok ayaklılar » trafikci » nefsi mudafaa » kubist » cıkmak » gok gozlu » aclıktan olmeyecek kadar » cocukluğu tutmak » tam ustune basmak » soylev » lokma goz » u » tırnak gostermek » cenesi duşmek » temelluk » kancıkca » orgut kurmak » turumculuk » allah a yalvar » guvenoyu vermek » dalgıc » yıkılmayacak bir bicimde duzg » oğutuluş » ulkuculuk »

süslemenin_es_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve süslemenin_es_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süslemenin_es_anlamı_nedir nedir ve süslemenin_es_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.