tdk sözlük TDK Sözlük

 

süslemenin es anlamı nedir

süslemenin es anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süslemenin es anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için süslemenin es anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük süslemenin es anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cakaralmaz » sen ben davasıveya kavgası » gonulsuz » silâh cekmek » cu » sokulme » tefeul » icli » alt cene » dumeni kırmak » bromur » sonum ayrımı » odevlendirmek » analizor » gorevlendirilme » elcilik etmek veya yapmak » yetenekli kimse » kucuk abdest » gozeme » kocaya kacmak » gozemek » lokoplâst » kabuğu dışına cıkmak » cesaret almak veya bulmak » gozu acık gitmek » dilekce » sansurcu » inci ciceği » acığa vurmak » orgutlendirilmek » nijeryalı » cuce » » canta ciceği » amputasyon » goze gorunmek » cığırma » avrupalılaşma » kendi kanatlarıyla ucmak » kuşucurmamak » goze zarı » yekvucut » acılma » sunturlu kufur » kuru yemiş » ana bir baba ayrı » el ustunde tutmak » turkmen » oteye beriye » recete gibi »

süslemenin_es_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve süslemenin_es_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süslemenin_es_anlamı_nedir nedir ve süslemenin_es_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.