tdk sözlük TDK Sözlük

 

süslemenin es anlamı nedir

süslemenin es anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süslemenin es anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz süslemenin es anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük süslemenin es anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kıcustu oturmak » bıcık » on yaylak » ortulme » gır gecmek » cın cın otmek » ırzına gecmek » muhurlu » oğleuzeri » mn » cekmek » voli cevirmek » buyutmek » serbest calışma » funda sıcanı » lâluebkem » carliston marka » goz kaşsuzmek » guncelleştirme » cok uzun uzun sure uzun olar » surgun » hatırlatmak » gonlunu serin tutmak » gobeklenme » buyuk hanım » birbirinin ağzına tukurmek » lâf soyledi bal kabağı » yetkili yargıc » capraşma » olcuşturmek » oteki » mal mulk » acık maaşı » pence pence » anlıkcılık » son pişmanlık fayda vermez vey » helenizm » ıskaca » başın ağrıması başta oluşan r » durtukleme » ruzgârlık » kısmetinde ne varsa kaşığında » el opmek » golge duşurmek » derdini cekmek » ortalamasına dayanan durumu » cabukluk » tufek » secme hakkı » sınava cekilmek »

süslemenin_es_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve süslemenin_es_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süslemenin_es_anlamı_nedir nedir ve süslemenin_es_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.