tdk sözlük TDK Sözlük

 

süslemenin es anlamı nedir

süslemenin es anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süslemenin es anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için süslemenin es anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük süslemenin es anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
su urunleri » tuvaletci » uzerine tuz biber ekmek » cizgi » gulkurusu » catallık » dol vermek » carpıtma » keceleşmek » tekessur etmek » alacık » kusurlu » ilk ornek » canis lupus » bicmek » ebussuut efendinin torunu » ayakcı » cala kamcı » takayyut » coccothraustes » teneffus etmek » ozek ağacı » bolumlemek » kufe » guderici » mudahil » cıl » duğun salonu » hurdaya cevirmek » bıcak kemiğe dayanmak » sovmek » olduruş » bankada veya aracısında actırı » para cantası » hesabınıgormek » citilenme » cicer arietinum » tuylenmek » cıkrıkcı » altın eli bıcak kesmez » şafak sokmek » guclu » ankesorlu telefon » cocukluk » capula » suvari boluğu » mulkiye mufettişi » icin » onerti » deli gullâbicisi »

süslemenin_es_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve süslemenin_es_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süslemenin_es_anlamı_nedir nedir ve süslemenin_es_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.