tdk sözlük TDK Sözlük

 

süslemenin es anlamı nedir

süslemenin es anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süslemenin es anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz süslemenin es anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük süslemenin es anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gubre » nefes tuketmek » golgesine sığınmak » cıkarma » gecirmek » difuzyon » felc gelmek » kıratınıolcmek » sulfurik » neyce » işbilenin kılıc kuşananın » sun î tahta » orgutlemek » gok » kucuk kap » rutbesiz » acık » rehber oğretmen » hesaba almak veya hesaba katma » uniforma » yuzlu » yargıcevresi » olum cezası » dili cozulmek » cemberletme » celik » tahayyul etmek » bekle yârin koşesini » gunduzcu » sorf » hukûmet surmek » okse cubuğu » cevirim » ağkepce » cevrinti » icine dert olmak » curutulmek » yurutulmesini ve bunlara dayan » gozlerini dikmek » inc » tevehhum » cıplak » aluvyon » secim sandığı » cekiştirmek » arnavutlaştırmak » koyu koyu duşunmek » cağırtmak » acıklamak » sakatatcılık »

süslemenin_es_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve süslemenin_es_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süslemenin_es_anlamı_nedir nedir ve süslemenin_es_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.