tdk sözlük TDK Sözlük

 

süslemenin es anlamı nedir

süslemenin es anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süslemenin es anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için süslemenin es anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük süslemenin es anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ele gecirmek » muteakip » golgelendirmek » yetimi okşamışlar vay sırtım » bir yiyip bin şukretmek » kılıclı » catışma » yuksunmek » slovakca » bıcılgan » suslemek » ustunde kalmak » it izi at izine karışmak » mutemmim » gosterge » işişten gecmek » falcata » alcacık dağlarıben yarattım de » cekmek » yabanî gul » ozelleştirilmiş genellikle di » akcopleme » cığrışmak » gozleri acılmak » musmir » ciğer kebapcısı » mukavemet gostermek » kustere » descartes cılık » cabuklaştırmak » cayırsız » cu » tahammur etmek » mururiye » selvice » gelişmişcanlı » gecinmek » fetvayişerife cıkarmak » acımlamak » hava kure » ruyalarına girmek » usanc getirmek » fırcacı » elden ele gecmek » doğal cevrelerini değiştirmele » sutanalık » cetin » gudumcu » uzak duşmek » okce »

süslemenin_es_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve süslemenin_es_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süslemenin_es_anlamı_nedir nedir ve süslemenin_es_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.