tdk sözlük TDK Sözlük

 

süslemenin es anlamı nedir

süslemenin es anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süslemenin es anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için süslemenin es anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük süslemenin es anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
metafizikci » uzerine gelen duvar ağırlıklar » yerin dibine gecmek batmak vey » teadul » ne gune duruyor » kacışma » bitumlemek » koşeli » hint kirazı » hukum » koclanmak » citilenmek » oksuzluk » duziko » gommek » lupletmek » frenk uzumu » emekci » kendini toparlamak veya toplam » lâyık gormek » ve kanunlara uymaksızın cebir » gunleri gece olmak » sac orgusu » sulus » reproduksiyon » ucunu kacırmak » zevk icin » dondurup dolaştırmak » corbacı » sap cekmek » temessul » duzguncu » kokten dincilik » cotuk » hatırlatmak » cekiştirici » catlatış » keciboynuzu » gıcırıbukme » eli yuzu duzgun » cicekci » cınayaz » yonetici » kecileşmek » sozde ozne » yarın obur gun » cangırtı » yukculuk » tezevvuc » defteri durulmek »

süslemenin_es_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve süslemenin_es_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süslemenin_es_anlamı_nedir nedir ve süslemenin_es_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.