tdk sözlük TDK Sözlük

 

süslemenin es anlamı nedir

süslemenin es anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süslemenin es anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için süslemenin es anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük süslemenin es anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
pacavraya cevirmek veya pacavr » fıcıgibi » yardım etmek veya yapmak » bağlayıcıunlu » bir gunden bir gune » doşeme » copra » yerleşim yerinden başka bir ye » cekimolcer » ayağına veya bacağına gecirmek » naturel » ledun ilmi » endustrileşme » duzen » gu » brove » suratından duşen bin parca olm » yoruk » veya dokunmuşpamuktan yapılan » koleleşmek » saturn » tezahur etmek » puruzlenmek » kat cıkmak » tarakcı » yuksunmek » kufurbazlık » tırmanıcıbir bitki piper nigru » emeklilik cağı » ikide bir veya ikide birde » doner sermaye » gun gunden » ustune alınmak » soyleme » toz kondurmak veya kondurmamak » butunu hars ekin » ayınlarıcatlatmak » hunkârbeğendi » ağızdan ağza dolaşmak veya gec » kilise canı » kostere » nakşibendî » oğuruş » huthut » duğun hamamı » ağzına duşmek » son gorev » alcaltmak » kabuk bocekleri » kıt a »

süslemenin_es_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve süslemenin_es_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süslemenin_es_anlamı_nedir nedir ve süslemenin_es_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.