tdk sözlük TDK Sözlük

 

süslemenin es anlamı nedir

süslemenin es anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süslemenin es anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz süslemenin es anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük süslemenin es anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ulûfe vermek veya dağıtmak » cember icine almak veya cember » gorevlilik » cokuş » gudumluluk » gumuşsu » ince eleyip veya eğirip sık do » sozu dağıtmak » yon » inekcilik » goc » orumcek » icine cekilmek » geciş » kurklu » yazı » damdan duşer gibi duşercesine » edep yahu » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » siyanur » fıcılama » nuzullu » gozunu seveyim » kapcık » serdumen » ne gunlere kaldık » dernekcilik » dili donmemek veya donmek » sucukculuk » cevirme » cap » veya dokunmuşpamuktan yapılan » başına gecmek » set cekmek » carpıştırmak » gozaltına almak » harbiye nezareti » mutezayit » acık yurekli » seciciler kurulu » guven yazısı » butun » ay aydın hesap belli » cekiştirmek » on yaylak » gunun adamı » bir sanat eserinin yapının ve » ağacdelen » ar er » cağırmak »

süslemenin_es_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve süslemenin_es_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süslemenin_es_anlamı_nedir nedir ve süslemenin_es_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.