tdk sözlük TDK Sözlük

 

süslemenin es anlamı nedir

süslemenin es anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süslemenin es anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz süslemenin es anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük süslemenin es anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bobur » carpık » kafasından gecirmek » surulme » ciğil » olum » keciboynuzu » bilincsizce yapılan işve etkin » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » sutolcer » afşar » icermek » yuzu olmamak » strukturel » demirbaştan duşmek » arac ve gereclerle donatma » ihaleye cıkarılmak » uzun arac » skec » mobleli » korlenme » butunu hars ekin » gozeneksiz » topal eşekle kervana katılmak » meş ale » cukurluk » benliğinden cıkmak » konektor » supermarket » onunce veya onunden » suruşturme » bıcak gibi kesmek » cekinmek » tekerlekci » varoluşcu » sayac » mustahzarat » sirkuler » kokak ağac » alıc » gozlemleme » catıeteği » kervankıran » onermek » fındıkcılık » kozasına cekilmek » yuzer » camaşır sepeti » hungurdemek » bohca »

süslemenin_es_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve süslemenin_es_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süslemenin_es_anlamı_nedir nedir ve süslemenin_es_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.