tdk sözlük TDK Sözlük

 

süslemenin es anlamı nedir

süslemenin es anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süslemenin es anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için süslemenin es anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük süslemenin es anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ust perdeden konuşmak » gomulu » eksiltmeye cıkarılmak » sun î solunum » hint inciri » gelecekci » geri geri cekilmek » bon bon bakmak » dovuşkenlik » culpan » ustune cekmek » cırpış » anglofil » utusu uzerinde » ciğe » beşikortusu » entipuften » curuyuş » gercekten » cicer arietinum » gurluk » suciceği » putursuz » alıp satmaz gorunmek » borclu bulunmak veya olmak » kirli cıkın » uretim artığı » mutegallibe » pic » uşutucu » kızınıveya evlâdını dovmeyen d » zevzekce » koreltme » ust » teberruz » yoluna can vermek veya yoluna » gazolcer » sac » ac acına » cabucacık » duzmek » bıcak gibi saplanmak » icli dışlı » duşman » sutsuzluk » ruşvetci » tefekkure dalmak » birbirinin gozunu cıkarmak » sonuclama » kadayıfcı »

süslemenin_es_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve süslemenin_es_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süslemenin_es_anlamı_nedir nedir ve süslemenin_es_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.