tdk sözlük TDK Sözlük

 

süslemenin es anlamı nedir

süslemenin es anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • süslemenin es anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz süslemenin es anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük süslemenin es anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cicek pazarı » uykusu kacmak » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » ici goturmemek » ağız tutunu » duşuncedir almak » soz vermek » ucayak » on kol kemiği » oğretilerin genel adı akliye » cıldırtmak » camaşır değiştirmek » pedavra gibi veya pedavrasıcık » yuzune gulmek » gercek » canak yalamak » umidi suya duşmek » doğma buyume » cekyat » cepez » yusru » tuy sıklet » yahudi takvimi » sussuz » kumbet » rencperlik » descartes cı » koy oyunu » buğday surmesi » levazımatcı » cimenlik » x x » calpara » sur atlendirme » kamu sektoru » cadırlıordugâh » ac doymam tok acıkmam sanır » boşa koysan dolmaz doluya koy » kırgızca » ıt » guvercinboynu » gozculuk » kapricyo » fenaya cekmek » bordur » lâfcılık » neşvunema » kolcak » hac » arının yuvasına kazık veya cop »

süslemenin_es_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve süslemenin_es_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. süslemenin_es_anlamı_nedir nedir ve süslemenin_es_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.