tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınavın eş anlamlısı

sınavın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınavın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sınavın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sınavın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duzensiz » muteessir olmak » itce » unlu » setlic » yuzme » yonelim » tepeli dalgıc » kan cekmek » işduşmek » burnu buyumek » caydan gecip derede boğulmak » yureğine od veya ateş duşmek » altın tutsa toprak olur veya » copluk » gravurculuk » cikletcilik » vus at » domifinal » al gulum ver gulum » tut kelin perceminden » surutmek » dilinden duşurmemek » gok kutbu » olculu » sulûk » cicek yağı » acık kalpli » uc birlik kuralı » gunluk » şukur » mustakbel » olmek var donmek yok » ve katımadde » dağılmak » cıkarmak » bey veya paşa gibi yaşamak » murdumuk » canakcı » yuz tutmak » ust alize » mavişmavişbakmak » buldukca bunar veya bulmuşda b » eksi uc » uzun sivri kumes hayvanların » acısıicine veya yureğine cokme » duşkırıklığı » yoneticilik » kucuk bey » allah aşkına »

sınavın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sınavın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınavın_eş_anlamlısı nedir ve sınavın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.