tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınavın eş anlamlısı

sınavın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınavın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sınavın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sınavın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
civi civiyi soker » odun ozu » duğumlu » allah taksiratınıaffetsin » kan kusup kızılcık şerbeti ict » uc » govermek » cağrılma » sacı » yureği kaldırmamak » puskurmek » saydam veya donuk vernik » onlenme » cığıltı » ayının kırk turkusu var kırkı » donanım » portlemek » buyur » icindekiler » yerden goğe kadar » cağıldamak » burnunu sıksan canıcıkacak » pacalarından akmak » acık bilet » kusuşme » ve dengeyi sağlayan organ » kupelik » caprazlama » unsuzunu gosterir » dingo nun ahırı » goz yummamak » pişmanlık duymak veya getirmek » otlakcı » gostere gostere » mış miş muş muş » rahat doşeği » indukleme makinesi » gozeneksizlik » arısutu » tenevvur » ipliği pazara cıkmak » rontgencilik » cicer arietinum » guluncleştirme » korpecik » cayır » uzun lâfın veya sozun kısası » şupheleniş » kritik » musluman »

sınavın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sınavın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınavın_eş_anlamlısı nedir ve sınavın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.