tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınavın eş anlamlısı

sınavın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınavın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sınavın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sınavın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
elinden hicbir şey kurtulmamak » kaput gitmek veya olmak » rum » nedamet duymak veya getirmek » ustune evlenmek » ceyizlik » kucukle kucuk buyukle buyuk o » uzlaşma sağlayan » cerkez peyniri » muzik market » harput koftesi » hicten » yuksek » arnavut » populer » icirik » piclik » cıkılatmak » recelcilik » lehinde soylemek veya bulunmak » soz cambazlığı » dolapcı » goz kamaştırmak » havuc » karmac » gamaglobulin » dunyayıgozu gormemek » centiklenme » camaşır sabunu » dortlu » kulluk » uc beyliği » cicek pazarı » mosyo » seyrusefer » ic başkalaşım » gorumluk » cıtırdamak » musmir » ackıcı » donem » tatlısoz » dışcizgiler durumu » sorguclanmak » nemse » gozlemeci » pec » icine tukurmek » bir avuc » gec veya gec efendim »

sınavın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sınavın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınavın_eş_anlamlısı nedir ve sınavın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.