tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınavın eş anlamlısı

sınavın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınavın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sınavın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sınavın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
buyuğumsu » koku » sinir torpusu » oc almak veya ocunu almak » gorme » tekebbur » gozetletmek » oğan » direnc » perdah cekmek » diplomatca » calımlıcalımlı » bunun sonucu olarak da doğal ş » gonlune gore » yurumek » dokme » acıcekmek veya duymak » emec » bahcecilik » yâruağyar » bu gunlerde » yuz vermek » gonullenmek » suryanî » catık » temizlemek » duşunce iyilik ahmet ertuğr » şeref uyesi » kerteriz almak veya etmek » yarayan cevresi oluklu kucuk » İnegol koftesi » hukûmet kurmak » sus » muneccimlik » topceker » cekiştirmek » aylakcılık » potifur » yapısının işleyişinin ve geli » uretim gucleri » ulkesel » genclik » yoneltilme » tesadufî » muhurlu » sofra veya sofrayı kurmak » şeyleri genel olarak anlatmaya » dovdurmek » cifte nağra » boşnaklık »

sınavın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sınavın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınavın_eş_anlamlısı nedir ve sınavın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.