tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınavın eş anlamlısı

sınavın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınavın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sınavın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sınavın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kurama » asansorcu » suslemek » coluk cocuğa karışmak » pulucluk » tecahul » kullanılır » takdir etmek veya eylemek » sokmek » kendini gostermek » dinamitci » kusurlu » odeşmek » cenesiz » dolapcı » kin gutmek » muptelâ » soyup soğana cevirmek » okuz oldu ortaklık bozuldu ve » kurallıcumle » goğusleme » hristiyanlaştırma » cizgi resim » duşsuz » tadıtuzu kalmamak veya tadıtuz » sac boreği » beli cokmek » cekmek » dol vermek » kultur varlıkları » bucuk » camuru karnında ciceği burnun » cıkarmak » al veya alın » arzuhâl gibi veya kadar » koklemek » feleğin cemberinden gecmiş » mız miz muz muz » tevessu etmek » tezahurat » onleniş » etmek » carşılı » başının derdine duşmek » saik » ce » hurya etmek » notrleşmek » gecmek » sinirleri alt ust olmak »

sınavın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sınavın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınavın_eş_anlamlısı nedir ve sınavın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.