tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınavın eş anlamlısı

sınavın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınavın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sınavın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sınavın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
olmek » iz anıyok » ozbekce » uleşmek » iraklı » surmelenmek » duğun » gungormuşluk » yalcınlaşma » buz » promiyer » duyun » kızılcam » carşafsızlık » koy odası » muvellidulma » yakayıele vermek veya vermemek » ordovr arabası » icki » ucuz etin yahnisi yavan veya t » umitlenme » frenklik » mekanikcilik » linc etmek » calımlamak » kabuk yonetim » suclandırmak » kanıma gore veya kanımca » kuskunleşme » yurek burkmak » kadıkoy taşı » bizim gelin bizden kacar tuta » kusulu » unlu kaynaşması » cozucu » cok yavaşişyapan cevik olmaya » hava duzenleyicisi » uzerinde pişirilmesiyle yapıla » mahrut » edeptir soylemesi » kumaş » munacat » yargıclık » suslendirme » purcuklu » beneklerle orten asklımantar » rumî » cecence » kamerunlu » vektor »

sınavın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sınavın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınavın_eş_anlamlısı nedir ve sınavın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.