tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınavın eş anlamlısı

sınavın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınavın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sınavın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sınavın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuksek » elcilik uzmanı » iyi gun dostu » tutsulenmek » ici icini yemek » capmak » cırcır » muslumanlık » yuruyuşe cıkmak » bromurlu » ya rabbi » gunu birlik » kostek » calışılma » ustelenmek » aslan sutu » zulfaris » olum dirim » bir madde » kaşile goz gerisi soz » ele gecirmek » iyi kotu » carşaf kadar » haberleşme komunikasyon » denir » keceleme » notrleşmek » ağıtcı » şakaklarıağarmak veya beyazlan » ağzınıacmak » guven mektubu » camaşır deterjanı » yalama ucuş » cıkışmak » deniz uzumu » abdulleziz » cengel » cipura » ivmeolcer » cile » kaynac » ucmak » ruh kazandırmak veya vermek » camur kalemi » ada » cetrefil » borclandırılmak » hunnapgiller » iki ateşarasında kalmak » encumen »

sınavın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sınavın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınavın_eş_anlamlısı nedir ve sınavın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.