tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınavın eş anlamlısı

sınavın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınavın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sınavın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sınavın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hafakanlar boğmak veya basmak » temizlemek » buyuleme » guc » gucu ipliği » torelcilik » allah korusun veya saklasın » ciskin » m » ayranım budur yarısısudur » muteakip » yontemlilik » uşmek » sacak bulut » etiketcilik » gondermek » nârına veya nâra yanmak » halel getirmek veya getirmemek » lâfcılık » gormek » gozluklu yılan » coğur » ders calışmak » carşıağası » beklenmediği umulmadığıveya c » lâtince » doldurdukları rengi beyazdan » uşenc » gomlek değiştirmek » yucelme » kuşucuşu » gucleniş » gecmek » anam » gorevsel dil bilimi » rayic fiyat » bolme işareti » oğretmek » ellerin dert gormesin » oyuncak » kıyıda koşede » eline duşmek » zıpcıktı » catlamak » senyorluk » işkence etmek veya yapmak » duzmek » tezata duşmek » ulkuleştirmek » tuyleri icin avlanan bir kuşso »

sınavın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sınavın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınavın_eş_anlamlısı nedir ve sınavın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.