tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınavın eş anlamlısı

sınavın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınavın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sınavın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sınavın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gulunclu » borusu otmek » caba gostermek » hancere » sungulu » su boreği » ozelliklerine gore bu organlar » van kedisi » surerlik gorunumu » doktor doktor dolaşmak veya ge » gonlu takılmak » muslukculuk » cip » sudan gecirmek » tuze » tutturmek » cağırı » yanından bile gecmemiş » olcer » faceta » suzmek » şaka iken kaka olmak veya şaka » sokuk dikmek » gormek » tam adamınıbulmak veya tam ada » zevk icin » kor oğlu » sıcankuyruğu » sın sin sun sun » od ağacı » guneşsel » coluklu cocuklu » gobel » dişini sokmek » kostek » rotuşlama » canıyanan eşek attan yuğruk ol » koy turkusu » capcak » duşuncellik » gunleri sayılıolmak » yeri goğu tırmalamak » boğurmek » turemişisim » babacko » kureyici » etmek » ust cene » pacalık » tarafsız bîtaraf »

sınavın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sınavın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınavın_eş_anlamlısı nedir ve sınavın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.