tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınavın eş anlamlısı

sınavın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınavın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sınavın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sınavın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
uclu bahis » mico » uclemek » şenlik ve eğlence donemi » uveymek » celen » kotu adam » oltaya duşmek » cerkez tavuğu » hafakanlar boğmak veya basmak » davranma » tuvaletci » suslenme » soğan ciceği » kohnemek » vucuda getirilmek » ustluk » telli calgılar » cayır yulafı » boluşturmek » gercek sayı » duz duvara tırmanmak » tutturmek » duver » kohnelik » mef ul » akrobat » ağac olmak » oteden beriden » tandır coreği » borc yiğidin kamcısıdır » paranın ustu » işguzar » kılıc sallamak » govem » acık sozluluk » konvektor » sozune gelmek » berber dukkânı » imdatcı » cabalayış » korkunclaşmak » kok » bufe » ahmakca » mustebit » donence yıl » aclık » dan den tan ten » gosterici yardımıyla karanlık »

sınavın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sınavın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınavın_eş_anlamlısı nedir ve sınavın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.