tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınavın eş anlamlısı

sınavın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınavın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sınavın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sınavın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bitişik canak yapraklılar » baccılık » bir tatlı » kanıbaşına cıkmak veya sıcrama » odul almak » gobeklenmek » canorus » cinisiz » geciş » yuklu » gonul cekmek » gelenekcilik » zuğurt tesellisi » yaşdonumu » oşur » donuş » tavuk kumesi » pic etmek » orgutlenmek » sutre » gomulduruk » tumlemek » gubrelenme » başınıcıkarmak » ustune yaptırmak » ayıgordum yıldıza itibarım ve » tumden » gecimlilik » maraba » cekilme » soydur ceker boktur kokar » guzelleşmek » gecim derdi » alıal moru mor » mundemic » işin kotusu veya fenası » can gozdesi » gungormuş » cıtırdatmak » aksilik cıkmak » ustune tuz biber ekmek » gudumlu sanat » gecerlik » goruşturmek » acıgormuş » balığa cıkmak » sırdaşca » caşıtlama » kopek sarımsağı » şolen »

sınavın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sınavın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınavın_eş_anlamlısı nedir ve sınavın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.