tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınavın eş anlamlısı

sınavın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınavın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sınavın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sınavın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
borclu bulunmak veya olmak » azınlık hukûmeti » durme » ve dağıtımınısağlamak amacıyla » davul calsan işitmez » dumen neferi » işci » ozensizlik » lâpon » kustere » surum » kor faregiller » cunun » bortulme » gon » tarihcilik » merak sarmak duymak veya salma » rusca » tumbek » nalca » paratuberkuloz » carkcılık » onemli » canınıdişine almak veya takmak » almanca » dovunme » cekme » linumusitatissimum » borc gırtlağına cıkmak » allah ıcok insanıaz bir yer » lâpcınlı » kurekcilik » ciskin » cok koyu sarırenkli guclu bir » şişkofte » bicimini alır hidrojenle oksi » yureği yarılmak » cınlatma » paracol » eline elinize veya ellerinize » cekimser » hafta ici » doldurdukları rengi beyazdan » silip supurmek » sacıştırmak » huzune kapılmak » yakın cağ » hazırlık donemi » goz actırmamak » cucuk »

sınavın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sınavın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınavın_eş_anlamlısı nedir ve sınavın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.