tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınavın eş anlamlısı

sınavın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınavın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sınavın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sınavın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cizmek » ilgi gormek » kufuv » ozel hayat » mucevher tarih » gelecekci » cicek sapı » mustesna » pb » merkezî yonetim » kredi sozleşmesi » cozyağı » lisan » dovmek » her telden calmak » mudrir » anlam kotuleşmesi » cubbeci » uykusu kacmak » ağzına veya diline kira isteme » kâkul » hat cekmek » turkmence » allah tan korkmaz » kulağınıcekmek » pilic gibi » ciftelemek » miktar ile indirimden sonraki » afyon cekmek » ağzınıveya cenesini tutmak » tebelluğetmek » calışma » ona gore hava hoş » kuzu cevirmek » yan urun » civilemek » olum allah ın emri » zam gormek » tuketmek » olan biten veya olup biten » otesi var mı » cumhuriyetci » ic guveysi » tesisler butunu » kentcilik » topluluktan olan kimse » yuzeyleşmek » kirecci » donem » cokek »

sınavın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sınavın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınavın_eş_anlamlısı nedir ve sınavın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.