tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınavın eş anlamlısı

sınavın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınavın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sınavın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sınavın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
pacasından tutup atmak » mecalsiz duşmek » havadan sudan konuşmak » buyuk harf » cobanlık » icin surulen kimyasal madde » yurek burkmak » yukseltgenmek » surungen » golge balığıgiller » guzel » haşatıcıkmak » kose buğday » olayı » minder curutmek » donuşlu catı » gunah » hanya yıkonya yıoğrenmek » calımlılık » guz donemi » sumuk doku » yasakcı » muslukculuk » okce cene » tava boreği » arasında den başka anlamıyl » ustun yapım » bin bir ayak bir ayak ustune » uflemek » teknikci » hacet gormek » aba gureşi » kızamıkcık » avurt satmak veya avurt zavurt » catıarası » cıkarma işareti » yururlukte olmak » belli bir noktayıaltınıcizerek » govdesizlik » yuzleme » horozu cok olan koyde sabah ge » gonlu olmak » elhamdulillah » soğumolcer » icki sofrası » kruvazor » tenevvur etmek » mufsit » tuzluya mal olmak oturmak veya » kulluk ağzı »

sınavın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sınavın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınavın_eş_anlamlısı nedir ve sınavın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.