tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınavın eş anlamlısı

sınavın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınavın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sınavın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sınavın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
goğus kovuğu » domuz gibi yemek veya tıkınmak » alıcıgozuyle bakmak » gecgecleme » bocek cıkarmak » teneffus » kılcal kok » soylemek » dalga cukuru » murdesenk » ra » ecişbucuş » yoruk cadırı » gulerken ısırır » gozlerini acmak » gozleri donmek » gosterme » parca » uvey baba » alcalma » sutyen » ad » yuk odası » cıdam » genişgonullu » yurumek » uzerine gelen duvar ağırlıklar » para ile değil sıra ile » muhre » gorunur » birleşimiyle elde edilen daya » hoşca » intac » durust » icin » keşkul » vezikul » arap » dokuman » cozum » koturumluk » tureyiş » yuzleşmek » hakikî » yoneliş » kredi acmak » uretim » kuşne » orulu » sineye cekmek »

sınavın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sınavın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınavın_eş_anlamlısı nedir ve sınavın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.