tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınavın eş anlamlısı

sınavın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınavın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sınavın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sınavın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
adıcıkmışdokuza inmez sekize » başmusevvit » gecici » cok seslilik » gomlek » yuzden » cerezlenmek » damarına cekmek » cıkralık » gorumsetme » cıtlatmak » oldurmek » uslu durmak veya oturmak » başakcı » kulâh » ağac arac eğirmen kirmen » carpılmak » korun istediği bir goz allah » karagoz oynatmak » akac » buyuklerin ellerinden kucukle » celik » hamle etmek veya yapmak » uzumunu ye de bağınısorma » yuksek bir yerden aşağıya doğr » cığlık cığlığa » yuz goz » komuş » acısoylemek » tel cekmek » mustakar » ucan kale » suruklemek » cay saati » yuzune hasret kalmak » yapma gubre » ruh olcumu » yaylıcalgılar » yuz kere » turemişzarf » bu turlu » cuvallama » kolay işlenebilen yumuşak bir » karşıcıkmak » sulus » bildik cıkmak » vezir vuzera » cucuk » vergi mukellefi » cağdaşlaşma »

sınavın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sınavın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınavın_eş_anlamlısı nedir ve sınavın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.