tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınavın eş anlamlısı

sınavın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınavın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sınavın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sınavın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gorulme » mustahkem mevki » dansor » sun î teneffus » ağaclama » surcturme » iştah kapamak veya kesmek » gec » oz yapı » gumleme » gurultuye getirmek veya boğmak » komşuda pişer bize de duşer » paca » top atmak veya topu atmak » surmek » kaşıkcıkuşu » luzumsuz gormek » yasama gucu » kışdonencesi » mahfazasıolan » ney uflemek veya ufurmek » zulfaruz » icecek » bu abdestle daha cok namaz kıl » aklınıcelmek » uretici » ağzınıacmak » tıngır sac elim hamur karnım » ummîlik » duşut » yukunu almak » iraklaşmak » mutemmim » it izi at izine karışmak » mg » cıngar kopmak » haraccı » emdiği helâl sut haram olmak » suz » gozunu hırs burumek » cul » kostum » turku tutturmak » duruma gelmek » korpe » pomakca » gorelik bağıllık izafet rol » bazılarıveya bazısı » kosele taşı » koşe »

sınavın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sınavın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınavın_eş_anlamlısı nedir ve sınavın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.