tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınavın eş anlamlısı

sınavın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınavın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sınavın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sınavın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
mujdeli » gullâbi » tunuslu » orgutlenme » bağlamak icin yapılan toplantı » durtulmek » cıkıntılarıolan organ » uscu » olcuş » gucenilme » omur » mustakar » gucuk » bir ağac » kafasısersem sepet olmak » vucudunu ortadan kaldırmak » tecavuz » gercek sayı » kabine duşmek » of cekmek » kume » catıldamak » guducu » heyheyler gecirmek » dehşet sacmak » uzatılabilir » mukâfat almak » obur dunya » guvenlik vanası » soz duşurmek » kukurtlenmek » cevirgi » u » kusmek » surtukleşmek » icine doğmak » kat cıkmak » koşutculuk » buyurun cenaze namazına » ovmac » doşenmek » cıban başvermek » sungerleşmek » sur atlendirme » danca » cıraklık » tuylendirme » dışarıya saldıklarısıvımadde » gıcırıbukme » catkı »

sınavın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sınavın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınavın_eş_anlamlısı nedir ve sınavın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.