tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınavın eş anlamlısı

sınavın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınavın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sınavın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sınavın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
icin surulen kimyasal madde » corman » hayalifenere donmek » icin kullanılır » juri » oğurmek » kor satıcının kor alıcısıolur » başmuhendis » ikiyuzluluk » paca » parayıaraya değil paraya verm » icin kullandıkları ozel olara » elektrikli basac » selâmete cıkmak » beyin gucu » soylenmek » utu » nuktecilik » bulbul gibi soylemek » yureği carpmak » zenneye cıkmak » kohneleşmek » bir cicekle bahar veya yaz olm » ucan kuştan medet ummak » guneybalığı » ileri atılmak veya cıkmak » bitişik canak yapraklılar » ortaklık sozleşmesi » koncina » cift parmaklılar » soz sırası » esperantocu » mustakar » sumuksu » surup gitmek » re » her tur gosteri yapmaya uygun » onune cıkmak » gozden uzaklaşmak » tenasuh » ocu » oğleyin » turumculuk » bucur » copculuk » ici kararmak » kara gun » gozluklu yılan » acık ağızlı » cıkartma »

sınavın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sınavın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınavın_eş_anlamlısı nedir ve sınavın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.