tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınavın eş anlamlısı

sınavın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınavın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sınavın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sınavın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ağına duşurmek » koknar » cikolatalı » coban kebabı » duşeşatmak » yer yer kazıyarak alttaki renk » başcı » cekişmesiz » eşyukselti eğrisi » gunu birliğine » calışma » duğum noktası » sozlukce » cok partili » dağlara duşmek » daruşşifa » burukca » cıkartı » hoşgorucu » yanardoner » fırsat duşkunu » cırnık » ağırlık basmak veya cokmek » soz atmak » uremik » nefesi kesilmek daralmak veya » torpuleme » cengel takmak » doş » gecmiş » lule » duzenbaz » orgusuz » yuz » suregelme » kacak » yakut » hereklemek » okce » muptedi » paldır kuldur » cin calığı » kesmeden ustten gecmesini sağl » dunyaya gozlerini kapamak veya » toplum ekonomi din kan veya » gocurulme » muşir » soğulmek » olum allah ın emri » meskût gecmek »

sınavın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sınavın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınavın_eş_anlamlısı nedir ve sınavın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.