tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınavın eş anlamlısı

sınavın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınavın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sınavın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sınavın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mudavim olmak » musellem » maca mece » yuzergezer » iğrenc » ile beraber » coğaltmak » kotu gozle bakmak » cokelmek » komurculuk » yapakcı » ustunden şu kadar zaman gecmek » corak » olunmek » saklamak inkâr etmek » gaz olcumu » taşıtcı » zumruduanka gibi » cift desimetre » ince gul yağı » garazıveya garezi olmak » cırcıl » kuturdemek » kopeğin ağzına kemik atmak » corba icmeye cağırmak » derdini dokmek » acılmak » uctaş » pirupak » boğazıduğumlenmek » vuzera » burgac » uslûpsuz » i tutmak » xe » armatorluk » ciseleme » surulmek » kurallara ve yontemlere gore k » studyo » cocuk bilimi » subap » pecic » oksiyur » teneffus » iceride olmak » beklenmediği umulmadığıveya c » suflîlik » cuş » uretmek »

sınavın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sınavın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınavın_eş_anlamlısı nedir ve sınavın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.