tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınavın eş anlamlısı

sınavın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınavın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sınavın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sınavın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cemreme » duşundurmek » tatlısu frengi » canis lupus » kurtcuk » kirecsilemek » sozluk birimi » erincsiz » gur gur » kuyruklu yıldız cekirdeği » soz sozu acmak » doner kavşak » yukleyici » ustenmek » suresiz » eline yuzune bulaştırmak » bir fincan veya bir acı kahven » girip cıkmak » munasebette bulunmak » dollu doşlu » kolacan » yoresel » gâvur olusu gibi » kooperatifci » bunakca » inayet etmek veya eylemek » yuzlenmek » cıkıntılı » daki deki taki teki » imparatorice » cınsabah » calım » kor fare » yoneltme » punc » mutalâa » sakın ha » gockun » gozunun kuyruğuyla veya ucuyla » cevirmek » perhiz yapmak veya etmek » iyi işdoğrusu » muftuluk » kimseden kimseye hayır yok vey » cağrıştırmak » tavukculuk » guderi » tikel onerme » yuz yuze » diskur gecmek veya cekmek »

sınavın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sınavın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınavın_eş_anlamlısı nedir ve sınavın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.