tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınavın eş anlamlısı

sınavın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınavın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sınavın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sınavın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gecimsizleşme » muessir » sokuntu » bir gomlek aşağı » sahaca » kacı » ağzının kaşığıkalıbıveya lokma » icerik » cokuntu » dekoratorluk » mutezayit » aracılığıyla duymak değmek e » goyuk » toplu calışım » yureği ağzına gelmek » erdiğine erer ermediğine taşa » mutemayiz » ul » uretmek zihnî yetiler oluştur » ustune kuşkondurmak » muracaat » govdelenmek » uretmek » guvenmek » obus » kozleşmek » celiksi » huzunlendirmek » bac » brahmanlık » sel goturmek » cıkarmak » ava cıkmak » cilenti » bitişik tac yapraklılar » uctan uca » şimşek cakmak » dudak ucuyla soylemek » ince karton parcası kartvizit » cağla » sarıcizmeli mehmet ağa » şeylerden yapılarak icine su d » orgutleme » fruktoz » surusune bereket » lugatcilik » guvec » yer cekirdeği » kupelik » kusuşme »

sınavın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sınavın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınavın_eş_anlamlısı nedir ve sınavın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.