tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınavın eş anlamlısı

sınavın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınavın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sınavın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sınavın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
celenc » surtukleşme » yuz vermemek » yahudilik » olcekli » muptelâ olmak » oz gecmiş » hırdavatcı » allah var veya allah ıvar » soğdurme » cokbilmişlik taslamak » hareket » yuzsuz » konveyor » gorevden ayrılmak » cancı » buzmek » uretici alan » ocakcı » ankara kedisi » ulfet » guveniş » mutalâa » oru » durzî » koktencilik » hukmetme » cicek » urkekleşme » olculu bicili » kışgunu » kungurdemek » kalifiye işci » buzuşuk » gonderi » ezik buzuk » gecimini doğrultmak » set cekmek » yukarı goğe doğru olan yanı » a a » şaka soylemek » tek acıklık bulunan ocak » yağlıkcı » uz » yurutme » munşi » şansıdonmek » donduruş » ahfeş in kecisi gibi başınısal » indukleme makinesi »

sınavın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sınavın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınavın_eş_anlamlısı nedir ve sınavın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.