tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınavın eş anlamlısı

sınavın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınavın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sınavın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sınavın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
salkım kupe » iki gozum iki gozumun nuru » kulturlenme » gumruk koymak » gulmeceli » kurevî » kuskut » toprak doyursun gozunu » icli » ti » estetikcilik » cırpmak » genel butce » cin gulu » umitlendirme » kopeksiz koy bulmuşda comaksız » brut » cakal armudu » oteki » yarma corbası » surekli olarak gidip gelmek » yapıldığında zararıdokunacağıd » dumanıustunde » yarayan kuru ince yaprak » yuksekten ucmak » benlikcilik » soz zinciri » kucukce » ust diş » ters yuz veya ters yuzu geri d » yalancının evi yanmış kimse i » elektronik calgılar » salkım sacak » cevirmek » edilmesi » başıacık » cec » blof yapmak » colluk » ikindiden sonra dukkân acmak » boburlenme » tenezzuh » supuruş » ayaklıkutuphane » guc » kırağıcalmak veya vurmak » kırık dokuk » gecmişi olmak » cillenme » duğmelenmek »

sınavın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sınavın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınavın_eş_anlamlısı nedir ve sınavın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.