tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav ın eş anlamlısı nedir

sınav ın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav ın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sınav ın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük sınav ın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yaycizer » catal zıpkın » merhem » ic bellek » kıta dumdar » hukumsuz kılmak » corap » istenilen bicim elde edilen m » murailik » cocuk oyuncağı » kin beslemek veya tutmak » cınargiller » kendini kapıp koyuvermek » acılmış dikdortgen biciminde » geciriş » goturmek » cift camlı » uzerine gelen duvar ağırlıklar » bolme » capalanmak » saltcılık » turdeşlik » papaz her gun pilâv yemez » acığınıkapatmak » kopukleniş » gelmelerine gore taşilerletere » figur » aksoğut » sonuclamak » soz almak » lece » kucuk ad » tutuşmak yanmaya başlamak » kulbastı » cezasınıcekmek » civi gibi » ınc inc unc unc » anlamaya yarayan sınama » kopeksiz koy bulmuşda comaksız » cıldırasıya » takaddum etmek » temessul » carşıağası » imlec » dol doşsahibi olmak » hunnap » coğun » oğurleşme » acık yurekle » cabalama kaptan ben gidemem »

sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.