tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav ın eş anlamlısı nedir

sınav ın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav ın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sınav ın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük sınav ın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
rest cekmek » bilinc » zararına kazanc sağlamak » yarım kure » koruklenme » acılıp sacılmak » boğa gureşi » urkuntu vermek » acılmış dikdortgen biciminde » dem dokmek » karşıxlv yuzyılda doğan felsef » kubik » turkleşmek » ım » kultur akımı » okselemek » elini kalbine veya vicdanına k » yukseklerde dolaşmak » cepcilik » maruz bulunmak veya olmak » kıptî » uvez » mustekreh » komputer » gozu gibi sakınmak saklamak ve » işleri ve dışişleri bakanlıkla » parmağının ucuyla veya ucunda » carpı » etut » donuna kacırmak » od » murur » ad govdesi » it uzumu » kucuk bitkilere verilen ortak » gozu kesmemek » kece » lâtin ciceği » ci » hukmolunmak » kacta » gelgecci » sozluk bilimi » elinin koru » guzel » ici kararmak » duzgun » gorundu sivas ın bağları » guluk » gonder »

sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.