tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav ın eş anlamlısı nedir

sınav ın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav ın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sınav ın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük sınav ın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
can borcunu odemek » paralel iki yuzeyin sınırladığ » tedafuî » turdeş » ic ice » kuşumlenmek » dortleme » cercevecilik » japon bezi » cevre » cakmak taşı » bıyık altından gulmek » cağdaşlık » ultimatomsu » cadırlı » iyi gun dostu olmak » bakımından bağlanarak soylenme » kullanılan mutfak âleti » tutun » siper guneşlik » saponaria officinalis » ayağına veya ayaklarına kapanm » cur et » lâstikci » tanrıaşkına » aleyhine donmek » gormek » surme » hakkısukût » denli densiz soz soylemek » duşman » cıkacak » supermarketci » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » tuyleri urpermek » topculuk » minyatur » aracılığıyla duymak değmek e » aşcıbaşılık » yapılan yığın » acelya » acıklama » catlak ses » parcalamak » parıltı » parcası » medica » muleyyin » gec » gecenlerde »

sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.