tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav ın eş anlamlısı nedir

sınav ın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav ın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sınav ın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük sınav ın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
limon kufu » uygun bir bicimde takılarak on » el el ustunde oturmak » ev ev dolaşmak veya gezmek » cakır pencelik » bulunduğu yer basamak » merkepci » infiratcı » muverrih » iki cenetliler » sahip cıkmak » ussubay » adaptor » ehlisunnet » kucumsenmek » inmek » cıvgın » kılıctan gecirmek » kulturel antropoloji » kor ucuş » bu gozle » nobet » cevrecilik » kuculmek » coplu » ağzıyla kuştutsa » gumruklemek » bulgurlu ya gelin mi gidecek » ma me » cılan » goz dikeği » ucmak » dokuntu » caycı » rekabetci » lokoplâst » yureği sıkışmak veya tıkanmak » karburleme » donelemek » başmakcılık » aracılığıyla duymak değmek e » cobanduduğu » guler yuzluluk » ışıkcı » bicimdeki bolumler » cağlama » suspansiyon » super star » sağlık gorevlisi » azap cekmek »

sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.