tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav ın eş anlamlısı nedir

sınav ın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav ın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sınav ın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük sınav ın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
acımlanmak » kılcıklı » acalya » cirişci » kırlangıc » cekimli » cıkmak » individualizm » losemit » makascılık » panislâmcı » ickili » boyacıkupu » zimmetine gecirmek » mutenekkir » sokuntu » dokuk » ne gozle bakmak » acınım » tureme unsuz » humanist » evrat cekmek » halka donuk » gulle gibi » sakal bırakmak koyuvermek sal » otobus » z z » bir gozeli » tab an » buğet » dokmek » ağzınıveya cenesini tutmak » regaip gecesi » sucluluk » boşcıkmak » ağzının kaşığıkalıbıveya lokma » pure » gonendirtme » cokrama » gocurtmek » guveylik » ahfeş in kecisi gibi başınısal » vurac » cıkmak » furu » gozleri velfecri okumak » başustune » sonradan gormuşluk » bir ağac » ari »

sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.