tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav ın eş anlamlısı nedir

sınav ın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav ın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sınav ın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük sınav ın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gevrekci » arap » yumurta hucresi » cağrı » ve dengeyi sağlayan organ » kaşıkla yedirip sapıyla gozunu » beylik soz » cekip gitmek » yırtmaclı » omur surmek » goturumlu » fırtına kopmak veya patlamak » inkılâpcı » muzayede » goz » boreklik » mac mec » guvensizce » ucuk » gozlerinin ici gulmek » formul bulmak » tupcu » saptan oluşan ekin bicme aracı » bircoğunu o metalin yuzeyine y » kemence » cift dişliler » tesettur mağazası » lâcin » el cekmek » buyukluk gostermek » umranlı » gozuyle bakmak » yurekler acısı » carpılı » otumluluk » gozler onune sermek » vay » araplaştırma » goden bağırsağı » kartezyen » on goğus » bazılarıveya bazısı » murekkepli » calkı » allah eksik etmesin » duşun » sanskrit » son gorev » emekleme donemi » secim »

sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.