tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav ın eş anlamlısı nedir

sınav ın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav ın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sınav ın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük sınav ın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sozcuk vurgusu » mubalâğacılık » buyultec » buyuklenme » kosele » goz nuru » istintac » bayramî » gozunun bebeği gibi sevmek » kalan mal ve paradan paylarına » orge » cakozlama » gonul cokuşu » cabalamak » populer » kulbastı » kızılelma » uzatılabilir » gecmişe mazi yenmişe kuzu der » bitum » namerde muhtac olmak veya name » acınmak » goz kadehi » onune gecmek onune gecmek » ciğnemek » caylık » balık sutu » cizmek » teknikci » sır kupu » bacak kadar boyu var turlu tu » cığır » kul » cift kişilik » carpmak » carkıfelek » allah son gurluğu versin » fent cevirmek » pis pis gulmek » ac gozlu » yer acmak » paralel iki yuzeyin sınırladığ » yukcu » liman işcisi » başının altından cıkmak » tozel » sinyal muziği » ifrat tefritte kalmak veya bul » meme sungeri » muşteki »

sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.