tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav ın eş anlamlısı nedir

sınav ın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav ın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sınav ın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük sınav ın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
pabuclarınıcevirmek » donuşturmek » kotumseme » carliston » sucsuzluk » ucuz » buzuşmek » gece gunduz dememek » dereyi gormeden pacalarısıvama » el acmak » vak anuvis » doğru cıkmak » tovbekâr » baskca » başına cıkmak » mezur » goğuslu » cekişmek » karikatur » goveriş » kucukluk » hanya yıkonya yıgostermek veya » ormek » ustten » arabî » ileri gitmek veya varmak » tehyic etmek » otcu » sabahıbulmak veya etmek » asansorcu » bust » suje » borek » mujdeci » muzikli » turkceleşme » kurum » bukme » yuksek bir yerden aşağıya doğr » vucuda gelmek » lâmbayıacmak » sokağa veya sokaklara duşmek » sinirleri gevşemek veya yatışm » komşunun tavuğu komşuya kaz ka » humayun » tanrı ya minnet duygusunu sunm » goynuk » zuppe » buyuk abdest » pis pis gulmek »

sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.