tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav ın eş anlamlısı nedir

sınav ın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav ın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sınav ın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük sınav ın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
donence » zaireli » tarihsel ozdekcilik » harama uckur cozmek » su kure » guruldeme » yureği carpmak » kaypakca » kaltakcı » luzucî » cetrefilli » suruklemek » imtizac » ciğleşmek » mahkemelik olmak biri başkasıy » ışıkolcer » onculuk » mısır puskulu gibi » azaltmaya yarayan arac egzoz » mişli gecmiş » koruk » cicek durbunu » aklından gecirmek » futuroloji » olcuşmek » yasama donemi » dili pabuc kadar » sepetci » goturmek » cimdiklenme » super » urkutmek » cıkmak » ozerk » mucbir sebep » ucan daire » soğukca » tepetakla etmek veya devirmek » pata cakmak » aclık grevi » yıldırak » hurdasıcıkmak » hızolcer » iktidardan duşmek » karşısına gecmek » umide duşmek » son bulmak veya sona ermek » karun » duzmece » cekmek »

sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.