tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav ın eş anlamlısı nedir

sınav ın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav ın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sınav ın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük sınav ın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cok yanlıveya yonlu » mızrak cuvala girmez sığmaz » mujdeci » boğaz boğaza veya gırtlak gırt » zumrut » entelektuel » adamına gore » susleme » j j » surec » dikişcilik » tupleme » gormek » mustezat » duğun alayı » cıraklık » ağzına veya diline kira isteme » caldırılma » murettep » yuzune vurmak veya carpmak » guvenliği sağlamak icin yapıla » musekkin » imparatoricelik » cerkez tavuğu » ucuncu cağ » tupculuk » yuklemek » iş ar » hristiyanlaştırmak » lâcka » gozle yemek » mulâhaza yapmak » urun vb » belirtec » curuk » cıkma » zuppeleşmek » tupcu » yuzune gulmek » batak culluğu » kokertmek » murekkep » cıkarma » acmalık » ozgunluk » sonuclanma » duşunuculuk » sakatatcılık » kalkışa gecmek » acık senet »

sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.