tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav ın eş anlamlısı nedir

sınav ın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav ın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sınav ın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük sınav ın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sırat koprusunden gecmek » babakoş » alternator » ici ısınmak » şarapcı » cetinleşme » cat pat » başıbelâya girmek veya uğramak » lugol » kuskunluk » vietnam halkından olan kimse » takke duştu kel gorundu » su cıkrığı » derinlikolcer » sut dişi » genel goruşme » zerzevatcılık » otuşme » harac yemek veya almak » yureği kaynamak » cakılmak » cepel » goğus vermek » ağzıtorba değil ki buzesin » yuz akıile cıkmak » tes it » carıksız » cilek » muhtac » şeyhulislâm kapısı » carşaf » kapsamına alma veya alınma » dunyaya kazık cakmak veya kakm » toplamak işleri icin ayrılan k » cep harclığı » sozun ardıboşa cıkmak » vukua gelmek veya vuku bulmak » zatulkursî » mustensih » kalvenizm » tostculuk » şuphelenme » cağla » kopcalanmak » tutmek » cap » gunleri gece olmak » kıskıvrak yakalamak veya bağla » kotu » karacayır »

sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.