tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav ın eş anlamlısı nedir

sınav ın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav ın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sınav ın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük sınav ın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gurbetci » yuz verince astar istemek » urun yelpazesi » gunluk ağacı » tarihsel ozdekcilik » bakla ciceği » değişkene gore hesaplanan sayı » bağrışcağrış » bicimsiz » tesettur etmek » boğa » puan almak veya kazanmak » boduc » celmelenmek » celmece » elini kana bulamak veya bulaşt » universite » ra » hodukluk etmek » guneşlik » bir ağac stryhnos nux vomice » capraz kur » odemeli » buhtan etmek » urpertmek » moskofluk » kulluk ağzı » ozdeşlik » yuzune bakılmaz » katır tepmişe donmek » goz bağı » hatır gonul bilmemek saymamak » şaşıcakır demektense kor de de » gozunun onunde olmak » cakıntılı » beraberlik muziği » gumrah » kanun sozcusu » cekmek » vokabuler » uvey evlât gibi tutmak veya sa » cay » boru ciceği » mustakbel » duzgun » zuluf » yoluna can vermek veya yoluna » cam yeşili » mudara etmek » beneklerle orten asklımantar »

sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.