tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav ın eş anlamlısı nedir

sınav ın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav ın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sınav ın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük sınav ın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bulunan bir sıvı » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » selâm soylemek veya yollamak » cinisiz » cayırlı » yuzu secilmemek » batınî » kısa unlu » alak elek » salıncakcı » ort ki olem » canak ağızlı » bicimli » yedi iklim dort bucak » doşetilme » koşelemek » popularite » ıska gecmek » dişci » mulhak » nufus patlaması » yollara sokaklara dokulmek » esmayıhusnâ » midesi ekşimek kaynamak veya y » » varlıkta darlık cekmek » cozuluş » duğun alayı » muhayyerkurdî » sozlu soru » pek yuzlu » bakır calığı » sapsarıkesilmek veya olmak » camcak » govdeli » cat kapı » işayağa duşmek » ozelleştirme » muritlik » gormek » gommek » cullama » yurumek » havaya ucmak » grek » on avurt » şefaatci » cıkmak » suzgec » citar »

sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.