tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav ın eş anlamlısı nedir

sınav ın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav ın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sınav ın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük sınav ın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yağma etmek veya edilmek » goz guclu bir ışık sebebiyle b » cıkıkcılık » honduraslı » cokertme » calmak » boluk » abdal » tuketici » uzulmek » celişmek » duzenli » orumcekli » gecmek » golfcu » mutedavil sermaye » acıklar livası » cevirmen » doşemcilik » kulucka devri » biciminde duzenlenen ulusal ve » cizici » munderic » taşkomuru » durdurmak » munasebette bulunmak » korleştiriş » uzum hoşafı » percinlemek » iz surmek » olumun soluğunu ensesinde duym » acından olmek » oyku » gundondu helianthus annuus » goğus darlığı » guveni sarsılmak » kulağınıcekmek » ozel ad » adetimurettep » carpma » cerezcilik » zayıf duşurmek » kostek vurmak » birleştirme montaj » acık ağızlı » muemmen » abesle uğraşmak veya abesle iş » cicek olmak » pece » iskeletli hayvan corallium rub »

sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.