tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav ın eş anlamlısı nedir

sınav ın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav ın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sınav ın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük sınav ın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
başnereye giderse ayak da ora » muhre » kuldoken » selâm soylemek » commek » batınîye » sunger avcısı » gozu ac » yugoslav » elinde var » aramak » penceleme » cift zamanı » desinator » calışma masası » ruzgârlamak » haklıcıkmak » cember » gomlek » başına belâ olmak veya kesilme » on veya beş para etmez » cenesi oynamak » cizici » orgutlemek » kokain cıkarılan en cok peru » cimen » cekemezlik » bardağın konulduğu yeri kirlet » mes uliyetsizlik » gittikce » soylemek » m2 » kokten » ileri geri konuşmak lâflar etm » aletler butunu » gundelik » ciğer kebap olmak » soğutlu » bicimlendirme » duşukluk » başıustunde yeri olmak » kaval tufek » gomulmek » hatırlatmak » cift vuruş » sutannelik » altından capanoğlu cıkmak » ucak » muhtac etmek » cer »

sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.