tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav ın eş anlamlısı nedir

sınav ın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav ın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sınav ın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük sınav ın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cevre » gocmek » cayırlık » İsa yıkusturdu muhammed i mem » arşiduşes » turkuleşmek » tavukcu » beklenmediği umulmadığıveya c » gon » komurleştirilme » cift surmek » kucuksemek » aylığa gecmek » tuvaca » utusu uzerinde » urku » hafta sekiz gun dokuz » curumek » curuğe cıkarmak » kopca » mulâzım » ferc » yurutulme » duşkurmak » sakatcı » gun ola harman ola » hidrokarbur » hak » techiz » olmezleştirmek » duldul » ayağına cabuk » civili » can havli ile » otakcı » recel » ne imiş » hakikî » citi » yarıgecirgen » meydana cıkarmak » nasrettin hoca nın turbesi gib » camcak » tenasup » golge balığıgiller » cemenlemek » ust cene » yunmuşarınmışveya yıkanmış » gurecilik » insan musveddesi »

sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.