tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav ın eş anlamlısı nedir

sınav ın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav ın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sınav ın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük sınav ın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ondalıkcı » muhendis » kopurme » sozel » duzelmek » bizim gelin bizden kacar tuta » bunakca » gun doğmadan neler doğar » alacaklıcıkmak » uzumunu ye de bağınısorma » cakıştırmak » yosun kulu » davranış misal » olum cezası » kotuleştirmek » mulkiyeli » kuvertur » uşurmek » akaclama » gozcu » merak sarmak duymak veya salma » seramikcilik » korkusuz iyi dovuşen kendine » otumsuzleşmek » muşkule » icecek suyu olmak » omur adam » catal zıpkın » tutuncu » yureği kalkmak » yetkili yargıc » yuzme havuzu » yurumek » puren » cıkışcizgisi » goz kırpmadan » actıağzını yumdu gozunu » vay » sanayi bolgesi » ğ Ğ » uc bucuk » muşterek bahis » herkes gider mersin e biz gid » iki buklum » tekevvun » gozetmek » ankara kedisi » medine dilencisi » ictima » yahudilik »

sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.