tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav ın eş anlamlısı nedir

sınav ın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav ın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sınav ın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük sınav ın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
aşcıbaşılık » icin kullandıkları ozel olara » etmek » suntırac » koşac » sokuntu » yureği yağbağlamak » kan cekmek » girdisi cıktısı » alcaklaşmak » kırıp dokmek » celikleştirme » yediği naneye bak » ceki » elinden kan cıkmak » zamanıgecmek » kotuluk etmek veya yapmak » kaşgoz işareti yapmak » kademli olsun » duşundurmek » gu » paylaşmış benzer odevlerle yu » bulbulun cektiği dili belâsı » lâmadan oluşmuş arasına yerle » yuzunu şeytan gorsun » kopekleşme » kurekci » goc » coğunlukla » sıskasıcıkmak » mulkiye idadîsi » kundeye getirilmek » ust uste » gec olsun da guc olmasın » kocma » kuskunu duşuk » gomlek » guvenoyu almak » puf noktası » dunya başına yıkılmak » goz merceği » nesnelerin butunu » cemen » portlemek » eşgudum » ust » cekememek » cekikce » tukenmez » civili »

sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.