tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav ın eş anlamlısı nedir

sınav ın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav ın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sınav ın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük sınav ın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ulkuleştirme » taahhut » pestilini cıkarmak » kale cizgisi » soz vermek » meydan dayağına cekmek » duzenleme » canınıbir yere dar atmak » gok kuşağı » gozunun bebeği gibi sevmek » kadidi cıkmak » cirişgibi » cır cır otmek » ay donumu » turap » er » gunlu » alkololcer » capaculculuk » cıkagelme » cekmece » mes ul tutmak » kacınganlık » eğik duzlem » kor » duşut » bir dilin kelimeleriyle duşunc » buvet » hesap gormek » karanlığıdeşmek veya yırtmak » hukmunde olmak » dortluk » golge » gelen birini karşılamaya cıkan » rotuşetmek veya yapmak » delikli taştekne » cevirmek » minyatur » cift camlı » onemsenmek » ucretlendirme » carpışmak » dol » cocuk dunyaya getirmek » ucuk » kuşgibi veya kadar yemek » ozgunleşme » şuyu » lâcka etmek » ic mimar »

sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.