tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav ın eş anlamlısı nedir

sınav ın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav ın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sınav ın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük sınav ın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bunakca » başka bir ulkeye veya yere sığ » sacılış » kukremek » ketcap » hizmetci » ordinaryus » hukûmet kurmak » bicimleme » dağyurumezse abdal yurur » makedonca » kırac » kurban bayramı » tanzanyalı » duğuncu » kucuk unlu uyumu » eşeyli ureme » ickin » anasının korpe kuzusu » beşyuzlu » culpan » ac kurt gibi yemek uşuşmek ve » sundurmek » cağrı » envaiceşitli » soz olmak » paca » fesatcılık » kopekgiller » celmek » istirham etmek veya istirhamda » lutfetmek » veresiye karşıtı » bicimsizlik » yavaşcacık » ceper » besmele cekmek » oldurmek » cozme » hanya yıkonya yıgostermek veya » iceren genel kavram » aklımda » gucuk ay » icmece » zumrut yeşili » ağaca cıksa pabucu yerde kalma » cabuk kolay heyecanlanan kims » girit kekiği » goğus ingini » bizim gelin bizden kacar tuta »

sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.