tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav ın eş anlamlısı nedir

sınav ın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav ın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sınav ın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük sınav ın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bektaşî » cadır uşağı » kacıntı » cırak etmek » ihtiyaclarınıbaşka yere gitmed » sancma » surmek » koşelik » kor kaya » ic denge » partoner » afşar » eline duşmek » boluntu » bu yuvacıklar topluluğunun bal » gecmiş » guderici » zevk icin » gozetlemek » gun meselesi » alt yanıcıkmaz sokak » ali » kısmeti acılmak » uslenme » cağrılış » nazikce » kılıc uşurmek » notrleştirme » otmek » dayanc » mumeyyiz » ic dunya » hurmetli » kamu duzeni » ikbali sonmek » surucu » uckur » şolen » dokup sacmak » oksuzluk » kukurt ciceği » cekim » taze ot gormuşeşek gibi » başıdara duşmek » pence atmak » guzide » bir dilin kelimeleriyle duşunc » aydınlıkolcer » kolan cekmek » bin yaşa »

sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.