tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav ın eş anlamlısı nedir

sınav ın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav ın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sınav ın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük sınav ın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
soyleşi » ağzına tukurmek » ismi cıkmak » darıunundan baklava incir ağa » gecinmek » kucukayı » rastık cekmek » faturasınıbirine cıkarmak veya » ovur » kumuc » orek » şukretmek » kacıncı » pencuyek » organların her biri » guneşe karşıişemek » hint kumaşı » hazır bulunmak veya olmak » ileriyi gormek » pamukcu » sutu bozuk » at binicisine gore kişner » yonelmeli » elinde bulunduran kimse » okul oncesi » rodezyalı » gereksinme duyduğu maddeler du » ofsetci » testere caprazı » yanlarında goturmekle yukumlu » donuş » gercek kişi » mudafi » bocek cıkarmak » pestili cıkmak » puf desen ucacak » celebice » goğusluk » guvercinler » guldurmek » gi » mutezayit » buk » donercilik » bitli veya kurtlu baklanın da » tumlec » kuskunleşme » aspirator » elinde bulunduran kimse » akrobat »

sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.