tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav ın eş anlamlısı nedir

sınav ın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav ın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sınav ın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük sınav ın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kâğıt yapraklarından her biri » kilidi kureği olmamak » ustune ustluk » acık sozlu » mutemmim » kısmet veya kısmeti cıkmak » gozetilme » uniforma » boya koku » bayram etmek veya yapmak » aykırıduşmek » kurban bayramı » gorevlendirilme » cingoz » calışmacı » munderic » okuz oldu ortaklık bozuldu ve » cıkışmak » uc bir » suspansiyon » ardınıalmak veya getirmek » bir o yana bir bu yana » okseme » sululuk yapmak veya etmek » duzlem kure » selâmunkavlen » ucar kefal » gercekustucu » goğus cukuru » ez de suyunu ic » tufeklik » coğur » kul etmek » surukleyiş » bilgiclik » soz sozu acmak » işe yaramak veya yaramamak » aslî duşunce » fitci » oruc tutmak » cakmak » komur kayası » yureğine kurt duşmek » zarar gormek » kamburu cıkmak » uful » yuzluk » tarhana corbası » torel » kurulur »

sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve sınav_ın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.