tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav eş anlamı

sınav eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sınav eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sınav eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cıkartılma » gureşilmek » bazıbitkilerin turlu organları » gerceklemek » zumrut » perdahcılık » ustelik » oksiyur » gucenmek » balıkcıkazağı » cozucu » duzensiz » kuf bağlamak veya tutmak » seruvencilik » ici beni yakar dışıeli veya s » ogelerin oluşturduğu butun pa » hacet gormek » yuzunden » l demiri » gozunun onunde olmak » astığıastık kestiği kestik » mehtaba cıkmak » aleyhinde veya aleyhine soylem » on ad » sosyal guvenlik » gumruklu » it urur kervan yurur » cevre sağlığı » mahkemelerinin adı » kuraso » kap » oğretiş » kocak » ağac » bıckınlık » kuşumlenmek » ozgecil » olcu bilimci » gulucuk » solom » yabancılık cekmek » kaşjolesi » belâya catmak girmek veya uğra » kuşcu » kadehcik » icinden bir şeyler kopmak » koyleşmek » yemeden icmeden » cin lâhanası » boluntuler »

sınav_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sınav_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_eş_anlamı nedir ve sınav_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.