tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav eş anlamı

sınav eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sınav eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sınav eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
istismar etmek » iki satır lâf etmek veya konuş » cıban ağırşağı » aykırıduşmek » tahassus » sacak opmek » icine baygınlıklar cokmek » carptırış » anadan yeni doğmuşa donmek vey » mıknatısıolan » orulme » secmeli » gorevlendirilmek » hiccilik » leffuneşir » gecmek » muphem » fiil cumlesi » teknokratcılık » virtuoz » malkar » boynunu bukmek » guvelenmek » basın ozgurluğu » mak mek » kırgız » ic ice » orgu » yuzde yuz » gonlunu celmek » cullanış » yuzsuz yuzsuz » zayice » ozellik » surrealite » bağrışcağrış » gururlanmak » iceriye atmak almak veya tıkam » kırbaclamak » ortalığı goturmek » soylemek » gecici » hint pamuğu » ceyrek » hazırlıksız olmak veya bulunma » ağzından cıkanıveya cıkan sozu » cinleri başına toplanmak veya » sacmak » hakaret gormek » akılsız başın cezasınıayak cek »

sınav_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sınav_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_eş_anlamı nedir ve sınav_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.