tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav eş anlamı

sınav eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sınav eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sınav eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dunya » kullanılır » muneccim » civilemek » jon » ustune yormak » cekirge » tahkimat elemanlarıustune veya » akıl icin yol veya tarik birdi » vandal » kem soz kem akce sahibinindir » cardak » lulecilik » dincleşme » cıra dibine ışık vermek » mulkiyet » kostebek illeti » kum colu » genizden konuşmak veya cıkarma » komşu kapısına cevirmek » tevessu » zihnini kurcalamak veya tırmal » tunmek » bir suru » oncelemek » veya başka duzenlerle işletile » bitumlu » feleğin cemberinden gecmiş » yurumek » bulgaristanlı » bir yakadan başcıkarmak » etmediğini bırakmamak veya kom » makascılık » korkusuz iyi dovuşen kendine » cobandeğneği » puskurtme » amortisor » penceli » muzikoloji » renk vermek veya katmak » derin derin duşunmek » mısır fulu » muz » hızolcer » doğen » duşunce » merak etmek k kalın okunur » hırcınlaşmak » başına işcıkmak » gucu »

sınav_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sınav_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_eş_anlamı nedir ve sınav_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.