tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav eş anlamı

sınav eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sınav eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sınav eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
suluğen » organların her biri » sır kupu » uscu » sovmek » turban » op babanın elini » guvence » muska boreği » teşevvuş » goz kesesi » kuruluşlar butunu » sureklilik gosteren » burnunu cekmek » tadınıkacırmak » kur asıolmak » otmek » yan gelip oturmak veya yatmak » olmez cicek » cember » meyve ici » ackıcı » mastıciceği » suyundan yararlanılan cukur » cıbanlaşma » selcukî » muzakere » gerceğe aykırılık » durtuşturmek » canım » bir dilin kelimeleriyle duşunc » cağ » yb » musabakaya girmek » cozuntu » suzgec » onemsizlik » dert dokmek » akrobat » sonumsuz » yuz yuze gelmek » tutun balığı » uluscu » cıkmak » mutenazır » coğaltmak » muhurlu » sutten ağzıyanan yoğurdu veya » on uyum » cekirdek »

sınav_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sınav_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_eş_anlamı nedir ve sınav_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.