tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav eş anlamı

sınav eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sınav eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sınav eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
citme » gecmek » tespih bocekleri » batınîye » cıldır cıldır » molekul » mucerret » tahtalıkoyu boylamak » sırtınıdayamak veya vermek » cemkirmek » keli koru toplamak » mayalanabilen ve coğu tatlıola » luks lâmbası » t cetveli » yuzluk birimler boluğu » bicimde saplı obur ucu yassıo » iki cami arasında kalmışbeynam » ustelik » ici paralanmak veya parcalanma » ayaklarının veya ayağının ucun » bocekkapan » unluleşme » sana vereyim bir oğut kendi u » centiklemek » kucumsenmek » merkez acı » emniyet muduru » yurumek » oldurmek » onemsizlik » neşvunema bulmak » kucukle kucuk buyukle buyuk o » futuhatcı » cozumsuzluk » oğutmeye yarayan dişlerin orta » sureksiz unsuz » sempati duymak veya beslemek » cakılı » gomlek değiştirmek » kullanılır » kor kandil » ceneli » bulgar » alcaklaştırmak » sarkıntılık etmek veya yapmak » olum allah ın emri » sarıkcı » ahıra cekmek » donuşturmek » ihtiyac »

sınav_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sınav_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_eş_anlamı nedir ve sınav_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.