tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav eş anlamı

sınav eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sınav eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sınav eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
burnunun ucundan otesini veya » cok gelmek » cangal » cekmek » basıldığında duyulan kımıldama » gun » sırat koprusunden gecmek » fetiş » coğaltım » duzec » yakınlık gostermek » cifteleşmek » aylakcılık » dert dokmek » odenti » penceletmek » rusup » kullanılırdı » lâğım su yolu vb nin gereken » kacmak » gozlemlemek » yer tutmak veya tutmamak » muzisyen » hucum » tatbikatcı » ii murat a yolladığıbir haber » kulağınıacmak » eskimoca » coban salatası » kimseden kimseye hayır yok vey » ovgucu » sustalıcakı » gunduzcu » rıza gostermek » brahmanlık » ne olur veya ne olursun ne ol » gostere gostere » mulâzım » emanet bırakmak veya vermek » nonfiguratif » yanlışkapıcalmak » donuşturulme » gunindi » sureklilik gosteren » cektirici » cakal » cur etli » camaşır makinesi » gozune kestirmek » uvey oğul »

sınav_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sınav_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_eş_anlamı nedir ve sınav_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.