tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav eş anlamı

sınav eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sınav eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sınav eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bilânco » domates salcası » uzak goruşlu » ikametgâh ilmuhaberi » şarapcı » yukleme » amara » gecmek » yosun kulu » orgutlenme » satranclı » minder curutmek » sokmek » ezcumle » allah emeklerini eline vermesi » etut etmek » bir baştan veya uctan bir başa » soz gelişi » şimşek cakmak » gectiği yoldan gecmek » gucenilmek » mubrem » yakmac » sut danası » dağıtılan bağday » kulfetsizce » gonlune gore » gudulenme » caylak » bıcak silmek » midesi veya ici ezilmek veya k » hayvan komuru » ruzgârlanmak » utu makinesi » corbacı » yorgan yuzu » ruslaşmak » sıkıduzen » iflâs bayrağınıcekmek veya bor » rolânti » an en » pulverizator » jupon » ucan kale » cul » bezekci » himaye etmek » kapsul » fruktoz » bufe »

sınav_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sınav_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_eş_anlamı nedir ve sınav_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.