tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav eş anlamı

sınav eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sınav eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sınav eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
it urur kervan yurur » sıhhî tesisatcı » arac » bulunan bolum kafa ser » alcılı » cetinleşme » pecelemek » ağzıacık » lufer » mahkemelerinin adı » sahip cıkmak » anıtkabir » ziyade olsun » tarla sıcanı » torenli » dumeni kırmak » dar goruşlu » cakmak » koza cekmek » şeyin ayrıcalığınıanlatır » başoğretmenlik » tumor » korpe » berber dukkânı » afşar » on kol » celik parca » uvez » gunluk » gocerme » rontgen cekmek » cok yıllık » ınca ince unca unce » sacıştırma » bunların taklidi olan madde » bir fincan veya bir acı kahven » harclı » olunmek » kelepce » kustere » kuf » sutyen » ustuvanî » sozel » belirli muayyen » catlak » lutfeyleme » horozgozu » dinclik » ciftleşmek »

sınav_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sınav_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_eş_anlamı nedir ve sınav_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.