tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav eş anlamı

sınav eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sınav eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sınav eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kur a efradı » kurneme » dava etmek veya acmak » recete » kırmızıcizgi » ucurulma » yanardoner » ozel kesim » cit » neler de neler maydanozlu kof » muessif » juglans regia » surerlik gorunumu » kokten surme » amator » meddah sanatı meddahın işi » zerresi veya zerre kadar eseri » koltuğuna girmek veya koltuğun » duzensiz » ovulme » cığ » cay evi » camgobeği » sucluluk » gecmek » hint pamuğu » arap sacına donmek » yuzuncu » gorsel işitsel cağrışım » beyninde şimşekler cakmak » ustune evlenmek » gecirtilme » ici gecmek » li » cordek » cığır » tıraşıgelmek veya uzamak » cekingen davranmak » topac gibi » tur » boşta olarak yapılan ortu » cıkıntı » bir orman ağacıcastanea sabva » icki » horasanlı » yaptıklarıgosteri » rest cekmek » carpmak » ağac olmak » emir cumlesi »

sınav_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sınav_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_eş_anlamı nedir ve sınav_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.