tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav eş anlamı

sınav eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sınav eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sınav eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
oğretmen evi » ileri veya one surmek » tuvaca » k » gozden kacmak veya gozunden ka » teessus » flort » İzmir koftesi » sukûnet » gonlu kalmak » mustahdem » mulkî idare » kubist » yavaşca » hırcın » kurban bayramı » hayatınıbirine borclu olmak » alnıacık yuzu ak » bilek gucu » kotu olmak » gocurmek » jole » buyutmek » modasıgecmek » icsiz » yaylar uzerinde hareket etmek » kume calışması » guzelleştirmek » tuneklemek » kayda gecirmek » togolu » fak fuk fonu » calık kavak » ucucu » iki buklum olmak » acmak » kopcalı » benlikci » hukum surmek » kispet cıkarılması » amerika tavşanı » zulfuyâre dokunmak » kurek cezası » guttuğum domuzu bana oğretme » yuzu kara » can başustune » eğitim fakultesi » uckuruna gevşek olmak » musmir » insan eli değmemişveya dokunma »

sınav_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sınav_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_eş_anlamı nedir ve sınav_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.