tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav eş anlamı

sınav eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sınav eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sınav eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
beyazıcoğalmış beyazlamaya yu » acılmak » gun » ecel şerbeti icmek » sarkıntılık etmek veya yapmak » nefsine duşkun » otuşme » zam gormek » sumbulteber » bulbulun cektiği dili belâsı » ortak mulkiyet » cocuksuz » mico » acık » ya ya » sabahcı » mujdelemek » teeyyut etmek » cocukluk » nişan yuzuğu » bahcesiz » ari » celik » gil » koşeyi donmek » gidişdonuş » ti » facunalık » centik » amaclı » hippocastanum » başına dunyanın belâsınısarmak » donuk » civi gibi » ustune veya altına eklenen ayı » ozenli » ah cekmek » nufus patlaması » koy meydanı » alcaltmak » durbunun tersiyle bakmak » sinus » gocer konar » bukme » veresiye karşıtı » coban boreği » descartes cılık » nogay » icki sefası » duşgucu »

sınav_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sınav_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_eş_anlamı nedir ve sınav_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.