tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav eş anlamı

sınav eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sınav eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sınav eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
oyle oyle » surerlik fiili » boşta olarak yapılan ortu » muzekkere » ocakcılık » zerdecal » ic kulak » dunit » gosterilmek » govermek » ust » gum gum etmek » teessus » lâmadan oluşmuş arasına yerle » kopru kurmak » lâyık gormek » aylakcılık » allahutealâ » dovuşkenlik » icine atmak » ziyafeti cekmek » suslemek » hurriyetcilik » kopek dişi » sozunun eri olmak » ultimatom » avuc » gunah işlemek » kan cekmek » it » cini » cocuklaşmak » cifte kıskac » tutturmek » hoduk » uzerinde » suzulme » dort başımamur » cakmak cakmak » muessif » bir dilin kelimeleriyle duşunc » edilen sıvımadde » vechişebeh » yasakcı » bıcakcı » acma » bolumunden her biri sezon » duşgormek » obstruksiyon » sc »

sınav_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sınav_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_eş_anlamı nedir ve sınav_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.