tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav eş anlamı

sınav eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sınav eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sınav eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duşkırıklığı » karşısına gecmek » cıplaklaştırmak » su bolumu cizgisi » kıcına tekmeyi atmak vurmak ve » caca balığı » zuppelik » uslûplaştırma » adamına gore » ekşi yuz » tenkitci » cozme » gectiği yoldan gecmek » şeytan orumceği » cokuntu hendeği » cer cop » sapınc » acık » cil » eğir koku » ozlemini cekmek » kızım sana soyluyorum veya ded » ongorme » sevinc » kurekcilik » hice saymak veya hice indirgem » mest sermest » copurlaştırma » cevre » icinde kaybolmak » surumek » gunluk guneşlik gorunmek » ozelliği » yeri goğu tutmak » cıta » beşuc » yetenek ve genel gidişdurumlar » guzelce » balık kavağa cıkınca » har gur » cağcıllaşma » keciboynuzu gibi » tıraşfırcası » vulgarize » arguman » gomme » percinleşme » gurcu » yuk olmak » kumaş »

sınav_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sınav_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_eş_anlamı nedir ve sınav_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.