tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav eş anlamı

sınav eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sınav eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sınav eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tencere dibin kara seninki be » kus » ust » carpıştırmak » ucluk » kirecsileme » yuzunu gormemek » işcilik » beyin gocu » carptırmak » teessur » dadacı » kapcıklı » gulmece » uretim ilişkileri » mufrez » ayağıduşmek » golcul » kireclenme » cokbilmiş » gumec » kopure kopure » kazak » okulu asmak veya kırmak » celişik » duşup kalkmak » yuzulmek » sulukcu » cakıllık » mutemadiyen » cabuklaştırılma » veya giysinin uzerine konulan » surmek » recelci » durtmek » sabahın korunde » gokyuzu mavisi » ozel tiyatro » surumcemede bırakmak » cizin cizin » garnitur » yoneltme » kurtun » maymuna donmek » utmek » nutuk atmak veya cekmek » yargıusulu » ozellik başkalık ayrım » takla atmak veya kılmak » pabuc »

sınav_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sınav_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_eş_anlamı nedir ve sınav_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.