tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav eş anlamı

sınav eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sınav eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sınav eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ciceklenme » cantacı » bicimsizleşmek » danışma burosu » w » ceremesini cekmek » işaret yay ayrac » caltılık » meşrutiyetci » derc » ıncı inci » tedavulden kalkmak » gondertme » buyukluk hastalığı » intac etmek » ca ce » hayırlıveya hayırlısı olsun » suzulmek » minare golgesi » gecmek » sureğenleşmek » anaclık » sondurulme » geyik boceği » yukseklik korkusu » acık sacık » gostermek » cırpılmak » okuz » acık eksiltme » cozuk » muhtac » cıldırma » naturmort » bekci » duğun dernek hep bir ornek » catlatma » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » ozurlu » koşklu » calma » ozonolcer » buyuk şehir » duzgun » kokenlenmek » icindekiler » gomulu » cayıgormeden pacalarısıvamak » kalıtcı » cakmaklaşmak »

sınav_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sınav_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_eş_anlamı nedir ve sınav_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.