tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav eş anlamı

sınav eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sınav eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sınav eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kıc » ag » ac kalmak » yavaştutun » baharatcılık » gumrahlık » mucavir » harman dovmek » mulkî » yore » ecel şerbeti icmek » gubrelenmek » gostermek » olcum » luksmetre » lece » cıtpıt » dayanc » el kapısına duşmek » seci » muzik » gokkuzgungiller » capmak » cekine cekine » kulağınıacmak » guclu » guc » cıngar cıkarmak » daire parcası » yer opmek » duztaban » anlaşıldıvehbi nin kerrakesi » tutunluk » kukurtsuz » cevirmek » somurgesi olan veya somurge el » rh » gulistan » curutulme » tuketim » golermek » lâmadan oluşmuş arasına yerle » arabanın on tekerleği nereden » oncesizlik » masoz » sukse » tedahulde kalmak » yuzune bakmaya kıyamamak veya » burnu havada veya kaf dağında » yolunu beklemek veya gozlemek »

sınav_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sınav_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_eş_anlamı nedir ve sınav_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.