tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav eş anlamı

sınav eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sınav eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sınav eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
beyaz renkte kolay işlenir ve » horozdan kacmak » namus sozu » cıkışyolu » kacmak » cene yarıştırma » yuksekten atmak » gumuşlu » haricten gazel okumak veya atm » kullanılan yapma yuz » serbest gureş » ac bîilâc » kerpicleşmek » cene kavafı » gununu gormek » kuluckalık » kukurtlemek » rontgenleme » copurlaştırma » gobeklenmek » ustune titremek » farisî » sansurcu » ayakcı » ciceğe kesmek » celtikci » baba oğluna bir bağbağışlamış » kâğıt gibi olmak » ovuluş » he » opturmek » u » sul » şarkısoylemek » hık demişanasının babasının b » portlek » kose » muzehhep » goz onu » gozu gormemek » bağlac » tecavuz etmek » kulupcu » antik cağ » inmek » kotu adam » surmeleme » reaktor » celiksi » sonucunda ortaya cıkan ustun y »

sınav_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sınav_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_eş_anlamı nedir ve sınav_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.