tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav eş anlamı

sınav eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sınav eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sınav eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
rolâns » ananın ak sutu gibi helâl olsu » gurbuzluk » sunnî » ozgul » bilişcıkmak » kollarıveya kol ve pacaları sı » kuru oksuruk » gururlanmak » romanyalı » canıburnuna veya burnundan gel » kaplan bocekler » moskof gâvuru » acınma » sunguleme » kurduğu medeniyetleri kendi i » yontemsizlik » celiğe su vermek » tarihci » alı eli » ayakustu » muhmel » keskin sirke kupune veya kabın » bitki sutu » sor » fedakârlık yapmak veya gosterm » sut vermek » kakır kakır gulmek » yuvaya donuş » boşcıkmak » surmelenme » gul gibi gecinmek veya yaşamak » surundurme » koken » soylevci » ışığa gocum » teşkilâtlanmışgrup boluntu b » gesneriana » kumaş » od » ic kuyu » tehevvur etmek » icinde yuzmek » tenasupsuz » cağatayca » kız bocekleri » zarfcılık » karışım » noel ağacı » ipcik »

sınav_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sınav_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_eş_anlamı nedir ve sınav_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.