tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav eş anlamı

sınav eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sınav eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sınav eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
al gulum ver gulum » otumsuzleşme » cetinleştirme » kotuye kullanmak » cay saati » bir konuda duygularıbaşkasıile » eşgudumlu » kavukcu » gun yağmuru » boru değil veya boru mu bu » bir cekirdek geri kalmamak » cocuk bezi » gocebeleşmek » musamaha » gozunu ayırmamak » ustune vazife olmamak veya değ » arabistan defnesi » anlamıverir » kurallara ve yontemlere gore k » bant cozmek » gec » olmez oğlu » gul gibi bakmak » yere gecmek » ağızlıkcı » Şafiî kopeği gibi titremek » yağışgostergesi » kurtun » goverme » tepetakla etmek veya devirmek » cermen dilleri » gunuleme » pufleme » sunepelik » kapıkethudası » allah tan korkmaz » utulmek » uzengilenmek » sovuşturme » sandvicci » genellikle orduda veya yatılıo » uygun bir bicimde takılarak on » arnavutca » oksurmek » hatırlatmak » tokaclama » cift capraz denir » guzellik kralicesi » yuksek gerilim » yer demir gok bakır »

sınav_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sınav_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_eş_anlamı nedir ve sınav_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.