tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav eş anlamı

sınav eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sınav eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sınav eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ceribaşı » yardımcı yardım eden veya ger » herkesin arşınına gore bez ver » postaya atmak veya vermek » yuzlemek » olum allah ın emri » cevrelemek » karalâhana corbası » suclama » gelen birini karşılamaya cıkan » cemrek » kapana duşurmek veya kıstırmak » buzme » icici » kulağına kupe olmak veya etmek » adetce » cop gibi » dukkân » nuvaziş » gosterişsizlik » hukme varmak » gocer konar » mum ciceği » kuşum » an aneci » alacık » kullanılan yapma yuz » helâl sut emmiş » gecimlik » ici geniş » pahaya cıkmak » korlemeden » uz » inmek » li » borc yiğidin kamcısıdır » cingenece » farisî » mucrim » ad cekmeye girmek » palet » capalatma » guzel » modul » adıkotuye cıkmak » supruntu » pir ol » suluk » kulkedisi » itin gotune veya kıcına sokmak »

sınav_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sınav_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_eş_anlamı nedir ve sınav_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.