tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav eş anlamı

sınav eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sınav eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sınav eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duo » kucultme » cevreleniş » lokosit » bahsi gecmek » sungu » cevirmek » uclu bahis » cuz î » nufuz » cekinme » civici » icerleme » soz sahibi » onarım gormek » altın kupu » ciğnemek » cicek tacı » şaka goturmemek » rum » kandilin yağıtukenmek » goturucu » yetişen bir ağaccık corylus av » sovuşmek » duzletme » olcuşmek » parcası » moskofluk » kok boyası » dokulup sacılmak » darasınıduşmek » suclama » bulbul » gozum veya gozumun nuru » ultimatom » suyum » onderlik » pecic » kıcın kıcın gitmek » buyuk amiral » goz » cocuklar » yureği kalkmak » temel cumle » bicim » ardından veya arkasından atlık » su altıfotoğrafcılığı » cit » furu » he »

sınav_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sınav_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_eş_anlamı nedir ve sınav_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.