tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav eş anlamı

sınav eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sınav eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sınav eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
esrar cekmek » goğuslu » mubalâğa etmek » cince » cağırma » canından bezmek veya bıkmak u » olmuş » gozunu dort acmak » goğuslemek » koknar » cuha » gucleşme » jubile » anlamlandırma » yuzer havuz » başkoşeye kurulmak » sublimleşme » cicek olmak » cetrefilli » onderlik » onemsemek » yaşınıalmak veya yaşınıbaşına » dirsek cevirmek » fin » meydana dokmek » cacaronluk » iki satır lâf etmek veya konuş » cuş » akıntıya kurek cekmek » kuskunu duşuk » surukleyici » malta palamudu » kucuk dil » gecici » omuzlarıcokmek » tenceresi kaynarken maymunu o » kibarlık duşkunu » stokculuk » kağnıgibi gitmek » japon bezi » cozucu » cokturme havuzu » kostek vurmak » utulemek » uzay ucuşu » beberuhi » tadilât etmek veya yapmak » şoforluk » hareketin yeniden kurulmasıyla » cene yarıştırmak »

sınav_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sınav_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_eş_anlamı nedir ve sınav_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.