tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav eş anlamı

sınav eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sınav eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sınav eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
golgeli resim » suruklenmek » merdumgiriz » ata et ite ot vermek » munadi » soğukca » c » bakır calığı » ileri goruş » nufus yoğunluğu » âlemi var mı » defasında bir sayıyukselterek » gecirgen » anasından emdiği sut burnundan » durtu » atladıgecti genc osman » uzumcu » celişmesiz » hurriyetcilik » cakal eriği » tefavut » ağaclıklı » dovmek » soz veya lâf duşmemek » gobel » kosnulluk » goz yoklaması » can kulesi » gecirmek » suclanma » kurklu » duzeyli » başınıcatmak » gorenekli » cıkrıklı » soz » gok atlası » doke doke » coğuncek » oğrencelik » daha bircok şeylerin yapımında » duşunce iyilik ahmet ertuğr » dudukcu » gomme » şeyin olmadığınıveya olmayacağ » suyundan yararlanılan cukur » duzenlenme » ustunluk duygusu » gonderme » sunguleşmek »

sınav_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sınav_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_eş_anlamı nedir ve sınav_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.