tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav eş anlamı

sınav eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sınav eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sınav eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ders calışmak » tanrıkorusun » coklukla » lâtin ciceği » doğu bloku » operetci » olcuşmek » gocmen » sloven » golermek » catkısız » mumanaat » bolme » mes ut etmek » kerpic » başına dert etmek veya acmak » cit » tavukcu » goyuk » iz ansızlık » cuka » ceşitli ogelerin perde aksesu » luksmetre » cıralık » somuruculuk » kişiye ozel » rahat doşeği » yarayan kuru ince yaprak » dollu doşlu » bulgusal yontem » tapan cekmek » mecbur kalmak veya olmak » umit bağlamak » yel ufurdu sel veya su goturd » bağlıuzun bir sapıbulunan arac » cileli » ile beraber » sulfurimetre » celik macunu » kubist » cevrik » şuyu bulmak » iclene iclene » kukurtleme » gulumsemek » orfî » aksi tesaduf » gaile acmak » kocak » gercekci »

sınav_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sınav_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_eş_anlamı nedir ve sınav_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.