tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav eş anlamı

sınav eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sınav eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sınav eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cunupluk » isim cumlesi » kor » kaval tufek » naza cekmek » ıskatcı » biri veya bir şey icin olumsuz » selektor » dinden imandan cıkmak » boluşme » yuk vurmak » icine tukurmek » emec » gesneriana » memleketci » kor hat » kulplu kap » abdesti gelmek veya olmak » bulgarca » tunc » erkeklik sende kalsın » dunya kadar » acılmak » guvenlik gorevlisi » isimden tureme fiil » munasebetsiz » boceklik » inmek » cok soylemek » kopuklu » tecennun etmek » sansur » cocuk » kahkahayıbasmak koparmak veya » guneştakvimi » duşkun olmak » cucuklenmek » gulmeceli » ılıkca » calkatmak » elden kacmak » cokel » uzun yol surucusu » duma » bir orman ağacıcastanea sabva » kesip bicmek » onune gecmek onune gecmek » bitum » kor nişancı » varsa yoksa »

sınav_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sınav_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_eş_anlamı nedir ve sınav_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.