tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav eş anlamı

sınav eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sınav eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sınav eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
basıp gecmek » soruşturma acmak » beyin gucu » olcmek hesaplamak hesap etme » adama donmek veya benzemek » acık onerme » kırlangıc balığıgiller » boşcıkmamak » susleme » alcaltma » gozgu » potikare » ciklet » olcun » ucurum » mudevven » gumuşleme » yufka boreği » analiz » kambersiz duğun olmaz » cokelti » duztaban » aşka duşmek » sacalamak » nebuloz » kucuk » suzulme » guceniklik » urkutmek » cozulmek » gocmek » yere yonelim » gercekten » calkantı » hakkıgecmek » tadıtuzu kalmamak veya tadıtuz » gonlu yaralı » ofke baldan tatlıdır » gunlu » catkılık » catır catır » am » cember » siperlik » boluk boluk » gece ucuşu » ış iş uş uş » kupe donmek » candan gecmek » bahtıacılmak »

sınav_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sınav_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_eş_anlamı nedir ve sınav_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.