tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav eş anlamı

sınav eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sınav eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sınav eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
onemsenmek » dağkoyu » iktisatcı » kor topal » rumî » ic odun » canak » ahıra cevirmek » kultursuz » cayır » cıkarmak » kamcılı » ortulu omurgalılar » opulmek » tebelluğetmek » maz mez » alnıacık yuzu ak » evlerden ırak veya uzak » gozune sokmak » civilemek » durmek » hemzemin gecit » citen » doğme » jubile » mubarek » hint armudu » gun veya belirli zaman aralıkl » takma sac » harekete gecmek » gunu yetmek » ir » bukmek » calışma hayatı » kellesini ucurmak » cengucegane » onemsizlik » podosuet » mahrut » gorev alan ic salgıda salgıla » cift » cekmek » cuhadarlık » kulağıkirişte veya tetikte olm » catıkatı » huviyet » sırca » bulunan bolum kafa ser » dongel orucu » bolungu »

sınav_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sınav_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_eş_anlamı nedir ve sınav_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.