tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav eş anlamı

sınav eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sınav eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sınav eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ayıgormeden bayram etme » başdondurucu » yuzeyinden yuksek yeryuzu parc » sancmak » tecahuluarifaneden gelmek » cengelleme » kume » yuz vermek » gozunde şimşek cakmak » guzlek » emek cekmek » turev » ısıtma aracı » yenidunya » fazla kacırmak » hicleştirme » gunaha girmek » kunde » kahrolsun » cobanpuskulu » kufur kufur » gecmiş » başcevirtmek » hunerli » ustune olu toprağıserpilmişgib » oz odun » tel cekmek » avar » faca » pluralizm » uzum hoşafı » kel olur sırma saclıolur kor » iğrenclik » on uyum » somurgecilik » denizcakısı » buyuk mağaza » gecerli » toplandığıbolum » soğut » yuzlerce » cocuklar » cın » donme » kucuk ay » kalp akce » tebessum » gocurmek » boxsalpa » cıkralık »

sınav_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sınav_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_eş_anlamı nedir ve sınav_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.