tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav eş anlamı

sınav eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sınav eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sınav eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
vaadini tutmak veya vaadinde d » picuta » okaliptus » duduk makarnası » tohmetlendirme » ceşni katmak » salur » profesor » kelebek gozluk » suzulmek » horguclu » ek kok » gorunuşalmak » cayır otu » kanınıicine akıtmak » aristotelescilik » dip kocanı » uflec » allah tekrarına erdirsin » arefe gunu » vazifesi mi » oldurmek » nobet calmak » guzel » guclu duygu durumu » olu doğum » aşağıyukarıyurumek » saygıgostermek icin başeğerek » ad cekme » pence vurmak » gecmelik » kurtun » şefaatcilik » yuzlu » hopurtu » toplum ekonomi din kan veya » alcakca » ote » işi uc nalla bir ata kaldı » okseye basmak » bıckın » yurutmek » olcuşturme » carpıkca » tutturac » carka » alevîlik » cavlan » cıkışma » a e »

sınav_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sınav_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_eş_anlamı nedir ve sınav_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.