tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav kelimesinin eş anlamı

sınav kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sınav kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sınav kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ayak surumek » elinde bulunmak veya olmak » butunlemeli » bağrışcağrış » on » yuz aklığı » suhulet » muş » gokkandil » sistem » ara yon » allah hakkıicin » olmezlik » ortakcı » bukum » ses cıkmamak » gelgec » tok gozluluk » ustune ustune gitmek » artcılık » duz » muzakere etmek veya yapmak » gonul avutmak » monatcılık » ay cekirdeği » bitkisi gossypium » sıkıysa » gecme » yeni gercekci » okka cekmek » canıcıkmak » bir hâl almak » gonderilme » t t » kıskac » kacaklık » cengel iğnesi » araf » hayvan koklaşa koklaşa insan » musavat » tekemmul etmek » uctu uctu » macar biberi » cicek sapcığı » n » muesseseleşme » serceden korkan darıekmez » gecirgenlik » tenasup » maca kızı »

sınav_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sınav_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve sınav_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.