tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav kelimesinin eş anlamı

sınav kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sınav kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sınav kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
guc birliği » kendi kanatlarıyla ucmak » davranmak saygıgostermek soz » catlama » işkembe corbası » iclem » tumden » carpıtmak » bıcaklanmak » rivayet olunmak veya edilmek » acıgormuş » uretken » didik didik etmek veya olmak » ayağınıveya ayaklarını altına » turkculuk » yureği yanık » cope donmek » comlekleme » cıkıştakozu » uzak goruşluluk » başından gecen olağan dışıola » munfesih » gozu acıklık » utcu » ic kuyu » gozunu oymak » sonuc vermek » cilesi dolmak » yaradancılık » eli ayağıolmak » satışa cıkarmak » dudak cukuru » zihin acmak » cit sarmaşığı » odev bilgisi » sırtında veya arkasında yumurt » guderi » olmezleştirme » oldurmek » mefruşatcı » amaclamak » super fostat » af cıkarılmak » gozu bağlıolmak » ulkuleştirilmek » metal parca » cıkmak » kuşat » boşluk » secmeli »

sınav_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sınav_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve sınav_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.