tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav kelimesinin eş anlamı

sınav kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sınav kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sınav kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
takunyasıolan » dudak unsuzu » sozluk bilimi » catlatmak » ırzına gecmek » ustune yuklenmek » yuksek perdeden konuşmak » iclendirmek » gormezlikten gelmek » dunya başına yıkılmak » norolog » hukum » zangocluk » gozunde şimşek cakmak » kabuğu dışına cıkmak » cu » gosterim » trabzon hurması » tezahur etmek » musevvit » altayist » umitsiz » turkmence » acmaz halatı » on lisans » gundeme getirmek » cetin ceviz » sacıtopuklarınıdovmek » mehter yuruyuşu » olum doşeği » notr » kuflenmek » muşkulleşme » donuşturucu » cokbilmiş » departman » turunu miktarınıgosteren cize » kok saplı » ummîlik » bir turlu » hucum etmek » yuz » ciltci » uflemeli calgı » mefruşatcı » macun kureği » sumkurme » apacıklık » ul » dumdar »

sınav_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sınav_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve sınav_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.