tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav kelimesinin eş anlamı

sınav kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sınav kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sınav kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ortaklık sozleşmesi » mufreze » yonetici » bileğine kadar veya bileklerin » etliye sutluye karışmamak » kepce » vazgecilmek » dogmacı dogmacılıkla ilgili » kalsa veya kalırsa » gorececilik » cur et etmek » gozukme » alt ust boreği » bir deri bir kemik kalmak » taraca » renkli recine » cakal » cıkarmak » bonleşmek » sozlu » kılıfcı » cimen » gepgenc » bu turlu » loşca » carmık » koltuğuna girmek veya koltuğun » melul melul » muteahhit » paramparca olmak » hizmet ici eğitim » iti oldurene surukletirler » hafıza » merkepci » gostermecilik » arap gibi olmak » calkı » sun î solunum » millî guvenlik » kul rengi » gule gule » cerkezlik » ahu parcası » oduncleşme » secim » yaprak oynamamak veya kıpırdam » soz veya lâf altında kalmamak » sen ben davasıveya kavgası » yere batasıca veya yere batsın » olumsek »

sınav_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sınav_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve sınav_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.