tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav kelimesinin eş anlamı

sınav kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sınav kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sınav kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yanay duzlemi » cabucak » mudahil » cağmak » unletmek » bunye » calışkan » duğun alayı » utmek » yureği oynamak » canım dese canım cıksın diyor » hindu » kulfete katlanmak » mumteni » gozunun icine bakmak » kursu hocası » şarkuteri » hızır » yuklem birliği » gozu tutmak » koscu » ramp ışığına cıkarmak » habeş » bolunuş » konkasor » dokuk » acık bono » yarım elmanın yarısıo yarısıb » yonetimsel » ibliscilik etmek » cengellenmek » moblesiz » acık olmak » izine donmek » parayıveren duduğu calar » kıvanclanma » cek » ekmeden bicilmez » sumkurtmek » avantur » cuceleşme » catlayış » dumeni kırmak » rubap » dalgaolcer » yakınlık gormek » cekimci » brıcka » slovakca » ceşitlenme »

sınav_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sınav_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve sınav_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.