tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav kelimesinin eş anlamı

sınav kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sınav kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sınav kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
okul oncesi » malikî » cırcır » coluk cocuk » torpulemek » kepcelemek » carpım cetveli » cember » baharatcılık » yulunmek » denir » kın kin » colleşmek » ordekbaşı » ucurulmak » alman » sozleşmesiz » cığırtkanlık » temel oğretim » gollemek » gecinim » hucre yutarlığı » ağaclandırma » sirkuler » olcum » nazizm » aşağıyukarıyurumek » cermen » humanistleşme » alcaltıcı » capcak » kacacak delik aramak » ağız tutunu » uskure » safca » duduklemek » boşnaklık » hukumranlık » lodosa cevirmek veya donmek » ic acıcı » buyutken doku » sutleğengiller » hukumran » yardımcıyargıc » capaklı » ortu » suve » kabına dokmek » cozuntu » bağlantıunsuzu »

sınav_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sınav_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve sınav_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.