tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav kelimesinin eş anlamı

sınav kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sınav kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sınav kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
mesih » maraşişi » suvari polisi » carpmak » gozune uyku girmemek » dışıeli yakar ici beni yakar » gocu » cicek durbunu » saygıgostermek » gumruksuz » ne soyluyorsun » telekscilik » citmek » oğurtlemek » cavuşkuşu » cizicilik » kokak ağac » şeytanın bacağınıveya ayağını » tezata duşmek » rest cekmek » korcesine » leton dili » maraz esenlik karşıtı » soluğu bir yerde almak » gun » mahagoni » hint pamuğu » ihtiyaclarınıbaşka yere gitmed » mustahkem mevki » bon bon » gol başı » ictenlikle » avrupa kayını » yaratık » denk kume » oz eleştiri » kukurtlemek » muslumanlık » ucretlilik » susleme » curuf » lutfeylemek » genel kutuphane » karnıac » eteğine duşmek veya sarılmak » gozleri ışık icinde veya ışıkl » musavatsızlık » lup » carmıh » ayrılmışalan »

sınav_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sınav_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve sınav_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.