tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav kelimesinin eş anlamı

sınav kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sınav kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sınav kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ickisiz » catışmak » cırcırlama » koskoturum » başyonetmen » alnına kara surmek » cekic » kufretmek » mutefennin » tac » comak » deli raziye gibi » uğuru acık » ağızdan burun yakın kardeşten » yeni gercekci » cetene » yureği soğumak » işaret yay ayrac » catır catır etmek » cobanlama » fince » cıngıraklıyılangiller » sumeroloji » obstruksiyon » yağışduzeni » panturanizm » duzelmek » sen bilirsin veya siz bilirsin » kıcustu » ut » bildirme cumlesi » yalama ucuş » işgucu » anuri » donuşmek » boşa cıkmak » dokumantasyon » ucuşma » necef taşı » grejuva » copra » kazakca » od kanalı » kuf kokusu » tanrı nın gunu » duzey » puturlenmek » cok yetiştirilen bir bitki hor » beyanat vermek veya beyanatta » dunurcu »

sınav_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sınav_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve sınav_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.