tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav kelimesinin eş anlamı

sınav kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sınav kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sınav kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bol kepce » icli dışlıolmak » yan yuzergiller » duzecleme » bir dilin kelimeleriyle duşunc » kimse » gozu akmak » golgelendirmek » cesaret almak veya bulmak » yureğinin yağıveya yağları eri » ruzgârlıhavanın kuytusu yağmu » ağcekmek » penceli » odenek » sandıktaki sırtında ambardaki » gok evi » tulûatcılık » duşurmek » ust » uleşme » papirus » gomleğinden veya gomlekten gec » cekmek » guvenilirlik » tekefful » cığduşmek » ayağına dolanmak veya dolaşmak » sizin » ahu parcası » diyalektikci » petrolcu » yeni gineli » aşcılık » permece » somurme » obur dunya » cevrili » buyu bozmak » tecrubesiz » canıcıkasıca » cırağ » am » su duzeyi » cocukca » ortak tam bolen » ici kalkmak veya kabarmak » cavdar ekmeği » cikletci » yardım kurulu ve şirketler bir » suntırac »

sınav_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sınav_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve sınav_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.