tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav kelimesinin eş anlamı

sınav kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sınav kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sınav kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kacırtmak » gecmek » dama cıkmak » gomu » cıkmaz » kokenli » luzucet » re » uzerine gelen duvar ağırlıklar » dik ruzgâr » ictenlik » coreklenme » cumbuş » katışmac » yapı sebilhane » mutemadi » almancı » goğermek » karman corman olmak » cırpıya getirmek » bolmek » yuz surmek » guvence vermek » bulunan iki dairesinden her bi » sultan boreği » calkanmak » sublimleştirme » yuf borusu calmak » eline ayağına uşenmemek » soz gelişi » mum ciceği » sonmek » fransızlaşma » harala gurele » surunmek » yuz vermek » ruhiyatcı » cubuklamak » bicimde değerlendirilmesi huk » gec » acıkcı » kelebek ciceği » kurumek » takdim edilmek veya olunmak » ciroz » ac » kotucul » dudak dudağa gelmek veya kalma » koyuvermek » guvenirlik »

sınav_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sınav_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve sınav_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.