tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav kelimesinin eş anlamı

sınav kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sınav kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sınav kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yazık etmek veya olmak » cinler cirit veya top oynamak » temizlemek veya parlatmak icin » allah taksimi » sakarozolcer » acık onerme » coplenmek » kucultme eki » hukûmet konağı » diktator » saclarıiki turlu olmak » yureğine inmek » kecelenmek » cenesini kapatmak » mutlakcılık » camura bulaşmak veya batmak » mutenavip » sulâle » capraza sarmak » kendiliğinden ureme » eski defterleri karıştırmak ve » fırcalatmak » gomme » yapay dollenme » onune getirilir » sansur » oşurcu » cır cır otmek » ordek yuruyuşu » munavebe » carıklıerkânıharp » sevsinler » cırpış » gulmekten kırılmak katılmak » ulke acmak » gecmek » tecavuz » buddhist » cul » maketci » taaccup » turancı » surundurme » su orumceği » sercin » sacış » konkasor » avurt unsuzu » kotulemek » cicek bozuğu »

sınav_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sınav_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve sınav_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.