tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav kelimesinin eş anlamı

sınav kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sınav kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sınav kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
guc » gorunurluk » monitor » peygamber ciceği » oze » facuna etmek » mutercem » od kanalı » oğretim programı » humor » husnuniyetle » akşam yıldızı » ne olacak » cakozlamak » guvercinboynu » portlek » sun î cayır » zembereği boşalmak veya boşanm » mezatcı » kopek yese kudurur » moduler » dekartcılık » ada » beklenmediği umulmadığıveya c » direnişci » tukuruğunu yutmak » gormediğe donmek veya gormemiş » soya cekmek » ciltci » cemkiriş » ibliscilik etmek » carpıntısıtutmak » acıklatma » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » uzumsu » ucuncu » suflîleşme » eroscu » ateş » ara acmak » guncelliğini yitirmek » raydan veya rayından cıkmak » geciş » tuylu » seyreyle gumburtuyu » insan musveddesi » azınlık hukûmeti » kukreme » isli kuf » mulâki »

sınav_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sınav_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve sınav_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.