tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav kelimesinin eş anlamı

sınav kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sınav kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sınav kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
metre kup » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » sene » kulağına kar suyu kacmak » boluşum » karman corman » gonul ferman dinlemez » onceleri » buyuk sesli uyumu » camur gibi » borclandırılmak » yaygın oğretim » metal parca » fluoresan » cağmak » uzerine titremek » ol » mirascı » cırpıcı » gunu gecmiş » gun batısı » civit rengi » on tasım » ceper » tac yapraklı » hukûmet konağı » flâşor » muselles » canaksıhucreler » afi kesmek satmak veya yapmak » marşmarş » kayakcı » hoyuk » calkama » kucuk bitkilere verilen ortak » cekim » başaktorluk » koşede bucakta kalmak » cavuşuzumu » gozu gormemek » cuminum cyminum » puruzlu » amaclı » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » somurmek » mulâkat yapmak » cokmek » yakın doğu » pekmezkopuğu » recete »

sınav_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sınav_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve sınav_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.