tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav kelimesinin eş anlamı

sınav kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sınav kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sınav kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cıkışmak » balıkcıl » akşamın işini sabaha veya yarı » turşucu dukkânı » muşteri hizmeti » durbun » gomme balkon » gurecilik » kocbaşı » gozu almamak » yazlıkcı » ozel ulak » koklenmek » suslenme » antep baklavası » bicilmek » amara » cukurluk » futursuzca » tahammulsuz » hayal duzeyi » inmek » cenesini bağlamak » tekaudiye » boyu bacadan mıaştı » dumen cevirmek » benlikcilik » ikili kok » cermen dilleri » olumsek » acak ecek » butceleme » sinus » patırtıya pabuc bırakmamak » gorme hucresi » ci » kendine yedirememek veya onuru » hint ipeği » kulhan » calkı » kırdığıkoz veya ceviz kırkıvey » icermek » acımlama » yuzustu bırakmak » ustune fenalık gelmek » iş arî » yedi gomlek uzak olmak » sacına sakalına kar yağmak » kamcıcalmak veya vurmak » suruş »

sınav_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sınav_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve sınav_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.