tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav kelimesinin eş anlamı

sınav kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sınav kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sınav kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kopuk » maltalı » turkuleştirmek » stokculuk » nakşibendî » cırakma » astığıastık kestiği kestik » parcalara ayırmak » vişnecuruğu » cabuk kolay heyecanlanan kims » cocuklaşma » ettiği hayır urkuttuğu kurbağ » komur » palyacoluk » mefhum nosyon » kelepceleme » zarar cekmek » kalmak » humanizma » goverti » avşar » at binicisine gore kişner » mulâhazat hanesini acık bırakm » ulûhiyet » hacamatcı » maatteessuf » suslemeci » aracla yakmak » cifteli » uretmek zihnî yetiler oluştur » orta cağfelsefesi » civit rengi » buyukluk hastalığı » cs » muessese » buyulenme » yuzunu ağartmak » subyan » yurumek » kibarlık duşkunu » ackıcı » partikul » ışıl kufluce » dunya durdukca durasın » vakıf durumuna getirmek » mubrem » ahzukabz » kat î olarak » sonucunda ortaya cıkan ustun y » amerika tavşanı »

sınav_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sınav_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve sınav_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.