tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav kelimesinin eş anlamı

sınav kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sınav kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sınav kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oldurmek » servise cıkmak » cıraklık etmek » sut dişi » kulağına kupe olmak veya etmek » şikâyetci » kendi kendini yemek veya kendi » turkolog » tatlısu frengi » koruklenme » toprak cekmek » cole donmek » suzulmek » munkesir » gece gozu kor gozu » uzerine almak » arkasınıveya peşini bırakmak » uclanmak » bulbulun cektiği dili belâsı » ucak alanı » canaklık » ağzının tadınıkacırmak » cok yanlıveya yonlu » gormek » eskisi kadar veya gibi » omursuz » harac yemek veya almak » orasısenin burasıbenim dolaşm » kolacan etmek » gorelilik » ayrıduşmek » fransızlaştırma » m » recine kanalı » aman allah allahım » comertleşmek » dışters acı » telekomunikasyon » kuduz boceği » aracsızlık » ruslaştırmak » hucre » cozumleyici » cıkrık » guluşulme » gununu veya gunlerini saymak » huruc » calışma saatleri » se » oz kedi balığıgiller »

sınav_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sınav_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve sınav_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.