tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav kelimesinin eş anlamı

sınav kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sınav kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sınav kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
inmek » cenesini kapatmak » r » icine su almak » sokturme » fucur » mahkeme aracılığıile mal ve mu » midesi veya ici ezilmek veya k » brulor » dirsek curutmek » dort ayaklılar » koselik » boğurtme » karaimce » el opmek » yapıldığında zararıdokunacağıd » cevikce » frenkce » uzay ussu » iki el bir başicin » soze son vermek » goğus cukuru » cıyan gozlu » er » mudrike » ici kalkmak veya kabarmak » icrek » iktisat etmek veya yapmak » ağatmak veya bırakmak » tumlec » kâğıtcılık » kıskıvrak yakalamak veya bağla » dokuntu » turkceleştirmek » cıkarmak » ceşnili » zamanıgecmek » tuvana » figuran » carşafcılık » lâfcı » giderlerini tur ve ayrıntıları » yerden goğe kadar » gotun gotun » ozet » bir yakadan başcıkarmak » rekabetci » secmek » tuveyc » danimarkalı »

sınav_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sınav_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve sınav_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.