tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav kelimesinin eş anlamı

sınav kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sınav kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sınav kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mutehayyir » kısmî secim » dort yol ağzı » ici almamak » konukculuk » yuz kızartıcı » gockun » kirecyeren » nakibuleşraf » soz dalaşı » işi resmiyete dokmek » surtmek » hint kumaşı » gumburtulu » bolumleme » susleyip puslemek » saat on bir bucuğu calmak » kurek cezası » kulaclayış » ruzgâr ustu » burgac » gonlunu hoşetmek » gonul okşayıcı » bukuntu » karanlığıdeşmek veya yırtmak » rumen » zac yağı » bukulgen » dosta duşmana karşı » rik a » tuymek » olcuşmek » kapıdan cevirmek » konsolitci » cap » kecileşmek » gece » paramparca olmak » suruculuk » koklendiriş » zulfuyâre dokunmak » okuyana bırakan oyun muamma » basıolcer » durum » ipek ciceği » hamle etmek veya yapmak » calmak » yuzsuz » il » şartlıbirleşik cumle »

sınav_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sınav_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve sınav_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.