tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav kelimesinin eş anlamı

sınav kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sınav kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sınav kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sonum » yediği onunde yemediği ardınd » civit mavisi » şeylerden her biri tabaka » gozun aydın » butunletme » solomlular » metal parca » yatcı » opucuk kondurmak » cıplaklaşma » calgıcalmak » muzikli » şohret salmak » curukcul » cevre » kat iyen » zevki cıkmak » oğretim yılı » guzelleştirilmek » başsavcıolma durumu » secicilik » acık mavi » ceyrek finalist » erkeklik oldu mu » tekcilik » mustenit » acak ecek » olumun soluğunu ensesinde duym » surgunlerinde kokulu yağbuluna » mukavemetci » muaf tutmak veya tutulmak » secmen » urkutmek » keyfini kacırmak veya bozmak » doviz kacırmak » cekiştirme » lâmbayıacmak » colleşme » levanten » cap » konkasor » uretici » ceki taşıgibi » bunların taklidi olan madde » cakırdoğan » donmek » sunger » deniz ordeği » dişcilik »

sınav_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sınav_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve sınav_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.