tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav kelimesinin eş anlamı

sınav kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sınav kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sınav kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kaput gitmek veya olmak » uretmek » bir deli kuyuya bir taşatar k » murebbi » yakmac » kaşile goz gerisi soz » beklenmediği umulmadığıveya c » cakır » ordek » dovdurtulmek » reproduksiyon » kopekkuyruğu » bric » fart furt farta furta etmek » yuzune karşı » purceksiz » cokkun » gurultusuzce » tesaduf » tecahuluarif » odetmek » duzey » ozdeksel » guvence vermek » başkurtca » dur durak veya dur dinlen dur » ekmek elden su golden » sungerci » goğcek » kupelik » oruc acmak » bisikletcilik » cereyan carpmak » tırt » sonmek » cimenlik » iflâs bayrağınıcekmek veya bor » kompresor » buyulu » pişirgec » telâşa duşurmek » duşundeş » yediği onunde yemediği ardınd » cekiver kuyruğunu » puskurmek » bicim » tutununu tutturmek » rantcı » ikindiuzeri » iceride olmak »

sınav_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sınav_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve sınav_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.