tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav kelimesinin eş anlamı

sınav kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sınav kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sınav kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ara konakcı » ic guveylik » muneccimlik » fotoğrafcı » vucuda vermek aşıyapmak » vişnecuruğu » catallı » aklına tukurmek » uzak gocuşme » avcunun icinde tutmak » husnuniyetle » kuluckalık » inti » arasında den başka anlamıyl » baygınlık gecirmek » fair play » iyilik etmek veya yapmak » ucayak » at binicisine gore kişner » cifte » yoluna cıkmak » ultraviyole » kerteriz almak veya etmek » cecence » korleştirme » muselsel » ac acık kalmak » umitsizlik » davar gutmek » arakcılık » gozunu toprak doyursun » aslan » dikiz etmek veya gecmek » sutlu » yalıcapkınıgiller » cekmek » duello » davranış misal » butunu hars ekin » cuppe » bolumlemek » pirinc » işguderlik » uctaş » baccılık » cimdiklenmek » kazanmak » duşunme » ucleme » armudun iyisini dağda ayılar y »

sınav_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sınav_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve sınav_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.