tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav kelimesinin eş anlamı

sınav kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sınav kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sınav kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kendi kabuğuna cekilmek » cok fazlı » duet » yuklu » faaliyete gecmek » yureğine inmek » cengel iğnesi » zenginin malızuğurdun cenesini » munşeat » teehhul etmek » aclıktan gozu veya gozleri kar » kacışılma » ezilip buzulmek » oluşturduğu demet » cerkez » doğal ve saydam değerli taş » calkalanmak » cift atış » guvenli » boşluk » carşaf gibi » kok boyasıgiller » zıvanadan cıkmak » cıkmak » cillenme » hapcılık » kacılmak » oz devinim » ikinci plâna duşmek » tersi donmek » actırma » coz » ic işleri » yavaşgel veya ol » ilâclı » ic guvey » cayırlanmak » cer cop » ecel geldi cihana başağrısıba » emlâk burosu » sukse » teneffus etmek » buğday başak verince orak paha » sutsuzluk » topuk calmak » uretim bicimi » kırbac kurdu » cimdirmek » olmek » nazım turu »

sınav_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sınav_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve sınav_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.