tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav kelimesinin eş anlamı

sınav kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sınav kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sınav kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
viskonsul » iyiye cekmek » avar » iki gonul bir olunca samanlık » ozentili » kukurtlu » turdeşlik » sıfırıtuketmek » celişiklik ilkesi » orme » guduk kalmak » gozu sonmek » durtmek » şovalye » ağzının icine baktırmak » goğusluk » alttan gureşmek » dibi kırmızımumla veya bal mum » suclanma » sedefci » ustubec » aclığıoldurmek » bahcıvan » sucsuz » baldırıcıplak » dinamitci » golgelendirmek » kufran » veren silâhıbu hedefe doğrult » burnu havada veya kaf dağında » ayakcı » yetkili yargıc » omur » taşcı » curlatma » yurutucu » duşkun olma durumu iptilâ » nuzul » hanım boceği » gonlu bulanmak » modullu » tamir gormek » munakalât » canak ağızlı » cember » utcu » mukâfat » yıkamaya yarar cukur yer veya » aramak » yer »

sınav_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sınav_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve sınav_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.