tdk sözlük TDK Sözlük

 

sınav kelimesinin eş anlamı

sınav kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sınav kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sınav kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sınav kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gozu bağlı » ses seda cıkmamak » memleketci » cıkışhakemi » cozuk » musterih olmak » pabuc eskitmek veya paralamak » citmik » koc » luks baskı » cakaralmaz » duğumleme » cirişlenme » temettu hissesi » ırgat gibi calışmak » cakışmalı » estek kostek » kritik » cıkmak » haftalıkcı » gozluk takmak » emanet bırakmak veya vermek » gencleştirme » centikleme » kırk veya bin dereden su getir » musmir » guneşlik » cala paca » doğum gunu » duşmanlaşma » hanya yıkonya yıanlamak » surşarj » cokmek » dokuz yorgan eskitmek veya par » macarlık » gecirmek » duğun değil bayram değil eni » departman » mehil muddeti » ici goturmemek » gun gunden » caresiz kalmak » capulacılık » uvey baba » komurleştirilme » guvercingoğsu » antep fıstığıgiller » namusait » dayayıp doşemek » nuve »

sınav_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sınav_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sınav_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve sınav_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.