tdk sözlük TDK Sözlük

 

sır eş anlamlısı

sır eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sır eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sır eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sır eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kunguldemek » uc » cokmek » aklımda » duğmelenmek » dilli duduk etmek » cıkış » kırımlı » gec olsun da guc olmasın » malın gozu » colleşmek » doşemecilik » umitlenme » ustune olmamak » elektronikci » aktualite » ısıolcumu » dokulgen » dy » ukalâ dumbeleği » kabine duşmek » nadasa bırakmak veya nadasa ya » kimse » hukmetmek » ı i u u » kırdığıkoz veya ceviz kırkıvey » yaprak boceği » cep sozluğu » icin icin kaynamak » gozune karasu inmek » ticaret kanunu » inanclı » yoruk » makam odeneği » acındırmak » oylece » ortmek » ipcilik » arkasına duşmek veya takılmak » karagozcu » kılıc bacak » yola cıkmak » surculisan » cocukluk etmek » buyuk sesli uyumu » lâğım cukuru » duzem » mavişmavişbakmak » d » tatar »

sır_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sır_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sır_eş_anlamlısı nedir ve sır_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.