tdk sözlük TDK Sözlük

 

sır eş anlamlısı

sır eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sır eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sır eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sır eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
goz dikeği » mucver » yola cıkmak » nuhuft » cıkra » cıtcıt » catlamak » catık surat » tohmetlendirmek » yarışcı » dunyasından gecmek » iz surmek » sorguc » ağzından dirhemle cıkmak » yiyim yeri etmek veya yapmak » catal kazık » yukun » cakmak » acık » ince gul yağı » kurekci » munasebete girmek » gunahsız » gerekceli » tek kurekle mehtaba cıkmak » envaiceşit » dokuntusuz » obstruksiyon » oz deyiş » kotu olmak » turkuaz yeşili » işin icinden cıkmak veya sıyrı » guzel olmak » cozucu » kesesine guvenmek » anlamıverir » yoldan cıkmak » suluk vurmak » koşe » husran » tenasul » duşman » bıckınlık » murettep » mulk » dem cekmek » verilen unvan » kırbac » gelecek zaman sıfat fiili » ne soyluyorsun »

sır_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sır_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sır_eş_anlamlısı nedir ve sır_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.