tdk sözlük TDK Sözlük

 

sır eş anlamlısı

sır eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sır eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sır eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sır eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
f f » donme dolap » derdine duşmek » guvenoyu almak » dışcokgen » kuşsutu » uc catal » duzen kurmak » yururluğe girmek » elaman cekmek » isim cekimi » yolu acmak » eline duşmek » aza sormuşlar nereye coğun » temerrut » gorgusuz » divaneye donmek » ciceksimek » icini yemek » element kısaltmasıau » dalgıc tupu » yunlu » tecrube » super benzin » on oda » orme » oz » ticarî tuketim » petrolun bir cinsi olan yanıcı » orumcek sarmak » iti oldurene surukletirler » darasınıduşmek » komutator » midesi ekşimek kaynamak veya y » duduklu » on sozleşme » hurriyetcilik » dogmacı dogmacılıkla ilgili » cinleri başına toplanmak veya » ucmak » goluk » soz » cıban işlemek » teslim tesellum » muşerref olmak » sıcmak » cincilya » muhim » duşman başına » bakla ciceği »

sır_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sır_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sır_eş_anlamlısı nedir ve sır_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.