tdk sözlük TDK Sözlük

 

sır eş anlamlısı

sır eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sır eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sır eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sır eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bicim » şuyu » caktırmak » yalımıalcak » kuresel valf » koşebent » yuklenmek » hukumler ve izlenecek yollar » yapma yapmayın yapmayınız » dalıp cıkmak » yamalıbohca » hopurdetme » yetenek ve genel gidişdurumlar » bir kıyamettir gitmek veya kop » bağlayıcıunlu » vurdukca tozumak » ahdiatik » nankor » cabalayış » borcluluk dengesi » yer tutmak veya tutmamak » oksurmek » nufus kesafeti » kesenekci » luzum gormek veya gormemek » maruz bulunmak veya olmak » şişmesiyle ya da sıcakta hazır » lutfeyleme » başına kakınc etmek » kucuk harf » beklenmediği umulmadığıveya c » nispetci » ozleşme » ele gecirmek » lugatce » yoresellik » on uyum » cec » lok » para cantası » teadul » parca » bulanıkca » kalp carpıntısı » pence vurmak » cucuk » guzel duyu » bir sozunu iki etmemek » bir kulağından girip obur kula » garpcılık »

sır_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sır_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sır_eş_anlamlısı nedir ve sır_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.