tdk sözlük TDK Sözlük

 

sır eş anlamlısı

sır eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sır eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sır eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sır eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gecmiş » mobilya yapan veya satan kimse » uryan » gan gen kan ken » yukum » omur surmek » uzerine gelen duvar ağırlıklar » elektrikcilik » cevirmek » dunya gozune zindan olmak goru » mehil muddeti » kalcıncı » mucadele » utulu » celtik kargası » yuzlu » dekorator » kavis cizmek » avurt satmak veya avurt zavurt » bulaşıkcılık » hıckıra hıckıra » duğum noktası » parmakla gosterilmek » peygamberokuzu » buyuksemek » kırlangıc » sarac » cıldır cıldır » benlikci » kopulemek » gonendirme » katılmasıya yapılan secim » can cekişmek » teneffus etmek » kıvanc » teveccuh etmek » gıyabî hukum » ışıkcılık » elinden bir kaza veya sakatlık » kethudalık » boşluk » demediğini bırakmamak veya kom » hulle » guzel » ackılı » cekmek » ic asalak » duzeltme » şeytan elini cekmiş » kok sokturmek »

sır_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sır_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sır_eş_anlamlısı nedir ve sır_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.