tdk sözlük TDK Sözlük

 

sır eş anlamlısı

sır eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sır eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sır eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sır eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
trenckotlu » nc » tamamen veya kısmen durması » benlikci » komurleştirilmek » film cekmek » tuzuk » surtunmek » atlas ciceğigiller » ıtlak uzre » kıskanclık etmek » tecessum » saban surmek » portlek » suyum » ceyizcilik » duşunum » caca » olum kalım savaşı » durust » govde » soğurme » konveyor » surgulu » altına etmek veya kacırmak » bir hâl almak » v v » goruntu » guclukle » ozdek » yarayan kuru ince yaprak » percinleşme » ruhum » apacıklık » sut beygiri gibi ayakta uyumak » inhisara almak veya inhisarına » ık ik uk uk » police » yuruyuş » yukseltilmek » seckin sivrilmiş » mustehcenleşme » gosterişlilik » duşunme » major » nefesi kesilmek daralmak veya » borclanma » rusvalık » cangal » bir elle verdiğini obur elle a »

sır_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sır_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sır_eş_anlamlısı nedir ve sır_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.