tdk sözlük TDK Sözlük

 

sır eş anlamlısı

sır eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sır eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sır eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sır eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ayağına celme takmak » cekmek » sudreme » benicincilik » duğmelemek » bitumleme » yerinde su cıkmak » bicimdeki bolumler » cekiş » ceki taşıgibi » sahip cıkmak » yenilir veya yenir yutulur şey » ovulmek » cene yarışı » kufelik » gumrah » basıncolcer » baharatcı » cemreme » carşaflatmak » cok gormek » cakılmak » orgu » fiil govdesi » nogay » buyruklarının İbranî felsefes » hukumdarlık » bağımlısıralıcumle » organların her biri » sozunu bilmez » bayram etmek veya yapmak » geceyi gunduze katmak » berber cırağı » yedi duvel » hayvan lama glama pacos » hurriyeti secmek » veya giysinin uzerine konulan » bayrak acmak » patlak goz » cıfıtlık » iceriye dalmak » orulu olmak » kulhanbeyi » sapınc » taklitcilik ği » gozetmen » puruzsuz » urkutmek » husun » u »

sır_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sır_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sır_eş_anlamlısı nedir ve sır_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.