tdk sözlük TDK Sözlük

 

sır eş anlamlısı

sır eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sır eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sır eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sır eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
paraguaylı » yukumluluk » icirmek » mes udane » ic savaş » kotuleniş » beklenmediği umulmadığıveya c » bağlaclı » kitapca » cicek evi » pabuc pahalı » gonlu cekmek » ucuncu kişi » guz » servise cıkmak » goğus tahtası » durust » cekirdek aile » haclı » duzenleşik » gorunumlu » dunyaya gozlerini kapamak veya » eşbicimlilik » bolumunden her biri sezon » ozellik başkalık fark » ici gitmek » işbirine kalmak » ciğitli » devir acmak » cıkmak » taayyun » nın resmidir » dulger balığı » gozaydın etmek » korleştirmek » cifteli » protesto cekmek » yıldırımlarıustune cekmek » aydınlıkolcer » durumunda ayrılabilen parlak b » suruşturme » cat » gecerlemek » kıptî » ıskarca » secim bolgesi » portenin başına konulan işaret » uyur goz » carpıtılmak » sağgorusuz »

sır_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sır_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sır_eş_anlamlısı nedir ve sır_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.