tdk sözlük TDK Sözlük

 

sır eş anlamlısı

sır eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sır eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sır eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sır eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
arbutus uneda » ile beraber » karşılığında cinsel ilişkide b » dil cıkarmak » sanatcı » kredi acmak » carpılan » sun î tahta » suslenme » romork » harama uckur cozmek » t » yuklem » buzlar cozulmek » ak ek » gosterişsizlik » zodyak » hıckırış » masal okumak veya anlatmak » muzekkere » kabul gunu » geciştirilme » ii murat a yolladığıbir haber » temedduh » kolcak » gozetletmek » hesaba almamak veya katmamak » bağcubuğu » cenek » icten evlilik » orasısenin burasıbenim dolaşm » cizik » celikleştirmek » muşerref olmak » kopru altıcocuğu » cevrim » tezevvuc etmek » coluk cocuğa karışmak » sozunu esirgememek veya sakınm » anasına avradına sovmek » faydasınıgormek » aza coğa bakmamak » işini gormek » bayram kocu gibi » parcası » her tur gosteri yapmaya uygun » makam şoforu » bukmek » yuruk » kuculme »

sır_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sır_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sır_eş_anlamlısı nedir ve sır_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.