tdk sözlük TDK Sözlük

 

sır eş anlamlısı

sır eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sır eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sır eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sır eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tunel gecmek » yuzleşme » trost » sacına sakalına kar yağmak » hazırlıksız olmak veya bulunma » temel onerme » posteki » cekmek » ili » rontgencilik » paca gunu » goğus kovuğu » yuklenilmek » ozerkleşme » cizdirme » uleştirmek » figuran » nefsi mudafaa » şoyle » alcalış » acık hava tiyatrosu » zuyuf akce » temedduh » hayalifenere donmek » u » cınarımsıisfendan » yuzunu buruşturmak veya ekşitm » gorevsel » olmek var donmek yok » ucretsiz » mektep medrese gormuş » facuna etmek » buklum » incelenmesi muşahede » cıkışalmak » batınî » boykotcu » kaduk olmak » oğretim » teeddup » ici ısınmak » gosterişlice » gosterge » anus » kenara cekilmek » pacalı » olusu kandilli » kem goz » goz kamaştırmak » cıkmak »

sır_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sır_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sır_eş_anlamlısı nedir ve sır_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.