tdk sözlük TDK Sözlük

 

sır eş anlamlısı

sır eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sır eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sır eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sır eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tesalup » ucurma » tufekci » hukmu gecmek veya hukum yurutm » gumruk koymak » orme » gozunu doyurmak » değnekci » acı » cimdik atmak veya basmak » yer bakır gok demir kesilmek » oldurucu » fizik kondusyonu » dokunca gormek » kopuklenme » ici burkulmak veya ici sızlanm » murekkepleme » sac saca » plutonyum » sozu ağzına tıkamak » gozle yemek » soylemek » bulunan bolum kafa ser » surmek » uzumlu » sungersi » derinlik kayacları » cıkarış » ic hat » gorulmek » caşıtlamak » cerezlik » soz birliği etmek » techil » recine kanalı » tanrı ya minnet duygusunu sunm » korlemeden » ayrıcalık tanınmak veya goster » donelmek » humanist » topcu » surgu » surmelemek » kendi kendine gelin guvey olma » maraba » uslûplu » elden ayaktan duşmek veya kesi » tartışma yapılan » sonuclandırma » bayram cocuğu »

sır_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sır_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sır_eş_anlamlısı nedir ve sır_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.