tdk sözlük TDK Sözlük

 

sır eş anlamlısı

sır eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sır eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sır eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sır eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sut cocuğu » dışyarıcap » buvelek » zimmetine gecirmek » aktualite » maocu » acınmak » muzeci » işci sigortası » şarap fıcısı » paraşutcu » pozitif bilimler » sebayudu » duellocu » iş arî oy » eline su dokemez » guney » kulleme » baygın duşmek » şap gibi donmak veya kalmak » ınca ince unca unce » kubist » cırpılmak » turkulemek » âşığa bağdad sorulmaz » avurt unsuzu » fırca gibi » film cevirmek » yandan carklı » acmaz halatı » uful » maket bıcağı » ağız yer yuz utanır » yuzune duramamak » tutmek » tecrube » gonul maskarası » arap sacıgibi » cekicilik » gerekce gostermek » talih oyunu » tatarımsı » cubukcu » doner kapı » carpma işareti » pacavra » kopurmek » bazıbitkilerin turlu organları » bağırıp cağırmak » cemic »

sır_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sır_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sır_eş_anlamlısı nedir ve sır_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.