tdk sözlük TDK Sözlük

 

sır eş anlamlısı

sır eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sır eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sır eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sır eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
vazgecilme » kuzey kutbu » ozumlenme » guzel » gorgusuz » dile dillere duşmek » uzuntusuz » teamul » arayıacmak » nukleoprotein » x x » caşıtlama » uretici olmayan alan » uzun yol şoforu » teleut » toskurmek » gibi şart niteliğinde olan bir » duzlenmek » carşaf » vezir vuzera » gumuşlenme » dort cifte » kenara cekilmek » carşaflı » surcturmek » jole » size veya sizlere omur » dil oğrenimi » sunnî » carmık » veya giysinin uzerine konulan » gulle gibi » baston gibi veya baston yutmuş » dalgıc tupu » mustefit olmak » muteharrik » arkasında dolaşmak veya gezmek » yazlıkcı » bezi herkesin arşınına gore ve » lisansustu eğitim » gorevsizlik » fırsat duşkunu » nefsine duşkun » gâvur olusu gibi » cekişmeli » koturum » carpıtma » fırcalatma » cakma » goz kadehi »

sır_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sır_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sır_eş_anlamlısı nedir ve sır_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.