tdk sözlük TDK Sözlük

 

sır eş anlamlısı

sır eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sır eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sır eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sır eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kem gozle bakmak » ademimerkeziyetcilik » yalvaclık » soğuk ter dokmek veya soğuk te » cıkınlama » soz ustası » hindoloji » yonelme durumu » likor bardağı » birbiri ustune gelmek » ic » pabuccu » ortadan kaldırılmasısiyaseti » yalama ucuş » nacar » sanskeritce » yangın yerine donmek » ayağının bağınıcozmek » kaltakcı » anglosakson » recineli » gozu kaymak veya kacmak » calılandırmak » oğretmek » yucelik » uslûpculuk » tuplu » geceli gunduzlu » iyi veya temiz işaltıayda cıka » ruşvetci » ote » vucutca » gumlemek » tumorlenme » surdurmek » doğaustu » yırtmac » sure aşımı » nasihatcilik » arka kapıdan cıkmak » vurgun veya vurgunu vurmak » gucleştirmek » muaf tutmak veya tutulmak » nufus kalemi » pekiştirme unlusu » veren alet » korkakca » gonc » cıkralık » fume »

sır_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sır_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sır_eş_anlamlısı nedir ve sır_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.