tdk sözlük TDK Sözlük

 

sır eş anlamlısı

sır eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sır eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sır eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sır eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dolmuşucak » vucut » tandır boreği » seylân taşı » yargıusulu » guvensizce » kac paralık adam veya şey » ayağına celme takmak » bazılarıveya bazısı » sinemacı sinemanın ceşitli ko » tukuruklemek » doşenmek » markor » himaye etmek » uzere » suspansiyon » hesap acmak » kapakcık » erkekce » olcululuk » surre » nervur » oksuruk tıksırık » okuz trene baktığıgibi bakmak » cokermek » gecindirmek » arnavutca » koc » yağmur yağarken kupunu doldurm » utancından yere gecmek » civitli » gorgu » bir ayak once evvel » hangi akla hizmet ediyor » taammut » erendiz » kokune kibrit suyu dokmek veya » fırıldak yapan veya satan kims » tenisci » vucut bulmak » yelken acmak » keskin sirke kupune veya kabın » gozunu gozune dikmek » secmesiz yemek » cevrelenmek » kuşucmaz kervan gecmez » guneyli » copten celebi » altıkardeş » nakibuleşraf »

sır_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sır_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sır_eş_anlamlısı nedir ve sır_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.