tdk sözlük TDK Sözlük

 

sır eş anlamlısı

sır eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sır eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sır eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sır eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
surunmek » hırcınlaşmak » doğru parcası » seciliş » geziye cıkmak » icbukey » granduk » bolşevik » oruc tutmak » cıkrıkcı » copcatan » olumsuz » mangal gibi yureği olmak » civici » kuskutuk » kemence » ust tabaka » sumsukleşme » sureğenleşmek » dolambaclı » korunu oldurmek » sakın ha » dizini dovmek » percinli » maz mez » bukulgen » luzucet » inekci » gozunu bir şeye dikmek » susletmek » ici sıkılmak » gon » ağaca cıkan kecinin dala bakan » camaşır sepeti » mustahak » cercevesiz » kalan mal ve paradan paylarına » temayul » acısal hız » yuzuncu » cember cevirmek » urkmek » fekul » duvesime » kucukluk » modul » capraza sarmak » yorgan gitti kavga bitti » cabalayış » kucuk minder »

sır_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sır_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sır_eş_anlamlısı nedir ve sır_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.