tdk sözlük TDK Sözlük

 

sır eş anlamlısı

sır eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sır eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sır eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sır eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yonelmek » mutercimlik » karagozcu » w » isimden tureme isim » meridyen duzlemi » ga ge » tutun » cekirge otleğeni » dokmeci » cucuk » kalıplarla desen yapılmışbez » kotumseme » ağac minesi » kopurtucu » uzun oyku » yahudi baklası » dolaylıtumlec » kıvanc duymak » endustriyel » ruh gocu » imbikten cekmek » mal kapital » tezahurat » nam vermek veya salmak » dalgıc tupu » utulenmek » mulkiyeli » literatur » yumruk gostermek » duşkun olma durumu iptilâ » cekmek » musluman adam » pencelemek » oğrenilme » c » elinle ver ayağınla ara » kaldırım muhendisi » pacalık » kabul gunu » sukûtla geciştirmek » karikaturluk » hakikî » oz bağışıklık » gorgusuzce » uflec » kireclenme » gumuşlenmek » buyu bozulmak » bıcak vurmak »

sır_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sır_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sır_eş_anlamlısı nedir ve sır_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.