tdk sözlük TDK Sözlük

 

sır eş anlamlısı

sır eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sır eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sır eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sır eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
doner kavşak » ictikleri su ayrıgitmemek » İri balık ve deniz hayvanların » aksak eşekle yuksek dağa cıkıl » tunus gediği » cumbuşcu » koltuk duşkunu » tavukpencesi » uzum turşusu » allah a yalvar » aklından cıkarmamak » sedefci » kacıklık » ifrat tefritte kalmak veya bul » dudak bukmek » karantina suresi » yuzmek » cıplak at » bileğine guvenmek » gorece » gununu gormek » kılınıbile kıpırdatmamak veya » kufur » cumle âlem » sonucunda ortaya cıkan ustun y » celtikci » duz duvara tırmanmak » huzun cokmek veya icine bir hu » corba gibi » cekmek » centiklenmek » tekerlek kırıldıktan sonra yol » oncel duzen » odemek » muessese » cicekci » golge gibi » nuh nebiden kalma » goturulme » cıkmak » soz gelişi » muteverrim » yuz surmek » bundan boyle » sağyap » mustefit » konduktor » acık oturum » cakmak » kupeli »

sır_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sır_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sır_eş_anlamlısı nedir ve sır_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.