tdk sözlük TDK Sözlük

 

sır eş anlamlısı

sır eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sır eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sır eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sır eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sellemehusselâm » ad cekmek » cekmeceli » mizaclı » merkezkaclama » acık kapamak » alıal moru mor » gomulu » centiklemek » soylevci » gozden kaybolmak » bilincsizlik » tenceresi kaynarken maymunu o » acık ağıl » dort donmek » konclu » gocurmek » muscardinus avellanarius » ağaccık » vidanjor » sozu uzatmak » ornek almak » işaretinin iki yanındaki anlat » centilme » mobilya yapan veya satan kimse » cıtırdatma » olum doşeği » birey ustu » guneşsel » goğsunu kabartmak » lutfen » kılıccı » soz karışıklığı » bokun soyu veya bok soyu » police » dunya durdukca durasın » kukremek » civi kırmak » tostcu » oğurtme » tuketim » regaip gecesi » duşunceye bağlayarak yorumlaya » ozeniş » rolu olmak » obek » fındıkcı » luksmetre » kacamak » sektor »

sır_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sır_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sır_eş_anlamlısı nedir ve sır_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.