tdk sözlük TDK Sözlük

 

sır eş anlamlısı

sır eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sır eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sır eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sır eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gormemiş » camurluk » kulkedisi » cizilme » olan boceklere verilen genel a » recine kesesi » kusura bakmamak veya kalmamak » cifte standart » bağışcı » camaşırlık » yuzunu kara cıkarmak » karagul » kutle » gundelik » yureği şişmek » boluk » nakşibendîlik » mutevehhim » koruk » horozdan kacmak » alâminut » cerezlik » radyator » erketecilik etmek veya yapmak » akıldan cıkmak » parfum » kendi derdine duşmek » bulunan bolum kafa ser » su orumceğigiller » minibuscu » katışmac » kulce » korun istediği bir goz allah » puskul kuyruklular » duzensiz » ortulu » el elin eşeğini turku cağırara » catı » sağlamak amacıyla birbirlerind » tekcilik » oğretmenlik » maymuna benzetmek cevirmek vey » iki satır lâf etmek veya konuş » ısıracak it dişini gostermez » kopruculuk » bitki organizmaları » elekcilik » dolaylıozne » capulcu » capalamak »

sır_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sır_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sır_eş_anlamlısı nedir ve sır_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.