tdk sözlük TDK Sözlük

 

sır eş anlamlısı

sır eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sır eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sır eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sır eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
guneşgozluğu » nusha » kokten » conk » biri nusha » borekci » yerinde su cıkmak » calkalanmak » varsa yoksa » urkuntu » kucuk kopru » ic hat » yuzmek » mitralyoz gibi konuşma icin » ulke acmak » gercek sayı » nuktedanlık » a e » karım koylu » odemek » guzel » barokcu » pusku » genc » tecerrut » acmak » cakıl cukul » perde cekmek » gozunu oymak » gunduzcu » camur atmak veya sıcratmak » gonlu yaralı » yururlukten kalkmak » zuhre » gulunmek » dozunu kacırmak veya dozu kacm » kaclık » kendini toparlamak veya toplam » kadirî » cekinik » bisikletcilik » kıskac » uzumsu » kaca kac » makascı » temas etmek veya biriyle temas » calım satmak » carptırış » gomlek değiştirmek » buyuleme »

sır_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sır_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sır_eş_anlamlısı nedir ve sır_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.