tdk sözlük TDK Sözlük

 

sır eş anlamlısı

sır eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sır eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sır eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sır eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ozeme » acık pazar » dekorator » cabuk » ucuncunun olmazlığı » duzenleme işleri » tentur » detektor » koruklenme » ayağınıyorganına gore uzatmak » olumsuz tumce » kacmak » gluten » bayram etmek veya yapmak » ileri veya one surmek » ufurmek » cevre » helvacıkoku » allah tan » iclendirme » hangi biri » muhur gozlu » hoyratca » alternator » ataturkculuk » taammum » leyleğin yuvadan attığıyavru » yakışık almak veya almamak » yuzustu » dışyarıcap » gonul belâsı » dumen suyundan gitmek » kecelenme » maydanozlu soğan » meme sungeri » utuculuk » civilemek » catılmışkirişsistemi » buyuğu meleagris gallopavo » sağlayan şartların butunu » alak elek » sermurettip » doksan veya kırk seksen kapın » butun » afişci » pay bicmek » asıda olmak veya asıda kalmak » soyletmek » cuvallama » sap yiyip saman sıcmak »

sır_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sır_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sır_eş_anlamlısı nedir ve sır_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.