tdk sözlük TDK Sözlük

 

sır eş anlamlısı

sır eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sır eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sır eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sır eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sodyum fluorit » cınlama » uniforma » milfoy » ne soyluyorsun » soylem » boşluk » cekiş » copurluk » duru » suflor » yoreselleşme » muderris » ırzına gecmek » dort koşe » bolunme » duzenleme işleri » paldır kuldur » birbirine surtunmek » ilâclı » nufuz » ticanî » duşurmek » cıtlatılmak » ciharıdu » umran » koseği » sozun ardıboşa cıkmak » harıgecmek » cozum » duzen » gozluklu yılan » cuk » yuz yuze gelmek » goturu tur » zıvanadan cıkarmak » şimşekleri ustune cekmek » camcak » duğum vurmak » mutevelli heyeti » yırtmacsız » ucurmak » koşe başı » kuşcu » yaygın oğretim » cık cik cuk cuk » enfusî » mudahale etmek » acıkgoz » gunindi »

sır_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sır_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sır_eş_anlamlısı nedir ve sır_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.