tdk sözlük TDK Sözlük

 

sır eş anlamlısı

sır eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sır eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sır eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sır eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuzulmek » naturizm » soğut » cicek olmak » i tutmak » goyuk » ağız aramak veya yoklamak » ceşitli » hatırlatmak » gunah cıkarmak » kolelik » cozumleme » uzunlamasına acılan oyuk » parayıveren duduğu calar » damarıveya damarları kabarmak » endişeye duşmek » tuylu meşe » goruşulmek » cicekleme » kose » denetci » hollândaca » kapanice » yengec » uzaktan bakmak veya seyirci ka » sıcak yuz gostermek » top surmek » duğun corbası » pata cakmak » cığrışma » acık olmak » teşkilâtcı » uzunc » kaleme veya kaleme kâğıda sarı » kupeli » gozunun ustunde kaşın var deme » turdeş » sıcırganlık » turkuleştirmek » sundurme » cukur » calışma » coplukculuk » cuda etmek » hint sarısı » burnundan fitil fitil gelmek » kona goce » cam balı » curutmek » musmir »

sır_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sır_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sır_eş_anlamlısı nedir ve sır_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.