tdk sözlük TDK Sözlük

 

sır eş anlamlısı

sır eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sır eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sır eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sır eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tam gun calışan kimse » kopeksiz koy bulmuşda comaksız » hızır » tek acıklık bulunan ocak » ceğmellenmek » takarrur » rofle » cokuşme » doğuşmek » meydana cıkmak » armatorluk » adamkoku » civi kestirmek » mutedavil » yıldız kumesi » yun » soz veya lâf altında kalmamak » omuz opuşmek » duz yuzeylerden her biri » manipulâtor » supurgelik » gozaydın etmek » surgulu » carık » gozu bulanmak » gulumseme » bakkal cakkal » gonul gezdirmek » ce » catal » sutliman » bıckınlaşmak » duzen » gac gec kac kec » akıl yaşta değil baştadır » acmaz » cami yıkılmış ama mihrabıyeri » otuşmek » cop arabası » şovalye » buyukluk hastalığı » cekme » cıplaklığıyla » mahalle capkını » allah rızasıicin » ay cekirdeği » cakır cukur » ozgurluk » sacma sapan konuşmak » canınıbir yere dar atmak »

sır_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sır_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sır_eş_anlamlısı nedir ve sır_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.