tdk sözlük TDK Sözlük

 

sır eş anlamlısı

sır eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sır eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sır eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sır eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıkagelme » sırma sac » patates corbası » tetik bulunmak veya tetikte bu » guz » cakıldak » cekmek » on sezi » geciş » altıalay ustu kalay » acmaza getirmek veya duşurmek » cekem » aklıcıkmak » kosnul » başulke » yuz yuzden utanır » an anecilik » kooperatifci » sandvic » » popcu » gunahsızlık » boşluk » dilini veya dillerini yutmak » bicimlenme » şarjor » kısa omurlu » koklenme » kopoğluluk » orneğini cıkarmak » gucendirici » kuru gurultu » yazıya dokmek » crocodilus » kuvveden fiile cıkarmak » scorpio » gumec » camaşır suyu » yağcekmek veya yapmak » ağzına vur lokmasınıal » hotanto » kalmak » tedahul » guzelleme » plâtonizm » dev kopek balığıgiller » mış miş muş muş » kolelik duzeni » kırgızca » yuzdurulme »

sır_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sır_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sır_eş_anlamlısı nedir ve sır_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.