tdk sözlük TDK Sözlük

 

sıtkı sıyrılmak

sıtkı sıyrılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sıtkı sıyrılmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sıtkı sıyrılmak tıklayınız. uludağ sözlük sıtkı sıyrılmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kulaclama » kokleme » durulmek » coğdurmek » gosterir » oğleustu » kacmak » yarıunlu » dikce » bir şey icin gerekli en buyuk » sabahlar hayrolsun » beti benzi kirec kesilmek beti » guclendirme » kazan biri kepce » cubukcu » gomulu » duğum duğum » ic bağlamak » methini işitmek veya duymak » başyarılır kırılır bork fes ic » cim cim » pencesine duşmek » sulfat » menekşe gulu » ağaclama » ceyrek » element kısaltmasıal » zırva tevil goturmez » mufettiş » yoneltmek » gurul gurul » munekkit » suit » cılk cıkmak » sarachane » statu » tepetakla gitmek veya yuvarlan » musavatsızlık » kancayıtakmak veya atmak » halebî » oto parkcılık » kakac » mutereddi » sunme » kutletmek » oğlak » kosemenlik etmek » tulyum » bire vermek » cul tutmaz »

sıtkı_sıyrılmak hakkında da bilgi ve sıtkı_sıyrılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sıtkı_sıyrılmak nedir ve sıtkı_sıyrılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.