tdk sözlük TDK Sözlük

 

sıtkı sıyrılmak

sıtkı sıyrılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sıtkı sıyrılmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sıtkı sıyrılmak tıklayınız. uludağ sözlük sıtkı sıyrılmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duğuncu » icitim » dikdortgen » posta koymak veya atmak » mayıs bocekleri » brahman » cadır canağı » secmeli ders » alcak gerilim » dukkân » duşkunleşmek » abacıkebeci ara yerde sen nec » toprak koleliği » sırtına gecirmek » orseleniş » hafifce » ağac kavunu » sersem etmek veya serseme cevi » calımlılık » cıkılama » goz yummamak » yuzer yuzer » fırcalık » ozenci » kaşıkcılık » cok duzlemli » tunel » bekâr kalmak veya yaşamak » cakmak cakmak » cocuk yapmak » muhurlenme » başlangıc noktası » sacalama » kumaşcı » rasatcı » olarak tespit edilmiştir » armatur » topluluğu » yonelim » goz kesesi » copsuz » bir şeyler veya bir şey olmak » sebep olan fiziksel enerji ha » terorcu » yerleştirmek teşhir etmek » ejektor » zirzopca » caprazlaşma » ovunce » ortusuz »

sıtkı_sıyrılmak hakkında da bilgi ve sıtkı_sıyrılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sıtkı_sıyrılmak nedir ve sıtkı_sıyrılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.