tdk sözlük TDK Sözlük

 

sıtkı sıyrılmak

sıtkı sıyrılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sıtkı sıyrılmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sıtkı sıyrılmak tıklayınız. uludağ sözlük sıtkı sıyrılmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
alcak gerilim » kıskac » olcer » ardına kadar acık » mineral » melul mahzun » yurumek » cıkmak » uretiş » corten gibi » cerci » ciğerimin koşesi » tevekkul etmek » kutle » hurluk » sarıkcı » gorumcelik yapmak veya etmek » urkmek » yuzukoyun » ustat » lugat » ordek » cokmek » civit mavisi » cırpıvurmak » album » tukuruklenmek » yuksek » başağac » doneleme » araştırılabilen olculebilen » donum noktası » mana cıkmak » gecmez akce » kontrbascı » cılgınlaşma » cığırından cıkmak » bekcilik etmek » kufeci » madde » kaclık » kalmalıtumlec » ofkeye kapılmak » cirişleme » techiz » calılandırma » ici dışına cıkmak » tup » akıl yaşta değil baştadır » akıl oğretmek »

sıtkı_sıyrılmak hakkında da bilgi ve sıtkı_sıyrılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sıtkı_sıyrılmak nedir ve sıtkı_sıyrılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.