tdk sözlük TDK Sözlük

 

sıtkı sıyrılmak

sıtkı sıyrılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sıtkı sıyrılmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sıtkı sıyrılmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük sıtkı sıyrılmak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kuşucmaz kervan gecmez » cala kalem » yaya koprusu » vazgecmek » acmaz » sevinmek sev in sevdirmek se » cirkinsemek » ovunduruculuk » vurucu guc » hukumler ve izlenecek yollar » yedigir » goz sevdası » tabutuvan » ozlemini cekmek » role » gozyaşı » cimek » cene yarışı » catışmak » dama oynanan taş » suresiz yayımlanan duyuru » ozlemek » gudek » celim » soz ayağa duşmek » zihin acıklığı » ustlenim » parcacık » emekliye ayırmak cıkarmak veya » ornek almak » ozleme » sacıbaşıağarmak » yurutulmek » goruşsahibi » cermen dilleri » gozunun icine baka baka » icini bayıltmak veya kıymak » burnu yere duşse almaz » hukumdarlık » acar » koşebent » yureği rahatlamak » verilen unvan » sureyazar » azot karışımıgaz » goruşbildirmek » puskurtuş » ozlem » cağcıllık » kacırma »

sıtkı_sıyrılmak hakkında da bilgi ve sıtkı_sıyrılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sıtkı_sıyrılmak nedir ve sıtkı_sıyrılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.