tdk sözlük TDK Sözlük

 

sıtkı sıyrılmak

sıtkı sıyrılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sıtkı sıyrılmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sıtkı sıyrılmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük sıtkı sıyrılmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mubalâğacı » uslûp » orgun eğitim » celebi » dumenci » cokertme » iki el bir başicin » goruşmek » teslim bayrağıcekmek » gonul bulandırmak » araplaştırmak » cabukluk » smacor » iceriye dalmak » koskelmek » kostebek » duşurulmek » cepel » cekişmeli » muyesser » gonderiş » gucluğu veya guclukleri yenme » ortenek » sonmek » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » ısıtıp ısıtıp onune koymak » dolambacsız » kolaylık gostermek » tum kirpikliler » tadıgitmek veya kacmak » odlek » gucu gucune » gun durumu » yureğine od veya ateş duşmek » mehter yuruyuşu » kendini gostermek » basketci » bortulmek » calmac » » kohneleşmek » cıvdırmak » goruş » odunlu » elektrikcilik » ar » yararlanılan bir bitki corchor » huyu huyuna suyu suyuna uygun » yuklemek » kelâmıkadim »

sıtkı_sıyrılmak hakkında da bilgi ve sıtkı_sıyrılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sıtkı_sıyrılmak nedir ve sıtkı_sıyrılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.