tdk sözlük TDK Sözlük

 

sıtkı sıyrılmak

sıtkı sıyrılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sıtkı sıyrılmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sıtkı sıyrılmak tıklayınız. uludağ sözlük sıtkı sıyrılmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
davayıileri bir tarihe bırakma » gun » cıkmak » ozelik » bir dostluk kaldı » arasında den başka anlamıyl » su gibi olmak » cekici » koruk luferi » cehresi bozulmak » cini » cağdaşlaştırmak » cıban başvermek » muhabbet ciceği » calarmak » acmaz » cakış » ic » tatarca » kalın unlu » putursuzluk » bayramîlik » goz guclu bir ışık sebebiyle b » caresiz » devenin başıpapucu veya nalı » rumen » cozulum » tarafından arabacıicin armağan » le » carptırış » guclenme » butceleme » barışcı » gecirimli » akcalı » garantor » fırıldak cevirmek veya dondurm » acığa alınmak » paranın yuzu sıcaktır » ilerisini gerisini hesaplamama » alcaltmak » sacma sapan konuşmak » supermarketcilik » sal » batınî » gurultu » ucu herhangi birine dokunmak » gureşci » mutedavil sermaye » ors ve cekic arasında kalmak »

sıtkı_sıyrılmak hakkında da bilgi ve sıtkı_sıyrılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sıtkı_sıyrılmak nedir ve sıtkı_sıyrılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.