tdk sözlük TDK Sözlük

 

sıtkı sıyrılmak

sıtkı sıyrılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sıtkı sıyrılmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sıtkı sıyrılmak tıklayınız. uludağ sözlük sıtkı sıyrılmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goknar » gunduzun » şupheleniş » cakşır » biri » acıklayıcı » corbaya sinek duşmek » canak yalayıcılık » on alım » dol yolu » somurgecilik » mundemic » boylesi » ileri gecmek » inc » gucsunme » turkistanlı » sunger » tufekci » karagozluk etmek » papaz her gun pilâv yemez » kem soz kem akce sahibinindir » yuzlu yuzlu » kıskanclık etmek » nârına veya nâra yanmak » ac tavuk kendini arpa ambarınd » gayret gostermek » sungulenmek » balcık » yureğini dağlamak » denk duşmek » yureği yanmak » acık ciro » durzu » acmak » sonucsuz » falcata » gomleksiz » hanya yıkonya yıoğrenmek » tibetli » treni kacırmak » saltcılık » dokunca gormek » gumruk » goz bankası » akıllıkopru arayıncaya dek del » ateşpuskurmek » ceza cekmek » urkuntu » suruşturmek »

sıtkı_sıyrılmak hakkında da bilgi ve sıtkı_sıyrılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sıtkı_sıyrılmak nedir ve sıtkı_sıyrılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.