tdk sözlük TDK Sözlük

 

sıtkı sıyrılmak

sıtkı sıyrılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sıtkı sıyrılmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sıtkı sıyrılmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük sıtkı sıyrılmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
trampet calmak » kolemen » ufleyen alet » hunnap » yatak cekmek » pacasından tutup atmak » dovuluş » nu » catınmak » albuminli » luk boyası » yazıyıcıkarmak veya sokmek » gozunde olmamak » calımlanma » savaşcı » actırma kutuyu soyletme kotuy » cift » yerleştirmek teşhir etmek » guvernor » buyuk başın derdi buyuk olur » somak rhus coriafia » hayvanın sebep olduğu hastalık » goze » cekip cevirmek » cifti bozmak » uscavuş » işler acılmak » temulentum » kısmî secim » ucarı » canıyok mu » yaşam duzeyi » cevirme » koşeyi donmek » acık kredi » sumsukgiller » fena gozle bakmak » cağrısız » olunmek » elden ayaktan duşmek veya kesi » istifci » cemenleme » parfumculuk » cokuntu » orgu » coğulcu » balcık hurması » i » yuzeyinin her noktasına basınc » işguderlik »

sıtkı_sıyrılmak hakkında da bilgi ve sıtkı_sıyrılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sıtkı_sıyrılmak nedir ve sıtkı_sıyrılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.