tdk sözlük TDK Sözlük

 

sıtkı sıyrılmak

sıtkı sıyrılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sıtkı sıyrılmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sıtkı sıyrılmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük sıtkı sıyrılmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuzeyinden yuksek yeryuzu parc » sulûk » peluş » camaşırlık » markscı » kimse » boğurmek » mahzur gormek » gonlu varmamak » cırpmacılık » kecisakalı » her şeye aklıeren zeki akıll » yeni eflâtunculuk » ağzından cıkmak » cıkmak » muteverrim » ultraviyole » seruvensiz » burnu havada veya kaf dağında » mustamel » suc duyurusunda bulunmak » ilerisini gerisini hesaplamama » yureklilik » goruşturulme » gullu » suryanî » bir nesneye kece gecirmek » cilek receli » kor nokta » ac gozluluk etmek » gorgu fukarası » şaşıcakır demektense kor de de » uflec » başıdara duşmek » yurekten cağırmak » suratıkasap sungeriyle silinmi » gommek » zuhre » ustlenim » yukunu almak » revaluasyon » ballıborekli olmak » yonetilmek » gurultu cıkarmak etmek koparm » sun î solunum » yardım etmek veya yapmak » başıicin » manikurculuk » yurek selânik » turkolog »

sıtkı_sıyrılmak hakkında da bilgi ve sıtkı_sıyrılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sıtkı_sıyrılmak nedir ve sıtkı_sıyrılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.