tdk sözlük TDK Sözlük

 

sıtkı sıyrılmak

sıtkı sıyrılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sıtkı sıyrılmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sıtkı sıyrılmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük sıtkı sıyrılmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
onemli » cıkır cıkır » tohuma kacmak » kafayıyere vurmak » bıcak gibi saplanmak » kulleniş » icerik » corap kacmak » rejisorluk » sacmalaşma » mizacsız » koy romanı » bir sıcrarsın cekirge iki sıc » paldır kuldur » ferman cıkarmak » dili olsa da soylese veya anla » boşa koysan dolmaz doluya koy » gozu kalmak » gravur » gurleyiş » koyuvermek » kacan kacana » at cevirmek » borclandırılmak » derme catma » icme » masturbasyon » gecmek » birinci gelmek veya cıkmak » sağdıc emeği » cimdik » rusca » tıraşkopuğu » seruvencilik » verkac » al gulum ver gulum » gıcık almak kapmak veya olmak » ayağına cabuk » yumurta okce » olu » kavunici » cile » goz alıcı » cevabıdikmek veya dayamak yap » yasama donemi » fâni dunya » kıskaclama » bir turlu » ince karton parcası kartvizit » ic tumce »

sıtkı_sıyrılmak hakkında da bilgi ve sıtkı_sıyrılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sıtkı_sıyrılmak nedir ve sıtkı_sıyrılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.