tdk sözlük TDK Sözlük

 

sıtkı sıyrılmak

sıtkı sıyrılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sıtkı sıyrılmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sıtkı sıyrılmak tıklayınız. uludağ sözlük sıtkı sıyrılmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozlerini bitirmek » yuk » capraşıklaşma » başkurt » gorgu tanığı » la » kandilli kufur » c » bir sıcrarsın cekirge iki sıc » pence vurmak » tuylu » tırnak gostermek » bon » bulunan kopuren su » hristiyanlaşmak » mizaclı » gozle yemek » tukenmezlik » uruşmek » edinmek hissetmek » goz kulak olmak » cingene cergesi » cek » bukucu » gonul maskarası » moğol » mes ut etmek » pupa yelken ilerlemek gitmek » parayıveren duduğu calar » koyu duruma getirmek » dort » gonul kocamamak » şıraolcer » cengel atmak » yuksuk makarna » orucu » yabancısaymak veya tutmak » umitli » yuz tutmak » calkı » kaldırac » sorguclu » uyarıcıolan bazıiceceklerde ve » yamcı » sacmalama » akşam guneşi » kullanılır » darasınıduşmek » mızıkcılık » akıl akıl gel cengele takıl »

sıtkı_sıyrılmak hakkında da bilgi ve sıtkı_sıyrılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sıtkı_sıyrılmak nedir ve sıtkı_sıyrılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.