tdk sözlük TDK Sözlük

 

sıtkı sıyrılmak

sıtkı sıyrılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sıtkı sıyrılmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sıtkı sıyrılmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük sıtkı sıyrılmak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
hatim surmek » cakıgibi » one surmek » gecit vermek » cavdarmahmuzu » sepet havasıcalmak » acılıp sacılmak » cırakman » cıkralık » başıdonmek » takma sac » ve dağıtımınısağlamak amacıyla » terennum » olculebilir » helenizm » kacmak » yemin icmek » surgun » duzeltme » gozunu acmak » alım elim » acık fikirlilik » canıyanan eşek attan yuğruk ol » uzerinde kalmak » yıkılmayacak bir bicimde duzg » vak a » kıraclaşmak » ortadan soylemek » rotuşlamak » divanıhumayun » ayıya kaval calmak » aklına tukurmek » anlarsın ya » elinde buyumek » sozunu tutmak » capullama » temevvuc » catışma » mujde vermek veya goturmek » ruznamce » supermarketcilik » yuzustu bırakmak » corekcilik » rebiyulevvel » olum allah ın emri » bayram değil seyran değil en » evdeki pazar veya hesap carşıy » nukte » oruculuk » gecmelik »

sıtkı_sıyrılmak hakkında da bilgi ve sıtkı_sıyrılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sıtkı_sıyrılmak nedir ve sıtkı_sıyrılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.