tdk sözlük TDK Sözlük

 

sıtkı sıyrılmak

sıtkı sıyrılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sıtkı sıyrılmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sıtkı sıyrılmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük sıtkı sıyrılmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cifte gitmek » konseptualizm » yontem bilimi » cıta » cerre cıkmak » ozel girişimcilik » itibardan duşmek » yağkupu » ustun zekâlı » yuzluk » notrleme » olumcul » gundeş » gulbahar » monsenyor » davranmak saygıgostermek soz » merkezkac kuvvet » anlamaya yarayan sınama » ciğ » ust » comertce » oykucu » bicerbağlar » durtuşturme » tahayyul etmek » pirincsi » ic yarıcap » gurbuzluk » ovme » e » var ol » yuzeysel » tokac » duşuncellik » ayrıduşmek » cimentolanmak » yeri goğu inletmek » calgıcıbocek » cıngıraklıyılangiller » muhlet vermek » unsuz gocuşmesi » pencere acmak » nuktedanlık » kılıclı » ozgunleşme » kitaba veya kitabına uydurmak » uvendire » tagallup » carmıha germek » gonlunu duşurmek »

sıtkı_sıyrılmak hakkında da bilgi ve sıtkı_sıyrılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sıtkı_sıyrılmak nedir ve sıtkı_sıyrılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.