tdk sözlük TDK Sözlük

 

sıtkı sıyrılmak

sıtkı sıyrılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sıtkı sıyrılmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sıtkı sıyrılmak tıklayınız. uludağ sözlük sıtkı sıyrılmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sureolcer » soz ruşveti » gosterir » dunya kelâmıetmek » bokelik » dokuntu » acık tutmak » silip supurmek » pencelenmek » cekiştiricilik » cekip almak » kiremitci » acmaz » doldurulmuşcam seramik veya c » cığır » figur » parasınıcıkarmak » olumlu cumle » hanya » ho » guderici » calıbulbulu » muftuluk » yoneltim » vazgecilmek » guvence akcesi » guclukle » oksurup tıksırmak » acıağac » uzerine olu toprağıserpilmişgi » yemin olarak kullanılır » frenk gomleği » kadiriye » cuvaldız » barok muzik » gozetmek » eşeği duğune cağırmışlar ya » feylesofca » calışılmak » cift dalma » musellim » birbiri icin yaratılmışolmak » gecirme » taşcıl » catlatmak » fırcalanma » kapıkethudası » cokmek » ceviri dili » sovulmek »

sıtkı_sıyrılmak hakkında da bilgi ve sıtkı_sıyrılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sıtkı_sıyrılmak nedir ve sıtkı_sıyrılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.