tdk sözlük TDK Sözlük

 

sıtkı sıyrılmak

sıtkı sıyrılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sıtkı sıyrılmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sıtkı sıyrılmak tıklayınız. uludağ sözlük sıtkı sıyrılmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yuzmek » aylakcı » ikiyuzluluk » muhur gozlu » mukeyyifat » tab an » yumuşakcalar » evlât gibi veya evlâdıgibi » muhurleme » gun » orneklenmek » uyku durak yok veya uyku nedir » cok hucreli » tumler acı » buryancı » malc » menu » cıkmak » bilinc dışı » kurum » gecen » zuhul » duzenleyen ve genel olarak ilg » turlu şeylerden yaptıklarıve t » ic kuyu » purcek » bilinc akışı » muhur kazmak » sağgozunu sol gozunden sakınma » ickicilik » aslan » tefekkur » gokyuzu mavisi » balcak » yukluk » ihrac » sutana » bilinc » icin kullanılan boru oluk vey » mucevher kutusu » kayakcı » temiz kanıda vucuda dağıtan or » akca yel » calma » kokleştirmek » vermek » toresel » norolog » zumrutlenmek » acmak »

sıtkı_sıyrılmak hakkında da bilgi ve sıtkı_sıyrılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sıtkı_sıyrılmak nedir ve sıtkı_sıyrılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.