tdk sözlük TDK Sözlük

 

sıtkı sıyrılmak

sıtkı sıyrılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sıtkı sıyrılmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sıtkı sıyrılmak tıklayınız. uludağ sözlük sıtkı sıyrılmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
karikaturleştirmek » kafa ici » yakın doğu » ceper » goksel » yuzer top » tel in etmek » goklere cıkarmak » tekduze » terennum » tekefful » teşvikci » doteryum » carpınma » secmeli ders » samanlıgubre » aracı » araclara takılıp cıkarılmasınd » kucukleşme » bulunan bolum kafa ser » koc » ziyaretci » donel » olcumlu » ce » gonul almak veya gonlunu almak » kore » oğlen » onleniş » ters yuz veya ters yuzu geri d » teferrut » koktencilik » rebiyulâhır » levazımatcı » başcekmek » gudumlu » yer acmak » yureğine inmek » cevirmek » servis otobusu » ut » borc almak » cingene cergesinde musandıra n » mineral » yuksek fiyat » cimdiklemek » gorevden uzaklaştırmak » aluminyum taşı » elektronikci » catmak »

sıtkı_sıyrılmak hakkında da bilgi ve sıtkı_sıyrılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sıtkı_sıyrılmak nedir ve sıtkı_sıyrılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.