tdk sözlük TDK Sözlük

 

sıtkı sıyrılmak

sıtkı sıyrılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sıtkı sıyrılmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sıtkı sıyrılmak tıklayınız. uludağ sözlük sıtkı sıyrılmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kaşgoz etmek » mo » bin bir ayak bir ayak ustune » onermek » istencli » surekli cekiştirmek itmek ka » dişdudak unsuzu » ters veya sol tarafından kalkm » sağgorusuzluk » helenizm » ne diye » yuzu kalmamak » boku cıkmak » gun doğmadan kimliği soylenmez » yalanıcıkmak » besmele cekmek » oy cokluğu » suzme » kendini toparlamak veya toplam » carkına etmek veya okumak » venuscarığı » yururlukten kaldırmak » gaile acmak » demec » onayak » korunu oldurmek » ampirizm usculuk karşıtı » capraşıklık » kaba duzen » veya metal bolum » bayrakcı » cuhadar » kulot pantolon » cerceveli » kırık dokuk » konc » ustune fenalık gelmek » doşek » acmak » ulah » ve kanunlara uymaksızın cebir » başıustunde yeri olmak » geciş » siktir et » en kotusu » muşteki olmak » kuşgibi veya kadar yemek » acıklaşmak » camaşır suyu » duşundurme »

sıtkı_sıyrılmak hakkında da bilgi ve sıtkı_sıyrılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sıtkı_sıyrılmak nedir ve sıtkı_sıyrılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.