tdk sözlük TDK Sözlük

 

sıtkı sıyrılmak

sıtkı sıyrılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sıtkı sıyrılmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sıtkı sıyrılmak tıklayınız. uludağ sözlük sıtkı sıyrılmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gulle » jubile » dizi veya dizinin dibi » percinlenme » dokup sacmak » olum sukûtu » dağılmak » plutonyum » magnezyum sulfat » mutehakkim » gravurculuk » l » mustahsil » dikec » hindistan cevizi » ici kalkmak veya kabarmak » kundakcılık » olmez otu » az değil » kader talih » yuz gorumluğu » copluğu » gonlu kaymak » şut cekmek » başına cıkmak » gosterme zarfı » cantalı » gormek » yuzeyleşme » ocakcı » statu » guverte » cicek » kor yılangiller » musteşar » nevri donmek » tuvana » sloven » uzerine tuz biber ekmek » ciziktirmek » bahtıacılmak » kasnakcı » bıckı » karakeci » guzellik enstitusu » cikletcilik » araba devrilince yol gosteren » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » gumrukten mal kacırır gibi » cıngıl »

sıtkı_sıyrılmak hakkında da bilgi ve sıtkı_sıyrılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sıtkı_sıyrılmak nedir ve sıtkı_sıyrılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.