tdk sözlük TDK Sözlük

 

sıtkı sıyrılmak

sıtkı sıyrılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sıtkı sıyrılmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sıtkı sıyrılmak tıklayınız. uludağ sözlük sıtkı sıyrılmak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cıngırak taşıyan uzerinde cın » sur atlenme » yuzluk » ronesans » komuş » gomme dolap » erincli » gunu dolmak » mustebitlik » nukleer silâh » soz konusu » ozdeşlemek » yuzu olmamak » koylu » kullanılan cihaz » oruklemek » cinleri başına toplanmak veya » gorevcilik » yanık ruzgâr » hangi taşpekse katıysa başını » arasında den başka anlamıyl » inekcilik » gozunden kacmak » dostluk başka alışverişbaşka » paşa cayı » icki psikozu » iz » urkusuz » dort yuzlu » teleksci » kotu » dort » sozu ağzında kalmak » lâtin » vermek » ustune bir iki guneşdoğmak » burumcuk » kalmak » tumel » mucevher mahfazası » canak ağızlı » cengel » nez etme » kuşumlenmek » sungercilik » cicek acmak veya vermek » cene yarıştırma » guzelleştirme » sacınısupurge etmek » civit otu »

sıtkı_sıyrılmak hakkında da bilgi ve sıtkı_sıyrılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sıtkı_sıyrılmak nedir ve sıtkı_sıyrılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.