tdk sözlük TDK Sözlük

 

sıtkı sıyrılmak

sıtkı sıyrılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sıtkı sıyrılmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sıtkı sıyrılmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük sıtkı sıyrılmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
soz yitimi » levuloz » dokuluş » gonlunu celmek » kispet cıkarılması » ileri geri surulebilen sistem » alın teri dokmek » merkur » kunk » turuncgiller » carcabuk » alkışcı » imlec » oylesine » capalama » dun » suzgeclemek » vergi kacakcısı » klâsor » ust » babaîlik » lâfuguzaf » değişkene gore hesaplanan sayı » cıkarma harekâtı » allah beterinden saklasın veya » acıkgozluk » boynu altında kalsın » uzerine yatmak » doşemeci » arka muziği » celik pamuğu » mutenakıs » arkasında yer alan alfabetik l » sıkıysa » arasına veya aralarına karışma » dovdurtulmek » girit kekiği » ulger » nukleer santral » alcılatma » cehre » catal » sahabetci » ruchan hakkı » cevrimsel » orgulu » zulfaruz » bicimini alır hidrojenle oksi » nispetci » fırtına kopmak veya patlamak »

sıtkı_sıyrılmak hakkında da bilgi ve sıtkı_sıyrılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sıtkı_sıyrılmak nedir ve sıtkı_sıyrılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.