tdk sözlük TDK Sözlük

 

sıtkı sıyrılmak

sıtkı sıyrılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sıtkı sıyrılmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sıtkı sıyrılmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük sıtkı sıyrılmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
subjektif » orgu » mes ut » girişucreti » allah ınıseversen » cırpmacı » eroscu » comezlik » kıc » caylak fırtınası » nuksetmek » goz var izan var » fak fuk fonu » para cekmek » calımlanma » allah buyuktur » cocuk gibi » gozleri kapanmak » dalıp cıkmak » yuklem » calyaka etmek » riyazet diyet rejim » cember cevirmek » romanyalı » mulemma » yetenek ve genel gidişdurumlar » yuzleştirmek » alcıya almak veya koymak » kırk yıllık yani olur mu kâni » caktırmak » gorgu aşılayarak onceden tesp » leninci » perdrix » anketci » acıklaştırmak » vektor » catra patra » uclu ganyan » tefavut etmek » gecmek » başınıağrıtmamak veya başınızı » e e » duşut » kotuleşmek » katısoz » loca » soz dağarcığı » ahcılık » soz getirmek » deli kızın ceyizi gibi »

sıtkı_sıyrılmak hakkında da bilgi ve sıtkı_sıyrılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sıtkı_sıyrılmak nedir ve sıtkı_sıyrılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.