tdk sözlük TDK Sözlük

 

sıtkı sıyrılmak

sıtkı sıyrılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sıtkı sıyrılmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sıtkı sıyrılmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük sıtkı sıyrılmak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kendinde kullanım hakkıolan e » muebbet » tup gaz » sacmalamak » kac parca olayım » hafifletici sebep bi » dollu doşlu » durulmek » soz dizimsel » kulâhlı » ucuklamak » kusku » fuzeatar » fırcalık » emec » zikri gecmek » ad » akıntıolcer » dizi veya dizinin dibi » yukumlendirme » soz ustası » sunme » gozetleniş » kuşatma ihata » girintili yer » muşteri » guc » kalpakcılık » orman gulu » bulunan bolum kafa ser » capasız » dil otu mu yedin » cubuk » keli koru toplamak » ozelik » ad cumlesi » batak culluğu » ortmece » acıktan acığa » mana fehva » ada » guneyli » ses seda cıkmamak » yuzey » ic » kriz gecirmek » kâğıtcılık » inatcılık » amac » dutu rubus caesus »

sıtkı_sıyrılmak hakkında da bilgi ve sıtkı_sıyrılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sıtkı_sıyrılmak nedir ve sıtkı_sıyrılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.