tdk sözlük TDK Sözlük

 

sıtkı sıyrılmak

sıtkı sıyrılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sıtkı sıyrılmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sıtkı sıyrılmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük sıtkı sıyrılmak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
veya bu anlamda birleşik isim » kosteği kırmak » muzminleştirmek » dort yol » uretim » civilemek » butunlenme » kuşat » ve bu koldan olan kimse » kucuk ve gumuşrenginde uzun o » kadınduğmesi » unvanı » kulustur » bağbıcağı » viola tricolor » u » muhrusuleyman » kulağınıcınlatmak » kotumser » simultane » ve kanunlara uymaksızın cebir » kontrolorluk » lupculuk » cubuk » kuculme » hayal gucu » dovunuş » ceki » cocukla cocuk buyukle buyuk o » goncu » ornek olmak » capraz ateş » bayram değil seyran değil en » sozcuk » sovuşturme » akıkarasıgecitte belli olur » ote » terettup etmek » aday gostermek » kıptî » caca » gonendirtmek » darulbedayi » yuzde yuz » gozu ac » duden » otlakcı » yurumek » tarcın » bilek gucu »

sıtkı_sıyrılmak hakkında da bilgi ve sıtkı_sıyrılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sıtkı_sıyrılmak nedir ve sıtkı_sıyrılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.