tdk sözlük TDK Sözlük

 

sıtkı sıyrılmak

sıtkı sıyrılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sıtkı sıyrılmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sıtkı sıyrılmak tıklayınız. uludağ sözlük sıtkı sıyrılmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
one duşmek » basıncolcum » uzatmalıcavuş » celebi » cakal armudu » tek acıklık bulunan ocak » maskesini duşurmek veya sıyırm » an anecilik » ici yağbağlamak » duzme » tuketici » sut danası » coban boreği » den bu yana » mecus » peşkeşcekmek » mumasil » kohneme » konkasor » fume » tur » coreklenmek » odevli » cul caput » tutuncu » doner kule » acmak » bir elmanın yarısıo yarısıbu » alman gumuşu » guzlek » butunlemeli » isparta halısı » gul yağı » babîlik » acıolcer » kotumsemek » catkı » kukurtlenmek » turkmence » brulor » kullanılan yapma yuz » cencen » golleşme » kendi kabuğuna cekilmek » yuzlenme » şohret kapısıacılmak » kostek olmak » anlamlandırma » cıkış » cıkmak »

sıtkı_sıyrılmak hakkında da bilgi ve sıtkı_sıyrılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sıtkı_sıyrılmak nedir ve sıtkı_sıyrılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.