tdk sözlük TDK Sözlük

 

sıtkı sıyrılmak

sıtkı sıyrılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sıtkı sıyrılmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sıtkı sıyrılmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük sıtkı sıyrılmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ornek almak » cozumsuz » julus terrestris » yuksekten konuşmak » sacma » oren » nalca » illuzyonist » filipinli » kok kaplama » ciceklenme » dumenci » cıtlamak » hukumler ve izlenecek yollar » allah eksikliğini gostermesin » goz banyosu » capak » carşaf gibi » lisansustu eğitim » kırlangıc otu » altıkaval ustu şişhane » lâf cıkarmak » dokmek » vurma calgılar » koy oyunu » dan den tan ten » desikator » kulbastı » zarar cekmek » at gozluğu » donuşlu zamir » aksaklık veya bozukluk » aylakcılık » kaclık » iceri » bilinclilik » dovmek » otostopculuk » culsuz » kopuruş » yandan carklı » parcalı » ay ey » zimmetine gecirmek » aksilik cıkmak » kapana duşurmek veya kıstırmak » surekli » yoneltme » İcine karışan demir hidroksit » kırımlı »

sıtkı_sıyrılmak hakkında da bilgi ve sıtkı_sıyrılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sıtkı_sıyrılmak nedir ve sıtkı_sıyrılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.