tdk sözlük TDK Sözlük

 

sıtkı sıyrılmak

sıtkı sıyrılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sıtkı sıyrılmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sıtkı sıyrılmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük sıtkı sıyrılmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
orgu » putursuzluk » colleşme » o » soyletmek » cirkeflik » dikensiz gul olmaz » tohmet » yıllık ve otsu bir bitki convo » gozlerini kapamak » surtunuş » cıpıcıpı » kacmak » duru » cehre » lâponca » ruzgâr gibi » cokelek » putur putur » avuc ici kadar » tuy » kullanılan mutfak âleti » acılmak » ortu » kalbini calmak » yarayan kuru ince yaprak » urkusuz » muracaat » canıcıkmak » cevirici dili » tukurme » hayırla anmak veya yad etmek » hesaba almak veya hesaba katma » gozden gonulden cıkarmak » mozaikci » ac acık kalmak » fetiş » yağcubuğu » namutenahi » ıncı inci » alevîlik » recete » dan den tan ten » ferman cıkarmak » ister misin » piknikci » koşe bucak » catallı » tellur » meraktan catlamak »

sıtkı_sıyrılmak hakkında da bilgi ve sıtkı_sıyrılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sıtkı_sıyrılmak nedir ve sıtkı_sıyrılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.