tdk sözlük TDK Sözlük

 

sıtkı sıyrılmak

sıtkı sıyrılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sıtkı sıyrılmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sıtkı sıyrılmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük sıtkı sıyrılmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gozleri yaşarmak » maca » eu » kocan » u » olumsuzluk » oruc bozmak » on deyi » hareketini inceleyen bilim dal » uc iki » sperma ana hucresi » anlıkcılık » oksitlenmeyen bir element kıs » odenek » comez » ozleşmek » silindir prizma vb bicimindek » aralarında boluşmek pay etmek » cukurluk » tovbeler olsun tovbeler tovbes » tecavuz » ic hastalıkları » ortbas » astsubay kıdemli ustcavuş » boya cekmek » homoseksuel » cakılma » hesapca » gobek bağı » guzaf » puantor » menfaat gutmek veya gutmemek » meslek secmek » cıkık » teşbih etmek veya yapmak » fasikul » bana dokunmayan veya beni sokm » gergedan boceği » kullanılır » tevarus etmek » yuksekten atmak » cumbuşcu » inmek » bıcaklanmak » gecit vermek » musveddelik kâğıt » guneşlik » goturumsuz » canlılara yaşama ortamısağlaya » ice yoneliklik »

sıtkı_sıyrılmak hakkında da bilgi ve sıtkı_sıyrılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sıtkı_sıyrılmak nedir ve sıtkı_sıyrılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.