tdk sözlük TDK Sözlük

 

sıtkı sıyrılmak

sıtkı sıyrılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sıtkı sıyrılmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sıtkı sıyrılmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük sıtkı sıyrılmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cırpma » sonmek » guney karamanı » yuk » citlembik » durdurmak » muhlet » kopuk » bir avuc » yuzu gormek » on ek » başına corap ormek » gozunu daldan budaktan veya co » daki deki taki teki » gozu bir şeyde veya bir şeyin » surgun » oluşan cok duzlemli cisim men » vehme kapılmak veya duşmek » cart cart otmek » gunah olmak » kacırmak » canak yalayıcılık » gozleri ışık icinde veya ışıkl » gecmelik » catanacı » ustlenim » dortlu » armatorluk » ekmekcilik » acıkcı » allah halil İbrahim bereketi v » cantasız » bugduz » gureşilme » murtet » v » cicek » suc olmak » elini kalbine veya vicdanına k » en kucuk teknikciler topluluğu » ic oğlanı » dokulmek » calıştırmak » bana dokunmayan veya beni sokm » gecişsiz » girişik cumle » alaturka bilen alaturka eser » lecek » modul » işlemeli yollar »

sıtkı_sıyrılmak hakkında da bilgi ve sıtkı_sıyrılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sıtkı_sıyrılmak nedir ve sıtkı_sıyrılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.