tdk sözlük TDK Sözlük

 

sıtkı sıyrılmak

sıtkı sıyrılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sıtkı sıyrılmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sıtkı sıyrılmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük sıtkı sıyrılmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
neşvunema bulmak » percin » kokturkce » sur atli » gormek » kustahlaşma » museddes » bezi herkesin arşınına gore ve » yureğini dağlamak » temizlemek veya parlatmak icin » coğulluk » alışkılarının butunu » huryemez » tumamiral » kotuleniş » eli boşgelmek veya gitmek » calkanış » kotu » kazan kaldırmak veya devirmek » muslumanlık » catal ayak » ufuk cizgisi » kırıntıkulte » tumler acı » cayırlık » soku otu » ufurukculuk » yeryuzu » muşterek » tam adamınıbulmak veya tam ada » coğu » hukum surmek » muşteki » coğaltma » capaculcu » mayalanabilen ve coğu tatlıola » mulkiye mufettişi » duşman » sayac takımı » oğun » işgunu » riyazet diyet rejim » cekme demir » temel oğretim » sinemacı sinemanın ceşitli ko » cekme » etcil » odenmez » bulamac » diskur gecmek veya cekmek »

sıtkı_sıyrılmak hakkında da bilgi ve sıtkı_sıyrılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sıtkı_sıyrılmak nedir ve sıtkı_sıyrılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.