tdk sözlük TDK Sözlük

 

sıtkı sıyrılmak

sıtkı sıyrılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sıtkı sıyrılmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sıtkı sıyrılmak tıklayınız. uludağ sözlük sıtkı sıyrılmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bektaşî » surumsuzluk » caldırmak » tavukculuk » golcu » âşığa bağdad sorulmaz » cift kapı » ge » tuy sıklet » zurra » musbet ilimler » cetrefilleşmek » goğus hastalığı » baccılık » guruldemek » koşe yazarı » yuzulmek » acık kalplilik » duşurmek » gureşmek » başkurt » rontgen cekmek » asyalı » kulağınıcekmek » donuşlu catı » allah ın evi » sovuşturmek » puruzlenmek » cevre sağlığı » tunc bilekli » duğun » odlek » recete gibi » işine gelmek veya gelmemek » ozezerlik » alnından opmek » secenek » soze başlamak » peceli » guclu » yureği kaldırmamak » renkci » yalayıp gecmek » bicimsizleşme » bayat » kabına dokmek » gorunur » ahlâkcılık » koy koruculuğu » donencel »

sıtkı_sıyrılmak hakkında da bilgi ve sıtkı_sıyrılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sıtkı_sıyrılmak nedir ve sıtkı_sıyrılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.