tdk sözlük TDK Sözlük

 

sıtkı sıyrılmak

sıtkı sıyrılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sıtkı sıyrılmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sıtkı sıyrılmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük sıtkı sıyrılmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
maz mez » kupelik » kubbealtı » acığa alma » etiketcilik » bulunan bir sıvı » polarma duzlemi » tut kelin perceminden » cimdik » lizoz » percinleme » uful » sorfcu » ucretsiz » badem gozlu » mozaik doşeme » turkcesi » cinnet gecirmek » koşeli ayrac » genişyurekli » cift kol » torel » uleştirmek » balıkcın » kışgunu » belediye sucları » gec veya gec efendim » bu gunlerde » guhercile » partoner » bicim » kakıc » kapcık meyve » tel cekmek » sumsuk » yuk treni » yamac » kokleme » yer bakır gok demir » ili » muezzinlik » yavaşgel veya ol » donuşmek » ici kapanmak » edebiyatla uğraşan kimse » cay bahcesi » iltimascılık » emekliye ayırmak cıkarmak veya » patır kutur » gelgec »

sıtkı_sıyrılmak hakkında da bilgi ve sıtkı_sıyrılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sıtkı_sıyrılmak nedir ve sıtkı_sıyrılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.