tdk sözlük TDK Sözlük

 

sıtkı sıyrılmak

sıtkı sıyrılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sıtkı sıyrılmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sıtkı sıyrılmak tıklayınız. uludağ sözlük sıtkı sıyrılmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
suzmek » oğrenme » oz dikeni » felc olmak » temerrut etmek » ceki duzen vermek » cubbe » koyulaşan bir sıcak iklim ağac » surgun avı » tukuruk hokkası » kulağıters taraftan gostermek » goğus boşluğu » tabiatustu » guneşgunu » mıknatısıolan » goz » icin icin gulmek veya gulumsem » boxsalpa » amaclama » durum » celmek » cifte atmak » şekerim » hic değilse veya hic olmazsa » emir cumlesi » murekkepci » gozlemecilik » boyunduruğa atmak veya almak » metal parca » gumuşbalığı » kahır veya kahrını cekmek » goğe merdiven dayamış » teamul » paraşut ile atlama » munasebet almak veya almamak » utu masası » sungu » civisiz kalkan » kalsa veya kalırsa » sırt cevirmek cevirmemek » yukarı goğe doğru olan yanı » unvanı » ga ge » ağzınıopeyim veya seveyim » hararet kesmek veya sondurmek » oz » mustahzarat » soz vermek » mustakar » akıldan cıkarmak »

sıtkı_sıyrılmak hakkında da bilgi ve sıtkı_sıyrılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sıtkı_sıyrılmak nedir ve sıtkı_sıyrılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.