tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağlamın zıt anlamı nedir

sağlamın zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağlamın zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sağlamın zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük sağlamın zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yıldızıduşuk » makinelerin ağırlığına dayanab » alcak ses » percinlemek » balcak » boşluk » camuru karnında ciceği burnun » ust guverte » rumî » sigara boceği » yanardağbolgesi » guluncleştirme » ummet » yapakcı » bıcak gibi kesilmek » cığır acmak » sacma sapan konuşmak » vezir vuzera » akşamuzeri » cit sarmaşığı » hurriyetci » oz dikeni » yuklemek » ayağının bağınıcozmek » cıkışnoktası » bağbahce » ruesa » esmer kuf » ovuş » etinden et koparmak veya kesme » bir olayıileri surenle inkâr » calkantılı » sarılgan govde » care » kokleştiriş » yoruk cadırı » cakmak » aracsızlık » yan gozle veya yan gozle bakma » dokuntu » acık liman » on belirti » ustlenme » kundak sokmak veya koymak » donek » umitlendirmek » bicimde anlatılması edebikelâ » gecit vermek » guc » nur ol »

sağlamın_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve sağlamın_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağlamın_zıt_anlamı_nedir nedir ve sağlamın_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.