tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağlamın zıt anlamı nedir

sağlamın zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağlamın zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sağlamın zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük sağlamın zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cemberlenmek » cırakman » gunduzcu » ne hikmetse hikmettir » suzgec » produktorluk » dokturme » ustunden atmak » surerlik gorunumu » yureği sıkışmak veya tıkanmak » keskin sirke kupune veya kabın » kirli cıkın » kol boreği » civilenmek » kusurat » munasip bulmak » boyu bosu devrilsin veya devri » el cekmek » muzebzep » muspet » mahmur ciceği » kosele » harac » bağ » kırıp gecirmek » icine ateşatmak » kara cavuş » hangi taşpekse katıysa başını » parıltı » saik » yoruk » kuru uzum » dovuşcu » goc etmek veya eylemek » celtikcilik » turkusunu cağırmak » dur » ozdeşleme » nadasa bırakmak veya nadasa ya » mustesna » lu » sultan kethudası » doşenme » ay tutulması » unluleşme » tamam mı » ağzınıopeyim veya seveyim » cozumlemek » yedek parcacı » yuzdurulmek »

sağlamın_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve sağlamın_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağlamın_zıt_anlamı_nedir nedir ve sağlamın_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.