tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağlamın zıt anlamı nedir

sağlamın zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağlamın zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sağlamın zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük sağlamın zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
koy oyunu » canına duşkun » vus at » tuketmek harcamak » gecişme » cağdaşlaştırmak » hol » limon kufu » yabancıcıta » catılı » gercekleştirilme » gunu gunune » cevri » bir dilin kelimeleriyle duşunc » gozunu kırpmadan » dağkoyu » cenek » genişgonullu » cuvallamak » top atmak veya topu atmak » kopek balıkları » icin icin » yaylar uzerinde hareket etmek » berat gecesi » on kol kemiği » makinelerin ağırlığına dayanab » boşgezmekten bedava calışmak y » gorguluce » zurra » ahmakca » ustune » elekten gecirmek » kusku » işcevirmek » boğurtu » ağzının tadınıkacırmak » utucu » can ciceği » smacor » duşmanlaşmak » cadır ciceği » sert unsuz » onceki » feneri nerede sondurdun » dağardında olsun da yer altın » cardak » muterakim » mut a » art duşunce » yurek carpıntısı »

sağlamın_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve sağlamın_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağlamın_zıt_anlamı_nedir nedir ve sağlamın_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.