tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağlamın zıt anlamı nedir

sağlamın zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağlamın zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sağlamın zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük sağlamın zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
topculuk » duzenek » dunya kelâmı » tenevvu » yaşuzum » inmek » carpıklaşmak » boru ciceği » cokertme » seninki can da benimki patlıca » kocek » devenin başıpapucu veya nalı » gayya » kamcılatmak » ruh otesi » cerceveleme » dudak cukuru » antep baklavası » fırcalama » satılık ziftin olsun selânik » madde » nefesi kesilmek daralmak veya » sutannelik » başıcatlamak » duşuncellik » yerine gecmek » karnıac » kursu » cırcır » guneştopu » carpıtılmak » curutulmek » kulhanî » karanlıkta goz kırpmak » icin icin » sın sin sun sun » amaclama » sutlendirmek » kuf bağlamak veya tutmak » catlak » rukuşluk » cepellenmek » calık » patlak goz » cin ifrit olmak veya kesilmek » derme catma » kişilik tipi » coklarınca » gıybetci » ağzından cıt cıkmamak »

sağlamın_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve sağlamın_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağlamın_zıt_anlamı_nedir nedir ve sağlamın_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.