tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağlamın zıt anlamı nedir

sağlamın zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağlamın zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sağlamın zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük sağlamın zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ici geniş » kacıkca » cakmak cakmak » demir uzerinde » tekme atmak veya tekme vurmak » ciğyemedim ki karnım ağrısın » gercekleme » arasıgecmeden » tapan cekmek » cakışmak » pirinc unu » buk » tuylendirme » allah ın emri » balığa cıkmak » dipciklenmek » ipliği pazara cıkmak » dikensi cıkıntı » kem gozle bakmak » aşağıgormek » buyume » kulluk » ekmekcilik » meydana cıkmak » aracla yakmak » gunlu » gonlu kalmak » kusmek » cekici » alcılı » uzun omurlu » bir calgı » kurelemek » uzerinize afiyet » dokulmek » gomulu » gormek » mes ul olmak » lâcka olmak » cıkmak » paca » cıkınlamak » oksuz kalmak » tokatcılık » tunclaştırma » cap » cevrelenmiştahta ağırşak » sozleşmeli » buyur » boyacıkupune girmişgibi »

sağlamın_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve sağlamın_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağlamın_zıt_anlamı_nedir nedir ve sağlamın_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.