tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağlamın zıt anlamı nedir

sağlamın zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağlamın zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sağlamın zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük sağlamın zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
allah rahmet eylesin » dumenci » sutune havale etmek » istintac » ustelemek » kopek yese kudurur » calık » mutemayiz » istim ustunde olmak » koklemek » humanistleşmek » ettiren ozellik tınnet » yufka acmak » kapanmak ortulmek » suslendirme » muteahhitlik » gorme gozesi » cizgi cekmek » gorunme » cuşka » cevre yolu » bulunan bolum kafa ser » olum orucu » mulâkat » herkesin gectiği kopruden sen » dorder » copluk horozu » gayrimumbit » sur atlendirmek » sokme » ucleşme » capla » guzel » hint fulu » oldurmek » inanc » mubarek » olan biten veya olup biten » olcum » gec olsun da guc olmasın » suc » parcacık » cekmek » kumbet » boceklik » cozumleyici » kuşcubaşı » surfe » cak » hizmetlerde calıştırılan tımar »

sağlamın_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve sağlamın_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağlamın_zıt_anlamı_nedir nedir ve sağlamın_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.