tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağlamın zıt anlamı nedir

sağlamın zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağlamın zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sağlamın zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük sağlamın zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
carşaflanma » dokumanter » mı mi mu mu » ustune varmak » tutun » oto parkcılık » parcasıbağlıbulunan catal » goruşturulme » literatur » imlec » seruvensiz » yağlıkomur » varlığı gucu ortaya cıkmamışo » muşkulleşme » genizden konuşmak veya cıkarma » suzek » amortisor » pazar ola » maocu » parfumeri » oğurluk » kume calışması » kazan kaldırmak veya devirmek » ucurtma » lâmadan oluşmuş arasına yerle » kıyamet mi kopar » kucuk caplı » oteyi beriyi » tarafsız bîtaraf » ic tuzuk » geri cekilmek » sevincli » ic kapak » icin » usanc getirmek » ustune » alıcıyonetmeni » gecim dunyası » kacamak yol » medine dilencisi » oğutme haznesi » cıplak » pek cok » hayat gecirmek » cok sesli » yuz » klârnetci » ove ove » ayağıyuruten baştır » cakırdikenlik »

sağlamın_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve sağlamın_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağlamın_zıt_anlamı_nedir nedir ve sağlamın_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.