tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağlamın zıt anlamı nedir

sağlamın zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağlamın zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sağlamın zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük sağlamın zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
esir duşmek » iceride olmak » yerden yere calmak » kuru ceşme » puskullu » gonul akıtmak » luterci » parcası » ciğ » kosteklenme » elektromanyetik guc » tevarus » acık liman » kucuk unlu uyumu » yahudi arapcası » dubbuekber » vantuz cekmek » ceyiz cemen » kepekci » acık hava » onduleli » kotu goz » evvelâ can sonra canan » koklemek » gonlunden gecirmek veya gecmek » gecişme » majuskul » cığa » film cevirmek » dincleşmek » duzine » cehre etmek » ceşni » icinden cıkmak » da de ta te » mudur yardımcısı » musvedde » ustatlık » ciş » huzzam » hint pamuğu » canıgonulden veya canıyurekten » muallâkta olmak veya muallâkta » boluşme » kuskut » edat tumleci » gondertmek » denkcilik ği » gunduzcu » buyrukcu »

sağlamın_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve sağlamın_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağlamın_zıt_anlamı_nedir nedir ve sağlamın_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.