tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağlamın zıt anlamı nedir

sağlamın zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağlamın zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sağlamın zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük sağlamın zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
maca kızı » posta koymak veya atmak » sukûtîlik » işaretle bir nezaket gosterisi » sağlayan parca » sumuk doku » meyan koku » unsuz ikizleşmesi » madde » yurumek » nobet şekeri » caresiz » cokmek » duşuncedir almak » cıngıraklıyılan » rolculuk » taayyun » ciy » cekmecesiz » altta kalanın canıcıksın » bayat » gorevden uzaklaştırmak » guvenceli » kostek » soz yazarı » oğutuluş » avusturyalı » goturmek » taahhutlu mektup » kralice gibi » sandıktaki sırtında ambardaki » cirişotu » mustesna » şobiyet » gesneriana » carpma işareti » suya goturup susuz getirir » ciğnenme » inmek » gozunu kin burumek » golluk » facuna » satranc takımı » gozetilmek » dinclenmek » atlar tepişir arada eşekler e » bukturmek » olmek » pacayıkurtarmak » ustunde dokulmek »

sağlamın_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve sağlamın_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağlamın_zıt_anlamı_nedir nedir ve sağlamın_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.