tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağlamın zıt anlamı nedir

sağlamın zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağlamın zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sağlamın zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük sağlamın zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
adındaki asker ocağının kurulm » şuphe yok » kafasına gecirmek » heyheyler gecirmek » sineye cekmek » altınıcizmek » arafatta soyulmuşhacıya donmek » gozu kapalı » cıkıntı » kacamak » gonlunu duşurmek » tazallum » kacıngan » ağzının kaşığıkalıbıveya lokma » zumre » comertce » capanoğlu » ciseleme » cağcıllaştırma » cok şey » pislik goturmek » gokkuzgungiller » yureğine kurt duşmek » bulbulyuvası » beleşci » capraşık » uzum guneşi » oğuzca » boşduşmek » icilme » alınır ve başına bir ya geti » olum allah ın emri » amentu » temiz kanıda vucuda dağıtan or » kurekci » cozundurme » kok kaplama » butun sıra » cb » başından aşağıkaynar sular dok » dil surcmek » şişe cekmek veya vurmak » yabancıcıta » yuz bulunca astar istemek » acık zaman » kulâhıma anlat » kopuklu » pence » masıyla mesi bir olma » limon kufu »

sağlamın_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve sağlamın_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağlamın_zıt_anlamı_nedir nedir ve sağlamın_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.