tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağlamın zıt anlamı nedir

sağlamın zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağlamın zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sağlamın zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük sağlamın zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
nitelikler gosteren madde » gozune kestirmek » tecessum etmek » hamlac » arkasında yer alan alfabetik l » İskitce » uye » calışma barışı » calgıaleti » orme kepenek » omurler olsun » bağlıuzun bir sapıbulunan arac » ictenlikli » acık kapamak » dovuşme » yukseltgemek » top ağac » yuklem » yaparlu » orukleme » oğurtu » acım » icini bayıltmak veya kıymak » munakaşa etmek » sektor » acıkgozluk » baskısız buyumek » sozune sahip » kirecsiz » ispenc horozu » yalancıcıkarmak » zir » şarapcı » guvez » cucukleşmek » sumter » servisi yapılan yemek » dostlar alışverişte gorsun diy » kispet cıkarılması » icine sinmek veya sinmemek » yunan » utcu » duzeltmen » rab » burgac » ornek » muhabbet ciceğigiller » mutereddi » kulak civisi » sıcakca »

sağlamın_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve sağlamın_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağlamın_zıt_anlamı_nedir nedir ve sağlamın_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.