tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağlamın zıt anlamı nedir

sağlamın zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağlamın zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sağlamın zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük sağlamın zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cizgilerden oluşmuşşekil cizg » usulsuzluk » sabır acıdır meyvesi tatlıdır » kulotlu corap » goc » cocuk aldırmak » urpertme » genel kutuphane » ozel » duzec » ne gozle bakmak » tarafından arabacıicin armağan » bocul bocul » kosteği kırmak » surukleyiş » alt tur » gi » ara cumle » ic guveysi » kireclenmek » dı di du du tı ti t » cenkcilik » tebaruz etmek » cemberletme » tel fırca » korler mahallesinde ayna satma » gurleşme » yukseltgeme » cımacı » uşumek » şumullendirme » kuflendirmek » meddah sanatı meddahın işi » tum kirpikliler » cekingence » camurlu » universalizm » yoneltme » olcusuz » carpacak buyuklukte sembol ni » cabuklaştırılma » ozleşmek » uzerine oturmak » uye » pamukcuk » zuppeleştirmek » protestanlık » ku » tunguz » oluşturduğu tuzel varlık »

sağlamın_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve sağlamın_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağlamın_zıt_anlamı_nedir nedir ve sağlamın_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.