tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağlamın zıt anlamı nedir

sağlamın zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağlamın zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sağlamın zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük sağlamın zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dışyuz » elinde buyumek » doğmeci » basitce » tedavulde olmak » sorulu gorunum » gumuşlenmek » calkalamak » togolu » bir madde » yaylıcalgılar » onarım gormek » catır catır » goğus cerrahisi » anasından emdiği sut burnundan » yaştahtaya veya yere basmak » capari » âlemi var mı » catallı » tecavuz » kalan mal ve paradan paylarına » toprağıcekmiş » dağınık gozenek » olağanustuluk » nefsine duşkun » pompalıtufek » arapsacı » calım » enstruman » icimli » boyu boyuna huyu huyuna » vakit oldurmek » dokulmek » kendi kendine gelin guvey olma » ozel dil » gununu gormek » elini kana bulamak veya bulaşt » tedafuî » gok taşı » bir kızıbin kişi ister bir ki » dokulme » araplaşmak » cakırkanat » asıl nusha » kabak cekirdeği » bağlayıcıunsuz » tokatcı » mujde koşturmak » muşteki olmak » percinleniş »

sağlamın_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve sağlamın_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağlamın_zıt_anlamı_nedir nedir ve sağlamın_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.