tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağlamın zıt anlamı nedir

sağlamın zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağlamın zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sağlamın zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük sağlamın zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cığır » yağsız kuşbaşıetlerin uzerine » ornekleme » cıplak tohumlular » kılıc kuşanmak veya takmak » ahlâkcı » mufredat » cimentolatmak » antep işi » yanışolcer » amerika elması » duldul » kor kuyu » başkasına ait olan bir şeyi iz » vesveseye duşmek » can cekişmek » carice » guneşli » horoz dovuşu » gozunden kıskanmak » anadan yeni doğmuşa donmek vey » truk » iki cenetli » paraşut ile atlama » sacalama » sokmek » kulucka » mujde » tepegozler » turuncgiller » yuzsuzluk » catal » ovunduruculuk » potifur » mujde vermek veya goturmek » gonlu razıolmamak » sozsuz oyun » cizinti » oykucu » cozuluş » aday gostermek » mubalâğacı » yuf borusu calmak » sut corbası » koruma unsuzu » musamahakâr » guzel duyu » aklından gecmek » ucretlendirmek » olmayan bağımsız hur »

sağlamın_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve sağlamın_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağlamın_zıt_anlamı_nedir nedir ve sağlamın_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.