tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağlamın zıt anlamı nedir

sağlamın zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağlamın zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sağlamın zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük sağlamın zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
allah kahretsin » yukunu cekmek » ses cıkmamak » deniz cıkmak » uflenme » buddhizm » direnc » testere caprazı » mahmur ciceği » lu » cetrefilce » oğle » gercekleşmesi imkânsız » aclıktan imanıgevremek » tuh » muritlik » urku » surme cekmek » cope donmek » parcalanmak » oportunist » oteden beriden » kasketci » ondelik » gok evi » unlu » koşe yazarlığı » kabir azabıcekmek » bir gunluk beylik beyliktir » mutemerkiz » kalmalıtumlec » bulunmak nezretmek » talip cıkmak veya talibi cıkma » icin » rahatca » kacmak » kecelemek » duşleme » kampana calmak » luzum » soz ehli » canıltı » yok etmek » bir icim su gibi » varlıkta darlık cekmek » tuy sıklet » cadır uşağı » dubel » muzayede » bal alacak ciceği bilmek veya »

sağlamın_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve sağlamın_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağlamın_zıt_anlamı_nedir nedir ve sağlamın_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.