tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağlamın zıt anlamı nedir

sağlamın zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağlamın zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sağlamın zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük sağlamın zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cocuk » kor faregiller » şikâyetci » kolemen » guluşme » gozettirme » munasip » ustune gitmek » terbiye almak veya gormek » ticaret kanunu » karagozcu » kure » har gur » elinde bulunduran kimse » sağic » uzerine » ihtimam etmek veya gostermek » sigara icmek » ozden » kirecsileme » gonul kocamamak » işleri ve dışişleri bakanlıkla » gecerlemek » gullâc » tibetce » himaye etmek » antrenor » eğmur » başa cıkmak » cocuk gibi » nufuzu altında tutmak » hoşgorulu » orta elci » koşede bucakta kalmak » pamukcu » seciliş » butunleyici » on ad » borclandırılmak » ekilen tırmanıcıbir sus bitkis » icine dokunmak » silindir prizma vb bicimindek » atom reaktoru » elektrik ureteci » kutletmek » kullukcu » gun yapmak » tenceresi kaynarken maymunu o » telgraf uslûbu » turkiye turkcesi »

sağlamın_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve sağlamın_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağlamın_zıt_anlamı_nedir nedir ve sağlamın_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.