tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağlamın zıt anlamı nedir

sağlamın zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağlamın zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sağlamın zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük sağlamın zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kupeli » pacacılık » uzatılabilir » duz » sıcrama » cumlecik » allah yuru ya kulum demiş » macasına mecesine » kotumser » altayca » ne cıkar » ozgulluk » nufus kalemi » akşam guneşi » gıcırıbukme » kupleği » celik » paradan cıkmak » ufleme » inceleyen bilim » sus pus » gık dememek veya gıkıcıkmamak » tart sucu » sonuc niteliğinde başka bir bi » murebbiyelik » ust tarafı » cocuksuzluk » catılmışkirişsistemi » ayıya kaval calmak » borclu » ic harp » musriflik » kralice » sosyokulturel » kopeksiz koy bulmuşda comaksız » ustun tutmak » coğur » ecele care bulunmaz » boyle başa boyle tıraş » oğurtu » gunebakan » gorungu » tezahurat » cekmelik » gozu kapalıolmak » penceli » yuzu olmamak » sustalıcakı » buyuk harf » icsiz »

sağlamın_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve sağlamın_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağlamın_zıt_anlamı_nedir nedir ve sağlamın_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.