tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağlamın zıt anlamı nedir

sağlamın zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağlamın zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sağlamın zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük sağlamın zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
arkada kalanlar veya arkadakil » bugun » hic değilse veya hic olmazsa » cene » gercek » ne cıkar » bicim almak » kucukle kucuk buyukle buyuk o » sucuk gibi olmak veya ıslanmak » avuclama » cekimli » deniz culluğu » şarkiyatcı » oğretici » onarım gormek » gercek dışılık » duşundurme » pis pis gulmek » taannut » duzen » canından bezmek veya bıkmak u » yırtıkca » su kucuğun soz buyuğun » kopuruş » yol acmak » filistinli » cıtırdama » cu » duğu » gece » glâyol » fince » avuclamak » lâkırdıcıkarmak » işleri ve dışişleri bakanlıkla » aza coğa bakmamak » pluralist » ek » bitki equisetum arvense » olumsuzleştirme » puskulsuz » sonlu buyukluk » bokelik » gormek » onunde ardında gidilmez » elden vefa zehirden şifa » su yuzu gormemiş » gordek » cift yıldız » orucu »

sağlamın_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve sağlamın_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağlamın_zıt_anlamı_nedir nedir ve sağlamın_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.