tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağlamın zıt anlamı nedir

sağlamın zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağlamın zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sağlamın zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük sağlamın zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
maltız » temerrut etmek » cozme » mineral » ara cumle » yarıunlu » yurumek » flort » dumen bedeni » unsuzunu gosterir » ceyreklenmek » munacat » uremek » turkkâri » keramet buyurdunuz veya kerame » kullanılır » sabaha cıkmamak » kopuleme » gurul gurul » duzenlik » petrolcu » cotuk » dokum » coğdurmek » acıkağız » corbacı » prosedur » bukumlu » şilepcilik » zayıf duşurmek » boldurmek » surmek » her telden calmak » suhulet » kamcı » cıkarmak » geldiklerini belirtmek » vakıf durumuna getirmek » cenesini kapatmak » kullanılması » aşık atmak veya aşık oynamak » satranc taşı » soz duellosu » ile beraber » pamukcu » gozu gibi sakınmak saklamak ve » icine su almak » ustunseme » cekichane » catılı »

sağlamın_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve sağlamın_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağlamın_zıt_anlamı_nedir nedir ve sağlamın_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.