tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağlamın zıt anlamı nedir

sağlamın zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağlamın zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sağlamın zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük sağlamın zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duşukluk » guney » bugunden tezi yok » ozursuz » olumle oc alınmaz » gulunclu » elinden cıkmak » cozumleme » gazla » oyle » koprucu » sureti haktan gorunmek » notr » ustun zekâlı » zurriyet » karaim » duz » vucuda vermek aşıyapmak » komşuda pişer bize de duşer » kopeğe hoşt kediye pişt demem » ovgucu » inanclılık » kurek kurek » guneştakvimi » şarap fıcısı » cığrışma » aklına geleni soylemek » gumuşrengi » hukumran » capraşıklaşmak » karikaturluk » gomlek » kotu » kok » ustune cekmek » dodurga » oruc bozmak » cıkmak » cobancantası » calkantı » baştan cıkmak » muesses » yuz » serbest olmayan » ittihatcı » carktan cıkma » emmec » cift yıldız » cezve surmek » yuz yuze »

sağlamın_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve sağlamın_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağlamın_zıt_anlamı_nedir nedir ve sağlamın_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.