tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağlamın zıt anlamı nedir

sağlamın zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağlamın zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sağlamın zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük sağlamın zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
coban kulubesinde padişah ruya » solpumek » comlek hesabı » belirtilen bolum » sarsakca » uclu » teseyyup » cıvdırmak » sinekcil » yıldırak » duzen kurmak » gelen birini karşılamaya cıkan » neyin nesi kimin fesi » duşkunleşmek » kurumek » cınarlı » gokkuzgunlar » icler acısı » gozu dalmak » kendi koşesinde yaşamak » duşkun » kafasısersem sepet olmak » gozu almamak » ak ek » sunme » harman corman » suhulet » donum » gradosu duşmek » cocuksuluk » gunahına girmek veya gunahınıa » allah ın evi » art damak unsuzu » tecrubeli » tukenmez kalem » suruklendirme » cizmecilik » dovunmek » iltimascılık » kulâh takmak » ancuez » bıcak silmek » sultan ahmet te dilenip ayasof » uvertur yapmak » bocek kabuğu » nufuzsuz » muziklendirmek » roportajcı » cişik » bahce domatesi »

sağlamın_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve sağlamın_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağlamın_zıt_anlamı_nedir nedir ve sağlamın_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.