tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağlamın zıt anlamı nedir

sağlamın zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağlamın zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sağlamın zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük sağlamın zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cizmeleri cekmek » guclenme » soze yatmak » capalanma » calgı » mumeyyiz » başmakcı » uyarıcıolan bazıiceceklerde ve » temiz kanıda vucuda dağıtan or » nufusunu cıkarmak » okce » hukûmet » urunsuz » cennet okuzu » muzelik » cevirme ağı » makam şoforu » lâğım su yolu vb nin gereken » formul » mulâhaza yapmak » butunu » olmezoğlu » harp malûlu » merhem » celenc » dalgıclık » alımlıcalımlı » citlemek » tebellur etmek » yaşınıalmak veya yaşınıbaşına » donen kenarıcepecevre oluklu » cicek » hurluk » gunduzsefası » cunha » acık hava sineması » leyleğin yuvadan attığıyavru » spotcu » pacalık » kucuk mevlit ayı » sumuklu bocek » kocan » suriyeli » kulliyat » duşunceli » cevgen » gonul ferahlığı » varoluşcu » kuheylân » munasebetli »

sağlamın_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve sağlamın_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağlamın_zıt_anlamı_nedir nedir ve sağlamın_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.