tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağlamın zıt anlamı nedir

sağlamın zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağlamın zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sağlamın zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük sağlamın zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
granul » gomlek değiştirmek » ağzınımuhurlemek » arasında den başka anlamıyl » cıngar » cıngır cıngır » ukalâ dumbeleği » hakikî » kulağıkirişte veya tetikte olm » yem dokmek veya koymak » cıkarmak » yapışık ceneliler » fizik gucu » ciftcilik » bokun soyu veya bok soyu » bir don bir gomlek » cozundurmek » pabucunu dama atmak veya pabuc » gin » burgac » cokluk » hayalinden gecirmek » ilginc » sul » yulgu » bulunan bolum kafa ser » ıt it ut ut » şukretme » yangın cıkışı » falcete » damak unsuzu » mustafi » canak yalamak » olcmede kullanılan alet » moğolca » cu » ırz duşmanı » cangal » dans etmek veya yapmak » cadırlı » catıyıalmak » corbacılık » cıtırdatış » pat kut » ozne grubu » soluk almadan dinlemek izleme » kırıkcılık » kafa yok » gun yağmuru » gokmen »

sağlamın_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve sağlamın_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağlamın_zıt_anlamı_nedir nedir ve sağlamın_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.