tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağlamın zıt anlamı nedir

sağlamın zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağlamın zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sağlamın zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük sağlamın zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ici ısınmak » gostermek » muleyyin » bu ne perhiz bu ne lâhana turş » cığralık » cercevelenmek » dokuk » mustevli » bam teline basmak veya dokunma » cemrenme » dokum » cakırlaşmak » ar yılıdeğil kâr yılı » bir ornek » kusku » romen rakamları » polarma duzlemi » ozru kabahatinden buyuk » orgutlendirilme » ackı » kopru altıcocuğu » katalizor » cıkılan catkı » sacınısupurge etmek » yara acmak » ayak surumek » ic gıcıklamak » of cekmek » am em » halka donuk » bilim kolu morfoloji » icini bayıltmak veya kıymak » yuzde » uckurlu » cocuğu olmak » yureği titremek » surumsuzluk » can başustune » nakzen gormek » mudana » cozumsel » descartes cı » huseynî » cok gecmeden » kreator » yuzucu » koruk gibi » ortulu omurgalılar » ici alaylı dışıkalaylı » goturtmek »

sağlamın_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve sağlamın_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağlamın_zıt_anlamı_nedir nedir ve sağlamın_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.