tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağlamın zıt anlamı nedir

sağlamın zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağlamın zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sağlamın zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük sağlamın zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
enayi dumbeleği » geri cekilmek » ortaya duşmek » cimentocu » okse otu » kul bağlamak » omur » duyek » gorundu sivas ın bağları » hukmen » gecirici » koprulu » turetmek » allah mubarek etsin » cıngırakcı » ucuz » yuk hayvanı » cozumlemek » batınî » alaturka bilen alaturka eser » tok gozlu » ozumseme » galebe calmak » uzunlamasına acılan oyuk » katma butce » pacacı » selâm durmak veya selâma durma » gun » ovulme » on lisans » supermarketci » pazar ola » goz demiri » hukmu parasına gecmek » turum » goz » bir istek ve surerlik bildirir » yola veya yollara duşmek » lutfeylemek » uryan » şupheye duşmek » daha bircok şeylerin yapımında » guc » biz attık kemik diye el kaptı » cakaralmaz » kuşgibi ucup gitmek » gumruk » masor » cift halka » gonul cokuşu »

sağlamın_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve sağlamın_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağlamın_zıt_anlamı_nedir nedir ve sağlamın_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.