tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağlamın zıt anlamı nedir

sağlamın zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağlamın zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sağlamın zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük sağlamın zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yuzleştirmek » goz suzmek » oyle » dokmek » kendini duşunmek » sutyen » bohcacı » yuzu gulmek » caldırılma » acılmak » cizgilik » akcaağacgiller » musteşarlık » allah ın işine bak » haber cıkmamak » onunu kesmek » suveter » ic bağlamak » ad koymak adlandırmak tesmiy » konsantre etmek veya olmak » golgesine sığınmak » boceklik » ceşnisine bakmak » elekci » okka cekmek » urkusuz » felcli » gerceğin doğaya uygun bicimde » icsiz » kendine susu vermek » cekingen » inanc » istifci » duzeltici » kazıkcı » posasınıcıkarmak » aclık grevi » komurlu » caylak » potaslı sutlu tuz » kokusunu veya koku almak veya » cabuk ol veya cabuk » buryancı » oz beslenen » istimzac etmek » ateşboceği » bayrak acmak » masıyla mesi bir olma » yapılmışince ve uzun şerit » pılıyıpırtıyıveya pılıpırtıyı »

sağlamın_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve sağlamın_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağlamın_zıt_anlamı_nedir nedir ve sağlamın_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.