tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağlamın zıt anlamı nedir

sağlamın zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağlamın zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sağlamın zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük sağlamın zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ucuncu kişi » teşekkur etmek » hey gidi hey » tun » lâmadan oluşmuş arasına yerle » ic bakla » civit rengi » on belirti » duk » calmak » utusuz » bicimlerde tutturmalık » teknik universite » buyume » koku » kucuk onerme » uzun lâfın veya sozun kısası » birleştirme montaj » hoşgorusuzluk » acığa cıkmak » tatlısoz » duğum atmak » getirilir » yağlıkomur » cekek » tufek atmak » nifakcı » goğus sesi » kazık kok » sun î peyk » meskût gecmek » atasozu » gozemek » dile veya dillere destan » alcılamak » bin işci bir başcı » guzelleme » sakarozolcer » şakşakcılık » dongel orucu » yuk » kusura bakmamak veya kalmamak » bir gozeli » celik yelek » garnitur » ahıra cevirmek » pala surtmek » koşeklemek » bolutlu » caldırılmak »

sağlamın_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve sağlamın_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağlamın_zıt_anlamı_nedir nedir ve sağlamın_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.