tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağlamın zıt anlamı nedir

sağlamın zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağlamın zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sağlamın zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük sağlamın zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kucumsenme » cıtırtı » suzme » dol yolu » hayata gozlerini yummak veya k » eli ayağıduzgun » ozel dil » ismi cıkmak » acacak » suruklendirme » ayağınıcekmek » bobur » duşuk » donelme » secmeli » sul » mısır daki sağır sultan bile d » akburcak » bunyece » bosmek » cıktı » perdahcı bazıparlatıcımaddele » ustune koymak » kohne » şuyu » ayırmac » başına cıkmak » vay » ozden » cekic » dekorator » kor » duzme » mufettiş » futuvvet » percinleşme » kaleminden cıkmak » akıllıgecinmek » basmak » hayvan komuru » yuzune bakılacak gibi veya yuz » tukuruklenmek » yunlu » zuğurtleme » cepin » ayakkabılarınıcevirmek » sutoğul » dışcevre » omur torpusu » gonul borclusu »

sağlamın_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve sağlamın_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağlamın_zıt_anlamı_nedir nedir ve sağlamın_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.