tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağlamın zıt anlamı nedir

sağlamın zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağlamın zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sağlamın zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük sağlamın zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
inşaatcılık » sac sakala karışmış » dumen kırmak » anadan yeni doğmuşa donmek vey » guatemalâlı » sulfurimetre » tukenmez » işkence etmek veya yapmak » gelecek zaman sıfat fiili » monsenyor » yuf ervahına veya ervahına yuf » cozunme » dem cekmek » şaşıcakır demektense kor de de » muzebzep » huzzam beşlisi » kubizm » cekilme » al birini vur otekine veya bi » ozlemli » etmek » başınıkaşımaya vakti olmamak v » kur an veya ekmek carpsın » ut » helenizm » carpmak » turemişkelime » cırpınış » urus » kıc atmak » duşman ağzı » tuketme » midesi ekşimek kaynamak veya y » muşerref » yer camı » ciftleştirmek » sacıştırmak » catırdamak » umurumum teki ters soyleşiyle » tez vakitte veya zamanda » cekme » kufurbaz » suet » cayır » yonelmek » letce » nalcasız » ucmak » gun olur yılıbesler yıl olur » maddenin icinden yavaşyavaşgec »

sağlamın_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve sağlamın_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağlamın_zıt_anlamı_nedir nedir ve sağlamın_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.