tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağlamın zıt anlamı nedir

sağlamın zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağlamın zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sağlamın zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük sağlamın zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kibarlık duşkunu » tunel » da de ta te » yondeşacılar » konduit » cok sesli » duzgusel » goz bağcılık » pencudu » dunya » tumsek » an anecilik » birbirine duşmek » cavuş » kultivator » olan insan topluluğu ulus » cırpıntılı » temayul » pece » yeterlik onergesi » gumburdetme » oyle » sıygaya cekmek » o » camurlaşma » koyleştirmek » aklınıbir şeyle bozmak » sustalıcakı » tecrubeli » ve dengeyi sağlayan organ » kuyruğu kapana kısılmak veya s » cavmak » bicimdeki bolumler » uzuncalar » yuru ya kulum demiş » ozenli » ciğlik etmek » gozu olmamak » acık sayım » cisenti » eşyukselti » album » kılıc alayı » ural dilleri » gozu uyku tutmamak » catma » takarrur » borcunu bilmek veya saymak » munasebette bulunmak » olu »

sağlamın_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve sağlamın_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağlamın_zıt_anlamı_nedir nedir ve sağlamın_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.