tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağlamın zıt anlamı nedir

sağlamın zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağlamın zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sağlamın zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük sağlamın zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
pekiştirme unlusu » goz guclu bir ışık sebebiyle b » cıngı » secme yetkisi » ceyizli » bilinc akışı » yemişcil » centme » cepelleme » şovalyelik » major gam » yuksekten almak » tepesinde havan dovmek veya de » goz kesesi » kapılarıacık tutmak » cıkmak » salcalanmak » goynuk » delgec » boğur » tibet okuzu » cağlayan » cağdışılık » anadolu » topluluktan olan kimse » calık » turlu » keceleme » madde » ayağınısurumek » kuturtu » hizipcilik » urperme » doğuşculuk » u donuşu yapmak » kuşcu » hıckırık tutmak » hurdasıcıkmak » kırbaclanmak » atolye » deniz altında bulunan » bıcaklamak » hint kamışı » cileye girmek » daha kolay ve cabuk ulaşmak am » başmudurluk » duzensiz » takipcilik » alt tarafıveya yanı » muslumanlık »

sağlamın_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve sağlamın_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağlamın_zıt_anlamı_nedir nedir ve sağlamın_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.