tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağlam kelimesinin zıt anlamlısı

sağlam kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağlam kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sağlam kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sağlam kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
got » kılıc balığı » muemmen » tırtıkcılık » fırcacılık » lugol » kediye peynir veya ciğer ısma » ayva tuyu » bolumunden her biri sezon » yukletmek » puren » gecit vermek » oğretmek » me » sacı » oksuz kalmak » ici titremek veya titrememek » ozelleştirilmiş genellikle di » soz varlığı » l al el » ozveren » dovunmek » kotuluk » duduk gibi » ahbap cıkmak » uveyik » gozlukcu » yuk » duşmanlaşmak » ejder ejderha gibi » kartezyen » corten » uşumek » ucerli » merkezkaclama » gozunu doyurmak » duasınıveya dua almak » cunup » kapkaccı belli etmeden para v » omur » golge balığı » capalamak » sıcrama tahtası » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » ustune kapanmak » sabun kopuğu gibi sonmek » catra patra » ici bayılmak » gorgu » kendi kanatlarıyla ucmak »

sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.