tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağlam kelimesinin zıt anlamlısı

sağlam kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağlam kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sağlam kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sağlam kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kundak sokmak veya koymak » minareyi calan kılıfınıhazırla » anasından emdiği sut burnundan » kerpic dokmek » arabanın on tekerleği nereden » yukseltme » sozlendirmek » gosterge » kocu » orselenmek » munhezim » cevre acı » kadir gecesi doğmuş » yuzu gormek » bilemedin veya bilemediniz » epikurculuk » guluncleşmek » gerceğin doğaya uygun bicimde » yurumek » soku otu » kısa omurlu » surgu » doğmek » pirinci cok su kaldırmamak vey » muzakere etmek veya yapmak » burnu yere duşse almaz » oncu » biri nusha » olcusuz » calmak » zodyak » yan pala zeydun » horasanlı » leyleğin omru veya gunu lâklâk » uzay ussu » kolcaklısandalye » kuzguna yavrusu şahin veya ank » tup » once » kopruden veya kopruyu gecincey » capraşmak » sozun ardıboşa cıkmak » suya goturup susuz getirir » boşluk » gureşilme » oge » acık kapamak » hindistan cevizi » şuyu » umum mudurluk »

sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.