tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağlam kelimesinin zıt anlamlısı

sağlam kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağlam kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sağlam kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sağlam kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tum başlılar » ikinci cağ » avans cekmek » corba kaşığı » duşuncesiz » aktualitesini kaybetmek » gumuşgrisi » cıkarılma » cozulmek » tekercalarcı » vantuz cekmek » yokculuk » goze diken olmak » iyi işdoğrusu » cifteli » terennum » cırak » bicimleme » perdahcılık » luks » cekilme » bîcare » uc » cember » zahmet etmek zahmete girmek ve » gezercalar » avuc dolusu » kurtun » sozcuk » dadaizm » allah selâmet versin » cullanış » ozen » cılgına donmek » kıyamet mi kopar » şoyle boyle » cocuklaştırma » gonlu olmak » uleştirimli tuze » ickici » kececilik » can gozdesi » puruzlenme » tunclamak » surmek » murdumuk » cıtlatma » acıklamalı » avanturiyer » murekkepci »

sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.