tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağlam kelimesinin zıt anlamlısı

sağlam kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağlam kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sağlam kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sağlam kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ictihat » vaadini tutmak veya vaadinde d » hat bekcisi » yağlama yağı » oksuzler anası oksuzler babas » ulûfe vermek veya dağıtmak » dili olsa da soylese veya anla » bohcasınıtoplamak » sc » duzgusuz » ağrı sancıgibi fiziksel veya » beneklerle orten asklımantar » munasip » corak » cembalo » kofter » bonkor » kulupcu » yurutmek » turkcecilik » aklınıkacırmak » ifrit kesilmek veya olmak » dudak dudağa gelmek veya kalma » yuzuş » catıeteği » kuşgibi ucup gitmek » kozasına cekilmek » kıyafet duşkunu » suru » acıklamak » surekli cekiştirmek itmek ka » bağa bak uzum olsun yemeye y » gozunun onune gelmek » numayişkâr » cekme » yureklendirme » ceneye kuvvet » kirecli » butun » guzleme » yedek parca » arpa guvesi » calım satmak » catal iğne » olum sukûtu cokmek » bîcare olmak » kadıngobeği » teessus » cıkmak » celgi »

sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.