tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağlam kelimesinin zıt anlamlısı

sağlam kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağlam kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sağlam kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sağlam kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dem tem » mutealiye » zuhal » sağgozunu sol gozunden sakınma » milâttan once » curum » musterih » gostermek » kalemiyle yaşamak veya gecinme » sonucunda ortaya cıkan ustun y » kumeleme » peluş » tupculuk » sungerleşmek » tukuruk bezleri » pişirgec » oykuleştirmek » tesellum » gıcırıbukme » munşeat » dulger balığı » inanc » noel ağacı » koleleştirme » eroscu » cipilleşmek » bekci kalmak » oluşmuşmotorlu arac » pekiştirmek » duşundaş » uleştirme » bırakılmışkimse » acığa vurmak » duşman kesilmek » oz kesit » lugat paralamak » cağrılık » bahcelik » arnavutluk » muzakere etmek veya yapmak » sacak » durtulmek » tunguz » cevirgec » temeddun » değişen arac » mucevher mahfazası » yoğurt calmak » duasınıveya dua almak » kıkır kıkır gulmek »

sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.