tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağlam kelimesinin zıt anlamlısı

sağlam kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağlam kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sağlam kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sağlam kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ve katımadde » kutlesel » zuppeleştirme » cizecek » soz cambazlığı » bolumlenmek » bir cift » lokma ciğnenmeden yutulmaz » pireyi gozunden vurmak » servisci » yerleri supurmek » kotu » capaculculuk » coğu » akıldan cıkmamak » yerin dibine gecmek batmak vey » faydasınıgormek » pırlangıc » vakit oldurmek » dondurulan ince uzun ışık ara » kucuk hindistan cevizi » gozler onune sermek » yureği goturmemek » gomulu » duşunce iyilik ahmet ertuğr » korkulu ruya veya duş gormekte » muhur gozlu » yapılmışarac damga kaşe » sercin » yapılan resim ve bezeme işi » ozur » sozleşme yapmak » hancerlenme » canım dese canım cıksın diyor » cercilik » şeylerden her biri tabaka » carıklıerkânıharp » otobusculuk » eylul » duğun dernek » iki rahmetten veya iyilikten b » mizacgir » genişunlu » kut » konsensus » torel » soğuk duşmek veya kacmak » bolum » ikisi bir kapıya cıkmak » oylelikle »

sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.