tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağlam kelimesinin zıt anlamlısı

sağlam kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağlam kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sağlam kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sağlam kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
soz ruşveti » acık alınla » ovuluş » ust uste » desikator » mandagozu » bugunden yarına » tun tun kacmak » enote » icki » nufuz » ligden duşmek » yururluk » mudafaa etmek » suruşturmek » japon kaktusu » kapıkethudası » acıcekmek veya duymak » kacmaz » aglutinin » ic cumle » figur » cokertmek » oğul balı oğul arılarının yap » deli bayrağıacmak » kuru yuk gemisi » değer duşurumu » celik » yoluna cıkmak » onune gecmek » cocuk oyunu » goruşulmek » esas vaziyete gecmek » guncelleştirme » surgun » cıngırtı » sungusu duşuk » gorevli kişiler » kraldan cok kralcıolmak » elekci » eline yuzune bulaştırmak » acılmak » surnaturalist » carpma kapı » cıngırdama » gutaperka » memleha » cevir kazıyanmasın » yureği yufka » perdahcılık »

sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.