tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağlam kelimesinin zıt anlamlısı

sağlam kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağlam kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sağlam kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sağlam kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tum cahil » yeri goğu tutmak » yahudi » ca ce » oksijen cadırı » pişekâr » gencten » kuruluşlar butunu » kefaretini odemek » avcıucağı » mest sermest » murekkepci » yargılama usulu » yarıgocebe » ustten » millî guvenlik » donemec » acık ciro » turkmen » pufleme » enote » ay » yasa sozcusu » kaşıkcıkuşu » bakışacısı » iki gozu iki ceşme ağlamak » ateşparcası » cıtak » eğri soz » mucevher tarih » sırasına getirmek veya sırasın » veya başka duzenlerle işletile » uclu » yaradan tanrı rab mevlâ » emekci » sacılmak » her gun papaz pilâv yemez » guncellik » gupguzel » kendini naza cekmek » temizlemek veya parlatmak icin » su urunleri » guvercingoğsu » panislâmcı » mancu » televizyon bandrolu » soluk almadan dinlemek izleme » mustakim » durme » yontemi ile hazırlanan tabla »

sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.