tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağlam kelimesinin zıt anlamlısı

sağlam kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağlam kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sağlam kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sağlam kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
aramak » tenevvur » buyuk onerme » dondurulmek » goze gorunmek » yuzune kan gelmek » muselsel » kucukucu » dipcikleme » curukluk » kubizm » gecirmek » sunger taşı » carşaflatmak » denizgulu » ithalâtcı » curcur » ağzının tadıbozulmak veya kacm » cizim » aclıktan gozu veya gozleri kar » sıcan deliğe sığmamış bir de » suclayış » mucevher tarih » aracılığıyla duymak değmek e » kurk boceği » otonomi » dudağınıveya dudaklarını ısırm » oylece » olcumlu » mecus » polonyalı » anahtar yapan satan veya onar » likor » catıkatı » kutikul » zumrut » cakmak taşı » kume kume » demirkazık » muntehir » sunguleşmek » sacıştırma » insanın adıcıkacağına canıcıks » soz sırası » bakkal cakkal » gurultulu patırtılı » olum » basmak » dogmacı dogmacılıkla ilgili » donuna yapmak veya doldurmak »

sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.