tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağlam kelimesinin zıt anlamlısı

sağlam kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağlam kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sağlam kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sağlam kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ote yandan » adamına gore » tek acıklık bulunan ocak » tupcu » sucukcu » yoruk cadırı » dava etmek veya acmak » kadir gecesi doğmuş » direksiyona gecmek » uzum sirkesi » kukre » arak erek » yapılan resim ve bezeme işi » sana taşla vurana sen aşla var » vaz ıhamil » taaffun » camcak » yahudi ebegumeci » kullanılan yapma yuz » yolu acmak » iz surmek » suzgunleşmek » doğaclama tiyatro » hakca » bicmek » tozunu almak atmak silkmek ve » kopurme » kıyıda koşede kalmak » cocuk dunyaya getirmek » duzmek » elinde bulunduran kimse » ucuzlu » koturum » kirec ocağı » mezhepci » para cıkarmak » sarnıc » rahatca » tevellut » sutleğengiller » kecelemek » duden » estetikci » guney » kuafor » gozden kaybolmak » cipura » bulutcuk » saat ciceği » kireclik »

sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.