tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağlam kelimesinin zıt anlamlısı

sağlam kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağlam kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sağlam kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sağlam kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
acıklaştırma » somurmek » ruzgârlıhavanın kuytusu yağmu » okseye basmak » fırcalayış » granduk » tıraşedilmeyerek yuvarlak ve c » oc » ağız aramak veya yoklamak » uşutuk » mudafaa » cokcu » umit bağlamak » murebbiyelik » kurallıcumle » gozden ırak olan gonulden de ı » gecirmek » ciğ » ic salgıbezi » sureti haktan gorunmek » muzekkere » lâfcı » bulunan iri govdeli hayvan ur » tokaclama » muteessif » coban kopeği » bicimleme » mutekellim » kurt kopeği » cuz » i İ » dorttek » ici surmek » armutun sapıvar uzumun veya k » ucleşmek » camur banyosu » palet » hesabınıkitabını bilmek » bordur » acımlanma » inekci » kotu olmak » ağac kurbağası » hurya » goz goz olmak » calık » tuylu » hareket » kalmak » sutbaba »

sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.