tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağlam kelimesinin zıt anlamlısı

sağlam kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağlam kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sağlam kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sağlam kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mubayenet » sutanalık » kuldoken » ziraatcılık » aklıcıkmak » plâstikcilik » acık sarı » cıkışkapısı » cumle bilgisi » meydanıbirine veya bir şeye bı » duzme » geciştirmek » bolu » sinolog » cok yavaşişyapan cevik olmaya » adamın adıcıkacağına canıcıksı » murver » dunya gozune zindan olmak goru » resmiyete dokmek » tahtaya kalkmak veya kaldırmak » kavlukarar etmek » icten pazarlıklı » kuf bağlamak veya tutmak » toplu olarak oğretimin yapıldı » başmufettiş » yanaşık duzen » ayrıduşmek » iceride olmak » cepel » hungur hungur » kalıpları » cumhuriyetci » ıtriyatcı » borc yiyen kesesinden yer » mastıciceği » guveni olmak » tasallup » utme » salkım soğut » gorevlilik » pecete » utopi » parcasıbağlıbulunan catal » bir icim su gibi » sut beygiri gibi ayakta uyumak » muzikci » icyağı » yarıklardan her biri » guven » bektaşî »

sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.