tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağlam kelimesinin zıt anlamlısı

sağlam kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağlam kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sağlam kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sağlam kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
panturanizm » şerbetci otu » cizgi bicimindeki gecici ışık » kokusunu veya koku almak veya » surumcemede bırakmak » endustri » hukûmet darbesi » kındırac » yıldız kumesi » arife gunu » gorulmek » kıskac » yalvac » beyni sıcramak » nohut oda bakla sofa » tevil goturmek » daki deki taki teki » ruesa » konsul » kibarlık duşkunu » tefe koymak veya tefe koyup ca » yuzunu buruşturmak veya ekşitm » tutac » cumartesi kibarıgibi suslenmek » gorunuş » kusurlu » kurek kurek » norotik » centme » unletmek » sonuclama » mujde » cocuk peydahlamak » akağac » umit bağlamak » affınıdilemek veya istemek » kirecleşmek » u u » direkci » yonelim » kuplu » gozu gitmek » ul » cağcıl » dugâh » indikator » urperiş » yengec donencesi » dalkılıc » temayul »

sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.