tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağlam kelimesinin zıt anlamlısı

sağlam kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağlam kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sağlam kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sağlam kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cevre bilimsel » gumruklendirmek » sakatatcı » akşamuzeri » gır gır gecmek » sonme » bal ozu » bunların arasınıdolduran ozek » insanlıktan cıkmak » bıcaklamak » urum » gorgusuzce » kacırmak » acıklama cumlesi » cart cart otmek » tavuk kumesi » telekomunikasyon duzeni » tuvit » bolumunden her biri sezon » omca » korku dağlarıbekler veya aşırı » ren geyiği » tıkaclanmak » gorkemli » ici icine sığmamak » munakale » tekabul » uleştirilmek » zuppece » şeytan orumceği » gocurmek » cekmece » musamahasız » distributorluk » saati calmak » kor nişancılık » paraşutcu » uniformalı » kutuk » kutuphaneci » yanlışkapıcalmak » yatak carşafı » amerikanist » kubbealtı » guvenme » goruşme » uc » komur » yağmurolcer » cekimolcer »

sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.