tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağlam kelimesinin zıt anlamlısı

sağlam kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağlam kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sağlam kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sağlam kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
fotr » gocmek » tulyum » bulgusal yontem » cepci » eceli gelen kopek cami duvarın » hukûmet gibi » rolyef » sacın ak mıkara mı onune duşu » ezile buzule » dokunmek » evrat cekmek » sondurucu » bukum » cergeci » esrar cekmek » duldul » ana sozleşme » ileri veya one surmek » palet » centik atmak » zulfaruz » kafa ici » ongorme » mustear » olumsek » varoluşcu » cekberi » cıkış » anac » sozun ardıboşa cıkmak » umur gormuş » tilki uzumu » peşine duşmek veya gitmek » turkce » guneşletme » falakaya cekmek yatırmak vurm » cift capraz denir » guvenlik gorevlisi » senegalli » tesellum etmek » urpertmek » deş teş » korkunclaşmak » kervan yıldızı » gun » koc burunlu » cecence » cokermek » chamaeleon »

sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.