tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağlam kelimesinin zıt anlamlısı

sağlam kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağlam kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sağlam kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sağlam kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
caresine bakmak » iki gozu iki ceşme ağlamak » uye » yonetmek » calkanmak » goz gezdirmek » cıdamak » cıkartmak » aclık » denk kume » kadayıfcı » yekvucut » acık bilet » temerkuz kampı » dışa donuk » cokme » cokluk » cıkıntı » pence penceye gelmek » avcunun icinde tutmak » uzum uzume baka baka kararır » copra balığı » yerine gecmek » minder curutmek » suvari » işişten gecmek » cozdurme » kulliyet » carpık » ucuc boceği » gucluk cıkarmak » goz erimi » ici cıfıt carşısı » komurlu » guzellik » banliyo treni » salcalımakarna » pis pis duşunmek » kucuk capta » capa » cakın » bir kol cengi olmak » goruşacısı » kopeğe hoşt kediye pişt demem » golluk » tertibe duşurulmek » ayağa duşmek » cabalanmak » konferans cekmek » cile cıkarmak veya doldurmak »

sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.