tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağlam kelimesinin zıt anlamlısı

sağlam kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağlam kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sağlam kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sağlam kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
durdurmak » ucmak » yer gecidi » yuklemek » koklemek » ozumleme » orgutlenme » tencere yuvarlanmış kapağınıb » buyuk sesli uyumu » dalga cukuru » colpalık » izine donmek » tuy duzmek » cadır catı » hey gidi hey » kurduğu medeniyetleri kendi i » dirlik yuzu gormemek » gozleri kan canağına donmek ve » formuler » tufekci » cıtlamak » her tur gosteri yapmaya uygun » vasıflıişci » doğu bloku » ac doyurmak » ışıkcı » baklava borek » calımından gecilmemek » parşomen » topluluğu » yemek » yuklenilme » fiske kondurmamak veya dokundu » uzerine yurumek » yoreselleşme » carpışılma » cav » tam acı » miktar ile indirimden sonraki » citlembik » cıplak alev » korluk » bolgesel » akrobat » acılım » egzotik corba » buyutme » gonderiliş » cıbanın başınıkoparmak » ozellik başkalık ayrım »

sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.