tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağlam kelimesinin zıt anlamlısı

sağlam kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağlam kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sağlam kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sağlam kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
buzdurme » punez » klorurlendirmek » sacılmak » kıt a » yıkık dokuk » kervankıran » tespih cekmek » kul olmak » ıtır ciceği » yol acmak » muteyakkız » vererek yansıtma yoluyla oynat » kambersiz duğun olmaz » sove » ozellik başkalık fark » balıkcılık » gonyelemek » muntesip » bıcaklama » zulum » oz » aktorluk » ozen gostermek » darulâceze » sundurme » tok gozluluk » duğum » catal ses » goruşulmek » semturreis » durum durum » munebbih » krater golu » kafa cıkışı » bahceci » yaşyetmiş işbitmiş » bufe » el ile gelen duğun bayram » munazara » ruşvetci » guneşcarpmak » cedene » gosterge » posasınıcıkarmak » goz onunde tutmak veya bulundu » gonul cekmek » coplenmek » gitti gider dahi gider » ithalâtcılık »

sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.