tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağlam kelimesinin zıt anlamlısı

sağlam kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağlam kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sağlam kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sağlam kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
munafıklık » acığıcıkmak » tukenmek » yapma yapmayın yapmayınız » başlangıc noktası » işcıkarmak » maddelerden oluşan varlığın he » umitlenmek » ozlentili » kohne » dem cekmek » cekilmek » ağız acmamak » az değil » kumeleme » kuşcu » vazgecilmek » kart cıkarmak » gumbedek » suzgeclemek » mudur yardımcısı » cocuk dili » gunlu » yumruk gostermek » macun cekmek » gunleri gece olmak » azrail e bir can borcu olmak v » cırpıgibi » hamel » cıtcıtlamak » verilen liste » can can » zulfaruz » elden cıkarmak » curutulmek » emanetcilik » pencelenme » şupheci » ozendirmek » golge balığıgiller » denkcilik ği » guluncluk » ust bitken » guneşletme » rucu etmek » cıplak » haclılar » tevarus etmek » kiraz receli » zevkini cıkarmak »

sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.