tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağlam kelimesinin zıt anlamlısı

sağlam kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağlam kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sağlam kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sağlam kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kurek kemiği » sacın ak mıkara mı onune duşu » um » haric » haber bulteni » cın » her ne ise veya her neyse » yetişen bir ağaccık corylus av » commek » ustune gitmek » korfez » mehil muddeti » sublimleştirme » udeba » ferc » sadistce » duşurmek » huzunsuzluk » koc yiğit » gonlu gani » dokmek » buyuk onerme » becene » yureğine bir şey cokmek » kılıclayış » percinleme » bir avuc » teessuf » kaleyi icinden fethetmek » gozu gibi sakınmak saklamak ve » urfa cıbanı » gonulsuzluk » beklenmediği umulmadığıveya c » okuz damı » orneklendirme » bir soyledi pir soyledi » ustune cekmek » mandallı uzerinde mandal bulu » baklava borek » sokuluş » cıramoz » dunyalığıdoğrultmak » tunclaştırma » inmek » lehce » cam goz » tanzimatcı » olcumlemek » koşker » verilen liste »

sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.