tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağlam kelimesinin zıt anlamlısı

sağlam kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağlam kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sağlam kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sağlam kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
temerrut etmek » ha bugun ha yarın » bir goz ağlarken obur goz gulm » makinelerin ağırlığına dayanab » tepegoz » mufsit » fabrikatorluk » tumselmek » perdenin uzerinden oynatılan » fuzen » ortaya cıkmak » akıl akıl gel cengele takıl » ozon olcum » yayılmasınısağlayan cihaz » purtuklenme » şişe » capaculluk » duşunsel » guzelleştirme » kopuklu » pırnal komuru » cumle kapısı » kafasına gecirmek » kopya murekkebi » cağdaşlık » gun kavuşmak » tunclama » duzenleme işleri » dırt dirt durt durt t » bolme » olan kimse » yangına korukle gitmek » on » ozel ulak » perulu » abacıkebeci ara yerde sen nec » yukarı goğe doğru olan yanı » ucuzlu » lâmadan oluşmuş arasına yerle » gecmek » bocek bilimi » ilâclı » epikurculuk » kısmeti ayağına kadar gelmek » iz surmek » el cektirmek veya cektirilmek » tahkimat elemanlarıustune veya » oğurluk » genişce konuşmak » cozulmek »

sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.