tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağlam kelimesinin zıt anlamlısı

sağlam kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağlam kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sağlam kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sağlam kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bonluk » suya gostermek » cit » mef ul » frenk menekşesi » ucuz atlatmak veya kurtulmak » ilikcilik » bal dok de yala » pusuya duşurmek » kurtun » uzeri » soz konusu » ağzıacık ayran delisi veya bud » guveylik » şukreyleme » muhreleme » musveddelik » şohretsiz » hukum surmek » akıldan cıkmak » uzumlu kek » yon » olgunluk » ejder ejderha gibi » cokbilmişlik » yalancıcıkarmak » koşe taşı » guc » olcuşmek » sac boreği » muzic » medreseye duşmek » hıckırış » mutemeddin » cezaya carptırmak » susu vermek » bekci kalmak » ağızda sakız gibi ciğnemek » yaygın oğretim » yuzu gulmek » ele verir talkını kendi yutar » damdan duşer gibi duşercesine » kanadalı » iceri » iyi gun dostu olmak » cığırma » dışdunya » kıptîlik » goruşulmek » oz »

sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.