tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağlam kelimesinin zıt anlamlısı

sağlam kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağlam kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sağlam kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sağlam kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
oluşturduğu tuzel varlık » gecişim » eyer kapatmak veya kapamak » ciskin » otleği » endazeyi kacırmak » koşe donucu » yargıgucu » burcak » penceletme » cozunme » nasrettin hoca nın turbesi gib » ezcumle » yarayan celik disk » saati saatine veya dakikasıdak » şal orneği » arısutu » cepel » veresiye karşıtı » hummasıolan » ackısız » gepgenc » bunye » full time » yureği yaralı » şuphe etmek » korpe » guderihane » heyheyler gecirmek » ilginclik » bağdad ıtamir etmek » yetiştirilen bir bitki lycoper » dar unlu » kucukle kucuk buyukle buyuk o » gıyabî hukum » kanıma gore veya kanımca » roportajcılık » kuresel » sağlayan parca » acısınıgormek » piramitcik » eline duşmek » arka veya sırt cevirmek » corapcılık » icsel » verilen unvan » katıla katıla gulmek » illuzyonist » koksuzluk » mutehassıslık »

sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.