tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağlam kelimesinin zıt anlamlısı

sağlam kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağlam kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sağlam kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sağlam kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cuhalı » gomuk » kucuk » olcu vermek » cayırlaşmak » acık police » yorunge » ihrac etmek » kambersiz duğun olmaz » kumes hayvanlarını urkutup kac » daim etmek veya eylemek » goden bağırsağı » değişiklik onergesi » yukselme » kuriyum » boceksiz » sozu bağlamak » gorsel işitsel cağrışım » ilginc » parcası » nemce » muşkulât » bolme » lokma gozlu » capraşıklaşma » alt ust » ciğyemedim ki karnım ağrısın » kacımsamak » cok yıllık » korukleyici » onune gecmek onune gecmek » munazaa » tavuk kumesi » tırt » mulâkat » mukâfat » celim » turlu şeylerden yaptıklarıve t » kuru oksuruk » goz memesi » kepcelemek » geri geri cekilmek » yumru kok » olcturme » kotu » uretim bicimi » orgutleyiş » ruchan » tırmanıcıbir bitki piper nigru » maltız kecisi »

sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.