tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağlam kelimesinin zıt anlamlısı

sağlam kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağlam kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sağlam kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sağlam kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
on koşul » la le » ozlu soz » cengel takmak » yakınlık gostermek » oğelerin tumu » eşkenar dortgen » goğus caprazı » yukarı goğe doğru olan yanı » teberruz » em » son ses duşmesi » olarak tespit edilmiştir » uckâğıtcı » kunguldemek » olu zaman » durdurmak » uretmek » ustatlık » pence penceye gelmek » bir doğu germen halkı » ac ec » allah seni inandırsın » kotu » gercek dışılık » kostumlu » yezidîlik » kufur yemek » nuzullu » ayın on dordu » butunlenme » futurist » uc birlik kuralı » tumden » duğun evi » aktorluk » cevirmek » kıvanclanma » mısır fulu » uyku vermek veya getirmek » kıvrakca » levanten » ı i » soz ebesi » hem nalına hem mıhına vurmak » yahudi » oncul » gokmen » ucmak » gumletme »

sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.