tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağlam kelimesinin zıt anlamlısı

sağlam kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağlam kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sağlam kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sağlam kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yasak bolge » kursu hocası » alımlıcalımlı » ropdoşambr » soyundan olan kimse » tırnakcılık » klorolcer » enfarktus » ustalık gerektiren iş sınaat » kaktus » kapakcık » cebinden cıkarmak » fırtına kopmak veya patlamak » yararlanarak yasalar cıkarmaya » gozden gecirmek » temayuz » yurutmek » kondansator » koalisyon hukûmeti » gozde » unsuzunu gosterir » calışmak » ceşmeye gitse ceşme kuruyacak » boluk » istenc yitimi » tecavuzkâr » cuhacılık » belini bukmek » cicek acmak veya vermek » goz yoklaması » tacik » mutevelli » coreklenmek » van kedisi » sansur » major » tutturgac » taşsurmek » sacak kok » lâmadan oluşmuş arasına yerle » cıta » yaylar uzerinde hareket etmek » ses turemesi » bir postum var atarım nerede » imanıyok kısa soyleyişle » guzelavrat otu » teşekkul teşkilât » boğaz icinde kavga var » tuberkulin testi » bıkıldığıbildirilir »

sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sağlam_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.