tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağmak eş anlamlısı

sağmak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağmak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sağmak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sağmak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
allah esirgesin veya saklasın » gozlerinden okumak » usulsuz » eşgudum » gun » cağdışılık » omurlu » mutemerkiz » dunya kadar » başmakcı » gonullu » taksirli suc » tart sucu » mukellef » gozunde buyumek » oyuncakcı » balıkcı » macun cekmek » sıcana donmek » satın alınan erkek kul esir » dili donmemek veya donmek » cantasız » kotu kişi olmak » cam sakızıgibi » kralicelik » hece olcusu » rus » cektirici » fransız » tumlec » bir şeyler bir şeyler » hucum » bolgesel » coğullaştırma » gokce » luks lâmbası » bana dokunmayan veya beni sokm » suspansiyon » odlek » gozu kor olsun » opuşmek » ayağına duşmek » goğsu daralmak veya tıkanmak » oğurmek » kafasınıtutsulemek » dost kara gunde belli olur » tebessum » alın catısı » gozunu kin burumek » suzgunleşme »

sağmak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sağmak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağmak_eş_anlamlısı nedir ve sağmak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.