tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağmak eş anlamlısı

sağmak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağmak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sağmak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sağmak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
allahuâlem » cuhadar » koprucu » hucum » golgelik » alman » cozunmek » urperiş » cevre » lâzım gelmek veya olmak » allah korusun veya saklasın » gudu » boğazıduğumlenmek » acık sozlu » israfa kacmak » cakmak » sun î kalp » ecel geldi cihana başağrısıba » gozunu doyurmak » frenk uzumu » organı » uzumu tilki uzumu » serdengectilik » cekmek » catışılmak » hurriyetci » gunu birlik » oğurtlemek » oleyazmak » nb » başının derdine duşmek » levanten » ciceklenme » osmanlıcılık » tanrıkorusun » etmek » İri balık ve deniz hayvanların » kem gozle bakmak » buyume » itibar gormek » akcaağacgiller » yarayan kuru ince yaprak » el el ustunde oturmak » dalgıc » gozu gibi sevmek » luks hayat » lâf ola beri gele » cekilmek » ac gozunu acarlar gozunu » suresiz »

sağmak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sağmak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağmak_eş_anlamlısı nedir ve sağmak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.