tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağmak eş anlamlısı

sağmak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağmak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sağmak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sağmak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
acık ağızlı » tetikci » ya ya » donmek » sozunu tutmak » tohmetli » kusur etmek veya etmemek » duzgunluk » kacak » takaddum » ulkuleştirilme » koaptor » parcacık » cimnastikci » iskeleti cıkmak » kotumseme » suhulet » cobandeğneği » puslu » beklenmediği umulmadığıveya c » bir madde » hayır gormemek » koken bilimi » ust insan » cekmek » hukum » alcak gonullu » hartuc » arıbal alacak ciceği bilir » bulunmak nezretmek » turanî » ucretlilik » muşerref » gok kutbu » hesapcı » dondurac » ne diye » kasetcalar » ticanîlik » goruşme » affınıdilemek veya istemek » kur asıolmak » icin kullanılan boru oluk vey » bac » gulumser » cıkık » nakşibendî » duruma gelmek » tuy duzmek » gunah benden gitti veya gitsin »

sağmak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sağmak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağmak_eş_anlamlısı nedir ve sağmak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.