tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağmak eş anlamlısı

sağmak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağmak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sağmak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sağmak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
negatif buyukluk » yuklemek » calıştırmak » mulâyemet » element kısaltmasıau » bulunan bolum kafa ser » sozlendirme » dem cekmek » gocurulmek » cangal » yarıgecirgen » ne gibi » başın ağrıması başta oluşan r » kırbaclanma » eli boğrunde » soyleme » kapitulâsyon » kocsamak » birleşik cumle » yonetim gideri » fuzesavar » fikir işcisi » fizikci » calımlı » bi » carklı » kendi koşesinde yaşamak » protokolcu » ortenek » gipur » urkutme » tuketme » saygıduymak veya beslemek » sağic » birleştirme montaj » pabuccu » guncelliğini yitirmek » kırılıp dokulmek » kazanclı » hurdasıcıkmak » boluşturme » tekme atmak veya tekme vurmak » karnıac » en kucuk birliği goze » allah bağışlasın » yukarıtukursem bıyık aşağıtuk » posteki » hangi akla hizmet ediyor » oznel » cancı »

sağmak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sağmak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağmak_eş_anlamlısı nedir ve sağmak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.