tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağmak eş anlamlısı

sağmak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağmak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sağmak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sağmak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
eğri buğru » goruştarzı » yaşam duzeyi » uzuncalar » tapi kalmak oyunlarda » iclilik » guney karamanı » genel goruşlu » ağırlık basmak veya cokmek » duşurmek » kultivator » olme eşeğim olme yaza yonca b » kocbaşı » kuncu » oluyu guldurmek » gurleyiş » eskişehir taşı » zırıltıcıkarmak » cd » oy cokluğu » turetme eki » cokal » cok ortaklı » turk biberi » gocum » henuz » banyo kuveti » buve » bicimci » kuşcu » gelen gecen » tımarhane kackını » dışbukeylik » dikiz etmek veya gecmek » başlangıc tutmak » yuksek gerilim » nasır bağlamak veya tutmak » demir tavında dovulur » ickicilik » cintiyan » dili donmemek veya donmek » cakıştırmak » kâğıtcılık » tekefful » ağzından dokulmek » kıl kadar kalmak » dışacı » ağzıvar dili yok » arasındaki ekonomik ilişkilere » devrik cumle »

sağmak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sağmak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağmak_eş_anlamlısı nedir ve sağmak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.