tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağmak eş anlamlısı

sağmak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağmak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sağmak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sağmak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bir şeyler bir şeyler » cıkma » telhisci » bıckınlaşma » plâstikcilik » ceyrek final » nufus bilimsel » tarafsız bolge » muallâkta olmak veya muallâkta » ec » uslu durmak veya oturmak » iyi gun dostu » gozunu gozune dikmek » kokar ağac » onların temsilcileri arasındak » bir cift » bıcak gibi kesmek » alcak » cemberlenmek » yonelmek » mukâfat » kıyak kacmak » işguder » enstrumantalizm » dumen tutmak » gecti bor un pazarı sur eşeği » muhlik » kopuk gibi » yukselme » cumbuşlu » suclandırılmak » cenebaz » mahrut » rukun » boynu altında kalsın » duver » goğusluk » lâf veya soz altında kalmamak » cokuş » olmayan bağımsız hur » fayanscı » sun îlik » cekingen davranmak » geciş » giysi » ciceği burnunda veya ciceği bu » le » her dem taze olmak » mudevver » toluen »

sağmak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sağmak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağmak_eş_anlamlısı nedir ve sağmak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.