tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağmak eş anlamlısı

sağmak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağmak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sağmak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sağmak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duşunce » cılgın » malzemeden yapılmışyarıotomati » dilini kedi fare mi yedi » kutuğu hayat ağacı » gece ucuşu » cercevelemek » tuvit » yuk » orumceklenmek » yan gozle veya yan gozle bakma » celişmezlik ilkesi » yer tutmak veya tutmamak » dolambac » ciceklendirme » cekmek » cuvalcılık » ozel okul » yuk » at başıberaber gitmek » minyaturculuk » colluk » sucukcu » dehşete kapılmak veya duşmek » icine oturmak » sandıktan cıkmak » tukuruk hokkası » muzebzep » eller yukarı » alıc » orakcılık » cağ » kosnul » kulağınıbukmek » capaculcu » taşcılık » kepce » torelcilik » secmeli » başa gureşmek » başına taşduşmek veya yağmak » elini belli etmek veya gosterm » gulduru » kocboynuzu » kulfet » bunalım gecirmek » işmi » cinke » mahallî secim » en kucuk birliği goze »

sağmak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sağmak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağmak_eş_anlamlısı nedir ve sağmak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.