tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağmak eş anlamlısı

sağmak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağmak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sağmak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sağmak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
etkinliğin buyuk olcude azaldı » merak sarmak duymak veya salma » kırıp gecirmek » cocuk peydahlamak » kız beşikte veya kundakta cey » goyunmek » futurist » kursu » allah rızasıicin » alınır ve başına bir ya geti » kof cıkmak » dort işlem » soydur ceker boktur kokar » etci » maden komurunden cıkarılan ya » veren silâhıbu hedefe doğrult » gormemişlik » yetenek ve genel gidişdurumlar » tırnakcı » parca » bitkisi gossypium » bata cıka » davul calsan işitmez » musrif » aramak » ki » ibadet de gizli kabahat de » dadacılık » isparta gulu » ayrıgayrıbilmemek veya ayrısıg » kohnemek » seruvenci » kemalizm » ici yanmak » gelin ciceği » l » gozlerine inanamamak » vibrator » yerden goğe kadar » molekul » başortu » oğrenci belgesi » aracsızlık » duzenek » kalburustune gelmek veya kalbu » sene » işkembesini duşunmek » cepelli » renk korluğu » martaval atmak veya okumak »

sağmak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sağmak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağmak_eş_anlamlısı nedir ve sağmak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.