tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağmak eş anlamlısı

sağmak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağmak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sağmak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sağmak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mustahkem » kotu adam » cıtcıt » ucurum » cıkarım » ic ek » puluc » iz » soluğu kesilmek veya tutulmak » fluoresan lâmba » kovanın ucuna yerleştirilmişme » gozu gormez olmak » ackılamak » makara cekmek » senyorluk » akıllıkopru arayıncaya dek del » serde var » trenckotlu » kendini gostermek » umit bağlamak » cıkmak » bu gunlerde » allah gostermesin » gudulmek » kukremek » odemek » cıtkırıldımlık » curutmek » cifte vatandaşlık » allah tekrarına erdirsin » an anevi » uzerinde » cekek » araclı » dolambacsız » duğun corbası » kesip bicmek » lâcivert di » kure » bir dokun bin ah işit dinle ka » uzerine varmak » uzatılabilir » gozetilmek » kalburdan gecirmek » hareket » coplukculuk » eli kolu bağlıkalmak veya durm » bir cift » bulunan bolum kafa ser » catırtı »

sağmak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sağmak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağmak_eş_anlamlısı nedir ve sağmak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.