tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağmak eş anlamlısı

sağmak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağmak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sağmak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sağmak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ciceklenmek » arkac » oğutucu » cıkrık » bir deli kuyuya bir taşatar k » goz gozu gormemek » teselsul etmek » suzulmek » bilmece cozmek » guce sarmak » donuşumcu » olenle olunmez » geciştirilmek » donuş » tutuncu » ic barış » elden kacmak » calmacı » sukûnet » katranıkaynatsan olur mu şeker » calgın » atom reaktoru » mutehayyir » carmıh » yuz » boğa » duğmecilik » sure daha surdurmek » yunlu » kotu yola sapmak » tatlıdil yılanıdeliğinden cıka » cıkışkapısı » odenek » adamın iyisi alışverişte veya » ayağına veya ayaklarına kapanm » uzgun » methusena » sabahcı » uygulama » dipciklenme » yuluk » ustume iyilik sağlık ustune u » sozsuz oyun » kolcak » salca » geciştirmek » mart kapıdan baktırır kazma k » gozum gormesin » gozunu acmak » cokmek »

sağmak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sağmak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağmak_eş_anlamlısı nedir ve sağmak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.