tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağmak eş anlamlısı

sağmak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağmak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sağmak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sağmak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bulunan bolum kafa ser » gelecek zaman sıfat fiili » benim oğlum bina okur doner d » konsolide butce » tenasuh » cabuklaşma » babac » duşman ağzı » suruklenme » tevekkul » yuz » goğsu daralmak veya tıkanmak » celtiklik » hat bekcisi » davranma » gok gozlu » edebiyatla uğraşan kimse » yapmacık gorunumu » cıktı » muslukcu » kuvet » pomak » yakut » uclu ganyan » azap cekmek » a veya e gelince » gurbete cıkmak » tuvit » bortturme » midibus » cokme » kupunu doldurmak » unlu » catı » bir nesneye kece gecirmek » subjektivist » hava calmak » tore dışıcılık » kostek vurmak » duğun salonu » tab an » kukurt ciceği » yarıkure » gomlek » cıkmak » cok » duğun evi » cıban » danimarka kırmızısı » şeytan gorsun yuzunu »

sağmak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sağmak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağmak_eş_anlamlısı nedir ve sağmak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.