tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağmak eş anlamlısı

sağmak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağmak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sağmak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sağmak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kelle goturmek » tunek » cenesi acılmak » park etmek veya yapmak » bitumlemek » mulâkat vermek » yurutuluş » goz » dolmuşculuk » element kısaltmasıau » izlenim uyanmak » ortusuz » dalgıc kuşları » musvedde » turna gozu gibi » lokma goz » tumselmek » soz anlayan beri gelsin » taklip bi » icin » gosterme parmağı » bicimli » osmanlıcılık » pacayıkaptırmak » alcalmak » calkar » oz yaşam oykusu » diyalektikci » catkı » gonderme » buyulenme » frenk asması » gokturk » dikensi cıkıntı » yer yarılıp icine girmek veya » uleştirme sıfatı » formuler » mehil muddeti » gorevden almak » goruşbildirmek » şuphe kurdu » direncli » tebelluğetmek » ağzınıhayra ac » lâf soyledi bal kabağı » bir cenetli » calkama » cayırlı » namazında niyazında olmak » saptayıcı saptayan sabit kıl »

sağmak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sağmak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağmak_eş_anlamlısı nedir ve sağmak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.