tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağmak eş anlamlısı

sağmak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağmak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sağmak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sağmak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
surveyan » omurlu » istenc dışı » eline gecmek » kesip veya kestirip atmak » civitleme » şakaya boğmak dokmek veya bozm » teşekkul etmek » icin kullanılır » gozunde şimşek cakmak » cıvmak » gonul borclusu » gecişme » muscardinus avellanarius » arkac » ortak veya kuma gemisi yurumuş » bıcık » sur at » cekmek » paraşut kulesi » parcası » cakmak » sarnıc » somurgecilik » endustriyel » oruc bozmak » echel » duzguncu » cilesi dolmak » capma » noel baba » duşunceli » dutturu » duş » ozgun » urkek » amasımamasıyok » gun ciceği » ust yapı » citar » hayvan derisi » butuncul » duzelticilik » jon » portorluk » duğumlu » rucu » bordur » goz pınarı » sutre »

sağmak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sağmak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağmak_eş_anlamlısı nedir ve sağmak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.