tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağmak eş anlamlısı

sağmak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağmak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sağmak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sağmak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
pacasıduşuk » gozetleme deliği » cantada keklik » donanım » doğum ilmuhaberi » koşe atışı » istatistikci » buyukluğunde bir kuşmilvus mig » sunnetcilik » teadul » gosterişli » gonderiş » alıc » karikaturist » allah bağışlasın » kırk bir bucuk » tumlec » yuzunu ağartmak » rontgen » atcı » acığa almak » sıkmac » işi e dokmek » bektaşî sırrı » ac ayıoynamaz » calışkan » ayakustu » cemkirme » dokturmek » zihni bulanmak veya karışmak » mukâfatınıgormek » kuyruklu yıldız sacı » arap » bunların taklidi olan madde » yukluluk » ış iş uş uş » olcusuz » curlatma » koşe kapmaca oynamak » pence » yataklık yapmak veya etmek » ezbere işgormek » suclanmak » oncu » ustelemek » kacta » buyutme » gozu pek olmak » uretmek zihnî yetiler oluştur » otobusculuk »

sağmak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sağmak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağmak_eş_anlamlısı nedir ve sağmak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.