tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağmak eş anlamlısı

sağmak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağmak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sağmak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sağmak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cırpınmak » mutemeddin » eziyet cekmek » cift vuruş » cocuğumsu » cozmek » girdisi cıktısı » borcunu kapatmak veya borctan » tatar boreği » catlamak » bolgecilik » kopekleniş » skec » konjonktur » gumbedek » kalsiyum klorur » tepeden tırnağa suzmek » sahip cıkmak » sukût » cıkmak » muntahip » yer cokuntusu » kapıbir komşu » yonelmek » golet » gocuş » odenme » ceyrek finalist » beleşci » ustune bir iki guneşdoğmak » ev işleriyle uğraşan ve bu işi » sozel oğrenme » kana boyamak veya bulamak » altlıustlu » godeş » ceşit » uniformalı » telhisci » durtuş » teessur etmek » formdan duşmek » sıtma nobeti » guc kaynağı » cilve etmek veya yapmak » dokumanter » cakal eriği » moskof » busbutun ortadan kaldırmak ici » can boğazdan gelir veya gecer » cenen tutulsun »

sağmak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sağmak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağmak_eş_anlamlısı nedir ve sağmak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.