tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağmak eş anlamlısı

sağmak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağmak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sağmak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sağmak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
teberruz ettirmek » ilk gosteri » doğal cevrelerini değiştirmele » dikec » ormek » gozunu ustunden ayırmamak » produktor » hor bakmak veya gormek » oksuruklu » kantara cekmek veya vurmak » gonul birliği » suzgun goz » mustekreh » allah emeklerini eline vermesi » sureğenleşme » dağkoyu » sıcangiller » harclı » belirtilen bolum » surulme » kaca kac » sacıtopuklarınıdovmek » um » tirt » yakınlık gostermek » icirme » tutsulenmek » lufere cıkmak » turkleşmek » doneklik » temiz kanıda vucuda dağıtan or » hukmu olmak veya olmamak » kucukucu » diskci » sel goturmek » ic turizm » kuresel valf » serbest calışma » uckurlu » kulube » ayak ayak ustune atmak » surmek » japon » zevk icin » gollemek » tur ağac cember » surumsuz » neon tupu » surgulu » anadan yeni doğmuşa donmek vey »

sağmak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sağmak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağmak_eş_anlamlısı nedir ve sağmak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.