tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağmak eş anlamlısı

sağmak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağmak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sağmak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sağmak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kusuşmek » yuzu gormek » oğrenci kimliği » tecrube yapmak » koyuvermek » cekmek » kucuk duşurmek » kukurt ciceği » oldurmek » ic » gercek dışı » recete » kırmızıkart gormek » sacıkılmak veya sacıatmak » ul » gormek » cav » carıklık » cıkıntı » donenme » coban » corba kaşığı » intac etmek » duzum duzum » sacıntı » yanlarında goturmekle yukumlu » yuz » avanakca » karanlıkta goz kırpmak » allah acısınıunutturmasın » tozunu almak atmak silkmek ve » cıkmak » ıl » cift dikiş » kufurbaz » amak » medeniyetcilik » doşetilme » ciftcilik » yutar hucre » umuk » cıkmak » temeyyuz etmek » gozuyle bakmak » calımlıcalımlı » tamir etmek » ors ve cekic arasında kalmak » diz ustu cokmek » coğu gitti azıkaldı » tenkitci »

sağmak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sağmak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağmak_eş_anlamlısı nedir ve sağmak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.