tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağmak eş anlamlısı

sağmak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağmak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sağmak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sağmak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gormemezliğe gelmek » cop atlamaz » ne demek » tarafından arabacıicin armağan » gonul gezdirmek » alcılanmak » cemaat ne kadar cok olsa veya » lu » ceki » arşiduşes » cehresi bozulmak » senyor » muşahede etmek » bu yuvacıklar topluluğunun bal » ureyiş » cordek » selâm soylemek » carcur olmak » komutator » gorgusuz » kuf » iyilikci » tribun » aklına duşmek » acıktan » muştak » cini » kasık catlağı » gozu pek » işitmezliğe getirmek veya işit » pozitif bilimler » dilli duduk » ayağınıyorganına gore uzatmak » cengel ceneliler » pence » olarak belirtilmişbicimi sıyg » cektiri » kutle » capalanmak » ipcilik » uckur cozmek » husrana uğramak » kor » kor şeytan » ozentisiz » yapılan resim ve bezeme işi » icerlek » bin işci bir başcı » yukarı goğe doğru olan yanı » boynunu bukmek »

sağmak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sağmak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağmak_eş_anlamlısı nedir ve sağmak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.