tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağmak eş anlamlısı

sağmak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağmak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sağmak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sağmak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gocmenleşme » gozune bakmak » yılan cıyan » kızılkok » cenk » oluşturduğu demet » kılıckuyruk » nacizane » cağdaşlaştırmak » tunclaşmak » kafasıdonmek » cayır tavuğu » sozunu bilmez » ciceksimek » nesnelerin butunu » savaşacmak veya ilân etmek » kalcın » gockun » cekiştirici » kacırmak » kopuklenme » tenturdiyot » yumurta kapıya dayanmak veya g » curuk tahtaya basmak » cap » yere hızlıca surtulduğunde haf » sac sakala karışmış » masoz » opuşmek » bahcemsi » oruc » tabiatustu » koşe tutmak » merih » uretilme » cakşırlı » miktar ile indirimden sonraki » medine kurdu » gorunuşalmak » cınlamak » tan ten » oluşmuş kıskac bicimimdeki ar » bilimlerinin ortak adı riyazi » mizacgir » kan cıbanı » bağlayıcı bağlama niteliği ol » cağcıllaştırma » işsozleşmesi » yara bere icinde » guven yazısı »

sağmak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sağmak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağmak_eş_anlamlısı nedir ve sağmak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.