tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağmak eş anlamlısı

sağmak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağmak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sağmak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sağmak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ızgara kofte » cengi » cene yormak » civit » bak » sut » evlenmelerinde yasa bakımından » dovuş » yonetsel » cıvgar » tarafa olmak veya cıkmak » kalafata cekmek » renkci » bahce nanesi » oldurmek » tatar ağası posta gorevi yapan » cok şey » uveyik » canak yalayıcılık » cırpıya getirmek » kışgunu » ucuncu kişi » gurbetci » bakar kor » umitleniş » populerlik » alay gecmek » muteşekkil » genc » kuseğen » komurcu cırağına donmek » portlek » kundakcılık » muşkulâtlı » allah sağgozu veya eli sol goz » orneklik etmek » kutuk » cilek » coban » bir dilin kelimeleriyle duşunc » boşnakca » kucuk karga » spekulâtif » carpmak » studyo » torbada veya cantada keklik » sut beygiri gibi ayakta uyumak » sokulme » bulunan iki dairesinden her bi » bir dilin kelimeleriyle duşunc »

sağmak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sağmak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağmak_eş_anlamlısı nedir ve sağmak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.