tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağmak eş anlamlısı

sağmak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağmak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sağmak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sağmak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kulâhıma anlat » bugun bana ise yarın sana » gudum » ciftlemek » donence yıl » metafizikci » burokrasi » suflîleşmek » cav » ciğkacmak veya duşmek » golgelenmek » metal tutturmalık fermejup k » cekememezlik » kırlangıc » urku » koseği » tahammulsuz » demirbaştan duşmek » sel gibi akmak » boşcıkmak » kontor » kendi koşesinde yaşamak » pesus » teşevvuş » bacasıtutmez olmak » capalı » duzenek » brahmanlık » duzine » kalensove » gozleri kan canağına donmek ve » caşıtlık » sellemehusselâm » kulağakacan » tersi donmek » gece ucuşu » mikro » carpıntı » gozu kaymak veya kacmak » ceviri » ic salgı » ustune gecirmek » acısınıcıkarmak » koruklemek » icindekiler » lâmba acmak » olmez cicek » karışım » baskul » buyutmek »

sağmak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sağmak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağmak_eş_anlamlısı nedir ve sağmak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.