tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağmak eş anlamlısı

sağmak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağmak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sağmak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sağmak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
zorun ne » sozu ağzına tıkamak » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » şurekâ » cıkmak » tebeyyun etmek » kasvet basmak veya cokmek » mueccel » nesturî » akrobat » ciğit » şar şer » uclemek » bir olcude » haraccılık » korkutuk » duvakcı » yeme icme » calışkan » duver » el ile gelen duğun bayram » kaktusgiller » gocmek » su orumceğigiller » gosterişe kacmak » guveylik » keci postu » cimdik » yol gostermek » gulle gibi » govem » uzgoren » pabucsuz » ağzınıbıcak acmamak » gonul bağlamak » goz erimi » burgac » bicimsizleşme » icirme » yuzustu » guvey yemeği » kiminin parası kiminin duası » bir gomlek fazla eskitmişolmak » karşıxlv yuzyılda doğan felsef » duğme » sokuş » sıcratma » ufuruk » ozenti »

sağmak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sağmak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağmak_eş_anlamlısı nedir ve sağmak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.