tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağmak eş anlamlısı

sağmak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağmak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sağmak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sağmak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
onune bakmak » cok karılılık » yon » celikleşme » gonderiliş » yun » cıtak » ari » kusursuz » cakmaklık » sokmek » ic gecirmek » cekiclemek » yuze cıkmak » bicicilik » dovuşturmek » cokluk eki » butunleme sınavı » gocme » done done » yavaş » harp malûlu » sahneye cıkmak » zevk icin » unik » asbest yunu » duğumlenebilir nesne » urun vb » ayağının bağınıcozmek » vadesi gelmek veya yetmek » it » calıkuşugiller » ucuşma » ucretlendirmek » gezercalar » govdelenmek » kuzguna yavrusu şahin veya ank » beni sokmayan yılan bin yıl ya » ellerin dert gormesin » gozun aydın » parcalıbohca » pey surmek » cuhcuh » arasında den başka anlamıyl » şın » marpuc » ac doyurmak » orgu » artığı » gumburdetme »

sağmak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sağmak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağmak_eş_anlamlısı nedir ve sağmak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.