tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağmak eş anlamlısı

sağmak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağmak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sağmak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sağmak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
danca » alkollu » yururlukten kaldırmak » surume » gozetlemek » keci komureni » sozlukce » cabuklaştırmak » ırakca » guneştakvimi » vietnamlı » kulâh » ağzının tadınıkacırmak » yuklemek » ayaklıkutuphane » gonendirtmek » cekmek » otoparkcı » gomlek » bufe » puf noktası » nohut oda bakla sofa » acılmak » cerviş » den yana » sumuk » allah » devletle » yıldırımlarıustune cekmek » muhrelemek » gecmişi olmak » cakıl yol » tır » şut cekmek » yerden goğe kadar » tecavuz » kamu sektoru » pedikurculuk » got » colleştirme » oğretilerin genel adı akliye » tahammul etmek » adam sırasına gecmek veya girm » umit kapısı » acılır kapanır alet » leyleğin omru veya gunu lâklâk » sulfurleme » cifteli » her biri mesame » cıfıtlık »

sağmak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sağmak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağmak_eş_anlamlısı nedir ve sağmak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.