tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağmak eş anlamlısı

sağmak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağmak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sağmak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sağmak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kafdağı » hafıza dağarcık » malkarca » cıkrıkcı » hırgur cıkarmak » malın gozu » cuceleşmek » partizan olma durumu veya part » kimse » unlu catışması » gozleri sulanmak » hint avrupa » hizmet gormek veya etmek » micel » fakir duşmek » uzerinde pişirilmesiyle yapıla » iz duşumlu » metalurji » mujdeleme » kuyudan adam cıkarmak » dilini kesmek veya kesip oturm » ictenliksizlik » yuksekten bakmak » dikce » subjektivizm » her boyayıboyadıbir fıstıkî ye » olcusuz » dilli duduk » coreklenme » in misin cin misin » nufus » cınarımsı » surgune gondermek » sukût ikrardan gelir » yonelmeli tumlec » umitsizlik » guz ciğdemi » duzeltme » gozsuz » suhulet » dunya malı » dort yol ağzı » mana cıkarmak » cılgınlaşmak » gostertme » tahtadan yapılmışinsan veya ha » musevvit » allah ından bulsun » sonlu buyukluk » ucuşmak »

sağmak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sağmak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağmak_eş_anlamlısı nedir ve sağmak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.