tdk sözlük TDK Sözlük

 

sağmak eş anlamlısı

sağmak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sağmak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sağmak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sağmak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ac » durgunluk cokmek » dalâlete duşmek » ust dudak » ışınolcer » gotun gotun » coraklaşma » neon tupu » yuruyuşduzenlemek » sağlam kazığa veya sağlama bağ » kuturdetme » koşelik » bahriye cifte tellisi » got » gok kubbe » konferans cekmek » hukukculuk » acmak » cevikleşmek » orumceğimsiler » suzulme » duzmecilik » paldır kuldur » biciminde duzenlenen ulusal ve » yuzsuz yuzsuz » ici acılmak » ustun olmak veya gelmek » secim yasağı » cokcu » golge etmek » cumlesi » bir dilin kelimeleriyle duşunc » servisci » sokak cocuğu » transit gecmek » bıraktığım bıraktığı bağladığ » dovmek » lokoplâst » makbule gecmek » soz karışıklığı » fizikci » kekec » mustesna » cizik » on avurt unsuzu » kalem komuru » ozenmek » cokrama » l » kızıl otesi »

sağmak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sağmak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sağmak_eş_anlamlısı nedir ve sağmak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.