tdk sözlük TDK Sözlük

 

sade kelimesinin zıt anlamlısı

sade kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sade kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sade kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sade kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duztabanlık » eklemek karıştırmak ilâve et » kumes hayvanlarını urkutup kac » civi yukarı » deniz ordeği » catı » elektrik duğmesi » alkollu » yamcı » sıcana donmek » maketci » hintce » geciştirilme » cebi delik kimse » cepni » cakmak cakmak » serguzeşt » mubarek » ayağa duşmek » yukleme » kafasıorumcekli » iceriye dalmak » pısırıkca » turemek » tenkitci » yenicerilik » ic » donel » gozlerini dikmek » harbiye nezareti » allah tan umut kesilmez » insanoğlu ciğsut emmiş » ge » tek acıklık bulunan ocak » sırt cevirmek cevirmemek » duzmece » carpanlara ayırma » doldurulmuşcam seramik veya c » ciftleşmek » minyaturculuk » calıştırma » alcakca » kitaba veya kitabına uydurmak » belediye encumeni » yazık etmek veya olmak » ust yapı » muhabbet ciceği » gullâc » denize duşen yılana sarılır » bahtıacık »

sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.