tdk sözlük TDK Sözlük

 

sade kelimesinin zıt anlamlısı

sade kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sade kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sade kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sade kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
iz anıyok » gosteriş » alacağına şahin vereceğine ka » gume » gorevden alınmak » utusu uzerinde » guzel » mis uzumu » cifteli » taze ot gormuşeşek gibi » cok sesli » horozgozu » cedî » luzumsuzluk » gudu » oylamaya gecmek » acığınıkapatmak » cıtlatmak » kavurmac » yolgecen hanı » cingeneleşme » cekmek » niyaz etmek veya eylemek » gozu kesmek » cağırılma » tecessum » mukemmel » ruyasında gorse hayra yormamak » gonendirilme » bıkıldığıbildirilir » futur » bata cıka » cicek tozu » ağaclama » kurutac » deney tupu » kahrından olmek » yalan dunya » kuflenme » kacırmak » ciftleme » anma toreni » işayağa duşmek » statu » capalatma » konferanscı » uzere » icini curutmek » alafranga muzik » mudahil »

sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.