tdk sözlük TDK Sözlük

 

sade kelimesinin zıt anlamlısı

sade kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sade kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sade kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sade kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
murekkepci » masraf gormek » ortaklık sozleşmesi » sınıfta caktırmak » taşkomuru » sacısakalıakar gibi » koltukcu » davar gutmek » huzun cokmek veya icine bir hu » ust uste » buyulenme » kız bocekleri » bağlantısız ulkeler » cillenme » yamcısız » mes ut » gosterme hakkı » muzik » genişgoruşlu » zurra » korunma gormek » orenlik » ağac mobilya » gecit vermek » ha bugun ha yarın » bir tatlı » medet ummak veya beklemek » emdiği helâl sut haram olmak » kucukluk » camcak » paratuberkuloz » mujdelenme » ayağınısurumek » gozu pek » karmac » amperolcer » cabalamak » bıcakcılık » yuregir » zorluk cıkarmak » cok sesli » bonleşme » gecinmeye gonlu olmamak » ocağısonmek » donumluk » duş » mutercim » camurlukcu » gozlukcu » olcuşmek »

sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.