tdk sözlük TDK Sözlük

 

sade kelimesinin zıt anlamlısı

sade kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sade kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sade kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sade kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muddetsiz » ağzıtorba değil ki buzesin » pacavralaşmak » goğuslu » kotu » yuzuncu » makta mekte » eski dunya » mısır puskulu » ha babam veya ha babam ha » ıskatcı » vur abalıya » mutalâa » ici daralmak » cadırlı » komurleştirilme » puf » plâcka » surgu » gozu tok » pireyi gozunden vurmak » soruşturma acmak » beşpence » dunya yuzu gormemek » dincleşme » koruma icgudusunun bir bicimi » mevsimi » dağardında olsun da yer altın » armatorluk » başında değirmen cevirmek » cenek » maskesi duşmek » başından gecmek » merdumgiriz » kılıc kuşanma » elektrik ureteci » supurgelik » secim sandığı » guneşsel » yuklu » amerikalılaşmak » tan sokmek » duşleme » harekete gecmek » hayvan sınıfı haşere » sacılmak » uclu bahis » sozu dağıtmak » gecti bor un pazarı sur eşeği » akıldan gecirmek »

sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.