tdk sözlük TDK Sözlük

 

sade kelimesinin zıt anlamlısı

sade kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sade kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sade kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sade kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muteveccih » hasta ol benim icin oleyim se » ulkuleştirmek » kul gibi » koskelmek » nankorleşmek » kahrıcekilir » oz guven » ciğnemek » mucerret » olu yemeği » kosnul » gipur » hic değilse veya hic olmazsa » aşcıbaltası » armutun sapıvar uzumun veya k » bir dilin kelimeleriyle duşunc » dondurulmek » taaffun » kemane cekme » cıkma » alâkayıveya alâkasını kesmek » cevabıdikmek veya dayamak yap » okuz damı » makedonca » cer cop » catılmışkirişsistemi » inc » tuzuk » police » cavuşuzumu » dernekci » ana yon » bacak kadar boyu var turlu tu » payandalarıcozmek » odullendirmek » etmek » munavebe » gurbuz » yurek darlığı » oşur » ateş » kolcaklısandalye » gorunumlu » yuru marş » ağaca dayanma kurur adama ins » soz » dudağınıveya dudaklarını ısırm » gecmiş » orulu olmak »

sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.