tdk sözlük TDK Sözlük

 

sade kelimesinin zıt anlamlısı

sade kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sade kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sade kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sade kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dışdunya » gecmişi olmak » busbutun ortadan kaldırmak ici » organların her biri » fare cıktığıdeliği bilir » cevrim » vazgecirmek » gozu veya gozleri ustunde kalm » cekirdek » gedik acılmak » acık » goz aydına gelmek gitmek » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » allah a yalvar » dolmuşculuk » cağrısız » oynama » kacamak » nerede hareket orada bereket » kızılcam » boğurtme » munkir » soylenilmek » gudumluluk » uflemeli calgı » servisci » telâşa duşurmek » dalıp cıkmak » kancılarlık » uzerine olu toprağıserpilmişgi » mulâhazat » baba oğluna bir bağbağışlamış » brahmanizm » ucer beşer » eden felsefe ve din doktrini » haziran boceği » yuruyuşe gecmek » gozunun onunde olmak » sumkurmek » yakut » isimden tureme isim » gecer » cavlanmak » el cekmek » mumeyyiz » şaklaban » tumsekleşmek » tenkitcilik » ortalamasına dayanan durumu » cıkıkcı »

sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.