tdk sözlük TDK Sözlük

 

sade kelimesinin zıt anlamlısı

sade kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sade kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sade kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sade kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
onleniş » takipci » bahcesi » sulfatlanma » pence » gecişim » katrankopuğu » hareket » cıkarmak » mumbit » calkalamak » rotuşlu » muphemiyet » majuskul » portenin başına konulan işaret » kayıkcı » cgs » yorungesine oturmak » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » munevver » madenî yun » incelenmesi muşahede » aşcı » tibetli » araccılık » muhafazakâr » bicimlerini belirleyen ana oze » soylemek » kusuf » teseyyup » ağzına vur lokmasınıal » yuz olcumu » teslimiyet gostermek » cevrilemek » kafa goz yarmak » cifteli » muntahap » cubukluk » cekince » celişki » surtukleşmek » soyup soğana cevirmek » lâmadan oluşmuş arasına yerle » eşeğe gucu yetmeyip semerini d » keceleştirmek » elekci » ilâclı » cevreci » su cıkrığı » yarayan kuru ince yaprak »

sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.