tdk sözlük TDK Sözlük

 

sade kelimesinin zıt anlamlısı

sade kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sade kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sade kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sade kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sa se » lâcka » suclayış » sungercilik » sayma işlemi » sozunu geri almak » guzel » cizi » gı gi gu gu » dokulme » zibelilina » gormek » sureyya » lık lik luk luk » o o » goze almak » gon » soz atmak » buyutme » humayun » halk muziği » kuru cayır » duşunce » edinmek hissetmek » ozerk » golgeli » suruklendirmek » şekle sokmak veya koymak » ayrılmışalan » gormemezlikten gelmek » bulunulan noktasının meridyen » govek » cıdamak » sungu » kosnulu » cemenleme » sunger » uckâğıtcılık » icine sinmek veya sinmemek » duşkun » para cıkarmak » kukurtatar » kapılar yuzune uzerine ustune » sı si su su » olcek cizgisi » sırtustu » acmak » ac ec » kın kin » kavanco »

sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.