tdk sözlük TDK Sözlük

 

sade kelimesinin zıt anlamlısı

sade kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sade kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sade kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sade kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
fırcacı » goz goze » hakikî » ciftleştirme » soylemediğini bırakmamak » doşemelik » cekelez » boşsoz » kurelenmek » imdatcı » nuh nebiden kalma » yerinden yonetim » durtmek » cizmek » cıkarma harekâtı » istifci » re » mu » hangi akla hizmet ediyor » ceki » kâkullu » işkembeden atmak veya soylemek » comertleşmek » ordurme » hic » gidişdonuş » mevlevîhane » kantarın topunu kacırmak » oğrenci » kulağınıacmak » israfa kacmak » sut beygiri gibi ayakta uyumak » sutu bozuk » mustahkem » parca » cemrenmek » altayistik » sonuc vermek » mujde » vikaye etmek sıyanet etmek » akdeniz humması » pedavra gibi veya pedavrasıcık » gozleyici » susletme » ut acıcı » sır kupu » pergelleri acmak » neme yonelim » studyo » cifttekercilik »

sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.