tdk sözlük TDK Sözlük

 

sade kelimesinin zıt anlamlısı

sade kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sade kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sade kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sade kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
vazgecirme » alp yıldızı » ucak » rehine koymak veya vermek » yedi gomlek uzak olmak » zumrut gibi » cıkarmak » kıcına tekmeyi atmak vurmak ve » pek yurekli » dunya ahret kardeşim olsun » oğle yemeği » alacık » hic değilse veya hic olmazsa » etciller » hisse cıkarmak » hangi biri » gozu doymak » imanıyok kısa soyleyişle » urem » recete gibi » parmağınıaramak birinin parmağ » urduca » sandıktaki sırtında ambardaki » havadan sudan konuşmak » gonulden cıkarmak » kaleminden cıkmak » kulâhıma anlat » basınclısu » zerduştî » tab an » kutleşme » geceli » astığıastık kestiği kestik » muddeiumumîlik » kırkından sonra saz calmak » hava carpmak » bicilmişkaftan » sutliman » bir madde » teleutce » taammut » sucukculuk » buzuk » ağac ve dal uzerinde cok sayıd » ureyiş » mal kapital » at başıberaber gitmek » yer » caca » icin kullanılır »

sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.