tdk sözlük TDK Sözlük

 

sade kelimesinin zıt anlamlısı

sade kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sade kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sade kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sade kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
nankorluk » unlenmek » sozleşmesiz » coksamak » gucleşme » cilli » cıngı » goğus vermek » bicimde saplı obur ucu yassıo » cengel iğnesi » kavunici ile pembe arasıbir re » sun » yuzune bakmaya kıyamamak veya » macar » tepesi ustu » korletme » ickinlik » guzluk » allah aşkına » acık » pergelleri acmak » sonum » gecme » susleme » boşinanc » dol yatağı » kırlangıc » adı » gormuşluk duygusu » acıklık » acımlama » aristocu » ballıborek » gorevli kişiler » arasında den başka anlamıyl » dik acı » subut bulmak » ortusuz » uclanmak » od ağacı » parcası » aylakcılık » tumamirallik » ultimatom » camaşır » alkışcı » koşe » macar ineği » yuzer havuz » gozu alışmak »

sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.