tdk sözlük TDK Sözlük

 

sade kelimesinin zıt anlamlısı

sade kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sade kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sade kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sade kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
zerzevatcı » as yon » teessuf ederim » munezzeh » sofra veya sofrayı kaldırmak v » kınalar yakmak » cep harclığınıcıkarmak » bilemedin veya bilemediniz » mevlevîlik » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » gormek » gozu kızmak » oğurtleme » govde » peceli » gun gormemek » orakcı » kırsal bolge » yuceltmek » tore dışı » celebice » fotoğrafcılık » ucan daire » ceşitlenmek » tureme unlu » mez » caca » dunyalık » uclu » kanlıyaşlar dokmek » ofkelenmek » bayrakcı » muddetli » pekiştirme unlusu » tumsekleşme » cıkartı » taraf gozetmek » done done » hırdavatcı » copra » felemenkce » başının caresine bakmak » enote » cokluk » kaleme veya kaleme kâğıda sarı » ay gun yılı » balıkcın » okuzburnu » guzelavrat otu » bugunluk yarınlık »

sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.