tdk sözlük TDK Sözlük

 

sade kelimesinin zıt anlamlısı

sade kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sade kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sade kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sade kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
u donuşu yapmak » alâkayıveya alâkasını kesmek » disiplin sucu » gurultuye veya patırtıya verme » yuze vurmak » opturme » kıcına tekmeyi atmak vurmak ve » tulbent » kabak ciceği gibi acılmak » kume » gureşci » cayır » nişan yuzuğu » ağacdelen » induksiyon » toskurtme » ciğleşmek » parşomen » dağayısı dağlarda yaşayan yab » batakcıl » rak rek » soylenme » guneşalmak veya guneşgormek » allah cezasınıvermesin veya al » cakıltı » calık » boluk boluk » sıkıduzen » araplaşmak » olculme » jenerator » meraka duşmek » vişne receli » allah dokuzda verdiğini sekizd » kostekleme » surmek » yaşınıalmak veya yaşınıbaşına » ucan kuşa borcu olmak » puskurtulmek » arac » gozlemek » macar ineği » borclu » tepeli kostebek » bir o yana bir bu yana » buyuleyiş » duşkunluk » insan musveddesi » icindeki en kucuk birlik » minibus »

sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.