tdk sözlük TDK Sözlük

 

sade kelimesinin zıt anlamlısı

sade kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sade kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sade kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sade kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tahmisci » onde gelmek » in cin top oynamak veya in cin » gocertme » alt cene » iki buklum olmak » dilinin cezasınıveya belâsını » ucretsiz » cevirme » gudelemek » boşa cıkmak » sacılmak » vermek » calma » cıkmak » sozleşme » citişmek » mukâleme » oz » celikleştirmek » individualizm » ardıc rakısı » hasretini cekmek » bir duziye » gomme » ısparmaca » sıfıra sıfır elde var sıfır » ben şahımıveya şeyhimi bu kada » dolapcı » cakısız » kucu kucu » torpu » uzunlamasına acılan oyuk » adam adama savunma » gocuk » muzikal » cıkı » beberuhi » cilesi dolmak » tuzel » giysisi » buyuk unlu uyumu » namerde muhtac olmak veya name » cocuk peydahlamak » maca beyi gibi kurulmak » ozletmek » lisanımunasip » muşteri hizmeti » kalenderiye » addan tureme fiil »

sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.