tdk sözlük TDK Sözlük

 

sade kelimesinin zıt anlamlısı

sade kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sade kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sade kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sade kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tek cenekli » ofke » turkceleştirmek » yuz binlik » dokmek » mutemayiz » zihnini kurcalamak veya tırmal » ulke » munebbih » operator » filistinli » ev ev dolaşmak veya gezmek » yunan » protezi » yuzu gulmek » den yana cıkmak » tunuslu » gucenilme » mutemayil » munakaşa goturmemek » mukâfat » gonen » kur » gul yağcı » kucuk » mucadele » biletcilik » on oda » dadacılık » on tasar » kucuklu buyuklu » cil » cok tasım » ateşpuskurmek » tarafsız bîtaraf » borek » temiz kanıda vucuda dağıtan or » sıfırıtuketmek » erincli » cıkışlı » bolum » sağacık » dun bir bugun iki » yuzune tukurseler yağmur yağıy » nankorleşme » odun ozu » merakına dokunmak veya merakın » duş » âşığa bağdad sorulmaz » citlembik »

sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.