tdk sözlük TDK Sözlük

 

sade kelimesinin zıt anlamlısı

sade kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sade kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sade kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sade kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gencleşmek » ağzınıacıp gozunu yummak » murettip » mık mik muk muk » koklemek » sayma işlemi » bunakca » genel mudurluk » odu kopmak veya patlamak » tertipci » kırsal bolge » duz » maymun gozunu actı » verilen genel ad afsun sihir » duz » dortnal » iki cıplak bir hamama yakışır » başsavcıolma durumu » goz » suveyda » sepetci » doğuşculuk » orgutculuk » busbutun ortadan kaldırmak ici » acmak » kullanılır » one duşmek » imtırak » goruşbirliği » yureği geniş » yısa beraber » gormek » malikî » uslûplu » gorgulu » ağzına tukurmek » ust » cocuk » sulbunden gelmek » bordur » bitkisel veya hayvansal madde » kur asıolmak » keloğlan » hareketlerde bulunmak » ozgunleştirmek » olu yatırım » allah allah » kuskunu duşuk » muşterek » kılıclayış »

sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.