tdk sözlük TDK Sözlük

 

sade kelimesinin zıt anlamlısı

sade kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sade kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sade kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sade kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
amerikan bar » sinuzit » cengel » ağzından kacırmak » garazıveya garezi olmak » icli » ne ekersen onu bicersin » yarıcap » ak don kara don gecitte belli » ve katımadde » karburator » tuyune dokunmamak » yahudi pazarlığı » muspet » yağma etmek veya edilmek » kuremsi » cayhane » mef ul » it gibi calışmak » facasınıalmak veya al aşağıetm » cıkıntılarıolan organ » calıhorozu » başına belâ acmak » kanada kavağı » cekemezlik » emir cumlesi » ilk once » pompalıtufek » turku tutturmak » pejmurdelik » cıkıntı » istencli » gozden cıkarmak » adı » tor » yalıngoz » lâfımıolur » olmez oğlu » hukmu gecmek veya hukum yurutm » ocakcı » diktatorce » redaktor » cekişli » diline dolamak virt etmek veya » dona cekmek » fiyat veya değer bicmek » iki eli şakaklarında duşunmek » olcu almak » cinnet gecirmek » cadır kurmak »

sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.