tdk sözlük TDK Sözlük

 

sade kelimesinin zıt anlamlısı

sade kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sade kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sade kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sade kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bu sıcağa kar mıdayanır » koşe » cıyan » danıştay » ucuzlu » subye » genellikle orduda veya yatılıo » yalan cıkmak » derc » etciller » duzluk » cimdiklenme » ana kralice » kazanc » turkceleşme » frenk lâhanası » gungormez » suresiz yayımlanan duyuru » beklenmediği umulmadığıveya c » tumamirallik » c c » mes udane » duşuruş » kecileşmek » bıcılgan » ikisi bir kapıya cıkmak » alt ust olmak » calıştırılma » organizator » cıt cıkarmamak » oykunme » goruntu » cakırcı » donuşme » koşeye oturmak » politika ile uğraşan kimse si » kıctankara » copcu » dukkân » cıngıraklıyılan » mangal yurekli » ışıkolcer » zuğurt » saik » gozlemek » a e » cıkmak » gelen birini karşılamaya cıkan » umtırak » ağzından dirhemle cıkmak »

sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.