tdk sözlük TDK Sözlük

 

sade kelimesinin zıt anlamlısı

sade kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sade kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sade kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sade kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sarac » yapılan resim ve bezeme işi » dumen suyu » mutenebbih » ceddine lânet veya yedi ceddin » yoldan cıkmak » eltieltiyekustu » organize suc » m2 » onculuk » cemberleme » den yana olmak » kayac » pahalıya oturmak veya pahalıya » ici geniş » terorculuk » coğul » buğusu ustunde » sut dokmuşkedi gibi olmak veya » jubile » yondeş » helenizm » kalpakcılık » cancı » yuzune bakmaya kıyamamak veya » yetenek ve genel gidişdurumlar » guz donemi » facalı » durdurmak » kucukce » icme » dollenmesiz » bicimleme » duzenleme » odemeli » kucuk duşurmek » yorunge » kısa gunun kârı » akşamdan kalmışveya kalma » serce » caltılık » tabakcı » urun vb » omur gecirmek » caşıtlamak » cekme » actırma kutuyu soyletme kotuy » kedi ciğere bakar gibi bakmak » tok gozlu » karayca »

sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.