tdk sözlük TDK Sözlük

 

sade kelimesinin zıt anlamlısı

sade kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sade kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sade kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sade kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kollarıveya kol ve pacaları sı » cavuş » armatur » geriye yurutmek » oyle ya » tumlenme » aluminyum » cuval » lugol » bu yuvacıklar topluluğunun bal » surtuşturme » frenk asması » kor faregiller » onsellik » cıplak » fakulteli » kıvanclanma » rufaî » calımlamak » urkmek » bulgar » isimden tureme isim » olcmek » tesadufî » libyalı » goreyim seni » oz su » dan den tan ten » kaplan bocekler » karaağac » cotanak » cevrilemek » grek » yureğine od veya ateş duşmek » mutebahhir » sumuk » can kulesi » iz ansızlık » karaya duşmek » al el » okulu asmak veya kırmak » cop tenekesi » brıcka » yapma cicek » cemenlemek » cul caput » kokcu » kaşıkcı » nakliyatcılık » aglutinasyon »

sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.