tdk sözlük TDK Sözlük

 

sade kelimesinin zıt anlamlısı

sade kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sade kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sade kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sade kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cıvlamak » turkiye turkcesi » yataklık yapmak veya etmek » uleştirme » teressup » ne haber » acan » karalâhana corbası » boyle boyle » teşekkur » hazar » comlek hesabı » oznellik » gipur » arif olan anlasın veya anlar » gıcırıbukme » balcık » murit » kahrolsun » gonlunu celmek » insan konuşa konuşa hayvan ko » deveden buyuk fil var » oralıolmamak veya oralıbile ol » cıkılanma » vehme kapılmak veya duşmek » mevlâ » ustune atmak » sun î bobrek » harezmî yolu » cıkmak » cakır » kılıc oynatmak » dumen kullanmak » ol » iceriye atmak almak veya tıkam » gocmenleşmek » ittihatcı » lâtin ciceği » duğuncu » vucut » kurkas » gitsin » kacınılmaz olan şey » yurukluk » carpmak » d d » yağsız kuşbaşıetlerin uzerine » bir ilcenin en buyuk yonetim g » jenerator » belâlar mubareği »

sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.