tdk sözlük TDK Sözlük

 

sade kelimesinin zıt anlamlısı

sade kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sade kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sade kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sade kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
katmerli katmerli gulmek » subvansiyon » klârnetci » cozulum » cokertmek » acıolcum » uvey anne » pekmez kopuğu » bukulmek » belâ cıkarmak » duşundurucu » bir şey soylemek » palyaco gibi » gun ola harman ola » goz » sut kuzusu » tuketici sayacı » salkım sacak » cıpıcıpı » gozleri kamaşmak » gollemek » inanc » bata cıka » helme dokmek » kasetci » cımbar » karşısına gecmek » başbaşa veya kafa kafaya verme » toskurtme » kucultme eki » arka veya sırt cevirmek » pestilini cıkarmak » tamtakır kuru veya kırmızı bak » hareket ve davranış insiyak » cağrıcı » opturmek » sızın sizin » hancer » kucuk kopru » kuşculuk » sonumleme » durustluk » gercekleştirilmesi » kulhanbeyi ağzı » besiye cekmek » cimlenmek » arasında den başka anlamıyl » goz » duz » muslumanlaştırma »

sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.