tdk sözlük TDK Sözlük

 

sade kelimesinin zıt anlamlısı

sade kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sade kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sade kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sade kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
anak enek » kraldan cok kralcıolmak » tevazun » lâtin » cizginmek » oz yonetim » okul oncesi » can kulesi » ayrıcalık tanınmak veya goster » oykunme » kacımsar » oz » maaşa gecmek » ateşcıkmak » kumeleme » cevikleştirme » papara veya zılgıt yemek » her dem taze olmak » lop lop » tanıdık cıkmak » trenckotlu » gun doğusu » el arıduşman gayreti » soz yitimi » cekirdek » koltukculuk » ozel ad » yazık gunah » cur et » cizmek » ozgun » şovalye yuzuğu » ağzınıveya cenesini tutmak » sunnî » kopek balığı » bağımsız bir ruhî yapısıbulund » yıldız gunu » ateşparcası » cene yarıştırma » meduz » ara kazanc » yoğunlac » teneffushane » cember » kuru cayır » koşeye oturmak » ucretlendirme » osmanlıturkcesi » aralarından kara kedi gecmek v » el bende »

sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.