tdk sözlük TDK Sözlük

 

sade kelimesinin zıt anlamlısı

sade kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sade kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sade kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sade kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
car » yeni gercekci » notrlemek » kulaclayış » adıcıkmışdokuza inmez sekize » arayıp soranıbulunmamak veya o » nasranîlik » ickili » kaval tufek » cingoz » dorduncu » yerden yere calmak » cok karılı » temize cekmek » karşıtcıllık » kurklu » uzerine tuz biber ekmek » ucretlendirmek » taahhut » musluman » odun ozu » lâvanta ciceği » al gulum ver gulum » kâkullu » cok ortaklı » cevrimsel » cumbuşlu » başına işcıkarmak » acık kapamak » avurdu avurduna gecmek » bayrak acmak » huthut » ses vermek veya vermemek » iki eli şakaklarında duşunmek » cayır tirfili » doner kebap » demetci » kamu yonetimi » cıtırtı » cıtpıt » orgutlu » gundeme almak » uzuntulu » onde gelmek » ele » capraz kafiye » yunanca » ağcekmek » super » yurt ici »

sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.