tdk sözlük TDK Sözlük

 

sade kelimesinin zıt anlamlısı

sade kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sade kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sade kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sade kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
literatur » kurt kocayınca cakallara kopek » hurmetli » meşhut curumler mahkemesi » mutekait » karacayca » ic cekmek » maca » gayrimumbit » ispermecet » calyaka » can cekişmektense olmek yeğdir » ayağına dolanmak veya dolaşmak » yuksekten ucmak » kem kum » cozmek » carkıt » oksuzdoyuran » tarihce » carpma » kucuk dağlarıben yarattım deme » balcık » hareket » ikili kok » yaban sumbulu » lutfetmek » kendini dev aynasında gormek » cavdar » kavara cekmek » mtırak mturak » muslukcu » a e » hukmetme » tahavvul etmek » ikiyuzlu » yalanıcıkmak » turetme » su uyur duşman uyumaz » yuksek oğrenim » urfa kebabı » norvecli » umera » araba devrilince yol gosteren » yoluyla bir yapının her yanını » payandalarıcozmek » opucuk gondermek veya yollamak » yaydığıgozle gorulen ışıma » yararlanılan bir bitki corchor » cekme demir » mustakim »

sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.