tdk sözlük TDK Sözlük

 

sade kelimesinin zıt anlamlısı

sade kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sade kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sade kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sade kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
termonukleer » kok doğrayıcısı » pey akcesi » acmak » inakcılık » mustenit » aylakcılık » kendi kendini yemek veya kendi » duşkunler yurdu » catır catır » gelin guvey olmak » burunmek » ust cıkmak veya gelmek » mucellitlik » tezahur etmek » bolme » bolunme » on yargı » işportaya duşmek » guneşyılı » gore » evvelâ can sonra canan » uc durum yasası » capcak » cinicilik » karahanlı » hristiyanlık » ana baba gunu » guneşlik » ozdeş » katılmasıya yapılan secim » tecrubelilik » ayaklarının veya ayağının ucun » yer ucmak ii » olcturme » gecerlik » suflîleşmek » allah yuru ya kulum demiş » hizmet gormek veya etmek » gudulenme » yuk olmak » allah korusun veya saklasın » oylamaya gecmek » giritli » tespit etmek » gonullenmek » davranma » bronşcuk » ciğeri veya yureği sızlamak » pislik parmağından veya pacala »

sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.