tdk sözlük TDK Sözlük

 

sade kelimesinin zıt anlamlısı

sade kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sade kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sade kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sade kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozunu daldan budaktan veya co » tufekci » piyango vurmak veya cıkmak » strukturel » pacasız » kireclenmek » umitleniş » şeyin ayrıcalığınıanlatır » cağırış » kacanın anasıağlamamış » koşekleme » inmek » kazan kaldırmak veya devirmek » cıdam » birinden buz gibi soğumak » cıplak » guneşcarpmak » karagozculuk » vay anam vay anasını veya va » guveyi olmadık ama kapıdışınd » tuy ağırlık » orgutsuz » rahat kıcına batmak » gonlu cekmek » teessuf ederim » sut calmak » inmek » terlikci » ve daha başka ekonomik etkinli » gormek » yerleşim yerinden başka bir ye » surfile yapmak » turku cağırmak » yuzune kan gelmek » oğlende » rumluk » gobek » cinnet gecirmek » dort donmek » muneccimbaşı » yâruağyar » turkcecilik » icine sinmek veya sinmemek » copluk » corlu » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » bırakılması » tetik bulunmak veya tetikte bu » bardağın konulduğu yeri kirlet » temiz kanıda vucuda dağıtan or »

sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.