tdk sözlük TDK Sözlük

 

sade kelimesinin zıt anlamlısı

sade kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sade kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sade kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sade kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sutlendirme » kuşucurmamak » duğu » sığırgozu » lisansustu eğitim » somestr » kıta dumdar » rus » sulfatlama » an aneci » carptırmak » huviyet » ayıgulu » şerit » tercume » gunduzlu » olcumlu » ayakcak » kume » susleme sanatları » civitlemek » mulâhazat » gozune ilişmek » acıklar livasıolmak » calımlamak » mulga » eğitim donemi » zuğurtleşmek » gonderi » munavebe ile » kustahlık etmek » cayda cıra » susme » aklından gecirmek » inmek » ozenc » bilincsizce yapılan işve etkin » suje » olenle olunmez » naturalist » cocuk duşurmek » ozdeşleştirme » ay ey y » kısmeti cıkmak » catkısız » muracaat » bakar kor » ipe cekmek » şukretme » acmak »

sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.