tdk sözlük TDK Sözlük

 

sade kelimesinin zıt anlamlısı

sade kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sade kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sade kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sade kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goz goz » konektor » cavuş » sescil alfabe » beklenmediği umulmadığıveya c » oz » himaye etmek » yulunmek » sucluluk » katolik » bufe » bayramîlik » virus » mancuca » mevsimi » parfumcu » goz » fransızlaşmak » ustenmek » cay saati » damdan cardağa atlamak » tarlanın taşlısı karının veya » boğurmek » karikaturluk » alcak » tutturmek » untu » incelenmesi muşahede » bonkor » bakrac » başına işcıkmak » ocakcılık » surgu kolu » makedonca » cıtır pıtır » carpıcı » gergedan boceği » coktan veya coktandır » yanına bırakmamak veya komamak » oğur » pacavra gibi » pomak » antep fıstığı » piyango vurmak veya cıkmak » boylesi » civitlemek » testere caprazı » yuz » sinuzit » kupe donmek »

sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sade_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.