tdk sözlük TDK Sözlük

 

sade zıt anlamlısı

sade zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sade zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sade zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sade zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muşevvik » susengiller » icme » mutenakız » oğrenmek » başakcık » govde » goruş » muteharrik » guvercinlik » teyemmum » gor bak » didik didik etmek veya olmak » maltalı » sumuk » kıvamınıbulmak veya kıvamına g » gosteren » arkasında yer alan alfabetik l » pekmezkopuğu » eli ayağıtutmak veya tutmamak » acık yurekli » cilek suyu » cılan » cabalayış » şeytan gorsun yuzunu » kutuğu hayat ağacı » nobet » surtuşturme » calmacı » ardına veya arkasına duşmek » acık fikirli » corbacı » iştah acmak » cenesiz » catılmışkirişsistemi » namibyalı » carpıştırmak » bolumlenmek » yuz » uşenme » soze yatmak » allah bağışlasın » capraz » hu cekmek veya demek » cığırtkan » komur kalem » dudak dudağa gelmek veya kalma » kok » dupeduz » kornişci »

sade_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sade_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sade_zıt_anlamlısı nedir ve sade_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.