tdk sözlük TDK Sözlük

 

sade zıt anlamlısı

sade zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sade zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sade zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sade zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cenkcilik » kacak » duşurulme » adındaki asker ocağının kurulm » gecerlik » goruşsahibi » gocerme » sonmek » tunc bilekli » arasat » onderlik » corap » capacılık » musaade etmek veya buyurmak » hint domuzu » carkacı » cekmek » kostek » fıstık camı » hoparlorlu » gorevsiz » bahce makası » duşmek » kok » fedakârlık yapmak veya gosterm » bulunan bolum kafa ser » kır boynunu » calcene » ele gecmek » carıksız » ulen » be » gumruksuz » olusu ortada kalmak » calvinci » cimdik atmak veya basmak » kuru sıkı yalnız barutla sıkı » arka veya sırt cevirmek » ağzından dirhemle cıkmak » dişgecirmek » duduk makarnası » super cimento » k » uzerine » dort goz » artığı » cokbilmişlik taslamak » kuskut » ickili » soz karışıklığı »

sade_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sade_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sade_zıt_anlamlısı nedir ve sade_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.