tdk sözlük TDK Sözlük

 

sade zıt anlamlısı

sade zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sade zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sade zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sade zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
olumsuz » ma me » culsuz » cumbuşlu » kume bulut » pirincsi » bir sure ayrılmamak » acığa vurmak » yuluk » olu » calmak » orseleniş » tır » cıkıntı » kokleşme » munasebette bulunmak » kenara cekilmek » dağsıcanı » bulunan iri govdeli hayvan ur » olumlu » başgoz olmak » cam yeşili » surguleme » tavuk kaza bakmışda kıcınıyırt » gecişme » iliğini veya iliğini kemiğini » vucuda getirmek » temas etmek veya biriyle temas » suyundan yararlanılan cukur » hoparlorlu » tir » temel onerme » iclenme » mes uliyet » yuk » mukâfatlandırma » calgı » madenî yun » cok gormek » yetişen bir ağaccık corylus av » hak dini » yer demir gok bakır » gozculuk » pişpirikci » portenin başına konulan işaret » guncelleşme » munasebet kurmak » hititolog » keci soğudu » orucsuz »

sade_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sade_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sade_zıt_anlamlısı nedir ve sade_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.