tdk sözlük TDK Sözlük

 

sade zıt anlamlısı

sade zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sade zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sade zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sade zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kutle » duzmek » insan bicimcilik » yalıngoz » yukleme » kale cizgisi » i » olcek » partoner » şeriatcı » gelsin veya gelsin gitsi » terakki gostermek » duşuncedir almak » hatime cekmek » kendisini değiştiren calışma s » onlemek » mekanikci » bocekciller » cakıntılı » vaz ıhamil » gecirmek » yukletme » avara kasnak işlemek veya donm » maymuna donmek » alt bolum » ayrac » gorumsetme » cakıştırma » cımacılık » ahi » pac » girmesiyle cıkmasıbir olmak » obek obek » gunleme » tuberkuloz » cıkarmak » şolen » tırtıkcı » cetinleştirme » kafayıcalıştırmak » otme » alcak » teessuf » yetişme » tercume etmek » amak » ağır ol » utu » bicimlendirmek » sultan kethudası »

sade_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sade_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sade_zıt_anlamlısı nedir ve sade_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.