tdk sözlük TDK Sözlük

 

sade zıt anlamlısı

sade zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sade zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sade zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sade zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sondurucu » murekkeplenme » hunerli » gune doğrulum » acık vermek » cavuşuzumu » goz goz » sonucunda ortaya cıkan ustun y » kirec cimento gibi şeyleri su » meydana cıkarmak » mumarese » carpma işareti » tehevvur etmek » beraberlik muziği » ozellik başkalık fark » tan ten » hopurtulu » bir dilin kelimeleriyle duşunc » yaban sumbulu » gununu beklemek » duşuncesini acmak » ozur » kulâh giydirmek » carpmak » tehevvur » ufuruk » sokak supurgesi » diskcilik » cimleyiş » ara konakcı » tecahul » yanıltmac » oğuzca » iş arî » portenin başına konulan işaret » falcata » hristiyanlık » maz mez » akrobat » kalp kazanmak veya fethetmek » eltieltiyekustu » bahce nanesi » ekmek elden su golden » tebelluğetmek » son pişmanlık fayda vermez vey » uslenmek » kuflu » getirmek hazmetmek » bir koroğlu bir ayvaz » goveri »

sade_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sade_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sade_zıt_anlamlısı nedir ve sade_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.