tdk sözlük TDK Sözlük

 

sade zıt anlamlısı

sade zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sade zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sade zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sade zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dinclenmek » nufuzu altında tutmak » sağgorusuzluk » kerem gibi sevmek veya yanmak » kabarmasınısağlamak kabarması » kucukluk » koken bilimi » parşomen » hanbelî » cam goz » oyuncak » acık rejim » hayvan derisi » sıfat fiil » guvey i » kacamak » buken » pilâvdan donenin kaşığıkırılsı » cengel ceneliler » zaman oldurmek » kozleme » cenesi acılmak » tavır almak veya takınmak » kose » yureklilik » elektronik calgılar » mehil muddeti » havaya ucmak » cekeceği olmak » kundeleme » cıkarmak » cl » guzluk » at calındıktan sonra ahırın ka » elinden hicbir şey kurtulmamak » feleğin cemberinden gecmiş » traktorcu » aşcıbaşılık » bolum » emniyet duğmesi » denizkopuğu » yalama ucuş » pulucluk » gozu kalmak » yugoslavyalı » ortmek » allah allah » yalıcapkını » salcalamak » ovgucu »

sade_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sade_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sade_zıt_anlamlısı nedir ve sade_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.