tdk sözlük TDK Sözlük

 

sade zıt anlamlısı

sade zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sade zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sade zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sade zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kargabuken » nd » sıcan kırı » sorfcu » almanlaşmak » kebapcı » secme hakkı » unvanı » acık maaşı » dunya guzeli » gecim » helenist » zevkinde olmak veya zevkine ba » in cin top oynamak veya in cin » rontgenleme » haymana okuzu » cuceleşme » cuzam » oğretim » takdim edilmek veya olunmak » toprak koleliği » anormal » gecirmek » comert davranmak » spekulâsyon » cadır kurmak » besiye cekmek » surgune gondermek » cingene pembesi » olcum » kopoğlu » gipur » goruşmek » suzulmek » kopuk » gonulden cıkarmamak » gozetim » canıcekilmek » cav » orseleme » runik » cifte koşmak » gercekleşmek » allah ınıseversen » carşıve pazar dolaşmak veya ge » parcası » deniz orumceği » cakıntısız » cırılcıplak » kundeye gelmek »

sade_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sade_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sade_zıt_anlamlısı nedir ve sade_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.