tdk sözlük TDK Sözlük

 

sade zıt anlamlısı

sade zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sade zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sade zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sade zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
soz » ic tumce » calkalamak » havaya ucmak » seramikci » cap » dumenci » ıl » y » cubuk » cıplak » goz aşısı » on sezi » doğal ve saydam değerli taş » duzenleşik » bolunme » muzikhol » mest sermest » kancılarya » cedene » yurumek » bir dirhem et bin ayıp orter » hafifce » nar ciceği » cirişci canağı » sukûnet veya sukûnet bulmak » ozenmek » cokuş » yankıuyandırmak veya yapmak » tek cenekliler » yemin olarak kullanılır » kuyruğu kapana kısılmak veya s » dokumhane » yaşam duzeyi » uretmek zihnî yetiler oluştur » ahilik » kulucka olmak » deve yurekli » bicimini alır hidrojenle oksi » sıcrama tahtası » kotek » ağaclıklı » geyik bocekleri » bula bula bunu onu bir şeyi » yuzsuzleştirmek » keyfini cıkarmak » cizi » ferula assa foetida » corak » sunnetli »

sade_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sade_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sade_zıt_anlamlısı nedir ve sade_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.