tdk sözlük TDK Sözlük

 

sade zıt anlamlısı

sade zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sade zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sade zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sade zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oparlor » ice yoneliklik » başkırılır fes icinde kol kır » iyilikci » dunyalar biri in oldu » at calındıktan sonra ahırın ka » acıkgoz » kucuk abdest » puskurtme » puluc » harac yemek veya almak » curum » kısmeti acılmak » ural dilleri » olu gozunden yaşummak » gozleri suzulmek » selâm soylemek veya yollamak » cok » otumlu » kova » guven beslemek » guneşli » bileğine kadar veya bileklerin » topcu » turkî » ayağının veya ayaklarının altı » hayvan lama glama pacos » mukavemetci » eli acık » deniz veya hava savaşınıyonetm » kup » ustune cevirmek » yuzmek » cangal » kor nişancılık » gumletmek » dovme yapmak » suluk » citmek » bugun » hukukcu » yağlımuşteri » goklere cıkmak » allah vergisi » goz taşı » ozengen » duduk makarnası » ciftleşmek » popcu » yuzdurme »

sade_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sade_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sade_zıt_anlamlısı nedir ve sade_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.