tdk sözlük TDK Sözlük

 

sade zıt anlamlısı

sade zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sade zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sade zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sade zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
lutfetmek » hava ussu » on koşul » ozgul ağırlık » iceri » yureği carpmak » kılıckuyruk » utulemek » tuyleri diken diken olmak » kubik » ayyuka cıkmak » a veya e gelince » suzdurmek » celmek » cırpıipi » mis uzumu » zıp diye cıkmak » kınık » kavanco » kamcılaşmak » işim işkaşığım gumuş » celişken » cuvallanmak » alman » muslukcu » barışcı » bac » kacamak » surcturmek » yuzune bakılacak gibi veya yuz » cıkmak » suzulmek » cakısız » aramak taramak veya arayıp tar » calgın » allah kuru iftiradan saklasın » tuzakcı » tuzağa duşmek » başlıkcı » onayak etmek » allah var veya allah ıvar » dır dir dur dur tır » herkesin yararlandığı » balıkcıl » ozden » glâdyator » cirkinleşmek » post scriptum » pabucu buyuğe okutmak » kupleği »

sade_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sade_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sade_zıt_anlamlısı nedir ve sade_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.