tdk sözlük TDK Sözlük

 

sade zıt anlamlısı

sade zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sade zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sade zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sade zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
coğur » nuh » suzulmek » kanavice » gudulmek » rum » başdondurucu » kopuk » bocek kabuğu » dilediğiniz gibi » boşta olarak yapılan ortu » tuhafiye dukkânı » gollenme » gec veya gec efendim » cit » eskimo » mart kapıdan baktırır kazma k » aba altından değnek sopa goste » iyi kotu » gozetlenme » faraşgibi veya faraşkadar » pecete » kan govdeyi goturmek » urtiker » başım gozum ustune » lisan » goğsunu yırtmak » goz yıldırmak » luferci » cığırtmak » kumes » kantcı » organların her biri » sandıkcılık » şebekci » puskurtulme » satın alınan erkek kul esir » ucaksavar » bayramî » gomu » ice kapanıklık » karagul » gecinme endeksi » veya ozel kuruluşlarca odenen » el elin eşeğini turku cağırara » cığırtkan » lopur » unsiyet » selâm para kelâm para » menekşe gozlu »

sade_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sade_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sade_zıt_anlamlısı nedir ve sade_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.