tdk sözlük TDK Sözlük

 

sade zıt anlamlısı

sade zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sade zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sade zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sade zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
comert » jubile » acmaza getirmek veya duşurmek » ziyafet cekmek veya vermek » oruc bozmak » tavukgoğsu » cizikli » belirli muayyen » neşvunema bulmak » durtulmek » kabul kabul etme » gozune sokmak » surmelenme » kanavice » hatırlatmak » su » hint fıstığı » lek » dort cifte » butuncu ekonomi » catırdama » ic guveyi » kokun gecmesi » kulliyet » başıdara duşmek » suvarilik » suratından duşen bin parca olm » tezevvuc etmek » gidişdonuş » yakıtcı » kamu duzeni » formulleştirme » kucukleşmek » dort yanıdeniz kesilmek » dovmecilik » konsantre etmek veya olmak » kelâmıkadim » borclanmak » duzgun » duşsuz » burokrat » hıckırma » allah a bin şukur » işguzar » cekmek » kalıbıdeğiştirmek veya dinlend » moskof » recine » altın adıpul oldu kız adıdul » muessiriyet »

sade_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sade_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sade_zıt_anlamlısı nedir ve sade_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.