tdk sözlük TDK Sözlük

 

sade zıt anlamlısı

sade zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sade zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sade zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sade zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ortunmek » muhit yapmak veya edinmek » olcumlemek » gecinmek » kriz yonetimi » kotu yola sapmak » karidesci » gocelge » seci » gozetme » sunmek » ahzukabz » cocuk oyuncağı » meşhut curumler mahkemesi » it urur kervan yurur » sınava cekilmek » hollândalı » oşur » oz yaşam oykusu » gerilim olcumu » on bilgi » uretim artığı » terbiye almak veya gormek » yuzsuz yuzsuz » yonetimsel » bir daha yuzune bakmamak » basit cumle » dağdağustune olur ev ev ustun » birbirine duşmek » ust » turkluk » senatorluk » uzgoren » gecek » bir gomlek fazla eskitmişolmak » buyuk hanım » kusuşme » cift capraz denir » sırtınıdayamak veya vermek » olum korkusu » goruşme » umitlendirmek » İsvicreli » rolânti » notr » muzecilik » cullukgiller » kısmî secim » siyanurik » faraşgibi veya faraşkadar »

sade_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sade_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sade_zıt_anlamlısı nedir ve sade_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.