tdk sözlük TDK Sözlük

 

sade zıt anlamlısı

sade zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sade zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sade zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sade zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
korktuğu başına gelmek veya ko » cağrı » canak yalamak » musamaha » muteferrika » » cansız duşmek » lâf yok » arac » sudan tavuğu » yularıele vermek veya yularıka » gumuşlenme » profesorluk » işin ustesinden gelmek » gunberi » kulotlu corap » tecessum » kucukle kucuk buyukle buyuk o » ilmuhaber » yureği ezilmek » elini surmemek » yuzunden akmak » munhasır » cağın gerisinde kalmak » urun » yuz vermemek » koncsuz » alka evli » surungen » bağlayıcı bağlama niteliği ol » sorma kişinin aslını sohbetin » percem » cırcır » gonulsuzluk » cifte cubuğa gitmek » donumluk » ulahca » kulube » akdeniz humması » burgu » cirkince » orumcek kafalı » cıkarma » celâlîlik » nu » ağzınıhayra acmak » ruslaştırma » muselles » se » mez »

sade_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sade_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sade_zıt_anlamlısı nedir ve sade_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.