tdk sözlük TDK Sözlük

 

sade zıt anlamlısı

sade zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sade zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sade zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sade zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ortak mulkiyet » tefekkur » icini boşaltmak » kopuklenme » kredisi duşmek » arac » dubel » yuzuk oyunu » cemaziyulevvel » el bende » dolap cevirmek veya dondurmek » ne care » camura yatmak » noktalama işareti » duzlenme » kopek uzumu » dunyalar biri in oldu » cirişli » mustantik » muş » ciritci » akşamustu » kabul kabul etme » duşeş » surucu » kokune kibrit suyu » dumen boğazı » polonez » sunnî » mumkun » etkinliğin buyuk olcude azaldı » surmelik » cizinti » sel goturmek » gıcırıbukme » redaktor » cerci » moğolca » bakır sulfat » gureşminderi » kumelemek » kucuk minder » olur musun oldurur musun » dincleşmek » koltukcu » kutle » başıacık » başkoşe » organ » ikinci dizeleri birinci beyitl »

sade_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sade_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sade_zıt_anlamlısı nedir ve sade_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.