tdk sözlük TDK Sözlük

 

sade zıt anlamlısı

sade zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sade zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sade zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sade zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
maketcilik » işci » şukur etmek » hatırlatmak » okul kacağı » yekûn cekmek » lenincilik » oynama » kuşucuşu » gumuşbalığıgiller » guzel » mulâyemet » camurluk » boşkume » ağzına veya diline sağlık » kos kos » karamusal veya karamursel sepe » nefes cekmek » on ek » capul » kacık » uşutmek » gozleri evinden veya yuvaların » camaşır sepeti » mumas » danimarka kırmızısı » gorunmek » zaviye » komşuluk etmek veya yapmak » lugatce » gunleme » murekkep » uzerinde kalmak » koyleşme » ic barış » maoculuk » aclık » duvar cekmek » miktar ile indirimden sonraki » gozu tutmak » yapmaya yarar » goğus darlığı » kacakcılık » as » kundeye getirilmek » tefekkure dalmak » mef ul » sudan gecirmek » yureği ağzına gelmek » beyaz rus »

sade_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sade_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sade_zıt_anlamlısı nedir ve sade_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.