tdk sözlük TDK Sözlük

 

sade zıt anlamlısı

sade zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sade zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sade zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sade zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
fos cıkmak » apacık » el sozluğu » tanrı ya minnet duygusunu sunm » celiksi » cınarlı » catmak » gozlem evi » acık sacık » kasketcilik » gorevli kişiler » dilinde tuy bitmek » tranca » capmak » beyanat vermek veya beyanatta » soz almak » olu gozu gibi » gormek » muco » suslendirmek » itham etmek veya ithamda bulun » teslimatcı » cımacı » hilâfetci » percinleme » bir cenetli » govde » kopru yol » ayıgormeden bayram etme » gun » suruş » he » oğutucu diş » emniyet duğmesi » omur surmek » icindeki en kucuk birlik » umuda duşmek » guclenmesiyle ortaya cıkan akl » tac atışı » uyelik aidatı » zuğurt tesellisi » sur atlendirmek » reseptor » mutekabiliyet » ufuk cizgisi » ofkesiz » guclu kuvvetli » muteselsil » super » kor kandil »

sade_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sade_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sade_zıt_anlamlısı nedir ve sade_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.