tdk sözlük TDK Sözlük

 

sade zıt anlamlısı

sade zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sade zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sade zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sade zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mayıs boceği » kayakcılık » sokağa veya sokaklara duşmek » yuz tutmak » kacmaz » yukarı goğe doğru olan yanı » kacak » yakut » boşluk » duztaban » hayatınıbirine borclu olmak » kart cıkarmak » yeise burunmek » cene » yalvac » duşkun » eşekten duşmuşkarpuza donmek » ağzından baklayıcıkarmak » dilini veya dillerini yutmak » cağıl cağıl » beklenmediği umulmadığıveya c » gorevli kişiler » hanım boceği » ağızsıl unlu » sorfcu » maca beyi » pabucunu dama atmak veya pabuc » gozlemeci » carpıştırma » tereddutlu » cayırlaşma » gorsel » gum gum etmek » gozaydın etmek » kaşcatmak » şahadet şerbetini icmek » cucelik » yuzu asık » oğutmeye yarayan dişlerin orta » meşale cekmek » acığıcıkmak » maden yunu » pic etmek » yahudice » gerilim olcumu » kopeklenme » ustu kalsın » camlık » hurmetsiz » catra patra »

sade_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sade_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sade_zıt_anlamlısı nedir ve sade_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.