tdk sözlük TDK Sözlük

 

sade zıt anlamlısı

sade zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sade zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sade zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sade zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ayrıc » aramak » gulleci » apacıklık » koy romanı » don gomlek » tuzakcı » caldırılmak » duşundurmek » tum başkalaşma » araştırma gorevlisi » guvem eriği » korukcu » taşcıtarağı » duz yuzeylerden her biri » cis » dalıp cıkmak » cimlenme » calışma odası » tekerlek kırıldıktan sonra yol » dili damağına yapışmak veya di » vazifesi mi » copurlaşmak » cirişlenme » huzzam beşlisi » yıldız kumesi » kulup » ava cıkmak » mehil muddeti » kucu kucu » cıkarmak » hoşgorurluk » şıraolcer » kufecilik » bocu » ikiyuzluluk » kıt a » sarkıntılık etmek veya yapmak » surtunmek » yalan yere yemin etmek » kurtajcı » gorevden alınmak » urkutmek » yoneltilme » ahfeş in kecisi gibi başınısal » obekleşmek » calmak » burnundan fitil fitil gelmek » kuskun kuskun » kapalıbolge »

sade_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sade_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sade_zıt_anlamlısı nedir ve sade_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.