tdk sözlük TDK Sözlük

 

sade zıt anlamlısı

sade zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sade zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sade zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sade zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » komurlu » fişacmak » cok duzlemli » bonluk » hol » duşmanca » burnu yere duşse almaz » kaldırıma duşmek » rufaî » burunmek » lâfıgecmek » ana baba gunu » şeytan ucurtması » mukeyyifat » guzel olmak » mes uliyetsizlik » camur banyosu » el el ustunde oturmak » var ol » ilâhiyatcı » ses duşmesi » mucevher » cozgunluk » mulkiye idadîsi » ciğerinin icini bilmek » mulkiyet » su turbini » tek erkci » cırcırlamak » ciceksever » goyuk » surerlik fiili » herhangi bir doğal nesne veya » cıramoz » cunupluk » kesip veya kestirip atmak » manisa kebabı » ucteker » yastağac » kuf » uzun parca » tanrıca » ziyanıyok » alcılı » musabakaya girmek » dovunuş » futur » kufur » oylemesine »

sade_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sade_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sade_zıt_anlamlısı nedir ve sade_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.