tdk sözlük TDK Sözlük

 

sade zıt anlamlısı

sade zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sade zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sade zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sade zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
aycoreği » bildirim odencesi » yarışcılık » yaylar uzerinde hareket etmek » gonul dilencisi » cemberi yarmak » denizde kum onda para » muzik market » bukme » buzuk » cevirmek » taclı » gutaperka » zebur » duzmece » ucretlilik » kuru hasır veya kilim ustunde » uvey baba » cokum » cıraklık etmek » cift zamanı » akıllıkopru arayıncaya dek del » bicim birimi » bufeci » al veya kanlı gomlek gizleneme » icinde kaybolmak » tekellum » calkalatmak » suzdurmek » arac » mineral » osmanlıcılık » kuduz boceği » muhreli » mac mec » ceğmellenme » doner sahne » kucuk tansiyon » gozetleyici » ozguleme » ya deve ya deveci ya deve ust » anlam cıkarmak » kusurat » cirozluk » ozenli » gosterişli » sırma sac » bal dok de yala » turedi » gozlem »

sade_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sade_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sade_zıt_anlamlısı nedir ve sade_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.