tdk sözlük TDK Sözlük

 

sade zıt anlamlısı

sade zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sade zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sade zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sade zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kat iyen » ustupu » suc duyurusu » iclem » kunyesi gelmek » cemrenmek » murailik » bunyece » coraklık » ezinc » kullemek » lufer » kalın musluk » cıralı » yuzulmek » olumsuzleşme » zarfcılık » ağız acmamak » mubarek » kokoreccilik » oksuruklu tıksırıklı » koru korune » cifti bozmak » yaylar uzerinde hareket etmek » cermen dilleri » sondurmek » copsuz uzum » gonulden cıkarmamak » basınclı » eziyet cekmek » oyle » harclık » kuluckahane » uzerine atmak » dediğim dedik otturduğum veya » kacma » elin veya âlemin ağzıtorba değ » sutsuzluk » kimyasal yollarla elde edilen » gozleri berraklaşmak » h » okuz arabası » kona goce » guvelenme » lâfuguzaf » saman altından su yurutmek » cağdaşlaştırmak » sovmek » puturlu » yılan gomleği »

sade_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sade_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sade_zıt_anlamlısı nedir ve sade_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.