tdk sözlük TDK Sözlük

 

sade zıt anlamlısı

sade zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sade zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sade zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sade zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bir sorunu gerekli acıklığa ka » kocan bağlamak » ce » gonul koymak » otoparkcı » cobansuzgeci » cıkmak » imtizac » gulle atma » kofteci » kılıc gagalı » dumen neferi » ici erimek » işguc » elma cayı » gumuşservi » can alacak nokta veya yer » ucan daire » alcılı » duşurtmek » gulleci » ciğ » temizlemek veya parlatmak icin » ırkcılık » centiklenme » adam icine karışmak » tesisatcılık » cıkışyolu » cevirmek » gok kuşağı » iyi veya temiz işaltıayda cıka » ortaya dokmek » purtuk » mec » buzlar cozulmek » cekiştirici » ayırmac » yakalıkamcılılar » calmadan oynamak » sumeroloji » muhtac etmek » guzelleştirmek » cıtlatmak » sesini cıkarmamak » teneffus etmek » sukûtî » mudahale etmek » gozunu acmak » kir goturmek » ledun ilmi »

sade_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sade_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sade_zıt_anlamlısı nedir ve sade_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.