tdk sözlük TDK Sözlük

 

sade zıt anlamlısı

sade zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sade zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sade zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sade zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gecmek » acıktan » cizgi bicimindeki gecici ışık » lufere cıkmak » bilemedin veya bilemediniz » temas etmek veya biriyle temas » hazzınıcıkarmak » surgu kolu » tukuruk otu » bunalım gecirmek » uzum kompostosu » cağrışımsal » sığırgozu » korunu kırmak » duma » icat cıkarmak » cam civisi » gocmen » mulâyimlik » bugunden yarına » celme » sıkıduzen » gelecek zaman sıfat fiili » sıcan deliği bin akce » kose buğday » yonelmek » alnac » cekingenleşme » metafizikcilik » cıkışmak » faturasınıbirine cıkarmak veya » cakırcı » sut şekeri » huzunlenmek » curum » ozonur » sozlukculuk » munakasa » allah aşkına » suyu ısınmak veya kaynamak » guc » yıkamaya yarar cukur yer veya » cırpınma » gonlu cokmek » catı » bugunku tavuk yarınki kazdan i » cıkmak » ozgunleşme » kuru hasır veya kilim ustunde » at pazarında eşek osurtmuyoruz »

sade_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sade_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sade_zıt_anlamlısı nedir ve sade_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.