tdk sözlük TDK Sözlük

 

sade zıt anlamlısı

sade zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sade zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sade zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sade zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
carşaf kadar » gozeler arası » gumburdetmek » ofkeleniş » e » pala cekmek » yumurtadan daha dun cıkmış » cifte » copluk horozu » durumuna duşmek » tepetakla etmek veya devirmek » gecmek » sıcak basmak veya bastırmak » rumî » karaman ın koyunu sonra cıkar » cıt cıkmamak » tc » uniformalı » catıcı » iz ansızlık » munhasır » suzulmek » kılınıbile kıpırdatmamak veya » ors kemiği » nakliyatcı » davar gutmek » gorenekci » tanesi » kup gibi » dili ensesinden cekilsin » sungu » yukunu almak » kılıc oyunu » şartlıbirleşik cumle » palet » yuruk aksak » hayata gozlerini yummak veya k » unlu catışması » dinclik » kendi kabuğuna cekilmek » curlatmak » kusuf » gumuşyağmurcun » bulunmak nezretmek » muselles » gercekleşme » uzerinde pas oluşmak » cırpışmak » gunduz gozuyle » ozgurleşmek »

sade_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sade_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sade_zıt_anlamlısı nedir ve sade_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.