tdk sözlük TDK Sözlük

 

sade zıt anlamlısı

sade zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sade zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sade zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sade zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cemberleme » kapricyo » cunha » cerez » zumre edebiyatı » olum olum de hırlamaya ne bor » palyacoluk » rolâtivist » tezahur etmek » adımlarınıacmak » hancerlenmek » buddhist » pic olmak » pencuyek » buyuklu kucuklu » başına cıkarmak » germanistik » calıştırıcı » yaprakcıl » goz goz » tes it etmek » cevir sesi » tel civi » kedi yavrusunu yerken sıcana b » duzenlemek » murekkepli » kavis cizmek » yuz kaplama » bocu » gelin guvey olmak » duşurmek » cıdamak » munasebet duşmek » sunger gibi » saklamak inkâr etmek » gudericilik » cıkarmak » muftu » yalan yere yemin etmek » uclu » nar ciceği » duzlenme » beşyuzlu » bicimlendirme » ne gibi » cıtır cıtır » elektronik calgılar » suclanma » cın cın otmek » ilham etmek veya vermek »

sade_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sade_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sade_zıt_anlamlısı nedir ve sade_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.