tdk sözlük TDK Sözlük

 

sade zıt anlamlısı

sade zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sade zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sade zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sade zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kur » mukâfat » kostebek » yuzunden » duşunce iyilik ahmet ertuğr » salcalımakarna » faca » rotatifci » oto parkcılık » harbiye nezareti » fikir işcisi » gibi şart niteliğinde olan bir » lehinde soylemek veya bulunmak » gozu acıklık » sıcratma » sut corbası » soz ustası » gece gozu kor gozu » olum kalım meselesi » mezatcı » uslûplaştırmak » temel tumce » kayı » catışkı » konc » cift dirsek » ile beraber » ur » rustik » utmek » uc » kirec cimento gibi şeyleri su » cok seslilik » ic bukun » tebdilihava » eceli gelen kopek cami duvarın » atolye » yukleme » gurultulu » anan yahşi baban yahşi » el sozluğu » cağrıcihazı » pek soylemek » gecişme » hıckırtma » li » ortusuz » cokme » kokleştirmek » el elden ustundur taa arşa ka »

sade_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sade_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sade_zıt_anlamlısı nedir ve sade_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.