tdk sözlük TDK Sözlük

 

sade zıt anlamlısı

sade zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sade zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sade zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sade zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
baklava borek » cekmek » cekim » gudumculuk » sedefci » kulunk » etut » kilidi kureği olmamak » obek obek » gecer » değişim yonetimi » eğmec » rejisor » kıyak kacmak » ustel » biz attık kemik diye el kaptı » edebiyatcılık » coğunca » silip supurmek » goturulmek » cizgi » cıkartılma » kıyamet gibi veya kıyamet kada » suclamak » cavdarmahmuzu » dayayıp doşemek » oğretilerin genel adı akliye » koktencilik » korku sacmak » aile butcesi » cercevelemek » muruvvetini gormek » paraşut » lunet » bolum » cat orada cat burada cat kapıa » carşıağası » aluminyum taşı » başkoşeye kurulmak » gununu gormek » uniforma » us » ovguculuk » tunclaşma » size veya sizlere omur » muhreli » kostekli » jimnastikci » satranccılık » yurekten »

sade_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sade_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sade_zıt_anlamlısı nedir ve sade_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.