tdk sözlük TDK Sözlük

 

sade zıt anlamlısı

sade zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sade zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sade zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sade zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
nevri donmek » uyuz boceği » acem » saclımeşe » uzeri » sunnet cocuğu » ozumlemek » teşvikci » bohcasınıkoltuğuna almak » romork » şişe cekmek veya vurmak » kralice » cift cubuk » noel ağacı » ozlemek » satranccı » cakaralmaz » sureli » umum mudurluk » orgutlendirilmek » ahkâm cıkarmak » gelen birini karşılamaya cıkan » testiyi kıran da bir suyu get » yuz cevirmek » oğurmek » ucurma » cabuklaştırılmak » habbesi kalmadıveya habbesi yo » calık » cekilme » omur » yuzbaşılık » menu » goz kulak olmak » gecgec yapmak » akca » ovunduruculuk » şuphelendirme » avaz avaz bağırmak » tedahul » yardakcılık » ciceklendirmek » turkistanlı » canak anten » yuksek fırın » şikâyetci » tecrube » carpım cetveli » nazım turu » m »

sade_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sade_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sade_zıt_anlamlısı nedir ve sade_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.