tdk sözlük TDK Sözlük

 

sade zıt anlamlısı

sade zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sade zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sade zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sade zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bir orman ağacıcastanea sabva » ongorme » kanat acmak » cadısupurgesi » fırca gibi » purtuk » cizgisel » govde » yarıbucuk » catılış » guneşli » duzenlemek » sorguclanmak » şerit » hatime cekmek » mucadele » yuruyuş » cay kenarında kuyu kazmak » orkleme » dinamitcilik » anketor » kenarlık » âşığa bağdad sorulmaz » boynu armut sapına donmek » maz mez » olan boceklere verilen genel a » kockar » eline ayağına uşenmemek » la le » hazır bulunmak veya olmak » uretmek » donem » hasanpaşa koftesi » polemikci » deme veya değme gitsin » olcu almak » hafakanlar boğmak veya basmak » mısır puskulu gibi » kendini toparlamak veya toplam » zembereği boşalmak veya boşanm » umit » cermen dilleri » kırlangıc » osmanlıcacılık » mine ciceğigiller » cemberletmek » dovulme » para cantası » yukseklikleri ve yol actıkları » itirafcı »

sade_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sade_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sade_zıt_anlamlısı nedir ve sade_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.