tdk sözlük TDK Sözlük

 

sade zıt anlamlısı

sade zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sade zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sade zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sade zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cekimserlik » hicleştirmek » muzipce » carktan cıkma » kuşum » şirretce » formul bulmak » cemberi yarmak » oleyazmak » sucsuz » toplumsal butunleşme » rab » yuzu gulmek » yuzlemece » ciğleşmek » hakikî » ile beraber » metal kap » karantina muddeti » umidini kesmek » tıraşıgelmek veya uzamak » şeyhulislâmlık » fırsat duşkunu » gozu kesmek » yarım kure » odlek » olculmek » ustune başına etmek » rolântiye almak » yureği dolu » hukum » sacış » gucluk » ferz cıkmak » zerdecal » sublime » cıtak » kısa unlu » barut fıcısı » mustezat » cırpışma » acık sozlu » bir konuda duygularıbaşkasıile » jenerator » fair play » mucerret » calıştırmak » ala ele » bahaîlik » tuzuk »

sade_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sade_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sade_zıt_anlamlısı nedir ve sade_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.