tdk sözlük TDK Sözlük

 

samiminin eş anlamlısı

samiminin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • samiminin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için samiminin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük samiminin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
şeyhulislâm » az tamah cok ziyan getirir » bitki equisetum arvense » gaz detektoru » diri ortu » coğaltış » cekkin » uzum hoşafı » icinden okumak » ucak alanı » muracaat etmek veya muracatta » armatur » butun malların ortaklaşa kulla » gecersizleşme » pejmurde » işin icinden cıkmak veya sıyrı » kalıplarla desen yapılmışbez » buyucu » yunlu » iki buklum olmak » sunturlu kufur » o o » ozlem » kullanılan yapma yuz » suzek » surgen doku » mujdelenmek » yuzu yere gelmek gecmek veya y » ejektor » us » muzik bilimci » kasınc » kopek balıkları » sacmalık » cekirdekci » cozundurmek » oksuz kalmak » uretmek zihnî yetiler oluştur » poker cevirmek » dernekci » ağızdan burun yakın kardeşten » dışyuz » intac etmek » tarlanın taşlısı karının veya » deve doşlu » cariyeniz veya cariyeleri » başından gecen olağan dışıola » gomleğinden veya gomlekten gec » bugunden yarına » oğrencelik »

samiminin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve samiminin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. samiminin_eş_anlamlısı nedir ve samiminin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.