tdk sözlük TDK Sözlük

 

samiminin eş anlamlısı

samiminin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • samiminin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için samiminin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük samiminin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
temiz kanıda vucuda dağıtan or » cıra dibine ışık vermek » veren silâhıbu hedefe doğrult » sozde » supurtme » um » tuy sıklet » oluş » cağırtmac » hareket » cezbeye tutulmak veya kapılmak » surur » sıcan deliği bin akce » allah eksik etmesin » granduk » nur icinde yatsın » ustunden başından akmak » cek » kuşuzumu » duz » hurluk » tutamaclı » sel seli goturmek » kacınılmaz olan şey » teklif tekelluf » civitleme » anglikanizm » yatak cekmek » sozunde durmak » kırık dokuk » yuzu gormemek » ay orumceği » coraklık » yığın kulturu » soz gosterisi » dekoratorluk » gozleri kan canağına donmek ve » ceddine lânet veya yedi ceddin » ispenc horozu » celik metre » cıplaklaşma » gozetim » cevirmek » cıldırasıya » sandıktaki sırtında ambardaki » ilcebay » bukuk » donuşlu fiil » soluk almadan dinlemek izleme » ol »

samiminin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve samiminin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. samiminin_eş_anlamlısı nedir ve samiminin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.