tdk sözlük TDK Sözlük

 

samiminin eş anlamlısı

samiminin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • samiminin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz samiminin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük samiminin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
urun vb » onleme » derinlik kayacları » aşağıgormek » ceyiz cemen » cocukca » tanrı nın gunu » i tutmak » beklenmediği umulmadığıveya c » gozune hicbir şey gorunmemek » inşaat civisi » ten » on soruşturma » elektronikci » eskimoca » cokmek » ihsan etmek veya buyurmak » kuşku beslemek veya kuşku duym » is at etmek » cekişe cekişe pazarlık etmek » ic denge » cevre » olum » gunah işlemek » gununu gormek » amerikalı » kurklu » keci mantarı » deniz gecişi » hazır duruma getirildiği omurg » serdumen » gormemişlik » uygun bir bicimde gosterildiği » gecirmek » muzminlik » koreli » şaka goturmemek » kulâhlarıdeğiştirmek veya deği » ustune toz kondurmamak » uc gunluk omur » ilce » taştaşustunde bırakmamak » ucan kuştan medet ummak » cenesinin bağıcozulmek » onleyen eğik bolum » kâğıt yapraklarından her biri » hint kumaşı » sacılıp dokulmek » muhre » mutekebbir »

samiminin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve samiminin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. samiminin_eş_anlamlısı nedir ve samiminin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.