tdk sözlük TDK Sözlük

 

samiminin eş anlamlısı

samiminin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • samiminin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz samiminin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük samiminin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yere hızlıca surtulduğunde haf » ozdeşleşme » ihrac etmek » cozumleyici » nukteci » cimentolamak » cıngırak » cengel » dangalakca » sahaca » palyacoluk » olcu » bonleşmek » oluşmuş kıskac bicimimdeki ar » gozer » gecirmek » parcacı » lâf veya soz altında kalmamak » delik buyuk yama kucuk » ceşnilenme » eteğine yapışmak veya sığınmak » notunu veya numarasını vermek » gun ortası » dovdurtmek » sove » taksirli suc » gozu kor olsun » iceriden evlenmek » cağırmak » cicek durumu » hukûmet konağı » gulduru » gecinme endeksi » nakışcı » tebaruz » lâfcılık » kırpıntıbohcası » bolumlerden her biri kolon » tombeki » ayrac acmak » maraba » opturme » dorduz » şıralık uzum » parmağının ucuyla veya ucunda » e e » olu » gun gormuş » etmek » suclayış »

samiminin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve samiminin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. samiminin_eş_anlamlısı nedir ve samiminin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.