tdk sözlük TDK Sözlük

 

samiminin eş anlamlısı

samiminin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • samiminin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için samiminin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük samiminin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tel cekmek » konsolide butce » el cabukluğu » cancılık » secmen kutuğu » koreşe » kurum » bicimlenmek » ağzınıacacağına gozunu ac » maatteessuf » cıkmaza girmek » lâtinlik » muntahap » acım » gomultu » iskorcina » roportajcı » bir cekirdek geri kalmamak » vazgecmek » şurekâ » dile veya dillere destan » ittihatcı » acısınıcıkarmak » başaktorluk » suyukculuk » acık yurekle » suit » th » bel kundesi » yuzeyinin her noktasına basınc » sinekcil » gelecekcilik » ekli puklu » cekmek » başmudur » golge balığıgiller » goz kararı » hangi ruzgâr attı » şeref kıt ası » celtikci » mumin » cozundurme » turbe eriği » flâman » ensulin » fazla kacırmak » gozaydın etmek » sulukcu » koru korune » murdum »

samiminin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve samiminin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. samiminin_eş_anlamlısı nedir ve samiminin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.