tdk sözlük TDK Sözlük

 

samiminin eş anlamlısı

samiminin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • samiminin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için samiminin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük samiminin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gostermek » sozunu esirgememek veya sakınm » avurdu avurduna gecmek » cıkmalıtamlama » bağırsak asalağı tenya » gozetlemek » nogayca » romen rakamları » şeyin olmadığınıveya olmayacağ » kuyruksuren » gencleşme » gu » şenlik gormemiş » oralıolmamak veya oralıbile ol » geriye donmek » sarachane » yalın bicimli sanatınıbenimsey » golge » sokak cocuğu » doşemelik » soylemek » yukarı goğe doğru olan yanı » cıban başvermek » yarıgecirgen » mal mulk » bacasıtutmek » buhran gecirmek » guzergâh » tac » yağlıgureşci » cumle kapısı » onerme » acık hava » sinirine dokunmak » gurbuz » oncel » donup dolaşmak veya done dolaş » duyun » kolektor » taraf gozetmek » ici yanmak » nazınıcekmek » beleşcilik » sıra dayağıcekmek » muteaffin » gumruk » sutune havale etmek » tuveyc » dava gutmek » sapınc »

samiminin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve samiminin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. samiminin_eş_anlamlısı nedir ve samiminin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.