tdk sözlük TDK Sözlük

 

samiminin eş anlamlısı

samiminin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • samiminin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz samiminin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük samiminin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sut şekeri » allah a emanet olun » ağzına geleni soylemek » cuhacılık » yuzunden » ezip buzmek » cığır » hoşca » burulu » canakcılık » ulusculuk » n » camursuz » aramak » gungormuş » gomultu » mechulât » acısınıcıkarmak » uckurluk » yatcı » tarihe gecmek » subjektivizm » slovakyalı » guvence » cocukluğu tutmak » kurum kurum kurumlanmak veya k » pirinc unu » kalıpcılık » haberin olsun » cırpıştırılmak » bana dokunmayan veya beni sokm » nobetcilik » gocen » yarayan kuru ince yaprak » abazaca » muneccimlik » duzayak » od » lupletmek » ateşacmak » topcu » okce » fırca cekmek » oldurmek » rutbe » fusun » ınc inc unc unc » muzikolog » goz nuru dokmek » kosnul »

samiminin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve samiminin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. samiminin_eş_anlamlısı nedir ve samiminin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.