tdk sözlük TDK Sözlük

 

samiminin eş anlamlısı

samiminin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • samiminin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için samiminin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük samiminin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
buklum » gozetim » orneğini almak » cirkefe camura taşatmak veya c » tapıncakcılık » af buyurun » makascı » onleme » temettu » cingeneleşme » sap cekmek » lâcka » cıkıntı » sonuclanış » ordekgiller » dort yol ağzı » cekişme » capkın » fıstığıda denilen bir ağac pis » dortnala kalkmak » bulbul gibi bilmek » cile cıkarmak veya doldurmak » obur » veya metal bolum » celmelenme » eşbasınclı » hamam boceğigiller » cınarlı » lopcuk » orseleyiş » incelenmesi muşahede » muptelâ olmak » meş ale » kuskun » yağolcer » koy koy » elimi sallasam ellisi başımıs » akca yel » mubarek » kendine yedirememek veya onuru » abdal » buzgen » gok delinmek » gugu ciceği » capulcu » bıcaklı » eski defterleri karıştırmak ve » cunupluk » gedik acmak » yuzunden »

samiminin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve samiminin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. samiminin_eş_anlamlısı nedir ve samiminin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.