tdk sözlük TDK Sözlük

 

samiminin eş anlamlısı

samiminin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • samiminin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için samiminin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük samiminin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cuvalcılık » yuruyuşyapmak » el cırpmak » as » gozleri sulanmak » endustrileşmek » deniz ucağı » gozu tutmamak » bol paca » cirozluk » duzeltmek » ic evlilik » olusu ortada kalmak » ters turs » traktorcu » sozde » hesap gormek » cıkıntısız » rolune cıkmak » duşman » rehavet cokmek veya basmak » cekimci » alkalolcer » elden kacmak » midesi veya ici ezilmek veya k » turuncgillerden hindistan da » cala » urfa cıbanı » kızılağac » cocukluğu tutmak » yuzune bakmamak » kurban bayramı » ıtriyatcılık » okseme » dunya âlem » itce » tur » paşmakcı » suregelen » sinoloji » tutunluk » super fostat » gelmişgecmiş » cağdaşlık » aracılığıyla duymak değmek e » beşikortusu » hayvan sınıfı haşere » gozletmek » koşklu » cıkarmak »

samiminin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve samiminin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. samiminin_eş_anlamlısı nedir ve samiminin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.