tdk sözlük TDK Sözlük

 

samiminin eş anlamlısı

samiminin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • samiminin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için samiminin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük samiminin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duğun bayram etmek » sozune sahip » sut dokmuşkedi gibi olmak veya » eşit cenetli » hancerlenme » avrupalılaşma » goturtme » isparta gulu » kopek memesi » sacın ak mıkara mı onune duşu » kulturel antropoloji » calık » başmusevvit » leton dili » guneşletmek » yonelmeli » burgu » rezili cıkmak » guzelleme » karşıtı » bey veya paşa gibi yaşamak » bir ağac stryhnos nux vomice » statu » kervankıran » olu dalga » cığlık atmak koparmak veya bas » koltukculuk » yuzdurmek » ciskin » guney karamanı » azrail le burun buruna gelmek » yoneltec » cift direkli » koksuzluk » duşkun » yufka boreği » kacırmak » veya orulen dikey duzlem » kececi » unc » goturmek » cıplak tohumlular » durgunluk cokmek » gozleri cekik » cuz » vazifesi mi » duğumunu cozmek » onemseme » ackıcı » dolmuşucak »

samiminin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve samiminin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. samiminin_eş_anlamlısı nedir ve samiminin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.