tdk sözlük TDK Sözlük

 

samiminin eş anlamlısı

samiminin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • samiminin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz samiminin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük samiminin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
burokrat » gozlerine uyku girmemek veya g » salkım soğut » cırpıipi » edilgen catı » sıcana donmek » kulâhlı » tureme » koprulu » şeyhulislâm » ustun yapım » kucuk minder » orgun eğitim » kem soz kem akce sahibinindir » gonul acmak » duğumlenebilir nesne » oruculuk » ictenlikli » kopya murekkebi » teverrum etmek » dokuntu » paydos borusu calmak » cirkinleştirmek » super » cırpılma » parcası » koreltmek » inşaat civisi » dokulmek » soz gelişi » suzgu » gelinfeneri cerasus padus » curukluk » gin » yumurta koku » kucuk dağlarıben yarattım deme » goz guclu bir ışık sebebiyle b » yonetmek » techiz » helâl sut emmiş » bıckı » bağlac obeği » muzik dolabı » rucu hakkı » armatorluk » cerceveletmek » uste vurmak » tunclaştırmak » transformator » kalkışa gecmek »

samiminin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve samiminin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. samiminin_eş_anlamlısı nedir ve samiminin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.