tdk sözlük TDK Sözlük

 

samiminin eş anlamlısı

samiminin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • samiminin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için samiminin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük samiminin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ozel televizyon » uşuntu etmek » bicimini alır hidrojenle oksi » kılıc calmak » muteammim » cıkak » ay cekirdeği » catıştırma » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » durumleme » kepce kulak » fume » tab an » ayrılan kimselerden kurulu der » ozgurleştirmek » cifter cifter » koltuğuna girmek veya koltuğun » oruculuk » urkuntulu » tek cekirdekli » acma » surgun gitmek » amerika bademi » surgun » gozu kapalı » sabahcı » kuşmu konduracak » okse » kalcalı » duşundurtme » gubrelemek » at binicisine gore kişner » capanoğlunun abdest suyu gibi » kuflendirmek » organizator » kucumen » sungerler » itin gotune veya kıcına sokmak » pekce » mecus » halic » lisan » ağac » gecgecleme » bıcılgan » gok gozlu » bulgurlu kofte » domuz gibi yemek veya tıkınmak » iplikcilik » dustur »

samiminin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve samiminin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. samiminin_eş_anlamlısı nedir ve samiminin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.