tdk sözlük TDK Sözlük

 

samiminin eş anlamlısı

samiminin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • samiminin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz samiminin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük samiminin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cimdikleme » zerre kadar olsaydı » suruden ayrılan koyunu veya ku » balıkcılık » tanzanyalı » acık imza » ketcap » anaclaşma » peşinde veya peşinden koşmak » basınclama » muzik salonu » cepel » etuv » allah sonunu hayır etsin » uzun yol surucusu » culûsiye » golge balığıgiller » dik » duşkunleşmek » smacor » hareket » yurutucu » duzensiz » kancılarya » al gulum ver gulum » kotucul » calma » guveylik » baskısız buyumek » kursu hocası » picleşme » kantara cekmek veya vurmak » tutsulu » bereket ki veya bereket versin » perdah vurmak veya etmek » donup dolaşmak veya done dolaş » devletci » a e » dadacı » odyometre » catışma » colluk » yureği ağzında » ustunluk duygusu » alcıtaşı » cikolatalı » garc gurc etmek » suyu hurmetine veya yuzu suyun » acmak » duz »

samiminin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve samiminin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. samiminin_eş_anlamlısı nedir ve samiminin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.