tdk sözlük TDK Sözlük

 

samiminin eş anlamlısı

samiminin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • samiminin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz samiminin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük samiminin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
fin hamamı » ay tutulması » işguzar » kale cizgisi » tunclaştırmak » suc aleti » serdengectilik » buyuk turk İmparatorluğunun uy » oncel duzen » koclanmak » ofkelendirme » acımlanma » veya dokunmuşpamuktan yapılan » cıraklık etmek » orospu boreği » asurca » gecim » ucurum » yeri goğu tutmak » sacmak » olcu » sahneye cıkmak » cam fıstığı » yangın cıkarmak icin kundak ko » tumsekli » tumleme » sozunde durmak » on teker » kure » goruntusel » vucutlu » yuklem obeği » cayır teresi » uslûp » caylıkek » naturist » inmek » cekememezlik » sokturme » herhangi bir doğal nesne veya » durtuşme » bugun » kuluckaya oturmak veya yatmak » celek » yureğine su serpmek » dilinin cezasınıveya belâsını » gocuk » calışmak » başmusevvit » itibar gormek »

samiminin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve samiminin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. samiminin_eş_anlamlısı nedir ve samiminin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.