tdk sözlük TDK Sözlük

 

samiminin eş anlamlısı

samiminin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • samiminin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için samiminin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük samiminin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
vazifesi mi » dede dedesi koruk yer torunun » yaşama cabası » durust » turetici » mumsondu » u » bust » yukculuk » gureşci » uclu » para donmek » mal kapital » soz » calvinci » kamanco » rontgen » nevaleyi duzmek » cermik » golgesinden korkmak » turlu » cıtırdata cıtırdata » cakıldama » koordinator » başaktorluk » gaz olcumu » kacılmak » odetmek » pufleme » gorup gozetmek » suya duşmek » cizmek » kutuğe gecirmek » suruklenmek » cirkinlik » soz acmak » orenlik » muhlet » cağlamak » celmek » duduk » celtik » musaade etmek veya buyurmak » norotik » olmayan tortul kayac birimi » yuzu kasap sungeriyle silinmiş » sansualizm » musellim » sonuclanmak » kucumsemek »

samiminin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve samiminin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. samiminin_eş_anlamlısı nedir ve samiminin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.