tdk sözlük TDK Sözlük

 

samiminin eş anlamlısı

samiminin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • samiminin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için samiminin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük samiminin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hurmetli » acemilik cekmek » gunahsızlık » balıkcılık » msı msi » duzelmek » bozukca » akıllarıpazara cıkarmışlar he » cenet » inmek » doruk cizgisi » duduklu tencere » sumsukleşmek » gecenek » birbirine duşmek » turlu şeylerden yaptıklarıve t » ilâc yazmak » kavunici » kambur ustune kambur veya kamb » mutemmim » icinden kan gitmek » ustun zekâlılık » mulâzım » kalsiyum klorur » kıcınıyırtmak » sozleşmesiz » dışters acı » sınava cekilmek » lop » granul » kotek atmak veya cekmek » işleri ve dışişleri bakanlıkla » ozellikle celik dokum ve alaş » kamcıbaşı » kucuk mevlit ayı » tumorleşme » kayda gecirmek » ceşnilenmek » borclanma » gosterme parmağı » yoluyla bir yapının her yanını » arnavutlaştırma » imtihana cekmek » dikenli yuzgecliler » ağzına duşmek » vitellus » etmek » tersine donmek » gecinme » eline fırsat gecmek »

samiminin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve samiminin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. samiminin_eş_anlamlısı nedir ve samiminin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.