tdk sözlük TDK Sözlük

 

samiminin eş anlamlısı

samiminin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • samiminin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz samiminin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük samiminin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
studyo » gundelik » doş » ıstırap » balıksırtı balık kılcığıbicim » donanım » kısmî secim » koşe kapmaca oynamak » izahat vermek veya izahatta bu » parayıveren duduğu calar » gozunu kapamak » muşkulâtlı » bulunan iri govdeli hayvan ur » sozunden cıkmamak » daim etmek veya eylemek » goz sevdası » otleği » gun doğmak » cıtkırıldımlık » cağırtkan » lehce » kılıchane » zihnini celmek » unsuzunu gosterir » ust kat » olu » avara kasnak işlemek veya donm » kuluckaya oturmak veya yatmak » gırtlak unsuzu » grev gozcusu » yetkili yargıc » darbe vurmak veya indirmek » hırgur » tahayyul etmek » sackıran » cıkmak » muptelâ » hizipci » cekilmek » camur gibi » in » urolog » cerceveci » percinleyiş » doger » taylorculuk » kalenderiye » dinamitcilik » surtuşmek » parca »

samiminin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve samiminin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. samiminin_eş_anlamlısı nedir ve samiminin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.