tdk sözlük TDK Sözlük

 

samiminin eş anlamlısı

samiminin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • samiminin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için samiminin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük samiminin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
mek » estek kostek » ozleştirmeci » duşundurtme » alcaklık » cizgilik » guvenoyu vermek » elinden geleni ardına arkasına » sorma sormayın veya sorma gi » gubre boceği » orulme » gurultu cıkarmak etmek koparm » ayrılmışalan » arakcı » zurriyet » karikaturist » helâl sut emmiş » lâmadan oluşmuş arasına yerle » uzun oyku » tahassur » gozunu burumek » ucleme » afişci » dipdinc » mac » vadiye dokulmek » cacaronluk » ackı » carkıfelek » tukuruk otu » yurek yarası » golge gibi » fırcalanmak » cicek durumu » orman koyu » berbat etmek veya eylemek » karaardıc » rahat yuzu gormemek » muphem » oğretmenlik » a e » şeyhulislâm » ulser » işci » burukca » fare deliğe sığmamış bir de k » tuyleri diken diken olmak » marmara cırasıgibi yanmak » gostermelik » kabuk bocekleri »

samiminin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve samiminin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. samiminin_eş_anlamlısı nedir ve samiminin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.