tdk sözlük TDK Sözlük

 

samiminin eş anlamlısı

samiminin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • samiminin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için samiminin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük samiminin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
acıklaştırmak » efendime soyleyeyim » surum » ucurum » kureselleşme » hucumbot » kocek » ciceklenmek » cay kenarında kuyu kazmak » cemen » ummîlik » bir arpa boyu gitmek veya yol » esperanto » durtmek » evlerden ırak veya uzak » goğermek » hay allah » antep fıstığıgiller » aklına takmak veya aklınıtakma » sondurucu » cayır otu » cakışmalı » muddeiumumîlik » basınclısu » kucuk karyola » mutalâa etmek » ağzına geleni soylemek » oğrenci kimliği » civilemek » denkci » koycu » tesettur mağazası » gozetmek » durtuşlemek » gelecekcilik » gocum » gidebilen sekiz kucuk taş piy » dokmek » cıktı » hâk ile yeksan etmek veya olma » sıcak yuz gostermek » gorgu kuralları » muzikcilik » oncel duzen » ucretlendirme » cakılı » cıkmak » coğaltım » pence » urpermek »

samiminin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve samiminin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. samiminin_eş_anlamlısı nedir ve samiminin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.