tdk sözlük TDK Sözlük

 

samiminin eş anlamlısı

samiminin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • samiminin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için samiminin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük samiminin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gece ucuşu » sutun acmak » cokmek » duşukluk » allah ne verdiyse » genc » kok bilgisi » gokcek » haklıcıkmak » tahaccur » calımlanış » iciş » yuk hayvanı » donuna yapmak veya doldurmak » kutukleşmek » ayca » gundondu helianthus annuus » ipin ucunu kacırmak » vesveseye duşmek » gece işciliği » bicimlenmek » coplukculuk » icinden gecirmek » guveniş » gecirtilmek » kor » akrep » kucuk tovbe ayı » uzerinde durmasıyla kazananıbe » kuyudan adam cıkarmak » doğaustu » bağlac grubu » okse » romanyalı » kokunden halletmek » acıklık » cekinti » yolu duşmek » elinden cıkmak » ayağının turabıolmak » direnc » oldurmek » nubuvvet » uzunlukta bir yanıyivli yuva » hukûmet » gozlerinden okumak » lâpon » yara acmak » kilise canı » camaşır mandalı »

samiminin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve samiminin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. samiminin_eş_anlamlısı nedir ve samiminin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.