tdk sözlük TDK Sözlük

 

samiminin eş anlamlısı

samiminin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • samiminin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için samiminin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük samiminin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıkmak » japon sarmaşığı » pacalık » cit sarmaşığı » carpmak » ortuşme » kalıbıdeğiştirmek veya dinlend » el ense cekmek veya etmek » gozde » koturum » ali nin kulâhınıveli ye veli » gok taşı » bir koyundan iki post cıkmaz » hurluk » icirmek » tup gaz » mustacelen » etci » cuhacılık » boru calmak » pedikur » ofkeleniş » olu dil » altın adıpul oldu kız adıdul » calıntı » meyve receli » deli gullâbicisi » yuzunu buruşturmak veya ekşitm » ucucu » basubadelmevt » fucceten gitmek » dort dortluk » nufus plânlaması » amber ciceği » koşelik » suzme » kulfetsiz » azap cekmek » kancıklık etmek veya yapmak » ici daralmak » elini kalbine veya vicdanına k » cokmek » pişekâr » bıcak » guclendirme » kendine yedirememek veya onuru » cıtlama » cıkıntılarıolan organ » bukluk » kokertmek »

samiminin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve samiminin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. samiminin_eş_anlamlısı nedir ve samiminin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.