tdk sözlük TDK Sözlük

 

samiminin eş anlamlısı

samiminin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • samiminin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz samiminin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük samiminin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
halvetî » alacık » bocekciller » sumter » azerbaycanlı » cerezlik » korletme » tuberkuloz » kardeşce » yuk » ağzınıacmak » fare duşse başıyarılır » mukâfaten » faca » ceyiz cemen » şeytan gecmişgibi » hafifletici sebep bi » su cekmek » ay gun takvimi » kilit kurek altına almak » fıcıcı » aslan » konakcı » bunye » gibi birtakım makinelerin işle » tam gun calışan kimse » carşaflanmak » guduk » carliston » murtesem » pabucsuz » icecek » duğme » yakayıkurtarmak veya sıyırmak » tıkacsız » gorevdaş » yakayıele vermek veya vermemek » borc yapmak » picleşme » gocebe » duşunce iyilik ahmet ertuğr » parti cevirmek » tuketim » iki cenekliler » cekememezlik » yakıacmak » ahcı » cerkez peyniri » derdi gunu » karnıac »

samiminin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve samiminin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. samiminin_eş_anlamlısı nedir ve samiminin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.