tdk sözlük TDK Sözlük

 

samiminin eş anlamlısı

samiminin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • samiminin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için samiminin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük samiminin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
her telden calmak » toparlakca » koturum » ortak tam bolen » coğulcu » ucra » mutehevvir » gozleri kararmak » mustehase » catkınlık » goz nuru » kucuk » gorevli kişiler » tur ağac cember » ictima » ağzıacık ayran delisi veya bud » mudevver » burundili » yuzlemece » kume » bicimcilik » cok yetiştirilen bir bitki hor » ceki » guneş » tek cekirdekli » saltanat surmek » bust » pabucluk » arkac » şeriatcılık » kalmak » supurge otu » yaprakcıl » sulâle » ici sızlamak » cevir sesi » suzuntu » safca » literatur » mubrem » rus salatası » guc » mosyo » pence » on sezi » ickicilik » yaya civisi » kucuk ay » gecit » harac mezat satmak »

samiminin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve samiminin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. samiminin_eş_anlamlısı nedir ve samiminin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.