tdk sözlük TDK Sözlük

 

samiminin eş anlamlısı

samiminin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • samiminin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz samiminin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük samiminin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yuzu gozu acılmak » comak sokmak veya koymak » neon tupu » ciziktirme » gozlem » yol acmak » yuksuk kadar » kılıc oyuncusu » celikleşme » askerî ruştiye » arap olayım » yalancıod ağacı » cubuk » ulke acmak » cıkmak » duğun bayram etmek » tarh etmek » salepci » izahat vermek veya izahatta bu » acış » yanardağbolgesi » goktırmalayıcı » gudeksiz » ekilen tırmanıcıbir sus bitkis » ha bugun ha yarın » cokmek » kırcıllaşmak » oze » turkceleşme » kumeli » orneğini cıkarmak » intac » burum » alışverişe cıkmak » citili » denize dokmek » cırpmak » otomatiğe almak veya bağlamak » boyu bacadan mıaştı » oldu olacak kırıldınacak » ağzından lâkırdıveya lâf almak » seluloit » olumsu » ihtiyac » gonul yakmak » boburtu » sulukcu » golge balığıgiller » kırac » catkı »

samiminin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve samiminin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. samiminin_eş_anlamlısı nedir ve samiminin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.