tdk sözlük TDK Sözlük

 

samiminin eş anlamlısı

samiminin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • samiminin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için samiminin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük samiminin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
curutmek » ve katımadde » calıştırmak » cengelleyiş » gumruksuz » ceşitlilik » ciklet » barut fıcısı » orulu olmak » dede dedesi koruk yer torunun » istencli » etmek » ipi curuk » hurc » ucurmak » tavukgotu » sağdıclık » katılmasıya yapılan secim » rucu » alkollu » cağacmak » oncel » kırlangıc » sabrıtaşmak veya tukenmek » one duşmek » siyasetcilik » icinden pazarlıklıveya icten p » gonul tokluğu » gurultuye veya patırtıya pabuc » karavana cıkmak » yukletme » himaye etmek » ınc inc unc unc » canak yalayıcı » goz yummak » doner sermaye » orselemek » komurcu » cağrıcihazı » gumruk koymak » donerci » ileri gitmek veya varmak » da var ki anlamlarında kullan » sağgorusuz » soz almak » armatorluk » gotun gotun » cıkarmak » cefa cekmek veya gormek » dik bicme »

samiminin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve samiminin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. samiminin_eş_anlamlısı nedir ve samiminin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.