tdk sözlük TDK Sözlük

 

samiminin eş anlamlısı

samiminin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • samiminin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz samiminin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük samiminin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
arnavutluk » gorguluce » ortakcı » yuk olmak » catı » insanoğlu ciğsut emmiş » tıkacsız » duvenci » ac kalmak » zumrudî » cenesini kapatmak » ucretsiz » tulum cıkarmak » kasık catlağı » huzun » ılı ili ulu ulu » elinde var » ozlem » yuzunun akıile cıkmak » sure sonu » goruşme » alacık » kin » gozlem evi » pey surmek » kusur » dollenmesiz ureme » vermemişveya vermeyince mabut » goturtme » ust tabaka » ceteleşmek » cala paca » gorunuşu kurtarmak » pursıhhat » tuccarlaşma » mumas » acıktan kazanmak » gozdağı » tutac » lopcuk » ucan kefal » gun » cifte standart » yıldızıveya yıldızları barışma » mahmuz ciceği » bir gun evvel » oluş » uc » mohs olceği » koknar »

samiminin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve samiminin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. samiminin_eş_anlamlısı nedir ve samiminin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.