tdk sözlük TDK Sözlük

 

sandalyenin eş anlamlısı

sandalyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sandalyenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sandalyenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sandalyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oğul balı oğul arılarının yap » kaşla goz arası » kosem » satranc tahtası » golge » cinli » icirtmek » isparta halısı » madde » karşılıklıbirbirini dovmek » dile veya dillere destan » sut kuzusu » duruluş » ciğerimin koşesi » buzuk » cozumcu » cekmek » goymek » oyle » secilme » guvercinlik » dışarıcıkmak » ortme » hareketin yeniden kurulmasıyla » uslûpculuk » kolelik duzeni » terzi kendi sokuğunu dikemez » carpıtmak » ruyalarına girmek » sutcu » yurumek » kırağıduşmek veya yağmak » dort bucak » ulkuculuk » budak ozu » kibar duşkunu » ad cekmeye girmek » ruzgârlık » gozlemcilik » celtik kargası » kardeşce » alıp satmaz gorunmek » sumsukluk » paranın ustu » kızılbaş » duğun corbası » guneşe karşıişemek » yağlıkomur » pirinc pilâvı » duş »

sandalyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sandalyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sandalyenin_eş_anlamlısı nedir ve sandalyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.