tdk sözlük TDK Sözlük

 

sandalyenin eş anlamlısı

sandalyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sandalyenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sandalyenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sandalyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
samur kurk » cozulmek » cuvalcılık » olcumlemek » uzerinde » yemek secmek » kuru oksuruk » goreyim seni » silindirsel yuzey » folk sanatcısı » sac saca başbaşa sac saca başb » yalın cumle » dunya kelâmıetmek » uckâğıt oyunu oynatan kimse » yorungesine oturmak » ayağınısurumek » gercekcilik » ma me » duzmecilik » hint bademi » acısal sapma » uc başlı » mutemekkin » gercekten » guvensizlik » kırcıllık » gozunden kacmak » durtu » sokağa veya sokaklara duşmek » goz taşı » ic » bol paca » imtihana cekmek » duzmeci » le » yuzu gulmek » tohmet » mudafaa » haddi mi veya haddine mi duşmu » colleşmek » yureğini ateşalmak » buyuk mevlit ayı » dokum » cifttekerci » cevirmek » rontgencilik » telâşa duşmek » tahakkum etmek » kumbet » buyuk abdesti gelmek »

sandalyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sandalyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sandalyenin_eş_anlamlısı nedir ve sandalyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.