tdk sözlük TDK Sözlük

 

sandalyenin eş anlamlısı

sandalyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sandalyenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sandalyenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sandalyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ozellikle » donuna yapmak veya doldurmak » dunyasından gecmek » cevriyazı » icin » kırcıllanmak » cevikleşme » dubel » gurbetci » cağrışmak » saygıgostermek » doğaclama » sumerce » yer yarılıp icine girmek veya » yenidunya » kuşgibi ucup gitmek » ak mıkara mıonune duşunce goru » makine gucu » vasıfsız işci » fazla gelmek veya gitmek kacm » ardıc rakısı » yureği carpmak » kulbastılık » camurlukculuk » hakaret gormek » toplumsal butunleşme » sessiz yuruyuş » kutleştirme » bicim » gok guvercin » kutuk » mikrobuyla hazırlanmışeriyik » kafasından cıkarmak » bahriye cifte tellisi » kulâh » uveyik » buyuk » cusse » catışılma » turetici » urun » cennet okuzu » azınlık hukûmeti » etcik » stokculuk » calcene » ucu » sokmek » caprazda surmek » yoldan cevirmek »

sandalyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sandalyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sandalyenin_eş_anlamlısı nedir ve sandalyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.