tdk sözlük TDK Sözlük

 

sandalyenin eş anlamlısı

sandalyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sandalyenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sandalyenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sandalyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
otonomi » cıldırtıcılık » celtik » dunya » ceşitlemek » hay allah » kriz gecirmek » erketecilik etmek veya yapmak » bahisci » kulucka donemi » cıl cil » butce » ceyiz » dun » unvanı » istintac etmek » cevirme » kızılelma » cınar » koftelik » yaşınıicine akıtmak » biri nusha » sebat etmek veya gostermek » buyuk kan dolaşımı » maketcilik » fondoten » antik cağ » her şeyin yenisi dostun eskis » birleştirerek bir varlığıyenid » tepe acısı » cıplak gozle bakmak » tek erkcilik » boyu veya boyuna boyunca bera » cirozlaşma » gozlerini kan burumek » surtulme » cılbır » gosterişli » goz » meşhut curumler mahkemesi » husnuhat » ciftleştiriş » cıkmak » muzecilik » bir suru » ceşitli eşya » tart etmek veya eylemek » narkozitor » ayağına dolanmak veya dolaşmak » kucuk »

sandalyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sandalyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sandalyenin_eş_anlamlısı nedir ve sandalyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.