tdk sözlük TDK Sözlük

 

sandalyenin eş anlamlısı

sandalyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sandalyenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sandalyenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sandalyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cocuksuluk » soğuk vurmak veya yakmak » yuceltilmek » cingene cergesi » icin » cocuk bakıcısı » duşuncel » hıfza calışmak » oluşturduğu donme eğrim cevr » koken » bicimini alır hidrojenle oksi » ağzından lâkırdıveya lâf almak » boşcıkmamak » bildiğinden şaşmamak veya kalm » duşundurme » iki cift lâf lâkırdıveya soz e » başmakcılık » kesir olcek » girmesiyle cıkmasıbir olmak » carpışmak » merkepci » bir koroğlu bir ayvaz » vicdan azabıcekmek veya duymak » sun î » doneklik » başından aşağıkaynar sular dok » lule » cekilme » kemalpaşa tatlısı » tecrube » şakaya boğmak dokmek veya bozm » nufus bilimsel » tefeul » actırma » sofra veya sofrayı kurmak » cavalye » kacıkca » sayac » musadere » imlec » calkanmak » mulhit » mangalda kul bırakmamak » mutenevvi » sulukcu » kotumserlik » hem kacar hem davul calar » kulucka donemi » askere cağrılmak » unsuz »

sandalyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sandalyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sandalyenin_eş_anlamlısı nedir ve sandalyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.