tdk sözlük TDK Sözlük

 

sandalyenin eş anlamlısı

sandalyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sandalyenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sandalyenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sandalyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dizi veya dizinin dibi » bitumlu » gurultuye getirmek veya boğmak » boşluk » yedi duvelle barışık » fin » yuk » lubnanlı » kufur savurmak » duzenli » kazanclı » kumaş » teeyyut etmek » zırnık bile koklatmamak » kahrından olmek » calınmak » cıkmak » dunya gormuş » posasınıcıkarmak » kor kandil » nazariyatcı » bufe » ceyizlik » ahcıbaşı » govem eriği » cenen tutulsun » ceşitli ogelerin perde aksesu » ara cumle » cakmağıolmayan » televizyon bandrolu » mecus » soyundan olan kimse » ici kararmak » alıcıgozuyle bakmak » dubbuekber » ağacıdibinden kesmek » odunc alma » cıvlamak » kızılelma » olu salı » yumuşak yuzluluk » sovuş » kacı » kacak » aralarında onceden kararlaştır » cıtırdama » aktore » goz taşı » projektor ışığı » bakır sulfat »

sandalyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sandalyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sandalyenin_eş_anlamlısı nedir ve sandalyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.