tdk sözlük TDK Sözlük

 

sandalyenin eş anlamlısı

sandalyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sandalyenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sandalyenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sandalyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sozu bağlamak » biz kırk kişiyiz birbirimizi » mandagozu » abdal » sebep olan fiziksel enerji ha » ş » super cimento » tekelluf » kimse » koylu kentli » aristotelescilik » yonelmek » sokel » sonmek » ozgunleşmek » buyuk » koşe minderi » dudağınıbukmek » vaadini tutmak veya vaadinde d » duşunceli » alcakca » coğu » oturuklu » gomme dolap » yureğini kemirmek » gecirim » uzerine gelen duvar ağırlıklar » once » cekince » vay » goğsunu yırtmak » cigan muziği » orge » cıngır cıngır » ele gune karşı » kaptan koprusu » ak mıkara mıonune duşunce goru » cil » koprucu » ocbe » boğa gureşi » buyukseme » muzisyen » lu » kopya murekkebi » topluluktan olan kimse » renkci » capa » teessurat » erik receli »

sandalyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sandalyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sandalyenin_eş_anlamlısı nedir ve sandalyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.