tdk sözlük TDK Sözlük

 

sandalyenin eş anlamlısı

sandalyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sandalyenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sandalyenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sandalyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
godeş » kaşık atmak veya calmak » soz dizimsel » orseleniş » gozunun bebeği gibi sevmek » mutekait » hindu » parca » muesseseleşmek » golgeleyici » gercekustucu » gercekleştirmek » kırcıllık » isim govdesi » acılmak » ciğdem » yuksek sosyete » şuphelendirmek » ice donuk » gorevlenme » adres bırakmak gostermek veya » tavuk kaza bakmışda kıcınıyırt » gok kumu » nukte » yureği kanamak » cirişgibi » başgostermek » duzeltmen » ceğmellenmek » kumeli » gununu gun etmek » rontgencilik » eşkenar dortgen » uc » gunduzcu » cifttekercilik » cekirdekli » citi yapmak » modasıgecmek » destek gormek » uzerine yaptırmak » soluk almadan dinlemek izleme » cakalboğan » cukurunu kazmak » halkalıgozler » surundurme » sucustu mahkemesi » gorulmek » yakut » sacısakalıakar gibi »

sandalyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sandalyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sandalyenin_eş_anlamlısı nedir ve sandalyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.