tdk sözlük TDK Sözlük

 

sandalyenin eş anlamlısı

sandalyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sandalyenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sandalyenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sandalyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gurcu » patlakca » karanlığıdeşmek veya yırtmak » canıcıkmak » telli calgılar » conk » cocukluk etmek » dışgucler » vergi kacakcılığı » eşolcum » gorulmek » aralarında onceden kararlaştır » yemeden icmeden » her yokuşun bir inişi her ini » kamcıkuyruk » zayıf duşmek » mumanaat etmek » kulluk ağzı » alıal moru mor » goruş » po » penceli » hungurtu » caca » sacak kok » genişgoruşluluk » celmek » cumudiye » fazla kacırmak » işbirine kalmak » otumsuzleşmek » tarihce » yaz donencesi » apoletleri sokulmek » icine almak » otelenme » arıtma unitesi » fıcıcılık » rubap » bıcak yarasıonulur dil yarası » sut beygiri gibi ayakta uyumak » kim oluyor » hukmetmek » edilmesi » duşkunler evi » calım yemek » taban tepmek veya patlatmak » bir yerde kullanılan bir yere » koşeli parantez » teşebbuse gecmek »

sandalyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sandalyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sandalyenin_eş_anlamlısı nedir ve sandalyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.