tdk sözlük TDK Sözlük

 

sandalyenin eş anlamlısı

sandalyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sandalyenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sandalyenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sandalyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kusku » tecavuz etmek » yabancıcıta » caprazlama » gorunumlu » yasakcı » cay takımı » sana yalan bana gercek » goyuk » sonuclandırma » capanoğlunun abdest suyu gibi » gok adası » gosterici » ledun » sonuc niteliğinde başka bir bi » cilve etmek veya yapmak » fuze » kalabalıkca » rufaî » ağackakan » metre kup » yukseltmek » surme » buldukca bunar veya bulmuşda b » mujdelik » yakıtcı » onermek » muharriş tırmalayan tahrişed » calmak » gobekli » kurduğu medeniyetleri kendi i » cift kapı » mutevelli heyeti » ağacıkurt insanıdert yer » gozu veya gozleri ustunde kalm » olumun soluğunu ensesinde duym » halay cekmek veya tepmek » ukalâ dumbeleği » tahaccur » kulucka makinesi » ustun yapım » urdunlu » ekli puklu » ant icmek veya etmek » cehennem kutuğu » kız boceği » organların her biri » ay orumceği » catkı » cizgileme »

sandalyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sandalyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sandalyenin_eş_anlamlısı nedir ve sandalyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.