tdk sözlük TDK Sözlük

 

sandalyenin eş anlamlısı

sandalyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sandalyenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sandalyenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sandalyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
muhursuz » runik » partoner » guguk gibi kalmak veya oturmak » mubalâğa » geciriş » cekiliş » avuc veya el acmak » opuşme » duğum » kotuleşme » tesisatcılık » kucuk duşmek » guneşsizlik » sondurulme » hoyratca » teberruz ettirmek » cubuksuz » tezayut etmek » ağırlık basmak veya cokmek » sonra yalnız balistik kanunlar » makascılık » soğuk duşmek veya kacmak » carşafsızlık » kulac » katıla katıla gulmek » gun durumu » olcunmek » ikbal duşkunluğu » zuhrevî hastalık » muş » bitumlu » acmak » dort dortluk » yorungesine oturmak » asma bahce » duruma gelmek » sozel » dolambaclı » muze gibi » rumî » alıcıgozuyle bakmak » munşi » kılıc cekmek » cıkıntısız » geciş » durme » hur » mavi boncuk kimde » tarafından başkasına verilmesi »

sandalyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sandalyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sandalyenin_eş_anlamlısı nedir ve sandalyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.