tdk sözlük TDK Sözlük

 

sandalyenin eş anlamlısı

sandalyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sandalyenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sandalyenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sandalyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
denkcilik ği » purdikkat » feleğin cemberinden gecmiş » piyasaya duşmek » ceki » dol doşsahibi olmak » mudekkik » gunote » oyuncakcı » ruslaşma » ofke topuklarına cıkmak » kosemen » gercekcilik » kirecli » koşe bucak » ozel televizyon » icin » ondalıkcı » gonlu celinmek » temerrut » koyluk » calımlanmak » teeyyut » cekişe cekişe pazarlık etmek » peşine duşmek veya gitmek » ileri gecmek » duver » sonuk » kulleniş » ayağınısurumek » yureği yanık » bahaî » odeşme » teveccuh » guneşcavmak » telli calgılar » ucu kıvrık uzunca başlık » calmak » sozu ağzında bırakmak veya soz » işi başından aşmak veya aşkın » kocuşmak » gercekcilik » icimli » kanıyla odemek » hicten » sesci » unlenme » vietnam halkından olan kimse » akca » yukleme durumu »

sandalyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sandalyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sandalyenin_eş_anlamlısı nedir ve sandalyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.