tdk sözlük TDK Sözlük

 

sandalyenin eş anlamlısı

sandalyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sandalyenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sandalyenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sandalyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
po » gol » yuzune gulmek » takarrur » munhasır » dokmek » temayuz » paylaşmış benzer odevlerle yu » osmanlıturkcesi » akıcıunsuz » teşekkul teşkilât » kendini toparlamak veya toplam » tm » kor bağırsak » cevirmek » halk yardakcısı » gorevden alınmak » cırpıya getirmek » linumusitatissimum » duğumlenebilir nesne » kapsul » duşuntulu » olu saat » ayrılan kimselerden kurulu der » kırlangıc » sı si su su » yurutme kurulu » comez » kac » muzakere » veya dokunmuşpamuktan yapılan » kimse » cicek » subyan » komputer » gurlek » utu » dunya nimeti » kusu » halka veya âleme verir talkını » recete » cakaralmaz » borulce » undeşlik » beliren olumle sonuclanan has » bir yakadan başcıkarmak » cıktı » ıska gecmek » cağmak » kirecsizlenme »

sandalyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sandalyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sandalyenin_eş_anlamlısı nedir ve sandalyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.