tdk sözlük TDK Sözlük

 

sandalyenin eş anlamlısı

sandalyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sandalyenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sandalyenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sandalyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
dağıtılan bağday » kulağınıcekmek » cenesi atmak » butunleşme » sonumlemek » soylemek » caşıtlama » akşamıbulmak veya akşamıetmek » sacalanmak » seramikcilik » karakacan » gumuşrengi » cizgi » amaclanma » bolum » uleştirim » bukum » tukuruklenmek » cağırma » tumlenmek » supurge calısı » yıllıkcı » civi yukarı » sunnet etmek veya yapmak » acış » cok kısa dalga » cobanaldatangiller » percinleştirme » cerden copten » gundelik » kırbaclamak » gumleyip gitmek » ceviri » allah taksimi » isim cumlesi » ciceksever » vietnamlı » şap gibi donmak veya kalmak » aşağıtukursem sakalım yukarıt » cop kovası » pes perdeden konuşmak » hareket ve davranış insiyak » a a » acık police » ozensiz » yılan gomleği » kulâh » başıustunde yeri olmak » uvey ana » tozel »

sandalyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sandalyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sandalyenin_eş_anlamlısı nedir ve sandalyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.