tdk sözlük TDK Sözlük

 

sandalyenin eş anlamlısı

sandalyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sandalyenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sandalyenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sandalyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
azrail in elinden kurtulmak » tukuruk » cevrik » cekmek » me » ictinap » nuh nebiden kalma » ucgen prizma » plâstikcilik » omru oldukca » karaya cıkarmak » guluk » gozle gorulur elle tutulur hâ » absurt tiyatro » ad govdesi » toyga corbası » cekicleme » muştak » navcağan » urperti vermek » gazla » yoldan cıkmak » mal da yalan mulk de yalan va » cıkarma gemisi » cık » bitkisel veya hayvansal madde » gecirmek » tesetturlu » cul » icini acmak » ağaclamak » surmek » malta palamudu » ictimaiyatcı » ferc » mefhum nosyon » ozel hayat » danca » carşamba pazarı » kalaydan cıkmak » ortme » etciller » musellesat » sondurmek » ceşnilemek » coğalmak » bulaşmak surekli gorunur duru » ictimaiyat » fındıkcılık » cil »

sandalyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sandalyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sandalyenin_eş_anlamlısı nedir ve sandalyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.