tdk sözlük TDK Sözlük

 

sandalyenin eş anlamlısı

sandalyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sandalyenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sandalyenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sandalyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duzenli » ac » boceklenme » oneriş » koturumleşme » gomuk » tumcemsi » suregelmek » suzgu » akıntıcağanozu » gumletmek » kralice gibi » kırdığıkoz veya ceviz kırkıvey » duğumlu » ciltci » goze batmak » kapalıyuzme havuzu » teşebbus » sut dişi » kotu haber tez duyulur » nufus bilimsel » a a » ice donuk » kartezyenizm » alcak kavuşum » cıkmak » cırcıl » tadıtuzu kalmamak veya tadıtuz » surgulu » nal cakmak » dallıgullu » kapanmak ortulmek » kapıacmak » beklenmediği umulmadığıveya c » kor değneğini beller gibi » gorevli kişiler » yuzgec » ordunun hareketlerini duşmanda » kılıclamak » yara acmak » mineral » gonenc » doke saca » ozleştirmek » başa cıkmak » catışılma » surahi » surur » bektaşîlik » unlu kısalması »

sandalyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sandalyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sandalyenin_eş_anlamlısı nedir ve sandalyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.