tdk sözlük TDK Sözlük

 

sandalyenin eş anlamlısı

sandalyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sandalyenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sandalyenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sandalyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
nukleoprotein » ne gozle bakmak » yanardağpuskurmesi » acıklamak » kalpakcı » um » ickili » şomizye » oğrenme » teşebbuse gecmek » parşomen kâğıdı » ruyalarına girmek » cift dirsek » cubbeli » catal kundak » uretmek zihnî yetiler oluştur » olumcul » acem lâlesi » durgunluk cokmek » şişkofte » kece kulâh etmek » ust deri altı » cucuk » yurutuluş » yurek selânik » hopurdetme » bukulmek » kriz gecirmek » spekulâsyon » gokkuzgunlar » ceşnilenmek » albumin » kavmiyetci » tufekci » ucu » varsa yoksa » kolcak » tutunluk » acma » cokluk » icme suyu » puskurtmek » al takke ver kulâh » cimdikleme » serbest gureş » doşemeci » duzenleyen ve genel olarak ilg » cimenlik » huveyda » para dokmek »

sandalyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sandalyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sandalyenin_eş_anlamlısı nedir ve sandalyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.