tdk sözlük TDK Sözlük

 

sandalyenin eş anlamlısı

sandalyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sandalyenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sandalyenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sandalyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
etuv » calımlamak » oge » nufus » kalbura donmek » pislikcil » kitapcı » dalgıc kuşu » tarafsız bîtaraf » orselenme » allah ın kulu » ruşvet yemek » duşun duşun boktur işin » cumbuş » patırtıya veya gurultuye verme » evlâduıyal » ici hop etmek » az gunun adamıolmamak » oz oğrenim » eski dunya » boşluk » gumuşcun » kor talih » bir tatlı » olu gozu gibi » kor şeytandan bulmak » durme » gununu beklemek » başısıkılmak veya sıkışmak » tuy sıklet » iki buklum » ilkguz » cırpmak » golet » on goğus » cıkarma » gonendirtme » caplama » gurluk » altın kupu » serce » yağma etmek veya edilmek » olmayan tortul kayac birimi » gostermek » kor tapa » beis gormemek » cocuksuluk » ucaksavar » corek » cevirmek »

sandalyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sandalyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sandalyenin_eş_anlamlısı nedir ve sandalyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.