tdk sözlük TDK Sözlük

 

sandalyenin eş anlamlısı

sandalyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sandalyenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sandalyenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sandalyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sulun » tek kurekle mehtaba cıkmak » cozum » tepesine veya başına binmek ve » cupra balığı » corten » mikrobuyla hazırlanmışeriyik » etiketci » allah bilir » cekiştirici » pabuc » kaya guvercini » cark etmek » terzi cırağı » cekim » ebulyoskop » bir el bir eli yıkar iki el b » gorumluk » calkanmak » tespit etmek » bobrek taşı » kâğıt yapraklarından her biri » dol » kolcak » subut bulmak » fıcıbalığı » kurduğu medeniyetleri kendi i » yuzde yuz » somalili » zaman oldurmek » buklum » gozu olmak » cark » hafifce » gomlek değiştirmek » pabuc pahalı » parca » yuz aklığı » muezzinlik » gonul » ozdeştirme » cıkacak » korfez » gozleri yollarda kalmak » yağhucresi » ceyrek » adam kıtlığında veya yokluğund » konsensus » oğrenci » gok yakut »

sandalyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sandalyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sandalyenin_eş_anlamlısı nedir ve sandalyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.