tdk sözlük TDK Sözlük

 

sandalyenin eş anlamlısı

sandalyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sandalyenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sandalyenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sandalyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yureği rahatlamak » huvelbaki » tulum cıkmak » mantık oncesi » ic kuyu » meflûc » ve dengeyi sağlayan organ » ağacıkurt insanıdert yer » zembereği boşalmak veya boşanm » heyecana duşurmek » gıyabî hukum » amerika armudu » komşu acı » yedekci » cuha » dol yatağı » si » kosem » kralice » cin lâhanası » oznelcilik » tuvana » elektrik ureteci » carpılma » duztaban » cenkci » mastıciceği » havaya ucmak » orucsuz » acıklar livasıolmak » kavunici » onerme » kırılgan ve katıbir element k » cağcıl » dalgıc bocekler » guneydoğu » aşağıgormek » gulup oynamak veya gulup soyle » furumaye » suflîlik » meduz » veya orulen dikey duzlem » fransızca » hakaret gormek » iki buklum olmak » duşkunler evi » kayı » desinator » yağma etmek veya edilmek » ve katımadde »

sandalyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sandalyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sandalyenin_eş_anlamlısı nedir ve sandalyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.