tdk sözlük TDK Sözlük

 

sandalyenin eş anlamlısı

sandalyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sandalyenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sandalyenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sandalyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uremek » gonendirme » belirlenen durum » mac » guneşsel » kirec cimento gibi şeyleri su » kalvenizm » catılı » meram anlatmak veya meramınıan » soğurme » istihrac etmek » turbin » kotu » hem İsa yıhem de musa yımemnun » munazaa » sozune gelmek » olcuşturmek » re » tokaclanmak » sel » kapsamına alma veya alınma » cocukca » telhisci » orumceklenmek » cıkık » yavaşca yavaşca » mutehassıslık » astsubay ustcavuş » karşılığında cinsel ilişkide b » cem an » doşeyici » panamalı » peşini bırakmak veya bırakmama » guducu » mulevves » ucretlilik » şımarıkca » cekmek » mes ul » yuzu kalmamak » juri » arap sacıgibi » muracaat » sozunu geri almak » mukemmel » tulum cıkmak » li » goğus » munhezim » imam osurursa cemaat sıcar »

sandalyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sandalyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sandalyenin_eş_anlamlısı nedir ve sandalyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.