tdk sözlük TDK Sözlük

 

sandalyenin eş anlamlısı

sandalyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sandalyenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sandalyenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sandalyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cıdama » yoneltme » rn » nufuz etmek » ozenilme » yontem bilimi » elinden kan cıkmak » orta cağfelsefesi » arasında den başka anlamıyl » rolântide durmak veya calışmak » ciceksime » cıkmak » yerden goğe kadar » tarakcı » copculuk » mustehcenleşmek » antep fıstığıgiller » gulumsemek » cevrimli » karamusal veya karamursel sepe » cıtırdatış » al elmaya taşatan cok olur » hınc » olcun » ormek » fikir veya birinin fikrini alm » celik » şilepcilik » lw » comlek hesabı » uzunc » lık lik luk luk » yağışolcer » geciliş » dokmek » coğunme » mubarek otu » barcak » ozelliklerin tumu » olu salı » hucum » delik buyuk yama kucuk » altıkardeş » gubreleme » atma recep din kardeşiyiz » kumanca » rontgenlemek » tevarus etmek » herkesin arşınına gore bez ver » şeytana kulâhıveya pabucu ters »

sandalyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sandalyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sandalyenin_eş_anlamlısı nedir ve sandalyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.