tdk sözlük TDK Sözlük

 

sandalyenin eş anlamlısı

sandalyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sandalyenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sandalyenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sandalyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
demir tavında dovulur » camur gibi » duzeltmek » dayak duşkunu » uretiş » poğaca » on calışma » omur curutmek » zenneye cıkmak » oncul » kamburu cıkmak » major » anglosakson » siz » cekmek » durdurmak » calışılma » ici kararmak » mumeyyiz » ahu gozlu » bulgar » kucuk » carpma » bicimselleştirmek » sıkıysa » cay demlemek » menengic » darulâceze » soz olmak » sozlendirmek » ozbekce » odlekce » sığırodu » ağac cileği » oncu tiyatro » alt gecit » korkunclaştırmak » ustenmek » aslan » mart iceri pire dışarı » temel onerme » okse » sefa surmek » oğretilerin genel adı akliye » okse otugiller » deplâsmana gitmek veya cıkmak » sureolcer » allah artırsın » iceri » alıal moru mor »

sandalyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sandalyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sandalyenin_eş_anlamlısı nedir ve sandalyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.