tdk sözlük TDK Sözlük

 

sandalyenin eş anlamlısı

sandalyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sandalyenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sandalyenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sandalyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cakın » kan cekmek » eyer kapatmak veya kapamak » bilimsel duşunce » mukemmel » cozulmek » gok gurlemesi » grev gozcusu » memleketci » fulûs » ozenip bezenmek » cocuğu olmak » diri diri henuz olmemiş » tumen » yontemsiz » boke » haddeden gecirmek » damdan cardağa atlamak » sungerli » zararına kazanc sağlamak » gıcırıbukme » veya giysinin uzerine konulan » cay demlemek » yurek karası » celâlî » husnuhat » yerleştirmek teşhir etmek » guvenoyu » guneşlemek » suruklenmek » usturmaca » ahmağa yuz abdala soz vermeye » tuy » l l » fenikeli » cuvallama » ağzından cıt cıkmamak » oğrenci kimliği » celmelenmek » iltibasa yol acmak » lâgun » iki gonul bir olunca samanlık » kan revan icinde » cocukca » muşir » yuzunden okumak » cağrılma » maddelerden oluşan varlığın he » ağaclama » olu saat »

sandalyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sandalyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sandalyenin_eş_anlamlısı nedir ve sandalyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.