tdk sözlük TDK Sözlük

 

sandalyenin eş anlamlısı

sandalyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sandalyenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sandalyenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sandalyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
oğutme » arjantinli » bakla dokmek veya atmak » bust » zimmetine gecirmek » cekap » kuruluşlar butunu » cokertmek » lutfetmek » boğurme » yetişmeyesi » tarafından arabacıicin armağan » calarmak » inanclı » leffuneşir » mukevvenat » duzenlemek » surgulu » iceriye duşmek » ye kurkum ye » cobanpuskulugiller » koku kazınmak » guney noktası » onlemek » canak yalayıcı » kaşıkcı » yerinden yonetim » duduk makarnası » fevc fevc » cangır cungur » sarkac » ce demeye mi geldin » gormez » diken ustunde oturmak veya olm » cıkıntılarıolan organ » corba » kartca » inakcılık » yoluna cıkmak » carpılma » gorevli kuruluş » orgutlendirmek » parti cevirmek » buyucu » gocu » acısal uzaklık » kıblenuma » yeri goğu tutmak » calmak » yumuşakca »

sandalyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sandalyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sandalyenin_eş_anlamlısı nedir ve sandalyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.