tdk sözlük TDK Sözlük

 

sandalyenin eş anlamlısı

sandalyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sandalyenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sandalyenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sandalyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
i tutmak » cile » ta ki ta uzun soylenir » renk vermek veya rengini belli » ozonur » cakışmalı » soğuk cıkmak » pacayıkaptırmak » gonulsuz » cakırdiken » klorurlendirme » gozlerini kacırmak » kendi havasında gitmek veya ha » duzgulu » cihat acmak » munhal » geri cevirmek » oldurmek » ozgecilik » benimseyip değişik bicimde anl » cakır ayaz » tutmek » ezogelin corbası » acmacı » golcul » tecavuz » cebi delik kimse » tekduzeleşme » kurt kopeği » dulger balığı » uc otuzunda » kupleği » cıban » akıntıolcer » yakın doğu » portor » mucamaa » gonenmek » saltcılık » ciğduşmek » akıldan cıkarmak » duzulmek » figur » kene goz » onerge vermek » bal ozu bezi » olcu bilimi » gunahıkadar sevmemek » somuru » leyleğin omru veya gunu lâklâk »

sandalyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sandalyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sandalyenin_eş_anlamlısı nedir ve sandalyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.