tdk sözlük TDK Sözlük

 

sandalyenin eş anlamlısı

sandalyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sandalyenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sandalyenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sandalyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gozu alışmak » keceleme » bornova misketi » plâtonculuk » ayaklar baş başlar ayak olmak » afişcilik » dunya başına dar olmak veya ge » gece işciliği » duldul » unsuz benzeşmesi » cakışık » secmece » levazımatcı » pas gecmek » vekil vukelâ » tarafsız bolge » sutsuzluk » deli raziye gibi » gece ucuşu » beşuc » corbacılık » sağacık » gonderici » naturmort » ucurulma » papirus » gocen » goz pınarı » pirinc orgu » yon » etmek » yureğine işlemek veya yureğe i » cuz î » gonder » acem pilâvı » calyaka » murt olmak » sonmek » mumeyyiz » benicincilik » zurra » dokmeci » sacmak » adıbatasıveya adıbatasıca » kulupler arası » duşunceli » ses seda kesilmek veya kalmama » cekirge kuşu » civileme » acelya »

sandalyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sandalyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sandalyenin_eş_anlamlısı nedir ve sandalyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.