tdk sözlük TDK Sözlük

 

sandalyenin eş anlamlısı

sandalyenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sandalyenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sandalyenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sandalyenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
anaclaşma » alcalma » gumec balı » cıkmak » sı si su su » donmek » avuc avuc » olum » calışmak » oğlen » kup » ustunde toplayamayan gafil » kacıkca » dumen kullanmak » mucize gostermek » davul dengi dengine diye calar » pirupak olmak » el pence divan durmak » cizgili » hava ussu » elektrikci » gaz olcumu » sucsuzluk » guneştekeri » muzaheret » kelle koltukta gezmek » parti cevirmek » koksu » ekmek duşmanı » ispermecet balinası » araplık » cit » civici » parcacı » akaclamak » copculuk » gunluk guneşlik » cıkarmak » goğusleme » duduklemek » telli balıkcıl » arac » kollarınıacmak » bulunan bolum kafa ser » sozlendiricilik » cakır cukur » kokoreccilik » cakaralmaz » once bilim » gomulmek »

sandalyenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sandalyenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sandalyenin_eş_anlamlısı nedir ve sandalyenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.