tdk sözlük TDK Sözlük

 

sarf etmek eş anlamlısı

sarf etmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sarf etmek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sarf etmek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sarf etmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bulunan kopuren su » cileli » asker cıkarmak » uretec » zerduştculuk » figuranlık » icini curutmek » acık soylemek » kulağına carpmak » fusun » surmelenmek » sungulenme » suclu » ic » blof » hayvan salamandra » bulamac » durdurmak » kenyalı » em » denize cıkmak » gecişme » cedene » curmumeşhut hâlinde » mart iceri pire dışarı » uzun unlu » nufus » goze zarı » gun donumu » şilepcilik » zaireli » ortak olculmez sayılar » alâminut yemek » meşrutiyetci » cekişe cekişe pazarlık etmek » cağırtı » tore bilimi » culsuz » uce beşe bakmamak » muennes » meydana cıkmak » gun yeli » vehme kapılmak veya duşmek » tumsekleşme » cop sepeti » cizinti » yureğinin başısızlamak » luks » formulleşme » huzun »

sarf_etmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sarf_etmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sarf_etmek_eş_anlamlısı nedir ve sarf_etmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.