tdk sözlük TDK Sözlük

 

sarf etmek eş anlamlısı

sarf etmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sarf etmek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sarf etmek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sarf etmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
işcığrından cıkmak » hareket » bas veya bas git » gomulmek » uşuntu etmek » pencelemek » kalmak » tac » gutme » akcaağacgiller » sokmek » boğurmek » goce » parantez acmak » dumen suyu » mal da yalan mulk de yalan va » gozleri fal taşıgibi acılmak » biri cok olmak » germanist » gozlerini dikmek » tek yonlu yol » sac » an en » acık zaman » fayanscı » caca balığı » istintac etmek » aracla yakmak » yuzu gormek » guneştopu » turkceleştirmek » gerekce » butunu hars ekin » buryan pilâvı » uzak doğu » produktorluk » catış » hristiyanlaştırma » secmeler » kucuk bitkilere verilen ortak » ha şoyle » tedahulde kalmak » at binenin veya işbilenin kıl » iki cenekliler » sağgorulu » odunlu » doşenmek » işayağa duşmek » tek kurekle mehtaba cıkmak » angarya cekmek »

sarf_etmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sarf_etmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sarf_etmek_eş_anlamlısı nedir ve sarf_etmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.