tdk sözlük TDK Sözlük

 

sarf etmek eş anlamlısı

sarf etmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sarf etmek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sarf etmek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sarf etmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
acıklama cumlesi » sırasına gore » ticaret kanunu » buyuleyiş » cabası savaşım » tart etmek veya eylemek » koc yumurtası » ozumlemek » acık taşıt » cimdik » ustune kapanmak » toretanımazlık » u » civi sokmak veya surmek » bulunan bolum kafa ser » icinin veya yureğinin yağıerim » hulle » omnibus » ağına duşurmek » umitlenmek » duzen kurmak » anac » tezgâhcı » cozuluş » cozulme » taraf tutmak cıkmak veya olmak » sumerolog » korletiş » facetalı » demec » turkmence » munafık » kacırmak » dort yuzlu » kıskac » kanıicine akmak » cefa cekmek veya gormek » guven beslemek » dağınıkca » el elden ustundur taa arşa ka » defasında bir sayıyukselterek » gunu dolmak » icmece » mutereddit » kaşyapayım derken goz cıkartma » sefalet cekmek » ustunluk karmaşası » buyukayı » hamur corbası » gokmen »

sarf_etmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sarf_etmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sarf_etmek_eş_anlamlısı nedir ve sarf_etmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.