tdk sözlük TDK Sözlük

 

sarf etmek eş anlamlısı

sarf etmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sarf etmek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sarf etmek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sarf etmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
oz yaşam » zenneye cıkmak » bohca » mutevazin » mutecaviz » bordur » tepeli dalgıc » uykusu başına sıcramak » sokağa veya sokaklara duşmek » cevrimli » cengelli iğne » tuketici » ayrac » hafriyatcı » taaffun etmek » cadır tiyatrosu » doşekli » bicim » perdahcı bazıparlatıcımaddele » bıcılgan » duşup kalkmak » humanistleşmek » bakılmadan secilen şey » sahaca » gayrimumkun » cenesi oynamak » muhrusuleyman » kaltakcı » citili » adıverilen bir ucuncu sayıyıel » ziyafet cekmek veya vermek » aklından cıkmak » yaparlu » kırbac kurdu » geyik bocekleri » pic etmek » okun yanlarda gosterilmişağır » siyasetci » kriz gecirmek » muşavirlik » kırmızıcuruk » işine gore » kol boreği » suzulmek » canına yandığım veya yandığımı » kolcer » ustun olmak veya gelmek » bukulgen » goz kamaştırmak » dokmek »

sarf_etmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sarf_etmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sarf_etmek_eş_anlamlısı nedir ve sarf_etmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.