tdk sözlük TDK Sözlük

 

sarf etmek eş anlamlısı

sarf etmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sarf etmek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sarf etmek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sarf etmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
icki sofrası » veren madde » yavaşca » subjektivist » akıllarıpazara cıkarmışlar he » acıklama cumlesi » tevarus etmek » dallarından her biri » cokelek » usteğmenlik » hic » sumerce » surek avı » zıpcıktı » pabuc » işitmezliğe getirmek veya işit » parcalı » insanların aynısoydan gelmişol » mes ul tutmak » yapılan cıkmaz yazıveya resim » bolunmez » film cevirmek » sovuşmek » inmek » secilmiş » ahreti veya obur dunyayı boyla » yetenek ve genel gidişdurumlar » biokutle » kanatcık » mustahak » yol acmak » uc beyaz » yukseltmek » hayvan derisi » calmadan oynamak » tu kaka etmek veya edilmek » dağcayırı » kulfet » kırlangıckuyruğu » yeni eflâtuncu » ecişbucuş » şumul » citar » cekirdek aile » mustahzarat » lehceci » ustune » gok bilimi » hristiyanlık » fetva vermek veya cıkarmak »

sarf_etmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sarf_etmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sarf_etmek_eş_anlamlısı nedir ve sarf_etmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.