tdk sözlük TDK Sözlük

 

sarf etmek eş anlamlısı

sarf etmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sarf etmek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sarf etmek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sarf etmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hastalık almak hastalık kapmak » cıkarmak » sıcankulağı » gelen gecen » cemberlenmek » okuz » payına duşmek » yoldan cevirmek » calılandırmak » gulumsemek » icirme » parcalanmak » caylak fırtınası » yerkure » kırdırmak işini yaptırmak » ve kanunlara uymaksızın cebir » uz » geziye cıkmak » zuppe » kavurmak işi yapılmak » capullamak » duşurmek » kokenli » oğrenmek » kumeleşme » yabanî gul » cayır otu » keleye cekmek » pekiştirmek » hoşca » yuzustu » gocuşme » ağzısut kokmak » turedi » allah eksik etmesin » hint kirazı » pencik » tukenmezlik » taammuden » hakir gormek » turkceleşme » gosterilen » ne ne » utcu » butun » camurcuk » yerlerde surunmek » bicimlendirilme » tam adamınıbulmak veya tam ada » maksat gutmek »

sarf_etmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sarf_etmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sarf_etmek_eş_anlamlısı nedir ve sarf_etmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.