tdk sözlük TDK Sözlük

 

sarf etmek eş anlamlısı

sarf etmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sarf etmek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sarf etmek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sarf etmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cerezcilik » tecahul etmek » emlâkci » cerceveli » buyu » eğlendirici guldurucu davranı » el cantası » nacar » hıncsız » tumler acı » ca ce ca ce » kafasında şimşek cakmak » sıcraşmak » değişme olayı tekâmul » otumluluk » mulemma » sabanın tutağına yapışan el ac » civit otu » sıcrama » uzere » odev bilmek veya saymak » kumelemek » carpıcı » arma ucurmak veya arma budatma » para parayıceker » değişim yonetimi » beşyuzlu » ve dağıtımınısağlamak amacıyla » yetiş veya yetişin » gıyabî hukum » lâponyalı » acıklık » gunleri gece olmak » saban surmek » kurban bayramı » kurklu » kazan kaldırmak veya devirmek » gunu » yurek carpıntısı » kan gutmek » paha bicilmez » mukâfat almak » zembereği boşalmak veya boşanm » ipe cekmek » mulkiye memuru » aracılığıyla duymak değmek e » gufteci » duz » yaparlu » mubareze »

sarf_etmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sarf_etmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sarf_etmek_eş_anlamlısı nedir ve sarf_etmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.