tdk sözlük TDK Sözlük

 

sarf etmek eş anlamlısı

sarf etmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sarf etmek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sarf etmek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sarf etmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
mushil » yuklem obeği » liyakat gostermek » hic değilse veya hic olmazsa » cift capraz denir » ozgurleşmek » celmek » muhur gozlu » gumruk » cekim » yurumek » guneş » kucumsenmek » muzeyyen » salkım kupe » su kacırmak » teklif tekelluf » sukûtî » gecmek » kukurtsuz » benzi ucmak » catallık » tepeden tırnağa suzmek » soz atmak » cığıltı » kendinde kullanım hakkıolan e » dokuntu » kullemek » anac » iflâs anlaşması » yahudilik » tohuma kacmak » cil » nufus » yere calmak » uzmek » caresiz » kalleşce » uskure » goz gezdirmek » bukuntu » uzerine titremek » oneride bulunmak » bir postum var atarım nerede » luleci camuru » icine cekmek » nuve » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » cekirge şalvar » haymana okuzu »

sarf_etmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sarf_etmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sarf_etmek_eş_anlamlısı nedir ve sarf_etmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.