tdk sözlük TDK Sözlük

 

sarf etmek eş anlamlısı

sarf etmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sarf etmek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sarf etmek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sarf etmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
iskeletli hayvan corallium rub » koşe » cıplak » tunekleme » kul kesilmek » guzel guzel » ağır işitmek veya duymak » uzunlamasına acılan oyuk » teneffus » kılıc sallamak » sucukculuk » kufelik olmak » soylemseme » gokkandil » duduklemek » gozunun icine bakmak » ne bicim » turbe eriği » belâya catmak girmek veya uğra » ic ters acı » ses yonetmeni » sulfurleme » mutevakkıf » taammum etmek » duzenlemek » hedonizm » acığa vurmak » stereoskopik cift » ozen gostermek » surmek » yıldırak » acı » allah kerim » dovuşturme » kaşgoz işareti yapmak » durdurmak » got » beli bukulmek » turşu kurmak veya yapmak » acıklaşma » hilesi hurdasıyok » fart furt farta furta etmek » kok komuru » luzum » kuskutuk » basınclı » pomakca » tersine donmek » cennet okuzu » gudulmek »

sarf_etmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sarf_etmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sarf_etmek_eş_anlamlısı nedir ve sarf_etmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.