tdk sözlük TDK Sözlük

 

sarf etmek eş anlamlısı

sarf etmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sarf etmek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sarf etmek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sarf etmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
otobuscu » bağlayıcıunlu » tek cenekliler » fransız » şuphesiz » hurdasıcıkmak » muneccim » odun komuru » korluk » vay » hucum » su duzeyi » dokuntu » kimya gocumu » urkekleşmek » ciceklik » ateşparcası » tekme atmak veya tekme vurmak » yuzyıl » muteheyyic » allah rızasıicin » bicim birimi » tozunu almak atmak silkmek ve » oz beslenen » doviz » edat tumleci » gondermek » ice kapanıklık » coğdurmek » tuberkuloz » cağanak » yer demir gok bakır » fuzen » dortlu » goğus tahtası » arıtma unitesi » kopeğin ağzına kemik atmak » dovuşken » ezrail » eli ayağıveya eli kolu bağlı » ciftelemek » ciğnek » altta yok ustte yok » yuksek okul » gozlerini fal taşıgibi acmak » yıllık ve otsu bir bitki convo » olmek » sun îlik » sonuc almak » ic mimar »

sarf_etmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sarf_etmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sarf_etmek_eş_anlamlısı nedir ve sarf_etmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.