tdk sözlük TDK Sözlük

 

sarf etmek eş anlamlısı

sarf etmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sarf etmek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sarf etmek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sarf etmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
koturum » mızrak cuvala girmez sığmaz » yugoslav » husnuhâl » duşunce » coğul » ozel hayat » urperiş » eşbasınc » ust deri altı » sarkaclamak » ustupulemek » canlılara yaşama ortamısağlaya » kokorec » dolap beygiri gibi donup durma » divance » uşutucu » akıl icin yol veya tarik birdi » taksirli suc » ağac arısı » guclenme » mavi kuf » erik receli » arapcalaştırma » yukseklerde dolaşmak » yere yonelim » ne haber » mustağni » mulhak » rafızî » duşgormek » nuktecilik » akrep » kopru » usanclık getirmek » dovmek » cevrim » bazıdingil doner bazıteker » koşeye sinmek » golluk » oncel belirleme » bolumlerden her biri kolon » bocek gibi » cekimci » başaşağıduşmek » maya veya meye gorsun ve » nalca » evvelâ can sonra canan » bilincaltı » catallaşma »

sarf_etmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sarf_etmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sarf_etmek_eş_anlamlısı nedir ve sarf_etmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.