tdk sözlük TDK Sözlük

 

sarf etmek eş anlamlısı

sarf etmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sarf etmek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sarf etmek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sarf etmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
almac » tespit etmek » cerci » buzme » murur » hurufî » iki cenetli » tervic » gayrimuslim » tukurduğunu yalamak » diluviyum » gecmek » urunsuz » kirecleşme » doğmek » boşa cıkarmak » suclandırmak » tes it » tacsız » kopoğlu » yonseme » poğacacılık » soylenmek » bufe » allah son gurluğu versin » boluntu » catlamak » başıyastık yuzu gormemek » tedavul » ac gozluluk etmek » ruzgârlıhavanın kuytusu yağmu » gucune gitmek » bicmek » centik acmak » murteci » roportajcılık » ığrıp cevirmek » yureğini tuketmek » pabucu buyuğe okutmak » enfarktus » yuceltilmek » me » podosuet » mukâfat » gosteriş » icine doğmak » yedigir » guruldeme » adı » mık mik muk muk »

sarf_etmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sarf_etmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sarf_etmek_eş_anlamlısı nedir ve sarf_etmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.