tdk sözlük TDK Sözlük

 

sarf etmek eş anlamlısı

sarf etmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sarf etmek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sarf etmek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sarf etmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cetinlik » akrobat » enstrumantal » muessis » altın adıpul oldu kız adıdul » yer gecidi » muscardinus avellanarius » ceper » pacayıkaptırmak » hindoloji » şukurler olsun » yuzu asık » bukuntu » sıfırıtuketmek » kaca patlamak » yeni cağ » onculuk » camaşırcı » gormek » işayağa duşmek » yahudi ebegumeci » gozetmek » olmayan bağımsız hur » edebiyatla uğraşan kimse » sevsinler » duzenleyen ve genel olarak ilg » ra » ucsuz bucaksız » acıklaştırmak » burunmek » tepe acısı » duzayak » bulbulleşme » başmudurluk » sacma » indukleme makinesi » burnu havada veya kaf dağında » başmufettiş » ruesa » golluk » tecessum » koken bilimsel » frenkce » madde » macarca » mehter muziği » malik » kamerunlu » ozlu » ruhunda guneşacmak »

sarf_etmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sarf_etmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sarf_etmek_eş_anlamlısı nedir ve sarf_etmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.