tdk sözlük TDK Sözlük

 

sarf etmek eş anlamlısı

sarf etmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sarf etmek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sarf etmek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sarf etmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dağcayırı » unlenmek » sırtında veya arkasında yumurt » basıncolcer » bicimlerini belirleyen ana oze » duk » yaylar uzerinde hareket etmek » murekkep yalamış » gun batımı » unlu duşmesi » suru » koşac » indikator » cavlı » gununu gormek » guven duymak » sıkıduzen zapturapt » yukletme » calıkuşugiller » gecim kapısı » gece gunduz dememek » soz meydanı » kapıyıbuyuk acmak » surtunuş » kunk » boşnakca » gun ola harman ola » dollenmek » vergi yukumlusu » surmelenmek » musteşar » buyuk anne » erkek fatma veya ayşe » dinim hakkıicin veya dinim aşk » verilmesi ve bu mulkiyetin bir » cıvgın » col » ciğde » loca » ruyasında gorse hayra yormamak » mutehevvir » başıicin » vakitce » bir koroğlu bir ayvaz » altın koku » guvercingoğsu » albumin işeme » cok » yontuk duz » olum sigortası »

sarf_etmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sarf_etmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sarf_etmek_eş_anlamlısı nedir ve sarf_etmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.