tdk sözlük TDK Sözlük

 

sarf etmek eş anlamlısı

sarf etmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sarf etmek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sarf etmek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sarf etmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cokuş » yuzu kalmamak » vurgun veya vurgunu vurmak » icin kullanılan boru oluk vey » ruzgâr ustu » sıfırıtuketmek » yaprak dokumu » goze batmak » sacak bulut » cobanlık » samanlıgubre » yonelmek » top atmak veya topu atmak » sempervirens » gidişdonuş » salcalı » sutluk » arnavutlaştırmak » panislâmizm » utopya » kısmının sonuna kadar olan uza » ucuk » sinemacı sinemanın ceşitli ko » kufeci » musavat » kurek » bir cicekle bahar veya yaz olm » tekâsuf etmek » kanınıicine akıtmak » kılcık » otleği » mukerrer » yuruyuş » cin sacı » kırc » olmez » modul » turkceleştirme » anlam cıkarmak » sumbulteber » sekendiz » coreklenmek » tumden gelim » ozleştirmecilik » nukleer enerji » yıllık ve otsu bir bitki convo » dort ayaklılar » dincleşme » koyuvermek » cefa cekmek veya gormek »

sarf_etmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sarf_etmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sarf_etmek_eş_anlamlısı nedir ve sarf_etmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.