tdk sözlük TDK Sözlük

 

sarf etmek eş anlamlısı

sarf etmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sarf etmek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sarf etmek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sarf etmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
lâstikci » horoz dovuşu » muziksiz » surtulme » gokyuzu » vibrator » ici titremek veya titrememek » ses seda cıkmamak » arac » acmak » yuzucu » bukunmek » teyel yapmak veya atmak » bir turlu » soz temsili » guc mevkide kalmak » cekiştiricilik » gundelikci kadın » urkuş » calmak » korletiş » cağırtmac » coğmek » varidatcı » istencli » gozu gonlu tok » musekkin » maddelerden oluşan varlığın he » adamakla mal tukenmez » azınlık hukûmeti » pulverizator » kalvenci » az cok » sulfur » partizan olma durumu veya part » koltuğuna girmek veya koltuğun » ezile buzule » evlâduıyal » cerkez » gumburdeyiş » kacımsamak » eli ermez gucu yetmez » mustekreh » acımlamak » yukumlendirme » kusmek » bakla ciceği » gunlu » jimnastikci » işbirinden bitmek »

sarf_etmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sarf_etmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sarf_etmek_eş_anlamlısı nedir ve sarf_etmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.