tdk sözlük TDK Sözlük

 

sarf etmek eş anlamlısı

sarf etmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sarf etmek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sarf etmek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sarf etmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hece olcusu » uniformalı » fırtına kopmak veya patlamak » il » uzerinize afiyet » sulunluk » stereoskopik cift » buğday guvesi » ozlu soz » tazallum temek » durtmek » gecişme » yapılan resim ve bezeme işi » tarih atmak veya koymak » kurt kocayınca cakallara kopek » omur torpusu » daha bircok şeylerin yapımında » sozleşmek » başından buyuk işlere girişmek » kullukcu » yorunge » gomultu » cicek suyu » teehhur » budak ozu » gozu buyukte olmak » munavebe » tekevvun » molekul » işgostermek » celtiklik » carşaf carşaf » bebekce » zamane cocuğu » cecen » gostermelik » bayramlık ağzınıacmak » cağırılma » cocuğu olmayan evli kadın » onune gelen » donumluk » catışmak » ve dengeyi sağlayan organ » olculu » aşcı » konsantre etmek veya olmak » nispet vermek veya yapmak » bunların taklidi olan madde » ceviriş » muslim »

sarf_etmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sarf_etmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sarf_etmek_eş_anlamlısı nedir ve sarf_etmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.