tdk sözlük TDK Sözlük

 

sarf etmek eş anlamlısı

sarf etmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sarf etmek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sarf etmek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sarf etmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kangal kopeği » ağcekmek » puskulcuk » basın ozgurluğu » sumuksu » centik atmak » molekul » akıllıduşununceye kadar deli c » beberuhi » astar surmek veya vurmak cekm » tarakcı » icinin ateşi kullenmek » tekâmul etmek » butceleme » zuppelik etmek » guzelleştirilmek » benzine kan gelmek veya benzi » ucretsiz » ortme » tatar boreği » uste vermek » yonetici » soylevci » calımlayış » kok kaplama » dolambaclı » hint kestanesi » cek valf » bitkisi gossypium » lâfınıveya lâfınızı balla kest » gucenmek » kult » in misin cin misin » anma toreni » gormek » icini parcalamak veya parca pa » kucuk dalga » ustundeki ustunde başındaki b » zayicesine bakmak » potikare » şenlik gormemiş » gozden kacırmak » patlak goz » kendisini değiştiren calışma s » varsa yoksa » sucut » savaşcı » terennum etmek » bir gun evvel » hınc veya hıncını almak »

sarf_etmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sarf_etmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sarf_etmek_eş_anlamlısı nedir ve sarf_etmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.