tdk sözlük TDK Sözlük

 

sarf etmek eş anlamlısı

sarf etmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sarf etmek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sarf etmek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sarf etmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
belli belirli kesinleşmiş ş » altınıustune getirmek » cok gecmeden » tımarhane kackını » tutac » havan dovucunun hınk deyicisi » gonul almak veya gonlunu almak » yuzu gulmek » calışkan » fransız » alcıcı » gorev aldığıaskerî harekât » can kaygısına duşmek » ağaccılık » haric olmak » dunyanın birşey i » murtet » başınıdondurmek » sayısınıallah bilir » goresime » curmumeşhut hâlinde » yarıgolge » gul » surmeli » goz goz olmak » sızın sizin » canak ağızlı » karacalı » ağzıacık ayran delisi veya bud » el cırpmak » tavukculuk » efradınıcami ağyarınımani » ağıciceği » rofle » populer » sonuc » sumer » sabun kopuğu gibi sonmek » kor nişancılık » it ite buyurur it de kuyruğun » allah ın cezası » icindekiler » bir dilin kelimeleriyle duşunc » icki psikozu » gozunu yıldırmak » cabuk » gok kuresi » hukûmet kurmak » gonen » gume »

sarf_etmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sarf_etmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sarf_etmek_eş_anlamlısı nedir ve sarf_etmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.