tdk sözlük TDK Sözlük

 

sarf etmek eş anlamlısı

sarf etmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sarf etmek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sarf etmek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sarf etmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bukulgen » hispanica » carpıştırmak » basınclısu » dort yanıdeniz kesilmek » barok muzik » bağımlısıralıcumle » horoz evlenir tavuk tellenir » tukurmek » golgesine sığınmak » rumen » cokermek » şeylerden yapılarak icine su d » catık yuz » olum dirim » şobiyet » bir ceşit sıkıştırıcıalet » hayrete veya hayretlere duşmek » comlekleme » arnavutlaştırma » doşeniş » deli kızın ceyizi gibi » bakrac » işcilik » yazıyıcıkarmak veya sokmek » coğaltım » katran camı » dortnal » dincleşmek » ağlayanın malıgulene hayretmez » gorumsetme » tehaluf » tukenmez » hovarda olma durumu » taraca » duz » faaliyet gostermek » ici titremek veya titrememek » gozunde » icki sofrası » cıplaklık » surucu belgesi » kokleniş » bolum » paldır kuldur » dalıp cıkmak » ağacsız » cıkmak » hır cıkarmak » buğday surmesi »

sarf_etmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sarf_etmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sarf_etmek_eş_anlamlısı nedir ve sarf_etmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.