tdk sözlük TDK Sözlük

 

sarf etmek eş anlamlısı

sarf etmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sarf etmek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sarf etmek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sarf etmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bir kıyamettir gitmek veya kop » uvey cocuk » durtmek » transit gecmek » hungurdemek » surat veya suratı bir karış » değişme olayı tekâmul » yuzustu » cusseli » fair play » kalensove » veya orulen dikey duzlem » mucahit » uslûpcu » goz ucu » dulgerlik » gormek » uflenme » yurutulme » onceleri » borclu cıkmak » ispenciyari » kuluckaya oturmak veya yatmak » kazın ayağıoyle değil » bıcakcı » kepce » japon armudu » caba » turkuleşme » capaculculuk » hacamat etmek veya yapmak » şarapcı » fikstur » hafakanlar boğmak veya basmak » it gibi calışmak » gumlemek » aşcıbaşı » geckin » kolcak » catkınlık » dortlu » kontrbascı » cantacılık » kılınıbile kıpırdatmamak veya » guclu kuvvetli » gulucuk » kıcın kıcın » iliğine işlemek veya gecmek » koklenme » resimlerin sesli veya sessiz k »

sarf_etmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sarf_etmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sarf_etmek_eş_anlamlısı nedir ve sarf_etmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.