tdk sözlük TDK Sözlük

 

sarf etmek eş anlamlısı

sarf etmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sarf etmek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sarf etmek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sarf etmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
butunleşmek » ıp ip up up » acık » kotucul » neptunyum » bulaşmak surekli gorunur duru » dovmeci » cakmak » kumelemek » araclı » deniz ussu » haşlanıp ardından guneşte kuru » u » gozleri fıldır fıldır etmek » isimden tureme isim » hukum » capraz » hareketlerde bulunmak » gormek » cenesini bıcak acmamak » cilingir » cene kavafı » yerleştirmek teşhir etmek » olmuş » sokağa veya sokaklara duşmek » borc harc » disiplin sucu » tavukgoğsu » mur » yıldız gunu » uslûpculuk » benzine kan gelmek veya benzi » kupunu doldurmak » guveylik » at calındıktan sonra ahırın ka » gonlune gore » ciftlik kâhyası » icerisi » kesip veya kestirip atmak » parcalara ayırmak » bu cumleden » derisini yuzmek » recine » bisikletcilik » alnıacık yuzu ak » oğrenci » uzucu » sacmak » tukurmek » catal »

sarf_etmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sarf_etmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sarf_etmek_eş_anlamlısı nedir ve sarf_etmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.