tdk sözlük TDK Sözlük

 

sarf etmek eş anlamlısı

sarf etmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sarf etmek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sarf etmek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sarf etmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bohcacı » ağzına surmemek » kuncu » borclanılma » imdatcı » ev sahibi mulk sahibi hani bu » kusluk » ipcik » eroscu » kızıgonlune bırakırsan ya davu » gozu alışmak » gelin ciceği » kesenin ağzınıacmak » projektor » cepellilik » surgun » hucum » soylenmek » pabucluk » mustakil » uckur cozmek » okuzluk » culu duzmek veya duzeltmek » satranc tahtası » soğdca » dortluk » coplu » rb » struktur » gudumlu » iki buklum olmak » jimnastikci » mutevelli heyeti » dudak dudağa gelmek veya kalma » denize acılmak » veren madde » cirişotu » gozunden uyku akmak » gozu kapalıolmak » karburator » cavlanmak » bir soyle on dinle » bahce nanesi » kor bağırsak » kancılarlık » cıngırak taşıyan uzerinde cın » cıkmaz sokak » doşemcilik » keskin sirke kupune veya kabın » kırıkcı »

sarf_etmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sarf_etmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sarf_etmek_eş_anlamlısı nedir ve sarf_etmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.