tdk sözlük TDK Sözlük

 

sarf etmek eş anlamlısı

sarf etmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sarf etmek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sarf etmek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sarf etmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gucleşmek » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » kavanco » soz vermek » tuketici » baldırıcıplak » bolutlu » İskocyalı » hareket » cıkmak » coğu kez icinde yapıkalıntılar » carpı » beyaz sıvı » musterih olmak » bir istek ve surerlik bildirir » dutu rubus caesus » u » cınarlık » muslim » gelip gecmek » eşkenar ucgen » şoyle bir bakmak veya goz atma » emekliye ayrılmak veya cıkmak » cekirdek » imtizac » bir ağac stryhnos nux vomice » guc beğenir » sıskasıcıkmak » ictenlikle » pey surmek » rengi atmak kacmak veya ucmak » gittikce » ev alma komşu al » tartan arac » ici gitmek » aklından gecirmek » tatarımsı » samî » koşe » sut otugiller » dağcileği » caşıtlamak » tam adamına catmak » vucuda vermek aşıyapmak » cıkarım » mustezat » kureleme » zevkini cıkarmak » adam sırasına gecmek veya girm » ağzıacık »

sarf_etmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sarf_etmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sarf_etmek_eş_anlamlısı nedir ve sarf_etmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.