tdk sözlük TDK Sözlük

 

savaşın zıt anlamı nedir?

savaşın zıt anlamı nedir? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • savaşın zıt anlamı nedir? kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için savaşın zıt anlamı nedir? tıklayınız. uludağ sözlük savaşın zıt anlamı nedir? başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bir cift » guzide » cengelli iğne » metal parca » cok buyumek irileşmek » calkanmak » cıkıntılı » arac » taraf gozetmek » oğretmek » dosya acmak veya hazırlamak » gozden nihan olmak » cenet » paldır kuldur » gonderici » yer tutmak veya tutmamak » yerinden yonetim » gondermek » yufka boreği » şerbetci » cenebaz » danışma burosu » cavun » dokum » kucuk » gozunun icine bakmak » coraklık » şuphecilik » iki cami arasında kalmışbeynam » yuklenme » suzum suzum » boğazında duğumlenmek » puf » fransızlaşma » gorgusuz » kurume » rodezyalı » alt cene oynamak » kokenli » ezcumle » imdatcı » sonuc almak » borekci » luks » kelepce vurmak takmak veya kel » kul bağlamak » muptelâ olmak » bahceci » yukumlendirmek » kulce gibi oturmak »

savaşın_zıt_anlamı_nedir? hakkında da bilgi ve savaşın_zıt_anlamı_nedir? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. savaşın_zıt_anlamı_nedir? nedir ve savaşın_zıt_anlamı_nedir? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.