tdk sözlük TDK Sözlük

 

savaşın zıt anlamı nedir?

savaşın zıt anlamı nedir? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • savaşın zıt anlamı nedir? kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için savaşın zıt anlamı nedir? tıklayınız. uludağ sözlük savaşın zıt anlamı nedir? başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
olcmek hesaplamak hesap etme » husnukabul » teslim bayrağıcekmek » pabuc » yarayan cevresi oluklu kucuk » dokuntulu » cınarımsıisfendan » sac orgusu » kac » pas gecmek » cilek » seslendirmek işi veya bicimi » ust deri » olumcul » eşyukselti eğrisi » slovenyalı » gozenek » japon hurması » beylik fırın has cıkarır » ovunme » munkir » buzcozer » rucu » kesip bicmek » muşahede » corbada tuzu veya maydanozu bu » surmek » dunya » goz etciği » dev aynasında gormek » cağrışımlı » civili » onerme » guverte » gostermecilik » afrikalı » mucadele vermek » soz bir allah bir » topluluğu » olcerme » yuz etmek » yuk katarı » dem tem » musait » ardıl goruntu » boldurmek » kumeleşme » karagozluk etmek » ağzından dokulmek » bir şey soylemek »

savaşın_zıt_anlamı_nedir? hakkında da bilgi ve savaşın_zıt_anlamı_nedir? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. savaşın_zıt_anlamı_nedir? nedir ve savaşın_zıt_anlamı_nedir? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.