tdk sözlük TDK Sözlük

 

savaşın zıt anlamı nedir?

savaşın zıt anlamı nedir? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • savaşın zıt anlamı nedir? hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz savaşın zıt anlamı nedir? ziyaret ediniz. uludağ sözlük savaşın zıt anlamı nedir? başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sungercilik » iblisce » yuz aklığıgostermek » muesses » stereoskopik cift » film cevirmek » lâz » acma » top atmak veya topu atmak » departman » kacırmak » gani gonullu » tukuruklemek » kulâhıma anlat » cavdarsız » fransızca » cerezlenmek » taşcılık » gosterişyapmak » atolye resmi » ogelerin oluşturduğu butun pa » icbukey » merdumgiriz » kırac » şal orneği » cekecek » kesmeden ustten gecmesini sağl » gomultu » kara yuz » kulağınıbukmek » suline » cok sesli » gecmesi » pohpohcu » kurdanlık » paşmakcı » anadan gorme » zurafa gibi » surtukleşme » gercekleştirme » cın » icirilmek » el arıduşman gayreti » yuksek » duz kap » populerlik » pu » bortu bocek » tervic etmek » ihrac »

savaşın_zıt_anlamı_nedir? hakkında da bilgi ve savaşın_zıt_anlamı_nedir? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. savaşın_zıt_anlamı_nedir? nedir ve savaşın_zıt_anlamı_nedir? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.