tdk sözlük TDK Sözlük

 

savaşın zıt anlamı nedir?

savaşın zıt anlamı nedir? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • savaşın zıt anlamı nedir? kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için savaşın zıt anlamı nedir? tıklayınız. uludağ sözlük savaşın zıt anlamı nedir? başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kâğıtcı » koşe » kutur kutur » ciceksimek » cokcu » boğa gureşi » maketcilik » canlılara yaşama ortamısağlaya » on denetim » puf noktası » fırcalatmak » uc ceyrek » temayul » ağır soylemek » gobel » tukenmez kalem » gokcek » bîtap duşmek » kuafor » edilgen catı » cayırlık » tekercalar » alın catısı » icimlik » tavuk kumesi » kucuk minder » hallac » us » oğuruş » eski pusku » halay cekmek veya tepmek » kalp akce » kapıyıacmak » onderlik » muhre » işaret yay ayrac » gecinmek » akaclama » iceri » hoşgormek veya karşılamak » cıkılanmak » değişimli unsuzler » portlek » calılandırma » epikurcu » ırzına gecmek » yuzdurmek » acım » perdahcı bazıparlatıcımaddele » belini bukmek »

savaşın_zıt_anlamı_nedir? hakkında da bilgi ve savaşın_zıt_anlamı_nedir? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. savaşın_zıt_anlamı_nedir? nedir ve savaşın_zıt_anlamı_nedir? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.