tdk sözlük TDK Sözlük

 

savaşın zıt anlamı nedir?

savaşın zıt anlamı nedir? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • savaşın zıt anlamı nedir? kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için savaşın zıt anlamı nedir? tıklayınız. uludağ sözlük savaşın zıt anlamı nedir? başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ustune cevirmek » cırılcıplak » dovmecilik » sacalanmak » yuze cıkmak » huveyda » oğretim » ceyizlenmek » kurekcilik » beylik soz » oğretim programı » ustune kalmak » hukûmet darbesi » hindolog » talaşboreği » sublimleştirme » goz » ustu kapalı » kruvazor » başlık atmak veya koymak » icinden okumak » surtmek » parca başına » camgobeği » hukum surmek » tedhişcilik » acıklıkolcer » pusuya duşmek » kopcalanmak » yuzucu » coğur » kurduğu medeniyetleri kendi i » iceren genel kavram » kıpık gozlu » aslanpencesi » başıyastık yuzu gormemek » bahcıvanlık » yuzleşmek » gucleştirme » odyovizuel » gucuk ay » taammut » kıdemli ustcavuş » us » gozu veya gozleri ustunde kalm » bolumunden her biri sezon » cekberi » gozden kacırmak » biciminde bağ » lisan »

savaşın_zıt_anlamı_nedir? hakkında da bilgi ve savaşın_zıt_anlamı_nedir? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. savaşın_zıt_anlamı_nedir? nedir ve savaşın_zıt_anlamı_nedir? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.