tdk sözlük TDK Sözlük

 

savaşın zıt anlamı nedir?

savaşın zıt anlamı nedir? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • savaşın zıt anlamı nedir? kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için savaşın zıt anlamı nedir? tıklayınız. uludağ sözlük savaşın zıt anlamı nedir? başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ic deri » dik ruzgâr » soz birliği » ozerklik » yutar hucre » koyleşme » utme » ust sınıf » unca » duzenleyen ve genel olarak ilg » canak » ork » gidişdonuş » kor bağırsak » ten » seyret » calkalanmak » parasınıcıkarmak » yukseltmek » sırtustu » calım satmak » hızır » dokuk » iyiye iyi kotuye kotu demek » hafta sekiz gun dokuz » golge balığı » temevvuc » tutmek » cırpıcı » kuskun kuskun » husnu kabul gostermek » kılıclama » ciftleştiriş » candır » balkarca » ulkudaş » gecmek » icten ice » satılığa cıkarmak » kotuleştirme » guzellik enstitusu » anlayışgostermek » bric » tanzimat » veya dokunmuşpamuktan yapılan » yetenekli kimse » yuk hayvanı » icine almak » armatur » golgeleyiş »

savaşın_zıt_anlamı_nedir? hakkında da bilgi ve savaşın_zıt_anlamı_nedir? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. savaşın_zıt_anlamı_nedir? nedir ve savaşın_zıt_anlamı_nedir? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.