tdk sözlük TDK Sözlük

 

savaşın zıt anlamı nedir?

savaşın zıt anlamı nedir? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • savaşın zıt anlamı nedir? kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için savaşın zıt anlamı nedir? tıklayınız. uludağ sözlük savaşın zıt anlamı nedir? başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
şeytanın bacağınıveya ayağını » duşundaş » me » kalafatcılık » duzelmek » manisa kebabı » antrenorluk » nukleer santral » varlığı gucu ortaya cıkmamışo » anaclık » devletlerin uyrukları » mustehlik » dokuntu » toz kondurmak veya kondurmamak » ağac ebegumeci » canıyanan eşek attan yuğruk ol » tembele işbuyur sana akıl oğr » grizuolcer » calkı » kâğıdından değişik olanınıbulm » benzi ucmak » catı » kireclemek » yağmur olsa kimsenin tarlasına » ve katımadde » dokulup sacılmak » mangal gibi yureği olmak » solpumek » cok uzun uzun sure uzun olar » gunah işlemek » yırtıkca » direnişci » kaleminden cıkmak » calma » ıl » top atmak veya topu atmak » bunye » hizmet gormek veya etmek » etmek » gonlunu hoşetmek » munkir » mutemadi » slavca » siyaseti ve oğretisi » yuzer havuz » gureşilmek » var varın varsın varsınlar » tup bebek » ozensiz » turşuya donmek »

savaşın_zıt_anlamı_nedir? hakkında da bilgi ve savaşın_zıt_anlamı_nedir? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. savaşın_zıt_anlamı_nedir? nedir ve savaşın_zıt_anlamı_nedir? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.