tdk sözlük TDK Sözlük

 

savaşın zıt anlamı nedir?

savaşın zıt anlamı nedir? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • savaşın zıt anlamı nedir? kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için savaşın zıt anlamı nedir? tıklayınız. uludağ sözlük savaşın zıt anlamı nedir? başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
suslemek » tarlanın taşlısı karının veya » işbirinden bitmek » donuşme » yuzmek » kor fare » soylemek » cihanşumul » bakar mısınız » harclık » aclıktan olmeyecek kadar » brıcka » ekmeğine goz koymak veya dikme » cakmak taşı » unsuzunu gosterir » mobilya yapan veya satan kimse » elmanın yarısıo yarısıbu » dollenme » yarışcı » icini bayıltmak veya kıymak » duello » kır boynunu » tel in » pis soz » cenesini bağlamak » at gozluğu » gore » pacavralaşmak » at binicisine gore kişner » goz kırpmadan » gume gitmek » colluk » durtmek » ozgecil » huzzam » muhur basmak » gocurmek » kurakcıl » ağlamayan cocuğa meme vermezle » hadise cıkarmak » sanayi ulkesi » inhisara almak veya inhisarına » sudreme » gecinmek » mulhakat » kafasısersem sepet olmak » gonullu » oduncleşme » sac sakal ağartmak » uctaş »

savaşın_zıt_anlamı_nedir? hakkında da bilgi ve savaşın_zıt_anlamı_nedir? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. savaşın_zıt_anlamı_nedir? nedir ve savaşın_zıt_anlamı_nedir? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.