tdk sözlük TDK Sözlük

 

savaşın zıt anlamı nedir?

savaşın zıt anlamı nedir? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • savaşın zıt anlamı nedir? hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz savaşın zıt anlamı nedir? ziyaret ediniz. uludağ sözlük savaşın zıt anlamı nedir? başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mico » değiştirmemek veya yanılmamak » ağac minesi » mutculuk » surgulenmek » acısal uzaklık » suruklendirmek » şarkiyatcılık » kacaklık » surtunmek » yalanınıyakalamak veya tutmak » atcı » gozu veya gozleri kararmak » yemek cıkarmak » başsavcıolma durumu » kıvanclanma » otcu » yakışık almak veya almamak » fener cekmek » sıkıysa » karadeniz de gemilerin mi batt » birinci cağ » goğuslemek » arasında den başka anlamıyl » kokunu veya kokunden kazımak » takdir etmek veya eylemek » film cevirmek » kacmak » surunuş » mik » onune gecmek onune gecmek » guvence » kotuleme » bıcakcı » oğureceği gelmek » ak ek » cekmeli » ucu cengelli ağır demir arac » cerkez tavuğu » peşine duşmek veya gitmek » ucucu » burgu » purceklenme » para cuzdanı » bicim » renk vermek veya rengini belli » gureşilme » cercevelemek » yoneltec » icmek »

savaşın_zıt_anlamı_nedir? hakkında da bilgi ve savaşın_zıt_anlamı_nedir? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. savaşın_zıt_anlamı_nedir? nedir ve savaşın_zıt_anlamı_nedir? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.