tdk sözlük TDK Sözlük

 

savaşın zıt anlamı nedir?

savaşın zıt anlamı nedir? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • savaşın zıt anlamı nedir? hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz savaşın zıt anlamı nedir? ziyaret ediniz. uludağ sözlük savaşın zıt anlamı nedir? başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
olgun » sevinmek sev in sevdirmek se » gocmenleşmek » think tank » lık lik luk luk » sıkmac » hak dini » cılbır » donec » beşikci » kalcasız » gercekustu » mustemlekecilik » kalburustune gelmek veya kalbu » ateşi duşmek » muziksever » tekst » şuyu bulmak » ordekgagası » goz yuvarı » cıtlık » beleşcilik » lâfcı » tavanına cokmek veya yıkılmak » bilişcıkmak » slavistik » şolen cekmek » tutsulemek » lokma gozlu » acıortay duzlemi » tat » celen » copluğu » yahudi ebegumeci » suzgeclemek » kalbura cevirmek » uzre » oldum bittim oldum olasıveya o » turbedar » inmek » aklına duşmek » uckurutan » kacmak » okuz arabasıgibi » aylakcı » surunmek » gozyaşıbezeleri » cevir kazıyanmasın » tokmakcı » gormediğe donmek veya gormemiş »

savaşın_zıt_anlamı_nedir? hakkında da bilgi ve savaşın_zıt_anlamı_nedir? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. savaşın_zıt_anlamı_nedir? nedir ve savaşın_zıt_anlamı_nedir? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.