tdk sözlük TDK Sözlük

 

savaşın zıt anlamı nedir?

savaşın zıt anlamı nedir? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • savaşın zıt anlamı nedir? hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz savaşın zıt anlamı nedir? ziyaret ediniz. uludağ sözlük savaşın zıt anlamı nedir? başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
capaklanış » gonen » hukmu olmak veya olmamak » kanıma gore veya kanımca » ucu herhangi birine dokunmak » gozunu kapamak » sonradan gorme » bakar mısınız » sokuk » gol olmak » torpu » civilenme » ele gecirmek » odev bilgisi » hastalıklarının genel adı » şıralık uzum » cakıl taşı » cekmek » hat cekmek » ucunu kacırmak » sesini cıkarmamak » nabzınıyoklamak veya nabız yok » dovdurtmek » boreklik » icini acmak » iğneyi kendine cuvaldızıbaşka » umranlı » yamcısız » kılıclama » koskelmek » tekniği » gecmek » cıkışlı » tayyor » gonlu olmak » kabak birinin başına veya başı » terennum » karesel bolge » ustalık gerektiren iş sınaat » temasa gecmek » etuv » deli danalar gibi donmek » cekim ekleri » usulsuz » cantasız » kestiği veya attığı tırnak ola » orneklemek » gokce » sakalına gore tarak vurmak » kuşne »

savaşın_zıt_anlamı_nedir? hakkında da bilgi ve savaşın_zıt_anlamı_nedir? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. savaşın_zıt_anlamı_nedir? nedir ve savaşın_zıt_anlamı_nedir? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.