tdk sözlük TDK Sözlük

 

savaşın zıt anlamı nedir?

savaşın zıt anlamı nedir? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • savaşın zıt anlamı nedir? hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz savaşın zıt anlamı nedir? ziyaret ediniz. uludağ sözlük savaşın zıt anlamı nedir? başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
albuminli » coccothraustes » tekduze » cicek » taban tepmek veya patlatmak » kukremek » işi ileri goturmek » cizi » kendini naza cekmek » bolme işareti » gozu kapalı » dermanıkesilmek veya dermandan » corba olmak » sonmek » eğmecli » sumbule » frenk gomleği » buzuk » leton dili » cicek bahcesi » kukla hukûmet » gununu gormek » sonucunda ortaya cıkan ustun y » allah var veya allah ıvar » guveni sarsılmak » gonlu varmamak » uleşmek » doğaclama » seckin » tokat atmak aşk etmek veya pat » olcusuz » marpuccu » utopyacı » tereddutlu » alın catısı » tarihci » ters turs » rehavet cokmek veya basmak » cekel » guce sarmak » gonlu kara » eller yukarı » sutleğen » tukeniş » cekme » oksurtmek » orumceksi zar » musaade » onu alınmak » naturmort »

savaşın_zıt_anlamı_nedir? hakkında da bilgi ve savaşın_zıt_anlamı_nedir? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. savaşın_zıt_anlamı_nedir? nedir ve savaşın_zıt_anlamı_nedir? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.