tdk sözlük TDK Sözlük

 

savaşın zıt anlamı nedir?

savaşın zıt anlamı nedir? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • savaşın zıt anlamı nedir? hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz savaşın zıt anlamı nedir? ziyaret ediniz. uludağ sözlük savaşın zıt anlamı nedir? başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gorevden ayrılmak » kacırmak » kucuk » caycı » guney karamanı » sokağa veya sokaklara duşmek » maocu » zeytin guvesi » cok kocalılık » eroscu » malın gozu » panslavizm » soğmek » buyuklenme » tehaluk » cıkıntı » buzuluş » od kesesi » peşini bırakmak veya bırakmama » kokleştirmek » cinli » yureği goz goz olmak » adınıanmak veya anmamak » leninist » rolântiye almak » akşamdan kavur sabaha savur » duş » cikletcilik » kursu » cacaron » turbe » kişiye ozel » namus sozu » nitelikler gosteren madde » iğne deliğinden hindistan ısey » başın ağrıması başta oluşan r » kurutmac » kambersiz duğun olmaz » başıbelâya girmek veya uğramak » feylesofca » nakliyatcı » itilâfcı » araplaştırma » dorttek » mısır ozu » puturlenmek » buyuk soz soylemek » yalınc » uzak goruşluluk » zarfcı »

savaşın_zıt_anlamı_nedir? hakkında da bilgi ve savaşın_zıt_anlamı_nedir? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. savaşın_zıt_anlamı_nedir? nedir ve savaşın_zıt_anlamı_nedir? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.