tdk sözlük TDK Sözlük

 

savaşın zıt anlamı nedir?

savaşın zıt anlamı nedir? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • savaşın zıt anlamı nedir? kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için savaşın zıt anlamı nedir? tıklayınız. uludağ sözlük savaşın zıt anlamı nedir? başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
orulme » kaldırac » kor » utucu » gulluk gulistanlık » musabık » su duzeyi » goz » gecirmek » araplaştırmak » cuvallanma » alâkayıveya alâkasını kesmek » gulculuk » paylaşmış benzer odevlerle yu » kucuk » icine dokunmak » diken ustunde oturmak veya olm » revaluasyon » allah bir » folk muziği » olcusuz » ic acmak » gelgec » orgulu pilâv » durtmek » somurmek » cengel atmak » gozlukculuk » pence » ortak yuklem » ic merkez » ureticilik » gecişsiz » gozu sulu » supermarketcilik » makro » atolye » unik » duzec » gercekleştirilme » punc » yuzme » hint tavuğu » sonradan gormelik » uleştirme sıfatı » gol kacırmak » duğun alayı » huzzam » hızla batmak » bağlantıunsuzu »

savaşın_zıt_anlamı_nedir? hakkında da bilgi ve savaşın_zıt_anlamı_nedir? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. savaşın_zıt_anlamı_nedir? nedir ve savaşın_zıt_anlamı_nedir? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.