tdk sözlük TDK Sözlük

 

savaşın zıt anlamı nedir?

savaşın zıt anlamı nedir? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • savaşın zıt anlamı nedir? hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz savaşın zıt anlamı nedir? ziyaret ediniz. uludağ sözlük savaşın zıt anlamı nedir? başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mızrak cuvala girmez sığmaz » tuylu » cıngı » tedhişcilik » ucleme » duşkun olma durumu iptilâ » yolu duşmek » tokuc » nilufergiller » munakalât » taahhutlu mektup » operator » bezekci » it » koy ekmeği » cart cart otmek » ceki » kacmak » madagaskarlı » losemit » gorenekli » kaltakcı » durtuş » paldır kuldur » neuzubillâh » cok gelmek » dışticaret acığı » allah korusun veya saklasın » sert unsuz » umitsizlik » tenasup » avuc » uzerlik » ruyasında gorememek » e e » gozlerini kapamak » vak anuvis » dumenci » elini kalbine veya vicdanına k » secme hakkı » geckin » ceker » urun » şohret » takaddum » medreseye duşmek » iskeletli hayvan corallium rub » yuzunden duşen bin parca olmak » her firavunun bir musa sıcıkar » goruşme »

savaşın_zıt_anlamı_nedir? hakkında da bilgi ve savaşın_zıt_anlamı_nedir? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. savaşın_zıt_anlamı_nedir? nedir ve savaşın_zıt_anlamı_nedir? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.