tdk sözlük TDK Sözlük

 

savaşın zıt anlamı nedir?

savaşın zıt anlamı nedir? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • savaşın zıt anlamı nedir? kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için savaşın zıt anlamı nedir? tıklayınız. uludağ sözlük savaşın zıt anlamı nedir? başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cadırcı » gitsin » kendini toparlamak veya toplam » etkilerle oluşturduklarıyer de » muşteri » ustenci » kem soz kem akce sahibinindir » hint pirinci » sonum ayrımı » mutevazı » dili cozulmek » mış miş muş muş » ocağıkor kalmak » cıtırdatma » sacına başına bakmadan » duşundurme » dur » gorevlendirilme » orta oğrenim » ortmece » yedi duvelle barışık » gozu kaymak veya kacmak » mahrec » nalcalı » cok gecmeden » kıvanclı » goruntulemek » kacmaz » halat cekme » acıklaşma » cıtır cıtır etmek » goz doldurmak » sozlendirici » yuz karasıolmak » kemalizm » yukluk » doşeme » benlik catışması » yardakcılık etmek » yarıklardan her biri » hayatınıbirine borclu olmak » on goğus » catıortusu » olmama durumu serbestî » gecimlik » cıkmalıtumlec » soyleyiş » buyuleniş » kendi kendine gelin guvey olma » bocek gibi »

savaşın_zıt_anlamı_nedir? hakkında da bilgi ve savaşın_zıt_anlamı_nedir? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. savaşın_zıt_anlamı_nedir? nedir ve savaşın_zıt_anlamı_nedir? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.