tdk sözlük TDK Sözlük

 

savaşın zıt anlamı nedir?

savaşın zıt anlamı nedir? kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • savaşın zıt anlamı nedir? kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için savaşın zıt anlamı nedir? tıklayınız. uludağ sözlük savaşın zıt anlamı nedir? başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
antep fıstığı » babasının veya babalarının cif » sıfırıtuketmek » arozoz » anadan yeni doğmuşa donmek vey » hey gidi hey » daha bircok şeylerin yapımında » tegaful » gumuşgoz » arac » hendek » kor değneğini beller gibi » arasına veya aralarına karışma » cingene cergesinde musandıra n » istifci » muzahrefat » duşman » ozelleşmek » nevri donmek » beli bukuk » ağıtcılık » şeref sozu » yan gelip oturmak veya yatmak » cizinti » eskimoca » kibar duşkunu » kokten dincilik » suzule suzule » tespih bocekleri » uc catal » işayağa duşmek » sulûk etmek » ciğnetmek » onleniş » bağlac » calışkan » fırsat duşkunu » şamata etmek veya koparmak » uslenmek » cevir kazıyanmasın » ele » duşunce » iceri » cuş » ne demek » spinosum » ote » yuzlu » kırılıp dokulmek » bukunmek »

savaşın_zıt_anlamı_nedir? hakkında da bilgi ve savaşın_zıt_anlamı_nedir? eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. savaşın_zıt_anlamı_nedir? nedir ve savaşın_zıt_anlamı_nedir? kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.