tdk sözlük TDK Sözlük

 

sayıların yazımı

sayıların yazımı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sayıların yazımı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sayıların yazımı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sayıların yazımı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cok şey » cımkırma » guzel duyu » estek kostek » soyleşmek » kollarından birinin başında bu » kok kaplama » bokunu cıkarmak » yakadan gecirmek » pacayıkaptırmak » centikli » cekimli » topukdoven » genc » gununu gostermek » x x » her tur gosteri yapmaya uygun » marmara cırasıgibi yakmak veya » mıknatısıolan » cok yavaşişyapan cevik olmaya » turşusu cıkmak » yem dokmek veya koymak » ceşnilenme » cıtkırıldımlık » efendime soyleyeyim » acıklamak » oğutleme » gecirmek » koclanmak » icirme » muheyya » catma kaş » kulaclamak » oz dışı » tac giymek » dayanıklıbir orman ağacıquercu » kulfetsiz » cimenlik » tovbe ayları » hidr hidro » recine kesesi » cebinden cıkarmak » topuk calmak » barışcıl » dolambacsız » gulucuk » sebat etmek veya gostermek » yuzunu yere getirmek » lâckalaşmak » bicmek »

sayıların_yazımı hakkında da bilgi ve sayıların_yazımı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sayıların_yazımı nedir ve sayıların_yazımı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.