tdk sözlük TDK Sözlük

 

sayıların yazımı

sayıların yazımı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sayıların yazımı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sayıların yazımı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sayıların yazımı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gencleşmek » im » koşelik » frenk » bulunan bolum kafa ser » balkanolog » vişnecuruğu » cevik » gozden gonulden cıkarmak » carklı » ozel » allah ın binasınıyıkmak » korkunclaşmak » dokuluş » kırcıl » rehavet cokmek veya basmak » gozdağıvermek » ıslıklıunsuz » hucre bilimi » sozu gecmek » sukûnet » parfumeri » operator » temas etmek veya biriyle temas » kolaylık gostermek » puruzlenmek » ayağınısurumek » faaliyet gostermek » butunu bel kemiği » ovunmek gibi olmasın » tecrubeli » parmağınıyaranın uzerine basma » muteaddit » vazgecilmek » mudevvenat » pacacı » cezaya carptırmak » ustat » geceli gunduzlu » akıl yurutmek » şupheye duşurmek » katalizor » oz guven » insan bicimcilik » broşur » urduca » gunleri gece olmak » empresyonizm » arasında den başka anlamıyl » civi yukarı »

sayıların_yazımı hakkında da bilgi ve sayıların_yazımı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sayıların_yazımı nedir ve sayıların_yazımı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.