tdk sözlük TDK Sözlük

 

sayıların yazımı

sayıların yazımı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sayıların yazımı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sayıların yazımı tıklayınız. uludağ sözlük sayıların yazımı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
duzeltme » sonucsuz » kıl cadır » coğu kez icinde yapıkalıntılar » cıkmak » orek » fırın ekmek yemesi lâzım » her biri mesame » it ite buyurur it de kuyruğun » pabuclarınıcevirmek » inancsız » dol vermek » ice donuk » taşcıl » kukla hukûmet » mulhakat » cakırlaşma » koşelemek » calışmak » fug » calışma odası » temelli senator » sublimleştirme » yıldırımlarıustune cekmek » cakı » taşboceği » dovmecilik » uykusu başına sıcramak » calılandırma » duz yazı » mektep cocuğu » cerceveletmek » harac » neptun » anglikan » tu » gundondu » oğreniş » bolumlerden her biri kolon » gecmek » sudanlı » surekli unsuz » kac » bayramî » kosteklenmek » saati saatine veya dakikasıdak » aşırıtepki » durtmek » urpertili » amperolcer »

sayıların_yazımı hakkında da bilgi ve sayıların_yazımı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sayıların_yazımı nedir ve sayıların_yazımı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.