tdk sözlük TDK Sözlük

 

sayıların yazımı

sayıların yazımı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sayıların yazımı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sayıların yazımı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sayıların yazımı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
oclenmek » dort yuzlu » arkac » borclu bulunmak veya olmak » ic guveyi girmek » coğalış » duzensiz » hakas » uzerinden atlamak » gozleme » kıcın kıcın gitmek » curutme » oğretim » yapmacık gorunumu » gic » son dort » yuzeyinin her noktasına basınc » kemikcik » cıtır cıtır konuşmak » kılıc kuşanmak veya takmak » basma alım satımı » calışma odası » duğmelenme » cırak etmek » amerika elması » usanclık » pırlangıc » dalgıc bocekler » sunger cekmek » eli ayağıveya eli kolu bağlı » goz erimi » mef ul » gonul borclusu » gosterilen » edilmesi » ciğleşmek » vergi yukumlusu » metal kap » cember » cakmak » cengelleme » cay bardağı » unsuz duşmesi » suyundan yararlanılan cukur » ciğneme » berat gecesi » nar ciceği » cakal armudu » inatcı » germanistik »

sayıların_yazımı hakkında da bilgi ve sayıların_yazımı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sayıların_yazımı nedir ve sayıların_yazımı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.