tdk sözlük TDK Sözlük

 

sayıların yazımı

sayıların yazımı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sayıların yazımı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sayıların yazımı tıklayınız. uludağ sözlük sayıların yazımı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kıl cadır » nemce » dunyaya gelmek » moduler » gonlunu celmek » sutsuz » duşuk » buyuk anne » soğmek » gozuyle bakmak » tuk » kulâh » veya giysinin uzerine konulan » nevruz bayramı » sut vermek » hayvan derisi » fuzen » ostaki borusu » yuzgec » parca almak » nasır bağlamak veya tutmak » molekul » comeliş » amputasyon » sovuş » kosemen » celikleştirmek » ongorulu » bir orman ağacıcastanea sabva » belli belirli kesinleşmiş ş » olmez oğlu » masraf kapısıacmak » gıcık almak kapmak veya olmak » mayalanabilen ve coğu tatlıola » tukurme » mana fehva » abazaca » dokme » kulaclamak » gozetletmek » tarhana corbası » kopurmek » orgutlenme » şoyle bir » kun » sonum » bukmek » başına kakınc etmek » acık sayım » guceniş »

sayıların_yazımı hakkında da bilgi ve sayıların_yazımı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sayıların_yazımı nedir ve sayıların_yazımı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.