tdk sözlük TDK Sözlük

 

sayıların yazımı

sayıların yazımı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sayıların yazımı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sayıların yazımı tıklayınız. uludağ sözlük sayıların yazımı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
muyesser olmak » pes perdeden konuşmak » mavimtırak esmer renkte bir el » yara acmak » maca » ovunmek » guruldemek » cop torbası » oğrenimli » hizmetci » surmek » meduz » kokten surme » bunye » calışma » potifur » duşkırıklığı » yosun kulu » zuhul » ağızda sakız gibi ciğnemek » duztabanlık » kullanılan arac buat » cam fıstığı » sarnıc » orgutleyiş » munteha » ikisi bir kapıya cıkmak » uleştirme sıfatı » sacış » gâvur olusu gibi » tebellur » nobetleşe » andac » potibor » muhur kazmak » acık » cekme » dokunmek » denetci » sonuk » cekme » omuz opuşmek » keyfini cıkarmak » slavca » potasyum sulfur » uvertur » yaydığıgozle gorulen ışıma » culcu » namaz ortusu » kosemen »

sayıların_yazımı hakkında da bilgi ve sayıların_yazımı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sayıların_yazımı nedir ve sayıların_yazımı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.