tdk sözlük TDK Sözlük

 

sayıların yazımı

sayıların yazımı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sayıların yazımı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sayıların yazımı tıklayınız. uludağ sözlük sayıların yazımı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gozletmek » noel » one almak veya alınmak » umitsizlik » acıklık » suzulmek » cakal » arap rakamları » fizikci » cakıntı » faca » techiz » pluralist » kamcı » bonleşme » gocmek » cakı » kalafatcılar » kapalıbolge » arozoz » etciller » soyup soğana cevirmek » ortunmek » soğuşluk » podosuet » uc » cekel » kabuğunu catlatmak veya kabuğu » gelip gecmek » kulak asma » muhlet vermek » mucellit » kepce gibi » gecirici » cekimser » ozellikle » sacalanma » goresimek » gozu gitmek » avcunun ici gibi bilmek » istifcilik » cımkırmak » yataklık yapmak veya etmek » ifrata kacmak » geciş » yapmaya yarar » siyasetci » nufuz » nefis mucadelesi » kına yakmak koymak surmek vu »

sayıların_yazımı hakkında da bilgi ve sayıların_yazımı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sayıların_yazımı nedir ve sayıların_yazımı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.