tdk sözlük TDK Sözlük

 

sayıların yazımı

sayıların yazımı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sayıların yazımı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sayıların yazımı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sayıların yazımı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
urkuntulu » vucuda vermek aşıyapmak » sinirine dokunmak » canaksıhucreler » odunc » cirişlenme » astsubay cavuş » yugoslavyalı » cırpıcı » calâk » soyleme » şaşkına cevirmek » ceneli » goz kadehi » boyun bukmek » cekmek » yok pahasına satmak almak vey » oğrenme » cis » civi sokmak veya surmek » kısmet veya kısmeti cıkmak » ogelerin oluşturduğu butun pa » iyilik guzellik » gun » dudağınıbukmek » x veya rontgen ışınları » teşkilâtıesasiye kanunu » ruzgârlama » vasıflıişci » tebessumsuz » sorf » umitlenme » police » soya cekmek » onde gelmek » inkılâpcılık » gozum cıksın veya kor olsun » cığır » meskût gecmek » du » uranus » dehşete duşurmek » uclanmak » karakacan » başıdonmek » deli gullâbicisi » karikaturize » parcalarıgibi şeylerin tumu » bitkisi gossypium » gucumsemek »

sayıların_yazımı hakkında da bilgi ve sayıların_yazımı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sayıların_yazımı nedir ve sayıların_yazımı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.