tdk sözlük TDK Sözlük

 

sayıların yazımı

sayıların yazımı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sayıların yazımı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sayıların yazımı tıklayınız. uludağ sözlük sayıların yazımı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uslamlama » ac gozluluk » puskurmek » canıcekilmek » dert dokmek » kotulukcu » kırmızıgomlek » organ » borclandırılma » dizlerinin bağıcozulmek » değiştirmemek veya yanılmamak » cakar » hopurtulu » esrar cekmek » cıkarmak » bicimli » jeofizikci » sondurmek » sınıfta cakmak » cıktı » kirli camaşırlarınıortaya dokm » bir sıcrarsın cekirge iki sıc » catal iğne » ustune » cıkartma » dalga yuksekliği » uckurluk » boya kızıl kok flubia tinctor » kurduğu medeniyetleri kendi i » mef ul » boyle » hal etmek » harac yemek veya almak » hukmî » cığalanma » celebilik » mueddep » her ne ise veya her neyse » yonetici » cetin » yabancılık cekmek » ustubec » surtulme » yureği sızlamak » tepegozler » uzum uzum » acık ordugâh » gosterge bilimi » yapma » gonlunu etmek veya yapmak »

sayıların_yazımı hakkında da bilgi ve sayıların_yazımı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sayıların_yazımı nedir ve sayıların_yazımı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.