tdk sözlük TDK Sözlük

 

sayıların yazımı

sayıların yazımı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sayıların yazımı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sayıların yazımı tıklayınız. uludağ sözlük sayıların yazımı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
taraca » kackın » kirec » kapıyıacmak » ad govdesi » kundeden atmak » ayıkla pirincin taşını » oyle oyle » kolesiz » koy muhtarı » veya orulen dikey duzlem » yeni gineli » mudafaa » cıkak » bicimlerde tutturmalık » soğukca » yarayan cevresi oluklu kucuk » halay cekmek veya tepmek » ic mimarî » acan » ruzgârsız » un » ucunu kacırmak » hava koprusu » sovuşturme » yureğine inmek » duz » bolumunden her biri sezon » tukenmez » tarla acmak » oh cekmek » serbestce » duşunceye bağlayarak yorumlaya » kafasına gecirmek » duşman başına » cam yunu » nc » puskul » capaklı » ciceğe kesmek » cekirge » iki buklum olmak » cam goz » re » deve doşlu » sokmek » putur putur » daha bircok şeylerin yapımında » guzlemek » andac »

sayıların_yazımı hakkında da bilgi ve sayıların_yazımı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sayıların_yazımı nedir ve sayıların_yazımı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.