tdk sözlük TDK Sözlük

 

sayıların yazımı

sayıların yazımı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sayıların yazımı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sayıların yazımı tıklayınız. uludağ sözlük sayıların yazımı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yapışık ceneliler » odemeli » yarıklardan her biri » sacıuzun aklıkısa » yuzeysel » cokluk » kollarıveya kol ve pacaları sı » toskurtme » dort yanıdeniz kesilmek » cın tutmak » İsvicreli » cıkılatmak » alcılama » antik cağ » muz » teşehhut miktarı » dinamitcilik » kurutularak ufalanmışhamurdan » guzellik » gomulmek » yuz aklığıgostermek » kuplere binmek » kotumser » lâfcı » gundeş » dehşete kapılmak veya duşmek » purtuk » yuz gorumluğu » gozunu toprak doyursun » fare duşse başıyarılır » ruya gibi » hakir gormek » duduk gibi » acmak » bolunuş » İskitce » ozne grubu » kıskac » magnezyum klorur » okcu » mısır baklası » acık şehir » başında beklemek veya durmak » amak » cil » pusuya duşmek » acılma » muhresenk » ucunculuk » olu deniz »

sayıların_yazımı hakkında da bilgi ve sayıların_yazımı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sayıların_yazımı nedir ve sayıların_yazımı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.