tdk sözlük TDK Sözlük

 

sayıların yazımı

sayıların yazımı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sayıların yazımı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sayıların yazımı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sayıların yazımı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sanat dunyası » ozeme » normalustu » acılma » bu sıcağa kar mıdayanır » bicim » uyarlac » ofkesiz » goruştarzı » durt » barca » gormediğe donmek veya gormemiş » karikaturize etmek » kalensove » hadise cıkarmak » goz merceği » iplikcilik » cokek » yuklem obeği » ikbal duşkunluğu » gece gunduz dememek » durzu » kult » akşamustu » kendi derdine duşmek » teneffus » kofteci » taraca » zaturree » soyup soğana cevirmek » allah ın evi » acık fikirlilik » genclik » imzayıbasmak veya cakmak » pic olmak » yururluğe konmak » secim yasağı » uckurutan » donuşturmek » urunsuz » cilekeşlik » kulâhınıters giydirmek » kulturel antropoloji » oğurleşme » hoşduruma gelmek » bohca boreği » m » deniz ordeği » nufus » gerekceli »

sayıların_yazımı hakkında da bilgi ve sayıların_yazımı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sayıların_yazımı nedir ve sayıların_yazımı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.