tdk sözlük TDK Sözlük

 

sayıların yazımı

sayıların yazımı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sayıların yazımı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sayıların yazımı tıklayınız. uludağ sözlük sayıların yazımı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
doruk cizgisi » ım » kundakcı » goz bağcılık » sozunu tutmak » ustune alınmak » oportunizm » civilenme » ayrılan kimselerden kurulu der » parcalarıkaynaştırma işi veya » kamcılama » kanarya ciceği » cıkmak » muşkulât » koktencilik » acık oy » kulucka donemi » carpılı » aracılığıyla duymak değmek e » nazım turu » murver » kafesci » kaşile goz gerisi soz » kıc atmak » ustunde durmak » yengec » gul yağcı » suzgec » oto parkcılık » tefeyyuz » yore » gok cismi » muzakere etmek veya yapmak » cokmek » garnitur » suvarilik » suzgunluk » gorevsiz » kok » gormuşluk » birleştirerek bir varlığıyenid » turkcu » aslıastarıveya aslıaslı olmama » ac gozluluk » acz icinde olmak » tefessuh » kosele suratlı » organların her biri » cekmek » cizmek »

sayıların_yazımı hakkında da bilgi ve sayıların_yazımı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sayıların_yazımı nedir ve sayıların_yazımı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.