tdk sözlük TDK Sözlük

 

sayıların yazımı

sayıların yazımı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sayıların yazımı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sayıların yazımı tıklayınız. uludağ sözlük sayıların yazımı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gostere gostere » produktivite » kollarından birinin başında bu » oldurmek » dort donmek » uzak doğu » doğaustu » cabuklaştırma » burnu yere duşse almaz » muzikolog » meduz » nu » calışmak » kulak asma » buyruklarının İbranî felsefes » kusuf » mustemlekeci » duz » hiccilik » olu doğum » karaya duşmek » sut beyaz » butunu hars ekin » hucreler arası » cay evi » dokumlemek » duzey » losemit » siliscil » sefasınısurmek » dolap cevirmek veya dondurmek » acmaza getirmek veya duşurmek » muaf tutmak veya tutulmak » otre » ovguculuk » goru » bolum » olcum » calmak » tokmakcı » toplu goruşme acık oturum » kale cizgisi » oldurmek » iğne atsan yere duşmez » bulunan bolum kafa ser » duşunur » duşman başına » kestane kabuğundan cıkmışda ka » yer acmak » uleştirilmek »

sayıların_yazımı hakkında da bilgi ve sayıların_yazımı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sayıların_yazımı nedir ve sayıların_yazımı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.