tdk sözlük TDK Sözlük

 

sayıların yazımı

sayıların yazımı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sayıların yazımı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sayıların yazımı tıklayınız. uludağ sözlük sayıların yazımı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cezasınıcekmek » mezata cıkarmak veya koymak » sukûtîlik » kutuphaneci » kel olur sırma saclıolur kor » cit » citlemek » mulhak butce » doğaclama » guzergâh » uzun yol surucusu » arkaya bırakmak veya koymak » tek acıklık bulunan ocak » mutereddit » koprucuk » sıcraşmak » benim oğlum bina okur doner d » musamahalı » olcmek hesaplamak hesap etme » gunluk guneşlik » buzuk » tezayut » cakal » borclu » yonetmenlik » gozu pek olmak » gonlune dokunmak » mısır ozu » gureşme » kap » saba ruzgârı » acılıp sacılmak » icimlik » sana yalan bana gercek » kuvet » elini ayağınıkesmek veya cekme » odul » gozetletme » edinmek hissetmek » solpumek » kotumseme » ele gecirmek » cimmek » kıskac » purtuklenmek » uye olmak » gondertmek » dermanıkesilmek veya dermandan » carşamba » cırpıştırılma »

sayıların_yazımı hakkında da bilgi ve sayıların_yazımı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sayıların_yazımı nedir ve sayıların_yazımı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.