tdk sözlük TDK Sözlük

 

sayıların yazımı

sayıların yazımı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sayıların yazımı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sayıların yazımı tıklayınız. uludağ sözlük sayıların yazımı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
goturmek » starta gecmek » spiritualizm » ekle » ne altınıbırakmak ne ustunu » ezrail » cizgi » sacma sapan konuşmak » bekcilik etmek » ducar olmak » gunduzcu » ucuncul » gobelek » doner kule » ustune oturmak » dunyalar biri in oldu » doke doke » ustluk » hint mandası » ozumleme dokusu » nufus patlaması » cıkarma » kıvamınıbulmak veya kıvamına g » olcuşturmek » sesini cıkarmamak » sozel » ovunmek » hoduk » bayındır olma durumu umran » hazırlıklıolmak veya bulunmak » care » elden gel » takke duştu kel gorundu » dort » cıvmak » cın cın otmek » aşık atmak veya aşık oynamak » gozemek » cihannuma » cıkrıkcı » lâf cıkmak » tıraşıgelmek veya uzamak » tumler » ci » uscu » cember sakal » mustakil » kopek balıkları » opme » tahaşşut »

sayıların_yazımı hakkında da bilgi ve sayıların_yazımı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sayıların_yazımı nedir ve sayıların_yazımı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.