tdk sözlük TDK Sözlük

 

sayıların yazımı

sayıların yazımı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sayıların yazımı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sayıların yazımı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sayıların yazımı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
calımlanış » sacmalama » dı di du du tı ti t » iclem » dort koşe olmak » ustune alınmak » taharruş » okleme » acındırmak » arasında den başka anlamıyl » eşekten duşmuşkarpuza donmek » tahtaya kalkmak veya kaldırmak » duzenleyen ve genel olarak ilg » sansur » macar salamı » elden gel » hizmetlerine bakan uyeleri ha » ayciceği » ağzının kaşığıkalıbıveya lokma » şoyle » okuzluk » ulah » camurlaşmak » borekci » ana cizgi » safca » vazgecmek » fırcalanmak » rabbena hakkıicin » nez etmek » granulin » surgulenme » goce » gumbedek » ışıl kufler » luk » yontma taşcağı » kokensel » ormek » bırak allah ınıseversen » iskorcina » pomakca » olmayan bağımsız hur » cıldır cıldır » yahudi almancası » cocuk gibi » ciklet » catana » tahassus » cirişleme »

sayıların_yazımı hakkında da bilgi ve sayıların_yazımı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sayıların_yazımı nedir ve sayıların_yazımı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.