tdk sözlük TDK Sözlük

 

sayıların yazımı

sayıların yazımı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sayıların yazımı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sayıların yazımı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sayıların yazımı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kulhan » duğmeci » bir baba dokuz evlâdıbesler d » hava ussu » metalurji » ecek » opme » ahu gozlu » gudumlemek » borc harc » kanınıicine akıtmak » ne haddine » falcata » yuruyuş » uzerine duşmek » kosemenlik » cağrıştırma » ağac arac eğirmen kirmen » tekduzeleşmek » yalıbulbulu » şohret kapısıacılmak » denir » kluz » kuluckahane » hık demişanasının babasının b » maskarasınıcıkarmak » on uyum » ozensizlik » ayağının bağınıcozmek » oldurme » rolyef » cıkartılma » tecrubesi olmak » ihsanıhumayun » gorsel işitsel cağrışım » donek » putur putur » inmek » ateşalmaya mıgeldin » hırvat » sedefcilik » akıllıduşununceye kadar deli c » coz » pastorize » cebinden cıkarmak » icim » kolacan » duşsel » koklendiriş » kabahat etmek veya işlemek »

sayıların_yazımı hakkında da bilgi ve sayıların_yazımı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sayıların_yazımı nedir ve sayıların_yazımı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.