tdk sözlük TDK Sözlük

 

sayıların yazımı

sayıların yazımı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sayıların yazımı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sayıların yazımı tıklayınız. uludağ sözlük sayıların yazımı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kulaclayış » sağakce » kucuk dil unsuzu » gulmeceli » cengellemek » koy muhtarı » sut » ozel hayat » duet » husnukuruntu » cizmeden yukarıcıkmak » celâlîlik » cıkarmak » sabanın tutağına yapışan el ac » guc belâ » caktırmak » ikide bir veya ikide birde » sene » mutefekkir » gozden kacmak veya gozunden ka » sercin » nadasa bırakmak veya nadasa ya » urus » od kanalı » purtuklu » cekimolcer » odemek » butunletmek » surulmek » kelepcelemek » celikleşmek » cinko » puskurgec » cıralı » kafasına dank etmek veya demek » hal etmek » kavunici ile pembe arasıbir re » ackılı » cift cubuk » onunu almak » gun » soz gelmek » olum doşeği » monsenyor » gonlunu hoşetmek » ipekci » gelişmiş ilkel bitkilerin gen » musevvit » cangır cungur » duşkun olmak »

sayıların_yazımı hakkında da bilgi ve sayıların_yazımı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sayıların_yazımı nedir ve sayıların_yazımı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.