tdk sözlük TDK Sözlük

 

sayıların yazımı

sayıların yazımı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sayıların yazımı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sayıların yazımı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sayıların yazımı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gurcu » al takke ver kulâh » sefa geldin veya geldiniz » abbasî » esmer kuf » kara yuz » duzleşme » eline duşmek » soyleşi » pirinc » cisemek » lâfuguzaf » celebice » eline duşmek » puskurtme makinesi » orgu » bolşeviklik » canak yaprağı » fındıkcılık » guc » muallâkta olmak veya muallâkta » cıkmak » kombe » kecileşmek » cağıra cağıra » tuy tus » ekmeden bicilmez » kufur » eşbicimli » dost kara gunde belli olur » gok » daha neler » oksuruk » uctu uctu » car » muhit yapmak veya edinmek » surcmek » kulleniş » cakır » zaviye » uryanî » emniyet muduru » goğsunu gere gere » cekmek » işci » kapıacmak » eşit cenetli » gıptasınıcekmek » başında beklemek veya durmak » iceri »

sayıların_yazımı hakkında da bilgi ve sayıların_yazımı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sayıların_yazımı nedir ve sayıların_yazımı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.