tdk sözlük TDK Sözlük

 

sayıların yazımı

sayıların yazımı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sayıların yazımı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sayıların yazımı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sayıların yazımı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gozemek » muşavirlik » oz gecmiş » kurum » yaştahtaya veya yere basmak » akıldan cıkmamak » mechul » makam odeneği » transformator » sungulenme » aradan cekilmek » mutekebbir » cayda cıra » yonetim yeri » istenilen bicim elde edilen m » guvec » ruzgâr gibi » olu » camurlaşmak » civilemek » tufek » oteki » yakmac » calıştırmak » tumamirallik » cağrılı » buzulmek » kusmek » duğumlenebilir nesne » tulyum » geciştirici » siliscil » cıban ağırşağı » anketor » ciğborek » posteki » turşusu cıkmak » olcuşme » amputasyon » sepet havasıcalmak » cığırtkanlık » uc buutlu » akıl erdirememek veya ermemek » catı » anadolulu » puklu » blof » suzgun bakış » tezekkur » unletmek »

sayıların_yazımı hakkında da bilgi ve sayıların_yazımı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sayıların_yazımı nedir ve sayıların_yazımı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.