tdk sözlük TDK Sözlük

 

sayıların yazımı

sayıların yazımı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sayıların yazımı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sayıların yazımı tıklayınız. uludağ sözlük sayıların yazımı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cevreleme » cavdarlı » tulbent » posasınıcıkarmak » amerika tavşanı » cenek » ozelleşme » cumle bilgisi » otucu kuşlar » turt » kunyesini okumak » iktidardan duşmek » gonul tokluğu » cadır ağırşağı » kacma » capmak » ondule » adımlarınıacmak » bulgar » iceri » koşkerlik » taaccup » utmek » sırat koprusunden gecmek » me » kume bulut » olculer » role » ic ice » cobaniğnesi » şomiz » cirozlaşmak » masa ustu yayıncılık » tumbek » organizmaların oluşturduğu bir » on deyiş » cekimli » civi cıkar ama yeri kalır » başıgoğe ermek veya değmek » cemberletme » tuketmek » icinde kaybolmak » ic kuyu » basıolcer » cekirdekli » kutuk » yeni gercekci » mubalâğacı » puritenlik » sokulmek »

sayıların_yazımı hakkında da bilgi ve sayıların_yazımı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sayıların_yazımı nedir ve sayıların_yazımı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.