tdk sözlük TDK Sözlük

 

sayıların yazımı

sayıların yazımı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sayıların yazımı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sayıların yazımı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sayıların yazımı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuz yuze kalmak » kollarından birinin başında bu » yuzunden kan damlamak » oksiyur » goruntu » değer duşurumu » kopek soğanı » sunnî » baharatcı » nobetleşmek » cam yeşili » hancerlenmek » boru ciceği » kotuleştirme » satın alınan erkek kul esir » coğul ekleri » duşmek » duzenleme » cıkarmak » duzguncu » kalafatcılık » acık pembe » ağzından duşmemek veya duşurme » duzgusuz » seni gidi seni veya seni seni » yapısı » turşuya donmek » suc aleti » cokkunleşmek » aclıktan olmek » uykusu acılmak veya dağılmak » makaslıbocek » cekirge otleğeni » acınım » ust alize » bal dok de yala » iz duşumu » cifte » musakkafat » acmazlık » olumsuz tumce » donuna kacırmak » super benzin » bu abdestle daha cok namaz kıl » gumrukcu » bu veya şu kadar » sur at katarı » acıklamak » dipciklenme » dar acı »

sayıların_yazımı hakkında da bilgi ve sayıların_yazımı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sayıların_yazımı nedir ve sayıların_yazımı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.