tdk sözlük TDK Sözlük

 

sayıların yazımı

sayıların yazımı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sayıların yazımı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sayıların yazımı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sayıların yazımı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ucuzlu » munhasır » kumelenmek » vurma calgılar » supuruş » cakıl yol » hareket » kor oğlu » puskuruk » soz dizimsel » cergi » koscu » surcme » şeylerden yapılarak icine su d » allah aşkına » ayran gonullu » kır gulu » cok sesli » gensoru onergesi » kısmî secim » dilli duduk » sokuk dikmek » kanınıicine akıtmak » futursuzca » cocuksuluk » gozu gonlu acılmak » muntahabat » cengi » cığırtma » capraşıklaşmak » uzun parca » sırat koprusu » norolog » fıstıkcı » calkalatış » muessir » dernekci » devam etmek veya ettirmek » fonetikci » balık sutu » luleci » hicbiri » neme yonelim » baba koruk veya erik yer oğlu » sıcrama » gure » cıtak » cekicleme » cıplaklar kampı » beyanat vermek veya beyanatta »

sayıların_yazımı hakkında da bilgi ve sayıların_yazımı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sayıların_yazımı nedir ve sayıların_yazımı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.