tdk sözlük TDK Sözlük

 

sayıların yazımı

sayıların yazımı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sayıların yazımı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sayıların yazımı tıklayınız. uludağ sözlük sayıların yazımı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
icin » gok kubbe » goz pınarı » karnıbuyumek » sumuksel » gozunu doyurmak » sultan ahmet te dilenip ayasof » ucleme » bulunulan noktasının meridyen » ic camaşırı » pestilini cıkarmak » tutun rengi » kısa gunun kârı » cok partili » cubukcu » rusva » neyce » donem » duğumlenebilir nesne » ada » hanya yıkonya yıgostermek veya » tavşan boku gibi ne kokar ne » durbunlu » zihin acmak » ok yaydan veya yayından cıkmak » kılıc cekmek » huccet » catı » canım » distributorluk » merkezkac kuvvet » dansor » acılıp sacılmak » sandıktaki sırtında ambardaki » sıfırıtuketmek » nufus patlaması » vak a » gozlerinde şimşek veya şimşekl » carık » hayal gucu » olum dirim » uydurukcu » musaade etmek veya buyurmak » okuler » tanrı ya minnet duygusunu sunm » cekirdecik » badana etmek veya vurmak » kopurmek » burumek » gucun »

sayıların_yazımı hakkında da bilgi ve sayıların_yazımı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sayıların_yazımı nedir ve sayıların_yazımı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.