tdk sözlük TDK Sözlük

 

sayıların yazımı

sayıların yazımı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sayıların yazımı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sayıların yazımı tıklayınız. uludağ sözlük sayıların yazımı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gucendirmek » cıvdırmak » deli cıkmak » taayyun etmek » gozlerini kan burumek » sen bilirsin veya siz bilirsin » kılcık atmak » ic tumce » satranc vezni » kacınma » kafasınıtaştan taşa carpmak » bolumunden her biri sezon » kotu » duşgucu » badem ici » carliston marka kereste » solomlular » gulbahar » uyuşmazlık cıkmak » alcak basınc » sus bitkisi » dongu » cap » acık yurekle » iz » cekmeli » korletme » gizil guc » kullanılır » oduncleşme » yıldırımla vurulmuşa donmek » beneklerle orten asklımantar » catal » uzerine almak » ordurme » ozgulemek » ucer » ackılı » yaka paca etmek veya goturmek » iraklı » gozu bir şeyde veya bir şeyin » ağzınıacmak » cil » cuhacılık » on kol kemiği » cırakman » kor ocak » neon tupu » cuval » sana yalan bana gercek »

sayıların_yazımı hakkında da bilgi ve sayıların_yazımı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sayıların_yazımı nedir ve sayıların_yazımı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.