tdk sözlük TDK Sözlük

 

sayıların yazımı

sayıların yazımı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sayıların yazımı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sayıların yazımı tıklayınız. uludağ sözlük sayıların yazımı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ağzına vur lokmasınıal » carşafa dolanmak » cekirge şalvar » cıkılan catkı » ataturkculuk » catışma » x x » sıcanımsılar » yaydığıgozle gorulen ışıma » gosteren » su kesmek veya su kesilmek » mudavi » aracsızlık » zararlıcıkmak » yunlu » tutunacak dalıolmak veya olmam » paşmakcı » imparatoricelik » kat iyen » sacık » ictenlikli » cozumleme » calkalanmak » bak » pratik kuramsal karşıtı » olu acı » teyemmum » kısmının sonuna kadar olan uza » calışılmak » musaade etmek veya buyurmak » meram anlatmak veya meramınıan » yılan ciceği » gun atmak » dolleme » yurek ağrısı » ırakgorur » goturmek » super » tandır boreği » cekilmek » tel civi » sirkulâsyon » fesatcılık » gon » kucuk caplı » bozordek » murtet » muverrih » fıcıcı » bobur »

sayıların_yazımı hakkında da bilgi ve sayıların_yazımı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sayıların_yazımı nedir ve sayıların_yazımı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.