tdk sözlük TDK Sözlük

 

sayıların yazımı

sayıların yazımı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sayıların yazımı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sayıların yazımı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sayıların yazımı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tatarsı » gecmek » acık işletme » herkesin gonlunde bir aslan ya » urfa cıbanı » kutluk » mutelezziz olmak » tullenmek » can » centme » etmek » metre kup » cakırcılık » taannut etmek » cevre » guguk gibi kalmak veya oturmak » cırpınıcırpını » uykusu başına sıcramak » olcuşturmek » başına calsın » devletcilik » sıl sil sul sul » başınıkaldırmamak veya kaldıra » cullamak » comelme » bukumsuz » palamarıkoparmak veya cozmek » niyetci » cuk » dollenmesiz ureme » ozel girişim » ilginc » guney » kulube » olcu » turum » gur gur » hareketini inceleyen bilim dal » cayırlatmak » yonetmen » midibus » astığıastık kestiği kestik » gubrelik » cıkarınıtepmek » lâckalaşma » cardak » uvertur yapmak » mulkî idare amiri » hakikatsiz cıkmak » turku »

sayıların_yazımı hakkında da bilgi ve sayıların_yazımı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sayıların_yazımı nedir ve sayıların_yazımı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.