tdk sözlük TDK Sözlük

 

saydam ın zıt anlamı

saydam ın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • saydam ın zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için saydam ın zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük saydam ın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sunepelik » cayhane » beklenmediği umulmadığıveya c » c » surec » yediği onunde yemediği ardınd » hakir gormek » gonlunu yaralamak » kumeleme » yuk katarı » intac » cok yavaşişyapan cevik olmaya » dunyasından gecmek » ictima » yuklenilmek » ozeme » kuldur » guzel yazısanatı » catı » kose » sudan gecirmek » koyluk » kafasısersem sepet olmak » cinli » kontrbascı » o » bon » allah mubarek etsin » karaya cıkarmak » duşe kalka » gumbur gumbur » allah ne verdiyse » koftehor » civi yazısı » icmeler » ozendirme » kafayıyere vurmak » duzeltim » cağcıllaştırma » dışticaret acığı » tumen tumen » muhurleme » ortalamasına dayanan durumu » cubuklu » sur atli » işmar etmek veya gecmek » neyce » su orumceğigiller » akraba cıkmak » cırağ »

saydam_ın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve saydam_ın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. saydam_ın_zıt_anlamı nedir ve saydam_ın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.