tdk sözlük TDK Sözlük

 

saydam ın zıt anlamı

saydam ın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • saydam ın zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz saydam ın zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük saydam ın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kumeli » sunepelik » yurek yarası » başortulu » kackın » ahde vefa etmek » dudukcu » yureği temiz » arkasına duşmek veya takılmak » malta palamudu » ictensiz » golgesine sığınmak » uleştirmek » ıtır ciceği » cirkince » ulger » duzenleme ve filme aktarma işi » ufurmek » durumu » batırılmasıyla yapılan sucuk » kopru altıcocuğu » orumceklenmek » bilinc akışı » hızla batmak » soz konusu » duşkun » dallarınıkısaltmak » ustunluk derecesi » diktatorluk » alkollu » cicer arietinum » duşman » gomlekliler » tevil goturmek » hanefîlik » empresyonizm » sağlayan parca » cirkinlik » ebussuut efendinin gelini gibi » naza cekmek » kusku » tatlısoz » ongormek » cekmek » ic ters acı » oldurtme » gocen » hopurtu » cotanak » somurgeleştirme »

saydam_ın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve saydam_ın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. saydam_ın_zıt_anlamı nedir ve saydam_ın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.