tdk sözlük TDK Sözlük

 

saydam ın zıt anlamı

saydam ın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • saydam ın zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz saydam ın zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük saydam ın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
astarıyuzunden pahalıolmak » kotumserleşmek » kona goce » patır kutur » calıkuşugiller » ozsel » asansorcu » bıckı » bilmem hangi veya bilmem kac » aku » sokmek » bir soy » gonyelemek » yuzsuz yuzsuz » gercekleştirilmek » gozetleniş » merhem » oluşan cok duzlemli cisim men » gayrimutecanis » silindir prizma vb bicimindek » kibarlık duşkunu » kırbac kurtları » gun ağarmak » yatcı » los » cocuk oyuncağı » tohmet » kosemenlik etmek » sanatcı » kucuk » istenc » cıpıldak » dupeduz » koltukcu » işguzar » epikurculuk » cıkma » nasranîlik » sulfat » katısoz » ucak alanı » sağgorulu » cuda » cıkıntılarıolan organ » sayıp dokmek » guve » taşınabilir arac » mutekabil » gozu ilişmek » borusunu calmak »

saydam_ın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve saydam_ın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. saydam_ın_zıt_anlamı nedir ve saydam_ın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.