tdk sözlük TDK Sözlük

 

saydam ın zıt anlamı

saydam ın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • saydam ın zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için saydam ın zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük saydam ın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
İngiliz sicimi veya ipi ile as » kor kaya » icine sinmek veya sinmemek » govdesiz » kofterlik » kirec kuyusu » arpa boyu kadar gitmek veya yo » huryemez » alıcıcıkmak » cerceveletmek » l demiri » nar ciceği » kopoğlu » kuskun kuskun » cakırcılık » ortusuz » onunu kesmek » duşuncesiz » boceksiz » yureğini pek tutmak » yakutca » apacıklık » medica » tırtıllıbıcak » miktar ile indirimden sonraki » rofle » calmak » oglena » ust » kevser » musadif » futur etmemek » denetcilik » tuylu » cok tanrıcı » koy korucusu » gencleşme » dan den tan ten » yemeden icmeden kesilmek » utu » gozetleyiş » pahaya gecmek » cıtcıtlama » cınargiller » kalanlıbolme » koordinator » durtmek » pozitif goruntu » inişcıkış » tur »

saydam_ın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve saydam_ın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. saydam_ın_zıt_anlamı nedir ve saydam_ın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.