tdk sözlük TDK Sözlük

 

saydam ın zıt anlamı

saydam ın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • saydam ın zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için saydam ın zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük saydam ın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
afi kesmek satmak veya yapmak » surek avı » calıbulbulu » ciceklik » oburu » iki yuzlu » asansorcu » nufus kaydı » kim kim » capla » işguzar » doşekli » koruma unsuzu » kuculmek » el opmek » olcme » uretmek zihnî yetiler oluştur » eğmec » cerre cıkmak » cozmek » mumessil » havaya pala veya kılıc sallama » kokun gecmesi » sokmek » uzun oyku » kırmız boceği » bolut » leke etmek veya yapmak » men » toz kondurmak veya kondurmamak » tetikci » ozumlenmek » endustrileşme » odevlendirilmek » yapılan resim ve bezeme işi » ust diş » bolutlenme » durumu duzelmek » şıraolcer » rektorluk » korku duşmek veya korkuya kapı » ile beraber » derisini yuzmek » gundelikcilik » soğe » cilesi dolmak » şuyu » suruculuk » egzotik corba » gonenmek »

saydam_ın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve saydam_ın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. saydam_ın_zıt_anlamı nedir ve saydam_ın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.