tdk sözlük TDK Sözlük

 

saydam ın zıt anlamı

saydam ın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • saydam ın zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için saydam ın zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük saydam ın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sulfurlemek » caykara » kucuk dalga » hicbir » donelmek » şoyle ki » turşuya donmek » orgun » vekil vukelâ » cok yuzlu » gonlu cekmek » girdisi cıktısı » başa cıkmak » insanların aynısoydan gelmişol » bir dilin kelimeleriyle duşunc » supruntu » gun dikilmesi » mustevi » kusurlu » korleşmek » hristiyanlaşma » hukmetme » cembersiz » curuk » boynunu bukmek » elinde var » namutenahilik » malın gozu » kureme » yiğitliğe leke bok surmemek » cabuk » s » mulkî » gozlemecilik » banliyo treni » celik gibi » genleşmeolcer » gecinme » okse » cevrelik » dalkavukca » elinde buyumek » prelut » gozden gecirmek » su culluğu » guclu duygu durumu » oglenagiller » duvak duşkunu » yıldız ciceği » doş »

saydam_ın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve saydam_ın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. saydam_ın_zıt_anlamı nedir ve saydam_ın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.