tdk sözlük TDK Sözlük

 

saydam ın zıt anlamı

saydam ın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • saydam ın zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz saydam ın zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük saydam ın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
eşiğine yuz surmek » ve bilinc merkezlerinin bulund » surfile » kuflendirmek » dunurcu » bicimlerini belirleyen ana oze » uc kat » manipulâsyon » lâzım gelmek veya olmak » icinden gecmek » suluk vurmak » sırtustu » gommek » oyun cıkarmak » pekiştirmek » uniforma » gocken » cekelez » erkekcil » başak » bir dostluk kaldı » ustune gitmek » kor kurşun » letce » başına dert etmek veya acmak » kece » iskele kelepcesi » van kedisi » donum » asbest yunu » dizini dovmek » kona goce » kuseğen » guneşcarpmak » ya allah » gobek odunu » fare deliğe sığmamış bir de k » şeytanın kıc bacağıveya art ay » gulup oynamak veya gulup soyle » yakından bilmek veya tanımak » keci komureni » turap » grev sozcusu » polonez » kargılık » azrail » guneş » guzelhatun ciceği » pejmurdelik » acık »

saydam_ın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve saydam_ın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. saydam_ın_zıt_anlamı nedir ve saydam_ın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.