tdk sözlük TDK Sözlük

 

saydam ın zıt anlamı

saydam ın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • saydam ın zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için saydam ın zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük saydam ın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
arap » acık işletme » kundeden atmak » milliyetcilik » mutalâa etmek » ağzının icine girmek » norotik » ağaca cıkan kecinin dala bakan » bitumlu » odenek » buro » art damak unsuzu » duşkun olma durumu iptilâ » golgesinden korkmak » kazan biri kepce » duze » duzelticilik » urkek » ulkuleştirme » peşin hukum » eşit cenetli » ozgurlukcu » futuhat » oğretilerin genel adı akliye » secmen kutuğu » yuzer » gocmek » yureği tukenmek veya yurek tuk » bağımlısıralıcumle » su gibi bilmek veya okumak » guneşe karşıişemek » istintac etmek » icli kofte » şeyhulislâmlık » sekiz yuzlu » nusha » mayın dokmek » dongel » asıl nusha » kıskanclık etmek » gecmek » nasip etmek veya etmemek » arasında den başka anlamıyl » goz bağcılık » iclene iclene » i » kemenceci » acıklıkolcer » infiratcı » gore »

saydam_ın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve saydam_ın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. saydam_ın_zıt_anlamı nedir ve saydam_ın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.