tdk sözlük TDK Sözlük

 

saydam ın zıt anlamı

saydam ın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • saydam ın zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz saydam ın zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük saydam ın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
doğuş » ihramdan cıkmak » yugoslavyalı » ciftelemek » kopurtuş » donercilik » inmek » vaadini tutmak veya vaadinde d » seciliş » cifte kavrulmuş » kışgunu » donuşlu » guven kazanmak » cevrinme » gonlu kalmak » mumkun » cızlamıcekmek veya cızlam etme » arışların arasından gecirmeye » doldurdukları rengi beyazdan » tan ağarmak veya atmak » butun malların ortaklaşa kulla » puruz » bulunan bolum kafa ser » adınıanmak veya anmamak » kızınıveya evlâdını dovmeyen d » gozu acık gitmek » caşıtlama » kamyonetcilik » efendim nerede ben nerede » yanal yuzey » kostek » tacsızlar » şeyhulislâm » goturmek » dunya gozu ile gormek » lokosit » gozleri kapanmak » gonyeleme » iyi yurekli » iz ansız » gozlerini devirmek » gam cekmek » corbacı » temas etmek veya biriyle temas » hayal duzeyi » cinakop » toz kondurmak veya kondurmamak » by pass » âşığa bağdad sorulmaz » carpı »

saydam_ın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve saydam_ın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. saydam_ın_zıt_anlamı nedir ve saydam_ın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.