tdk sözlük TDK Sözlük

 

saydam ın zıt anlamı

saydam ın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • saydam ın zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz saydam ın zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük saydam ın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
leh » surulmek » maca beyi gibi kurulmak » cuha » govde gosterisi » colleşmek » un » ozek demiri » top surme » seramikcilik » kafa ici » cevrecilik » ahretini yapmak veya zenginleş » ince yağsız uzun kuyruklu bir » oz itme » mukâfatlandırmak » tumsek » kimseden kimseye hayır yok vey » guvercinboynu » girişik cumle » ferman cıkarmak » canak ağızlı » boşluk » musamaha » cakırcılık » varakcı » duvak duşkunu » suren goruş indeterminizm » kukumav gibi duşunup durmak » alt ust boreği » literatur » aklından cıkarmamak » cenek » onune geleni kapar ardına gel » operatorleşmek » gunluk » yıldız kumesi » surulmek » pm » karaim » korpe » tumamirallik » toplamak işleri icin ayrılan k » tup » inceleyen bilim » cıplak tohumlular » buyutmek » yargıclık » akıl yaşta değil baştadır » cadır catı »

saydam_ın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve saydam_ın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. saydam_ın_zıt_anlamı nedir ve saydam_ın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.