tdk sözlük TDK Sözlük

 

saydam ın zıt anlamı

saydam ın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • saydam ın zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz saydam ın zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük saydam ın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mumas » guleğen » dumanıdoğru cıksın » huseynî » kudumzen » kuşat » cekic atma » akaclamak » gozu yuksekte veya yukseklerde » tohmetlendirme » duşurum » sacıbitmedik yetim » uncu » yuze duramamak » tarafından arabacıicin armağan » dumenci » bir goz gulmek » catal » cullanma » koşesiz » pilic gibi » tunemek » soz birliği etmek » kokleştirme » yazı » basınclama » icini curutmek » taban duzeyi » gurultusuz » yufka acmak » muzevirleme » tutturac » ustune yatmak » men » katışmac » fena değil veya fena sayılmaz » civili » kurşungecirmez » kontrolorluk » cenesini actırmak » uzerine titremek » eri » donuna yapmak veya doldurmak » celiğe su vermek » denetci » borc altına girmek » cıtırdatış » kotu » usteğmen » guneşsel »

saydam_ın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve saydam_ın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. saydam_ın_zıt_anlamı nedir ve saydam_ın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.