tdk sözlük TDK Sözlük

 

saydam ın zıt anlamı

saydam ın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • saydam ın zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için saydam ın zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük saydam ın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
keciboynuzu » sinemacı sinemanın ceşitli ko » kirec fabrikası » basma alım satımı » mulkiyeli » muteharrik » şeylerden her biri tabaka » başlangıc tutmak » pac » kul gibi » gurlek » kunhune varmak » cocukcu » lufere cıkmak » nufus cuzdanı » gulecen » kumesi » duvakcı » utu masası » pilot koşku » tutsu gozu » şeylerden her biri tabaka » arasında den başka anlamıyl » it » ferman cıkarmak » yuha cekmek » muzahrefat » kılukal » cekip almak » arasında den başka anlamıyl » itilâfcı » kazanclı » kirec cimento gibi şeyleri su » salcalı » kupe ciceğigiller » guclukle » canısağolsun » kafayıcekmek » hindu » fitci » suslenmek » uz » elden cıkarmak » cıldırma » bilgic bilgic » kulucka devri » nobet calmak » cıkıntılarıolan organ » el cırpmak » canımın ici »

saydam_ın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve saydam_ın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. saydam_ın_zıt_anlamı nedir ve saydam_ın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.