tdk sözlük TDK Sözlük

 

saydam ın zıt anlamı

saydam ın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • saydam ın zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz saydam ın zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük saydam ın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
caparız » santra cizgisi » cigan muziği » taahhut » ors kemiği » inmek » kanavice » acıklık » tekâsuf » po » şaka goturmemek » cıkmak » koruk luferi » kekec » cedik » jut » celtik tarlası » o kapımahalle senin bu kapımah » gozlerini devirmek » teamul hukuku » buyuk gormek bilmek veya tutma » bekci kalmak » emeği gecmek » musadif » mutearife » tavır almak veya takınmak » boceklenme » yuklem » gocebeleşmek » hispanica » turlu şeylerden yaptıklarıve t » doner » pic etmek » belediye cavuşu » ipcik » ne bicim » kulbastı » muslukculuk » cilâlanabilen billûrlaşmışkire » uniformalı » sağgoru » efendim nerede ben nerede » partoner » alacık » kan cıbanı » nuh » goğermek » cişi gelmek » goğus darlığı » vukua gelmek veya vuku bulmak »

saydam_ın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve saydam_ın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. saydam_ın_zıt_anlamı nedir ve saydam_ın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.