tdk sözlük TDK Sözlük

 

saydam ın zıt anlamı

saydam ın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • saydam ın zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için saydam ın zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük saydam ın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cepelleme » sokmek » işcığrından cıkmak » ceyizlenmek » kahkaha ciceği » calımsızlık » aluftelik » zannına duşmek » universal » sonuclanma » karşıtı » rumen » mtırak mturak » major gam » acıklık » lâfımıolur » nufus cuzdanı » andac » yuz etmek » el surmemek » tum » cuha ciceği » tes it etmek » celtik tarlası » muzaheret etmek » corlu » buyutmek » garpcılık » cizgi roman » cinkografi » oru » kendini toparlamak veya toplam » gic » snack bar » aktore » gormuşluk duygusu » yolcu taşımakta kullanılan mot » ziyanıyok » cifte kavrulmuş » adamına duşmek » munasebeti duşmek » cağdaşlaşma » guncel » goz sevdası » şafak sokmek » biokutle » super fostat » cırpıcı » kacırmak » destekli butce »

saydam_ın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve saydam_ın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. saydam_ın_zıt_anlamı nedir ve saydam_ın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.