tdk sözlük TDK Sözlük

 

saydam ın zıt anlamı

saydam ın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • saydam ın zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz saydam ın zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük saydam ın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
temiz kanıda vucuda dağıtan or » ha hoca ali ha ali hoca » lâf yok » allah ın cezası » astığıastık kestiği kestik » olcuşturmek » ozleşmek » coğalmak » sonucunda ortaya cıkan ustun y » kopek yese kudurur » olu saat » yakın cağ » cunun » ali » kelle kulak yerinde olmak » mutemadi » mutemmim » dumtek tutmak » durmek » gır gır gecmek » buyuk defter » cicekleniş » cıkıntılarıolan organ » usdudak » capraşmak » hâlden anlamak veya bilmek » cekmek » onerge » baba koruk veya erik yer oğlu » altından capanoğlu cıkmak » tam acı » kol kanat olmak veya germek » ustunden gecmek » cıkarış » ari » bicenek » bolunen » yemek secmek » ayyuka cıkmak » ara cumle » beklenmediği umulmadığıveya c » inhisara almak veya inhisarına » yuklu » uc » guzelce » gonul okşamak » karşıtı » buyuk » doven » pic olmak »

saydam_ın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve saydam_ın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. saydam_ın_zıt_anlamı nedir ve saydam_ın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.