tdk sözlük TDK Sözlük

 

saydam ın zıt anlamı

saydam ın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • saydam ın zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için saydam ın zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük saydam ın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
deli divane âşık olmak » tarafından başkasına verilmesi » dayanma omru » farklılaşma » guvenirlik » yağışduzeni » geciştirilmek » lâfuguzaf » bickici » aşağıduşmek » ihramdan cıkmak » ulkuculuk » burokratik » hızır » aksilik cıkmak » cakmak » kayac » dozunu kacırmak veya dozu kacm » şehit duşmek veya olmak » belediye cavuşu » catal kundak » oz ışın » cıkarma » cırak etmek » bitli veya kurtlu baklanın da » emanetci » altın adıpul oldu kız adıdul » dekoratorluk » arap gibi olmak » icme » yavaştutun » hoduk » cağırmak » rezili cıkmak » koftecilik » cıkıntılarıolan organ » surre emini » loca » zumre » guzel » allah tamamına eriştirsin » teşekkul » sır kupu » tarihsel ozdekcilik » koyuvermek » ceşitkenar » başıbelâya girmek veya uğramak » tecrubesi olmak » kucuk mevlit ayı » samanlıgubre »

saydam_ın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve saydam_ın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. saydam_ın_zıt_anlamı nedir ve saydam_ın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.