tdk sözlük TDK Sözlük

 

saydam ın zıt anlamı

saydam ın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • saydam ın zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için saydam ın zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük saydam ın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
istenc yitimi » coğaltıcı » buyukken daha kucuk duruma get » sepet havasıcalmak » arafatta soyulmuşhacıya donmek » sutun » calmak » kuveytli » komuş » sundurmek » tabiatustu » pacacı » saydam veya donuk vernik » kafesci » frenk uzumu » gecit vermek » sucukcu » millî mucadele » hint avrupa » tutmek » sofra veya sofrayı kurmak » perşembenin gelişi carşambadan » acar » gonlunu celmek » gecmek » gagavuzca » cd » başortulu » bunlardan yararlanması » yağhucresi » hem kacar hem davul calar » y y » cıralı » cıkrıklı » tahammul » kırsal nufus » askere cağrılmak » bağlıuzun bir sapıbulunan arac » terennum etmek » dincleşmek » cıtıpıtı » olum cezası » sıcak yuz gostermek » işkence etmek veya yapmak » gok ekseni » gun » otomatiğe almak veya bağlamak » medica » cozumleyiş » bir abam var atarım nerede ol »

saydam_ın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve saydam_ın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. saydam_ın_zıt_anlamı nedir ve saydam_ın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.