tdk sözlük TDK Sözlük

 

saydam ın zıt anlamı

saydam ın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • saydam ın zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için saydam ın zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük saydam ın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bıcak vurmak » mufessir » tilki uzumu » kılık kıyafet kopeklere ziyafe » haber studyosu » carcur » sermayeyi kediye yuklemek » mutehassis » balıkgozu » acık tohumlular » tuyu bozuk » iyi gun » inatcılık » sac sakala karışmış » civileme » toretanımaz » caplama » koyuvermek » ayağa duşmek » fuzyometre » golge olay » puan almak veya kazanmak » gozlerini kacırmak » uretmek zihnî yetiler oluştur » sut beyaz » yurumek » gorevli » ticanîlik » devam etmek veya ettirmek » calışmak » suclanma » suzmek » ceşitleme » gibi birtakım makinelerin işle » gabonlu » kuresel » yanlışınıcıkarmak » hint mandası » bocelenme » gercek varlığıinkâr eden aşırı » noel ağacı » hangisinde bulunduklarınıbelir » borcsuz harcsız » su urunleri » ic hat » majuskul » cuvallamak » kılcal kok » unvanı » somak rhus coriafia »

saydam_ın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve saydam_ın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. saydam_ın_zıt_anlamı nedir ve saydam_ın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.