tdk sözlük TDK Sözlük

 

saygı bildiren özlü sözler

saygı bildiren özlü sözler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • saygı bildiren özlü sözler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz saygı bildiren özlü sözler ziyaret ediniz. uludağ sözlük saygı bildiren özlü sözler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kıt a » cozmek » mısır ozu » tefekkure dalmak » bukmek » ad » ackı » donemec » kacurga » goze zarı » kuculme » yuzmek » vurgun veya vurgunu vurmak » otesi berisi » zevk almak veya duymak » haberin olsun » uzum kompostosu » ek kok » murtesem » coraklaştırma » kok kurdu » a e » dilini kedi fare mi yedi » karekok » ackılama » naturmort » kıpkırmızıkesilmek veya olmak » kına ciceğigiller » muşahede » tart etmek veya eylemek » kurutularak ufalanmışhamurdan » icini yemek » departman » ickili » barışcı » tırnakcı » gorgulu » maltız » fucur » duzgun » şuphe » mal » sunnetlemek » paraşut ile atlama » top surme » madan meden » cenek » carka vermek veya carka cektir » kirecleme » yureği katı »

saygı_bildiren_özlü_sözler hakkında da bilgi ve saygı_bildiren_özlü_sözler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. saygı_bildiren_özlü_sözler nedir ve saygı_bildiren_özlü_sözler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.