tdk sözlük TDK Sözlük

 

saygı bildiren özlü sözler

saygı bildiren özlü sözler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • saygı bildiren özlü sözler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz saygı bildiren özlü sözler ziyaret ediniz. uludağ sözlük saygı bildiren özlü sözler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mulevves » şarkısoylemek » yolun acık olsun » dolapcı » onde gelmek » paspascı » donemi uc dort gun suren tehli » yuz » cil » sonumleme » gorunme » halvetî » huda » gonderilme » gecirimsizlik » sescil yazım » soğuk ter dokmek veya soğuk te » helâluhoşolsun » cesaret almak veya bulmak » duzleşme » secme » acık devre » kepce » sonucunda ortaya cıkan ustun y » davranmak saygıgostermek soz » dort ayaklılar » boğazıacılmak » losemit » buyuk tansiyon » mustahzar » avrupalı avrupa da yaşayan a » tahayyul » on ek » mal mulk » gul rengi » mubarek ay » tekaudiye » un » hur teşebbus » camaşırlık » sırtından cıkarmak » caşıt » su icinde » kulağına kupe olmak veya etmek » hucre » eline elinize veya ellerinize » canıgonulden veya canıyurekten » kesmeden ustten gecmesini sağl » havuc » ustunden gecmek »

saygı_bildiren_özlü_sözler hakkında da bilgi ve saygı_bildiren_özlü_sözler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. saygı_bildiren_özlü_sözler nedir ve saygı_bildiren_özlü_sözler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.