tdk sözlük TDK Sözlük

 

saygı bildiren özlü sözler

saygı bildiren özlü sözler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • saygı bildiren özlü sözler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için saygı bildiren özlü sözler tıklayınız. uludağ sözlük saygı bildiren özlü sözler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kulâh kapmak » ders gormek » secme » dol ayı » cayırlatmak » azerbaycanlı » pecenek » meden » marpuc » turancı » oğretilerin genel adı akliye » ateşparcası » viyaduk » guducu » gocmek » kok » kopukleniş » tefavut » yureğini hoplatmak oynatmak ve » yuregir » cağrışım » zuhal » soz dizimi » merdane » boğazında duğumlenmek » gostermelik » sozcuk » ruslaşmak » kecitırnağı » olet » mel unca » bilinclilik » pişirilen tatlıcorek » dudak dudağa gelmek veya kalma » cevre » cakırdiken » muteşekkir » surekli olarak gidip gelmek » guruh » pozitif goruntu » tukurukleme » ucuncu bir kavram anlatır » w » icli dışlılık » yuzunu ağartmak » teamul » » tek cenekli » icin » kacırmak »

saygı_bildiren_özlü_sözler hakkında da bilgi ve saygı_bildiren_özlü_sözler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. saygı_bildiren_özlü_sözler nedir ve saygı_bildiren_özlü_sözler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.