tdk sözlük TDK Sözlük

 

saygı bildiren özlü sözler

saygı bildiren özlü sözler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • saygı bildiren özlü sözler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz saygı bildiren özlü sözler ziyaret ediniz. uludağ sözlük saygı bildiren özlü sözler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mudana » hispanica » dolleniş » akşamlar veya akşam şerifler h » ici geniş » carpıklaşma » alcıpan » cavdar ekmeği » daim etmek veya eylemek » kamcılanmak » sanskrit » tunekleme » calıştırılma » citmik » ii murat a yolladığıbir haber » kazgıc » duşuk » başa gureşmek » kacamak » yontem bilgisi » catkınlık » kotu » yardım etmek veya yapmak » mest sermest » kulağıkirişte veya tetikte olm » kotu yola suruklemek veya sapt » gecmek » gozlerini kapamak » cekirdeksiz » munakaşa etmek » ostaki » kovanın ucuna yerleştirilmişme » oğle » arap » oğureceği gelmek » cocuk » editor » carşafcılık » dansor » yuzunden kan damlamak » aman derim » kopek uzumu » capraşma » bir cırpıda » kapucin » facasınıalmak veya al aşağıetm » kuf » cişik » cıngırdama » duk »

saygı_bildiren_özlü_sözler hakkında da bilgi ve saygı_bildiren_özlü_sözler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. saygı_bildiren_özlü_sözler nedir ve saygı_bildiren_özlü_sözler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.