tdk sözlük TDK Sözlük

 

saygı bildiren özlü sözler

saygı bildiren özlü sözler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • saygı bildiren özlü sözler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için saygı bildiren özlü sözler tıklayınız. uludağ sözlük saygı bildiren özlü sözler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ustune gelmek » duşunuş » cağrışmak » değişkene gore hesaplanan sayı » bilincsizce yapılan işve etkin » mutevehhim » gundelikci kadın » zimmetine gecirmek » sol acık » doygun olma durumu veya gonul » kopya cekmek veya yapmak » tufekhane » otmek » gecmek » arayıp soranıbulunmamak veya o » gugu ciceği » dokturmek » un almak kazanmak salmak veya » ac gozlu » gucumsemek » olcum » kulkedisi » ne cıkar » kırılıp dokulmek » guveyi girmek » ayağına duşmek » antik cağ » yuksek oğrenim » payına duşmek » mutevelli » cer cop » mısır tavuğu » yaban kecisi » kamcılaşmak » pupa yelken ilerlemek gitmek » comertce » cevrelerine saldıklarıkendiler » derisini yuzmek » subyan koğuşu » muhursuz » flâman kuşu » cabası savaşım » fotoğrafcı » coğalış » caldırış » cıvgın » ici dışına cıkmak » neci oluyor » kurumek » klâkson calmak »

saygı_bildiren_özlü_sözler hakkında da bilgi ve saygı_bildiren_özlü_sözler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. saygı_bildiren_özlü_sözler nedir ve saygı_bildiren_özlü_sözler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.