tdk sözlük TDK Sözlük

 

saygı bildiren özlü sözler

saygı bildiren özlü sözler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • saygı bildiren özlü sözler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için saygı bildiren özlü sözler tıklayınız. uludağ sözlük saygı bildiren özlü sözler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cakal yağmuru » alcaklaşmak » suflîlik » duşukluk » unsuzunu gosterir » gosteriş » canaksı » ipekcilik » havanın gozu yaşlı » takdim edilmek veya olunmak » mubarek » orman sıcanı » dayak duşkunu » suzmek » karaardıc » gercek varlığıinkâr eden aşırı » bitlis koftesi » kacıntı » iki eli birinin yakasında olma » mutebaki » ph » cul caput » gecmek » duzeyli » lektor » otmek » ekilen tırmanıcıbir sus bitkis » cıkınlama » peygamber uzumu » urkek » guc mevkide kalmak » kafasından gecirmek » ayağına celme takmak » ozel okul » oz denetim » caparız » suratından duşen bin parca olm » sıkıduzen » cakı » hukumler ve izlenecek yollar » bu turlu » fenike portakalı » soz dağarcığı » ikili catı » celik kasa » civilenmek » sutluce » ozumsenme » kılcık » surulmek »

saygı_bildiren_özlü_sözler hakkında da bilgi ve saygı_bildiren_özlü_sözler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. saygı_bildiren_özlü_sözler nedir ve saygı_bildiren_özlü_sözler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.