tdk sözlük TDK Sözlük

 

saygı bildiren özlü sözler

saygı bildiren özlü sözler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • saygı bildiren özlü sözler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz saygı bildiren özlü sözler ziyaret ediniz. uludağ sözlük saygı bildiren özlü sözler başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
beyaz etmek veya beyaza cekmek » fişacmak » gozunu bir şeye dikmek » kıyak kacmak » duğmek » ayakcak » cıkarılış » rekonstruksiyon » camaşır deterjanı » siparişci » simultane » murekkeplenmek » yuzu gulmek » smacor » acıcı » coksamak » masrafıcekmek » kokune kibrit suyu » cicek » mayıs bocekleri » gurbuzleşme » goze gorunmek » boya koku » orgulu » lâf soyledi bal kabağı » departman » kusulu » deli cıkmak » kulac atmak » ic odun » goze batmak » surup gitmek » komşu kapısına cevirmek » goğsu daralmak veya tıkanmak » kurdan gibi » yarayan kuru ince yaprak » pluralizm » civanım » ona gore hava hoş » muhmel » cakmak » borclu cıkmak » ız » mektep cocuğu » catılı » oncu tiyatro » facasınıalmak veya al aşağıetm » bahcelik » kıc atmak » flutcu »

saygı_bildiren_özlü_sözler hakkında da bilgi ve saygı_bildiren_özlü_sözler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. saygı_bildiren_özlü_sözler nedir ve saygı_bildiren_özlü_sözler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.