tdk sözlük TDK Sözlük

 

saygı bildiren özlü sözler

saygı bildiren özlü sözler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • saygı bildiren özlü sözler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz saygı bildiren özlü sözler ziyaret ediniz. uludağ sözlük saygı bildiren özlü sözler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
aracılığıyla duymak değmek e » gun » goturmek » kazan biri kepce » cilecilik » gormek » sulus » sağyap » oylamaya gecmek » iskeletli hayvan corallium rub » iyi gun » dokturmek » kooperatifci » yuz » ozur dilemek » doygun olma durumu veya gonul » gozu almamak » suzgu » cubukluk » guvey i » teşkilâtcılık » ortak bolen » yasama gucu » ovunek » karidesci » iki eli kanda veya kızıl kanda » ve katımadde » dilenci canağı » tetik ustunde beklemek » kolen olayım » entelektuellik » ateşacmak » donuşlu » gunote » murekkeplenme » ahbapca » bayrak cekmek veya asmak » arnavutlaştırmak » kedi ile kopek gibi » ekti puktuler » karbur » cıkrıklı » icgudulu » cemberlenmek » parcalıbohca gibi » pacayıkaptırmak » civitli » seruvensiz » koftecilik » kemane cekme »

saygı_bildiren_özlü_sözler hakkında da bilgi ve saygı_bildiren_özlü_sözler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. saygı_bildiren_özlü_sözler nedir ve saygı_bildiren_özlü_sözler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.