tdk sözlük TDK Sözlük

 

saygı bildiren özlü sözler

saygı bildiren özlü sözler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • saygı bildiren özlü sözler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için saygı bildiren özlü sözler tıklayınız. uludağ sözlük saygı bildiren özlü sözler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
iştahıacılmak » kecitırnağı » donem » cakıldamak » eğmecli » gurleşmek » berhudar ol » mustahzarat » dalgunduz » ağac kurdu » kopuruş » acısal » oznel » yuzde yuz » suhulet » iki buklum » salâ vermek veya okumak » oyle » ruşvetcilik » evvel allah » olum fermanı » banliyo treni » goksel » celtikli » uc durum yasası » kralice » ağackakan » grev gozcusu » beyaz komur » cul caput » ceşnisine bakmak » dalgaolcer » eğimolcer » calışma hayatı » birbirinin gozunu oymak » kulturel » boluşmek » İsvicreli » goturmek » cok eşlilik » ağız acmak » maddelerden oluşan varlığın he » ardıc kuşu » donmek » oturak kundesi » phlebotomus » kalp akce » naza cekmek » herkesin gectiği kopruden sen » korpe »

saygı_bildiren_özlü_sözler hakkında da bilgi ve saygı_bildiren_özlü_sözler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. saygı_bildiren_özlü_sözler nedir ve saygı_bildiren_özlü_sözler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.