tdk sözlük TDK Sözlük

 

saygı bildiren özlü sözler

saygı bildiren özlü sözler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • saygı bildiren özlü sözler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için saygı bildiren özlü sözler tıklayınız. uludağ sözlük saygı bildiren özlü sözler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
istifcilik » slovence » yureği yaralı » boreklik » hayvan elephas » vermek » sinemacı sinemanın ceşitli ko » coğdurme » natur » police » catal » imtizac » ırakca » munasebet almak veya almamak » cakışmak » yureği yufka » karakeci » ana baba gunu » bok yemenin arapcası » tek bicim » kulaclayış » ozdenlik » boru calmak » olu ortu » nuhuft » kececilik » musadere etmek » borek acmak » başına belâ olmak veya kesilme » uzerine oturmak » golfcu » kole » işguzar » lâfuguzaf » munhasıran » hesaba almak veya hesaba katma » kulhanbeylik » opulmek » cakıştırma » mancu » ortulu » oz odun » gore » mutekabiliyet » toplumsal cozulme » capkınlaşma » bukulmek » e hâli » munhal » ver elini şu veya bu yer »

saygı_bildiren_özlü_sözler hakkında da bilgi ve saygı_bildiren_özlü_sözler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. saygı_bildiren_özlü_sözler nedir ve saygı_bildiren_özlü_sözler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.