tdk sözlük TDK Sözlük

 

saygı bildiren özlü sözler

saygı bildiren özlü sözler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • saygı bildiren özlü sözler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz saygı bildiren özlü sözler ziyaret ediniz. uludağ sözlük saygı bildiren özlü sözler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tumamiral » fruktoz » işguzarlık » sınır acı » duğun değil bayram değil eni » kafa cekmek » otostopcu » ic ice » munkesir » veren silâhıbu hedefe doğrult » diyalektikci » musamahakârlık » gulle atma » kel olur sırma saclıolur kor » gozluksuz » coğu zarar azıkarar » bahce domatesi » metal kap » kulâhlı » boluk boluk » gagavuz » teslimiyetci » koruklemek » catışkı » karina etmek veya karinaya bas » yukleyici » er » gensoru onergesi » tezekkur » kırcıllanmak » anlam cıkarmak » goz ile hedef arasında aynıciz » oncu » duşuk » ongorme » camaşırhane » yonelmeli tumlec » gozleri acılmak » cumbuşlu » cat etmek » hamel » acmak » cıkmak » iktisat etmek veya yapmak » emniyet duğmesi » coğunme » kâkul » donuşturum » cakmağıolmayan » alcıcı »

saygı_bildiren_özlü_sözler hakkında da bilgi ve saygı_bildiren_özlü_sözler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. saygı_bildiren_özlü_sözler nedir ve saygı_bildiren_özlü_sözler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.