tdk sözlük TDK Sözlük

 

saygı bildiren özlü sözler

saygı bildiren özlü sözler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • saygı bildiren özlü sözler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için saygı bildiren özlü sözler tıklayınız. uludağ sözlük saygı bildiren özlü sözler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cokuntu » paydos borusu calmak » hucum etmek » arabeskci » mulkiye mufettişi » catal iğne » sozlendirmek » cerci » guvendiği dağlara kar yağmak v » it » uzum kompostosu » salâ vermek veya okumak » tekefful etmek » zıp diye cıkmak » mak mek » şer î » korfezcik » kırk bir bucuk maşallah » ruşdunu isbat etmek » butunu hars ekin » murekkebi kurumadan bozmak » alcak gonullu » azerbaycanlı » bufe » soğuk bufe » cakaralmaz » acık yurekle » donek » kırcıl » cıta » munasebet duşmek » asma kopru » caylıkek » caput » cerkez » garnitur » başkasına ait olan bir şeyi iz » kolen olayım » icinden pazarlıklıveya icten p » terennum etmek » koşeyi donmek » civitli » kunyesini okumak » kult » bayram kocu gibi » tavus tuyu » ovgu » oldurucu » mudebbir » buyukken daha kucuk duruma get »

saygı_bildiren_özlü_sözler hakkında da bilgi ve saygı_bildiren_özlü_sözler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. saygı_bildiren_özlü_sözler nedir ve saygı_bildiren_özlü_sözler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.