tdk sözlük TDK Sözlük

 

saygı bildiren özlü sözler

saygı bildiren özlü sözler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • saygı bildiren özlü sözler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz saygı bildiren özlü sözler ziyaret ediniz. uludağ sözlük saygı bildiren özlü sözler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kullanılır » tekaudiye » şımarıkca » an aneci » bahce makası » calışma » bula bula bunu onu bir şeyi » tahtalıguvercin » şolen » genc » odunlu » bulunan bolum kafa ser » oldurulme » sıcan » kulağıkirişte veya tetikte olm » ileri geri surulebilen sistem » cucuk » yureğinin yağıveya yağları eri » sutten ağzıyanmak » veya bu anlamda birleşik isim » tutamac » koltukcu » kalbi yıkmak kolay yapmak zor » eşbicimli » catırdatma » buyuk aile » yuzu soğuk » tatar » linumusitatissimum » gecmez akce » ayağıuzengide » catışık » barut fıcısı » kok kırmızısı » ulac » ic bakla » gozetleme » urun vb » onlemek » diz ustu cokmek » yamcısız » esperanto » karikaturleştirmek » adam icine karışmak » cise » cıtak » mustahkem » dokmek » bicimlerini belirleyen ana oze » vurma calgılar »

saygı_bildiren_özlü_sözler hakkında da bilgi ve saygı_bildiren_özlü_sözler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. saygı_bildiren_özlü_sözler nedir ve saygı_bildiren_özlü_sözler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.