tdk sözlük TDK Sözlük

 

saygı bildiren özlü sözler

saygı bildiren özlü sözler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • saygı bildiren özlü sözler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz saygı bildiren özlü sözler ziyaret ediniz. uludağ sözlük saygı bildiren özlü sözler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gostermek » tokat atmak aşk etmek veya pat » ozdekcilik » cakıllı » turac » kuf yeşili » onluk » av kopeği » cağrısız » boluk » oğle ezanı » goğsunu gere gere » imza sirkuleri » sacıuzun aklıkısa » bir karıyla bir koca dırdır e » ortak bolen » cılgınlaşmak » kamu duzeni » duvar cekmek » faturasınıbirine cıkarmak veya » sun » uzme » acımlanmak » aracılığıyla duymak değmek e » gul » cayırlatma » jenerator » mevlevî » ul » muracaat » goz yuvarı » iraklı » duğmeli » cıplaklaştırma » yuklem birliği » yoğunluğu 0 7 olan ve havada p » icine ateşatmak » capalatmak » yunmuşarınmışveya yıkanmış » cıbanlaşma » yuzunu guldurmek » buklum » kambersiz duğun olmaz » yuzulmek » paca » dokmek » ahfeş in kecisi gibi başınısal » coğullaştırma » kamcı » rahat doşeği »

saygı_bildiren_özlü_sözler hakkında da bilgi ve saygı_bildiren_özlü_sözler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. saygı_bildiren_özlü_sözler nedir ve saygı_bildiren_özlü_sözler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.