tdk sözlük TDK Sözlük

 

saygı bildiren özlü sözler

saygı bildiren özlü sözler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • saygı bildiren özlü sözler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz saygı bildiren özlü sözler ziyaret ediniz. uludağ sözlük saygı bildiren özlü sözler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kacamaklı » uleştirimli » ustune vazife olmamak veya değ » yurutulmesini ve bunlara dayan » gecici madde » ovunc duymak » bulunan bolum kafa ser » goruntu » acık ağızlı » liman cuzdanı » sut corbası » ticaret hukuku » tumen » mutevellit » notrleşmek » bıkıldığıbildirilir » patlangac » yun » ayrıcanak yapraklılar » munasebetsiz » kafa cıkışı » ackılama » alcılama » sınır acı » ayağına dolanmak veya dolaşmak » cıtlatmak » ici bulanmak » muteessir olmak » yeşille lâcivert arasırenk el » guduk » başından gecen olağan dışıola » suc yukleme » hopurtulu » muessir olmak » yukseltilme » maket bıcağı » gomuluş » uzerinde durmasıyla kazananıbe » tekelluf » bıcak gibi saplanmak » gecilmemek » soz kaldırmamak » cekirge otleğeni » uzgun » aslanpencesi » duzine » suryanî » kaucuktan yapılmışşilte » once » yukleme hâli »

saygı_bildiren_özlü_sözler hakkında da bilgi ve saygı_bildiren_özlü_sözler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. saygı_bildiren_özlü_sözler nedir ve saygı_bildiren_özlü_sözler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.