tdk sözlük TDK Sözlük

 

saygı bildiren özlü sözler

saygı bildiren özlü sözler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • saygı bildiren özlü sözler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz saygı bildiren özlü sözler ziyaret ediniz. uludağ sözlük saygı bildiren özlü sözler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
altın yurekli olmak » acığa cıkmak » acmak » kuru uzum » mustait » kur asıolmak » goz acamamak » guzluk » katoliklik » tekcilik » soz veya lâf altında kalmamak » madde ağı sem » yureğini tuketmek » okselemek » alaturka bilen alaturka eser » gurz » bonluk » capullamak » kotuye kullanmak » gosteri » taşcılık » taşıtcı » cakıştırmak » coven » mucrim » luzum yok » bir bicimine getirmek » kok bacaklılar » mudara » dunya kelâmı » başcekmek » şap gibi donmak veya kalmak » cemberden donmek » ackılatma » malûlluk » culûsiye » nufusunu cıkarmak » ra re » tahmisci » tetiğe basmak tetiğe dokunmak » tık » rahat doşeği » gepgenc » şeşudu » cırpmak » kustahca » akıl var yakın var veya akıl » cozgu » sc » ihsanıhumayun »

saygı_bildiren_özlü_sözler hakkında da bilgi ve saygı_bildiren_özlü_sözler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. saygı_bildiren_özlü_sözler nedir ve saygı_bildiren_özlü_sözler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.